Lead 4, 26-10-2019 11:30, Mountain Network Amsterdam

Discipline: Lead
Competitie: LEAD 2019
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat uit een kwalificatieronde met vier flash voorklimroutes en een On Sight finale.

Voorlopig tijdschema:

10.30 uur Klimhal en aanmelding open
11.30 uur Start kwalificatie dames en heren
15:15 uur Einde kwalificatie dames & heren
15.30 uur Sluiting isolatie
16.00 uur Start finale 
17:50 uur Prijsuitreiking 

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Leeftijd: vanaf geboortejaar 2003.

Aantal deelnemers: 12

Naam Rugnummer Team Opm.
Tiba Vroom 2 REVOLT
Jarinka Heijink 3
Aniek Lith 7
Ellen Timmer 11 North Bound Climbing
Sven van der Heijden 9 Monk Amsterdam
Sabina van Essen 13 Team Mountain Network Dispensatie
Julia Meijer 8 Monk Amsterdam
Elsa Doornbos 1 BananaBenders
Julia van den Goor 6 Team Neoliet
Lynn van der Meer 12 Team Neoliet
Julia Zwaal 10 Team Neoliet
Anika Smit 4 BananaBenders

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 12

# Naam Rugnummer Team
1 Anika Smit 4 BananaBenders
2 Jarinka Heijink 3
3 Julia Zwaal 10 Team Neoliet
4 Julia van den Goor 6 Team Neoliet
5 Aniek Lith 7
6 Tiba Vroom 2 REVOLT
7 Elsa Doornbos 1 BananaBenders
8 Lynn van der Meer 12 Team Neoliet
9 Julia Meijer 8 Monk Amsterdam
10 Sven van der Heijden 9 Monk Amsterdam
11 Sabina van Essen 13 Team Mountain Network
12 Ellen Timmer 11 North Bound Climbing
# Naam Rugnummer Team
1 Anika Smit 4 BananaBenders
2 Jarinka Heijink 3
3 Julia Zwaal 10 Team Neoliet
4 Julia van den Goor 6 Team Neoliet
5 Aniek Lith 7
6 Tiba Vroom 2 REVOLT
7 Elsa Doornbos 1 BananaBenders
8 Lynn van der Meer 12 Team Neoliet
9 Julia Meijer 8 Monk Amsterdam
10 Sven van der Heijden 9 Monk Amsterdam
11 Sabina van Essen 13 Team Mountain Network
12 Ellen Timmer 11 North Bound Climbing
# Naam Rugnummer Team
1 Anika Smit 4 BananaBenders
2 Jarinka Heijink 3
3 Julia Zwaal 10 Team Neoliet
4 Julia van den Goor 6 Team Neoliet
5 Aniek Lith 7
6 Tiba Vroom 2 REVOLT
7 Elsa Doornbos 1 BananaBenders
8 Lynn van der Meer 12 Team Neoliet
9 Julia Meijer 8 Monk Amsterdam
10 Sven van der Heijden 9 Monk Amsterdam
11 Sabina van Essen 13 Team Mountain Network
12 Ellen Timmer 11 North Bound Climbing
# Naam Rugnummer Team
1 Anika Smit 4 BananaBenders
2 Jarinka Heijink 3
3 Julia Zwaal 10 Team Neoliet
4 Julia van den Goor 6 Team Neoliet
5 Aniek Lith 7
6 Tiba Vroom 2 REVOLT
7 Elsa Doornbos 1 BananaBenders
8 Lynn van der Meer 12 Team Neoliet
9 Julia Meijer 8 Monk Amsterdam
10 Sven van der Heijden 9 Monk Amsterdam
11 Sabina van Essen 13 Team Mountain Network
12 Ellen Timmer 11 North Bound Climbing
26-10-2019 16:23
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 1 Comp. Punten Team
1 Lynn van der Meer 12 Top Top 31+ Top 46+ 100.0 Team Neoliet
2 Aniek Lith 7 Top Top 28 12+ 32+ 80.0
3 Tiba Vroom 2 Top Top 31+ 30 31+ 65.0 REVOLT
4 Julia Meijer 8 Top Top 24 22+ 22+ 55.0 Monk Amsterdam
5 Julia van den Goor 6 Top Top 15+ 12+ 18+ 51.0 Team Neoliet
6 Sven van der Heijden 9 Top Top 10+ 12+ 18+ 47.0 Monk Amsterdam
7 Elsa Doornbos 1 Top 21+ 18+ 12+ 16+ 43.0 BananaBenders
8 Ellen Timmer 11 Top 24+ 14 12+ 14+ 40.0 North Bound Climbing
9 Jarinka Heijink 3 Top 19+ 5 12+ 37.0
10 Julia Zwaal 10 41+ 19+ 10+ 6+ 34.0 Team Neoliet
11 Anika Smit 4 37+ 17+ 10+ 12 31.0 BananaBenders
12 Sabina van Essen 13 DNS Top DNS DNS 28.0 Team Mountain Network

Aantal deelnemers: 19

Naam Rugnummer Nat. Team
Mischa Radt 25 NED Team Mountain Network
Ynze Visser 29 NED
Arno Luypaert 24 BEL
Tim Ponsen 39 NED Team Mountain Network
Antonie Moes 23 NED Top-It
Andrea Sodano 32 ITA Free Climbing Napoli
Paul Brand 33 NED
Nigel Armino 28 NED IVY Climbing
Jens de Louw 21 NED Team Mountain Network
Mark Brand 20 NED Team Mountain Network
Jasper Rijken 37 NED Team Mountain Network
Idse de Boer 36 NED Team Mountain Network
Derek van de Ven 30 NED Klimmuur Utrecht
Casper Lensselink 31 NED North Bound Climbing
Tamas Fülep 34 SWE Team Tamas
Jens Peeters 27 NED Monte Cervino
Tim Halussy 26 NED Team Neoliet
Iwan Pasveer 41 NED Team Mountain Network
Tim Reuser 40 NED

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 19

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Casper Lensselink 31 NED North Bound Climbing
2 Antonie Moes 23 NED Top-It
3 Iwan Pasveer 41 NED Team Mountain Network
4 Ynze Visser 29 NED
5 Andrea Sodano 32 ITA Free Climbing Napoli
6 Jasper Rijken 37 NED Team Mountain Network
7 Idse de Boer 36 NED Team Mountain Network
8 Paul Brand 33 NED
9 Tim Reuser 40 NED
10 Tamas Fülep 34 SWE Team Tamas
11 Jens Peeters 27 NED Monte Cervino
12 Nigel Armino 28 NED IVY Climbing
13 Jens de Louw 21 NED Team Mountain Network
14 Arno Luypaert 24 BEL
15 Tim Halussy 26 NED Team Neoliet
16 Tim Ponsen 39 NED Team Mountain Network
17 Mark Brand 20 NED Team Mountain Network
18 Derek van de Ven 30 NED Klimmuur Utrecht
19 Mischa Radt 25 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Casper Lensselink 31 NED North Bound Climbing
2 Antonie Moes 23 NED Top-It
3 Iwan Pasveer 41 NED Team Mountain Network
4 Ynze Visser 29 NED
5 Andrea Sodano 32 ITA Free Climbing Napoli
6 Jasper Rijken 37 NED Team Mountain Network
7 Idse de Boer 36 NED Team Mountain Network
8 Paul Brand 33 NED
9 Tim Reuser 40 NED
10 Tamas Fülep 34 SWE Team Tamas
11 Jens Peeters 27 NED Monte Cervino
12 Nigel Armino 28 NED IVY Climbing
13 Jens de Louw 21 NED Team Mountain Network
14 Arno Luypaert 24 BEL
15 Tim Halussy 26 NED Team Neoliet
16 Tim Ponsen 39 NED Team Mountain Network
17 Mark Brand 20 NED Team Mountain Network
18 Derek van de Ven 30 NED Klimmuur Utrecht
19 Mischa Radt 25 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Casper Lensselink 31 NED North Bound Climbing
2 Antonie Moes 23 NED Top-It
3 Iwan Pasveer 41 NED Team Mountain Network
4 Ynze Visser 29 NED
5 Andrea Sodano 32 ITA Free Climbing Napoli
6 Jasper Rijken 37 NED Team Mountain Network
7 Idse de Boer 36 NED Team Mountain Network
8 Paul Brand 33 NED
9 Tim Reuser 40 NED
10 Tamas Fülep 34 SWE Team Tamas
11 Jens Peeters 27 NED Monte Cervino
12 Nigel Armino 28 NED IVY Climbing
13 Jens de Louw 21 NED Team Mountain Network
14 Arno Luypaert 24 BEL
15 Tim Halussy 26 NED Team Neoliet
16 Tim Ponsen 39 NED Team Mountain Network
17 Mark Brand 20 NED Team Mountain Network
18 Derek van de Ven 30 NED Klimmuur Utrecht
19 Mischa Radt 25 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Casper Lensselink 31 NED North Bound Climbing
2 Antonie Moes 23 NED Top-It
3 Iwan Pasveer 41 NED Team Mountain Network
4 Ynze Visser 29 NED
5 Andrea Sodano 32 ITA Free Climbing Napoli
6 Jasper Rijken 37 NED Team Mountain Network
7 Idse de Boer 36 NED Team Mountain Network
8 Paul Brand 33 NED
9 Tim Reuser 40 NED
10 Tamas Fülep 34 SWE Team Tamas
11 Jens Peeters 27 NED Monte Cervino
12 Nigel Armino 28 NED IVY Climbing
13 Jens de Louw 21 NED Team Mountain Network
14 Arno Luypaert 24 BEL
15 Tim Halussy 26 NED Team Neoliet
16 Tim Ponsen 39 NED Team Mountain Network
17 Mark Brand 20 NED Team Mountain Network
18 Derek van de Ven 30 NED Klimmuur Utrecht
19 Mischa Radt 25 NED Team Mountain Network
26-10-2019 17:27
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 1 Comp. Punten Team
1 Arno Luypaert 24 BEL 21 Top 26+ 35+ Top 100.0
2 Mark Brand 20 NED Top Top Top 38 38 80.0 Team Mountain Network
3 Tim Reuser 40 NED Top Top Top Top 34+ 65.0
4 Paul Brand 33 NED Top Top 28+ 26+ 32 55.0
5 Jens de Louw 21 NED Top Top 29+ 26+ 31+ 51.0 Team Mountain Network
6 Mischa Radt 25 NED Top Top 26+ 30 30+ 47.0 Team Mountain Network
7 Tim Halussy 26 NED Top Top 20+ 25+ 23+ 43.0 Team Neoliet
8 Nigel Armino 28 NED Top Top Top 30 19+ 40.0 IVY Climbing
9 Iwan Pasveer 41 NED Top Top 25+ 23+ 37.0 Team Mountain Network
10 Idse de Boer 36 NED Top 19+ 25+ 24 34.0 Team Mountain Network
11 Casper Lensselink 31 NED Top 20+ 11 20 31.0 North Bound Climbing
12 Antonie Moes 23 NED Top 19+ 19+ 12 28.0 Top-It
13 Jasper Rijken 37 NED Top 15 16+ 18 26.0 Team Mountain Network
14 Ynze Visser 29 NED Top 14+ 10+ 23 24.0
15 Derek van de Ven 30 NED Top 18+ 10 20 22.0 Klimmuur Utrecht
16 Tim Ponsen 39 NED 31+ 14+ 10+ 11+ 20.0 Team Mountain Network
17 Tamas Fülep 34 SWE 33+ 12+ 9+ 11 18.0 Team Tamas
18 Andrea Sodano 32 ITA 31 5 9+ 8 16.0 Free Climbing Napoli
19 Jens Peeters 27 NED Top 13+ 12+ DNS 14.0 Monte Cervino