Jeugd Lead Serie Midden Nederland 4, 06-10-2019 10:00, Mountain Network Nieuwegein

Discipline: Lead
Competitie: Jeugd Lead Serie Midden Nederland
Status: Open voor inschrijving (Inschrijving sluit op: 03-10-2019 23:55)
Officiele omschrijving: Bij deze wedstrijd kun je je op 3 niveaus inschrijven:
Categorie Start routes met niveau 4 en 5
Categorie Mid routes met niveau 5 en 6
Categorie Max routes met niveau 6 en 7

Er wordt geklommen in twee startgroepen. 
Startgroep 1 Deelnemers Team Mountain Network Nieuwegein & Climb Up & Top-It
Startgroep 2 Deelnemers Klimmuur Utrecht & Team Neoliet & overige deelnemers

Het definitieve tijdschema wordt na de sluiting van de inschrijving gepubliceerd, daar dit afhankelijk is van de verdeling van de deelnemers over de startgroepen. Bij geen nadere informatie wordt onderstaand tijdschema gehandhaafd.

Tijdsschema:
12.00 klimhal open
12.15 sluiting aanmelding deelnemers startgroep 1
12.30 start deelnemers startgroep 1
15.00 einde deelnemers startgroep 1

14.45 sluiting aanmelding deelnemers startgroep 2
15.00 start deelnemers startgroep 2
17.30 einde deelnemers startgroep 2

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €10,- en kan betaald worden op de wedstrijddag in de betreffende klimhal.

Aantal deelnemers: 21

Naam Rugnummer Team
Anon7211 - -
Anon7441 - -
Mees van Bers Klimmuur Utrecht
Anon7662 - -
Jadi Gerritsen Klimmuur Utrecht
Anon7880 - -
Anon8010 - -
Elise Geurtsen Climb Up
Zwaan Suidman Klimmuur Utrecht
Audrey Snoeck
Sarah Hordijk Team Mountain Network
Inge Blommert Klimmuur Utrecht
Agnes Hendrickx Klimmuur Utrecht
Anon8855 - -
Fleur van Galen De Broekerberg
Anon9155 - -
Anon9305 - -
Caitlynn van Gool Cocon
Hidde Kooijman Klimmuur Utrecht
Merel van Galen De Broekerberg
Mees Goedgeluk Team Mountain Network
Er is nog geen startlijst beschikbaar
Er is nog geen tussenstand beschikbaar

Aantal deelnemers: 13

Naam Rugnummer Team
Tomas Kenbeek Top-It
Yara Meye Climb Up
Anon7292 - -
Anon7297 - -
Mera Van Zelst Team Neoliet
Karijn Cuijpers Klimmuur Utrecht
Nout Zanders Climb Up
Bjarne IJsselsteijn Team Mountain Network
Anon8697 - -
Lizelotte Van Gameren Team Neoliet
Wouter Muntendam Team Neoliet
Aniek Harmsen
Nienke Van der Velden Team Neoliet
Er is nog geen startlijst beschikbaar
Er is nog geen tussenstand beschikbaar

Aantal deelnemers: 6

Naam Rugnummer Team
Stijn van Utteren De Broekerberg
Ilse Klous De Broekerberg
Zoë Schutrup Climb Up
Reinoud Smelt Top-It
Anon9302 - -
Tinka Jalving Yosemite Jeugd
Er is nog geen startlijst beschikbaar
Er is nog geen tussenstand beschikbaar