Boulder 2, 18-01-2020 10:00, Boulderhal Sterk, Utrecht

Discipline: Boulder
Competitie: BOULDER 2020
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat uit een voorronde met 8 flash boulders en een On Sight finale met 4 boulders. Er wordt geklommen in twee wedstrijdcategorieën en twee startgroepen; Heren en Dames.

Het voorlopige tijdschema:
09:30 uur Hal open + aanmelding open 
10:30 uur Sluiting aanmelding Heren
11:00 uur Start voorronde Heren
13:00 uur Einde voorronde Heren
13:00 uur Sluiting aanmelding Dames
13:30 uur Start voorronde Dames
15:00 uur Einde voorronde Dames
15:30 uur Sluiting Isolatie
16:00 uur Start Finale 
17:45 uur Einde Finale
Aansluitend einde finale: Prijsuitreiking + Team NL presentatie

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Minimum leeftijd voor deelname: vanaf geboortejaar 2004.

Aantal deelnemers: 23

Naam Rugnummer Team Opm.
Anya van Essen 8 Team Mountain Network
Lisa Klem 14 REVOLT
Edith Savenije 9 Top-It
Nora van Wassenaer 1
Tiba Vroom 19 REVOLT
Ysa Rakestraw 22 Monk Eindhoven
Kaya van Haasteren 16 GRIP Nijmegen
Sanne Maas 17 Bossche Boulders
Manon Boereboom 6 Monk Eindhoven
Mara Voorthuis 21 Kei Boulderhal
Elbrich Schoorstra 18 North Bound Climbing
Kim van den Hout 20 Unit
Mette van Liempd 12 Monk Eindhoven
Marieke Berends 5 Monk Eindhoven
Simone Gerritsen 15 Monk Eindhoven
Lynn van der Meer 7 Team Neoliet
Amber Schiffeleers 4 cLimb
Julia van den Goor 10 Team Neoliet
Robin Mertens 3 Sterk
Pleun Frank 2 Monk Amsterdam
Eke de Boer 23 North Bound Climbing
Sabina van Essen 13 Team Mountain Network Disp
Noor Witte 11 Team Kids From The Block Disp

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 23

# Naam Rugnummer Team
1 Elbrich Schoorstra 18 North Bound Climbing
2 Robin Mertens 3 Sterk
3 Lynn van der Meer 7 Team Neoliet
4 Ysa Rakestraw 22 Monk Eindhoven
5 Tiba Vroom 19 REVOLT
6 Julia van den Goor 10 Team Neoliet
7 Nora van Wassenaer 1
8 Marieke Berends 5 Monk Eindhoven
9 Kim van den Hout 20 Unit
10 Manon Boereboom 6 Monk Eindhoven
11 Noor Witte 11 Team Kids From The Block
12 Anya van Essen 8 Team Mountain Network
13 Lisa Klem 14 REVOLT
14 Simone Gerritsen 15 Monk Eindhoven
15 Pleun Frank 2 Monk Amsterdam
16 Kaya van Haasteren 16 GRIP Nijmegen
17 Sabina van Essen 13 Team Mountain Network
18 Mette van Liempd 12 Monk Eindhoven
19 Eke de Boer 23 North Bound Climbing
20 Amber Schiffeleers 4 cLimb
21 Sanne Maas 17 Bossche Boulders
22 Edith Savenije 9 Top-It
23 Mara Voorthuis 21 Kei Boulderhal
# Naam Rugnummer Team
1 Elbrich Schoorstra 18 North Bound Climbing
2 Robin Mertens 3 Sterk
3 Lynn van der Meer 7 Team Neoliet
4 Ysa Rakestraw 22 Monk Eindhoven
5 Tiba Vroom 19 REVOLT
6 Julia van den Goor 10 Team Neoliet
7 Nora van Wassenaer 1
8 Marieke Berends 5 Monk Eindhoven
9 Kim van den Hout 20 Unit
10 Manon Boereboom 6 Monk Eindhoven
11 Noor Witte 11 Team Kids From The Block
12 Anya van Essen 8 Team Mountain Network
13 Lisa Klem 14 REVOLT
14 Simone Gerritsen 15 Monk Eindhoven
15 Pleun Frank 2 Monk Amsterdam
16 Kaya van Haasteren 16 GRIP Nijmegen
17 Sabina van Essen 13 Team Mountain Network
18 Mette van Liempd 12 Monk Eindhoven
19 Eke de Boer 23 North Bound Climbing
20 Amber Schiffeleers 4 cLimb
21 Sanne Maas 17 Bossche Boulders
22 Edith Savenije 9 Top-It
23 Mara Voorthuis 21 Kei Boulderhal
# Naam Rugnummer Team
1 Elbrich Schoorstra 18 North Bound Climbing
2 Robin Mertens 3 Sterk
3 Lynn van der Meer 7 Team Neoliet
4 Ysa Rakestraw 22 Monk Eindhoven
5 Tiba Vroom 19 REVOLT
6 Julia van den Goor 10 Team Neoliet
7 Nora van Wassenaer 1
8 Marieke Berends 5 Monk Eindhoven
9 Kim van den Hout 20 Unit
10 Manon Boereboom 6 Monk Eindhoven
11 Noor Witte 11 Team Kids From The Block
12 Anya van Essen 8 Team Mountain Network
13 Lisa Klem 14 REVOLT
14 Simone Gerritsen 15 Monk Eindhoven
15 Pleun Frank 2 Monk Amsterdam
16 Kaya van Haasteren 16 GRIP Nijmegen
17 Sabina van Essen 13 Team Mountain Network
18 Mette van Liempd 12 Monk Eindhoven
19 Eke de Boer 23 North Bound Climbing
20 Amber Schiffeleers 4 cLimb
21 Sanne Maas 17 Bossche Boulders
22 Edith Savenije 9 Top-It
23 Mara Voorthuis 21 Kei Boulderhal
# Naam Rugnummer Team
1 Elbrich Schoorstra 18 North Bound Climbing
2 Robin Mertens 3 Sterk
3 Lynn van der Meer 7 Team Neoliet
4 Ysa Rakestraw 22 Monk Eindhoven
5 Tiba Vroom 19 REVOLT
6 Julia van den Goor 10 Team Neoliet
7 Nora van Wassenaer 1
8 Marieke Berends 5 Monk Eindhoven
9 Kim van den Hout 20 Unit
10 Manon Boereboom 6 Monk Eindhoven
11 Noor Witte 11 Team Kids From The Block
12 Anya van Essen 8 Team Mountain Network
13 Lisa Klem 14 REVOLT
14 Simone Gerritsen 15 Monk Eindhoven
15 Pleun Frank 2 Monk Amsterdam
16 Kaya van Haasteren 16 GRIP Nijmegen
17 Sabina van Essen 13 Team Mountain Network
18 Mette van Liempd 12 Monk Eindhoven
19 Eke de Boer 23 North Bound Climbing
20 Amber Schiffeleers 4 cLimb
21 Sanne Maas 17 Bossche Boulders
22 Edith Savenije 9 Top-It
23 Mara Voorthuis 21 Kei Boulderhal
# Naam Rugnummer Team
1 Elbrich Schoorstra 18 North Bound Climbing
2 Robin Mertens 3 Sterk
3 Lynn van der Meer 7 Team Neoliet
4 Ysa Rakestraw 22 Monk Eindhoven
5 Tiba Vroom 19 REVOLT
6 Julia van den Goor 10 Team Neoliet
7 Nora van Wassenaer 1
8 Marieke Berends 5 Monk Eindhoven
9 Kim van den Hout 20 Unit
10 Manon Boereboom 6 Monk Eindhoven
11 Noor Witte 11 Team Kids From The Block
12 Anya van Essen 8 Team Mountain Network
13 Lisa Klem 14 REVOLT
14 Simone Gerritsen 15 Monk Eindhoven
15 Pleun Frank 2 Monk Amsterdam
16 Kaya van Haasteren 16 GRIP Nijmegen
17 Sabina van Essen 13 Team Mountain Network
18 Mette van Liempd 12 Monk Eindhoven
19 Eke de Boer 23 North Bound Climbing
20 Amber Schiffeleers 4 cLimb
21 Sanne Maas 17 Bossche Boulders
22 Edith Savenije 9 Top-It
23 Mara Voorthuis 21 Kei Boulderhal
# Naam Rugnummer Team
1 Elbrich Schoorstra 18 North Bound Climbing
2 Robin Mertens 3 Sterk
3 Lynn van der Meer 7 Team Neoliet
4 Ysa Rakestraw 22 Monk Eindhoven
5 Tiba Vroom 19 REVOLT
6 Julia van den Goor 10 Team Neoliet
7 Nora van Wassenaer 1
8 Marieke Berends 5 Monk Eindhoven
9 Kim van den Hout 20 Unit
10 Manon Boereboom 6 Monk Eindhoven
11 Noor Witte 11 Team Kids From The Block
12 Anya van Essen 8 Team Mountain Network
13 Lisa Klem 14 REVOLT
14 Simone Gerritsen 15 Monk Eindhoven
15 Pleun Frank 2 Monk Amsterdam
16 Kaya van Haasteren 16 GRIP Nijmegen
17 Sabina van Essen 13 Team Mountain Network
18 Mette van Liempd 12 Monk Eindhoven
19 Eke de Boer 23 North Bound Climbing
20 Amber Schiffeleers 4 cLimb
21 Sanne Maas 17 Bossche Boulders
22 Edith Savenije 9 Top-It
23 Mara Voorthuis 21 Kei Boulderhal
# Naam Rugnummer Team
1 Elbrich Schoorstra 18 North Bound Climbing
2 Robin Mertens 3 Sterk
3 Lynn van der Meer 7 Team Neoliet
4 Ysa Rakestraw 22 Monk Eindhoven
5 Tiba Vroom 19 REVOLT
6 Julia van den Goor 10 Team Neoliet
7 Nora van Wassenaer 1
8 Marieke Berends 5 Monk Eindhoven
9 Kim van den Hout 20 Unit
10 Manon Boereboom 6 Monk Eindhoven
11 Noor Witte 11 Team Kids From The Block
12 Anya van Essen 8 Team Mountain Network
13 Lisa Klem 14 REVOLT
14 Simone Gerritsen 15 Monk Eindhoven
15 Pleun Frank 2 Monk Amsterdam
16 Kaya van Haasteren 16 GRIP Nijmegen
17 Sabina van Essen 13 Team Mountain Network
18 Mette van Liempd 12 Monk Eindhoven
19 Eke de Boer 23 North Bound Climbing
20 Amber Schiffeleers 4 cLimb
21 Sanne Maas 17 Bossche Boulders
22 Edith Savenije 9 Top-It
23 Mara Voorthuis 21 Kei Boulderhal
# Naam Rugnummer Team
1 Elbrich Schoorstra 18 North Bound Climbing
2 Robin Mertens 3 Sterk
3 Lynn van der Meer 7 Team Neoliet
4 Ysa Rakestraw 22 Monk Eindhoven
5 Tiba Vroom 19 REVOLT
6 Julia van den Goor 10 Team Neoliet
7 Nora van Wassenaer 1
8 Marieke Berends 5 Monk Eindhoven
9 Kim van den Hout 20 Unit
10 Manon Boereboom 6 Monk Eindhoven
11 Noor Witte 11 Team Kids From The Block
12 Anya van Essen 8 Team Mountain Network
13 Lisa Klem 14 REVOLT
14 Simone Gerritsen 15 Monk Eindhoven
15 Pleun Frank 2 Monk Amsterdam
16 Kaya van Haasteren 16 GRIP Nijmegen
17 Sabina van Essen 13 Team Mountain Network
18 Mette van Liempd 12 Monk Eindhoven
19 Eke de Boer 23 North Bound Climbing
20 Amber Schiffeleers 4 cLimb
21 Sanne Maas 17 Bossche Boulders
22 Edith Savenije 9 Top-It
23 Mara Voorthuis 21 Kei Boulderhal
18-01-2020 17:57
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Tiba Vroom 19 T2Z1 T2Z1 T1Z1 T4Z1 T1Z1 Z1 T2Z2 T1Z1 7T13 8Z9 Z5 T1Z1 T3Z3 T3Z1 3T7 4Z10 100.0 REVOLT
2 Sabina van Essen 13 T1Z1 Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T3Z2 T1Z1 5T7 7Z8 T1Z1 T1Z1 T1Z1 3T3 3Z3 80.0 Team Mountain Network
3 Lynn van der Meer 7 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T2Z1 T3Z3 T1Z1 8T13 8Z11 Z3 T1Z1 Z4 T2Z1 2T3 4Z9 65.0 Team Neoliet
4 Lisa Klem 14 T4Z4 T1Z1 T2Z2 T4Z1 T1Z1 Z1 T2Z2 T1Z1 7T15 8Z13 T1Z1 Z1 1T1 2Z2 55.0 REVOLT
5 Anya van Essen 8 T1Z1 Z1 T2Z2 Z3 T1Z1 Z1 T1Z1 4T5 7Z10 Z2 0T0 1Z2 51.0 Team Mountain Network
6 Pleun Frank 2 T5Z3 T2Z1 T2Z1 T2Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 6T13 7Z9 DNS DNS DNS DNS 0T0 0Z0 47.0 Monk Amsterdam
7 Amber Schiffeleers 4 T5Z5 Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 Z5 T1Z1 4T8 7Z15 43.0 cLimb
8 Elbrich Schoorstra 18 Z5 T3Z1 T3Z3 Z1 T4Z2 Z3 T1Z1 4T11 7Z16 40.0 North Bound Climbing
9 Nora van Wassenaer 1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 Z4 T3Z2 4T7 5Z9 37.0
10 Mette van Liempd 12 Z1 T2Z2 T2Z2 T4Z2 T2Z2 4T10 5Z9 34.0 Monk Eindhoven
11 Ysa Rakestraw 22 Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 Z1 T2Z2 3T4 6Z7 31.0 Monk Eindhoven
12 Marieke Berends 5 Z1 T2Z2 Z2 T1Z1 Z1 T1Z1 3T4 6Z8 28.0 Monk Eindhoven
13 Noor Witte 11 Z1 Z1 T2Z2 T3Z3 Z1 T2Z1 3T7 6Z9 26.0 Team Kids From The Block
14 Mara Voorthuis 21 Z1 T2Z2 Z2 T2Z2 T1Z1 3T5 5Z8 24.0 Kei Boulderhal
15 Manon Boereboom 6 Z1 T2Z2 T1Z1 T2Z1 3T5 4Z5 22.0 Monk Eindhoven
16 Julia van den Goor 10 Z1 T5Z5 T3Z3 T3Z3 3T11 4Z12 20.0 Team Neoliet
17 Simone Gerritsen 15 Z1 T5Z1 T4Z4 T3Z3 3T12 4Z9 18.0 Monk Eindhoven
18 Kim van den Hout 20 Z1 Z2 T2Z2 Z2 T1Z1 2T3 5Z8 16.0 Unit
19 Edith Savenije 9 Z1 Z1 T1Z1 T2Z2 2T3 4Z5 14.0 Top-It
20 Kaya van Haasteren 16 Z3 T1Z1 T2Z1 2T3 3Z5 12.0 GRIP Nijmegen
21 Sanne Maas 17 Z1 T4Z4 T2Z2 2T6 3Z7 10.0 Bossche Boulders
22 Eke de Boer 23 Z2 T5Z5 T4Z3 2T9 3Z10 9.0 North Bound Climbing
23 Robin Mertens 3 Z3 Z5 T1Z1 1T1 3Z9 8.0 Sterk

Aantal deelnemers: 37

Naam Rugnummer Nat. Team
Eckart Pruijs 39 NED REVOLT
Tijn Meulenberg 22 NED Sterk
Xavier Trip 36 NED
Ynze Visser 33 NED
Bob Giesberts 21 NED Radium Boulders
Paul Brand 8 NED T.N.T. Climbing
Don van Laere 35 NED Team Delfts Bleau
Sem van den Akker 23 NED Team Kids From The Block
Jens de Louw 16 NED Team Mountain Network
Lucas de Jong 27 NED
Paul Houbrechts 11 BEL REVOLT
Simon Boes 9 NED GRIP Nijmegen
Tim Reuser 37 NED Team Delfts Bleau
Castor Sprado 2 NED
Dennis List 26 NED North Bound Climbing
Riemer Vegter 10 NED Kei Boulderhal
Mark Brand 18 NED Team Mountain Network
Iker Borsten 30 NED Kei Boulderhal
Max Peters 19 NED Radium Boulders
Hidde Bakker 40 NED REVOLT
Ferdinand Schulte 7 NED Kei Boulderhal
Enrique Perdok 25 NED Monk Eindhoven
Kjeldo Visser 15 NED
Leto Cavé 29 NED Team Mountain Network
Mischa Radt 20 NED Team Mountain Network
Nigel Armino 31 NED IVY Climbing
Julian Konig 38 NED Monk Eindhoven
Naod Negash 14 NED Sterk
Iwan Pasveer 32 NED Team Mountain Network
Stijn Janssen 4 NED Monk Eindhoven
Gregor Struwe 34 NED North Bound Climbing
Idse de Boer 13 NED North Bound Climbing
Casper Lensselink 1 NED North Bound Climbing
Elko Schellingerhout 12 NED Monk Eindhoven
Stijn Liedenbaum 6 NED
Antonie Moes 3 NED Top-It
Wouter Ebben 24 NED School of Rock

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 37

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ferdinand Schulte 7 NED Kei Boulderhal
2 Bob Giesberts 21 NED Radium Boulders
3 Nigel Armino 31 NED IVY Climbing
4 Simon Boes 9 NED GRIP Nijmegen
5 Tim Reuser 37 NED Team Delfts Bleau
6 Elko Schellingerhout 12 NED Monk Eindhoven
7 Max Peters 19 NED Radium Boulders
8 Antonie Moes 3 NED Top-It
9 Stijn Liedenbaum 6 NED
10 Dennis List 26 NED North Bound Climbing
11 Lucas de Jong 27 NED
12 Wouter Ebben 24 NED School of Rock
13 Xavier Trip 36 NED
14 Stijn Janssen 4 NED Monk Eindhoven
15 Leto Cavé 29 NED Team Mountain Network
16 Sem van den Akker 23 NED Team Kids From The Block
17 Gregor Struwe 34 NED North Bound Climbing
18 Jens de Louw 16 NED Team Mountain Network
19 Paul Houbrechts 11 BEL REVOLT
20 Kjeldo Visser 15 NED
21 Iwan Pasveer 32 NED Team Mountain Network
22 Mark Brand 18 NED Team Mountain Network
23 Tijn Meulenberg 22 NED Sterk
24 Julian Konig 38 NED Monk Eindhoven
25 Idse de Boer 13 NED North Bound Climbing
26 Enrique Perdok 25 NED Monk Eindhoven
27 Castor Sprado 2 NED
28 Ynze Visser 33 NED
29 Riemer Vegter 10 NED Kei Boulderhal
30 Iker Borsten 30 NED Kei Boulderhal
31 Don van Laere 35 NED Team Delfts Bleau
32 Mischa Radt 20 NED Team Mountain Network
33 Eckart Pruijs 39 NED REVOLT
34 Casper Lensselink 1 NED North Bound Climbing
35 Naod Negash 14 NED Sterk
36 Hidde Bakker 40 NED REVOLT
37 Paul Brand 8 NED T.N.T. Climbing
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ferdinand Schulte 7 NED Kei Boulderhal
2 Bob Giesberts 21 NED Radium Boulders
3 Nigel Armino 31 NED IVY Climbing
4 Simon Boes 9 NED GRIP Nijmegen
5 Tim Reuser 37 NED Team Delfts Bleau
6 Elko Schellingerhout 12 NED Monk Eindhoven
7 Max Peters 19 NED Radium Boulders
8 Antonie Moes 3 NED Top-It
9 Stijn Liedenbaum 6 NED
10 Dennis List 26 NED North Bound Climbing
11 Lucas de Jong 27 NED
12 Wouter Ebben 24 NED School of Rock
13 Xavier Trip 36 NED
14 Stijn Janssen 4 NED Monk Eindhoven
15 Leto Cavé 29 NED Team Mountain Network
16 Sem van den Akker 23 NED Team Kids From The Block
17 Gregor Struwe 34 NED North Bound Climbing
18 Jens de Louw 16 NED Team Mountain Network
19 Paul Houbrechts 11 BEL REVOLT
20 Kjeldo Visser 15 NED
21 Iwan Pasveer 32 NED Team Mountain Network
22 Mark Brand 18 NED Team Mountain Network
23 Tijn Meulenberg 22 NED Sterk
24 Julian Konig 38 NED Monk Eindhoven
25 Idse de Boer 13 NED North Bound Climbing
26 Enrique Perdok 25 NED Monk Eindhoven
27 Castor Sprado 2 NED
28 Ynze Visser 33 NED
29 Riemer Vegter 10 NED Kei Boulderhal
30 Iker Borsten 30 NED Kei Boulderhal
31 Don van Laere 35 NED Team Delfts Bleau
32 Mischa Radt 20 NED Team Mountain Network
33 Eckart Pruijs 39 NED REVOLT
34 Casper Lensselink 1 NED North Bound Climbing
35 Naod Negash 14 NED Sterk
36 Hidde Bakker 40 NED REVOLT
37 Paul Brand 8 NED T.N.T. Climbing
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ferdinand Schulte 7 NED Kei Boulderhal
2 Bob Giesberts 21 NED Radium Boulders
3 Nigel Armino 31 NED IVY Climbing
4 Simon Boes 9 NED GRIP Nijmegen
5 Tim Reuser 37 NED Team Delfts Bleau
6 Elko Schellingerhout 12 NED Monk Eindhoven
7 Max Peters 19 NED Radium Boulders
8 Antonie Moes 3 NED Top-It
9 Stijn Liedenbaum 6 NED
10 Dennis List 26 NED North Bound Climbing
11 Lucas de Jong 27 NED
12 Wouter Ebben 24 NED School of Rock
13 Xavier Trip 36 NED
14 Stijn Janssen 4 NED Monk Eindhoven
15 Leto Cavé 29 NED Team Mountain Network
16 Sem van den Akker 23 NED Team Kids From The Block
17 Gregor Struwe 34 NED North Bound Climbing
18 Jens de Louw 16 NED Team Mountain Network
19 Paul Houbrechts 11 BEL REVOLT
20 Kjeldo Visser 15 NED
21 Iwan Pasveer 32 NED Team Mountain Network
22 Mark Brand 18 NED Team Mountain Network
23 Tijn Meulenberg 22 NED Sterk
24 Julian Konig 38 NED Monk Eindhoven
25 Idse de Boer 13 NED North Bound Climbing
26 Enrique Perdok 25 NED Monk Eindhoven
27 Castor Sprado 2 NED
28 Ynze Visser 33 NED
29 Riemer Vegter 10 NED Kei Boulderhal
30 Iker Borsten 30 NED Kei Boulderhal
31 Don van Laere 35 NED Team Delfts Bleau
32 Mischa Radt 20 NED Team Mountain Network
33 Eckart Pruijs 39 NED REVOLT
34 Casper Lensselink 1 NED North Bound Climbing
35 Naod Negash 14 NED Sterk
36 Hidde Bakker 40 NED REVOLT
37 Paul Brand 8 NED T.N.T. Climbing
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ferdinand Schulte 7 NED Kei Boulderhal
2 Bob Giesberts 21 NED Radium Boulders
3 Nigel Armino 31 NED IVY Climbing
4 Simon Boes 9 NED GRIP Nijmegen
5 Tim Reuser 37 NED Team Delfts Bleau
6 Elko Schellingerhout 12 NED Monk Eindhoven
7 Max Peters 19 NED Radium Boulders
8 Antonie Moes 3 NED Top-It
9 Stijn Liedenbaum 6 NED
10 Dennis List 26 NED North Bound Climbing
11 Lucas de Jong 27 NED
12 Wouter Ebben 24 NED School of Rock
13 Xavier Trip 36 NED
14 Stijn Janssen 4 NED Monk Eindhoven
15 Leto Cavé 29 NED Team Mountain Network
16 Sem van den Akker 23 NED Team Kids From The Block
17 Gregor Struwe 34 NED North Bound Climbing
18 Jens de Louw 16 NED Team Mountain Network
19 Paul Houbrechts 11 BEL REVOLT
20 Kjeldo Visser 15 NED
21 Iwan Pasveer 32 NED Team Mountain Network
22 Mark Brand 18 NED Team Mountain Network
23 Tijn Meulenberg 22 NED Sterk
24 Julian Konig 38 NED Monk Eindhoven
25 Idse de Boer 13 NED North Bound Climbing
26 Enrique Perdok 25 NED Monk Eindhoven
27 Castor Sprado 2 NED
28 Ynze Visser 33 NED
29 Riemer Vegter 10 NED Kei Boulderhal
30 Iker Borsten 30 NED Kei Boulderhal
31 Don van Laere 35 NED Team Delfts Bleau
32 Mischa Radt 20 NED Team Mountain Network
33 Eckart Pruijs 39 NED REVOLT
34 Casper Lensselink 1 NED North Bound Climbing
35 Naod Negash 14 NED Sterk
36 Hidde Bakker 40 NED REVOLT
37 Paul Brand 8 NED T.N.T. Climbing
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ferdinand Schulte 7 NED Kei Boulderhal
2 Bob Giesberts 21 NED Radium Boulders
3 Nigel Armino 31 NED IVY Climbing
4 Simon Boes 9 NED GRIP Nijmegen
5 Tim Reuser 37 NED Team Delfts Bleau
6 Elko Schellingerhout 12 NED Monk Eindhoven
7 Max Peters 19 NED Radium Boulders
8 Antonie Moes 3 NED Top-It
9 Stijn Liedenbaum 6 NED
10 Dennis List 26 NED North Bound Climbing
11 Lucas de Jong 27 NED
12 Wouter Ebben 24 NED School of Rock
13 Xavier Trip 36 NED
14 Stijn Janssen 4 NED Monk Eindhoven
15 Leto Cavé 29 NED Team Mountain Network
16 Sem van den Akker 23 NED Team Kids From The Block
17 Gregor Struwe 34 NED North Bound Climbing
18 Jens de Louw 16 NED Team Mountain Network
19 Paul Houbrechts 11 BEL REVOLT
20 Kjeldo Visser 15 NED
21 Iwan Pasveer 32 NED Team Mountain Network
22 Mark Brand 18 NED Team Mountain Network
23 Tijn Meulenberg 22 NED Sterk
24 Julian Konig 38 NED Monk Eindhoven
25 Idse de Boer 13 NED North Bound Climbing
26 Enrique Perdok 25 NED Monk Eindhoven
27 Castor Sprado 2 NED
28 Ynze Visser 33 NED
29 Riemer Vegter 10 NED Kei Boulderhal
30 Iker Borsten 30 NED Kei Boulderhal
31 Don van Laere 35 NED Team Delfts Bleau
32 Mischa Radt 20 NED Team Mountain Network
33 Eckart Pruijs 39 NED REVOLT
34 Casper Lensselink 1 NED North Bound Climbing
35 Naod Negash 14 NED Sterk
36 Hidde Bakker 40 NED REVOLT
37 Paul Brand 8 NED T.N.T. Climbing
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ferdinand Schulte 7 NED Kei Boulderhal
2 Bob Giesberts 21 NED Radium Boulders
3 Nigel Armino 31 NED IVY Climbing
4 Simon Boes 9 NED GRIP Nijmegen
5 Tim Reuser 37 NED Team Delfts Bleau
6 Elko Schellingerhout 12 NED Monk Eindhoven
7 Max Peters 19 NED Radium Boulders
8 Antonie Moes 3 NED Top-It
9 Stijn Liedenbaum 6 NED
10 Dennis List 26 NED North Bound Climbing
11 Lucas de Jong 27 NED
12 Wouter Ebben 24 NED School of Rock
13 Xavier Trip 36 NED
14 Stijn Janssen 4 NED Monk Eindhoven
15 Leto Cavé 29 NED Team Mountain Network
16 Sem van den Akker 23 NED Team Kids From The Block
17 Gregor Struwe 34 NED North Bound Climbing
18 Jens de Louw 16 NED Team Mountain Network
19 Paul Houbrechts 11 BEL REVOLT
20 Kjeldo Visser 15 NED
21 Iwan Pasveer 32 NED Team Mountain Network
22 Mark Brand 18 NED Team Mountain Network
23 Tijn Meulenberg 22 NED Sterk
24 Julian Konig 38 NED Monk Eindhoven
25 Idse de Boer 13 NED North Bound Climbing
26 Enrique Perdok 25 NED Monk Eindhoven
27 Castor Sprado 2 NED
28 Ynze Visser 33 NED
29 Riemer Vegter 10 NED Kei Boulderhal
30 Iker Borsten 30 NED Kei Boulderhal
31 Don van Laere 35 NED Team Delfts Bleau
32 Mischa Radt 20 NED Team Mountain Network
33 Eckart Pruijs 39 NED REVOLT
34 Casper Lensselink 1 NED North Bound Climbing
35 Naod Negash 14 NED Sterk
36 Hidde Bakker 40 NED REVOLT
37 Paul Brand 8 NED T.N.T. Climbing
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ferdinand Schulte 7 NED Kei Boulderhal
2 Bob Giesberts 21 NED Radium Boulders
3 Nigel Armino 31 NED IVY Climbing
4 Simon Boes 9 NED GRIP Nijmegen
5 Tim Reuser 37 NED Team Delfts Bleau
6 Elko Schellingerhout 12 NED Monk Eindhoven
7 Max Peters 19 NED Radium Boulders
8 Antonie Moes 3 NED Top-It
9 Stijn Liedenbaum 6 NED
10 Dennis List 26 NED North Bound Climbing
11 Lucas de Jong 27 NED
12 Wouter Ebben 24 NED School of Rock
13 Xavier Trip 36 NED
14 Stijn Janssen 4 NED Monk Eindhoven
15 Leto Cavé 29 NED Team Mountain Network
16 Sem van den Akker 23 NED Team Kids From The Block
17 Gregor Struwe 34 NED North Bound Climbing
18 Jens de Louw 16 NED Team Mountain Network
19 Paul Houbrechts 11 BEL REVOLT
20 Kjeldo Visser 15 NED
21 Iwan Pasveer 32 NED Team Mountain Network
22 Mark Brand 18 NED Team Mountain Network
23 Tijn Meulenberg 22 NED Sterk
24 Julian Konig 38 NED Monk Eindhoven
25 Idse de Boer 13 NED North Bound Climbing
26 Enrique Perdok 25 NED Monk Eindhoven
27 Castor Sprado 2 NED
28 Ynze Visser 33 NED
29 Riemer Vegter 10 NED Kei Boulderhal
30 Iker Borsten 30 NED Kei Boulderhal
31 Don van Laere 35 NED Team Delfts Bleau
32 Mischa Radt 20 NED Team Mountain Network
33 Eckart Pruijs 39 NED REVOLT
34 Casper Lensselink 1 NED North Bound Climbing
35 Naod Negash 14 NED Sterk
36 Hidde Bakker 40 NED REVOLT
37 Paul Brand 8 NED T.N.T. Climbing
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ferdinand Schulte 7 NED Kei Boulderhal
2 Bob Giesberts 21 NED Radium Boulders
3 Nigel Armino 31 NED IVY Climbing
4 Simon Boes 9 NED GRIP Nijmegen
5 Tim Reuser 37 NED Team Delfts Bleau
6 Elko Schellingerhout 12 NED Monk Eindhoven
7 Max Peters 19 NED Radium Boulders
8 Antonie Moes 3 NED Top-It
9 Stijn Liedenbaum 6 NED
10 Dennis List 26 NED North Bound Climbing
11 Lucas de Jong 27 NED
12 Wouter Ebben 24 NED School of Rock
13 Xavier Trip 36 NED
14 Stijn Janssen 4 NED Monk Eindhoven
15 Leto Cavé 29 NED Team Mountain Network
16 Sem van den Akker 23 NED Team Kids From The Block
17 Gregor Struwe 34 NED North Bound Climbing
18 Jens de Louw 16 NED Team Mountain Network
19 Paul Houbrechts 11 BEL REVOLT
20 Kjeldo Visser 15 NED
21 Iwan Pasveer 32 NED Team Mountain Network
22 Mark Brand 18 NED Team Mountain Network
23 Tijn Meulenberg 22 NED Sterk
24 Julian Konig 38 NED Monk Eindhoven
25 Idse de Boer 13 NED North Bound Climbing
26 Enrique Perdok 25 NED Monk Eindhoven
27 Castor Sprado 2 NED
28 Ynze Visser 33 NED
29 Riemer Vegter 10 NED Kei Boulderhal
30 Iker Borsten 30 NED Kei Boulderhal
31 Don van Laere 35 NED Team Delfts Bleau
32 Mischa Radt 20 NED Team Mountain Network
33 Eckart Pruijs 39 NED REVOLT
34 Casper Lensselink 1 NED North Bound Climbing
35 Naod Negash 14 NED Sterk
36 Hidde Bakker 40 NED REVOLT
37 Paul Brand 8 NED T.N.T. Climbing
18-01-2020 17:58
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Don van Laere 35 NED T3Z1 T2Z1 T3Z3 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z2 T1Z1 8T16 8Z11 Z5 T1Z1 T1Z1 T1Z1 3T3 4Z8 100.0 Team Delfts Bleau
2 Elko Schellingerhout 12 NED T2Z2 T1Z1 T4Z4 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 8T13 8Z12 Z1 T1Z1 T3Z2 T6Z6 3T10 4Z10 80.0 Monk Eindhoven
3 Tim Reuser 37 NED T2Z1 T1Z1 T3Z1 T2Z1 T1Z1 T2Z1 T2Z1 7T13 7Z7 T2Z2 T3Z1 T1Z1 3T6 3Z4 65.0 Team Delfts Bleau
4 Mark Brand 18 NED T1Z1 T3Z1 T3Z3 Z3 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T5Z1 7T15 8Z12 T1Z1 Z1 Z3 1T1 3Z5 55.0 Team Mountain Network
5 Jens de Louw 16 NED T3Z1 T3Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T3Z2 T3Z1 7T16 7Z9 Z3 Z3 0T0 2Z6 51.0 Team Mountain Network
6 Julian Konig 38 NED T4Z3 T5Z3 T4Z4 Z3 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z1 7T19 8Z17 Z3 Z4 0T0 2Z7 47.0 Monk Eindhoven
7 Hidde Bakker 40 NED T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T5Z1 6T12 6Z7 43.0 REVOLT
8 Leto Cavé 29 NED T1Z1 Z1 T2Z2 T1Z1 T3Z1 T1Z1 5T8 6Z7 40.0 Team Mountain Network
9 Nigel Armino 31 NED T2Z2 T4Z4 T1Z1 T1Z1 Z3 T1Z1 5T9 6Z12 37.0 IVY Climbing
10 Simon Boes 9 NED T3Z1 T5Z5 T1Z1 T4Z1 T1Z1 5T14 5Z9 34.0 GRIP Nijmegen
11 Mischa Radt 20 NED Z1 T1Z1 Z4 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 4T4 7Z11 31.0 Team Mountain Network
12 Paul Brand 8 NED T3Z1 T4Z2 Z1 T4Z4 T1Z1 Z1 Z1 4T12 7Z11 28.0 T.N.T. Climbing
13 Bob Giesberts 21 NED T1Z1 Z1 T5Z3 Z3 T2Z1 T2Z1 4T10 6Z10 26.0 Radium Boulders
14 Iwan Pasveer 32 NED T2Z2 Z1 T1Z1 T5Z1 T3Z2 Z3 4T11 6Z10 24.0 Team Mountain Network
15 Dennis List 26 NED T2Z2 T1Z1 T1Z1 T3Z1 Z1 4T7 5Z6 22.0 North Bound Climbing
16 Idse de Boer 13 NED T1Z1 Z2 T1Z1 Z4 T3Z1 Z3 3T5 6Z12 20.0 North Bound Climbing
17 Ferdinand Schulte 7 NED Z1 T5Z2 Z5 T1Z1 Z1 T2Z1 3T8 6Z11 18.0 Kei Boulderhal
18 Wouter Ebben 24 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 Z1 3T3 5Z5 16.0 School of Rock
19 Ynze Visser 33 NED Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 3T4 5Z6 14.0
20 Gregor Struwe 34 NED Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T3Z2 3T5 5Z6 12.0 North Bound Climbing
21 Casper Lensselink 1 NED T2Z2 T1Z1 T4Z3 Z3 Z3 3T7 5Z12 10.0 North Bound Climbing
22 Sem van den Akker 23 NED Z3 Z3 T1Z1 T1Z1 Z2 Z1 2T2 6Z11 9.0 Team Kids From The Block
23 Stijn Janssen 4 NED Z5 T3Z3 Z2 T3Z3 2T6 4Z13 8.0 Monk Eindhoven
24 Enrique Perdok 25 NED T3Z3 T4Z1 Z1 Z2 2T7 4Z7 7.0 Monk Eindhoven
25 Eckart Pruijs 39 NED T3Z2 T1Z1 Z2 2T4 3Z5 6.0 REVOLT
26 Castor Sprado 2 NED Z4 T3Z3 T3Z1 2T6 3Z8 5.0
27 Max Peters 19 NED Z1 T4Z3 Z1 Z1 Z4 1T4 5Z10 4.0 Radium Boulders
28 Xavier Trip 36 NED Z4 T2Z1 Z3 1T2 3Z8 3.0
29 Antonie Moes 3 NED T2Z1 Z5 Z3 1T2 3Z9 2.0 Top-It
30 Lucas de Jong 27 NED Z3 T3Z1 Z1 1T3 3Z5 1.0
31 Tijn Meulenberg 22 NED T4Z3 Z3 Z1 1T4 3Z7 0.0 Sterk
32 Stijn Liedenbaum 6 NED T2Z2 Z2 1T2 2Z4 0.0
33 Naod Negash 14 NED T5Z5 Z1 1T5 2Z6 0.0 Sterk
34 Iker Borsten 30 NED Z3 Z2 Z1 0T0 3Z6 0.0 Kei Boulderhal
35 Riemer Vegter 10 NED Z2 Z3 Z2 0T0 3Z7 0.0 Kei Boulderhal
36 Kjeldo Visser 15 NED Z3 0T0 1Z3 0.0
37 Paul Houbrechts 11 BEL 0T0 0Z0 0.0 REVOLT

Team Uitslag

# Team Totaal
1 Team Mountain Network 277.0
2 Monk Eindhoven 228.0
3 REVOLT 204.0
4 Team Delfts Bleau 165.0
5 North Bound Climbing 103.0
6 Team Neoliet 85.0
7 Monk Amsterdam 47.0
8 GRIP Nijmegen 46.0
9 cLimb 43.0
10 Kei Boulderhal 42.0
11 IVY Climbing 37.0
12 Team Kids From The Block 35.0
13 Radium Boulders 30.0
14 T.N.T. Climbing 28.0
15 Top-It 16.0
15 Unit 16.0
15 School of Rock 16.0
18 Bossche Boulders 10.0
19 Sterk 8.0