Jeugd Lead 4 JAB , 02-11-2019 00:00, Mountain Network Nieuwegein

Discipline: Lead
Competitie: JEUGD LEAD JAB 2019
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit twee flash kwalificatieroutes en één onsight finaleroute. Wedstrijdroutes kunnen tussen verschillende wedstrijdcategorieën gecombineerd worden.

Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 2000 en 2001], Jeugd A [2002 en 2003] en Jeugd B [2004 en 2005]

Voorlopig tijdschema:
09:30 uur Klimhal open
10:30 uur Start Kwalificatieroute 1 alle wedstrijdcategorieën
14:45 uur Einde Kwalificatieronde
15:00 uur Sluiting Isolatie Finale alle wedstrijdcategorieën
15:30 uur Start Finale
18:30 uur Einde Finale + prijsuitreiking

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €15,-.

Jongens Junioren

Aantal deelnemers: 14

Naam Rugnummer Nat. Team
Dylan van den Berge 206 NED Team Yellowstone
Antonie Moes 210 NED Top-It
Jurgen Otten 209 NED
Pepijn Hogt 205 NED Kei Boulderhal
Sil Rutten 212 NED Team Neoliet
Maickel Wartenberg 202 NED Team Neoliet
Zeno Schaekers 208 NED Team Mountain Network
Simon Boes 204 NED
Jent Imelman 201 NED Monte Cervino
Jens Peeters 207 NED Monte Cervino
Daniel Buijs 203 NED Climb Up
Ties van Veggel 200 NED GRIP Nijmegen
Jay de Jager 213 NED Monte Cervino
Arno De Becker 211 BEL Team Neoliet

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 14

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jay de Jager 213 NED Monte Cervino
2 Simon Boes 204 NED
3 Jens Peeters 207 NED Monte Cervino
4 Jent Imelman 201 NED Monte Cervino
5 Arno De Becker 211 BEL Team Neoliet
6 Pepijn Hogt 205 NED Kei Boulderhal
7 Sil Rutten 212 NED Team Neoliet
8 Daniel Buijs 203 NED Climb Up
9 Jurgen Otten 209 NED
10 Ties van Veggel 200 NED GRIP Nijmegen
11 Dylan van den Berge 206 NED Team Yellowstone
12 Zeno Schaekers 208 NED Team Mountain Network
13 Maickel Wartenberg 202 NED Team Neoliet
14 Antonie Moes 210 NED Top-It
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jay de Jager 213 NED Monte Cervino
2 Simon Boes 204 NED
3 Jens Peeters 207 NED Monte Cervino
4 Jent Imelman 201 NED Monte Cervino
5 Arno De Becker 211 BEL Team Neoliet
6 Pepijn Hogt 205 NED Kei Boulderhal
7 Sil Rutten 212 NED Team Neoliet
8 Daniel Buijs 203 NED Climb Up
9 Jurgen Otten 209 NED
10 Ties van Veggel 200 NED GRIP Nijmegen
11 Dylan van den Berge 206 NED Team Yellowstone
12 Zeno Schaekers 208 NED Team Mountain Network
13 Maickel Wartenberg 202 NED Team Neoliet
14 Antonie Moes 210 NED Top-It
02-11-2019 17:43
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Zeno Schaekers 208 NED Top 32+ 15+ 100.0 Team Mountain Network
2 Simon Boes 204 NED Top 26 14+ 80.0
3 Dylan van den Berge 206 NED Top 25+ 13+ 65.0 Team Yellowstone
4 Antonie Moes 210 NED Top 21 12+ 55.0 Top-It
5 Jens Peeters 207 NED Top 10 12 51.0 Monte Cervino
6 Sil Rutten 212 NED Top 28+ 9+ 47.0 Team Neoliet
7 Jurgen Otten 209 NED Top 23+ DNS 43.0
8 Jay de Jager 213 NED Top 9 40.0 Monte Cervino
9 Ties van Veggel 200 NED 30 14+ 37.0 GRIP Nijmegen
10 Pepijn Hogt 205 NED 28 14+ 34.0 Kei Boulderhal
11 Arno De Becker 211 BEL 24+ 10 31.0 Team Neoliet
12 Daniel Buijs 203 NED 18+ 8+ 28.0 Climb Up
13 Maickel Wartenberg 202 NED 18+ 7 26.0 Team Neoliet
14 Jent Imelman 201 NED 14+ DNS 24.0 Monte Cervino

Aantal deelnemers: 17

Naam Rugnummer Team
Merijn Langkamp 412
Lars van Mullem 402 Team Mountain Network
Eckart Hoogmans 408 REVOLT
Ynze Visser 415
Joris Kieboom 401 Climb Up
Paul Brand 411
Jens de Louw 417 Team Mountain Network
Sven Goudriaan 418 Team Mountain Network
Kalli van den Heuvel 405 ES Onsight Klimteam
Roman Schaekers 409 Climb Up
Kyan van Haasteren 403
Tom Crouwel 413 Climb Up
Tycho van der Straaten 404 Ayers Rookies
Wouter Remmerswaal 400 Climb Up
Idse de Boer 407 North Bound Climbing
Joren Leeuwenburg 406 Team Neoliet
Gregor Struwe 414 North Bound Climbing

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 17

# Naam Rugnummer Team
1 Joris Kieboom 401 Climb Up
2 Kyan van Haasteren 403
3 Idse de Boer 407 North Bound Climbing
4 Eckart Hoogmans 408 REVOLT
5 Sven Goudriaan 418 Team Mountain Network
6 Paul Brand 411
7 Jens de Louw 417 Team Mountain Network
8 Wouter Remmerswaal 400 Climb Up
9 Gregor Struwe 414 North Bound Climbing
10 Kalli van den Heuvel 405 ES Onsight Klimteam
11 Lars van Mullem 402 Team Mountain Network
12 Ynze Visser 415
13 Joren Leeuwenburg 406 Team Neoliet
14 Roman Schaekers 409 Climb Up
15 Merijn Langkamp 412
16 Tom Crouwel 413 Climb Up
17 Tycho van der Straaten 404 Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Team
1 Joris Kieboom 401 Climb Up
2 Kyan van Haasteren 403
3 Idse de Boer 407 North Bound Climbing
4 Eckart Hoogmans 408 REVOLT
5 Sven Goudriaan 418 Team Mountain Network
6 Paul Brand 411
7 Jens de Louw 417 Team Mountain Network
8 Wouter Remmerswaal 400 Climb Up
9 Gregor Struwe 414 North Bound Climbing
10 Kalli van den Heuvel 405 ES Onsight Klimteam
11 Lars van Mullem 402 Team Mountain Network
12 Ynze Visser 415
13 Joren Leeuwenburg 406 Team Neoliet
14 Roman Schaekers 409 Climb Up
15 Merijn Langkamp 412
16 Tom Crouwel 413 Climb Up
17 Tycho van der Straaten 404 Ayers Rookies
02-11-2019 17:21
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Paul Brand 411 Top Top Top 100.0
2 Jens de Louw 417 Top 33+ 36 80.0 Team Mountain Network
3 Idse de Boer 407 Top 8+ 16+ 65.0 North Bound Climbing
4 Gregor Struwe 414 Top 27 14+ 55.0 North Bound Climbing
5 Joris Kieboom 401 Top 21+ 13+ 51.0 Climb Up
6 Merijn Langkamp 412 Top 21+ 12+ 47.0
7 Sven Goudriaan 418 Top 8+ 8+ 43.0 Team Mountain Network
8 Ynze Visser 415 Top 29+ 8 40.0
9 Tom Crouwel 413 Top 21+ 7+ 37.0 Climb Up
10 Tycho van der Straaten 404 35+ 14 34.0 Ayers Rookies
11 Roman Schaekers 409 24+ 14+ 31.0 Climb Up
12 Lars van Mullem 402 25+ 9 28.0 Team Mountain Network
13 Kyan van Haasteren 403 35+ 8+ 26.0
14 Wouter Remmerswaal 400 34 8+ 24.0 Climb Up
15 Eckart Hoogmans 408 33+ 8+ 22.0 REVOLT
16 Joren Leeuwenburg 406 24+ 8+ 20.0 Team Neoliet
17 Kalli van den Heuvel 405 8 7 18.0 ES Onsight Klimteam

Aantal deelnemers: 15

Naam Rugnummer Nat. Team
Boris van Asselt 614 NED Team Yellowstone
David Klos 612 NED Top Climbing Twente
Gijs Kieboom 602 NED Climb Up
Daan Terng 605 NED Team Mountain Network
Ferbe Verburg 611 NED Ayers Rookies
Jesse Honkoop 610 NED Team Mountain Network
Jayden Stekelenburg 606 NED Climb Up
Maarten van Nimwegen 613 NED Team Mountain Network
Anon1732 - - -
Douwe Eilander 601 NED Team Neoliet
Allart Frensel 609 NED North Bound Climbing
Gideon Zuiker 608 NED GRIP Nijmegen
Stijn van Dieten 603 NED Team Neoliet
Iggy Stafford 600 NED Team Mountain Network
Lucas Robijn 604 NED ES Onsight Klimteam

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 15

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 David Klos 612 NED Top Climbing Twente
2 Boris van Asselt 614 NED Team Yellowstone
3 Ferbe Verburg 611 NED Ayers Rookies
4 Allart Frensel 609 NED North Bound Climbing
5 Stijn van Dieten 603 NED Team Neoliet
6 Daan Terng 605 NED Team Mountain Network
7 Gideon Zuiker 608 NED GRIP Nijmegen
8 Jesse Honkoop 610 NED Team Mountain Network
9 Jayden Stekelenburg 606 NED Climb Up
10 Gijs Kieboom 602 NED Climb Up
11 Lucas Robijn 604 NED ES Onsight Klimteam
12 Douwe Eilander 601 NED Team Neoliet
13 Anon1732 - - -
14 Maarten van Nimwegen 613 NED Team Mountain Network
15 Iggy Stafford 600 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 David Klos 612 NED Top Climbing Twente
2 Boris van Asselt 614 NED Team Yellowstone
3 Ferbe Verburg 611 NED Ayers Rookies
4 Allart Frensel 609 NED North Bound Climbing
5 Stijn van Dieten 603 NED Team Neoliet
6 Daan Terng 605 NED Team Mountain Network
7 Gideon Zuiker 608 NED GRIP Nijmegen
8 Jesse Honkoop 610 NED Team Mountain Network
9 Jayden Stekelenburg 606 NED Climb Up
10 Gijs Kieboom 602 NED Climb Up
11 Lucas Robijn 604 NED ES Onsight Klimteam
12 Douwe Eilander 601 NED Team Neoliet
13 Anon1732 - - -
14 Maarten van Nimwegen 613 NED Team Mountain Network
15 Iggy Stafford 600 NED Team Mountain Network
02-11-2019 17:44
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Jesse Honkoop 610 NED Top 40+ 39+ 100.0 Team Mountain Network
2 Gijs Kieboom 602 NED Top Top 35.1 t:0:02:47.00 80.0 Climb Up
3 Boris van Asselt 614 NED Top Top 35.1 t:0:03:33.00 65.0 Team Yellowstone
4 Jayden Stekelenburg 606 NED Top 41 34 55.0 Climb Up
5 Daan Terng 605 NED Top 25 29 51.0 Team Mountain Network
6 David Klos 612 NED Top 41 28+ 47.0 Top Climbing Twente
7 Ferbe Verburg 611 NED Top 28 18 43.0 Ayers Rookies
8 Maarten van Nimwegen 613 NED Top 23+ 40.0 Team Mountain Network
9 Anon1732 - - Top 21 37.0 -
10 Gideon Zuiker 608 NED 27 26+ 34.0 GRIP Nijmegen
11 Lucas Robijn 604 NED 23+ 20 31.0 ES Onsight Klimteam
12 Iggy Stafford 600 NED 19 17 28.0 Team Mountain Network
13 Allart Frensel 609 NED 24 12+ 26.0 North Bound Climbing
14 Douwe Eilander 601 NED 18 14+ 24.0 Team Neoliet
15 Stijn van Dieten 603 NED 11 14+ 22.0 Team Neoliet

Meisjes Junioren

Aantal deelnemers: 4

Naam Rugnummer Team
Merleyn Koops 101
Marrit Elsinga 100 Team Mountain Network
Manon Boereboom 102 Team Neoliet
Eva Duyvesteyn 103 Climb Up

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 4

# Naam Rugnummer Team
1 Marrit Elsinga 100 Team Mountain Network
2 Eva Duyvesteyn 103 Climb Up
3 Manon Boereboom 102 Team Neoliet
4 Merleyn Koops 101
# Naam Rugnummer Team
1 Marrit Elsinga 100 Team Mountain Network
2 Eva Duyvesteyn 103 Climb Up
3 Manon Boereboom 102 Team Neoliet
4 Merleyn Koops 101
02-11-2019 17:44
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Manon Boereboom 102 36+ 40 23 100.0 Team Neoliet
2 Merleyn Koops 101 37+ 19+ 18 80.0
3 Eva Duyvesteyn 103 20+ 15+ 11 65.0 Climb Up
4 Marrit Elsinga 100 15+ 17+ 10+ 55.0 Team Mountain Network

Aantal deelnemers: 12

Naam Rugnummer Team
Marit Zeldenthuis 307 Climb Up
Iris van 't Westeinde 312 Team Neoliet
Freja Smed 304 Climb Up
Gitte Meus 300 Team Mountain Network
Myrthe van de Pol 306 Ayers Rookies
Suzanne Willemsen 309 Team Mountain Network
Nina Schilderman 302 ES Onsight Klimteam
Manon Knops 311 Top Climbing Twente
Li San Boorsma 310 ES Onsight Klimteam
Diana Alkemade 305 Team Neoliet
Anon1842 - -
Sven van der Heijden 308 Monk Amsterdam

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 12

# Naam Rugnummer Team
1 Manon Knops 311 Top Climbing Twente
2 Myrthe van de Pol 306 Ayers Rookies
3 Suzanne Willemsen 309 Team Mountain Network
4 Freja Smed 304 Climb Up
5 Gitte Meus 300 Team Mountain Network
6 Sven van der Heijden 308 Monk Amsterdam
7 Iris van 't Westeinde 312 Team Neoliet
8 Nina Schilderman 302 ES Onsight Klimteam
9 Li San Boorsma 310 ES Onsight Klimteam
10 Diana Alkemade 305 Team Neoliet
11 Anon1842 - -
12 Marit Zeldenthuis 307 Climb Up
# Naam Rugnummer Team
1 Manon Knops 311 Top Climbing Twente
2 Myrthe van de Pol 306 Ayers Rookies
3 Suzanne Willemsen 309 Team Mountain Network
4 Freja Smed 304 Climb Up
5 Gitte Meus 300 Team Mountain Network
6 Sven van der Heijden 308 Monk Amsterdam
7 Iris van 't Westeinde 312 Team Neoliet
8 Nina Schilderman 302 ES Onsight Klimteam
9 Li San Boorsma 310 ES Onsight Klimteam
10 Diana Alkemade 305 Team Neoliet
11 Anon1842 - -
12 Marit Zeldenthuis 307 Climb Up
02-11-2019 17:44
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Anon1842 - Top Top 43+ 100.0 -
2 Sven van der Heijden 308 Top 44+ 32+ 80.0 Monk Amsterdam
3 Marit Zeldenthuis 307 Top 21 32 65.0 Climb Up
4 Iris van 't Westeinde 312 Top 42+ 28+ 55.0 Team Neoliet
5 Li San Boorsma 310 37+ 21 14 51.0 ES Onsight Klimteam
6 Manon Knops 311 Top 42+ 13+ 47.0 Top Climbing Twente
7 Gitte Meus 300 36 36+ 43.0 Team Mountain Network
8 Myrthe van de Pol 306 36+ 36 40.0 Ayers Rookies
9 Freja Smed 304 37 19+ 37.0 Climb Up
10 Nina Schilderman 302 36+ 18+ 34.0 ES Onsight Klimteam
11 Suzanne Willemsen 309 20+ 17+ 31.0 Team Mountain Network
12 Diana Alkemade 305 20+ 17 28.0 Team Neoliet

Aantal deelnemers: 22

Naam Rugnummer Team
Edith Savenije 509 Top-It
Julie de Jong 501 Team Neoliet
Klaar van den Beuken 518 Ayers Rookies
Liz Buur 504 Ayers Rookies
Doenja Sinke 512 School of Rock
Sophie Trenning 502 Team Mountain Network
Sabina van Essen 506 Team Mountain Network
Amber Schiffeleers 521 IVY Climbing
Lieke van Gemert 511 Team Mountain Network
Evy Görtzen 523 IVY Climbing
Anya van Essen 514 Team Mountain Network
Vivian Van Bergen 513 Team Neoliet
Mara Voorthuis 522 School of Rock
Gitta Posthumus 510 Ayers Rookies
Lisa Klem 508 REVOLT
Sanne Gijselman 505 Team Neoliet
Esri Keizer 515 Team Mountain Network
Nena Brunekreef 503 Team Mountain Network
Natasha Mast 516 ES Onsight Klimteam
Belize Derksen 507
Noa Kamphuis 520 ES Onsight Klimteam
Eke de Boer 500 North Bound Climbing

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 22

# Naam Rugnummer Team
1 Lisa Klem 508 REVOLT
2 Sanne Gijselman 505 Team Neoliet
3 Esri Keizer 515 Team Mountain Network
4 Sophie Trenning 502 Team Mountain Network
5 Natasha Mast 516 ES Onsight Klimteam
6 Belize Derksen 507
7 Noa Kamphuis 520 ES Onsight Klimteam
8 Julie de Jong 501 Team Neoliet
9 Lieke van Gemert 511 Team Mountain Network
10 Nena Brunekreef 503 Team Mountain Network
11 Eke de Boer 500 North Bound Climbing
12 Evy Görtzen 523 IVY Climbing
13 Vivian Van Bergen 513 Team Neoliet
14 Edith Savenije 509 Top-It
15 Doenja Sinke 512 School of Rock
16 Liz Buur 504 Ayers Rookies
17 Mara Voorthuis 522 School of Rock
18 Gitta Posthumus 510 Ayers Rookies
19 Amber Schiffeleers 521 IVY Climbing
20 Klaar van den Beuken 518 Ayers Rookies
21 Sabina van Essen 506 Team Mountain Network
22 Anya van Essen 514 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Lisa Klem 508 REVOLT
2 Sanne Gijselman 505 Team Neoliet
3 Esri Keizer 515 Team Mountain Network
4 Sophie Trenning 502 Team Mountain Network
5 Natasha Mast 516 ES Onsight Klimteam
6 Belize Derksen 507
7 Noa Kamphuis 520 ES Onsight Klimteam
8 Julie de Jong 501 Team Neoliet
9 Lieke van Gemert 511 Team Mountain Network
10 Nena Brunekreef 503 Team Mountain Network
11 Eke de Boer 500 North Bound Climbing
12 Evy Görtzen 523 IVY Climbing
13 Vivian Van Bergen 513 Team Neoliet
14 Edith Savenije 509 Top-It
15 Doenja Sinke 512 School of Rock
16 Liz Buur 504 Ayers Rookies
17 Mara Voorthuis 522 School of Rock
18 Gitta Posthumus 510 Ayers Rookies
19 Amber Schiffeleers 521 IVY Climbing
20 Klaar van den Beuken 518 Ayers Rookies
21 Sabina van Essen 506 Team Mountain Network
22 Anya van Essen 514 Team Mountain Network
02-11-2019 17:44
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Sabina van Essen 506 Top Top Top 100.0 Team Mountain Network
2 Amber Schiffeleers 521 Top 33 42+ 80.0 IVY Climbing
3 Anya van Essen 514 Top 25+ 35 65.0 Team Mountain Network
4 Edith Savenije 509 Top 23+ 32+ 55.0 Top-It
5 Mara Voorthuis 522 Top 23 32+ 51.0 School of Rock
6 Liz Buur 504 Top 22+ 25+ 47.0 Ayers Rookies
7 Belize Derksen 507 Top 22+ 18+ 43.0
8 Doenja Sinke 512 Top 22+ 14+ 40.0 School of Rock
9 Lisa Klem 508 Top 22 37.0 REVOLT
10 Sanne Gijselman 505 Top 21+ 33.0 Team Neoliet
10 Eke de Boer 500 Top 21+ 33.0 North Bound Climbing
12 Lieke van Gemert 511 Top 19+ 28.0 Team Mountain Network
13 Klaar van den Beuken 518 Top 16+ 26.0 Ayers Rookies
14 Sophie Trenning 502 Top 15 24.0 Team Mountain Network
15 Evy Görtzen 523 24+ 17+ 22.0 IVY Climbing
16 Julie de Jong 501 24 17+ 20.0 Team Neoliet
17 Gitta Posthumus 510 24+ 15+ 18.0 Ayers Rookies
18 Vivian Van Bergen 513 17+ 19 16.0 Team Neoliet
19 Nena Brunekreef 503 18+ 11+ 14.0 Team Mountain Network
20 Natasha Mast 516 18 11 12.0 ES Onsight Klimteam
21 Noa Kamphuis 520 18 7+ 10.0 ES Onsight Klimteam
22 Esri Keizer 515 16+ 5 9.0 Team Mountain Network

Team Uitslag

# Team Totaal
1 Team Mountain Network 545.0
2 Climb Up 353.0
3 Team Neoliet 292.0
4 Ayers Rookies 190.0
5 North Bound Climbing 179.0
6 ES Onsight Klimteam 146.0
7 Team Yellowstone 130.0
8 Monte Cervino 115.0
9 Top-It 110.0
10 IVY Climbing 102.0
11 Top Climbing Twente 94.0
12 School of Rock 91.0
13 Monk Amsterdam 80.0
14 GRIP Nijmegen 71.0
15 REVOLT 59.0
16 Kei Boulderhal 34.0