Boulder 4, 22-02-2020 11:00, Monk Eindhoven

Discipline: Boulder
Competitie: BOULDER 2020
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: Let op! Het format van deze wedstrijd is anders dan je gewend bent.
Tevens is dit een meetmoment wedstrijd, meer informatie: https://nkbv.nl/actueel/nieuws/meetmomenten-boulder-2020-bekend.html

De wedstrijd bestaat uit een on-sight voorronde met 5 boulders (IFSC 1/2 finale format) en een on-sight finale (IFSC finale format) met 4 boulders. Er wordt geklommen in twee wedstrijdcategorieën en twee startgroepen; Heren en Dames.

Het voorlopige tijdschema:

09:30 uur Boulderhal geopend + aanmelding open
10:30 uur Isolatie gesloten
11:00 uur Start kwalificaties Dames + Heren
13:30 uur Einde kwalificatie Dames
14:30 uur Einde kwalificatie Heren
14:45 uur Isolatie gesloten finalisten
16:30 uur Start Finale 
18:15 uur Prijsuitreiking

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Minimum leeftijd voor deelname: vanaf geboortejaar 2004.

Aantal deelnemers: 22

Naam Rugnummer Nat. Team Opm.
Lisa Klem 3 NED REVOLT
Anya van Essen 5 NED Team Mountain Network
Nora van Wassenaer 10 NED
Marit Zeldenthuis 20 NED Climb Up
Tiba Vroom 1 NED REVOLT
Ysa Rakestraw 13 NED Monk Eindhoven
Kim van den Hout 9 NED Unit
Simone Gerritsen 12 NED Monk Eindhoven
Joanne van Dijk 22 NED
Manon Boereboom 11 NED Monk Eindhoven
Lynn van der Meer 2 NED Team Neoliet
Claudine Delsaux 18 BEL
Sabina van Essen 21 NED Team Mountain Network Disp
Amber Schiffeleers 4 NED IVY Climbing
Pleun Frank 8 NED Monk Amsterdam
Elbrich Schoorstra 6 NED North Bound Climbing
Mette van Liempd 7 NED Monk Eindhoven
Mara Voorthuis 19 NED Kei Boulderhal
Ellen Timmer 17 NED North Bound Climbing
Robin Mertens 16 NED Sterk
Eke de Boer 15 NED North Bound Climbing
Marieke Berends 14 NED Monk Eindhoven

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 22

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ysa Rakestraw 13 NED Monk Eindhoven
2 Tiba Vroom 1 NED REVOLT
3 Anya van Essen 5 NED Team Mountain Network
4 Manon Boereboom 11 NED Monk Eindhoven
5 Claudine Delsaux 18 BEL
6 Marit Zeldenthuis 20 NED Climb Up
7 Lynn van der Meer 2 NED Team Neoliet
8 Marieke Berends 14 NED Monk Eindhoven
9 Kim van den Hout 9 NED Unit
10 Pleun Frank 8 NED Monk Amsterdam
11 Joanne van Dijk 22 NED
12 Mette van Liempd 7 NED Monk Eindhoven
13 Eke de Boer 15 NED North Bound Climbing
14 Ellen Timmer 17 NED North Bound Climbing
15 Robin Mertens 16 NED Sterk
16 Mara Voorthuis 19 NED Kei Boulderhal
17 Elbrich Schoorstra 6 NED North Bound Climbing
18 Sabina van Essen 21 NED Team Mountain Network
19 Amber Schiffeleers 4 NED IVY Climbing
20 Lisa Klem 3 NED REVOLT
21 Simone Gerritsen 12 NED Monk Eindhoven
22 Nora van Wassenaer 10 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ysa Rakestraw 13 NED Monk Eindhoven
2 Tiba Vroom 1 NED REVOLT
3 Anya van Essen 5 NED Team Mountain Network
4 Manon Boereboom 11 NED Monk Eindhoven
5 Claudine Delsaux 18 BEL
6 Marit Zeldenthuis 20 NED Climb Up
7 Lynn van der Meer 2 NED Team Neoliet
8 Marieke Berends 14 NED Monk Eindhoven
9 Kim van den Hout 9 NED Unit
10 Pleun Frank 8 NED Monk Amsterdam
11 Joanne van Dijk 22 NED
12 Mette van Liempd 7 NED Monk Eindhoven
13 Eke de Boer 15 NED North Bound Climbing
14 Ellen Timmer 17 NED North Bound Climbing
15 Robin Mertens 16 NED Sterk
16 Mara Voorthuis 19 NED Kei Boulderhal
17 Elbrich Schoorstra 6 NED North Bound Climbing
18 Sabina van Essen 21 NED Team Mountain Network
19 Amber Schiffeleers 4 NED IVY Climbing
20 Lisa Klem 3 NED REVOLT
21 Simone Gerritsen 12 NED Monk Eindhoven
22 Nora van Wassenaer 10 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ysa Rakestraw 13 NED Monk Eindhoven
2 Tiba Vroom 1 NED REVOLT
3 Anya van Essen 5 NED Team Mountain Network
4 Manon Boereboom 11 NED Monk Eindhoven
5 Claudine Delsaux 18 BEL
6 Marit Zeldenthuis 20 NED Climb Up
7 Lynn van der Meer 2 NED Team Neoliet
8 Marieke Berends 14 NED Monk Eindhoven
9 Kim van den Hout 9 NED Unit
10 Pleun Frank 8 NED Monk Amsterdam
11 Joanne van Dijk 22 NED
12 Mette van Liempd 7 NED Monk Eindhoven
13 Eke de Boer 15 NED North Bound Climbing
14 Ellen Timmer 17 NED North Bound Climbing
15 Robin Mertens 16 NED Sterk
16 Mara Voorthuis 19 NED Kei Boulderhal
17 Elbrich Schoorstra 6 NED North Bound Climbing
18 Sabina van Essen 21 NED Team Mountain Network
19 Amber Schiffeleers 4 NED IVY Climbing
20 Lisa Klem 3 NED REVOLT
21 Simone Gerritsen 12 NED Monk Eindhoven
22 Nora van Wassenaer 10 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ysa Rakestraw 13 NED Monk Eindhoven
2 Tiba Vroom 1 NED REVOLT
3 Anya van Essen 5 NED Team Mountain Network
4 Manon Boereboom 11 NED Monk Eindhoven
5 Claudine Delsaux 18 BEL
6 Marit Zeldenthuis 20 NED Climb Up
7 Lynn van der Meer 2 NED Team Neoliet
8 Marieke Berends 14 NED Monk Eindhoven
9 Kim van den Hout 9 NED Unit
10 Pleun Frank 8 NED Monk Amsterdam
11 Joanne van Dijk 22 NED
12 Mette van Liempd 7 NED Monk Eindhoven
13 Eke de Boer 15 NED North Bound Climbing
14 Ellen Timmer 17 NED North Bound Climbing
15 Robin Mertens 16 NED Sterk
16 Mara Voorthuis 19 NED Kei Boulderhal
17 Elbrich Schoorstra 6 NED North Bound Climbing
18 Sabina van Essen 21 NED Team Mountain Network
19 Amber Schiffeleers 4 NED IVY Climbing
20 Lisa Klem 3 NED REVOLT
21 Simone Gerritsen 12 NED Monk Eindhoven
22 Nora van Wassenaer 10 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ysa Rakestraw 13 NED Monk Eindhoven
2 Tiba Vroom 1 NED REVOLT
3 Anya van Essen 5 NED Team Mountain Network
4 Manon Boereboom 11 NED Monk Eindhoven
5 Claudine Delsaux 18 BEL
6 Marit Zeldenthuis 20 NED Climb Up
7 Lynn van der Meer 2 NED Team Neoliet
8 Marieke Berends 14 NED Monk Eindhoven
9 Kim van den Hout 9 NED Unit
10 Pleun Frank 8 NED Monk Amsterdam
11 Joanne van Dijk 22 NED
12 Mette van Liempd 7 NED Monk Eindhoven
13 Eke de Boer 15 NED North Bound Climbing
14 Ellen Timmer 17 NED North Bound Climbing
15 Robin Mertens 16 NED Sterk
16 Mara Voorthuis 19 NED Kei Boulderhal
17 Elbrich Schoorstra 6 NED North Bound Climbing
18 Sabina van Essen 21 NED Team Mountain Network
19 Amber Schiffeleers 4 NED IVY Climbing
20 Lisa Klem 3 NED REVOLT
21 Simone Gerritsen 12 NED Monk Eindhoven
22 Nora van Wassenaer 10 NED
22-02-2020 18:33
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Tiba Vroom 1 NED T3Z3 T1Z1 T4Z4 T2Z2 T1Z1 5T11 5Z11 Z1 T1Z1 T1Z1 2T2 3Z3 100.0 REVOLT
2 Sabina van Essen 21 NED T1Z1 T1Z1 T3Z3 T1Z1 4T6 4Z6 T2Z1 Z2 T2Z2 2T4 3Z5 80.0 Team Mountain Network
3 Lisa Klem 3 NED T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T3Z3 5T8 5Z8 T3Z1 T2Z1 Z1 2T5 3Z3 65.0 REVOLT
4 Pleun Frank 8 NED T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 5T6 5Z6 Z1 Z1 T3Z3 Z1 1T3 4Z6 55.0 Monk Amsterdam
5 Lynn van der Meer 2 NED T1Z1 T1Z1 T3Z3 T1Z1 T1Z1 5T7 5Z7 Z1 T1Z1 Z1 1T1 3Z3 51.0 Team Neoliet
6 Amber Schiffeleers 4 NED Z1 T1Z1 T2Z2 Z1 T1Z1 3T4 5Z6 Z1 Z1 0T0 2Z2 47.0 IVY Climbing
7 Marieke Berends 14 NED Z2 T1Z1 T7Z7 T4Z4 3T12 4Z14 43.0 Monk Eindhoven
8 Anya van Essen 5 NED Z1 T1Z1 Z3 T4Z4 2T5 4Z9 40.0 Team Mountain Network
9 Claudine Delsaux 18 BEL Z1 T1Z1 T3Z2 2T4 3Z4 37.0
10 Ysa Rakestraw 13 NED Z6 T2Z1 T5Z4 2T7 3Z11 34.0 Monk Eindhoven
11 Mette van Liempd 7 NED Z2 T9Z9 T6Z6 2T15 3Z17 31.0 Monk Eindhoven
12 Mara Voorthuis 19 NED T1Z1 T2Z1 2T3 2Z2 28.0 Kei Boulderhal
13 Nora van Wassenaer 10 NED Z1 Z1 Z11 T3Z1 1T3 4Z14 26.0
14 Simone Gerritsen 12 NED Z3 Z1 T5Z5 1T5 3Z9 24.0 Monk Eindhoven
15 Manon Boereboom 11 NED Z1 T1Z1 1T1 2Z2 22.0 Monk Eindhoven
16 Eke de Boer 15 NED Z2 T3Z3 1T3 2Z5 20.0 North Bound Climbing
17 Elbrich Schoorstra 6 NED Z1 T7Z7 1T7 2Z8 18.0 North Bound Climbing
18 Marit Zeldenthuis 20 NED Z5 T10Z10 1T10 2Z15 16.0 Climb Up
19 Kim van den Hout 9 NED T1Z1 1T1 1Z1 14.0 Unit
20 Joanne van Dijk 22 NED Z7 0T0 1Z7 12.0
21 Ellen Timmer 17 NED 0T0 0Z0 10.0 North Bound Climbing
21 Robin Mertens 16 NED 0T0 0Z0 10.0 Sterk

Aantal deelnemers: 30

Naam Rugnummer Nat. Team
Eckart Pruijs 18 NED REVOLT
Xavier Trip 23 NED Kei Boulderhal
Youri Keij 31 NED
Lucas de Jong 22 NED
Antonie Moes 25 NED Top-It
Ferdinand Schulte 10 NED Kei Boulderhal
Tijn Meulenberg 26 NED Sterk
Jesse van der Heijden 16 NED GRIP Nijmegen
Sem van den Akker 1 NED Team Kids From The Block
Iker Borsten 24 NED Kei Boulderhal
Nigel Armino 9 NED IVY Climbing
Jens de Louw 8 NED Team Mountain Network
Remmelt Dirksen 5 NED Unit
Pieter van Loon 28 NED Monk Eindhoven
Mark Brand 2 NED Team Mountain Network
Hidde Bakker 6 NED REVOLT
Paul Brand 7 NED T.N.T. Climbing
Tim Reuser 4 NED Team Delfts Bleau
Iwan Pasveer 11 NED Team Mountain Network
Stijn Janssen 20 NED Monk Eindhoven
Arno Luypaert 32 BEL
Tim Ponsen 29 NED Team Mountain Network
Don van Laere 3 NED Team Delfts Bleau
Julian Konig 13 NED Monk Eindhoven
Bob Giesberts 14 NED Radium Boulders
Wouter Ebben 17 NED School of Rock
Teun van der Graaf 19 NED Monk Eindhoven
Dennis List 15 NED North Bound Climbing
Gregor Struwe 12 NED North Bound Climbing
Tom Reuvers 30 NED NIJSAC

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 30

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Sem van den Akker 1 NED Team Kids From The Block
2 Mark Brand 2 NED Team Mountain Network
3 Don van Laere 3 NED Team Delfts Bleau
4 Tim Reuser 4 NED Team Delfts Bleau
5 Remmelt Dirksen 5 NED Unit
6 Hidde Bakker 6 NED REVOLT
7 Paul Brand 7 NED T.N.T. Climbing
8 Jens de Louw 8 NED Team Mountain Network
9 Nigel Armino 9 NED IVY Climbing
10 Ferdinand Schulte 10 NED Kei Boulderhal
11 Iwan Pasveer 11 NED Team Mountain Network
12 Gregor Struwe 12 NED North Bound Climbing
13 Julian Konig 13 NED Monk Eindhoven
14 Bob Giesberts 14 NED Radium Boulders
15 Dennis List 15 NED North Bound Climbing
16 Jesse van der Heijden 16 NED GRIP Nijmegen
17 Wouter Ebben 17 NED School of Rock
18 Eckart Pruijs 18 NED REVOLT
19 Teun van der Graaf 19 NED Monk Eindhoven
20 Stijn Janssen 20 NED Monk Eindhoven
21 Lucas de Jong 22 NED
22 Xavier Trip 23 NED Kei Boulderhal
23 Iker Borsten 24 NED Kei Boulderhal
24 Antonie Moes 25 NED Top-It
25 Tijn Meulenberg 26 NED Sterk
26 Pieter van Loon 28 NED Monk Eindhoven
27 Tim Ponsen 29 NED Team Mountain Network
28 Tom Reuvers 30 NED NIJSAC
29 Youri Keij 31 NED
30 Arno Luypaert 32 BEL
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Sem van den Akker 1 NED Team Kids From The Block
2 Mark Brand 2 NED Team Mountain Network
3 Don van Laere 3 NED Team Delfts Bleau
4 Tim Reuser 4 NED Team Delfts Bleau
5 Remmelt Dirksen 5 NED Unit
6 Hidde Bakker 6 NED REVOLT
7 Paul Brand 7 NED T.N.T. Climbing
8 Jens de Louw 8 NED Team Mountain Network
9 Nigel Armino 9 NED IVY Climbing
10 Ferdinand Schulte 10 NED Kei Boulderhal
11 Iwan Pasveer 11 NED Team Mountain Network
12 Gregor Struwe 12 NED North Bound Climbing
13 Julian Konig 13 NED Monk Eindhoven
14 Bob Giesberts 14 NED Radium Boulders
15 Dennis List 15 NED North Bound Climbing
16 Jesse van der Heijden 16 NED GRIP Nijmegen
17 Wouter Ebben 17 NED School of Rock
18 Eckart Pruijs 18 NED REVOLT
19 Teun van der Graaf 19 NED Monk Eindhoven
20 Stijn Janssen 20 NED Monk Eindhoven
21 Lucas de Jong 22 NED
22 Xavier Trip 23 NED Kei Boulderhal
23 Iker Borsten 24 NED Kei Boulderhal
24 Antonie Moes 25 NED Top-It
25 Tijn Meulenberg 26 NED Sterk
26 Pieter van Loon 28 NED Monk Eindhoven
27 Tim Ponsen 29 NED Team Mountain Network
28 Tom Reuvers 30 NED NIJSAC
29 Youri Keij 31 NED
30 Arno Luypaert 32 BEL
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Sem van den Akker 1 NED Team Kids From The Block
2 Mark Brand 2 NED Team Mountain Network
3 Don van Laere 3 NED Team Delfts Bleau
4 Tim Reuser 4 NED Team Delfts Bleau
5 Remmelt Dirksen 5 NED Unit
6 Hidde Bakker 6 NED REVOLT
7 Paul Brand 7 NED T.N.T. Climbing
8 Jens de Louw 8 NED Team Mountain Network
9 Nigel Armino 9 NED IVY Climbing
10 Ferdinand Schulte 10 NED Kei Boulderhal
11 Iwan Pasveer 11 NED Team Mountain Network
12 Gregor Struwe 12 NED North Bound Climbing
13 Julian Konig 13 NED Monk Eindhoven
14 Bob Giesberts 14 NED Radium Boulders
15 Dennis List 15 NED North Bound Climbing
16 Jesse van der Heijden 16 NED GRIP Nijmegen
17 Wouter Ebben 17 NED School of Rock
18 Eckart Pruijs 18 NED REVOLT
19 Teun van der Graaf 19 NED Monk Eindhoven
20 Stijn Janssen 20 NED Monk Eindhoven
21 Lucas de Jong 22 NED
22 Xavier Trip 23 NED Kei Boulderhal
23 Iker Borsten 24 NED Kei Boulderhal
24 Antonie Moes 25 NED Top-It
25 Tijn Meulenberg 26 NED Sterk
26 Pieter van Loon 28 NED Monk Eindhoven
27 Tim Ponsen 29 NED Team Mountain Network
28 Tom Reuvers 30 NED NIJSAC
29 Youri Keij 31 NED
30 Arno Luypaert 32 BEL
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Sem van den Akker 1 NED Team Kids From The Block
2 Mark Brand 2 NED Team Mountain Network
3 Don van Laere 3 NED Team Delfts Bleau
4 Tim Reuser 4 NED Team Delfts Bleau
5 Remmelt Dirksen 5 NED Unit
6 Hidde Bakker 6 NED REVOLT
7 Paul Brand 7 NED T.N.T. Climbing
8 Jens de Louw 8 NED Team Mountain Network
9 Nigel Armino 9 NED IVY Climbing
10 Ferdinand Schulte 10 NED Kei Boulderhal
11 Iwan Pasveer 11 NED Team Mountain Network
12 Gregor Struwe 12 NED North Bound Climbing
13 Julian Konig 13 NED Monk Eindhoven
14 Bob Giesberts 14 NED Radium Boulders
15 Dennis List 15 NED North Bound Climbing
16 Jesse van der Heijden 16 NED GRIP Nijmegen
17 Wouter Ebben 17 NED School of Rock
18 Eckart Pruijs 18 NED REVOLT
19 Teun van der Graaf 19 NED Monk Eindhoven
20 Stijn Janssen 20 NED Monk Eindhoven
21 Lucas de Jong 22 NED
22 Xavier Trip 23 NED Kei Boulderhal
23 Iker Borsten 24 NED Kei Boulderhal
24 Antonie Moes 25 NED Top-It
25 Tijn Meulenberg 26 NED Sterk
26 Pieter van Loon 28 NED Monk Eindhoven
27 Tim Ponsen 29 NED Team Mountain Network
28 Tom Reuvers 30 NED NIJSAC
29 Youri Keij 31 NED
30 Arno Luypaert 32 BEL
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Sem van den Akker 1 NED Team Kids From The Block
2 Mark Brand 2 NED Team Mountain Network
3 Don van Laere 3 NED Team Delfts Bleau
4 Tim Reuser 4 NED Team Delfts Bleau
5 Remmelt Dirksen 5 NED Unit
6 Hidde Bakker 6 NED REVOLT
7 Paul Brand 7 NED T.N.T. Climbing
8 Jens de Louw 8 NED Team Mountain Network
9 Nigel Armino 9 NED IVY Climbing
10 Ferdinand Schulte 10 NED Kei Boulderhal
11 Iwan Pasveer 11 NED Team Mountain Network
12 Gregor Struwe 12 NED North Bound Climbing
13 Julian Konig 13 NED Monk Eindhoven
14 Bob Giesberts 14 NED Radium Boulders
15 Dennis List 15 NED North Bound Climbing
16 Jesse van der Heijden 16 NED GRIP Nijmegen
17 Wouter Ebben 17 NED School of Rock
18 Eckart Pruijs 18 NED REVOLT
19 Teun van der Graaf 19 NED Monk Eindhoven
20 Stijn Janssen 20 NED Monk Eindhoven
21 Lucas de Jong 22 NED
22 Xavier Trip 23 NED Kei Boulderhal
23 Iker Borsten 24 NED Kei Boulderhal
24 Antonie Moes 25 NED Top-It
25 Tijn Meulenberg 26 NED Sterk
26 Pieter van Loon 28 NED Monk Eindhoven
27 Tim Ponsen 29 NED Team Mountain Network
28 Tom Reuvers 30 NED NIJSAC
29 Youri Keij 31 NED
30 Arno Luypaert 32 BEL
22-02-2020 18:33
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Tim Reuser 4 NED T3Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 4T6 4Z5 T1Z1 T2Z1 T2Z2 T2Z2 4T7 4Z6 100.0 Team Delfts Bleau
2 Don van Laere 3 NED T1Z1 T2Z2 T3Z3 T1Z1 4T7 4Z7 T1Z1 T4Z3 T4Z1 T1Z1 4T10 4Z6 80.0 Team Delfts Bleau
3 Mark Brand 2 NED T1Z1 T1Z1 T3Z1 T3Z3 T1Z1 5T9 5Z7 T3Z1 Z1 T5Z3 2T8 3Z5 65.0 Team Mountain Network
4 Ferdinand Schulte 10 NED T4Z3 T1Z1 Z1 T2Z2 T2Z1 4T9 5Z8 Z2 Z1 Z3 0T0 3Z6 55.0 Kei Boulderhal
5 Iwan Pasveer 11 NED T6Z3 T2Z1 Z4 T6Z6 T4Z3 4T18 5Z17 Z1 0T0 1Z1 51.0 Team Mountain Network
6 Jens de Louw 8 NED T5Z2 Z1 T4Z3 T9Z9 T3Z1 4T21 5Z16 Z4 0T0 1Z4 47.0 Team Mountain Network
7 Paul Brand 7 NED T1Z1 T4Z4 T2Z1 T1Z1 4T8 4Z7 43.0 T.N.T. Climbing
8 Hidde Bakker 6 NED T3Z3 T2Z2 Z2 T4Z4 Z1 3T9 5Z12 40.0 REVOLT
9 Remmelt Dirksen 5 NED Z2 T2Z2 T1Z1 T2Z1 3T5 4Z6 37.0 Unit
10 Teun van der Graaf 19 NED Z1 T4Z1 T2Z2 T2Z1 3T8 4Z5 34.0 Monk Eindhoven
11 Nigel Armino 9 NED T4Z3 T1Z1 T3Z1 Z1 3T8 4Z6 31.0 IVY Climbing
12 Jesse van der Heijden 16 NED T5Z1 T2Z1 T1Z1 3T8 3Z3 28.0 GRIP Nijmegen
13 Julian Konig 13 NED Z5 T3Z3 Z3 T1Z1 2T4 4Z12 26.0 Monk Eindhoven
14 Lucas de Jong 22 NED Z7 T3Z2 Z5 T2Z1 2T5 4Z15 24.0
15 Sem van den Akker 1 NED Z6 T4Z2 Z2 T2Z1 2T6 4Z11 22.0 Team Kids From The Block
16 Gregor Struwe 12 NED T2Z2 Z1 Z8 T6Z1 2T8 4Z12 20.0 North Bound Climbing
17 Bob Giesberts 14 NED T1Z1 Z1 T3Z1 2T4 3Z3 18.0 Radium Boulders
18 Arno Luypaert 32 BEL T3Z2 T4Z2 Z1 2T7 3Z5 16.0
19 Pieter van Loon 28 NED Z5 Z1 T4Z2 Z6 Z1 1T4 5Z15 14.0 Monk Eindhoven
20 Stijn Janssen 20 NED Z10 T1Z1 1T1 2Z11 12.0 Monk Eindhoven
21 Dennis List 15 NED Z3 Z3 Z2 0T0 3Z8 10.0 North Bound Climbing
22 Eckart Pruijs 18 NED Z6 Z2 Z1 0T0 3Z9 9.0 REVOLT
23 Wouter Ebben 17 NED Z6 Z4 Z1 0T0 3Z11 8.0 School of Rock
24 Iker Borsten 24 NED Z5 Z1 0T0 2Z6 7.0 Kei Boulderhal
25 Antonie Moes 25 NED Z7 Z1 0T0 2Z8 6.0 Top-It
26 Xavier Trip 23 NED Z7 Z2 0T0 2Z9 5.0 Kei Boulderhal
27 Tijn Meulenberg 26 NED Z1 0T0 1Z1 4.0 Sterk
27 Tim Ponsen 29 NED Z1 0T0 1Z1 4.0 Team Mountain Network
29 Tom Reuvers 30 NED Z2 0T0 1Z2 2.0 NIJSAC
30 Youri Keij 31 NED 0T0 0Z0 1.0

Team Uitslag

# Team Totaal
1 Team Mountain Network 283.0
2 REVOLT 214.0
3 Monk Eindhoven 182.0
4 Team Delfts Bleau 180.0
5 Kei Boulderhal 95.0
6 IVY Climbing 78.0
6 North Bound Climbing 78.0
8 Monk Amsterdam 55.0
9 Unit 51.0
9 Team Neoliet 51.0
11 T.N.T. Climbing 43.0
12 GRIP Nijmegen 28.0
13 Team Kids From The Block 22.0
14 Radium Boulders 18.0
15 Climb Up 16.0
16 Sterk 14.0
17 School of Rock 8.0
18 Top-It 6.0
19 NIJSAC 2.0