Jeugd Lead 2 JAB , 07-09-2019 00:00, Mountain Network Arnhem

Discipline: Lead
Competitie: JEUGD LEAD JAB 2019
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit twee flash kwalificatieroutes en één on-sight finaleroute. Wedstrijdroutes kunnen tussen verschillende wedstrijdcategorieën gecombineerd worden.

Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 2000 en 2001], Jeugd A [2002 en 2003] en Jeugd B [2004 en 2005]

Voorlopig tijdschema:
09:30 uur Klimhal open
10:30 uur Start Kwalificatieroute alle wedstrijdcategorieën
15:00 uur Einde Kwalificatieronde
15:30 uur Sluiting Isolatie Finale alle wedstrijdcategorieën
16:00 uur Start Finale
18:00 uur Prijsuitreiking

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €15,-.

Jongens Junioren

Aantal deelnemers: 12

Naam Rugnummer Team
Sil Rutten 204 Team Neoliet
Antonie Moes 205 Top-It
Pepijn Hogt 201 Kei Boulderhal
Maickel Wartenberg 206 Team Neoliet
Zeno Schaekers 210 Team Mountain Network
Casper Lensselink 209 Team Mountain Network
Wouter Peletier 208
Jurgen Otten 211
Jent Imelman 200 Monte Cervino
Jay de Jager 202 Monte Cervino
Ties van Veggel 207
Jens Peeters 203 Monte Cervino

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 12

# Naam Rugnummer Team
1 Wouter Peletier 208
2 Sil Rutten 204 Team Neoliet
3 Maickel Wartenberg 206 Team Neoliet
4 Jens Peeters 203 Monte Cervino
5 Casper Lensselink 209 Team Mountain Network
6 Pepijn Hogt 201 Kei Boulderhal
7 Jurgen Otten 211
8 Jent Imelman 200 Monte Cervino
9 Zeno Schaekers 210 Team Mountain Network
10 Antonie Moes 205 Top-It
11 Jay de Jager 202 Monte Cervino
12 Ties van Veggel 207
# Naam Rugnummer Team
1 Wouter Peletier 208
2 Sil Rutten 204 Team Neoliet
3 Maickel Wartenberg 206 Team Neoliet
4 Jens Peeters 203 Monte Cervino
5 Casper Lensselink 209 Team Mountain Network
6 Pepijn Hogt 201 Kei Boulderhal
7 Jurgen Otten 211
8 Jent Imelman 200 Monte Cervino
9 Zeno Schaekers 210 Team Mountain Network
10 Antonie Moes 205 Top-It
11 Jay de Jager 202 Monte Cervino
12 Ties van Veggel 207
07-09-2019 17:49
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Zeno Schaekers 210 29+ 38 27 100.0 Team Mountain Network
2 Sil Rutten 204 11+ 27 24 80.0 Team Neoliet
3 Jurgen Otten 211 23+ 13+ 23 65.0
4 Casper Lensselink 209 26+ 29+ 21 55.0 Team Mountain Network
5 Jent Imelman 200 25 26+ 18+ 51.0 Monte Cervino
6 Jens Peeters 203 29 12 18+ 47.0 Monte Cervino
7 Jay de Jager 202 23+ 12+ 43.0 Monte Cervino
8 Pepijn Hogt 201 11+ 21+ 40.0 Kei Boulderhal
9 Antonie Moes 205 9 23+ 37.0 Top-It
10 Wouter Peletier 208 11+ 11+ 34.0
11 Ties van Veggel 207 11+ 4+ 31.0
12 Maickel Wartenberg 206 7+ 11+ 28.0 Team Neoliet

Aantal deelnemers: 17

Naam Rugnummer Team
Merijn Langkamp 400
Lars van Mullem 415 Team Mountain Network
Joris Kieboom 412 Climb Up
Marco Molenaar 408
Sven Goudriaan 403 Team Mountain Network
Wouter Remmerswaal 406 Climb Up
Mischa Radt 402 Team Mountain Network
Eckart Hoogmans 404 REVOLT
Thijn Elbers 401 GRIP Nijmegen
Joren Leeuwenburg 405 Team Neoliet
Roman Schaekers 416 Climb Up
Jing Oldhoff 407 Team Mountain Network
Tom Crouwel 413 Climb Up
Idse de Boer 411 Team Mountain Network
Ynze Visser 414
Iwan Pasveer 410 Team Mountain Network
Benjamin Kling 409 Team Neoliet

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 17

# Naam Rugnummer Team
1 Benjamin Kling 409 Team Neoliet
2 Thijn Elbers 401 GRIP Nijmegen
3 Joris Kieboom 412 Climb Up
4 Iwan Pasveer 410 Team Mountain Network
5 Ynze Visser 414
6 Tom Crouwel 413 Climb Up
7 Sven Goudriaan 403 Team Mountain Network
8 Idse de Boer 411 Team Mountain Network
9 Marco Molenaar 408
10 Wouter Remmerswaal 406 Climb Up
11 Lars van Mullem 415 Team Mountain Network
12 Eckart Hoogmans 404 REVOLT
13 Mischa Radt 402 Team Mountain Network
14 Merijn Langkamp 400
15 Roman Schaekers 416 Climb Up
16 Joren Leeuwenburg 405 Team Neoliet
17 Jing Oldhoff 407 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Benjamin Kling 409 Team Neoliet
2 Thijn Elbers 401 GRIP Nijmegen
3 Joris Kieboom 412 Climb Up
4 Iwan Pasveer 410 Team Mountain Network
5 Ynze Visser 414
6 Tom Crouwel 413 Climb Up
7 Sven Goudriaan 403 Team Mountain Network
8 Idse de Boer 411 Team Mountain Network
9 Marco Molenaar 408
10 Wouter Remmerswaal 406 Climb Up
11 Lars van Mullem 415 Team Mountain Network
12 Eckart Hoogmans 404 REVOLT
13 Mischa Radt 402 Team Mountain Network
14 Merijn Langkamp 400
15 Roman Schaekers 416 Climb Up
16 Joren Leeuwenburg 405 Team Neoliet
17 Jing Oldhoff 407 Team Mountain Network
07-09-2019 17:50
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Iwan Pasveer 410 Top 42+ 32 100.0 Team Mountain Network
2 Ynze Visser 414 29+ 34+ 29 80.0
3 Mischa Radt 402 Top Top 24 65.0 Team Mountain Network
4 Merijn Langkamp 400 25+ 28+ 24 55.0
5 Idse de Boer 411 34+ 34+ 23 51.0 Team Mountain Network
6 Sven Goudriaan 403 25 13+ 21+ 47.0 Team Mountain Network
7 Tom Crouwel 413 23+ 26+ 21 43.0 Climb Up
8 Joris Kieboom 412 25+ 24+ 18+ 40.0 Climb Up
9 Roman Schaekers 416 23+ 12+ 37.0 Climb Up
10 Lars van Mullem 415 19+ 12+ 34.0 Team Mountain Network
11 Marco Molenaar 408 11+ 12+ 30.0
11 Joren Leeuwenburg 405 11+ 12+ 30.0 Team Neoliet
13 Eckart Hoogmans 404 12+ 6 26.0 REVOLT
14 Wouter Remmerswaal 406 11+ 12 24.0 Climb Up
15 Benjamin Kling 409 11+ 5+ 22.0 Team Neoliet
16 Jing Oldhoff 407 7+ 11+ 20.0 Team Mountain Network
17 Thijn Elbers 401 DNS DNS 18.0 GRIP Nijmegen

Aantal deelnemers: 13

Naam Rugnummer Nat. Team
Boris van Asselt 603 NED Team Yellowstone
Gijs Kieboom 602 NED Climb Up
Douwe Eilander 609 NED Team Neoliet
Jayden Stekelenburg 607 NED Climb Up
Jonathan van Grinsven 600 NED
Jesse Honkoop 610 NED Team Mountain Network
Julien Ameye 608 BEL
Stijn van Dieten 605 NED Team Neoliet
Lucas Robijn 611 NED ES Onsight Klimteam
Gideon Zuiker 606 NED GRIP Nijmegen
Maarten van Nimwegen 604 NED Team Mountain Network
David Klos 612 NED
Allart Frensel 613 NED

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 13

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Allart Frensel 613 NED
2 Julien Ameye 608 BEL
3 Lucas Robijn 611 NED ES Onsight Klimteam
4 Boris van Asselt 603 NED Team Yellowstone
5 Jonathan van Grinsven 600 NED
6 Douwe Eilander 609 NED Team Neoliet
7 David Klos 612 NED
8 Jayden Stekelenburg 607 NED Climb Up
9 Gijs Kieboom 602 NED Climb Up
10 Maarten van Nimwegen 604 NED Team Mountain Network
11 Jesse Honkoop 610 NED Team Mountain Network
12 Gideon Zuiker 606 NED GRIP Nijmegen
13 Stijn van Dieten 605 NED Team Neoliet
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Allart Frensel 613 NED
2 Julien Ameye 608 BEL
3 Lucas Robijn 611 NED ES Onsight Klimteam
4 Boris van Asselt 603 NED Team Yellowstone
5 Jonathan van Grinsven 600 NED
6 Douwe Eilander 609 NED Team Neoliet
7 David Klos 612 NED
8 Jayden Stekelenburg 607 NED Climb Up
9 Gijs Kieboom 602 NED Climb Up
10 Maarten van Nimwegen 604 NED Team Mountain Network
11 Jesse Honkoop 610 NED Team Mountain Network
12 Gideon Zuiker 606 NED GRIP Nijmegen
13 Stijn van Dieten 605 NED Team Neoliet
07-09-2019 17:50
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Gijs Kieboom 602 NED 42+ 37+ 24 100.0 Climb Up
2 Boris van Asselt 603 NED 38+ 22 24 80.0 Team Yellowstone
3 Gideon Zuiker 606 NED 36 20+ 18+ 65.0 GRIP Nijmegen
4 Jesse Honkoop 610 NED 39 30+ 17+ 55.0 Team Mountain Network
5 Jayden Stekelenburg 607 NED 38+ 30+ 17 51.0 Climb Up
6 David Klos 612 NED 35+ 24+ 16+ 47.0
7 Maarten van Nimwegen 604 NED 28+ 16+ 43.0 Team Mountain Network
8 Douwe Eilander 609 NED 23+ 15+ 40.0 Team Neoliet
9 Julien Ameye 608 BEL 19 17+ 37.0
10 Lucas Robijn 611 NED 22 12+ 33.0 ES Onsight Klimteam
10 Allart Frensel 613 NED 22 12+ 33.0
12 Jonathan van Grinsven 600 NED 11 14+ 28.0
13 Stijn van Dieten 605 NED 9+ 11+ 26.0 Team Neoliet

Meisjes Junioren

Aantal deelnemers: 4

Naam Rugnummer Team
Merleyn Koops 103
Marrit Elsinga 101 Team Mountain Network
Manon Boereboom 100 Team Neoliet
Carlijn Hukkelhoven 102 IVY Climbing

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 4

# Naam Rugnummer Team
1 Merleyn Koops 103
2 Carlijn Hukkelhoven 102 IVY Climbing
3 Marrit Elsinga 101 Team Mountain Network
4 Manon Boereboom 100 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Merleyn Koops 103
2 Carlijn Hukkelhoven 102 IVY Climbing
3 Marrit Elsinga 101 Team Mountain Network
4 Manon Boereboom 100 Team Neoliet
07-09-2019 17:50
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Carlijn Hukkelhoven 102 46+ 26 22+ 100.0 IVY Climbing
2 Manon Boereboom 100 38+ 16+ 20+ 80.0 Team Neoliet
3 Merleyn Koops 103 28+ 17 5+ 65.0
4 Marrit Elsinga 101 22 9+ 55.0 Team Mountain Network

Aantal deelnemers: 11

Naam Rugnummer Team
Marit Zeldenthuis 306 Climb Up
Gitte Meus 309 Team Mountain Network
Claire Munting 303 Klimhal Amsterdam
Myrthe van de Pol 302 Ayers Rookies
Freja Smed 304 Climb Up
Suzanne Willemsen 305 Team Mountain Network
Li San Boorsma 307 ES Onsight Klimteam
Iris van 't Westeinde 308 Team Neoliet
Nina Schilderman 311 ES Onsight Klimteam
Myrthe Derks 301 Team Mountain Network
Sven van der Heijden 300

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 11

# Naam Rugnummer Team
1 Li San Boorsma 307 ES Onsight Klimteam
2 Iris van 't Westeinde 308 Team Neoliet
3 Sven van der Heijden 300
4 Freja Smed 304 Climb Up
5 Myrthe van de Pol 302 Ayers Rookies
6 Nina Schilderman 311 ES Onsight Klimteam
7 Gitte Meus 309 Team Mountain Network
8 Suzanne Willemsen 305 Team Mountain Network
9 Marit Zeldenthuis 306 Climb Up
10 Claire Munting 303 Klimhal Amsterdam
11 Myrthe Derks 301 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Li San Boorsma 307 ES Onsight Klimteam
2 Iris van 't Westeinde 308 Team Neoliet
3 Sven van der Heijden 300
4 Freja Smed 304 Climb Up
5 Myrthe van de Pol 302 Ayers Rookies
6 Nina Schilderman 311 ES Onsight Klimteam
7 Gitte Meus 309 Team Mountain Network
8 Suzanne Willemsen 305 Team Mountain Network
9 Marit Zeldenthuis 306 Climb Up
10 Claire Munting 303 Klimhal Amsterdam
11 Myrthe Derks 301 Team Mountain Network
07-09-2019 17:50
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Sven van der Heijden 300 44+ 26+ 22 100.0
2 Iris van 't Westeinde 308 46+ 26+ 21+ 80.0 Team Neoliet
3 Marit Zeldenthuis 306 36+ 23 20+ 65.0 Climb Up
4 Freja Smed 304 37 21 14+ 55.0 Climb Up
5 Myrthe van de Pol 302 32+ 23 11 51.0 Ayers Rookies
6 Gitte Meus 309 36+ 21+ 47.0 Team Mountain Network
7 Nina Schilderman 311 28+ 16 43.0 ES Onsight Klimteam
8 Claire Munting 303 23+ 17 40.0 Klimhal Amsterdam
9 Li San Boorsma 307 26+ 9+ 37.0 ES Onsight Klimteam
10 Suzanne Willemsen 305 15+ 16 34.0 Team Mountain Network
11 Myrthe Derks 301 5+ 2+ 31.0 Team Mountain Network

Aantal deelnemers: 23

Naam Rugnummer Team
Zoeteke Vliek 515 Ayers Rookies
Edith Savenije 512 Top-It
Jytte Oerlemans 522 Team Neoliet
Julie de Jong 503 Team Neoliet
Klaar van den Beuken 507 Ayers Rookies
Liz Buur 520 Ayers Rookies
Doenja Sinke 516 School of Rock
Lieke van Gemert 505 Team Mountain Network
Fenna Schouten 509 Team Mountain Network
Sophie Trenning 506 Team Mountain Network
Sabina van Essen 517 Team Mountain Network
Amber Schiffeleers 523 IVY Climbing
Gitta Posthumus 500 Ayers Rookies
Vivian Van Bergen 501 Team Neoliet
Mara Voorthuis 508 School of Rock
Rianne Diederen 514 Team Neoliet
Lisa Klem 510 REVOLT
Esri Keizer 519 Team Mountain Network
Evy Görtzen 502 IVY Climbing
Sanne Gijselman 518 Team Neoliet
Belize Derksen 513
Emma de Pee 511 Team Neoliet
Elze Boomgaard 524

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 23

# Naam Rugnummer Team
1 Jytte Oerlemans 522 Team Neoliet
2 Elze Boomgaard 524
3 Esri Keizer 519 Team Mountain Network
4 Julie de Jong 503 Team Neoliet
5 Gitta Posthumus 500 Ayers Rookies
6 Mara Voorthuis 508 School of Rock
7 Evy Görtzen 502 IVY Climbing
8 Sophie Trenning 506 Team Mountain Network
9 Lieke van Gemert 505 Team Mountain Network
10 Emma de Pee 511 Team Neoliet
11 Zoeteke Vliek 515 Ayers Rookies
12 Amber Schiffeleers 523 IVY Climbing
13 Vivian Van Bergen 501 Team Neoliet
14 Sabina van Essen 517 Team Mountain Network
15 Belize Derksen 513
16 Lisa Klem 510 REVOLT
17 Liz Buur 520 Ayers Rookies
18 Rianne Diederen 514 Team Neoliet
19 Edith Savenije 512 Top-It
20 Klaar van den Beuken 507 Ayers Rookies
21 Doenja Sinke 516 School of Rock
22 Sanne Gijselman 518 Team Neoliet
23 Fenna Schouten 509 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Jytte Oerlemans 522 Team Neoliet
2 Elze Boomgaard 524
3 Esri Keizer 519 Team Mountain Network
4 Julie de Jong 503 Team Neoliet
5 Gitta Posthumus 500 Ayers Rookies
6 Mara Voorthuis 508 School of Rock
7 Evy Görtzen 502 IVY Climbing
8 Sophie Trenning 506 Team Mountain Network
9 Lieke van Gemert 505 Team Mountain Network
10 Emma de Pee 511 Team Neoliet
11 Zoeteke Vliek 515 Ayers Rookies
12 Amber Schiffeleers 523 IVY Climbing
13 Vivian Van Bergen 501 Team Neoliet
14 Sabina van Essen 517 Team Mountain Network
15 Belize Derksen 513
16 Lisa Klem 510 REVOLT
17 Liz Buur 520 Ayers Rookies
18 Rianne Diederen 514 Team Neoliet
19 Edith Savenije 512 Top-It
20 Klaar van den Beuken 507 Ayers Rookies
21 Doenja Sinke 516 School of Rock
22 Sanne Gijselman 518 Team Neoliet
23 Fenna Schouten 509 Team Mountain Network
07-09-2019 17:50
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Sabina van Essen 517 Top Top Top 100.0 Team Mountain Network
2 Edith Savenije 512 Top 28+ 36 80.0 Top-It
3 Amber Schiffeleers 523 Top 36 30+ 65.0 IVY Climbing
4 Mara Voorthuis 508 46+ 28+ 26 55.0 School of Rock
5 Sanne Gijselman 518 49 24.5+ 20+ 51.0 Team Neoliet
6 Lisa Klem 510 45 23+ 20+ 47.0 REVOLT
7 Sophie Trenning 506 46+ 17+ 20+ 43.0 Team Mountain Network
8 Vivian Van Bergen 501 39+ 26+ 14 40.0 Team Neoliet
9 Klaar van den Beuken 507 45+ 17+ 37.0 Ayers Rookies
10 Belize Derksen 513 43+ 20 34.0
11 Liz Buur 520 44 19+ 31.0 Ayers Rookies
12 Doenja Sinke 516 44 17+ 28.0 School of Rock
13 Fenna Schouten 509 38+ 20 26.0 Team Mountain Network
14 Lieke van Gemert 505 41+ 15 24.0 Team Mountain Network
15 Elze Boomgaard 524 31+ 17+ 22.0
16 Gitta Posthumus 500 31+ 14+ 20.0 Ayers Rookies
17 Jytte Oerlemans 522 31 12+ 18.0 Team Neoliet
18 Evy Görtzen 502 28 13+ 16.0 IVY Climbing
19 Zoeteke Vliek 515 31 12 14.0 Ayers Rookies
20 Julie de Jong 503 31 10+ 12.0 Team Neoliet
21 Emma de Pee 511 27 2 10.0 Team Neoliet
22 Rianne Diederen 514 17 6+ 9.0 Team Neoliet
22 Esri Keizer 519 17 6+ 9.0 Team Mountain Network

Team Uitslag

# Team Totaal
1 Team Mountain Network 467.0
2 Team Neoliet 361.0
3 Climb Up 314.0
4 IVY Climbing 181.0
5 Monte Cervino 141.0
6 Ayers Rookies 119.0
7 Top-It 117.0
8 ES Onsight Klimteam 113.0
9 GRIP Nijmegen 83.0
9 School of Rock 83.0
11 Team Yellowstone 80.0
12 REVOLT 73.0
13 Kei Boulderhal 40.0
13 Klimhal Amsterdam 40.0