Boulder 1 , 04-01-2020 11:00, Boulderhal de Campus, Den Haag

Discipline: Boulder
Competitie: BOULDER 2020
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat uit een voorronde met 8 flash boulders en een On Sight finale met 4 boulders. Er wordt geklommen in twee wedstrijdcategorieën dames en heren.

Het voorlopige tijdschema:
09.30 uur Hal open + aanmelding open
10.30 uur Sluiting aanmelding Heren
11.00 uur Start voorronde Heren
13.00 uur Einde voorronde Heren + sluiting aanmelding Dames
13.30 uur Start voorronde Dames
15:00 uur Einde voorronde Dames
15:30 uur Sluiting Isolatie Dames + Heren
16.00 uur Start Finale Dames + Heren
17.45 uur Einde Finale 
18.00 uur Prijsuitreiking
 
Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Minimum leeftijd voor deelname: vanaf geboortejaar 2004.

Aantal deelnemers: 22

Naam Rugnummer Team Opm.
Amber Schiffeleers 8 cLimb
Anya van Essen 11 Team Mountain Network
Robin Mertens 5 Sterk
Lisa Klem 22 REVOLT
Elbrich Schoorstra 16 North Bound Climbing
Simone Gerritsen 17 Monk Eindhoven
Edith Savenije 20 Top-It
Selina Sandberg 6
Manon Boereboom 13 Monk Eindhoven
Elja Leijenhorst 23 Team Delfts Bleau
Maartje Wilmink 2 Team Delfts Bleau
Klaar van den Beuken 4 Ayers Rookies
Pleun Frank 14 Monk Amsterdam
Ellen Timmer 18 North Bound Climbing
Tiba Vroom 10 REVOLT
Kim van den Hout 7 Unit
Mette van Liempd 12 Monk Eindhoven
Eke de Boer 3 North Bound Climbing
Sabina van Essen 19 Team Mountain Network Dispensatie
Lynn van der Meer 15 Team Neoliet
Cecile van der Meel 9
Ysa Rakestraw 21 Monk Eindhoven

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 22

# Naam Rugnummer Team
1 Maartje Wilmink 2 Team Delfts Bleau
2 Eke de Boer 3 North Bound Climbing
3 Klaar van den Beuken 4 Ayers Rookies
4 Robin Mertens 5 Sterk
5 Selina Sandberg 6
6 Kim van den Hout 7 Unit
7 Amber Schiffeleers 8 cLimb
8 Cecile van der Meel 9
9 Tiba Vroom 10 REVOLT
10 Anya van Essen 11 Team Mountain Network
11 Mette van Liempd 12 Monk Eindhoven
12 Manon Boereboom 13 Monk Eindhoven
13 Pleun Frank 14 Monk Amsterdam
14 Lynn van der Meer 15 Team Neoliet
15 Elbrich Schoorstra 16 North Bound Climbing
16 Simone Gerritsen 17 Monk Eindhoven
17 Ellen Timmer 18 North Bound Climbing
18 Sabina van Essen 19 Team Mountain Network
19 Edith Savenije 20 Top-It
20 Ysa Rakestraw 21 Monk Eindhoven
21 Lisa Klem 22 REVOLT
22 Elja Leijenhorst 23 Team Delfts Bleau
04-01-2020 17:56
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Sabina van Essen 19 T1B1 T1B1 T5B1 T3B3 T4B4 T1B1 T1B1 T2B2 8T18 8B14 T4B4 T1B1 T1B1 T1B1 4T7 4B7 100.0 Team Mountain Network
2 Tiba Vroom 10 T1B1 T1B1 T1B1 T3B2 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 8T10 8B9 T1B1 T2B1 T1B1 B4 3T4 4B7 80.0 REVOLT
3 Lisa Klem 22 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 T3B1 T1B1 T1B1 8T11 8B8 T1B1 T2B1 T2B1 B1 3T5 4B4 65.0 REVOLT
4 Pleun Frank 14 T1B1 T1B1 T3B1 T2B2 T2B2 T4B1 T1B1 T5B5 8T19 8B14 T1B1 B1 T2B1 B1 2T3 4B4 55.0 Monk Amsterdam
5 Lynn van der Meer 15 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 T3B3 T1B1 T1B1 T1B1 8T11 8B11 T2B2 T1B1 B1 B1 2T3 4B5 51.0 Team Neoliet
6 Amber Schiffeleers 8 T1B1 T1B1 B1 T2B2 T1B1 B1 T3B1 T1B1 6T9 8B9 T4B3 B1 B1 - 1T4 3B5 47.0 cLimb
7 Elbrich Schoorstra 16 T1B1 T2B1 B1 T5B2 T1B1 B3 B1 T2B2 5T11 8B12 43.0 North Bound Climbing
8 Ysa Rakestraw 21 T1B1 T2B1 T3B1 T2B1 T3B3 B1 B5 5T11 7B13 40.0 Monk Eindhoven
9 Kim van den Hout 7 T1B1 T2B1 B1 T3B3 T3B2 B2 T3B3 5T12 7B13 37.0 Unit
10 Manon Boereboom 13 T1B1 T1B1 B2 T4B3 T1B1 B1 4T7 6B9 34.0 Monk Eindhoven
11 Anya van Essen 11 T1B1 T4B1 B1 T3B2 T2B2 B1 4T10 6B8 31.0 Team Mountain Network
12 Simone Gerritsen 17 T1B1 B1 B1 T5B2 T2B2 B2 B3 3T8 7B12 28.0 Monk Eindhoven
13 Mette van Liempd 12 T1B1 T4B1 B2 T2B2 B1 3T7 5B7 26.0 Monk Eindhoven
14 Elja Leijenhorst 23 T1B1 T3B1 B1 T3B3 B2 3T7 5B8 24.0 Team Delfts Bleau
15 Edith Savenije 20 T1B1 B1 T5B1 T5B4 B2 3T11 5B9 22.0 Top-It
16 Eke de Boer 3 T1B1 B1 B1 T3B3 B2 B2 2T4 6B10 20.0 North Bound Climbing
17 Klaar van den Beuken 4 T1B1 B1 B2 B1 1T1 4B5 18.0 Ayers Rookies
18 Cecile van der Meel 9 T1B1 B2 B4 1T1 3B7 16.0
19 Robin Mertens 5 T2B1 B1 1T2 2B2 14.0 Sterk
20 Ellen Timmer 18 T3B1 B1 1T3 2B2 12.0 North Bound Climbing
21 Maartje Wilmink 2 T4B1 1T4 1B1 10.0 Team Delfts Bleau
22 Selina Sandberg 6 B3 B1 0T0 2B4 9.0

Aantal deelnemers: 44

Naam Rugnummer Nat. Team
Iker Borsten 22 NED Kei Boulderhal
Eckart Pruijs 33 NED REVOLT
Tijn Meulenberg 3 NED Sterk
Xavier Trip 2 NED
Jens de Louw 27 NED Team Mountain Network
Ynze Visser 5 NED
Riemer Vegter 34 NED Kei Boulderhal
Hidde Bakker 12 NED REVOLT
Max Peters 9 NED Radium Boulders
Bob Giesberts 4 NED Radium Boulders
Ferdinand Schulte 10 NED Kei Boulderhal
Torben van Kolfschoten 35 NED Monk Amsterdam
Paul Brand 11 NED T.N.T. Climbing
Don van Laere 19 NED Team Delfts Bleau
Antonie Moes 16 NED Top-It
Mischa Radt 25 NED Team Mountain Network
Sander Jansma 30 NED Klimcentrum Bjoeks
Joachim Pellikaan 40 NED
Sem Berthold 13 NED Team Kids From The Block
Sem van den Akker 21 NED Team Kids From The Block
Wouter Raateland 14 NED
Robin Donders 6 NED Team Kids From The Block
Kjeldo Visser 41 NED
Nick Molle 32 NED
Stijn Janssen 46 NED
Lucas de Jong 29 NED
Mark Brand 18 NED Team Mountain Network
Paul Houbrechts 37 BEL REVOLT
Teun van der Graaf 43 NED Monk Eindhoven
Simon Boes 23 NED GRIP Nijmegen
Idse de Boer 31 NED North Bound Climbing
Iwan Pasveer 28 NED Team Mountain Network
Dennis List 1 NED North Bound Climbing
Stijn Liedenbaum 44 NED
Tim Reuser 17 NED Team Delfts Bleau
Gregor Struwe 8 NED North Bound Climbing
Wouter Ebben 42 NED School of Rock
Daniël Schierenberg 26 NED Monk Amsterdam
Nigel Armino 39 NED IVY Climbing
Tom Hendriks 15 NED
Elko Schellingerhout 20 NED Monk Eindhoven
Remmelt Dirksen 24 NED Unit
Enrique Perdok 36 NED Monk Eindhoven
Jelle Grobben 45 NED Team Delfts Bleau

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 44

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jelle Grobben 45 NED Team Delfts Bleau
2 Bob Giesberts 4 NED Radium Boulders
3 Riemer Vegter 34 NED Kei Boulderhal
4 Don van Laere 19 NED Team Delfts Bleau
5 Tijn Meulenberg 3 NED Sterk
6 Iwan Pasveer 28 NED Team Mountain Network
7 Paul Brand 11 NED T.N.T. Climbing
8 Remmelt Dirksen 24 NED Unit
9 Eckart Pruijs 33 NED REVOLT
10 Hidde Bakker 12 NED REVOLT
11 Tim Reuser 17 NED Team Delfts Bleau
12 Dennis List 1 NED North Bound Climbing
13 Iker Borsten 22 NED Kei Boulderhal
14 Tom Hendriks 15 NED
15 Enrique Perdok 36 NED Monk Eindhoven
16 Teun van der Graaf 43 NED Monk Eindhoven
17 Gregor Struwe 8 NED North Bound Climbing
18 Daniël Schierenberg 26 NED Monk Amsterdam
19 Sander Jansma 30 NED Klimcentrum Bjoeks
20 Mark Brand 18 NED Team Mountain Network
21 Nick Molle 32 NED
22 Idse de Boer 31 NED North Bound Climbing
23 Antonie Moes 16 NED Top-It
24 Wouter Raateland 14 NED
25 Elko Schellingerhout 20 NED Monk Eindhoven
26 Stijn Liedenbaum 44 NED
27 Joachim Pellikaan 40 NED
28 Xavier Trip 2 NED
29 Max Peters 9 NED Radium Boulders
30 Sem Berthold 13 NED Team Kids From The Block
31 Mischa Radt 25 NED Team Mountain Network
32 Ferdinand Schulte 10 NED Kei Boulderhal
33 Paul Houbrechts 37 BEL REVOLT
34 Nigel Armino 39 NED IVY Climbing
35 Robin Donders 6 NED Team Kids From The Block
36 Lucas de Jong 29 NED
37 Torben van Kolfschoten 35 NED Monk Amsterdam
38 Jens de Louw 27 NED Team Mountain Network
39 Sem van den Akker 21 NED Team Kids From The Block
40 Stijn Janssen 46 NED
41 Wouter Ebben 42 NED School of Rock
42 Ynze Visser 5 NED
43 Simon Boes 23 NED GRIP Nijmegen
44 Kjeldo Visser 41 NED
04-01-2020 17:56
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Tim Reuser 17 NED T1B1 T1B1 T1B1 T3B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 8T10 8B8 T1B1 T1B1 B1 T2B2 3T4 4B5 100.0 Team Delfts Bleau
2 Remmelt Dirksen 24 NED T1B1 T1B1 T2B2 T2B1 T1B1 T3B3 T1B1 T1B1 8T12 8B11 B4 T2B1 T3B3 B5 2T5 4B13 80.0 Unit
3 Mark Brand 18 NED T1B1 T1B1 T2B2 T3B1 T1B1 T2B1 T3B1 B1 7T13 8B9 T2B2 T4B3 B4 B3 2T6 4B12 65.0 Team Mountain Network
4 Elko Schellingerhout 20 NED T1B1 T1B1 T3B3 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 8T10 8B10 T2B2 B2 B7 B1 1T2 4B12 55.0 Monk Eindhoven
5 Mischa Radt 25 NED T1B1 T1B1 B1 T1B1 T1B1 T1B1 B1 T2B2 6T7 8B9 - T1B1 B1 B4 1T1 3B6 51.0 Team Mountain Network
6 Don van Laere 19 NED T1B1 T1B1 T2B1 T3B1 T1B1 T3B1 T1B1 T1B1 8T13 8B8 B1 B1 B1 B5 0T0 4B8 47.0 Team Delfts Bleau
7 Sem van den Akker 21 NED T1B1 T1B1 B4 B2 T2B2 T3B1 T1B1 T3B3 6T11 8B15 43.0 Team Kids From The Block
8 Robin Donders 6 NED T1B1 T1B1 B1 B1 T2B2 T3B2 T1B1 B2 5T8 8B11 40.0 Team Kids From The Block
9 Hidde Bakker 12 NED T1B1 T1B1 B1 B2 T1B1 T2B2 T4B1 B1 5T9 8B10 37.0 REVOLT
10 Iwan Pasveer 28 NED T1B1 T1B1 B1 B1 T1B1 T3B2 T4B1 B5 5T10 8B13 34.0 Team Mountain Network
11 Ferdinand Schulte 10 NED T1B1 T1B1 B4 T3B2 T1B1 B2 T4B1 B2 5T10 8B14 31.0 Kei Boulderhal
12 Paul Brand 11 NED T1B1 T2B1 B2 B1 T1B1 T4B1 B1 T3B1 5T11 8B9 28.0 T.N.T. Climbing
13 Gregor Struwe 8 NED T1B1 T1B1 B2 B1 T2B2 T3B1 B1 B2 4T7 8B11 26.0 North Bound Climbing
14 Sem Berthold 13 NED T1B1 T1B1 B2 B2 T1B1 T4B1 B1 B4 4T7 8B13 24.0 Team Kids From The Block
15 Nigel Armino 39 NED T1B1 T1B1 B1 T1B1 B1 B1 T1B1 4T4 7B7 22.0 IVY Climbing
16 Dennis List 1 NED T1B1 T2B1 B1 B1 T1B1 T3B3 B1 4T7 7B9 20.0 North Bound Climbing
17 Bob Giesberts 4 NED T2B2 T3B1 B2 T1B1 B3 T1B1 4T7 6B10 18.0 Radium Boulders
18 Torben van Kolfschoten 35 NED T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B1 4T4 5B5 16.0 Monk Amsterdam
19 Idse de Boer 31 NED T1B1 T3B1 T3B3 T5B1 4T12 4B6 14.0 North Bound Climbing
20 Jens de Louw 27 NED T1B1 T1B1 B1 B1 T1B1 B2 B1 B3 3T3 8B11 12.0 Team Mountain Network
21 Paul Houbrechts 37 BEL T1B1 T1B1 B2 T1B1 B1 B1 3T3 6B7 10.0 REVOLT
22 Stijn Janssen 46 NED T1B1 T1B1 B1 T1B1 B4 B1 3T3 6B9 9.0
22 Tom Hendriks 15 NED T1B1 B1 B2 T1B1 B3 T1B1 3T3 6B9 9.0
24 Simon Boes 23 NED T1B1 T2B1 B2 T2B2 B1 B3 3T5 6B10 7.0 GRIP Nijmegen
25 Ynze Visser 5 NED T1B1 T2B1 B1 T1B1 B1 3T4 5B5 6.0
26 Eckart Pruijs 33 NED T1B1 T3B1 B2 T4B1 B1 3T8 5B6 5.0 REVOLT
27 Enrique Perdok 36 NED T1B1 T5B1 T5B3 B1 B2 3T11 5B8 4.0 Monk Eindhoven
28 Nick Molle 32 NED T5B2 B1 T3B3 T5B5 B1 3T13 5B12 3.0
29 Teun van der Graaf 43 NED T3B2 B1 B1 T1B1 B4 B1 2T4 6B10 2.0 Monk Eindhoven
30 Joachim Pellikaan 40 NED T2B1 B2 B3 T5B5 B1 B3 2T7 6B15 1.0
31 Lucas de Jong 29 NED T3B1 B2 T3B2 B1 B1 2T6 5B7 0.0
32 Max Peters 9 NED T3B3 B1 B3 T3B3 B1 2T6 5B11 0.0 Radium Boulders
33 Riemer Vegter 34 NED T3B1 T5B1 B4 B3 B1 2T8 5B10 0.0 Kei Boulderhal
34 Tijn Meulenberg 3 NED T2B1 B1 T1B1 B1 2T3 4B4 0.0 Sterk
34 Jelle Grobben 45 NED T2B1 B1 T1B1 B1 2T3 4B4 0.0 Team Delfts Bleau
36 Wouter Raateland 14 NED T2B1 B1 T3B3 B1 2T5 4B6 0.0
37 Antonie Moes 16 NED T4B3 B1 T3B3 B1 2T7 4B8 0.0 Top-It
38 Wouter Ebben 42 NED T1B1 B1 B2 B2 B1 1T1 5B7 0.0 School of Rock
39 Iker Borsten 22 NED T1B1 B1 B1 B4 1T1 4B7 0.0 Kei Boulderhal
40 Kjeldo Visser 41 NED T2B2 B1 B2 B1 1T2 4B6 0.0
41 Xavier Trip 2 NED B5 B1 T5B5 B1 1T5 4B12 0.0
42 Stijn Liedenbaum 44 NED B2 B1 B2 0T0 3B5 0.0
43 Daniël Schierenberg 26 NED B1 0T0 1B1 0.0 Monk Amsterdam
44 Sander Jansma 30 NED 0T0 0B0 0.0 Klimcentrum Bjoeks

Team Uitslag

# Team Totaal
1 Team Mountain Network 281.0
2 REVOLT 197.0
3 Team Delfts Bleau 181.0
4 Monk Eindhoven 163.0
5 North Bound Climbing 135.0
6 Unit 117.0
7 Team Kids From The Block 107.0
8 Monk Amsterdam 71.0
9 Team Neoliet 51.0
10 cLimb 47.0
11 Kei Boulderhal 31.0
12 T.N.T. Climbing 28.0
13 Top-It 22.0
13 IVY Climbing 22.0
15 Ayers Rookies 18.0
15 Radium Boulders 18.0
17 Sterk 14.0
18 GRIP Nijmegen 7.0
19 Klimcentrum Bjoeks 0.0
19 School of Rock 0.0