NJK LEAD 2019, 16-11-2019 10:00, Mountain Network Amsterdam

Discipline: Lead
Competitie:
Status: Ingepland
Officiele omschrijving: Je kunt je plaatsen voor het NJK Lead 2019 via de Nationale Jeugd Lead JAB en CDE Competitie.

Het voorlopige schema:

10:30u Mountain Network open / Isolatie open alle categorieën
11:30u Sluiting Isolatie alle categoriën
12:00u Start 1/2 finale 
15:00u Einde 1/2 finale
16:30u Start Finale alle categoriën
19:00u Einde Finale + prijsuitreiking alle categoriën


Voor het NJK LEAD 2019 geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
- De deelnemer de Nederlandse nationaliteit heeft.

Jongens Junioren

Aantal deelnemers: 12

Naam Rugnummer Team
Zeno Schaekers 201 Team Mountain Network
Antonie Moes 202 Top-It
Jurgen Otten 203
Casper Lensselink 204 Team Mountain Network
Sil Rutten 205 Team Neoliet
Jens Peeters 206 Monte Cervino
Jent Imelman 207 Monte Cervino
Dylan van den Berge 208 Team Yellowstone
Simon Boes 209
Pepijn Hogt 210 Kei Boulderhal
Jay de Jager 211 Monte Cervino
Ties van Veggel 212 GRIP Nijmegen

Ronde: 1/2 Finale Aantal deelnemers: 12

# Naam Rugnummer Team
1 Ties van Veggel 212 GRIP Nijmegen
2 Jay de Jager 211 Monte Cervino
3 Pepijn Hogt 210 Kei Boulderhal
4 Simon Boes 209
5 Dylan van den Berge 208 Team Yellowstone
6 Jent Imelman 207 Monte Cervino
7 Jens Peeters 206 Monte Cervino
8 Sil Rutten 205 Team Neoliet
9 Casper Lensselink 204 Team Mountain Network
10 Jurgen Otten 203
11 Antonie Moes 202 Top-It
12 Zeno Schaekers 201 Team Mountain Network
Er is nog geen tussenstand beschikbaar

Aantal deelnemers: 13

Naam Rugnummer Team Opm.
Leto Cavé 413 Team Mountain Network Dispensatie
Paul Brand 401
Jens de Louw 402 Team Mountain Network
Idse de Boer 403 North Bound Climbing
Merijn Langkamp 404
Joris Kieboom 405 Climb Up
Iwan Pasveer 406 Team Mountain Network
Ynze Visser 407
Mischa Radt 408 Team Mountain Network
Sven Goudriaan 409 Team Mountain Network
Tom Crouwel 410 Climb Up
Roman Schaekers 411 Climb Up
Gregor Struwe 412 North Bound Climbing

Ronde: 1/2 Finale Aantal deelnemers: 13

# Naam Rugnummer Team
1 Leto Cavé 413 Team Mountain Network
2 Gregor Struwe 412 North Bound Climbing
3 Roman Schaekers 411 Climb Up
4 Tom Crouwel 410 Climb Up
5 Sven Goudriaan 409 Team Mountain Network
6 Mischa Radt 408 Team Mountain Network
7 Ynze Visser 407
8 Iwan Pasveer 406 Team Mountain Network
9 Joris Kieboom 405 Climb Up
10 Merijn Langkamp 404
11 Idse de Boer 403 North Bound Climbing
12 Jens de Louw 402 Team Mountain Network
13 Paul Brand 401
Er is nog geen tussenstand beschikbaar

Aantal deelnemers: 12

Naam Rugnummer Team
Gijs Kieboom 601 Climb Up
Boris van Asselt 602 Team Yellowstone
Jayden Stekelenburg 603 Climb Up
Jesse Honkoop 604 Team Mountain Network
David Klos 605 Top Climbing Twente
Maarten van Nimwegen 606 Team Mountain Network
Gideon Zuiker 607 GRIP Nijmegen
Douwe Eilander 608 Team Neoliet
Daan Terng 609 Team Mountain Network
Jonathan van Grinsven 610
Iggy Stafford 611 Team Mountain Network
Allart Frensel 612 North Bound Climbing

Ronde: 1/2 Finale Aantal deelnemers: 12

# Naam Rugnummer Team
1 Allart Frensel 612 North Bound Climbing
2 Jonathan van Grinsven 610
3 Iggy Stafford 611 Team Mountain Network
4 Daan Terng 609 Team Mountain Network
5 Douwe Eilander 608 Team Neoliet
6 Gideon Zuiker 607 GRIP Nijmegen
7 Maarten van Nimwegen 606 Team Mountain Network
8 David Klos 605 Top Climbing Twente
9 Jesse Honkoop 604 Team Mountain Network
10 Jayden Stekelenburg 603 Climb Up
11 Boris van Asselt 602 Team Yellowstone
12 Gijs Kieboom 601 Climb Up
Er is nog geen tussenstand beschikbaar

Jongens C : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Meisjes Junioren

Aantal deelnemers: 6

Naam Rugnummer Team
Manon Boereboom 101 Team Neoliet
Merleyn Koops 102
Marrit Elsinga 103 Team Mountain Network
Eva Duyvesteyn 104 Climb Up
Carlijn Hukkelhoven 105 IVY Climbing
Cecile van der Meel 106 Ayers Rookies

Ronde: 1/2 Finale Aantal deelnemers: 6

# Naam Rugnummer Team
1 Cecile van der Meel 106 Ayers Rookies
2 Carlijn Hukkelhoven 105 IVY Climbing
3 Eva Duyvesteyn 104 Climb Up
4 Marrit Elsinga 103 Team Mountain Network
5 Merleyn Koops 102
6 Manon Boereboom 101 Team Neoliet
Er is nog geen tussenstand beschikbaar

Aantal deelnemers: 11

Naam Rugnummer Team
Sven van der Heijden 301 Monk Amsterdam
Marit Zeldenthuis 302 Climb Up
Sam Swalué 303 Top Climbing Twente
Iris van 't Westeinde 304 Team Neoliet
Manon Knops 305 Top Climbing Twente
Freja Smed 306 Climb Up
Myrthe van de Pol 307 Ayers Rookies
Gitte Meus 308 Team Mountain Network
Li San Boorsma 309 ES Onsight Klimteam
Nina Schilderman 310 ES Onsight Klimteam
Suzanne Willemsen 311 Team Mountain Network

Ronde: 1/2 Finale Aantal deelnemers: 11

# Naam Rugnummer Team
1 Suzanne Willemsen 311 Team Mountain Network
2 Nina Schilderman 310 ES Onsight Klimteam
3 Li San Boorsma 309 ES Onsight Klimteam
4 Gitte Meus 308 Team Mountain Network
5 Myrthe van de Pol 307 Ayers Rookies
6 Freja Smed 306 Climb Up
7 Manon Knops 305 Top Climbing Twente
8 Iris van 't Westeinde 304 Team Neoliet
9 Sam Swalué 303 Top Climbing Twente
10 Marit Zeldenthuis 302 Climb Up
11 Sven van der Heijden 301 Monk Amsterdam
Er is nog geen tussenstand beschikbaar

Aantal deelnemers: 13

Naam Rugnummer Team Opm.
Anya van Essen 513 Team Mountain Network Dispensatie
Sabina van Essen 501 Team Mountain Network
Edith Savenije 502 Top-It
Amber Schiffeleers 503 IVY Climbing
Mara Voorthuis 504 School of Rock
Sanne Gijselman 505 Team Neoliet
Lisa Klem 506 REVOLT
Liz Buur 507 Ayers Rookies
Doenja Sinke 508 School of Rock
Klaar van den Beuken 509 Ayers Rookies
Vivian Van Bergen 510 Team Neoliet
Belize Derksen 511
Sophie Trenning 512 Team Mountain Network

Ronde: 1/2 Finale Aantal deelnemers: 13

# Naam Rugnummer Team
1 Sophie Trenning 512 Team Mountain Network
2 Belize Derksen 511
3 Vivian Van Bergen 510 Team Neoliet
4 Klaar van den Beuken 509 Ayers Rookies
5 Doenja Sinke 508 School of Rock
6 Liz Buur 507 Ayers Rookies
7 Lisa Klem 506 REVOLT
8 Sanne Gijselman 505 Team Neoliet
9 Mara Voorthuis 504 School of Rock
10 Amber Schiffeleers 503 IVY Climbing
11 Edith Savenije 502 Top-It
12 Sabina van Essen 501 Team Mountain Network
13 Anya van Essen 513 Team Mountain Network
Er is nog geen tussenstand beschikbaar

Meisjes C : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.