Open NK Speed 2019, 30-11-2019 10:59, Mountain Network Leeuwarden

Discipline: Speed
Competitie:
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: Op 30 november 2019 organiseren de NKBV en Mountain Network Noardwand te Leeuwarden het Open NK Speed. Het is een Open NK waardoor buitenlandse speedklimmers kunnen deelnemen.

Let op: Voor het Open NK Speed geldt een minimaal aantal deelnemers van 20. Bij minder dan 20 deelnemers wordt het Open NK Speed geannuleerd. De inschrijving sluit op 18 november 2019.

Tijdschema Open NK Speed 2019:
14:00 uur Aanmelding + Hal open
15:00 uur Sluiting aanmelding 
15.30 uur Start Training ronde Heren en Dames
16.30 uur Start kwalificatie Heren en Dames
17.20 uur Eind kwalificatie Heren en Dames
18:00 uur Start Finale ronde Heren en Dames 
18:45 uur Prijsuitreiking

Voor deelname aan het Open NK Speed 2019 geldt dat:

- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond die aangesloten is bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Leeftijd: vanaf geboortejaar 2005 (LET OP! Jeugd B kan deelnemen aan het Open NK Speed 2019)

Aantal deelnemers: 5

Naam Rugnummer Nat. Team
Natalia Gratcheva 34 RUS
Elbrich Schoorstra 31 NED North Bound Climbing
Ellen Timmer 30 NED North Bound Climbing
Lynn van der Meer 33 NED Team Neoliet
Denise Moes 32 NED Team Mountain Network

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 5

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ellen Timmer 30 NED North Bound Climbing
2 Denise Moes 32 NED Team Mountain Network
3 Elbrich Schoorstra 31 NED North Bound Climbing
4 Natalia Gratcheva 34 RUS
5 Lynn van der Meer 33 NED Team Neoliet
30-11-2019 19:41
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 Totaal 1 Totaal 1 Totaal Comp. Punten Team
1 Elbrich Schoorstra 31 NED 0:12.186 0:12.105 0:12.389 0:11.815 100.0 North Bound Climbing
2 Lynn van der Meer 33 NED 0:12.821 0:13.465 0:12.443 80.0 Team Neoliet
3 Ellen Timmer 30 NED 0:16.357 0:15.528 0:16.264 0:17.000 65.0 North Bound Climbing
4 Natalia Gratcheva 34 RUS 0:22.245 0:20.222 0:22.359 0:20.337 55.0
5 Denise Moes 32 NED 51.0 Team Mountain Network

Aantal deelnemers: 16

Naam Rugnummer Nat. Team
Tim Ponsen 12 NED Team Mountain Network
Brend English 4 NED Team Mountain Network
Jules Kluwer 7 NED Team Mountain Network
Sjoerd Bongers 2 NED
Dean Kappen 6 NED
Xavier Trip 15 NED
Castor Sprado 14 NED School of Rock
Sala Boulbahaiem 3 BEL IVY Climbing
Casper Lensselink 8 NED North Bound Climbing
Timber Vriesinga 17 NED Team Mountain Network
Antonie Moes 10 NED Top-It
Jesse Honkoop 5 NED Team Mountain Network
Idse de Boer 1 NED North Bound Climbing
Simon Rensing 13 NED Team Neoliet
Jing Oldhoff 11 NED Team Mountain Network
Anon2753 - - -

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 16

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Brend English 4 NED Team Mountain Network
2 Idse de Boer 1 NED North Bound Climbing
3 Jesse Honkoop 5 NED Team Mountain Network
4 Tim Ponsen 12 NED Team Mountain Network
5 Anon2753 - - -
6 Castor Sprado 14 NED School of Rock
7 Antonie Moes 10 NED Top-It
8 Sjoerd Bongers 2 NED
9 Simon Rensing 13 NED Team Neoliet
10 Sala Boulbahaiem 3 BEL IVY Climbing
11 Dean Kappen 6 NED
12 Xavier Trip 15 NED
13 Jules Kluwer 7 NED Team Mountain Network
14 Casper Lensselink 8 NED North Bound Climbing
15 Timber Vriesinga 17 NED Team Mountain Network
16 Jing Oldhoff 11 NED Team Mountain Network
01-12-2019 09:19
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 Totaal 1 Totaal 1 Totaal 1 Totaal 1 Totaal Comp. Punten Team
1 Jules Kluwer 7 NED 0:07.883 0:08.888 0:08.991 0:10.226 0:08.961 0:09.379 100.0 Team Mountain Network
2 Timber Vriesinga 17 NED 0:09.711 0:12.233 0:10.174 0:10.589 0:10.277 0:13.465 80.0 Team Mountain Network
3 Castor Sprado 14 NED 0:12.220 0:10.774 0:10.662 0:10.367 0:10.598 0:11.024 65.0 School of Rock
4 Casper Lensselink 8 NED 0:11.677 0:11.129 0:11.587 0:10.597 0:10.090 0:12.045 55.0 North Bound Climbing
5 Simon Rensing 13 NED 0:11.052 0:11.400 0:10.949 0:10.797 51.0 Team Neoliet
6 Idse de Boer 1 NED 0:12.591 0:11.564 0:12.189 0:10.986 47.0 North Bound Climbing
7 Tim Ponsen 12 NED 0:13.898 0:11.841 0:12.289 0:11.713 43.0 Team Mountain Network
8 Jing Oldhoff 11 NED 0:11.745 0:12.531 40.0 Team Mountain Network
9 Sala Boulbahaiem 3 BEL 0:13.443 0:11.049 37.0 IVY Climbing
10 Dean Kappen 6 NED 0:13.510 0:11.261 34.0
11 Sjoerd Bongers 2 NED 0:14.126 0:12.356 0:13.138 31.0
12 Brend English 4 NED 0:14.711 0:11.775 0:13.417 28.0 Team Mountain Network
13 Xavier Trip 15 NED 0:16.959 0:15.295 26.0
14 Anon2753 - - 0:15.444 0:16.410 0:15.770 24.0 -
15 Antonie Moes 10 NED 0:12.259 0:12.977 22.0 Top-It
16 Jesse Honkoop 5 NED 0:13.180 0:13.219 20.0 Team Mountain Network