Jeugd Lead Serie Midden Nederland 2, 16-06-2019 10:00, Klimmuur Utrecht

Discipline: Lead
Competitie: Jeugd Lead Serie Midden Nederland
Status: Open voor inschrijving (Inschrijving sluit op: 13-06-2019 23:55)
Officiele omschrijving: Bij deze wedstrijd kun je je op 3 niveaus inschrijven:
Categorie Start routes met niveau 4 en 5
Categorie Mid routes met niveau 5 en 6
Categorie Max routes met niveau 6 en 7

Er wordt geklommen in twee startgroepen. 
Startgroep 1 van 10:00 tot 12:30
Startgroep 2 van 12.45 tot 15.15

Het definitieve tijdschema wordt na de sluiting van de inschrijving gepubliceerd, daar dit afhankelijk is van de verdeling van de deelnemers over de startgroepen. Bij geen nadere informatie wordt onderstaand tijdschema gehandhaafd.

Tijdsschema:
09:30 klimhal open
09:45 sluiting aanmelding deelnemers startgroep 1
10:00 start deelnemers startgroep 1
12:30 einde deelnemers startgroep 1

12:30 sluiting aanmelding deelnemers startgroep 2
12:45 start deelnemers startgroep 2
15:15 einde deelnemers startgroep 2

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €10,- en kan betaald worden op de wedstrijddag in de betreffende klimhal.

Aantal deelnemers: 19

Naam Rugnummer Team
Anon7209 - -
Anon7439 - -
Mees van Bers Klimmuur Utrecht
Anon7660 - -
Jadi Gerritsen Klimmuur Utrecht
Hidde Kooijman Klimmuur Utrecht
Anon7878 - -
Anon8008 - -
Elise Geurtsen Climb Up
Zwaan Suidman Klimmuur Utrecht
Audrey Snoeck Team Mountain Network
Sarah Hordijk Team Mountain Network
Renee van Dort Klimmuur Utrecht
Inge Blommert Klimmuur Utrecht
Gaia Matthijsse
Agnes Hendrickx Klimmuur Utrecht
Anon8849 - -
Anon8852 - -
Lisanne Tse

Ronde: Kwalificatie Start - Routes: Aantal deelnemers: 19

# Naam Rugnummer Team
1 Anon7209 - -
2 Anon7439 - -
3 Mees van Bers Klimmuur Utrecht
4 Anon7660 - -
5 Jadi Gerritsen Klimmuur Utrecht
6 Hidde Kooijman Klimmuur Utrecht
7 Anon7878 - -
8 Anon8008 - -
9 Elise Geurtsen Climb Up
10 Zwaan Suidman Klimmuur Utrecht
11 Audrey Snoeck Team Mountain Network
12 Sarah Hordijk Team Mountain Network
13 Renee van Dort Klimmuur Utrecht
14 Inge Blommert Klimmuur Utrecht
15 Gaia Matthijsse
16 Agnes Hendrickx Klimmuur Utrecht
17 Anon8849 - -
18 Anon8852 - -
19 Lisanne Tse
# Naam Rugnummer Team
1 Anon7209 - -
2 Anon7439 - -
3 Mees van Bers Klimmuur Utrecht
4 Anon7660 - -
5 Jadi Gerritsen Klimmuur Utrecht
6 Hidde Kooijman Klimmuur Utrecht
7 Anon7878 - -
8 Anon8008 - -
9 Elise Geurtsen Climb Up
10 Zwaan Suidman Klimmuur Utrecht
11 Audrey Snoeck Team Mountain Network
12 Sarah Hordijk Team Mountain Network
13 Renee van Dort Klimmuur Utrecht
14 Inge Blommert Klimmuur Utrecht
15 Gaia Matthijsse
16 Agnes Hendrickx Klimmuur Utrecht
17 Anon8849 - -
18 Anon8852 - -
19 Lisanne Tse
# Naam Rugnummer Team
1 Anon7209 - -
2 Anon7439 - -
3 Mees van Bers Klimmuur Utrecht
4 Anon7660 - -
5 Jadi Gerritsen Klimmuur Utrecht
6 Hidde Kooijman Klimmuur Utrecht
7 Anon7878 - -
8 Anon8008 - -
9 Elise Geurtsen Climb Up
10 Zwaan Suidman Klimmuur Utrecht
11 Audrey Snoeck Team Mountain Network
12 Sarah Hordijk Team Mountain Network
13 Renee van Dort Klimmuur Utrecht
14 Inge Blommert Klimmuur Utrecht
15 Gaia Matthijsse
16 Agnes Hendrickx Klimmuur Utrecht
17 Anon8849 - -
18 Anon8852 - -
19 Lisanne Tse
# Naam Rugnummer Team
1 Anon7209 - -
2 Anon7439 - -
3 Mees van Bers Klimmuur Utrecht
4 Anon7660 - -
5 Jadi Gerritsen Klimmuur Utrecht
6 Hidde Kooijman Klimmuur Utrecht
7 Anon7878 - -
8 Anon8008 - -
9 Elise Geurtsen Climb Up
10 Zwaan Suidman Klimmuur Utrecht
11 Audrey Snoeck Team Mountain Network
12 Sarah Hordijk Team Mountain Network
13 Renee van Dort Klimmuur Utrecht
14 Inge Blommert Klimmuur Utrecht
15 Gaia Matthijsse
16 Agnes Hendrickx Klimmuur Utrecht
17 Anon8849 - -
18 Anon8852 - -
19 Lisanne Tse
Er is nog geen tussenstand beschikbaar

Aantal deelnemers: 15

Naam Rugnummer Team
Tomas Kenbeek Top-It
Yara Meye Climb Up
Anon7290 - -
Anon7295 - -
Mera Van Zelst Team Neoliet
Evelien Schutjes Klimmuur Utrecht
Karijn Cuijpers Klimmuur Utrecht
Nout Zanders Climb Up
Bjarne IJsselsteijn Team Mountain Network
Anon8695 - -
Max Verbeek Top-It
Lizelotte Van Gameren Team Neoliet
Eise de Boer Cocon
Sander Schrader
Wouter Muntendam Team Neoliet

Ronde: Kwalificatie Mid - Routes: Aantal deelnemers: 15

# Naam Rugnummer Team
1 Tomas Kenbeek Top-It
2 Yara Meye Climb Up
3 Anon7290 - -
4 Anon7295 - -
5 Mera Van Zelst Team Neoliet
6 Evelien Schutjes Klimmuur Utrecht
7 Karijn Cuijpers Klimmuur Utrecht
8 Nout Zanders Climb Up
9 Bjarne IJsselsteijn Team Mountain Network
10 Anon8695 - -
11 Max Verbeek Top-It
12 Lizelotte Van Gameren Team Neoliet
13 Eise de Boer Cocon
14 Sander Schrader
15 Wouter Muntendam Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Tomas Kenbeek Top-It
2 Yara Meye Climb Up
3 Anon7290 - -
4 Anon7295 - -
5 Mera Van Zelst Team Neoliet
6 Evelien Schutjes Klimmuur Utrecht
7 Karijn Cuijpers Klimmuur Utrecht
8 Nout Zanders Climb Up
9 Bjarne IJsselsteijn Team Mountain Network
10 Anon8695 - -
11 Max Verbeek Top-It
12 Lizelotte Van Gameren Team Neoliet
13 Eise de Boer Cocon
14 Sander Schrader
15 Wouter Muntendam Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Tomas Kenbeek Top-It
2 Yara Meye Climb Up
3 Anon7290 - -
4 Anon7295 - -
5 Mera Van Zelst Team Neoliet
6 Evelien Schutjes Klimmuur Utrecht
7 Karijn Cuijpers Klimmuur Utrecht
8 Nout Zanders Climb Up
9 Bjarne IJsselsteijn Team Mountain Network
10 Anon8695 - -
11 Max Verbeek Top-It
12 Lizelotte Van Gameren Team Neoliet
13 Eise de Boer Cocon
14 Sander Schrader
15 Wouter Muntendam Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Tomas Kenbeek Top-It
2 Yara Meye Climb Up
3 Anon7290 - -
4 Anon7295 - -
5 Mera Van Zelst Team Neoliet
6 Evelien Schutjes Klimmuur Utrecht
7 Karijn Cuijpers Klimmuur Utrecht
8 Nout Zanders Climb Up
9 Bjarne IJsselsteijn Team Mountain Network
10 Anon8695 - -
11 Max Verbeek Top-It
12 Lizelotte Van Gameren Team Neoliet
13 Eise de Boer Cocon
14 Sander Schrader
15 Wouter Muntendam Team Neoliet
Er is nog geen tussenstand beschikbaar

Aantal deelnemers: 5

Naam Rugnummer Team
Stijn van Utteren De Broekerberg
Ilse Klous De Broekerberg
Zoë Schutrup Climb Up
Reinoud Smelt Top-It
Kiaro Jenniskens Climb Up

Ronde: Kwalificatie Max - Routes: Aantal deelnemers: 5

# Naam Rugnummer Team
1 Stijn van Utteren De Broekerberg
2 Ilse Klous De Broekerberg
3 Zoë Schutrup Climb Up
4 Reinoud Smelt Top-It
5 Kiaro Jenniskens Climb Up
# Naam Rugnummer Team
1 Stijn van Utteren De Broekerberg
2 Ilse Klous De Broekerberg
3 Zoë Schutrup Climb Up
4 Reinoud Smelt Top-It
5 Kiaro Jenniskens Climb Up
# Naam Rugnummer Team
1 Stijn van Utteren De Broekerberg
2 Ilse Klous De Broekerberg
3 Zoë Schutrup Climb Up
4 Reinoud Smelt Top-It
5 Kiaro Jenniskens Climb Up
# Naam Rugnummer Team
1 Stijn van Utteren De Broekerberg
2 Ilse Klous De Broekerberg
3 Zoë Schutrup Climb Up
4 Reinoud Smelt Top-It
5 Kiaro Jenniskens Climb Up
Er is nog geen tussenstand beschikbaar