Jeugd Lead Serie Brabant 3, 24-03-2019 10:00, Yellowstone

Discipline: Lead
Competitie: Jeugd Lead Serie Brabant 2019
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving:
Bij deze wedstrijd kun je je op 3 niveaus inschrijven:
Categorie Start routes met niveau 4 en 5
Categorie Mid routes met niveau 5 en 6
Categorie Max routes met niveau 6 en 7

Definitief Tijdsschema:
10.00 - 11.00 Categorie Start
11:15 - 13:30 Categorie Mid
11:15 - 13:30 Categorie Max

Inschrijven Start vanaf 9:45 en inschrijven voor Max en Mid tussen 10:30 en 11:00.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €10,- en kan betaald worden op de wedstrijddag in de betreffende klimhal.

Aantal deelnemers: 3

Naam Rugnummer Nat. Team
Simon Maassen 1 NED Team Neoliet
Anon6679 - - -
Verunka Cizkova 4 CZE Team Neoliet

Ronde: Kwalificatie Start - Routes: Aantal deelnemers: 3

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Verunka Cizkova 4 CZE Team Neoliet
2 Anon6679 - - -
3 Simon Maassen 1 NED Team Neoliet
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Verunka Cizkova 4 CZE Team Neoliet
2 Anon6679 - - -
3 Simon Maassen 1 NED Team Neoliet
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Verunka Cizkova 4 CZE Team Neoliet
2 Anon6679 - - -
3 Simon Maassen 1 NED Team Neoliet
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Verunka Cizkova 4 CZE Team Neoliet
2 Anon6679 - - -
3 Simon Maassen 1 NED Team Neoliet
24-03-2019 13:54
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 Comp. Punten Team
1 Anon6679 - - Top Top Top 12 100.0 -
2 Verunka Cizkova 4 CZE Top 31 Top 14 80.0 Team Neoliet
3 Simon Maassen 1 NED Top 31 Top 10 65.0 Team Neoliet

Aantal deelnemers: 15

Naam Rugnummer Nat. Team
Bram Ockeloen 5 NED Team Neoliet
Milo Rampelbergh 6 BEL Team Yellowstone
Miko Peeten 7 NED Team Neoliet
Mees Nieuwenhuis 8 NED Team Neoliet
Joep Ceglarek 9 NED Team Neoliet
Frederieke van Vliet 10 NED Team Yellowstone
Elin van der Lee 11 NED Team Neoliet
Isis Jager 12 NED Team Neoliet
Anon6680 - - -
Isa Vermeulen 14 NED Team Yellowstone
Jake Hagenaars 15 NED Team Yellowstone
Kick Buijs 16 NED Team Yellowstone
Carenza Boland 17 NED Team Neoliet
Evie de Baar 18 NED Team Neoliet
Anon7683 - - -

Ronde: Kwalificatie Mid - Routes: Aantal deelnemers: 15

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Joep Ceglarek 9 NED Team Neoliet
2 Milo Rampelbergh 6 BEL Team Yellowstone
3 Anon6680 - - -
4 Isis Jager 12 NED Team Neoliet
5 Bram Ockeloen 5 NED Team Neoliet
6 Isa Vermeulen 14 NED Team Yellowstone
7 Anon7683 - - -
8 Mees Nieuwenhuis 8 NED Team Neoliet
9 Evie de Baar 18 NED Team Neoliet
10 Kick Buijs 16 NED Team Yellowstone
11 Carenza Boland 17 NED Team Neoliet
12 Jake Hagenaars 15 NED Team Yellowstone
13 Elin van der Lee 11 NED Team Neoliet
14 Frederieke van Vliet 10 NED Team Yellowstone
15 Miko Peeten 7 NED Team Neoliet
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Joep Ceglarek 9 NED Team Neoliet
2 Milo Rampelbergh 6 BEL Team Yellowstone
3 Anon6680 - - -
4 Isis Jager 12 NED Team Neoliet
5 Bram Ockeloen 5 NED Team Neoliet
6 Isa Vermeulen 14 NED Team Yellowstone
7 Anon7683 - - -
8 Mees Nieuwenhuis 8 NED Team Neoliet
9 Evie de Baar 18 NED Team Neoliet
10 Kick Buijs 16 NED Team Yellowstone
11 Carenza Boland 17 NED Team Neoliet
12 Jake Hagenaars 15 NED Team Yellowstone
13 Elin van der Lee 11 NED Team Neoliet
14 Frederieke van Vliet 10 NED Team Yellowstone
15 Miko Peeten 7 NED Team Neoliet
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Joep Ceglarek 9 NED Team Neoliet
2 Milo Rampelbergh 6 BEL Team Yellowstone
3 Anon6680 - - -
4 Isis Jager 12 NED Team Neoliet
5 Bram Ockeloen 5 NED Team Neoliet
6 Isa Vermeulen 14 NED Team Yellowstone
7 Anon7683 - - -
8 Mees Nieuwenhuis 8 NED Team Neoliet
9 Evie de Baar 18 NED Team Neoliet
10 Kick Buijs 16 NED Team Yellowstone
11 Carenza Boland 17 NED Team Neoliet
12 Jake Hagenaars 15 NED Team Yellowstone
13 Elin van der Lee 11 NED Team Neoliet
14 Frederieke van Vliet 10 NED Team Yellowstone
15 Miko Peeten 7 NED Team Neoliet
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Joep Ceglarek 9 NED Team Neoliet
2 Milo Rampelbergh 6 BEL Team Yellowstone
3 Anon6680 - - -
4 Isis Jager 12 NED Team Neoliet
5 Bram Ockeloen 5 NED Team Neoliet
6 Isa Vermeulen 14 NED Team Yellowstone
7 Anon7683 - - -
8 Mees Nieuwenhuis 8 NED Team Neoliet
9 Evie de Baar 18 NED Team Neoliet
10 Kick Buijs 16 NED Team Yellowstone
11 Carenza Boland 17 NED Team Neoliet
12 Jake Hagenaars 15 NED Team Yellowstone
13 Elin van der Lee 11 NED Team Neoliet
14 Frederieke van Vliet 10 NED Team Yellowstone
15 Miko Peeten 7 NED Team Neoliet
24-03-2019 13:54
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 Comp. Punten Team
1 Bram Ockeloen 5 NED Top Top 37 36 100.0 Team Neoliet
2 Milo Rampelbergh 6 BEL Top Top 21 23 80.0 Team Yellowstone
3 Miko Peeten 7 NED Top Top 15 22 65.0 Team Neoliet
4 Jake Hagenaars 15 NED Top Top 19 21 55.0 Team Yellowstone
5 Elin van der Lee 11 NED Top Top 14 21 51.0 Team Neoliet
6 Mees Nieuwenhuis 8 NED Top Top 8 23 47.0 Team Neoliet
7 Carenza Boland 17 NED Top Top 19 15 43.0 Team Neoliet
8 Joep Ceglarek 9 NED Top Top 13 21 40.0 Team Neoliet
9 Isis Jager 12 NED Top Top 14 19 37.0 Team Neoliet
10 Frederieke van Vliet 10 NED Top Top 8 21 34.0 Team Yellowstone
11 Isa Vermeulen 14 NED Top Top 14 14 31.0 Team Yellowstone
12 Kick Buijs 16 NED Top Top 8 19 28.0 Team Yellowstone
13 Evie de Baar 18 NED Top 10 8 13 26.0 Team Neoliet
14 Anon7683 - - Top 10 6 15 24.0 -
15 Anon6680 - - Top 15 6 11 22.0 -

Aantal deelnemers: 12

Naam Rugnummer Team
Stijn Verkade 20 Team Yellowstone
Niels Goossens 21 Team Neoliet
Nanne van Gerwen 22 Team Neoliet
Janneke Nagelhout 23 Team Yellowstone
Jens Trompert 24 Team Yellowstone
Jayda van Uden 25 Team Neoliet
Carlijn Riddersma 26 Team Neoliet
Maila Keij 27 Team Yellowstone
Mirre Wijnen 28 Team Neoliet
Chloë Braas 29 Team Neoliet
Anon7431 - -
Merijn de Baar 31 Team Neoliet

Ronde: Kwalificatie Max - Routes: Aantal deelnemers: 12

# Naam Rugnummer Team
1 Stijn Verkade 20 Team Yellowstone
2 Jens Trompert 24 Team Yellowstone
3 Jayda van Uden 25 Team Neoliet
4 Nanne van Gerwen 22 Team Neoliet
5 Niels Goossens 21 Team Neoliet
6 Chloë Braas 29 Team Neoliet
7 Mirre Wijnen 28 Team Neoliet
8 Anon7431 - -
9 Maila Keij 27 Team Yellowstone
10 Merijn de Baar 31 Team Neoliet
11 Janneke Nagelhout 23 Team Yellowstone
12 Carlijn Riddersma 26 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Stijn Verkade 20 Team Yellowstone
2 Jens Trompert 24 Team Yellowstone
3 Jayda van Uden 25 Team Neoliet
4 Nanne van Gerwen 22 Team Neoliet
5 Niels Goossens 21 Team Neoliet
6 Chloë Braas 29 Team Neoliet
7 Mirre Wijnen 28 Team Neoliet
8 Anon7431 - -
9 Maila Keij 27 Team Yellowstone
10 Merijn de Baar 31 Team Neoliet
11 Janneke Nagelhout 23 Team Yellowstone
12 Carlijn Riddersma 26 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Stijn Verkade 20 Team Yellowstone
2 Jens Trompert 24 Team Yellowstone
3 Jayda van Uden 25 Team Neoliet
4 Nanne van Gerwen 22 Team Neoliet
5 Niels Goossens 21 Team Neoliet
6 Chloë Braas 29 Team Neoliet
7 Mirre Wijnen 28 Team Neoliet
8 Anon7431 - -
9 Maila Keij 27 Team Yellowstone
10 Merijn de Baar 31 Team Neoliet
11 Janneke Nagelhout 23 Team Yellowstone
12 Carlijn Riddersma 26 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Stijn Verkade 20 Team Yellowstone
2 Jens Trompert 24 Team Yellowstone
3 Jayda van Uden 25 Team Neoliet
4 Nanne van Gerwen 22 Team Neoliet
5 Niels Goossens 21 Team Neoliet
6 Chloë Braas 29 Team Neoliet
7 Mirre Wijnen 28 Team Neoliet
8 Anon7431 - -
9 Maila Keij 27 Team Yellowstone
10 Merijn de Baar 31 Team Neoliet
11 Janneke Nagelhout 23 Team Yellowstone
12 Carlijn Riddersma 26 Team Neoliet
24-03-2019 13:53
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 Comp. Punten Team
1 Stijn Verkade 20 Top Top 48 9 90.0 Team Yellowstone
1 Anon7431 - Top Top 47 11 90.0 -
3 Jens Trompert 24 Top Top 46 14 65.0 Team Yellowstone
4 Maila Keij 27 Top Top 46 11 55.0 Team Yellowstone
5 Merijn de Baar 31 Top Top 47 4 51.0 Team Neoliet
6 Mirre Wijnen 28 Top Top 18 3 47.0 Team Neoliet
7 Chloë Braas 29 37 23 40 4 43.0 Team Neoliet
8 Nanne van Gerwen 22 Top 23 29 3 40.0 Team Neoliet
9 Janneke Nagelhout 23 21 23 28 7 37.0 Team Yellowstone
10 Carlijn Riddersma 26 21 22 46 3 34.0 Team Neoliet
11 Jayda van Uden 25 14 19 16 3 31.0 Team Neoliet
12 Niels Goossens 21 18 3 28.0 Team Neoliet