Jeugd Lead Serie Midden Nederland 4, 06-10-2019 10:00, Mountain Network Nieuwegein

Discipline: Lead
Competitie: Jeugd Lead Serie Midden Nederland
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: Bij deze wedstrijd kun je je op 3 niveaus inschrijven:
Categorie Start routes met niveau 4 en 5
Categorie Mid routes met niveau 5 en 6
Categorie Max routes met niveau 6 en 7

Er wordt geklommen in twee startgroepen. 
Startgroep 1 Deelnemers Team Mountain Network Nieuwegein & Climb Up & Top-It
Startgroep 2 Deelnemers Klimmuur Utrecht & Team Neoliet & overige deelnemers

Het definitieve tijdschema wordt na de sluiting van de inschrijving gepubliceerd, daar dit afhankelijk is van de verdeling van de deelnemers over de startgroepen. Bij geen nadere informatie wordt onderstaand tijdschema gehandhaafd.

Tijdsschema:
12.00 klimhal open
12.15 sluiting aanmelding deelnemers startgroep 1
12.30 start deelnemers startgroep 1
15.00 einde deelnemers startgroep 1

14.45 sluiting aanmelding deelnemers startgroep 2
15.00 start deelnemers startgroep 2
17.30 einde deelnemers startgroep 2

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €10,- en kan betaald worden op de wedstrijddag in de betreffende klimhal.

Aantal deelnemers: 26

Naam Rugnummer Team
Anon7211 - -
Anon7441 - -
Mees van Bers Klimmuur Utrecht
Anon7662 - -
Jadi Gerritsen 71 Klimmuur Utrecht
Anon8010 - -
Elise Geurtsen 42 Climb Up
Audrey Snoeck 55
Sarah Hordijk 60 Team Mountain Network
Inge Blommert 84 Klimmuur Utrecht
Anon8855 - -
Fleur van Galen 81 De Broekerberg
Anon9305 - -
Caitlynn van Gool 74 Cocon
Hidde Kooijman 76 Klimmuur Utrecht
Merel van Galen 82 De Broekerberg
Mees Goedgeluk 45 Team Mountain Network
Anon422 - -
Thijs Bouwman 97 Team Neoliet
Iris Bouwman 96 Team Neoliet
Anon850 - -
Nomi Van Loenen 93 Team Neoliet
Linn Verdick 46 Team Mountain Network
Gaia Matthijsse 69 Klimmuur Utrecht
Tess van der Velden 91 Team Neoliet
Anon1276 - -

Ronde: Kwalificatie Start - Routes: Aantal deelnemers: 26

# Naam Rugnummer Team
1 Anon850 - -
2 Caitlynn van Gool 74 Cocon
3 Elise Geurtsen 42 Climb Up
4 Hidde Kooijman 76 Klimmuur Utrecht
5 Anon1276 - -
6 Tess van der Velden 91 Team Neoliet
7 Mees Goedgeluk 45 Team Mountain Network
8 Sarah Hordijk 60 Team Mountain Network
9 Anon422 - -
10 Linn Verdick 46 Team Mountain Network
11 Thijs Bouwman 97 Team Neoliet
12 Merel van Galen 82 De Broekerberg
13 Nomi Van Loenen 93 Team Neoliet
14 Iris Bouwman 96 Team Neoliet
15 Anon9305 - -
16 Fleur van Galen 81 De Broekerberg
17 Mees van Bers Klimmuur Utrecht
18 Anon7211 - -
19 Gaia Matthijsse 69 Klimmuur Utrecht
20 Anon8010 - -
21 Inge Blommert 84 Klimmuur Utrecht
22 Jadi Gerritsen 71 Klimmuur Utrecht
23 Anon7662 - -
24 Audrey Snoeck 55
25 Anon8855 - -
26 Anon7441 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Anon850 - -
2 Caitlynn van Gool 74 Cocon
3 Elise Geurtsen 42 Climb Up
4 Hidde Kooijman 76 Klimmuur Utrecht
5 Anon1276 - -
6 Tess van der Velden 91 Team Neoliet
7 Mees Goedgeluk 45 Team Mountain Network
8 Sarah Hordijk 60 Team Mountain Network
9 Anon422 - -
10 Linn Verdick 46 Team Mountain Network
11 Thijs Bouwman 97 Team Neoliet
12 Merel van Galen 82 De Broekerberg
13 Nomi Van Loenen 93 Team Neoliet
14 Iris Bouwman 96 Team Neoliet
15 Anon9305 - -
16 Fleur van Galen 81 De Broekerberg
17 Mees van Bers Klimmuur Utrecht
18 Anon7211 - -
19 Gaia Matthijsse 69 Klimmuur Utrecht
20 Anon8010 - -
21 Inge Blommert 84 Klimmuur Utrecht
22 Jadi Gerritsen 71 Klimmuur Utrecht
23 Anon7662 - -
24 Audrey Snoeck 55
25 Anon8855 - -
26 Anon7441 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Anon850 - -
2 Caitlynn van Gool 74 Cocon
3 Elise Geurtsen 42 Climb Up
4 Hidde Kooijman 76 Klimmuur Utrecht
5 Anon1276 - -
6 Tess van der Velden 91 Team Neoliet
7 Mees Goedgeluk 45 Team Mountain Network
8 Sarah Hordijk 60 Team Mountain Network
9 Anon422 - -
10 Linn Verdick 46 Team Mountain Network
11 Thijs Bouwman 97 Team Neoliet
12 Merel van Galen 82 De Broekerberg
13 Nomi Van Loenen 93 Team Neoliet
14 Iris Bouwman 96 Team Neoliet
15 Anon9305 - -
16 Fleur van Galen 81 De Broekerberg
17 Mees van Bers Klimmuur Utrecht
18 Anon7211 - -
19 Gaia Matthijsse 69 Klimmuur Utrecht
20 Anon8010 - -
21 Inge Blommert 84 Klimmuur Utrecht
22 Jadi Gerritsen 71 Klimmuur Utrecht
23 Anon7662 - -
24 Audrey Snoeck 55
25 Anon8855 - -
26 Anon7441 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Anon850 - -
2 Caitlynn van Gool 74 Cocon
3 Elise Geurtsen 42 Climb Up
4 Hidde Kooijman 76 Klimmuur Utrecht
5 Anon1276 - -
6 Tess van der Velden 91 Team Neoliet
7 Mees Goedgeluk 45 Team Mountain Network
8 Sarah Hordijk 60 Team Mountain Network
9 Anon422 - -
10 Linn Verdick 46 Team Mountain Network
11 Thijs Bouwman 97 Team Neoliet
12 Merel van Galen 82 De Broekerberg
13 Nomi Van Loenen 93 Team Neoliet
14 Iris Bouwman 96 Team Neoliet
15 Anon9305 - -
16 Fleur van Galen 81 De Broekerberg
17 Mees van Bers Klimmuur Utrecht
18 Anon7211 - -
19 Gaia Matthijsse 69 Klimmuur Utrecht
20 Anon8010 - -
21 Inge Blommert 84 Klimmuur Utrecht
22 Jadi Gerritsen 71 Klimmuur Utrecht
23 Anon7662 - -
24 Audrey Snoeck 55
25 Anon8855 - -
26 Anon7441 - -
09-10-2019 17:53
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 Comp. Punten Team
1 Elise Geurtsen 42 Top Top Top Top 100.0 Climb Up
2 Audrey Snoeck 55 Top Top Top 34 63.0
2 Anon8855 - Top Top Top 34 63.0 -
2 Anon850 - Top Top Top 34 63.0 -
2 Gaia Matthijsse 69 Top Top Top 34 63.0 Klimmuur Utrecht
6 Anon7662 - Top Top Top 33 40.0 -
6 Sarah Hordijk 60 Top Top Top 33 40.0 Team Mountain Network
6 Fleur van Galen 81 Top Top Top 33 40.0 De Broekerberg
6 Caitlynn van Gool 74 Top Top Top 33 40.0 Cocon
6 Mees Goedgeluk 45 Top Top Top 33 40.0 Team Mountain Network
11 Anon7211 - Top Top Top 31 31.0 -
12 Thijs Bouwman 97 Top Top Top 30 28.0 Team Neoliet
13 Merel van Galen 82 Top Top Top 23 25.0 De Broekerberg
13 Nomi Van Loenen 93 Top Top Top 23 25.0 Team Neoliet
15 Tess van der Velden 91 Top Top Top 22 22.0 Team Neoliet
16 Inge Blommert 84 Top Top Top 17 19.0 Klimmuur Utrecht
16 Iris Bouwman 96 Top Top Top 17 19.0 Team Neoliet
18 Jadi Gerritsen 71 Top Top Top 16 16.0 Klimmuur Utrecht
19 Linn Verdick 46 Top Top 27 23 14.0 Team Mountain Network
20 Anon9305 - Top Top 23 15 12.0 -
21 Anon8010 - Top Top 23 14 10.0 -
22 Anon7441 - Top Top 10 0 9.0 -
23 Anon422 - Top 29 23 14 8.0 -
24 Anon1276 - 0 0 Top 0 7.0 -
25 Mees van Bers 0 0 0 0 6.0 Klimmuur Utrecht
25 Hidde Kooijman 76 0 0 0 0 6.0 Klimmuur Utrecht

Aantal deelnemers: 21

Naam Rugnummer Team
Tomas Kenbeek 49 Top-It
Yara Meye 39 Climb Up
Anon7292 - -
Mera Van Zelst 94 Team Neoliet
Karijn Cuijpers 66 Klimmuur Utrecht
Nout Zanders 47 Climb Up
Bjarne IJsselsteijn 37 Team Mountain Network
Anon8697 - -
Lizelotte Van Gameren Team Neoliet
Aniek Harmsen 52
Anon9 - -
Bente Boucher 98 Klimmuur Utrecht
Dagmar Coppens 48 Climb Up
Yasmijn van der Krogt 79
Charlotte Helsper
Max Verbeek 51 Top-It
Sil Withaar 85 Klimmuur Utrecht
Tieme Nicolai 90 Team Neoliet
Anon1268 - -
Sebastiaan Oudman 62
Evelien Schutjes 99 Klimmuur Utrecht

Ronde: Kwalificatie Mid - Routes: Aantal deelnemers: 21

# Naam Rugnummer Team
1 Karijn Cuijpers 66 Klimmuur Utrecht
2 Lizelotte Van Gameren Team Neoliet
3 Nout Zanders 47 Climb Up
4 Tieme Nicolai 90 Team Neoliet
5 Anon7292 - -
6 Tomas Kenbeek 49 Top-It
7 Bente Boucher 98 Klimmuur Utrecht
8 Dagmar Coppens 48 Climb Up
9 Anon8697 - -
10 Yara Meye 39 Climb Up
11 Mera Van Zelst 94 Team Neoliet
12 Anon1268 - -
13 Aniek Harmsen 52
14 Anon9 - -
15 Max Verbeek 51 Top-It
16 Charlotte Helsper
17 Sebastiaan Oudman 62
18 Bjarne IJsselsteijn 37 Team Mountain Network
19 Sil Withaar 85 Klimmuur Utrecht
20 Evelien Schutjes 99 Klimmuur Utrecht
21 Yasmijn van der Krogt 79
# Naam Rugnummer Team
1 Karijn Cuijpers 66 Klimmuur Utrecht
2 Lizelotte Van Gameren Team Neoliet
3 Nout Zanders 47 Climb Up
4 Tieme Nicolai 90 Team Neoliet
5 Anon7292 - -
6 Tomas Kenbeek 49 Top-It
7 Bente Boucher 98 Klimmuur Utrecht
8 Dagmar Coppens 48 Climb Up
9 Anon8697 - -
10 Yara Meye 39 Climb Up
11 Mera Van Zelst 94 Team Neoliet
12 Anon1268 - -
13 Aniek Harmsen 52
14 Anon9 - -
15 Max Verbeek 51 Top-It
16 Charlotte Helsper
17 Sebastiaan Oudman 62
18 Bjarne IJsselsteijn 37 Team Mountain Network
19 Sil Withaar 85 Klimmuur Utrecht
20 Evelien Schutjes 99 Klimmuur Utrecht
21 Yasmijn van der Krogt 79
# Naam Rugnummer Team
1 Karijn Cuijpers 66 Klimmuur Utrecht
2 Lizelotte Van Gameren Team Neoliet
3 Nout Zanders 47 Climb Up
4 Tieme Nicolai 90 Team Neoliet
5 Anon7292 - -
6 Tomas Kenbeek 49 Top-It
7 Bente Boucher 98 Klimmuur Utrecht
8 Dagmar Coppens 48 Climb Up
9 Anon8697 - -
10 Yara Meye 39 Climb Up
11 Mera Van Zelst 94 Team Neoliet
12 Anon1268 - -
13 Aniek Harmsen 52
14 Anon9 - -
15 Max Verbeek 51 Top-It
16 Charlotte Helsper
17 Sebastiaan Oudman 62
18 Bjarne IJsselsteijn 37 Team Mountain Network
19 Sil Withaar 85 Klimmuur Utrecht
20 Evelien Schutjes 99 Klimmuur Utrecht
21 Yasmijn van der Krogt 79
# Naam Rugnummer Team
1 Karijn Cuijpers 66 Klimmuur Utrecht
2 Lizelotte Van Gameren Team Neoliet
3 Nout Zanders 47 Climb Up
4 Tieme Nicolai 90 Team Neoliet
5 Anon7292 - -
6 Tomas Kenbeek 49 Top-It
7 Bente Boucher 98 Klimmuur Utrecht
8 Dagmar Coppens 48 Climb Up
9 Anon8697 - -
10 Yara Meye 39 Climb Up
11 Mera Van Zelst 94 Team Neoliet
12 Anon1268 - -
13 Aniek Harmsen 52
14 Anon9 - -
15 Max Verbeek 51 Top-It
16 Charlotte Helsper
17 Sebastiaan Oudman 62
18 Bjarne IJsselsteijn 37 Team Mountain Network
19 Sil Withaar 85 Klimmuur Utrecht
20 Evelien Schutjes 99 Klimmuur Utrecht
21 Yasmijn van der Krogt 79
09-10-2019 17:53
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 Comp. Punten Team
1 Nout Zanders 47 Top Top Top 34 100.0 Climb Up
2 Yara Meye 39 Top Top 40 Top 80.0 Climb Up
3 Anon7292 - Top Top 37 Top 65.0 -
4 Karijn Cuijpers 66 Top Top 34 26 55.0 Klimmuur Utrecht
5 Bente Boucher 98 Top Top 40 13 51.0 Klimmuur Utrecht
6 Dagmar Coppens 48 Top Top 38 13 47.0 Climb Up
7 Bjarne IJsselsteijn 37 Top Top Top 9 43.0 Team Mountain Network
8 Mera Van Zelst 94 Top Top 31 14 40.0 Team Neoliet
9 Sebastiaan Oudman 62 23 Top 38 15 37.0
10 Aniek Harmsen 52 Top Top 20 23 34.0
11 Yasmijn van der Krogt 79 Top Top 28 12 31.0
12 Tomas Kenbeek 49 Top 13 30 19 28.0 Top-It
13 Max Verbeek 51 Top 16 26 14 26.0 Top-It
14 Anon8697 - Top 36 22 9 24.0 -
15 Tieme Nicolai 90 Top 26 22 9 22.0 Team Neoliet
16 Evelien Schutjes 99 Top 12 21 12 20.0 Klimmuur Utrecht
17 Charlotte Helsper Top 9 21 6 18.0
18 Sil Withaar 85 20 12 11 14 16.0 Klimmuur Utrecht
19 Anon1268 - 11 13 14 6 14.0 -
20 Lizelotte Van Gameren 0 0 0 0 11.0 Team Neoliet
20 Anon9 - 0 0 0 0 11.0 -

Aantal deelnemers: 20

Naam Rugnummer Team
Stijn van Utteren 75 De Broekerberg
Ilse Klous De Broekerberg
Zoë Schutrup 40 Climb Up
Reinoud Smelt 59 Top-It
Anon9302 - -
Tinka Jalving 65 Yosemite Jeugd
Daniel Buijs 61 Climb Up
Wouter Muntendam 83 Team Neoliet
Anon461 - -
Naud Sluis 67 Klimmuur Utrecht
Jesper Landman 89 Team Neoliet
Sven Landman 88 Team Neoliet
Lara Withaar 86 Klimmuur Utrecht
Jochem Leijenhorst 43 Top-It
Jesse de Zeeuw 53 Climb Up
Corné Visser 68 Klimmuur Utrecht
Jelle Verheggen 54 Climb Up
Kiaro Jenniskens 57
Micha Jenniskens 58
Nando van Creij 87

Ronde: Kwalificatie Max - Routes: Aantal deelnemers: 20

# Naam Rugnummer Team
1 Anon461 - -
2 Jesse de Zeeuw 53 Climb Up
3 Daniel Buijs 61 Climb Up
4 Sven Landman 88 Team Neoliet
5 Anon9302 - -
6 Naud Sluis 67 Klimmuur Utrecht
7 Micha Jenniskens 58
8 Corné Visser 68 Klimmuur Utrecht
9 Jochem Leijenhorst 43 Top-It
10 Kiaro Jenniskens 57
11 Zoë Schutrup 40 Climb Up
12 Stijn van Utteren 75 De Broekerberg
13 Wouter Muntendam 83 Team Neoliet
14 Jesper Landman 89 Team Neoliet
15 Tinka Jalving 65 Yosemite Jeugd
16 Reinoud Smelt 59 Top-It
17 Lara Withaar 86 Klimmuur Utrecht
18 Ilse Klous De Broekerberg
19 Jelle Verheggen 54 Climb Up
20 Nando van Creij 87
# Naam Rugnummer Team
1 Anon461 - -
2 Jesse de Zeeuw 53 Climb Up
3 Daniel Buijs 61 Climb Up
4 Sven Landman 88 Team Neoliet
5 Anon9302 - -
6 Naud Sluis 67 Klimmuur Utrecht
7 Micha Jenniskens 58
8 Corné Visser 68 Klimmuur Utrecht
9 Jochem Leijenhorst 43 Top-It
10 Kiaro Jenniskens 57
11 Zoë Schutrup 40 Climb Up
12 Stijn van Utteren 75 De Broekerberg
13 Wouter Muntendam 83 Team Neoliet
14 Jesper Landman 89 Team Neoliet
15 Tinka Jalving 65 Yosemite Jeugd
16 Reinoud Smelt 59 Top-It
17 Lara Withaar 86 Klimmuur Utrecht
18 Ilse Klous De Broekerberg
19 Jelle Verheggen 54 Climb Up
20 Nando van Creij 87
# Naam Rugnummer Team
1 Anon461 - -
2 Jesse de Zeeuw 53 Climb Up
3 Daniel Buijs 61 Climb Up
4 Sven Landman 88 Team Neoliet
5 Anon9302 - -
6 Naud Sluis 67 Klimmuur Utrecht
7 Micha Jenniskens 58
8 Corné Visser 68 Klimmuur Utrecht
9 Jochem Leijenhorst 43 Top-It
10 Kiaro Jenniskens 57
11 Zoë Schutrup 40 Climb Up
12 Stijn van Utteren 75 De Broekerberg
13 Wouter Muntendam 83 Team Neoliet
14 Jesper Landman 89 Team Neoliet
15 Tinka Jalving 65 Yosemite Jeugd
16 Reinoud Smelt 59 Top-It
17 Lara Withaar 86 Klimmuur Utrecht
18 Ilse Klous De Broekerberg
19 Jelle Verheggen 54 Climb Up
20 Nando van Creij 87
# Naam Rugnummer Team
1 Anon461 - -
2 Jesse de Zeeuw 53 Climb Up
3 Daniel Buijs 61 Climb Up
4 Sven Landman 88 Team Neoliet
5 Anon9302 - -
6 Naud Sluis 67 Klimmuur Utrecht
7 Micha Jenniskens 58
8 Corné Visser 68 Klimmuur Utrecht
9 Jochem Leijenhorst 43 Top-It
10 Kiaro Jenniskens 57
11 Zoë Schutrup 40 Climb Up
12 Stijn van Utteren 75 De Broekerberg
13 Wouter Muntendam 83 Team Neoliet
14 Jesper Landman 89 Team Neoliet
15 Tinka Jalving 65 Yosemite Jeugd
16 Reinoud Smelt 59 Top-It
17 Lara Withaar 86 Klimmuur Utrecht
18 Ilse Klous De Broekerberg
19 Jelle Verheggen 54 Climb Up
20 Nando van Creij 87
09-10-2019 17:53
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 Comp. Punten Team
1 Anon461 - Top Top Top 30 100.0 -
2 Jesper Landman 89 Top Top Top 27 80.0 Team Neoliet
3 Daniel Buijs 61 Top Top 20 26 65.0 Climb Up
4 Jelle Verheggen 54 Top 42 Top 26 55.0 Climb Up
5 Stijn van Utteren 75 Top Top 19 23 51.0 De Broekerberg
6 Jesse de Zeeuw 53 Top 39 19 23 47.0 Climb Up
7 Jochem Leijenhorst 43 Top 42 18 16 43.0 Top-It
8 Micha Jenniskens 58 Top 40 18 18 40.0
9 Zoë Schutrup 40 Top 38 18 17 37.0 Climb Up
10 Reinoud Smelt 59 30 41 16 23 33.0 Top-It
10 Kiaro Jenniskens 57 Top 42 11 14 33.0
12 Anon9302 - 26 39 18 11 28.0 -
13 Tinka Jalving 65 31 35 14 14 26.0 Yosemite Jeugd
14 Sven Landman 88 Top 31 10 11 24.0 Team Neoliet
15 Wouter Muntendam 83 30 35 10 11 22.0 Team Neoliet
16 Corné Visser 68 29 31 15 10 20.0 Klimmuur Utrecht
17 Naud Sluis 67 22 26 14 10 18.0 Klimmuur Utrecht
18 Nando van Creij 87 7 33 10 9 16.0
19 Lara Withaar 86 7 30 9 11 14.0 Klimmuur Utrecht
20 Ilse Klous 12.0 De Broekerberg