RAB NSK Lead 2019, 25-05-2019 12:00, MN Noardwand Leeuwarden
Discipline: Lead
Competitie:
Status: Afgelopen
Omschrijving: Het RAB NSK Lead+Speed 2019 zal plaatsvinden op 25 mei in klimhal Mountain Network Noardwand te Leeuwarden.
Meer informatie over het RAB NSK Lead + Speed 2019:
https://nsk.alpenclub.nl/
Ronde: Kwalificatie
- Routes:
Aantal deelnemers: 17
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Wouke Kuiper
GSAC
2
Carla Olsthoorn
GSAC
3
Bente de Jongh
TSAC
4
Sabine de Haan
GSAC
5
Aniek Lith
6
Jarinka Heijink
Ibex
7
Lieke van Meijer
ASAC
8
Elai Glas
ASAC
9
Maud Moes
Ibex
10
Rianca van Kessel
GSAC
11
Guyonne Schuch
GSAC
12
Elsa Doornbos
GSAC
13
Marlize Kramer
TSAC
14
Astrid Bieger
GSAC
15
Ellen Timmer
Team Mountain Network
16
Linn Starmans
17
Judith Meskers
ASAC
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Wouke Kuiper
GSAC
2
Carla Olsthoorn
GSAC
3
Bente de Jongh
TSAC
4
Sabine de Haan
GSAC
5
Aniek Lith
6
Jarinka Heijink
Ibex
7
Lieke van Meijer
ASAC
8
Elai Glas
ASAC
9
Maud Moes
Ibex
10
Rianca van Kessel
GSAC
11
Guyonne Schuch
GSAC
12
Elsa Doornbos
GSAC
13
Marlize Kramer
TSAC
14
Astrid Bieger
GSAC
15
Ellen Timmer
Team Mountain Network
16
Linn Starmans
17
Judith Meskers
ASAC
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Wouke Kuiper
GSAC
2
Carla Olsthoorn
GSAC
3
Bente de Jongh
TSAC
4
Sabine de Haan
GSAC
5
Aniek Lith
6
Jarinka Heijink
Ibex
7
Lieke van Meijer
ASAC
8
Elai Glas
ASAC
9
Maud Moes
Ibex
10
Rianca van Kessel
GSAC
11
Guyonne Schuch
GSAC
12
Elsa Doornbos
GSAC
13
Marlize Kramer
TSAC
14
Astrid Bieger
GSAC
15
Ellen Timmer
Team Mountain Network
16
Linn Starmans
17
Judith Meskers
ASAC
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Wouke Kuiper
GSAC
2
Carla Olsthoorn
GSAC
3
Bente de Jongh
TSAC
4
Sabine de Haan
GSAC
5
Aniek Lith
6
Jarinka Heijink
Ibex
7
Lieke van Meijer
ASAC
8
Elai Glas
ASAC
9
Maud Moes
Ibex
10
Rianca van Kessel
GSAC
11
Guyonne Schuch
GSAC
12
Elsa Doornbos
GSAC
13
Marlize Kramer
TSAC
14
Astrid Bieger
GSAC
15
Ellen Timmer
Team Mountain Network
16
Linn Starmans
17
Judith Meskers
ASAC
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Wouke Kuiper
GSAC
2
Carla Olsthoorn
GSAC
3
Bente de Jongh
TSAC
4
Sabine de Haan
GSAC
5
Aniek Lith
6
Jarinka Heijink
Ibex
7
Lieke van Meijer
ASAC
8
Elai Glas
ASAC
9
Maud Moes
Ibex
10
Rianca van Kessel
GSAC
11
Guyonne Schuch
GSAC
12
Elsa Doornbos
GSAC
13
Marlize Kramer
TSAC
14
Astrid Bieger
GSAC
15
Ellen Timmer
Team Mountain Network
16
Linn Starmans
17
Judith Meskers
ASAC
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Wouke Kuiper
GSAC
2
Carla Olsthoorn
GSAC
3
Bente de Jongh
TSAC
4
Sabine de Haan
GSAC
5
Aniek Lith
6
Jarinka Heijink
Ibex
7
Lieke van Meijer
ASAC
8
Elai Glas
ASAC
9
Maud Moes
Ibex
10
Rianca van Kessel
GSAC
11
Guyonne Schuch
GSAC
12
Elsa Doornbos
GSAC
13
Marlize Kramer
TSAC
14
Astrid Bieger
GSAC
15
Ellen Timmer
Team Mountain Network
16
Linn Starmans
17
Judith Meskers
ASAC
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Wouke Kuiper
GSAC
2
Carla Olsthoorn
GSAC
3
Bente de Jongh
TSAC
4
Sabine de Haan
GSAC
5
Aniek Lith
6
Jarinka Heijink
Ibex
7
Lieke van Meijer
ASAC
8
Elai Glas
ASAC
9
Maud Moes
Ibex
10
Rianca van Kessel
GSAC
11
Guyonne Schuch
GSAC
12
Elsa Doornbos
GSAC
13
Marlize Kramer
TSAC
14
Astrid Bieger
GSAC
15
Ellen Timmer
Team Mountain Network
16
Linn Starmans
17
Judith Meskers
ASAC
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Wouke Kuiper
GSAC
2
Carla Olsthoorn
GSAC
3
Bente de Jongh
TSAC
4
Sabine de Haan
GSAC
5
Aniek Lith
6
Jarinka Heijink
Ibex
7
Lieke van Meijer
ASAC
8
Elai Glas
ASAC
9
Maud Moes
Ibex
10
Rianca van Kessel
GSAC
11
Guyonne Schuch
GSAC
12
Elsa Doornbos
GSAC
13
Marlize Kramer
TSAC
14
Astrid Bieger
GSAC
15
Ellen Timmer
Team Mountain Network
16
Linn Starmans
17
Judith Meskers
ASAC
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Wouke Kuiper
GSAC
2
Carla Olsthoorn
GSAC
3
Bente de Jongh
TSAC
4
Sabine de Haan
GSAC
5
Aniek Lith
6
Jarinka Heijink
Ibex
7
Lieke van Meijer
ASAC
8
Elai Glas
ASAC
9
Maud Moes
Ibex
10
Rianca van Kessel
GSAC
11
Guyonne Schuch
GSAC
12
Elsa Doornbos
GSAC
13
Marlize Kramer
TSAC
14
Astrid Bieger
GSAC
15
Ellen Timmer
Team Mountain Network
16
Linn Starmans
17
Judith Meskers
ASAC
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Wouke Kuiper
GSAC
2
Carla Olsthoorn
GSAC
3
Bente de Jongh
TSAC
4
Sabine de Haan
GSAC
5
Aniek Lith
6
Jarinka Heijink
Ibex
7
Lieke van Meijer
ASAC
8
Elai Glas
ASAC
9
Maud Moes
Ibex
10
Rianca van Kessel
GSAC
11
Guyonne Schuch
GSAC
12
Elsa Doornbos
GSAC
13
Marlize Kramer
TSAC
14
Astrid Bieger
GSAC
15
Ellen Timmer
Team Mountain Network
16
Linn Starmans
17
Judith Meskers
ASAC
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Wouke Kuiper
GSAC
2
Carla Olsthoorn
GSAC
3
Bente de Jongh
TSAC
4
Sabine de Haan
GSAC
5
Aniek Lith
6
Jarinka Heijink
Ibex
7
Lieke van Meijer
ASAC
8
Elai Glas
ASAC
9
Maud Moes
Ibex
10
Rianca van Kessel
GSAC
11
Guyonne Schuch
GSAC
12
Elsa Doornbos
GSAC
13
Marlize Kramer
TSAC
14
Astrid Bieger
GSAC
15
Ellen Timmer
Team Mountain Network
16
Linn Starmans
17
Judith Meskers
ASAC
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Wouke Kuiper
GSAC
2
Carla Olsthoorn
GSAC
3
Bente de Jongh
TSAC
4
Sabine de Haan
GSAC
5
Aniek Lith
6
Jarinka Heijink
Ibex
7
Lieke van Meijer
ASAC
8
Elai Glas
ASAC
9
Maud Moes
Ibex
10
Rianca van Kessel
GSAC
11
Guyonne Schuch
GSAC
12
Elsa Doornbos
GSAC
13
Marlize Kramer
TSAC
14
Astrid Bieger
GSAC
15
Ellen Timmer
Team Mountain Network
16
Linn Starmans
17
Judith Meskers
ASAC
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Wouke Kuiper
GSAC
2
Carla Olsthoorn
GSAC
3
Bente de Jongh
TSAC
4
Sabine de Haan
GSAC
5
Aniek Lith
6
Jarinka Heijink
Ibex
7
Lieke van Meijer
ASAC
8
Elai Glas
ASAC
9
Maud Moes
Ibex
10
Rianca van Kessel
GSAC
11
Guyonne Schuch
GSAC
12
Elsa Doornbos
GSAC
13
Marlize Kramer
TSAC
14
Astrid Bieger
GSAC
15
Ellen Timmer
Team Mountain Network
16
Linn Starmans
17
Judith Meskers
ASAC
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Wouke Kuiper
GSAC
2
Carla Olsthoorn
GSAC
3
Bente de Jongh
TSAC
4
Sabine de Haan
GSAC
5
Aniek Lith
6
Jarinka Heijink
Ibex
7
Lieke van Meijer
ASAC
8
Elai Glas
ASAC
9
Maud Moes
Ibex
10
Rianca van Kessel
GSAC
11
Guyonne Schuch
GSAC
12
Elsa Doornbos
GSAC
13
Marlize Kramer
TSAC
14
Astrid Bieger
GSAC
15
Ellen Timmer
Team Mountain Network
16
Linn Starmans
17
Judith Meskers
ASAC
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Wouke Kuiper
GSAC
2
Carla Olsthoorn
GSAC
3
Bente de Jongh
TSAC
4
Sabine de Haan
GSAC
5
Aniek Lith
6
Jarinka Heijink
Ibex
7
Lieke van Meijer
ASAC
8
Elai Glas
ASAC
9
Maud Moes
Ibex
10
Rianca van Kessel
GSAC
11
Guyonne Schuch
GSAC
12
Elsa Doornbos
GSAC
13
Marlize Kramer
TSAC
14
Astrid Bieger
GSAC
15
Ellen Timmer
Team Mountain Network
16
Linn Starmans
17
Judith Meskers
ASAC
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Wouke Kuiper
GSAC
2
Carla Olsthoorn
GSAC
3
Bente de Jongh
TSAC
4
Sabine de Haan
GSAC
5
Aniek Lith
6
Jarinka Heijink
Ibex
7
Lieke van Meijer
ASAC
8
Elai Glas
ASAC
9
Maud Moes
Ibex
10
Rianca van Kessel
GSAC
11
Guyonne Schuch
GSAC
12
Elsa Doornbos
GSAC
13
Marlize Kramer
TSAC
14
Astrid Bieger
GSAC
15
Ellen Timmer
Team Mountain Network
16
Linn Starmans
17
Judith Meskers
ASAC
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Wouke Kuiper
GSAC
2
Carla Olsthoorn
GSAC
3
Bente de Jongh
TSAC
4
Sabine de Haan
GSAC
5
Aniek Lith
6
Jarinka Heijink
Ibex
7
Lieke van Meijer
ASAC
8
Elai Glas
ASAC
9
Maud Moes
Ibex
10
Rianca van Kessel
GSAC
11
Guyonne Schuch
GSAC
12
Elsa Doornbos
GSAC
13
Marlize Kramer
TSAC
14
Astrid Bieger
GSAC
15
Ellen Timmer
Team Mountain Network
16
Linn Starmans
17
Judith Meskers
ASAC
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Wouke Kuiper
GSAC
2
Carla Olsthoorn
GSAC
3
Bente de Jongh
TSAC
4
Sabine de Haan
GSAC
5
Aniek Lith
6
Jarinka Heijink
Ibex
7
Lieke van Meijer
ASAC
8
Elai Glas
ASAC
9
Maud Moes
Ibex
10
Rianca van Kessel
GSAC
11
Guyonne Schuch
GSAC
12
Elsa Doornbos
GSAC
13
Marlize Kramer
TSAC
14
Astrid Bieger
GSAC
15
Ellen Timmer
Team Mountain Network
16
Linn Starmans
17
Judith Meskers
ASAC
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Wouke Kuiper
GSAC
2
Carla Olsthoorn
GSAC
3
Bente de Jongh
TSAC
4
Sabine de Haan
GSAC
5
Aniek Lith
6
Jarinka Heijink
Ibex
7
Lieke van Meijer
ASAC
8
Elai Glas
ASAC
9
Maud Moes
Ibex
10
Rianca van Kessel
GSAC
11
Guyonne Schuch
GSAC
12
Elsa Doornbos
GSAC
13
Marlize Kramer
TSAC
14
Astrid Bieger
GSAC
15
Ellen Timmer
Team Mountain Network
16
Linn Starmans
17
Judith Meskers
ASAC
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Wouke Kuiper
GSAC
2
Carla Olsthoorn
GSAC
3
Bente de Jongh
TSAC
4
Sabine de Haan
GSAC
5
Aniek Lith
6
Jarinka Heijink
Ibex
7
Lieke van Meijer
ASAC
8
Elai Glas
ASAC
9
Maud Moes
Ibex
10
Rianca van Kessel
GSAC
11
Guyonne Schuch
GSAC
12
Elsa Doornbos
GSAC
13
Marlize Kramer
TSAC
14
Astrid Bieger
GSAC
15
Ellen Timmer
Team Mountain Network
16
Linn Starmans
17
Judith Meskers
ASAC
Publicatie tijd 25-05-2019 21:53
#
Naam
Rugnummer
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
1
Comp. Punten
Team
1
Aniek Lith
Top
Top
Top
Top
Top
Top
Top t:5:58.62
100.0
2
Elsa Doornbos
Top
Top
23
35
Top
Top
Top
Top
33
25+ t:2:47.23
80.0
GSAC
3
Ellen Timmer
Top
Top
28
Top
Top
Top
Top
Top
19
Top
Top
Top
Top
18+ t:2:04.21
65.0
Team Mountain Network
4
Jarinka Heijink
Top
18
18
Top
Top
Top
Top
17
17+ t:2:04.30
55.0
Ibex
5
Elai Glas
19
Top
18
14
20
20
17+ t:1:28.22
51.0
ASAC
6
Judith Meskers
11
Top
31
19
Top
Top
Top
14 t:0:58.75
47.0
ASAC
7
Maud Moes
6
20
Top
Top
11
Top
Top
Top
11 t:1:37.82
43.0
Ibex
8
Sabine de Haan
Top
Top
29
Top
Top
Top
Top
9
40.0
GSAC
9
Bente de Jongh
Top
11
Top
Top
11
Top
Top
Top
19
37.0
TSAC
10
Astrid Bieger
Top
12
Top
Top
Top
33
Top
Top
22
34.0
GSAC
11
Rianca van Kessel
Top
Top
23
34
Top
Top
Top
Top
10
Top
31.0
GSAC
12
Wouke Kuiper
Top
Top
21
Top
Top
Top
Top
Top
13
Top
28.0
GSAC
13
Linn Starmans
Top
Top
10
Top
Top
Top
Top
Top
17
22
26.0
14
Marlize Kramer
Top
Top
Top
Top
28
29
Top
20
3
24.0
TSAC
15
Guyonne Schuch
Top
Top
23
17
28
Top
29
10
Top
10
22.0
GSAC
16
Lieke van Meijer
Top
9
Top
30
33
8
20.0
ASAC
17
Carla Olsthoorn
Top
24
Top
18.0
GSAC
Ronde: Kwalificatie
- Routes:
Aantal deelnemers: 33
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Tom Kloos
GSAC
2
Timo Haase
TSAC
3
Ferd van Banning
USAC
4
Nick Eleveld
TSAC
5
Mark Laméris
TSAC
6
Daan Juijn
GSAC
7
René Baptist
TSAC
8
Maurice Jongerhuis
9
Mark Buitenwerf
GSAC
10
Ruben Mul
11
Joey Klein Koerkamp
TSAC
12
Rick Poppe
TSAC
13
Jouke Kleefstra
GSAC
14
Jules Nuismer
GSAC
15
Sebastiaan Koster
GSAC
16
Tom Reuvers
NIJSAC
17
Martijn Poot
TSAC
18
Joris Dalderup
ESAC
19
Steven Hendriksen
TSAC
20
Folke Drost
GSAC
21
Max Lievense
TSAC
22
Wouter Tijdink
TSAC
23
Tijmen Oliehoek
TSAC
24
Chris van Ewijk
GSAC
25
Bram van der Schoot
26
Chris van der Vossen
Klimcentrum Bjoeks
27
Frank Folkersma
GSAC
28
Atze Schipper
USAC
29
Bart Strik
GSAC
30
Tinko Jans
Ibex
31
Tom Kosters
GSAC
32
Robin Franken
33
Jelle Manders
ASAC
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Tom Kloos
GSAC
2
Timo Haase
TSAC
3
Ferd van Banning
USAC
4
Nick Eleveld
TSAC
5
Mark Laméris
TSAC
6
Daan Juijn
GSAC
7
René Baptist
TSAC
8
Maurice Jongerhuis
9
Mark Buitenwerf
GSAC
10
Ruben Mul
11
Joey Klein Koerkamp
TSAC
12
Rick Poppe
TSAC
13
Jouke Kleefstra
GSAC
14
Jules Nuismer
GSAC
15
Sebastiaan Koster
GSAC
16
Tom Reuvers
NIJSAC
17
Martijn Poot
TSAC
18
Joris Dalderup
ESAC
19
Steven Hendriksen
TSAC
20
Folke Drost
GSAC
21
Max Lievense
TSAC
22
Wouter Tijdink
TSAC
23
Tijmen Oliehoek
TSAC
24
Chris van Ewijk
GSAC
25
Bram van der Schoot
26
Chris van der Vossen
Klimcentrum Bjoeks
27
Frank Folkersma
GSAC
28
Atze Schipper
USAC
29
Bart Strik
GSAC
30
Tinko Jans
Ibex
31
Tom Kosters
GSAC
32
Robin Franken
33
Jelle Manders
ASAC
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Tom Kloos
GSAC
2
Timo Haase
TSAC
3
Ferd van Banning
USAC
4
Nick Eleveld
TSAC
5
Mark Laméris
TSAC
6
Daan Juijn
GSAC
7
René Baptist
TSAC
8
Maurice Jongerhuis
9
Mark Buitenwerf
GSAC
10
Ruben Mul
11
Joey Klein Koerkamp
TSAC
12
Rick Poppe
TSAC
13
Jouke Kleefstra
GSAC
14
Jules Nuismer
GSAC
15
Sebastiaan Koster
GSAC
16
Tom Reuvers
NIJSAC
17
Martijn Poot
TSAC
18
Joris Dalderup
ESAC
19
Steven Hendriksen
TSAC
20
Folke Drost
GSAC
21
Max Lievense
TSAC
22
Wouter Tijdink
TSAC
23
Tijmen Oliehoek
TSAC
24
Chris van Ewijk
GSAC
25
Bram van der Schoot
26
Chris van der Vossen
Klimcentrum Bjoeks
27
Frank Folkersma
GSAC
28
Atze Schipper
USAC
29
Bart Strik
GSAC
30
Tinko Jans
Ibex
31
Tom Kosters
GSAC
32
Robin Franken
33
Jelle Manders
ASAC
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Tom Kloos
GSAC
2
Timo Haase
TSAC
3
Ferd van Banning
USAC
4
Nick Eleveld
TSAC
5
Mark Laméris
TSAC
6
Daan Juijn
GSAC
7
René Baptist
TSAC
8
Maurice Jongerhuis
9
Mark Buitenwerf
GSAC
10
Ruben Mul
11
Joey Klein Koerkamp
TSAC
12
Rick Poppe
TSAC
13
Jouke Kleefstra
GSAC
14
Jules Nuismer
GSAC
15
Sebastiaan Koster
GSAC
16
Tom Reuvers
NIJSAC
17
Martijn Poot
TSAC
18
Joris Dalderup
ESAC
19
Steven Hendriksen
TSAC
20
Folke Drost
GSAC
21
Max Lievense
TSAC
22
Wouter Tijdink
TSAC
23
Tijmen Oliehoek
TSAC
24
Chris van Ewijk
GSAC
25
Bram van der Schoot
26
Chris van der Vossen
Klimcentrum Bjoeks
27
Frank Folkersma
GSAC
28
Atze Schipper
USAC
29
Bart Strik
GSAC
30
Tinko Jans
Ibex
31
Tom Kosters
GSAC
32
Robin Franken
33
Jelle Manders
ASAC
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Tom Kloos
GSAC
2
Timo Haase
TSAC
3
Ferd van Banning
USAC
4
Nick Eleveld
TSAC
5
Mark Laméris
TSAC
6
Daan Juijn
GSAC
7
René Baptist
TSAC
8
Maurice Jongerhuis
9
Mark Buitenwerf
GSAC
10
Ruben Mul
11
Joey Klein Koerkamp
TSAC
12
Rick Poppe
TSAC
13
Jouke Kleefstra
GSAC
14
Jules Nuismer
GSAC
15
Sebastiaan Koster
GSAC
16
Tom Reuvers
NIJSAC
17
Martijn Poot
TSAC
18
Joris Dalderup
ESAC
19
Steven Hendriksen
TSAC
20
Folke Drost
GSAC
21
Max Lievense
TSAC
22
Wouter Tijdink
TSAC
23
Tijmen Oliehoek
TSAC
24
Chris van Ewijk
GSAC
25
Bram van der Schoot
26
Chris van der Vossen
Klimcentrum Bjoeks
27
Frank Folkersma
GSAC
28
Atze Schipper
USAC
29
Bart Strik
GSAC
30
Tinko Jans
Ibex
31
Tom Kosters
GSAC
32
Robin Franken
33
Jelle Manders
ASAC
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Tom Kloos
GSAC
2
Timo Haase
TSAC
3
Ferd van Banning
USAC
4
Nick Eleveld
TSAC
5
Mark Laméris
TSAC
6
Daan Juijn
GSAC
7
René Baptist
TSAC
8
Maurice Jongerhuis
9
Mark Buitenwerf
GSAC
10
Ruben Mul
11
Joey Klein Koerkamp
TSAC
12
Rick Poppe
TSAC
13
Jouke Kleefstra
GSAC
14
Jules Nuismer
GSAC
15
Sebastiaan Koster
GSAC
16
Tom Reuvers
NIJSAC
17
Martijn Poot
TSAC
18
Joris Dalderup
ESAC
19
Steven Hendriksen
TSAC
20
Folke Drost
GSAC
21
Max Lievense
TSAC
22
Wouter Tijdink
TSAC
23
Tijmen Oliehoek
TSAC
24
Chris van Ewijk
GSAC
25
Bram van der Schoot
26
Chris van der Vossen
Klimcentrum Bjoeks
27
Frank Folkersma
GSAC
28
Atze Schipper
USAC
29
Bart Strik
GSAC
30
Tinko Jans
Ibex
31
Tom Kosters
GSAC
32
Robin Franken
33
Jelle Manders
ASAC
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Tom Kloos
GSAC
2
Timo Haase
TSAC
3
Ferd van Banning
USAC
4
Nick Eleveld
TSAC
5
Mark Laméris
TSAC
6
Daan Juijn
GSAC
7
René Baptist
TSAC
8
Maurice Jongerhuis
9
Mark Buitenwerf
GSAC
10
Ruben Mul
11
Joey Klein Koerkamp
TSAC
12
Rick Poppe
TSAC
13
Jouke Kleefstra
GSAC
14
Jules Nuismer
GSAC
15
Sebastiaan Koster
GSAC
16
Tom Reuvers
NIJSAC
17
Martijn Poot
TSAC
18
Joris Dalderup
ESAC
19
Steven Hendriksen
TSAC
20
Folke Drost
GSAC
21
Max Lievense
TSAC
22
Wouter Tijdink
TSAC
23
Tijmen Oliehoek
TSAC
24
Chris van Ewijk
GSAC
25
Bram van der Schoot
26
Chris van der Vossen
Klimcentrum Bjoeks
27
Frank Folkersma
GSAC
28
Atze Schipper
USAC
29
Bart Strik
GSAC
30
Tinko Jans
Ibex
31
Tom Kosters
GSAC
32
Robin Franken
33
Jelle Manders
ASAC
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Tom Kloos
GSAC
2
Timo Haase
TSAC
3
Ferd van Banning
USAC
4
Nick Eleveld
TSAC
5
Mark Laméris
TSAC
6
Daan Juijn
GSAC
7
René Baptist
TSAC
8
Maurice Jongerhuis
9
Mark Buitenwerf
GSAC
10
Ruben Mul
11
Joey Klein Koerkamp
TSAC
12
Rick Poppe
TSAC
13
Jouke Kleefstra
GSAC
14
Jules Nuismer
GSAC
15
Sebastiaan Koster
GSAC
16
Tom Reuvers
NIJSAC
17
Martijn Poot
TSAC
18
Joris Dalderup
ESAC
19
Steven Hendriksen
TSAC
20
Folke Drost
GSAC
21
Max Lievense
TSAC
22
Wouter Tijdink
TSAC
23
Tijmen Oliehoek
TSAC
24
Chris van Ewijk
GSAC
25
Bram van der Schoot
26
Chris van der Vossen
Klimcentrum Bjoeks
27
Frank Folkersma
GSAC
28
Atze Schipper
USAC
29
Bart Strik
GSAC
30
Tinko Jans
Ibex
31
Tom Kosters
GSAC
32
Robin Franken
33
Jelle Manders
ASAC
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Tom Kloos
GSAC
2
Timo Haase
TSAC
3
Ferd van Banning
USAC
4
Nick Eleveld
TSAC
5
Mark Laméris
TSAC
6
Daan Juijn
GSAC
7
René Baptist
TSAC
8
Maurice Jongerhuis
9
Mark Buitenwerf
GSAC
10
Ruben Mul
11
Joey Klein Koerkamp
TSAC
12
Rick Poppe
TSAC
13
Jouke Kleefstra
GSAC
14
Jules Nuismer
GSAC
15
Sebastiaan Koster
GSAC
16
Tom Reuvers
NIJSAC
17
Martijn Poot
TSAC
18
Joris Dalderup
ESAC
19
Steven Hendriksen
TSAC
20
Folke Drost
GSAC
21
Max Lievense
TSAC
22
Wouter Tijdink
TSAC
23
Tijmen Oliehoek
TSAC
24
Chris van Ewijk
GSAC
25
Bram van der Schoot
26
Chris van der Vossen
Klimcentrum Bjoeks
27
Frank Folkersma
GSAC
28
Atze Schipper
USAC
29
Bart Strik
GSAC
30
Tinko Jans
Ibex
31
Tom Kosters
GSAC
32
Robin Franken
33
Jelle Manders
ASAC
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Tom Kloos
GSAC
2
Timo Haase
TSAC
3
Ferd van Banning
USAC
4
Nick Eleveld
TSAC
5
Mark Laméris
TSAC
6
Daan Juijn
GSAC
7
René Baptist
TSAC
8
Maurice Jongerhuis
9
Mark Buitenwerf
GSAC
10
Ruben Mul
11
Joey Klein Koerkamp
TSAC
12
Rick Poppe
TSAC
13
Jouke Kleefstra
GSAC
14
Jules Nuismer
GSAC
15
Sebastiaan Koster
GSAC
16
Tom Reuvers
NIJSAC
17
Martijn Poot
TSAC
18
Joris Dalderup
ESAC
19
Steven Hendriksen
TSAC
20
Folke Drost
GSAC
21
Max Lievense
TSAC
22
Wouter Tijdink
TSAC
23
Tijmen Oliehoek
TSAC
24
Chris van Ewijk
GSAC
25
Bram van der Schoot
26
Chris van der Vossen
Klimcentrum Bjoeks
27
Frank Folkersma
GSAC
28
Atze Schipper
USAC
29
Bart Strik
GSAC
30
Tinko Jans
Ibex
31
Tom Kosters
GSAC
32
Robin Franken
33
Jelle Manders
ASAC
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Tom Kloos
GSAC
2
Timo Haase
TSAC
3
Ferd van Banning
USAC
4
Nick Eleveld
TSAC
5
Mark Laméris
TSAC
6
Daan Juijn
GSAC
7
René Baptist
TSAC
8
Maurice Jongerhuis
9
Mark Buitenwerf
GSAC
10
Ruben Mul
11
Joey Klein Koerkamp
TSAC
12
Rick Poppe
TSAC
13
Jouke Kleefstra
GSAC
14
Jules Nuismer
GSAC
15
Sebastiaan Koster
GSAC
16
Tom Reuvers
NIJSAC
17
Martijn Poot
TSAC
18
Joris Dalderup
ESAC
19
Steven Hendriksen
TSAC
20
Folke Drost
GSAC
21
Max Lievense
TSAC
22
Wouter Tijdink
TSAC
23
Tijmen Oliehoek
TSAC
24
Chris van Ewijk
GSAC
25
Bram van der Schoot
26
Chris van der Vossen
Klimcentrum Bjoeks
27
Frank Folkersma
GSAC
28
Atze Schipper
USAC
29
Bart Strik
GSAC
30
Tinko Jans
Ibex
31
Tom Kosters
GSAC
32
Robin Franken
33
Jelle Manders
ASAC
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Tom Kloos
GSAC
2
Timo Haase
TSAC
3
Ferd van Banning
USAC
4
Nick Eleveld
TSAC
5
Mark Laméris
TSAC
6
Daan Juijn
GSAC
7
René Baptist
TSAC
8
Maurice Jongerhuis
9
Mark Buitenwerf
GSAC
10
Ruben Mul
11
Joey Klein Koerkamp
TSAC
12
Rick Poppe
TSAC
13
Jouke Kleefstra
GSAC
14
Jules Nuismer
GSAC
15
Sebastiaan Koster
GSAC
16
Tom Reuvers
NIJSAC
17
Martijn Poot
TSAC
18
Joris Dalderup
ESAC
19
Steven Hendriksen
TSAC
20
Folke Drost
GSAC
21
Max Lievense
TSAC
22
Wouter Tijdink
TSAC
23
Tijmen Oliehoek
TSAC
24
Chris van Ewijk
GSAC
25
Bram van der Schoot
26
Chris van der Vossen
Klimcentrum Bjoeks
27
Frank Folkersma
GSAC
28
Atze Schipper
USAC
29
Bart Strik
GSAC
30
Tinko Jans
Ibex
31
Tom Kosters
GSAC
32
Robin Franken
33
Jelle Manders
ASAC
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Tom Kloos
GSAC
2
Timo Haase
TSAC
3
Ferd van Banning
USAC
4
Nick Eleveld
TSAC
5
Mark Laméris
TSAC
6
Daan Juijn
GSAC
7
René Baptist
TSAC
8
Maurice Jongerhuis
9
Mark Buitenwerf
GSAC
10
Ruben Mul
11
Joey Klein Koerkamp
TSAC
12
Rick Poppe
TSAC
13
Jouke Kleefstra
GSAC
14
Jules Nuismer
GSAC
15
Sebastiaan Koster
GSAC
16
Tom Reuvers
NIJSAC
17
Martijn Poot
TSAC
18
Joris Dalderup
ESAC
19
Steven Hendriksen
TSAC
20
Folke Drost
GSAC
21
Max Lievense
TSAC
22
Wouter Tijdink
TSAC
23
Tijmen Oliehoek
TSAC
24
Chris van Ewijk
GSAC
25
Bram van der Schoot
26
Chris van der Vossen
Klimcentrum Bjoeks
27
Frank Folkersma
GSAC
28
Atze Schipper
USAC
29
Bart Strik
GSAC
30
Tinko Jans
Ibex
31
Tom Kosters
GSAC
32
Robin Franken
33
Jelle Manders
ASAC
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Tom Kloos
GSAC
2
Timo Haase
TSAC
3
Ferd van Banning
USAC
4
Nick Eleveld
TSAC
5
Mark Laméris
TSAC
6
Daan Juijn
GSAC
7
René Baptist
TSAC
8
Maurice Jongerhuis
9
Mark Buitenwerf
GSAC
10
Ruben Mul
11
Joey Klein Koerkamp
TSAC
12
Rick Poppe
TSAC
13
Jouke Kleefstra
GSAC
14
Jules Nuismer
GSAC
15
Sebastiaan Koster
GSAC
16
Tom Reuvers
NIJSAC
17
Martijn Poot
TSAC
18
Joris Dalderup
ESAC
19
Steven Hendriksen
TSAC
20
Folke Drost
GSAC
21
Max Lievense
TSAC
22
Wouter Tijdink
TSAC
23
Tijmen Oliehoek
TSAC
24
Chris van Ewijk
GSAC
25
Bram van der Schoot
26
Chris van der Vossen
Klimcentrum Bjoeks
27
Frank Folkersma
GSAC
28
Atze Schipper
USAC
29
Bart Strik
GSAC
30
Tinko Jans
Ibex
31
Tom Kosters
GSAC
32
Robin Franken
33
Jelle Manders
ASAC
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Tom Kloos
GSAC
2
Timo Haase
TSAC
3
Ferd van Banning
USAC
4
Nick Eleveld
TSAC
5
Mark Laméris
TSAC
6
Daan Juijn
GSAC
7
René Baptist
TSAC
8
Maurice Jongerhuis
9
Mark Buitenwerf
GSAC
10
Ruben Mul
11
Joey Klein Koerkamp
TSAC
12
Rick Poppe
TSAC
13
Jouke Kleefstra
GSAC
14
Jules Nuismer
GSAC
15
Sebastiaan Koster
GSAC
16
Tom Reuvers
NIJSAC
17
Martijn Poot
TSAC
18
Joris Dalderup
ESAC
19
Steven Hendriksen
TSAC
20
Folke Drost
GSAC
21
Max Lievense
TSAC
22
Wouter Tijdink
TSAC
23
Tijmen Oliehoek
TSAC
24
Chris van Ewijk
GSAC
25
Bram van der Schoot
26
Chris van der Vossen
Klimcentrum Bjoeks
27
Frank Folkersma
GSAC
28
Atze Schipper
USAC
29
Bart Strik
GSAC
30
Tinko Jans
Ibex
31
Tom Kosters
GSAC
32
Robin Franken
33
Jelle Manders
ASAC
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Tom Kloos
GSAC
2
Timo Haase
TSAC
3
Ferd van Banning
USAC
4
Nick Eleveld
TSAC
5
Mark Laméris
TSAC
6
Daan Juijn
GSAC
7
René Baptist
TSAC
8
Maurice Jongerhuis
9
Mark Buitenwerf
GSAC
10
Ruben Mul
11
Joey Klein Koerkamp
TSAC
12
Rick Poppe
TSAC
13
Jouke Kleefstra
GSAC
14
Jules Nuismer
GSAC
15
Sebastiaan Koster
GSAC
16
Tom Reuvers
NIJSAC
17
Martijn Poot
TSAC
18
Joris Dalderup
ESAC
19
Steven Hendriksen
TSAC
20
Folke Drost
GSAC
21
Max Lievense
TSAC
22
Wouter Tijdink
TSAC
23
Tijmen Oliehoek
TSAC
24
Chris van Ewijk
GSAC
25
Bram van der Schoot
26
Chris van der Vossen
Klimcentrum Bjoeks
27
Frank Folkersma
GSAC
28
Atze Schipper
USAC
29
Bart Strik
GSAC
30
Tinko Jans
Ibex
31
Tom Kosters
GSAC
32
Robin Franken
33
Jelle Manders
ASAC
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Tom Kloos
GSAC
2
Timo Haase
TSAC
3
Ferd van Banning
USAC
4
Nick Eleveld
TSAC
5
Mark Laméris
TSAC
6
Daan Juijn
GSAC
7
René Baptist
TSAC
8
Maurice Jongerhuis
9
Mark Buitenwerf
GSAC
10
Ruben Mul
11
Joey Klein Koerkamp
TSAC
12
Rick Poppe
TSAC
13
Jouke Kleefstra
GSAC
14
Jules Nuismer
GSAC
15
Sebastiaan Koster
GSAC
16
Tom Reuvers
NIJSAC
17
Martijn Poot
TSAC
18
Joris Dalderup
ESAC
19
Steven Hendriksen
TSAC
20
Folke Drost
GSAC
21
Max Lievense
TSAC
22
Wouter Tijdink
TSAC
23
Tijmen Oliehoek
TSAC
24
Chris van Ewijk
GSAC
25
Bram van der Schoot
26
Chris van der Vossen
Klimcentrum Bjoeks
27
Frank Folkersma
GSAC
28
Atze Schipper
USAC
29
Bart Strik
GSAC
30
Tinko Jans
Ibex
31
Tom Kosters
GSAC
32
Robin Franken
33
Jelle Manders
ASAC
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Tom Kloos
GSAC
2
Timo Haase
TSAC
3
Ferd van Banning
USAC
4
Nick Eleveld
TSAC
5
Mark Laméris
TSAC
6
Daan Juijn
GSAC
7
René Baptist
TSAC
8
Maurice Jongerhuis
9
Mark Buitenwerf
GSAC
10
Ruben Mul
11
Joey Klein Koerkamp
TSAC
12
Rick Poppe
TSAC
13
Jouke Kleefstra
GSAC
14
Jules Nuismer
GSAC
15
Sebastiaan Koster
GSAC
16
Tom Reuvers
NIJSAC
17
Martijn Poot
TSAC
18
Joris Dalderup
ESAC
19
Steven Hendriksen
TSAC
20
Folke Drost
GSAC
21
Max Lievense
TSAC
22
Wouter Tijdink
TSAC
23
Tijmen Oliehoek
TSAC
24
Chris van Ewijk
GSAC
25
Bram van der Schoot
26
Chris van der Vossen
Klimcentrum Bjoeks
27
Frank Folkersma
GSAC
28
Atze Schipper
USAC
29
Bart Strik
GSAC
30
Tinko Jans
Ibex
31
Tom Kosters
GSAC
32
Robin Franken
33
Jelle Manders
ASAC
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Tom Kloos
GSAC
2
Timo Haase
TSAC
3
Ferd van Banning
USAC
4
Nick Eleveld
TSAC
5
Mark Laméris
TSAC
6
Daan Juijn
GSAC
7
René Baptist
TSAC
8
Maurice Jongerhuis
9
Mark Buitenwerf
GSAC
10
Ruben Mul
11
Joey Klein Koerkamp
TSAC
12
Rick Poppe
TSAC
13
Jouke Kleefstra
GSAC
14
Jules Nuismer
GSAC
15
Sebastiaan Koster
GSAC
16
Tom Reuvers
NIJSAC
17
Martijn Poot
TSAC
18
Joris Dalderup
ESAC
19
Steven Hendriksen
TSAC
20
Folke Drost
GSAC
21
Max Lievense
TSAC
22
Wouter Tijdink
TSAC
23
Tijmen Oliehoek
TSAC
24
Chris van Ewijk
GSAC
25
Bram van der Schoot
26
Chris van der Vossen
Klimcentrum Bjoeks
27
Frank Folkersma
GSAC
28
Atze Schipper
USAC
29
Bart Strik
GSAC
30
Tinko Jans
Ibex
31
Tom Kosters
GSAC
32
Robin Franken
33
Jelle Manders
ASAC
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Tom Kloos
GSAC
2
Timo Haase
TSAC
3
Ferd van Banning
USAC
4
Nick Eleveld
TSAC
5
Mark Laméris
TSAC
6
Daan Juijn
GSAC
7
René Baptist
TSAC
8
Maurice Jongerhuis
9
Mark Buitenwerf
GSAC
10
Ruben Mul
11
Joey Klein Koerkamp
TSAC
12
Rick Poppe
TSAC
13
Jouke Kleefstra
GSAC
14
Jules Nuismer
GSAC
15
Sebastiaan Koster
GSAC
16
Tom Reuvers
NIJSAC
17
Martijn Poot
TSAC
18
Joris Dalderup
ESAC
19
Steven Hendriksen
TSAC
20
Folke Drost
GSAC
21
Max Lievense
TSAC
22
Wouter Tijdink
TSAC
23
Tijmen Oliehoek
TSAC
24
Chris van Ewijk
GSAC
25
Bram van der Schoot
26
Chris van der Vossen
Klimcentrum Bjoeks
27
Frank Folkersma
GSAC
28
Atze Schipper
USAC
29
Bart Strik
GSAC
30
Tinko Jans
Ibex
31
Tom Kosters
GSAC
32
Robin Franken
33
Jelle Manders
ASAC
Publicatie tijd 25-05-2019 21:53
#
Naam
Rugnummer
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
1
Comp. Punten
Team
1
Ruben Mul
Top
Top
Top
Top
Top
Top
27+ t:3:29.21
100.0
2
Frank Folkersma
Top
31
Top
Top
Top
Top
20 t:3:15.35
80.0
GSAC
3
Bram van der Schoot
31
Top
Top
22
Top
Top
32
18 t:1:57.71
65.0
4
Joey Klein Koerkamp
28
Top
34
17
Top
Top
Top
31
15 t:1:24.13
55.0
TSAC
5
Nick Eleveld
23
Top
Top
33
Top
Top
22
11 t:1:21.12
51.0
TSAC
6
Folke Drost
23
Top
Top
22
Top
Top
Top
Top
32
10 t:1:08.06
47.0
GSAC
7
Chris van Ewijk
19
Top
31
Top
Top
Top
Top
28
43.0
GSAC
8
Mark Laméris
18
Top
23
14
Top
Top
Top
Top
20
40.0
TSAC
9
Robin Franken
20
Top
Top
Top
Top
Top
26
37.0
10
Bart Strik
Top
Top
13
Top
Top
Top
Top
18
Top
Top
34.0
GSAC
11
Jules Nuismer
Top
Top
Top
Top
Top
Top
17
Top
Top
31.0
GSAC
12
Chris van der Vossen
Top
Top
Top
Top
Top
13
Top
Top
20
28.0
Klimcentrum Bjoeks
13
Tijmen Oliehoek
Top
Top
Top
35
Top
Top
Top
27
26.0
TSAC
14
Tom Reuvers
Top
6
20
Top
13
8
Top
Top
Top
Top
17
24.0
NIJSAC
15
Daan Juijn
Top
Top
Top
18
Top
Top
Top
22.0
GSAC
16
Jelle Manders
10
31
Top
15
11
20
Top
Top
Top
7
20.0
ASAC
17
Steven Hendriksen
Top
Top
Top
Top
Top
Top
19
18.0
TSAC
18
Atze Schipper
Top
20
Top
Top
13
17
Top
Top
Top
16.0
USAC
19
Wouter Tijdink
30
Top
Top
Top
34
Top
Top
14.0
TSAC
20
Martijn Poot
Top
Top
Top
Top
Top
31
Top
Top
Top
3
12.0
TSAC
21
Ferd van Banning
Top
Top
Top
Top
13
34
Top
Top
10.0
USAC
22
Sebastiaan Koster
Top
Top
20
Top
Top
Top
Top
14
34
9.0
GSAC
23
Tinko Jans
10
Top
Top
11
33
Top
Top
20
8.0
Ibex
24
Max Lievense
Top
29
Top
Top
29
34
17
7.0
TSAC
25
Joris Dalderup
Top
5
28
16
33
26
25
9
6.0
ESAC
26
Rick Poppe
Top
19
Top
27
32
16
20
9
5.0
TSAC
27
Timo Haase
Top
Top
26
13
Top
16
20
3
4.0
TSAC
28
Jouke Kleefstra
Top
Top
9
Top
Top
21
Top
24
19
8
3.0
GSAC
29
René Baptist
Top
Top
36
Top
Top
15
2.0
TSAC
30
Mark Buitenwerf
Top
Top
9
20
18
27
Top
10
1.0
GSAC
31
Maurice Jongerhuis
Top
20
21
23
Top
0.0
32
Tom Kosters
23
21
14
18
0.0
GSAC
33
Tom Kloos
15
18
15
15
0.0
GSAC