Lead 2, 14-09-2019 11:30, IVY climbing, Sittard

Discipline: Lead
Competitie: LEAD 2019
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat uit een kwalificatieronde met vier flash voorklimroutes en een On Sight finale.

Voorlopig tijdschema:

10.30 uur Klimhal en aanmelding open
11.00 uur Sluiting aanmelding
11.30 uur Start kwalificatie dames en heren
14.00 uur Einde kwalificatie dames & heren
14.30 uur Sluiting isolatie dames
15.00 uur Start finale dames 
16.00 uur Start finale heren
17:00 uur Prijsuitreiking dames en heren

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.


Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Leeftijd: vanaf geboortejaar 2003.

Aantal deelnemers: 13

Naam Rugnummer Team Opm.
Bouchra Jemla 41
Elbrich Schoorstra 35 REVOLT
Julia Meijer 42 Monk Amsterdam
Marit Zeldenthuis 32 Climb Up
Ellen Timmer 40 Team Mountain Network
Julia van den Goor 31 Team Neoliet
Lynn van der Meer 38 Team Neoliet
Mette van Liempd 33 Monk Eindhoven
Katrijn Mooij 37
Helen Zegelaar 34
Tiba Vroom 36 REVOLT
Edith Savenije 30 Top-It Dispensatie
Amber Schiffeleers 39 IVY Climbing Dispensatie

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 13

# Naam Rugnummer Team
1 Katrijn Mooij 37
2 Julia van den Goor 31 Team Neoliet
3 Marit Zeldenthuis 32 Climb Up
4 Helen Zegelaar 34
5 Ellen Timmer 40 Team Mountain Network
6 Elbrich Schoorstra 35 REVOLT
7 Edith Savenije 30 Top-It
8 Julia Meijer 42 Monk Amsterdam
9 Mette van Liempd 33 Monk Eindhoven
10 Tiba Vroom 36 REVOLT
11 Amber Schiffeleers 39 IVY Climbing
12 Bouchra Jemla 41
13 Lynn van der Meer 38 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Katrijn Mooij 37
2 Julia van den Goor 31 Team Neoliet
3 Marit Zeldenthuis 32 Climb Up
4 Helen Zegelaar 34
5 Ellen Timmer 40 Team Mountain Network
6 Elbrich Schoorstra 35 REVOLT
7 Edith Savenije 30 Top-It
8 Julia Meijer 42 Monk Amsterdam
9 Mette van Liempd 33 Monk Eindhoven
10 Tiba Vroom 36 REVOLT
11 Amber Schiffeleers 39 IVY Climbing
12 Bouchra Jemla 41
13 Lynn van der Meer 38 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Katrijn Mooij 37
2 Julia van den Goor 31 Team Neoliet
3 Marit Zeldenthuis 32 Climb Up
4 Helen Zegelaar 34
5 Ellen Timmer 40 Team Mountain Network
6 Elbrich Schoorstra 35 REVOLT
7 Edith Savenije 30 Top-It
8 Julia Meijer 42 Monk Amsterdam
9 Mette van Liempd 33 Monk Eindhoven
10 Tiba Vroom 36 REVOLT
11 Amber Schiffeleers 39 IVY Climbing
12 Bouchra Jemla 41
13 Lynn van der Meer 38 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Katrijn Mooij 37
2 Julia van den Goor 31 Team Neoliet
3 Marit Zeldenthuis 32 Climb Up
4 Helen Zegelaar 34
5 Ellen Timmer 40 Team Mountain Network
6 Elbrich Schoorstra 35 REVOLT
7 Edith Savenije 30 Top-It
8 Julia Meijer 42 Monk Amsterdam
9 Mette van Liempd 33 Monk Eindhoven
10 Tiba Vroom 36 REVOLT
11 Amber Schiffeleers 39 IVY Climbing
12 Bouchra Jemla 41
13 Lynn van der Meer 38 Team Neoliet
14-09-2019 17:16
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 1 Comp. Punten Team
1 Lynn van der Meer 38 Top Top Top Top Top 100.0 Team Neoliet
2 Tiba Vroom 36 Top Top Top 44 35+ 80.0 REVOLT
3 Edith Savenije 30 Top 27+ Top Top 35+ 65.0 Top-It
4 Julia Meijer 42 Top Top 23+ 37 30+ 55.0 Monk Amsterdam
5 Amber Schiffeleers 39 Top Top Top 47+ 29+ 51.0 IVY Climbing
6 Julia van den Goor 31 27+ Top 18+ 23 20+ 47.0 Team Neoliet
7 Katrijn Mooij 37 Top Top 17+ 23 12+ 43.0
8 Mette van Liempd 33 Top Top 28+ 35 12 40.0 Monk Eindhoven
9 Elbrich Schoorstra 35 Top 27+ 19+ 18+ 37.0 REVOLT
10 Marit Zeldenthuis 32 Top 37+ 15 20+ 34.0 Climb Up
11 Bouchra Jemla 41 22 37 17.5+ 23 31.0
12 Ellen Timmer 40 22 37 17.5+ 19 28.0 Team Mountain Network
13 Helen Zegelaar 34 23+ 26+ 17 18+ 26.0

Aantal deelnemers: 27

Naam Rugnummer Nat. Team
Lucas de Jong 16 NED
Jesse van der Heijden 3 NED GRIP Nijmegen
Jim Van de Berg 5 NED IVY Climbing
Mischa Radt 4 NED Team Mountain Network
Derek van de Ven 21 NED Klimmuur Utrecht
Paul Brand 11 NED
Tim Ponsen 1 NED Team Mountain Network
Jasper Rijken 7 NED Team Mountain Network
Mark Brand 9 NED Team Mountain Network
Marc van der Zee 19 NED Team Mountain Network
Ynze Visser 25 NED
Nigel Armino 17 NED IVY Climbing
Tim Halussy 14 NED Team Neoliet
Jens de Louw 2 NED Team Mountain Network
Joey Klein Koerkamp 8 NED TSAC
Antonie Moes 22 NED Top-It
Bastiaan Appeldoorn 20 NED
Sjaak Timmermans 24 NED
Dayo de Groot 6 NED
Iwan Pasveer 23 NED Team Mountain Network
Idse de Boer 10 NED Team Mountain Network
Truong Ngo 12 NED Team Neoliet
Casper Lensselink 15 NED Team Mountain Network
Jent Imelman 13 NED Monte Cervino
Maickel Wartenberg 26 NED Team Neoliet
Tamas Fülep 18 SWE Team Tamas
Arno Luypaert 27 BEL

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 27

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Derek van de Ven 21 NED Klimmuur Utrecht
2 Jesse van der Heijden 3 NED GRIP Nijmegen
3 Jim Van de Berg 5 NED IVY Climbing
4 Tim Halussy 14 NED Team Neoliet
5 Sjaak Timmermans 24 NED
6 Maickel Wartenberg 26 NED Team Neoliet
7 Jens de Louw 2 NED Team Mountain Network
8 Dayo de Groot 6 NED
9 Mark Brand 9 NED Team Mountain Network
10 Bastiaan Appeldoorn 20 NED
11 Tim Ponsen 1 NED Team Mountain Network
12 Arno Luypaert 27 BEL
13 Mischa Radt 4 NED Team Mountain Network
14 Jent Imelman 13 NED Monte Cervino
15 Antonie Moes 22 NED Top-It
16 Lucas de Jong 16 NED
17 Tamas Fülep 18 SWE Team Tamas
18 Casper Lensselink 15 NED Team Mountain Network
19 Joey Klein Koerkamp 8 NED TSAC
20 Truong Ngo 12 NED Team Neoliet
21 Jasper Rijken 7 NED Team Mountain Network
22 Marc van der Zee 19 NED Team Mountain Network
23 Ynze Visser 25 NED
24 Iwan Pasveer 23 NED Team Mountain Network
25 Nigel Armino 17 NED IVY Climbing
26 Paul Brand 11 NED
27 Idse de Boer 10 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Derek van de Ven 21 NED Klimmuur Utrecht
2 Jesse van der Heijden 3 NED GRIP Nijmegen
3 Jim Van de Berg 5 NED IVY Climbing
4 Tim Halussy 14 NED Team Neoliet
5 Sjaak Timmermans 24 NED
6 Maickel Wartenberg 26 NED Team Neoliet
7 Jens de Louw 2 NED Team Mountain Network
8 Dayo de Groot 6 NED
9 Mark Brand 9 NED Team Mountain Network
10 Bastiaan Appeldoorn 20 NED
11 Tim Ponsen 1 NED Team Mountain Network
12 Arno Luypaert 27 BEL
13 Mischa Radt 4 NED Team Mountain Network
14 Jent Imelman 13 NED Monte Cervino
15 Antonie Moes 22 NED Top-It
16 Lucas de Jong 16 NED
17 Tamas Fülep 18 SWE Team Tamas
18 Casper Lensselink 15 NED Team Mountain Network
19 Joey Klein Koerkamp 8 NED TSAC
20 Truong Ngo 12 NED Team Neoliet
21 Jasper Rijken 7 NED Team Mountain Network
22 Marc van der Zee 19 NED Team Mountain Network
23 Ynze Visser 25 NED
24 Iwan Pasveer 23 NED Team Mountain Network
25 Nigel Armino 17 NED IVY Climbing
26 Paul Brand 11 NED
27 Idse de Boer 10 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Derek van de Ven 21 NED Klimmuur Utrecht
2 Jesse van der Heijden 3 NED GRIP Nijmegen
3 Jim Van de Berg 5 NED IVY Climbing
4 Tim Halussy 14 NED Team Neoliet
5 Sjaak Timmermans 24 NED
6 Maickel Wartenberg 26 NED Team Neoliet
7 Jens de Louw 2 NED Team Mountain Network
8 Dayo de Groot 6 NED
9 Mark Brand 9 NED Team Mountain Network
10 Bastiaan Appeldoorn 20 NED
11 Tim Ponsen 1 NED Team Mountain Network
12 Arno Luypaert 27 BEL
13 Mischa Radt 4 NED Team Mountain Network
14 Jent Imelman 13 NED Monte Cervino
15 Antonie Moes 22 NED Top-It
16 Lucas de Jong 16 NED
17 Tamas Fülep 18 SWE Team Tamas
18 Casper Lensselink 15 NED Team Mountain Network
19 Joey Klein Koerkamp 8 NED TSAC
20 Truong Ngo 12 NED Team Neoliet
21 Jasper Rijken 7 NED Team Mountain Network
22 Marc van der Zee 19 NED Team Mountain Network
23 Ynze Visser 25 NED
24 Iwan Pasveer 23 NED Team Mountain Network
25 Nigel Armino 17 NED IVY Climbing
26 Paul Brand 11 NED
27 Idse de Boer 10 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Derek van de Ven 21 NED Klimmuur Utrecht
2 Jesse van der Heijden 3 NED GRIP Nijmegen
3 Jim Van de Berg 5 NED IVY Climbing
4 Tim Halussy 14 NED Team Neoliet
5 Sjaak Timmermans 24 NED
6 Maickel Wartenberg 26 NED Team Neoliet
7 Jens de Louw 2 NED Team Mountain Network
8 Dayo de Groot 6 NED
9 Mark Brand 9 NED Team Mountain Network
10 Bastiaan Appeldoorn 20 NED
11 Tim Ponsen 1 NED Team Mountain Network
12 Arno Luypaert 27 BEL
13 Mischa Radt 4 NED Team Mountain Network
14 Jent Imelman 13 NED Monte Cervino
15 Antonie Moes 22 NED Top-It
16 Lucas de Jong 16 NED
17 Tamas Fülep 18 SWE Team Tamas
18 Casper Lensselink 15 NED Team Mountain Network
19 Joey Klein Koerkamp 8 NED TSAC
20 Truong Ngo 12 NED Team Neoliet
21 Jasper Rijken 7 NED Team Mountain Network
22 Marc van der Zee 19 NED Team Mountain Network
23 Ynze Visser 25 NED
24 Iwan Pasveer 23 NED Team Mountain Network
25 Nigel Armino 17 NED IVY Climbing
26 Paul Brand 11 NED
27 Idse de Boer 10 NED Team Mountain Network
14-09-2019 14:44
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 1 Comp. Punten Team
1 Mark Brand 9 NED Top Top Top Top Top 100.0 Team Mountain Network
2 Nigel Armino 17 NED Top Top 43 34 38+ 80.0 IVY Climbing
3 Paul Brand 11 NED Top Top Top 24+ 38+ 65.0
4 Arno Luypaert 27 BEL Top Top 37 31+ 37+ 55.0
5 Ynze Visser 25 NED Top Top 35+ 25+ 33+ 51.0
6 Truong Ngo 12 NED Top Top 35+ 25+ 31+ 47.0 Team Neoliet
7 Mischa Radt 4 NED Top Top Top 26+ 30 43.0 Team Mountain Network
8 Iwan Pasveer 23 NED Top Top 35+ 25+ 29 40.0 Team Mountain Network
9 Idse de Boer 10 NED Top Top 34+ 24+ 37.0 Team Mountain Network
10 Jasper Rijken 7 NED Top Top 26+ 17+ 34.0 Team Mountain Network
11 Tim Halussy 14 NED Top Top 33+ 15+ 31.0 Team Neoliet
12 Jens de Louw 2 NED 23+ Top 34+ 21 28.0 Team Mountain Network
13 Derek van de Ven 21 NED 26+ Top 30+ 15+ 26.0 Klimmuur Utrecht
14 Jent Imelman 13 NED 26 Top 23+ 16 24.0 Monte Cervino
15 Jesse van der Heijden 3 NED 23+ 29+ 27 21 22.0 GRIP Nijmegen
16 Casper Lensselink 15 NED 23+ Top 14+ 20 20.0 Team Mountain Network
17 Antonie Moes 22 NED 23+ Top 19 15+ 18.0 Top-It
18 Marc van der Zee 19 NED 30+ 28+ 21+ 15+ 16.0 Team Mountain Network
19 Bastiaan Appeldoorn 20 NED 23+ 23+ 25+ 15+ 14.0
20 Lucas de Jong 16 NED 23+ 23+ 19+ 15+ 12.0
21 Tamas Fülep 18 SWE 23+ 17+ 24+ 13+ 10.0 Team Tamas
22 Jim Van de Berg 5 NED 23 29+ 16 10 9.0 IVY Climbing
23 Joey Klein Koerkamp 8 NED 23 23+ 18 9+ 8.0 TSAC
24 Tim Ponsen 1 NED 18+ 23+ 17+ 13 7.0 Team Mountain Network
25 Maickel Wartenberg 26 NED 0+ 12+ 14+ 9+ 6.0 Team Neoliet
26 Sjaak Timmermans 24 NED 20+ 17 13 9 5.0
27 Dayo de Groot 6 NED 21+ DNS DNS DNS 4.0