Petzl NK LEAD 2019, 09-11-2019 19:00, IVY Climbing Sittard

Discipline: Lead
Competitie:
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: De top 10 uit de nationale lead competitie plaatst zich voor het NK Lead 2019

Tijdschema:
 
18:00 uur Hal open + isolatie gesloten 
19:00 uur Start Petzl NK Lead 2019 Dames
20:15 uur Start Petzl NK Lead 2019 Heren
21:30 uur Prijsuitreiking 

Voor het NK Lead 2019 geldt dat:

- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
- De deelnemer beschikt over de Nederlandse nationaliteit

Aantal deelnemers: 10

Naam Rugnummer Team
Lynn van der Meer 1 Team Neoliet
Tiba Vroom 2 REVOLT
Julia Meijer 3 Monk Amsterdam
Aniek Lith 4
Ellen Timmer 5 North Bound Climbing
Julia van den Goor 6 Team Neoliet
Sven van der Heijden 7 Monk Amsterdam
Elbrich Schoorstra 8 REVOLT
Katrijn Mooij 9
Anika Smit 10 BananaBenders

Ronde: Finale Aantal deelnemers: 10

# Naam Rugnummer Team
1 Anika Smit 10 BananaBenders
2 Katrijn Mooij 9
3 Elbrich Schoorstra 8 REVOLT
4 Sven van der Heijden 7 Monk Amsterdam
5 Julia van den Goor 6 Team Neoliet
6 Ellen Timmer 5 North Bound Climbing
7 Aniek Lith 4
8 Julia Meijer 3 Monk Amsterdam
9 Tiba Vroom 2 REVOLT
10 Lynn van der Meer 1 Team Neoliet
09-11-2019 20:19
# Naam Rugnummer 1 Comp. Punten Team
1 Lynn van der Meer 1 40+ 100.0 Team Neoliet
2 Tiba Vroom 2 39+ 80.0 REVOLT
3 Aniek Lith 4 31+ 65.0
4 Julia van den Goor 6 22 55.0 Team Neoliet
5 Julia Meijer 3 18+ 45.0 Monk Amsterdam
5 Elbrich Schoorstra 8 18+ 45.0 REVOLT
5 Katrijn Mooij 9 18+ 45.0
5 Anika Smit 10 18+ 45.0 BananaBenders
9 Ellen Timmer 5 17+ 37.0 North Bound Climbing
10 Sven van der Heijden 7 10+ 34.0 Monk Amsterdam

Aantal deelnemers: 11

Naam Rugnummer Team Opm.
Mark Brand 1 Team Mountain Network
Nigel Armino 2 IVY Climbing
Paul Brand 3
Jens de Louw 4 Team Mountain Network
Iwan Pasveer 5 Team Mountain Network
Idse de Boer 6 Team Mountain Network
Tim Halussy 7 Team Neoliet
Mischa Radt 8 Team Mountain Network
Truong Ngo 9 Team Neoliet
Tim Reuser 10
Leto Cavé 11 Team Mountain Network Dispensatie

Ronde: Finale Aantal deelnemers: 11

# Naam Rugnummer Team
1 Leto Cavé 11 Team Mountain Network
2 Tim Reuser 10
3 Truong Ngo 9 Team Neoliet
4 Mischa Radt 8 Team Mountain Network
5 Tim Halussy 7 Team Neoliet
6 Idse de Boer 6 Team Mountain Network
7 Iwan Pasveer 5 Team Mountain Network
8 Jens de Louw 4 Team Mountain Network
9 Paul Brand 3
10 Nigel Armino 2 IVY Climbing
11 Mark Brand 1 Team Mountain Network
09-11-2019 22:21
# Naam Rugnummer 1 Comp. Punten Team
1 Mark Brand 1 42 100.0 Team Mountain Network
2 Tim Reuser 10 37+ 80.0
3 Leto Cavé 11 36+ 65.0 Team Mountain Network
4 Nigel Armino 2 30+ 55.0 IVY Climbing
5 Mischa Radt 8 29 51.0 Team Mountain Network
6 Jens de Louw 4 28+ 45.0 Team Mountain Network
6 Truong Ngo 9 28+ 45.0 Team Neoliet
8 Paul Brand 3 22+ 39.0
8 Iwan Pasveer 5 22+ 39.0 Team Mountain Network
10 Idse de Boer 6 19 34.0 Team Mountain Network
11 Tim Halussy 7 18 31.0 Team Neoliet