Petzl NK IJsklimmen 2019, 14-12-2019 15:09, Klimmuur Kalymnos, Utrecht

Discipline: Lead
Competitie:
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: Op 14 december vindt bij Sportcentrum Olympos het NK IJsklimmen 2019 plaats op de drytoolwand van klimmuur Kalymnos.

Het kampioenschap is een Open NK. Hierdoor kunnen ook buitenlandse ijsklimmers deelnemen en meedingen naar de titel.

Tijdschema:
12:00 uur Kalymnos geopend, aanmeldbalie open
13:00 uur Aanmeldbalie gesloten
13:45 uur Briefing deelnemers
14:00 uur Start Kwalificatie Dames en Heren
16:30 uur Einde Kwalificatie Dames en Heren
17:30 uur Isolatie Finalisten geopend
18:00 uur Isolatie Finalisten gesloten
18:45 uur Presentatie finalisten & inlezen
19:00 uur Start Finale Dames en Heren
21:00 uur Einde Finale Dames en Heren + Prijsuitreiking

NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Minimum leeftijd voor deelname: vanaf geboortejaar 2003.






Aantal deelnemers: 8

Naam Rugnummer Nat. Team
Line van den Berg 4 NED
Iris van Hagen 3 NED ESAC
Aniek Lith 1 NED Ibex
Alice Stuart-Lee 7 GBR
Annick Teepe 5 NED YETI
Marianne van der Steen 2 NED VerticalLife
Joseliene Verloop 8 NED
Annemarie Bok 9 NED Monte Cervino

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 8

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Aniek Lith 1 NED Ibex
2 Marianne van der Steen 2 NED VerticalLife
3 Iris van Hagen 3 NED ESAC
4 Line van den Berg 4 NED
5 Annick Teepe 5 NED YETI
6 Alice Stuart-Lee 7 GBR
7 Joseliene Verloop 8 NED
8 Annemarie Bok 9 NED Monte Cervino
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Annick Teepe 5 NED YETI
2 Alice Stuart-Lee 7 GBR
3 Joseliene Verloop 8 NED
4 Annemarie Bok 9 NED Monte Cervino
5 Aniek Lith 1 NED Ibex
6 Marianne van der Steen 2 NED VerticalLife
7 Iris van Hagen 3 NED ESAC
8 Line van den Berg 4 NED
14-12-2019 22:30
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Marianne van der Steen 2 NED Top Top 13.29 100.0 VerticalLife
2 Line van den Berg 4 NED Top 5.200 10.232 80.0
3 Aniek Lith 1 NED Top 4.181 9.211 65.0 Ibex
4 Joseliene Verloop 8 NED 6.132 2.110 2.12 55.0
5 Annick Teepe 5 NED 5.13 3.15 2.12 51.0 YETI
6 Alice Stuart-Lee 7 GBR 6.13 1.051 2.12 47.0
7 Annemarie Bok 9 NED 3.082 2.090 2.12 43.0 Monte Cervino
8 Iris van Hagen 3 NED 4.100 1.062 DNS 40.0 ESAC

Aantal deelnemers: 17

Naam Rugnummer Nat. Team
Tamas Fülep 30 SWE Team Tamas
Timme Spakman 22 NED GSAC
Peter van de Put 21 NED
Anon2005 - - -
Wiebe Penning de Vries 32 NED
Gabriël Bijleveld 27 NED YETI
Tom Phillips 24 NED YETI
Dragos Petrutiu 25 ROM
Anon2402 - - -
Dennis van Hoek 33 NED VerticalLife
Anon3244 - - -
Jens Peeters 23 NED Monte Cervino
Jent Imelman 29 NED Monte Cervino
Jay de Jager 34 NED Monte Cervino
Anon3625 - - -
Kim van der Putten 36 NED
Jim van de Berg 37 NED

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 17

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Anon3625 - - -
2 Peter van de Put 21 NED
3 Timme Spakman 22 NED GSAC
4 Jens Peeters 23 NED Monte Cervino
5 Tom Phillips 24 NED YETI
6 Dragos Petrutiu 25 ROM
7 Anon3244 - - -
8 Gabriël Bijleveld 27 NED YETI
9 Jent Imelman 29 NED Monte Cervino
10 Tamas Fülep 30 SWE Team Tamas
11 Anon2005 - - -
12 Wiebe Penning de Vries 32 NED
13 Dennis van Hoek 33 NED VerticalLife
14 Jay de Jager 34 NED Monte Cervino
15 Anon2402 - - -
16 Kim van der Putten 36 NED
17 Jim van de Berg 37 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jent Imelman 29 NED Monte Cervino
2 Tamas Fülep 30 SWE Team Tamas
3 Wiebe Penning de Vries 32 NED
4 Dennis van Hoek 33 NED VerticalLife
5 Jay de Jager 34 NED Monte Cervino
6 Anon2402 - - -
7 Kim van der Putten 36 NED
8 Jim van de Berg 37 NED
9 Anon2005 - - -
10 Anon3625 - - -
11 Peter van de Put 21 NED
12 Timme Spakman 22 NED GSAC
13 Jens Peeters 23 NED Monte Cervino
14 Tom Phillips 24 NED YETI
15 Dragos Petrutiu 25 ROM
16 Anon3244 - - -
17 Gabriël Bijleveld 27 NED YETI
14-12-2019 22:30
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Dennis van Hoek 33 NED Top 6.15 13.24 100.0 VerticalLife
2 Tom Phillips 24 NED Top Top 13.211 80.0 YETI
3 Gabriël Bijleveld 27 NED Top 5.12 7.160 65.0 YETI
4 Anon2402 - - Top 4.111 6.142 55.0 -
5 Timme Spakman 22 NED 5.22 1.071 5.121 51.0 GSAC
6 Kim van der Putten 36 NED 4.181 2.082 3.100 47.0
7 Jay de Jager 34 NED 5.18 1.08 1.050 43.0 Monte Cervino
8 Tamas Fülep 30 SWE 5.200 5.12 1.01 40.0 Team Tamas
9 Wiebe Penning de Vries 32 NED 2.102 2.081 37.0
10 Jim van de Berg 37 NED 3.150 1.07 34.0
11 Peter van de Put 21 NED 2.100 1.072 31.0
12 Jens Peeters 23 NED 1.07 1.072 28.0 Monte Cervino
13 Anon3625 - - 2.102 1.031 26.0 -
14 Anon3244 - - 2.082 1.07 24.0 -
15 Jent Imelman 29 NED 1.09 1.03 22.0 Monte Cervino
16 Anon2005 - - 1.03 1.05 20.0 -
17 Dragos Petrutiu 25 ROM 1.03 1.012 18.0