Jeugd Lead 3 JAB , 28-09-2019 00:00, Mountain Network Amsterdam

Discipline: Lead
Competitie: JEUGD LEAD JAB 2019
Status: Open voor inschrijving (Inschrijving sluit op: 23-09-2019 23:55)
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit twee flash kwalificatieroutes en één onsight finaleroute. Wedstrijdroutes kunnen tussen verschillende wedstrijdcategorieën gecombineerd worden.

Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 2000 en 2001], Jeugd A [2002 en 2003] en Jeugd B [2004 en 2005]

Voorlopig tijdschema:
09:30 uur Klimhal open
10:00 uur Sluiting aanmeldingsbalie
10:30 uur Start Kwalificatieroute 1 alle wedstrijdcategorieën
12:30 uur Start Kwalificatieroute 2 alle wedstrijdcategorieën
14:30 uur Einde Kwalificatieronde
14:45 uur Sluiting Isolatie Finale alle wedstrijdcategorieën
15:00 uur Start Finale
16:45 uur Einde Finale
17:00 uur Prijsuitreiking

Het definitieve tijdschema wordt na de sluiting van de inschrijving gepubliceerd.

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €15,-.

Jongens Junioren

Aantal deelnemers: 3

Naam Rugnummer Team
Maickel Wartenberg Team Neoliet
Antonie Moes Top-It
Dylan van den Berge Team Yellowstone
Er is nog geen startlijst beschikbaar
Er is nog geen tussenstand beschikbaar

Aantal deelnemers: 7

Naam Rugnummer Team
Merijn Langkamp GRIP Nijmegen Selectie
Lars van Mullem Team Mountain Network
Anon9851 - -
Mischa Radt Team Mountain Network
Ynze Visser
Brend English Team Mountain Network
Paul Brand
Er is nog geen startlijst beschikbaar
Er is nog geen tussenstand beschikbaar

Aantal deelnemers: 3

Naam Rugnummer Team
Boris van Asselt Team Yellowstone
David Klos Top Climbing Twente
Jesse Honkoop Team Mountain Network
Er is nog geen startlijst beschikbaar
Er is nog geen tussenstand beschikbaar

Meisjes Junioren

Aantal deelnemers: 2

Naam Rugnummer Team
Marrit Elsinga Team Mountain Network
Eva Duyvesteyn Climb Up
Er is nog geen startlijst beschikbaar
Er is nog geen tussenstand beschikbaar

Aantal deelnemers: 8

Naam Rugnummer Team
Anne Jansen Yosemite Jeugd
Marit Zeldenthuis Climb Up
Claire Munting Klimhal Amsterdam
Iris van 't Westeinde Team Neoliet
Gitte Meus Team Mountain Network
Myrthe van de Pol Ayers Rookies
Freja Smed Climb Up
Suzanne Willemsen Team Mountain Network
Er is nog geen startlijst beschikbaar
Er is nog geen tussenstand beschikbaar

Aantal deelnemers: 19

Naam Rugnummer Team
Zoeteke Vliek Ayers Rookies
Edith Savenije Top-It
Jytte Oerlemans Team Neoliet
Julie de Jong Team Neoliet
Klaar van den Beuken Ayers Rookies
Liz Buur Ayers Rookies
Doenja Sinke School of Rock
Nina van Bemmel Team Neoliet
Fenna Schouten Team Mountain Network
Sophie Trenning Team Mountain Network
Sabina van Essen Team Mountain Network
Amber Schiffeleers IVY Climbing
Vivian Van Bergen Team Neoliet
Lieke van Gemert Team Mountain Network
Elze Boomgaard Team Mountain Network
Sanne Gijselman Team Neoliet
Mara Voorthuis School of Rock
Evy Görtzen IVY Climbing
Lisa Klem REVOLT
Er is nog geen startlijst beschikbaar
Er is nog geen tussenstand beschikbaar

Team Uitslag

Er is geen team-uitslag beschikbaar