Jeugd Lead 3 JAB , 28-09-2019 00:00, Mountain Network Amsterdam

Discipline: Lead
Competitie: JEUGD LEAD JAB 2019
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit twee flash kwalificatieroutes en één onsight finaleroute. Wedstrijdroutes kunnen tussen verschillende wedstrijdcategorieën gecombineerd worden.

Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 2000 en 2001], Jeugd A [2002 en 2003] en Jeugd B [2004 en 2005]

Voorlopig tijdschema:
09:30 uur Klimhal open
10:30 uur Start Kwalificatieroute 1 alle wedstrijdcategorieën
14:45 uur Einde Kwalificatieronde
15:00 uur Sluiting Isolatie Finale alle wedstrijdcategorieën
15:30 uur Start Finale
18:00 uur Prijsuitreiking

Het definitieve tijdschema wordt na de sluiting van de inschrijving gepubliceerd.

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €15,-.

Jongens Junioren

Aantal deelnemers: 12

Naam Rugnummer Nat. Team
Maickel Wartenberg 209 NED Team Neoliet
Antonie Moes 206 NED Top-It
Dylan van den Berge 205 NED Team Yellowstone
Casper Lensselink 200 NED Team Mountain Network
Pepijn Hogt 207 NED Kei Boulderhal
Jens Peeters 204 NED Monte Cervino
Jent Imelman 203 NED Monte Cervino
Simon Boes 202 NED
Arno De Becker 201 BEL Team Neoliet
Jay de Jager 208 NED Monte Cervino
Zeno Schaekers 210 NED Team Mountain Network
Jurgen Otten 211 NED

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 12

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Pepijn Hogt 207 NED Kei Boulderhal
2 Antonie Moes 206 NED Top-It
3 Arno De Becker 201 BEL Team Neoliet
4 Simon Boes 202 NED
5 Zeno Schaekers 210 NED Team Mountain Network
6 Dylan van den Berge 205 NED Team Yellowstone
7 Jurgen Otten 211 NED
8 Jay de Jager 208 NED Monte Cervino
9 Jens Peeters 204 NED Monte Cervino
10 Jent Imelman 203 NED Monte Cervino
11 Casper Lensselink 200 NED Team Mountain Network
12 Maickel Wartenberg 209 NED Team Neoliet
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Pepijn Hogt 207 NED Kei Boulderhal
2 Antonie Moes 206 NED Top-It
3 Arno De Becker 201 BEL Team Neoliet
4 Simon Boes 202 NED
5 Zeno Schaekers 210 NED Team Mountain Network
6 Dylan van den Berge 205 NED Team Yellowstone
7 Jurgen Otten 211 NED
8 Jay de Jager 208 NED Monte Cervino
9 Jens Peeters 204 NED Monte Cervino
10 Jent Imelman 203 NED Monte Cervino
11 Casper Lensselink 200 NED Team Mountain Network
12 Maickel Wartenberg 209 NED Team Neoliet
29-09-2019 10:36
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Dylan van den Berge 205 NED 32 17 33 100.0 Team Yellowstone
2 Simon Boes 202 NED 35 21+ 29+ 80.0
3 Zeno Schaekers 210 NED Top 21+ 17+ 65.0 Team Mountain Network
4 Antonie Moes 206 NED 33 21 17+ 55.0 Top-It
5 Jurgen Otten 211 NED 31 21 17 51.0
6 Casper Lensselink 200 NED 34 10+ 16+ 47.0 Team Mountain Network
7 Jens Peeters 204 NED 31+ 16+ 43.0 Monte Cervino
8 Jent Imelman 203 NED 31 16+ 40.0 Monte Cervino
9 Jay de Jager 208 NED 14+ 17 37.0 Monte Cervino
10 Pepijn Hogt 207 NED 31 10+ 34.0 Kei Boulderhal
11 Arno De Becker 201 BEL 15 10 31.0 Team Neoliet
12 Maickel Wartenberg 209 NED 14 5 28.0 Team Neoliet

Aantal deelnemers: 23

Naam Rugnummer Team
Merijn Langkamp 404
Lars van Mullem 405 Team Mountain Network
Eckart Hoogmans 400 REVOLT
Mischa Radt 403 Team Mountain Network
Ynze Visser 408
Brend English 401 Team Mountain Network
Paul Brand 406
Thomas Alexander 411 Team Mountain Network
Jens de Louw 414 Team Mountain Network
Gregor Struwe 409 BananaBenders
Nemo Henkels 421 Team Mountain Network
Tycho van der Straaten 419 Ayers Rookies
Sven Goudriaan 422 Team Mountain Network
Joris Kieboom 418 Climb Up
Anon531 - -
Wouter Remmerswaal 407 Climb Up
Marco Molenaar 415 Top-It
Idse de Boer 413 Team Mountain Network
Jaron Stam 420 Team Mountain Network
Tom Crouwel 402 Climb Up
Roman Schaekers 416 Climb Up
Kyan van Haasteren 410
Iwan Pasveer 417 Team Mountain Network

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 23

# Naam Rugnummer Team
1 Mischa Radt 403 Team Mountain Network
2 Thomas Alexander 411 Team Mountain Network
3 Wouter Remmerswaal 407 Climb Up
4 Tycho van der Straaten 419 Ayers Rookies
5 Marco Molenaar 415 Top-It
6 Tom Crouwel 402 Climb Up
7 Anon531 - -
8 Eckart Hoogmans 400 REVOLT
9 Jaron Stam 420 Team Mountain Network
10 Brend English 401 Team Mountain Network
11 Roman Schaekers 416 Climb Up
12 Jens de Louw 414 Team Mountain Network
13 Gregor Struwe 409 BananaBenders
14 Kyan van Haasteren 410
15 Ynze Visser 408
16 Sven Goudriaan 422 Team Mountain Network
17 Merijn Langkamp 404
18 Iwan Pasveer 417 Team Mountain Network
19 Paul Brand 406
20 Nemo Henkels 421 Team Mountain Network
21 Joris Kieboom 418 Climb Up
22 Idse de Boer 413 Team Mountain Network
23 Lars van Mullem 405 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Mischa Radt 403 Team Mountain Network
2 Thomas Alexander 411 Team Mountain Network
3 Wouter Remmerswaal 407 Climb Up
4 Tycho van der Straaten 419 Ayers Rookies
5 Marco Molenaar 415 Top-It
6 Tom Crouwel 402 Climb Up
7 Anon531 - -
8 Eckart Hoogmans 400 REVOLT
9 Jaron Stam 420 Team Mountain Network
10 Brend English 401 Team Mountain Network
11 Roman Schaekers 416 Climb Up
12 Jens de Louw 414 Team Mountain Network
13 Gregor Struwe 409 BananaBenders
14 Kyan van Haasteren 410
15 Ynze Visser 408
16 Sven Goudriaan 422 Team Mountain Network
17 Merijn Langkamp 404
18 Iwan Pasveer 417 Team Mountain Network
19 Paul Brand 406
20 Nemo Henkels 421 Team Mountain Network
21 Joris Kieboom 418 Climb Up
22 Idse de Boer 413 Team Mountain Network
23 Lars van Mullem 405 Team Mountain Network
28-09-2019 17:23
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Mischa Radt 403 Top Top 50+ t:0:04:26.00 100.0 Team Mountain Network
2 Iwan Pasveer 417 Top Top 50+ t:0:05:43.00 80.0 Team Mountain Network
3 Paul Brand 406 Top Top 43 65.0
4 Jens de Louw 414 Top Top 37+ 55.0 Team Mountain Network
5 Ynze Visser 408 40 25+ 33+ 51.0
6 Gregor Struwe 409 33 11 22+ 47.0 BananaBenders
7 Merijn Langkamp 404 34 16+ 16+ 43.0
8 Eckart Hoogmans 400 31 17+ 16+ 40.0 REVOLT
9 Idse de Boer 413 31+ 11 37.0 Team Mountain Network
10 Sven Goudriaan 422 31 10+ 33.0 Team Mountain Network
10 Joris Kieboom 418 31 10+ 33.0 Climb Up
12 Tycho van der Straaten 419 31+ 7 28.0 Ayers Rookies
13 Kyan van Haasteren 410 29 10+ 26.0
14 Brend English 401 28+ 10+ 24.0 Team Mountain Network
15 Roman Schaekers 416 31 9+ 22.0 Climb Up
16 Wouter Remmerswaal 407 14+ 10+ 19.0 Climb Up
16 Tom Crouwel 402 14+ 10+ 19.0 Climb Up
18 Nemo Henkels 421 15 5 16.0 Team Mountain Network
19 Jaron Stam 420 13 10 14.0 Team Mountain Network
20 Lars van Mullem 405 14+ 6+ 10.0 Team Mountain Network
20 Thomas Alexander 411 14+ 6+ 10.0 Team Mountain Network
20 Marco Molenaar 415 14+ 6+ 10.0 Top-It
23 Anon531 - 14+ 5 8.0 -

Aantal deelnemers: 12

Naam Rugnummer Nat. Team
Boris van Asselt 611 NED Team Yellowstone
David Klos 605 NED Top Climbing Twente
Jesse Honkoop 602 NED Team Mountain Network
Anon284 - - -
Jonathan van Grinsven 610 NED
Douwe Eilander 601 NED Team Neoliet
Jayden Stekelenburg 604 NED Climb Up
Daan Terng 600 NED Team Mountain Network
Gijs Kieboom 607 NED Climb Up
Maarten van Nimwegen 608 NED Team Mountain Network
Gideon Zuiker 606 NED GRIP Nijmegen
Iggy Stafford 609 NED Team Mountain Network

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 12

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Gideon Zuiker 606 NED GRIP Nijmegen
2 David Klos 605 NED Top Climbing Twente
3 Jonathan van Grinsven 610 NED
4 Boris van Asselt 611 NED Team Yellowstone
5 Douwe Eilander 601 NED Team Neoliet
6 Gijs Kieboom 607 NED Climb Up
7 Daan Terng 600 NED Team Mountain Network
8 Anon284 - - -
9 Maarten van Nimwegen 608 NED Team Mountain Network
10 Jayden Stekelenburg 604 NED Climb Up
11 Iggy Stafford 609 NED Team Mountain Network
12 Jesse Honkoop 602 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Gideon Zuiker 606 NED GRIP Nijmegen
2 David Klos 605 NED Top Climbing Twente
3 Jonathan van Grinsven 610 NED
4 Boris van Asselt 611 NED Team Yellowstone
5 Douwe Eilander 601 NED Team Neoliet
6 Gijs Kieboom 607 NED Climb Up
7 Daan Terng 600 NED Team Mountain Network
8 Anon284 - - -
9 Maarten van Nimwegen 608 NED Team Mountain Network
10 Jayden Stekelenburg 604 NED Climb Up
11 Iggy Stafford 609 NED Team Mountain Network
12 Jesse Honkoop 602 NED Team Mountain Network
28-09-2019 17:24
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Boris van Asselt 611 NED Top Top 33+ 100.0 Team Yellowstone
2 Gijs Kieboom 607 NED Top Top 33 80.0 Climb Up
3 Jayden Stekelenburg 604 NED Top 22+ 31 65.0 Climb Up
4 Daan Terng 600 NED 42+ 16+ 31 55.0 Team Mountain Network
5 Maarten van Nimwegen 608 NED 42 13+ 30 51.0 Team Mountain Network
6 David Klos 605 NED Top 15+ 25+ 47.0 Top Climbing Twente
7 Gideon Zuiker 606 NED 43+ 5+ 43.0 GRIP Nijmegen
8 Anon284 - - 31+ 13+ 40.0 -
9 Jesse Honkoop 602 NED 28 13+ 37.0 Team Mountain Network
10 Iggy Stafford 609 NED 15 8+ 34.0 Team Mountain Network
11 Jonathan van Grinsven 610 NED 18+ 5+ 31.0
12 Douwe Eilander 601 NED 15+ 5+ 28.0 Team Neoliet

Meisjes Junioren

Aantal deelnemers: 4

Naam Rugnummer Team
Marrit Elsinga 103 Team Mountain Network
Eva Duyvesteyn 102 Climb Up
Manon Boereboom 100 Team Neoliet
Cecile van der Meel 101 Ayers Rookies

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 4

# Naam Rugnummer Team
1 Marrit Elsinga 103 Team Mountain Network
2 Manon Boereboom 100 Team Neoliet
3 Eva Duyvesteyn 102 Climb Up
4 Cecile van der Meel 101 Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Team
1 Marrit Elsinga 103 Team Mountain Network
2 Manon Boereboom 100 Team Neoliet
3 Eva Duyvesteyn 102 Climb Up
4 Cecile van der Meel 101 Ayers Rookies
28-09-2019 17:24
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Manon Boereboom 100 2+ 10 23+ 100.0 Team Neoliet
2 Cecile van der Meel 101 13 13+ 14+ 80.0 Ayers Rookies
3 Eva Duyvesteyn 102 2+ 11+ 14+ 65.0 Climb Up
4 Marrit Elsinga 103 2+ 4+ 55.0 Team Mountain Network

Aantal deelnemers: 11

Naam Rugnummer Team
Marit Zeldenthuis 305 Climb Up
Iris van 't Westeinde 307 Team Neoliet
Gitte Meus 308 Team Mountain Network
Myrthe van de Pol 304 Ayers Rookies
Freja Smed 309 Climb Up
Suzanne Willemsen 301 Team Mountain Network
Nina Schilderman 312 ES Onsight Klimteam
Manon Knops 306 Top Climbing Twente
Li San Boorsma 302 ES Onsight Klimteam
Sam Swalué 310 Top Climbing Twente
Sven van der Heijden 311

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 11

# Naam Rugnummer Team
1 Suzanne Willemsen 301 Team Mountain Network
2 Marit Zeldenthuis 305 Climb Up
3 Iris van 't Westeinde 307 Team Neoliet
4 Sven van der Heijden 311
5 Freja Smed 309 Climb Up
6 Nina Schilderman 312 ES Onsight Klimteam
7 Li San Boorsma 302 ES Onsight Klimteam
8 Gitte Meus 308 Team Mountain Network
9 Sam Swalué 310 Top Climbing Twente
10 Manon Knops 306 Top Climbing Twente
11 Myrthe van de Pol 304 Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Team
1 Suzanne Willemsen 301 Team Mountain Network
2 Marit Zeldenthuis 305 Climb Up
3 Iris van 't Westeinde 307 Team Neoliet
4 Sven van der Heijden 311
5 Freja Smed 309 Climb Up
6 Nina Schilderman 312 ES Onsight Klimteam
7 Li San Boorsma 302 ES Onsight Klimteam
8 Gitte Meus 308 Team Mountain Network
9 Sam Swalué 310 Top Climbing Twente
10 Manon Knops 306 Top Climbing Twente
11 Myrthe van de Pol 304 Ayers Rookies
28-09-2019 17:24
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Sam Swalué 310 Top 28 33+ 100.0 Top Climbing Twente
2 Manon Knops 306 Top 25+ 33+ 80.0 Top Climbing Twente
3 Iris van 't Westeinde 307 Top 13+ 30+ 65.0 Team Neoliet
4 Freja Smed 309 22 16 30 55.0 Climb Up
5 Sven van der Heijden 311 Top 26 14+ 51.0
6 Marit Zeldenthuis 305 31 13+ 47.0 Climb Up
7 Gitte Meus 308 21 14+ 43.0 Team Mountain Network
8 Myrthe van de Pol 304 29+ 12+ 40.0 Ayers Rookies
9 Nina Schilderman 312 21 13+ 37.0 ES Onsight Klimteam
10 Li San Boorsma 302 21 13 34.0 ES Onsight Klimteam
11 Suzanne Willemsen 301 13 5+ 31.0 Team Mountain Network

Aantal deelnemers: 23

Naam Rugnummer Team
Zoeteke Vliek 519 Ayers Rookies
Edith Savenije 511 Top-It
Jytte Oerlemans 502 Team Neoliet
Julie de Jong 504 Team Neoliet
Klaar van den Beuken 515 Ayers Rookies
Liz Buur 518 Ayers Rookies
Doenja Sinke 505 School of Rock
Fenna Schouten 522 Team Mountain Network
Sophie Trenning 521 Team Mountain Network
Sabina van Essen 501 Team Mountain Network
Amber Schiffeleers 510 IVY Climbing
Vivian Van Bergen 517 Team Neoliet
Lieke van Gemert 514 Team Mountain Network
Elze Boomgaard 508 Team Mountain Network
Sanne Gijselman 516 Team Neoliet
Mara Voorthuis 503 School of Rock
Evy Görtzen 507 IVY Climbing
Lisa Klem 506 REVOLT
Gitta Posthumus 509 Ayers Rookies
Belize Derksen 523
Emma de Pee 513 Team Neoliet
Eke de Boer 520 Klimcentrum Bjoeks
Rianne Diederen 512 Team Neoliet

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 23

# Naam Rugnummer Team
1 Mara Voorthuis 503 School of Rock
2 Lieke van Gemert 514 Team Mountain Network
3 Vivian Van Bergen 517 Team Neoliet
4 Doenja Sinke 505 School of Rock
5 Eke de Boer 520 Klimcentrum Bjoeks
6 Klaar van den Beuken 515 Ayers Rookies
7 Elze Boomgaard 508 Team Mountain Network
8 Sabina van Essen 501 Team Mountain Network
9 Edith Savenije 511 Top-It
10 Rianne Diederen 512 Team Neoliet
11 Sanne Gijselman 516 Team Neoliet
12 Amber Schiffeleers 510 IVY Climbing
13 Zoeteke Vliek 519 Ayers Rookies
14 Fenna Schouten 522 Team Mountain Network
15 Emma de Pee 513 Team Neoliet
16 Liz Buur 518 Ayers Rookies
17 Gitta Posthumus 509 Ayers Rookies
18 Jytte Oerlemans 502 Team Neoliet
19 Sophie Trenning 521 Team Mountain Network
20 Evy Görtzen 507 IVY Climbing
21 Belize Derksen 523
22 Lisa Klem 506 REVOLT
23 Julie de Jong 504 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Mara Voorthuis 503 School of Rock
2 Lieke van Gemert 514 Team Mountain Network
3 Vivian Van Bergen 517 Team Neoliet
4 Doenja Sinke 505 School of Rock
5 Eke de Boer 520 Klimcentrum Bjoeks
6 Klaar van den Beuken 515 Ayers Rookies
7 Elze Boomgaard 508 Team Mountain Network
8 Sabina van Essen 501 Team Mountain Network
9 Edith Savenije 511 Top-It
10 Rianne Diederen 512 Team Neoliet
11 Sanne Gijselman 516 Team Neoliet
12 Amber Schiffeleers 510 IVY Climbing
13 Zoeteke Vliek 519 Ayers Rookies
14 Fenna Schouten 522 Team Mountain Network
15 Emma de Pee 513 Team Neoliet
16 Liz Buur 518 Ayers Rookies
17 Gitta Posthumus 509 Ayers Rookies
18 Jytte Oerlemans 502 Team Neoliet
19 Sophie Trenning 521 Team Mountain Network
20 Evy Görtzen 507 IVY Climbing
21 Belize Derksen 523
22 Lisa Klem 506 REVOLT
23 Julie de Jong 504 Team Neoliet
28-09-2019 17:24
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Edith Savenije 511 Top Top 36+ t:0:03:24.00 100.0 Top-It
2 Sabina van Essen 501 Top Top 36+ t:0:04:29.00 80.0 Team Mountain Network
3 Amber Schiffeleers 510 Top 24 36 65.0 IVY Climbing
4 Klaar van den Beuken 515 Top 23+ 31+ 55.0 Ayers Rookies
5 Mara Voorthuis 503 Top Top 30+ 51.0 School of Rock
6 Sanne Gijselman 516 Top 24 30+ 47.0 Team Neoliet
7 Doenja Sinke 505 Top 20 27 43.0 School of Rock
8 Eke de Boer 520 Top 21 26+ 40.0 Klimcentrum Bjoeks
9 Liz Buur 518 Top 14 37.0 Ayers Rookies
10 Lisa Klem 506 34+ 22 34.0 REVOLT
11 Vivian Van Bergen 517 27 23 31.0 Team Neoliet
12 Sophie Trenning 521 Top 7 28.0 Team Mountain Network
13 Belize Derksen 523 35+ 17+ 26.0
14 Lieke van Gemert 514 34+ 17 24.0 Team Mountain Network
15 Fenna Schouten 522 26+ 14 22.0 Team Mountain Network
16 Jytte Oerlemans 502 25+ 14 18.0 Team Neoliet
16 Elze Boomgaard 508 25+ 14 18.0 Team Mountain Network
16 Evy Görtzen 507 25+ 14 18.0 IVY Climbing
19 Zoeteke Vliek 519 24+ 14 14.0 Ayers Rookies
20 Julie de Jong 504 27 5 12.0 Team Neoliet
21 Emma de Pee 513 25+ 6 10.0 Team Neoliet
22 Gitta Posthumus 509 18+ 8 9.0 Ayers Rookies
23 Rianne Diederen 512 20+ 7 8.0 Team Neoliet

Team Uitslag

# Team Totaal
1 Team Mountain Network 423.0
2 Climb Up 345.0
3 Team Neoliet 299.0
4 Top Climbing Twente 227.0
5 Ayers Rookies 203.0
6 Team Yellowstone 200.0
7 Top-It 165.0
8 Monte Cervino 120.0
9 School of Rock 94.0
10 IVY Climbing 83.0
11 REVOLT 74.0
12 ES Onsight Klimteam 71.0
13 BananaBenders 47.0
14 GRIP Nijmegen 43.0
15 Klimcentrum Bjoeks 40.0
16 Kei Boulderhal 34.0
17 Klimhal Amsterdam 8.0