NJK LEAD 2019, 16-11-2019 10:00, Mountain Network Amsterdam

Discipline: Lead
Competitie:
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: Je kunt je plaatsen voor het NJK Lead 2019 via de Nationale Jeugd Lead JAB en CDE Competitie.

Het voorlopige schema:

10:00u Mountain Network open / Isolatie open alle categorieën
11:00u Sluiting Isolatie JC, MC, MB, MA, JB en MJ.
11:30u Start 1/2 finale 
12:15u Sluiting Isolatie JJ + JA
15:15u Einde 1/2 finale

15:30 Isolatie gesloten voor alle finalisten
16:30u Start Finale alle categorieën
19:15u Einde Finale + prijsuitreiking alle categorieën


Voor het NJK LEAD 2019 geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
- De deelnemer de Nederlandse nationaliteit heeft.

Jongens Junioren

Aantal deelnemers: 12

Naam Rugnummer Team
Zeno Schaekers 201 Team Mountain Network
Antonie Moes 202 Top-It
Jurgen Otten 203
Casper Lensselink 204 Team Mountain Network
Sil Rutten 205 Team Neoliet
Jens Peeters 206 Monte Cervino
Jent Imelman 207 Monte Cervino
Dylan van den Berge 208 Team Yellowstone
Simon Boes 209
Pepijn Hogt 210 Kei Boulderhal
Jay de Jager 211 Monte Cervino
Ties van Veggel 212 GRIP Nijmegen

Ronde: 1/2 Finale Aantal deelnemers: 12

# Naam Rugnummer Team
1 Ties van Veggel 212 GRIP Nijmegen
2 Jay de Jager 211 Monte Cervino
3 Pepijn Hogt 210 Kei Boulderhal
4 Simon Boes 209
5 Dylan van den Berge 208 Team Yellowstone
6 Jent Imelman 207 Monte Cervino
7 Jens Peeters 206 Monte Cervino
8 Sil Rutten 205 Team Neoliet
9 Casper Lensselink 204 Team Mountain Network
10 Jurgen Otten 203
11 Antonie Moes 202 Top-It
12 Zeno Schaekers 201 Team Mountain Network
17-11-2019 01:47
# Naam Rugnummer 1 1 Comp. Punten Team
1 Dylan van den Berge 208 21 35 100.0 Team Yellowstone
2 Zeno Schaekers 201 29+ 34+ 80.0 Team Mountain Network
3 Simon Boes 209 26+ 28+ 65.0
4 Antonie Moes 202 25+ 27+ 55.0 Top-It
5 Jent Imelman 207 19 18+ 51.0 Monte Cervino
6 Jay de Jager 211 20+ 16+ 47.0 Monte Cervino
7 Jens Peeters 206 18+ 43.0 Monte Cervino
8 Jurgen Otten 203 16 39.0
8 Sil Rutten 205 16 39.0 Team Neoliet
10 Casper Lensselink 204 15+ 33.0 Team Mountain Network
10 Pepijn Hogt 210 15+ 33.0 Kei Boulderhal
12 Ties van Veggel 212 15 28.0 GRIP Nijmegen

Aantal deelnemers: 13

Naam Rugnummer Team Opm.
Leto Cavé 413 Team Mountain Network Disp
Paul Brand 401
Jens de Louw 402 Team Mountain Network
Idse de Boer 403 North Bound Climbing
Merijn Langkamp 404
Joris Kieboom 405 Climb Up
Iwan Pasveer 406 Team Mountain Network
Ynze Visser 407
Mischa Radt 408 Team Mountain Network
Sven Goudriaan 409 Team Mountain Network
Tom Crouwel 410 Climb Up
Roman Schaekers 411 Climb Up
Gregor Struwe 412 North Bound Climbing

Ronde: 1/2 Finale Aantal deelnemers: 13

# Naam Rugnummer Team
1 Gregor Struwe 412 North Bound Climbing
2 Roman Schaekers 411 Climb Up
3 Tom Crouwel 410 Climb Up
4 Sven Goudriaan 409 Team Mountain Network
5 Mischa Radt 408 Team Mountain Network
6 Ynze Visser 407
7 Iwan Pasveer 406 Team Mountain Network
8 Joris Kieboom 405 Climb Up
9 Merijn Langkamp 404
10 Idse de Boer 403 North Bound Climbing
11 Jens de Louw 402 Team Mountain Network
12 Paul Brand 401
13 Leto Cavé 413 Team Mountain Network
17-11-2019 01:47
# Naam Rugnummer 1 1 Comp. Punten Team
1 Leto Cavé 413 Top Top 100.0 Team Mountain Network
2 Mischa Radt 408 33 Top 80.0 Team Mountain Network
3 Iwan Pasveer 406 Top 49+ 65.0 Team Mountain Network
4 Jens de Louw 402 33 49 55.0 Team Mountain Network
5 Paul Brand 401 32+ 45+ 51.0
6 Ynze Visser 407 26+ 33 47.0
7 Joris Kieboom 405 26+ 23+ 42.0 Climb Up
7 Gregor Struwe 412 26+ 23+ 42.0 North Bound Climbing
9 Merijn Langkamp 404 21+ 37.0
10 Tom Crouwel 410 21 34.0 Climb Up
11 Sven Goudriaan 409 16 31.0 Team Mountain Network
12 Roman Schaekers 411 15+ 28.0 Climb Up
13 Idse de Boer 403 15 26.0 North Bound Climbing

Aantal deelnemers: 12

Naam Rugnummer Team
Gijs Kieboom 601 Climb Up
Boris van Asselt 602 Team Yellowstone
Jayden Stekelenburg 603 Climb Up
Jesse Honkoop 604 Team Mountain Network
David Klos 605 Top Climbing Twente
Maarten van Nimwegen 606 Team Mountain Network
Gideon Zuiker 607 GRIP Nijmegen
Douwe Eilander 608 Team Neoliet
Daan Terng 609 Team Mountain Network
Iggy Stafford 610 Team Mountain Network
Allart Frensel 611 North Bound Climbing
Lucas Robijn 612

Ronde: 1/2 Finale Aantal deelnemers: 12

# Naam Rugnummer Team
1 Lucas Robijn 612
2 Allart Frensel 611 North Bound Climbing
3 Iggy Stafford 610 Team Mountain Network
4 Daan Terng 609 Team Mountain Network
5 Douwe Eilander 608 Team Neoliet
6 Gideon Zuiker 607 GRIP Nijmegen
7 Maarten van Nimwegen 606 Team Mountain Network
8 David Klos 605 Top Climbing Twente
9 Jesse Honkoop 604 Team Mountain Network
10 Jayden Stekelenburg 603 Climb Up
11 Boris van Asselt 602 Team Yellowstone
12 Gijs Kieboom 601 Climb Up
17-11-2019 01:47
# Naam Rugnummer 1 1 Comp. Punten Team
1 Gijs Kieboom 601 39+ 41+ 100.0 Climb Up
2 Boris van Asselt 602 36+ 33 80.0 Team Yellowstone
3 Jayden Stekelenburg 603 25+ 32+ 65.0 Climb Up
4 Maarten van Nimwegen 606 25+ 32 55.0 Team Mountain Network
5 Gideon Zuiker 607 28+ 31+ 51.0 GRIP Nijmegen
6 Lucas Robijn 612 25+ 26.5 47.0
7 Daan Terng 609 29+ 21+ 43.0 Team Mountain Network
8 David Klos 605 34 20+ 40.0 Top Climbing Twente
9 Douwe Eilander 608 19 37.0 Team Neoliet
10 Iggy Stafford 610 18+ 34.0 Team Mountain Network
11 Jesse Honkoop 604 15+ 30.0 Team Mountain Network
11 Allart Frensel 611 15+ 30.0 North Bound Climbing

Jongens C : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Meisjes Junioren

Aantal deelnemers: 6

Naam Rugnummer Team
Manon Boereboom 101 Team Neoliet
Merleyn Koops 102
Marrit Elsinga 103 Team Mountain Network
Eva Duyvesteyn 104 Climb Up
Carlijn Hukkelhoven 105 IVY Climbing
Cecile van der Meel 106 Ayers Rookies

Ronde: 1/2 Finale Aantal deelnemers: 6

# Naam Rugnummer Team
1 Cecile van der Meel 106 Ayers Rookies
2 Carlijn Hukkelhoven 105 IVY Climbing
3 Eva Duyvesteyn 104 Climb Up
4 Marrit Elsinga 103 Team Mountain Network
5 Merleyn Koops 102
6 Manon Boereboom 101 Team Neoliet
17-11-2019 01:47
# Naam Rugnummer 1 1 Comp. Punten Team
1 Manon Boereboom 101 29+ 37 100.0 Team Neoliet
2 Carlijn Hukkelhoven 105 33+ 35+ 80.0 IVY Climbing
3 Cecile van der Meel 106 23 23+ 65.0 Ayers Rookies
4 Merleyn Koops 102 17+ 53.0
4 Marrit Elsinga 103 17+ 53.0 Team Mountain Network
6 Eva Duyvesteyn 104 13+ 47.0 Climb Up

Aantal deelnemers: 11

Naam Rugnummer Team
Sven van der Heijden 301 Monk Amsterdam
Marit Zeldenthuis 302 Climb Up
Sam Swalué 303 Top Climbing Twente
Iris van 't Westeinde 304 Team Neoliet
Manon Knops 305 Top Climbing Twente
Freja Smed 306 Climb Up
Myrthe van de Pol 307 Ayers Rookies
Gitte Meus 308 Team Mountain Network
Li San Boorsma 309 ES Onsight Klimteam
Nina Schilderman 310 ES Onsight Klimteam
Suzanne Willemsen 311 Team Mountain Network

Ronde: 1/2 Finale Aantal deelnemers: 11

# Naam Rugnummer Team
1 Suzanne Willemsen 311 Team Mountain Network
2 Nina Schilderman 310 ES Onsight Klimteam
3 Li San Boorsma 309 ES Onsight Klimteam
4 Gitte Meus 308 Team Mountain Network
5 Myrthe van de Pol 307 Ayers Rookies
6 Freja Smed 306 Climb Up
7 Manon Knops 305 Top Climbing Twente
8 Iris van 't Westeinde 304 Team Neoliet
9 Sam Swalué 303 Top Climbing Twente
10 Marit Zeldenthuis 302 Climb Up
11 Sven van der Heijden 301 Monk Amsterdam
17-11-2019 01:47
# Naam Rugnummer 1 1 Comp. Punten Team
1 Manon Knops 305 39+ 45+ 100.0 Top Climbing Twente
2 Sam Swalué 303 37+ 45+ 80.0 Top Climbing Twente
3 Sven van der Heijden 301 36+ 37+ 65.0 Monk Amsterdam
4 Iris van 't Westeinde 304 37 32+ 55.0 Team Neoliet
5 Marit Zeldenthuis 302 34 32 51.0 Climb Up
6 Myrthe van de Pol 307 31 47.0 Ayers Rookies
7 Gitte Meus 308 30 43.0 Team Mountain Network
8 Freja Smed 306 27+ 40.0 Climb Up
9 Li San Boorsma 309 18+ 36.0 ES Onsight Klimteam
9 Nina Schilderman 310 18+ 36.0 ES Onsight Klimteam
11 Suzanne Willemsen 311 8+ 31.0 Team Mountain Network

Aantal deelnemers: 13

Naam Rugnummer Team Opm.
Anya van Essen 513 Team Mountain Network Disp
Sabina van Essen 501 Team Mountain Network
Edith Savenije 502 Top-It
Amber Schiffeleers 503 IVY Climbing
Mara Voorthuis 504 School of Rock
Sanne Gijselman 505 Team Neoliet
Lisa Klem 506 REVOLT
Liz Buur 507 Ayers Rookies
Doenja Sinke 508 School of Rock
Klaar van den Beuken 509 Ayers Rookies
Vivian van Bergen 510 Team Neoliet
Belize Derksen 511
Sophie Trenning 512 Team Mountain Network

Ronde: 1/2 Finale Aantal deelnemers: 13

# Naam Rugnummer Team
1 Anya van Essen 513 Team Mountain Network
2 Sophie Trenning 512 Team Mountain Network
3 Belize Derksen 511
4 Vivian van Bergen 510 Team Neoliet
5 Klaar van den Beuken 509 Ayers Rookies
6 Doenja Sinke 508 School of Rock
7 Liz Buur 507 Ayers Rookies
8 Lisa Klem 506 REVOLT
9 Sanne Gijselman 505 Team Neoliet
10 Mara Voorthuis 504 School of Rock
11 Amber Schiffeleers 503 IVY Climbing
12 Edith Savenije 502 Top-It
13 Sabina van Essen 501 Team Mountain Network
17-11-2019 01:48
# Naam Rugnummer 1 1 Comp. Punten Team
1 Sabina van Essen 501 Top Top 100.0 Team Mountain Network
2 Amber Schiffeleers 503 35+ 40 80.0 IVY Climbing
3 Mara Voorthuis 504 35+ 35+ 65.0 School of Rock
4 Belize Derksen 511 35+ 30.5+ 55.0
5 Anya van Essen 513 35+ 29+ 51.0 Team Mountain Network
6 Edith Savenije 502 36 29 47.0 Top-It
7 Lisa Klem 506 39 27 43.0 REVOLT
8 Doenja Sinke 508 29+ 39.0 School of Rock
8 Klaar van den Beuken 509 29+ 39.0 Ayers Rookies
10 Sanne Gijselman 505 25+ 33.0 Team Neoliet
10 Sophie Trenning 512 25+ 33.0 Team Mountain Network
12 Vivian van Bergen 510 16 28.0 Team Neoliet
13 Liz Buur 507 15+ 26.0 Ayers Rookies

Meisjes C : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.