Lead Serie Noord Holland 2, Fri, 06 Mar 2020 19:00:00 +0100, Mountain Network Amsterdam

Discipline: Lead
League: Lead Serie Noord Holland
Status: Registration closed
Description:
De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit één ronde waarin 4 flashroutes worden geklommen. Alle routes worden toprope geklommen.

Bij deze wedstrijd kun je je op 3 niveaus inschrijven: 
Categorie Start routes met niveau 5a t/m 6a
Categorie Mid routes met niveau 5c t/m 6c 
Categorie Max routes met niveau 6b t/m 7b

Voorlopig tijdsschema:
19.00 Aanmelden bij de balie
19.45 Toelichting wedstrijd
20.00 Start wedstrijd
22.30 Einde wedstrijd/prijsuitreiking

Vanaf het jaar dat je 16 wordt kun je meedoen aan de Lead Serie voor volwassenen.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt het normale toegangstarief en kan alleen vooraf worden afgerekend aan de balie.

Number of competitors: 9

Name Bib number Nat. Team Reg#
Carmen Wong NED
Quinten Lokhorst NED Team Mountain Network
Jordy Schep NED
Felix El Sayed NED
René Klomp NED
David van den Boom NED
Desiree van Ruiten NED Team Mountain Network
Phuong Nguyen FRA
Judith van den Berg NED De Broekerberg

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 9

# Name Bib number Nat. Team
1 Felix El Sayed
2 Quinten Lokhorst Team Mountain Network
3 David van den Boom
4 Jordy Schep
5 Carmen Wong
6 René Klomp
7 Desiree van Ruiten Team Mountain Network
8 Phuong Nguyen
9 Judith van den Berg De Broekerberg
# Name Bib number Nat. Team
1 Felix El Sayed
2 Quinten Lokhorst Team Mountain Network
3 David van den Boom
4 Jordy Schep
5 Carmen Wong
6 René Klomp
7 Desiree van Ruiten Team Mountain Network
8 Phuong Nguyen
9 Judith van den Berg De Broekerberg
# Name Bib number Nat. Team
1 Felix El Sayed
2 Quinten Lokhorst Team Mountain Network
3 David van den Boom
4 Jordy Schep
5 Carmen Wong
6 René Klomp
7 Desiree van Ruiten Team Mountain Network
8 Phuong Nguyen
9 Judith van den Berg De Broekerberg
# Name Bib number Nat. Team
1 Felix El Sayed
2 Quinten Lokhorst Team Mountain Network
3 David van den Boom
4 Jordy Schep
5 Carmen Wong
6 René Klomp
7 Desiree van Ruiten Team Mountain Network
8 Phuong Nguyen
9 Judith van den Berg De Broekerberg
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 League. Points Team
1 René Klomp NED Top Top Top 35 100.0
2 Jordy Schep NED Top Top 28 19 73.0
2 Judith van den Berg NED Top Top 32 16 73.0 De Broekerberg
4 Quinten Lokhorst NED Top Top 28 14 55.0 Team Mountain Network
5 Carmen Wong NED Top Top 21 16 51.0
6 David van den Boom NED Top Top 26 13 47.0
7 Phuong Nguyen FRA Top Top 18 13 43.0
8 Desiree van Ruiten NED Top Top 18 3 40.0 Team Mountain Network
9 Felix El Sayed NED Top 36 20 5 37.0

Number of competitors: 13

Name Bib number Nat. Team Reg#
Rutger Postma NED
Zeger Vis NED De Broekerberg
Jene Oosterga NED
Michael Krimgen NED Klimmuur Centraal
Judith Van Kerkhof NED
Armand Verstappen NED Klimmuur Utrecht
Isaline LAURENT FRA
Jana de Vries NED
Nouska du Saar NED
FOns Bergshoeff NED
Michel Mouton NED
Bram Muller NED
Anna Visser NED

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 13

# Name Bib number Nat. Team
1 Michael Krimgen Klimmuur Centraal
2 Jana de Vries
3 Rutger Postma
4 Bram Muller
5 FOns Bergshoeff
6 Nouska du Saar
7 Isaline LAURENT
8 Zeger Vis De Broekerberg
9 Armand Verstappen Klimmuur Utrecht
10 Michel Mouton
11 Judith Van Kerkhof
12 Jene Oosterga
13 Anna Visser
# Name Bib number Nat. Team
1 Michael Krimgen Klimmuur Centraal
2 Jana de Vries
3 Rutger Postma
4 Bram Muller
5 FOns Bergshoeff
6 Nouska du Saar
7 Isaline LAURENT
8 Zeger Vis De Broekerberg
9 Armand Verstappen Klimmuur Utrecht
10 Michel Mouton
11 Judith Van Kerkhof
12 Jene Oosterga
13 Anna Visser
# Name Bib number Nat. Team
1 Michael Krimgen Klimmuur Centraal
2 Jana de Vries
3 Rutger Postma
4 Bram Muller
5 FOns Bergshoeff
6 Nouska du Saar
7 Isaline LAURENT
8 Zeger Vis De Broekerberg
9 Armand Verstappen Klimmuur Utrecht
10 Michel Mouton
11 Judith Van Kerkhof
12 Jene Oosterga
13 Anna Visser
# Name Bib number Nat. Team
1 Michael Krimgen Klimmuur Centraal
2 Jana de Vries
3 Rutger Postma
4 Bram Muller
5 FOns Bergshoeff
6 Nouska du Saar
7 Isaline LAURENT
8 Zeger Vis De Broekerberg
9 Armand Verstappen Klimmuur Utrecht
10 Michel Mouton
11 Judith Van Kerkhof
12 Jene Oosterga
13 Anna Visser
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 League. Points Team
1 Jene Oosterga NED Top Top Top 36 100.0
2 Michael Krimgen NED Top Top Top 35 80.0 Klimmuur Centraal
3 Nouska du Saar NED Top Top Top 26 65.0
4 Armand Verstappen NED Top Top Top 24 51.0 Klimmuur Utrecht
4 Isaline LAURENT FRA Top Top Top 24 51.0
4 Judith Van Kerkhof NED Top Top Top 24 51.0
7 Zeger Vis NED Top Top 14 26 43.0 De Broekerberg
8 Michel Mouton NED Top Top 12 25 40.0
9 Jana de Vries NED Top Top 25 21 36.0
9 Bram Muller NED Top Top 27 19 36.0
11 Anna Visser NED Top Top 25 19 31.0
12 FOns Bergshoeff NED 22 Top 23 22 28.0
13 Rutger Postma NED 23 22 22 24 26.0

Start - Senioren - Lead

Number of competitors: 5

Name Bib number Team Reg#
Mark Postma
Renske Nugter Team Paraklimmers
Ruud Walraven-Bosch Team Mountain Network
Anneloes Walraven-Bosch Team Mountain Network
Ayla de Leeuw

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 5

# Name Bib number Team
1 Renske Nugter Team Paraklimmers
2 Anneloes Walraven-Bosch Team Mountain Network
3 Mark Postma
4 Ruud Walraven-Bosch Team Mountain Network
5 Ayla de Leeuw
# Name Bib number Team
1 Renske Nugter Team Paraklimmers
2 Anneloes Walraven-Bosch Team Mountain Network
3 Mark Postma
4 Ruud Walraven-Bosch Team Mountain Network
5 Ayla de Leeuw
# Name Bib number Team
1 Renske Nugter Team Paraklimmers
2 Anneloes Walraven-Bosch Team Mountain Network
3 Mark Postma
4 Ruud Walraven-Bosch Team Mountain Network
5 Ayla de Leeuw
# Name Bib number Team
1 Renske Nugter Team Paraklimmers
2 Anneloes Walraven-Bosch Team Mountain Network
3 Mark Postma
4 Ruud Walraven-Bosch Team Mountain Network
5 Ayla de Leeuw
# Name Bib number 1 2 3 4 League. Points Team
1 Ayla de Leeuw Top Top Top 37 100.0
2 Ruud Walraven-Bosch Top Top 23 16 80.0 Team Mountain Network
3 Renske Nugter Top 14 23 15 65.0 Team Paraklimmers
4 Anneloes Walraven-Bosch Top 14 22 11 55.0 Team Mountain Network
5 Mark Postma Top 12 22 8 51.0