Jeugd Boulder 2 JAB , Sat, 11 Jan 2020 10:30:00 +0100, Bolder Neoliet, Rotterdam

Discipline: Boulder
League: Jeugd Boulder JAB 19/20
Status: Processed
Description: Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 2001 en 2002], Jeugd A [2003 en 2004] en Jeugd B [2005 en 2006].

Jongens en Meisjes vormen per leeftijdscategorie een eigen wedstrijdcategorie, in totaal zijn er 6 wedstrijdcategorieën.

De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit twee rondes. De kwalificatieronde bestaat uit 8 flash boulders. Per boulder mag je maximaal 5 pogingen doen. De definitieve tijd van de flash ronde wordt op de wedstrijddag mede bepaald door het aantal deelnemers per startgroep. Daarna volgt voor de 6 hoogst geplaatste klimmers per categorie een finale met 3 on sight boulders. Per boulder krijg je 5 minuten klimtijd en tussen de boulders krijg je 5 minuten rust. Het wedstrijdformat van deze ronde is vergelijkbaar met een IFSC World Cup 1/2 finale. Jongens en Meisjes klimmen gelijktijdig/parallel aan elkaar.

Het voorlopige tijdschema volgt:

Kwalificatierondes:
09:00 uur Hal + aanmelding open
09:30 uur Sluiting aanmelding categorie Jongens B
10:00 uur Start kwalificatie categorie jongens B
11:00 uur Sluiting aanmelding categorie Meisjes B
11:30 uur Einde kwalificatie categorie jongens B
11:30 Start kwalificatie categorie Meisjes B
13:00 uur Einde kwalificatie categorie Meisjes B
13:00 uur Sluiting aanmelding categorie A
13:30 uur Start kwalificatie categorie A
15:45 uur Sluiting aanmelding categorie Junioren
16:00 uur Einde kwalificatie categorie A
16:15 uur Start kwalificatie categorie Junioren
17:45 uur Einde kwalificatie categorie Junioren

Finales:
16:30 uur Start Finale categorie Jongens B
17:00 uur Start Finale categorie Meisjes B
18:00 uur Prijsuitreiking categorie Jongens + Meisjes B
18:00 uur Start Finale categorie A + Junioren
19:15 uur Prijsuitreiking categorie A + Junioren

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Meisjes Junioren (U20)

Number of competitors: 9

Name Bib number Team
Maartje Wilmink 203 Team Delfts Bleau
Elja Leijenhorst 208 Team Delfts Bleau
Debby Bogaard 202 Team Delfts Bleau
Merleyn Koops 206 GRIP Nijmegen
Dunya Handor 204 Bruut
Freja Smed 200 Climb Up
Mette van Liempd 205 Monk Eindhoven
Charlène Tilborghs 201 Team Mountain Network
Simone Gerritsen 207

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 9

# Name Bib number Team
1 Elja Leijenhorst 208 Team Delfts Bleau
2 Dunya Handor 204 Bruut
3 Charlène Tilborghs 201 Team Mountain Network
4 Debby Bogaard 202 Team Delfts Bleau
5 Merleyn Koops 206 GRIP Nijmegen
6 Freja Smed 200 Climb Up
7 Maartje Wilmink 203 Team Delfts Bleau
8 Mette van Liempd 205 Monk Eindhoven
9 Simone Gerritsen 207
# Name Bib number Team
1 Elja Leijenhorst 208 Team Delfts Bleau
2 Dunya Handor 204 Bruut
3 Charlène Tilborghs 201 Team Mountain Network
4 Debby Bogaard 202 Team Delfts Bleau
5 Merleyn Koops 206 GRIP Nijmegen
6 Freja Smed 200 Climb Up
7 Maartje Wilmink 203 Team Delfts Bleau
8 Mette van Liempd 205 Monk Eindhoven
9 Simone Gerritsen 207
# Name Bib number Team
1 Elja Leijenhorst 208 Team Delfts Bleau
2 Dunya Handor 204 Bruut
3 Charlène Tilborghs 201 Team Mountain Network
4 Debby Bogaard 202 Team Delfts Bleau
5 Merleyn Koops 206 GRIP Nijmegen
6 Freja Smed 200 Climb Up
7 Maartje Wilmink 203 Team Delfts Bleau
8 Mette van Liempd 205 Monk Eindhoven
9 Simone Gerritsen 207
# Name Bib number Team
1 Elja Leijenhorst 208 Team Delfts Bleau
2 Dunya Handor 204 Bruut
3 Charlène Tilborghs 201 Team Mountain Network
4 Debby Bogaard 202 Team Delfts Bleau
5 Merleyn Koops 206 GRIP Nijmegen
6 Freja Smed 200 Climb Up
7 Maartje Wilmink 203 Team Delfts Bleau
8 Mette van Liempd 205 Monk Eindhoven
9 Simone Gerritsen 207
# Name Bib number Team
1 Elja Leijenhorst 208 Team Delfts Bleau
2 Dunya Handor 204 Bruut
3 Charlène Tilborghs 201 Team Mountain Network
4 Debby Bogaard 202 Team Delfts Bleau
5 Merleyn Koops 206 GRIP Nijmegen
6 Freja Smed 200 Climb Up
7 Maartje Wilmink 203 Team Delfts Bleau
8 Mette van Liempd 205 Monk Eindhoven
9 Simone Gerritsen 207
# Name Bib number Team
1 Elja Leijenhorst 208 Team Delfts Bleau
2 Dunya Handor 204 Bruut
3 Charlène Tilborghs 201 Team Mountain Network
4 Debby Bogaard 202 Team Delfts Bleau
5 Merleyn Koops 206 GRIP Nijmegen
6 Freja Smed 200 Climb Up
7 Maartje Wilmink 203 Team Delfts Bleau
8 Mette van Liempd 205 Monk Eindhoven
9 Simone Gerritsen 207
# Name Bib number Team
1 Elja Leijenhorst 208 Team Delfts Bleau
2 Dunya Handor 204 Bruut
3 Charlène Tilborghs 201 Team Mountain Network
4 Debby Bogaard 202 Team Delfts Bleau
5 Merleyn Koops 206 GRIP Nijmegen
6 Freja Smed 200 Climb Up
7 Maartje Wilmink 203 Team Delfts Bleau
8 Mette van Liempd 205 Monk Eindhoven
9 Simone Gerritsen 207
# Name Bib number Team
1 Elja Leijenhorst 208 Team Delfts Bleau
2 Dunya Handor 204 Bruut
3 Charlène Tilborghs 201 Team Mountain Network
4 Debby Bogaard 202 Team Delfts Bleau
5 Merleyn Koops 206 GRIP Nijmegen
6 Freja Smed 200 Climb Up
7 Maartje Wilmink 203 Team Delfts Bleau
8 Mette van Liempd 205 Monk Eindhoven
9 Simone Gerritsen 207
11-01-2020 20:06
# Name Bib number 1 2 3 4 5 6 7 8 Total 1 2 3 Total League. Points Team
1 Charlène Tilborghs 201 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 7T8 8Z8 Z2 T1Z1 T3Z1 2T4 3Z4 100.0 Team Mountain Network
2 Mette van Liempd 205 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 Z2 5T5 7Z8 Z2 T1Z1 Z2 1T1 3Z5 80.0 Monk Eindhoven
3 Simone Gerritsen 207 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z1 T2Z1 6T10 7Z7 Z4 T1Z1 Z1 1T1 3Z6 65.0
4 Freja Smed 200 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z1 T3Z1 Z3 5T9 7Z9 T1Z1 Z1 1T1 2Z2 55.0 Climb Up
5 Maartje Wilmink 203 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T3Z3 5T7 6Z8 T1Z1 Z7 1T1 2Z8 51.0 Team Delfts Bleau
6 Elja Leijenhorst 208 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z1 T2Z2 6T10 7Z8 Z1 Z2 Z7 0T0 3Z10 47.0 Team Delfts Bleau
7 Debby Bogaard 202 T1Z1 T1Z1 T2Z2 Z1 Z2 T1Z1 Z5 4T5 7Z13 43.0 Team Delfts Bleau
8 Dunya Handor 204 T1Z1 Z2 T2Z1 Z1 Z3 T1Z1 Z2 3T4 7Z11 40.0 Bruut
9 Merleyn Koops 206 Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 3T4 4Z5 37.0 GRIP Nijmegen

Meisjes A (U18)

Number of competitors: 25

Name Bib number Team
Amber Schiffeleers 400 TOC Limburg
Klaar van den Beuken 416 Ayers Rookies
Anya van Essen 420 Team Mountain Network
Lisa Klem 412 REVOLT
Marit Zeldenthuis 411 Climb Up
Edith Savenije 418 Top-It
Gitta Posthumus 417 Ayers Rookies
Gitte Meus 410 Team Mountain Network
Lieke van Gemert 425 Team Mountain Network
Myrthe van de Pol 408 Ayers Rookies
Milou van der Klooster 421 Monk Rotterdam
Sophie Trenning 407 Team Mountain Network
Sanne Gijselman 406 Team Neoliet
Mara Voorthuis 424 Kei Boulderhal
Suzanne Willemsen 419 Team Mountain Network
Renée Langenhuizen 401 Team Delfts Bleau
Gianna Evers 404 REVOLT
Iris van 't Westeinde 405 Team Neoliet
Ileen Rouwenhorst 414 Team Delfts Bleau
Nena Brunekreef 413 Team Mountain Network
Lies van Raaij 415 Team Delfts Bleau
Manon Knops 402 Top Climbing Twente
Fenna Schouten 422 Team Mountain Network
Sterre Tolenaar 409 Monk Rotterdam
Nienke Sorber 423 Monk Amsterdam

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 25

# Name Bib number Team
1 Sophie Trenning 407 Team Mountain Network
2 Myrthe van de Pol 408 Ayers Rookies
3 Sanne Gijselman 406 Team Neoliet
4 Manon Knops 402 Top Climbing Twente
5 Lies van Raaij 415 Team Delfts Bleau
6 Gianna Evers 404 REVOLT
7 Gitta Posthumus 417 Ayers Rookies
8 Nienke Sorber 423 Monk Amsterdam
9 Ileen Rouwenhorst 414 Team Delfts Bleau
10 Sterre Tolenaar 409 Monk Rotterdam
11 Iris van 't Westeinde 405 Team Neoliet
12 Milou van der Klooster 421 Monk Rotterdam
13 Edith Savenije 418 Top-It
14 Mara Voorthuis 424 Kei Boulderhal
15 Anya van Essen 420 Team Mountain Network
16 Fenna Schouten 422 Team Mountain Network
17 Amber Schiffeleers 400 TOC Limburg
18 Renée Langenhuizen 401 Team Delfts Bleau
19 Lieke van Gemert 425 Team Mountain Network
20 Lisa Klem 412 REVOLT
21 Gitte Meus 410 Team Mountain Network
22 Nena Brunekreef 413 Team Mountain Network
23 Klaar van den Beuken 416 Ayers Rookies
24 Marit Zeldenthuis 411 Climb Up
25 Suzanne Willemsen 419 Team Mountain Network
# Name Bib number Team
1 Sophie Trenning 407 Team Mountain Network
2 Myrthe van de Pol 408 Ayers Rookies
3 Sanne Gijselman 406 Team Neoliet
4 Manon Knops 402 Top Climbing Twente
5 Lies van Raaij 415 Team Delfts Bleau
6 Gianna Evers 404 REVOLT
7 Gitta Posthumus 417 Ayers Rookies
8 Nienke Sorber 423 Monk Amsterdam
9 Ileen Rouwenhorst 414 Team Delfts Bleau
10 Sterre Tolenaar 409 Monk Rotterdam
11 Iris van 't Westeinde 405 Team Neoliet
12 Milou van der Klooster 421 Monk Rotterdam
13 Edith Savenije 418 Top-It
14 Mara Voorthuis 424 Kei Boulderhal
15 Anya van Essen 420 Team Mountain Network
16 Fenna Schouten 422 Team Mountain Network
17 Amber Schiffeleers 400 TOC Limburg
18 Renée Langenhuizen 401 Team Delfts Bleau
19 Lieke van Gemert 425 Team Mountain Network
20 Lisa Klem 412 REVOLT
21 Gitte Meus 410 Team Mountain Network
22 Nena Brunekreef 413 Team Mountain Network
23 Klaar van den Beuken 416 Ayers Rookies
24 Marit Zeldenthuis 411 Climb Up
25 Suzanne Willemsen 419 Team Mountain Network
# Name Bib number Team
1 Sophie Trenning 407 Team Mountain Network
2 Myrthe van de Pol 408 Ayers Rookies
3 Sanne Gijselman 406 Team Neoliet
4 Manon Knops 402 Top Climbing Twente
5 Lies van Raaij 415 Team Delfts Bleau
6 Gianna Evers 404 REVOLT
7 Gitta Posthumus 417 Ayers Rookies
8 Nienke Sorber 423 Monk Amsterdam
9 Ileen Rouwenhorst 414 Team Delfts Bleau
10 Sterre Tolenaar 409 Monk Rotterdam
11 Iris van 't Westeinde 405 Team Neoliet
12 Milou van der Klooster 421 Monk Rotterdam
13 Edith Savenije 418 Top-It
14 Mara Voorthuis 424 Kei Boulderhal
15 Anya van Essen 420 Team Mountain Network
16 Fenna Schouten 422 Team Mountain Network
17 Amber Schiffeleers 400 TOC Limburg
18 Renée Langenhuizen 401 Team Delfts Bleau
19 Lieke van Gemert 425 Team Mountain Network
20 Lisa Klem 412 REVOLT
21 Gitte Meus 410 Team Mountain Network
22 Nena Brunekreef 413 Team Mountain Network
23 Klaar van den Beuken 416 Ayers Rookies
24 Marit Zeldenthuis 411 Climb Up
25 Suzanne Willemsen 419 Team Mountain Network
# Name Bib number Team
1 Sophie Trenning 407 Team Mountain Network
2 Myrthe van de Pol 408 Ayers Rookies
3 Sanne Gijselman 406 Team Neoliet
4 Manon Knops 402 Top Climbing Twente
5 Lies van Raaij 415 Team Delfts Bleau
6 Gianna Evers 404 REVOLT
7 Gitta Posthumus 417 Ayers Rookies
8 Nienke Sorber 423 Monk Amsterdam
9 Ileen Rouwenhorst 414 Team Delfts Bleau
10 Sterre Tolenaar 409 Monk Rotterdam
11 Iris van 't Westeinde 405 Team Neoliet
12 Milou van der Klooster 421 Monk Rotterdam
13 Edith Savenije 418 Top-It
14 Mara Voorthuis 424 Kei Boulderhal
15 Anya van Essen 420 Team Mountain Network
16 Fenna Schouten 422 Team Mountain Network
17 Amber Schiffeleers 400 TOC Limburg
18 Renée Langenhuizen 401 Team Delfts Bleau
19 Lieke van Gemert 425 Team Mountain Network
20 Lisa Klem 412 REVOLT
21 Gitte Meus 410 Team Mountain Network
22 Nena Brunekreef 413 Team Mountain Network
23 Klaar van den Beuken 416 Ayers Rookies
24 Marit Zeldenthuis 411 Climb Up
25 Suzanne Willemsen 419 Team Mountain Network
# Name Bib number Team
1 Sophie Trenning 407 Team Mountain Network
2 Myrthe van de Pol 408 Ayers Rookies
3 Sanne Gijselman 406 Team Neoliet
4 Manon Knops 402 Top Climbing Twente
5 Lies van Raaij 415 Team Delfts Bleau
6 Gianna Evers 404 REVOLT
7 Gitta Posthumus 417 Ayers Rookies
8 Nienke Sorber 423 Monk Amsterdam
9 Ileen Rouwenhorst 414 Team Delfts Bleau
10 Sterre Tolenaar 409 Monk Rotterdam
11 Iris van 't Westeinde 405 Team Neoliet
12 Milou van der Klooster 421 Monk Rotterdam
13 Edith Savenije 418 Top-It
14 Mara Voorthuis 424 Kei Boulderhal
15 Anya van Essen 420 Team Mountain Network
16 Fenna Schouten 422 Team Mountain Network
17 Amber Schiffeleers 400 TOC Limburg
18 Renée Langenhuizen 401 Team Delfts Bleau
19 Lieke van Gemert 425 Team Mountain Network
20 Lisa Klem 412 REVOLT
21 Gitte Meus 410 Team Mountain Network
22 Nena Brunekreef 413 Team Mountain Network
23 Klaar van den Beuken 416 Ayers Rookies
24 Marit Zeldenthuis 411 Climb Up
25 Suzanne Willemsen 419 Team Mountain Network
# Name Bib number Team
1 Sophie Trenning 407 Team Mountain Network
2 Myrthe van de Pol 408 Ayers Rookies
3 Sanne Gijselman 406 Team Neoliet
4 Manon Knops 402 Top Climbing Twente
5 Lies van Raaij 415 Team Delfts Bleau
6 Gianna Evers 404 REVOLT
7 Gitta Posthumus 417 Ayers Rookies
8 Nienke Sorber 423 Monk Amsterdam
9 Ileen Rouwenhorst 414 Team Delfts Bleau
10 Sterre Tolenaar 409 Monk Rotterdam
11 Iris van 't Westeinde 405 Team Neoliet
12 Milou van der Klooster 421 Monk Rotterdam
13 Edith Savenije 418 Top-It
14 Mara Voorthuis 424 Kei Boulderhal
15 Anya van Essen 420 Team Mountain Network
16 Fenna Schouten 422 Team Mountain Network
17 Amber Schiffeleers 400 TOC Limburg
18 Renée Langenhuizen 401 Team Delfts Bleau
19 Lieke van Gemert 425 Team Mountain Network
20 Lisa Klem 412 REVOLT
21 Gitte Meus 410 Team Mountain Network
22 Nena Brunekreef 413 Team Mountain Network
23 Klaar van den Beuken 416 Ayers Rookies
24 Marit Zeldenthuis 411 Climb Up
25 Suzanne Willemsen 419 Team Mountain Network
# Name Bib number Team
1 Sophie Trenning 407 Team Mountain Network
2 Myrthe van de Pol 408 Ayers Rookies
3 Sanne Gijselman 406 Team Neoliet
4 Manon Knops 402 Top Climbing Twente
5 Lies van Raaij 415 Team Delfts Bleau
6 Gianna Evers 404 REVOLT
7 Gitta Posthumus 417 Ayers Rookies
8 Nienke Sorber 423 Monk Amsterdam
9 Ileen Rouwenhorst 414 Team Delfts Bleau
10 Sterre Tolenaar 409 Monk Rotterdam
11 Iris van 't Westeinde 405 Team Neoliet
12 Milou van der Klooster 421 Monk Rotterdam
13 Edith Savenije 418 Top-It
14 Mara Voorthuis 424 Kei Boulderhal
15 Anya van Essen 420 Team Mountain Network
16 Fenna Schouten 422 Team Mountain Network
17 Amber Schiffeleers 400 TOC Limburg
18 Renée Langenhuizen 401 Team Delfts Bleau
19 Lieke van Gemert 425 Team Mountain Network
20 Lisa Klem 412 REVOLT
21 Gitte Meus 410 Team Mountain Network
22 Nena Brunekreef 413 Team Mountain Network
23 Klaar van den Beuken 416 Ayers Rookies
24 Marit Zeldenthuis 411 Climb Up
25 Suzanne Willemsen 419 Team Mountain Network
# Name Bib number Team
1 Sophie Trenning 407 Team Mountain Network
2 Myrthe van de Pol 408 Ayers Rookies
3 Sanne Gijselman 406 Team Neoliet
4 Manon Knops 402 Top Climbing Twente
5 Lies van Raaij 415 Team Delfts Bleau
6 Gianna Evers 404 REVOLT
7 Gitta Posthumus 417 Ayers Rookies
8 Nienke Sorber 423 Monk Amsterdam
9 Ileen Rouwenhorst 414 Team Delfts Bleau
10 Sterre Tolenaar 409 Monk Rotterdam
11 Iris van 't Westeinde 405 Team Neoliet
12 Milou van der Klooster 421 Monk Rotterdam
13 Edith Savenije 418 Top-It
14 Mara Voorthuis 424 Kei Boulderhal
15 Anya van Essen 420 Team Mountain Network
16 Fenna Schouten 422 Team Mountain Network
17 Amber Schiffeleers 400 TOC Limburg
18 Renée Langenhuizen 401 Team Delfts Bleau
19 Lieke van Gemert 425 Team Mountain Network
20 Lisa Klem 412 REVOLT
21 Gitte Meus 410 Team Mountain Network
22 Nena Brunekreef 413 Team Mountain Network
23 Klaar van den Beuken 416 Ayers Rookies
24 Marit Zeldenthuis 411 Climb Up
25 Suzanne Willemsen 419 Team Mountain Network
11-01-2020 19:47
# Name Bib number 1 2 3 4 5 6 7 8 Total 1 2 3 Total League. Points Team
1 Lisa Klem 412 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 8T9 8Z8 T1Z1 T1Z1 T1Z1 3T3 3Z3 100.0 REVOLT
2 Amber Schiffeleers 400 Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z1 T1Z1 T2Z1 6T10 8Z8 T2Z2 T1Z1 T4Z3 3T7 3Z6 80.0 TOC Limburg
3 Gianna Evers 404 T1Z1 Z1 T4Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 5T8 7Z7 T1Z1 T1Z1 Z2 2T2 3Z4 65.0 REVOLT
4 Anya van Essen 420 Z4 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 7T9 8Z12 T3Z1 T1Z1 Z2 2T4 3Z4 55.0 Team Mountain Network
5 Mara Voorthuis 424 Z1 T1Z1 T3Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 7T9 8Z8 Z3 T1Z1 Z1 1T1 3Z5 51.0 Kei Boulderhal
6 Edith Savenije 418 Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 Z1 6T8 8Z8 Z3 T3Z2 Z9 1T3 3Z14 47.0 Top-It
7 Iris van 't Westeinde 405 Z1 T1Z1 Z2 Z3 T2Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 4T5 8Z12 43.0 Team Neoliet
8 Manon Knops 402 Z1 T1Z1 Z1 Z1 T2Z1 T5Z1 T1Z1 Z2 4T9 8Z9 40.0 Top Climbing Twente
9 Klaar van den Beuken 416 Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 Z1 4T5 7Z7 37.0 Ayers Rookies
10 Lies van Raaij 415 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 4T4 6Z6 34.0 Team Delfts Bleau
11 Lieke van Gemert 425 T1Z1 Z2 Z4 T1Z1 T4Z1 T1Z1 4T7 6Z10 31.0 Team Mountain Network
12 Sanne Gijselman 406 T1Z1 Z5 T1Z1 T2Z1 T4Z4 Z1 4T8 6Z13 28.0 Team Neoliet
13 Marit Zeldenthuis 411 T3Z2 T1Z1 T3Z1 T2Z2 4T9 4Z6 26.0 Climb Up
14 Gitte Meus 410 T3Z1 T2Z1 T5Z1 T1Z1 4T11 4Z4 24.0 Team Mountain Network
15 Fenna Schouten 422 T2Z1 Z1 T2Z1 Z4 T1Z1 Z4 3T5 6Z12 22.0 Team Mountain Network
16 Milou van der Klooster 421 T1Z1 T1Z1 Z1 T4Z1 3T6 4Z4 20.0 Monk Rotterdam
17 Myrthe van de Pol 408 T1Z1 Z2 Z1 Z1 Z1 T3Z3 2T4 6Z9 18.0 Ayers Rookies
18 Renée Langenhuizen 401 Z1 T2Z2 Z1 T3Z1 Z5 2T5 5Z10 16.0 Team Delfts Bleau
19 Sophie Trenning 407 T2Z1 Z1 Z2 T3Z3 2T5 4Z7 14.0 Team Mountain Network
20 Ileen Rouwenhorst 414 T1Z1 Z1 Z2 T4Z4 2T5 4Z8 12.0 Team Delfts Bleau
21 Nienke Sorber 423 Z1 T3Z1 Z1 Z4 1T3 4Z7 10.0 Monk Amsterdam
22 Gitta Posthumus 417 Z3 T2Z1 1T2 2Z4 9.0 Ayers Rookies
23 Suzanne Willemsen 419 Z1 T3Z3 1T3 2Z4 8.0 Team Mountain Network
24 Nena Brunekreef 413 Z1 0T0 1Z1 7.0 Team Mountain Network
24 Sterre Tolenaar 409 Z1 0T0 1Z1 7.0 Monk Rotterdam

Meisjes B (U16) : The competitionresults are not public.

Jongens Junioren (U20)

Number of competitors: 23

Name Bib number Nat. Team
Hidde Bakker 118 NED REVOLT
Sem van den Akker 114 NED Team Kids From The Block
Jens de Louw 100 NED Team Mountain Network
Paul Houbrechts 111 BEL REVOLT
Joris Kieboom 120 NED Climb Up
Simon Boes 104 NED GRIP Nijmegen
Mischa Radt 106 NED Team Mountain Network
Kiaro Jenniskens 108 NED Climb Up
Luka Kuijper 112 NED
Tycho van der Straaten 109 NED Ayers Rookies
Abel Mensink 116 NED Team Delfts Bleau
Thijn Elbers 121 NED GRIP Nijmegen
Teun van der Graaf 115 NED Monk Eindhoven
Aurélien Massin 107 BEL Top Rock - l’Elephant
Idse de Boer 119 NED North Bound Climbing
Gilles van Kemenade 101 NED
Jaron Stam 105 NED Team Mountain Network
Sven Goudriaan 113 NED Team Mountain Network
Sven van der Heijden 117 NED Monk Amsterdam
Casper Lensselink 103 NED North Bound Climbing
Thijme Maassen 102 NED Monk Eindhoven
Anon4633 - - -
Ties Baars 122 NED Monk Eindhoven

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 23

# Name Bib number Nat. Team
1 Sven van der Heijden 117 NED Monk Amsterdam
2 Paul Houbrechts 111 BEL REVOLT
3 Casper Lensselink 103 NED North Bound Climbing
4 Sem van den Akker 114 NED Team Kids From The Block
5 Joris Kieboom 120 NED Climb Up
6 Aurélien Massin 107 BEL Top Rock - l’Elephant
7 Jens de Louw 100 NED Team Mountain Network
8 Mischa Radt 106 NED Team Mountain Network
9 Hidde Bakker 118 NED REVOLT
10 Jaron Stam 105 NED Team Mountain Network
11 Simon Boes 104 NED GRIP Nijmegen
12 Thijme Maassen 102 NED Monk Eindhoven
13 Ties Baars 122 NED Monk Eindhoven
14 Gilles van Kemenade 101 NED
15 Anon4633 - - -
16 Kiaro Jenniskens 108 NED Climb Up
17 Teun van der Graaf 115 NED Monk Eindhoven
18 Luka Kuijper 112 NED
19 Abel Mensink 116 NED Team Delfts Bleau
20 Sven Goudriaan 113 NED Team Mountain Network
21 Tycho van der Straaten 109 NED Ayers Rookies
22 Thijn Elbers 121 NED GRIP Nijmegen
23 Idse de Boer 119 NED North Bound Climbing
# Name Bib number Nat. Team
1 Sven van der Heijden 117 NED Monk Amsterdam
2 Paul Houbrechts 111 BEL REVOLT
3 Casper Lensselink 103 NED North Bound Climbing
4 Sem van den Akker 114 NED Team Kids From The Block
5 Joris Kieboom 120 NED Climb Up
6 Aurélien Massin 107 BEL Top Rock - l’Elephant
7 Jens de Louw 100 NED Team Mountain Network
8 Mischa Radt 106 NED Team Mountain Network
9 Hidde Bakker 118 NED REVOLT
10 Jaron Stam 105 NED Team Mountain Network
11 Simon Boes 104 NED GRIP Nijmegen
12 Thijme Maassen 102 NED Monk Eindhoven
13 Ties Baars 122 NED Monk Eindhoven
14 Gilles van Kemenade 101 NED
15 Anon4633 - - -
16 Kiaro Jenniskens 108 NED Climb Up
17 Teun van der Graaf 115 NED Monk Eindhoven
18 Luka Kuijper 112 NED
19 Abel Mensink 116 NED Team Delfts Bleau
20 Sven Goudriaan 113 NED Team Mountain Network
21 Tycho van der Straaten 109 NED Ayers Rookies
22 Thijn Elbers 121 NED GRIP Nijmegen
23 Idse de Boer 119 NED North Bound Climbing
# Name Bib number Nat. Team
1 Sven van der Heijden 117 NED Monk Amsterdam
2 Paul Houbrechts 111 BEL REVOLT
3 Casper Lensselink 103 NED North Bound Climbing
4 Sem van den Akker 114 NED Team Kids From The Block
5 Joris Kieboom 120 NED Climb Up
6 Aurélien Massin 107 BEL Top Rock - l’Elephant
7 Jens de Louw 100 NED Team Mountain Network
8 Mischa Radt 106 NED Team Mountain Network
9 Hidde Bakker 118 NED REVOLT
10 Jaron Stam 105 NED Team Mountain Network
11 Simon Boes 104 NED GRIP Nijmegen
12 Thijme Maassen 102 NED Monk Eindhoven
13 Ties Baars 122 NED Monk Eindhoven
14 Gilles van Kemenade 101 NED
15 Anon4633 - - -
16 Kiaro Jenniskens 108 NED Climb Up
17 Teun van der Graaf 115 NED Monk Eindhoven
18 Luka Kuijper 112 NED
19 Abel Mensink 116 NED Team Delfts Bleau
20 Sven Goudriaan 113 NED Team Mountain Network
21 Tycho van der Straaten 109 NED Ayers Rookies
22 Thijn Elbers 121 NED GRIP Nijmegen
23 Idse de Boer 119 NED North Bound Climbing
# Name Bib number Nat. Team
1 Sven van der Heijden 117 NED Monk Amsterdam
2 Paul Houbrechts 111 BEL REVOLT
3 Casper Lensselink 103 NED North Bound Climbing
4 Sem van den Akker 114 NED Team Kids From The Block
5 Joris Kieboom 120 NED Climb Up
6 Aurélien Massin 107 BEL Top Rock - l’Elephant
7 Jens de Louw 100 NED Team Mountain Network
8 Mischa Radt 106 NED Team Mountain Network
9 Hidde Bakker 118 NED REVOLT
10 Jaron Stam 105 NED Team Mountain Network
11 Simon Boes 104 NED GRIP Nijmegen
12 Thijme Maassen 102 NED Monk Eindhoven
13 Ties Baars 122 NED Monk Eindhoven
14 Gilles van Kemenade 101 NED
15 Anon4633 - - -
16 Kiaro Jenniskens 108 NED Climb Up
17 Teun van der Graaf 115 NED Monk Eindhoven
18 Luka Kuijper 112 NED
19 Abel Mensink 116 NED Team Delfts Bleau
20 Sven Goudriaan 113 NED Team Mountain Network
21 Tycho van der Straaten 109 NED Ayers Rookies
22 Thijn Elbers 121 NED GRIP Nijmegen
23 Idse de Boer 119 NED North Bound Climbing
# Name Bib number Nat. Team
1 Sven van der Heijden 117 NED Monk Amsterdam
2 Paul Houbrechts 111 BEL REVOLT
3 Casper Lensselink 103 NED North Bound Climbing
4 Sem van den Akker 114 NED Team Kids From The Block
5 Joris Kieboom 120 NED Climb Up
6 Aurélien Massin 107 BEL Top Rock - l’Elephant
7 Jens de Louw 100 NED Team Mountain Network
8 Mischa Radt 106 NED Team Mountain Network
9 Hidde Bakker 118 NED REVOLT
10 Jaron Stam 105 NED Team Mountain Network
11 Simon Boes 104 NED GRIP Nijmegen
12 Thijme Maassen 102 NED Monk Eindhoven
13 Ties Baars 122 NED Monk Eindhoven
14 Gilles van Kemenade 101 NED
15 Anon4633 - - -
16 Kiaro Jenniskens 108 NED Climb Up
17 Teun van der Graaf 115 NED Monk Eindhoven
18 Luka Kuijper 112 NED
19 Abel Mensink 116 NED Team Delfts Bleau
20 Sven Goudriaan 113 NED Team Mountain Network
21 Tycho van der Straaten 109 NED Ayers Rookies
22 Thijn Elbers 121 NED GRIP Nijmegen
23 Idse de Boer 119 NED North Bound Climbing
# Name Bib number Nat. Team
1 Sven van der Heijden 117 NED Monk Amsterdam
2 Paul Houbrechts 111 BEL REVOLT
3 Casper Lensselink 103 NED North Bound Climbing
4 Sem van den Akker 114 NED Team Kids From The Block
5 Joris Kieboom 120 NED Climb Up
6 Aurélien Massin 107 BEL Top Rock - l’Elephant
7 Jens de Louw 100 NED Team Mountain Network
8 Mischa Radt 106 NED Team Mountain Network
9 Hidde Bakker 118 NED REVOLT
10 Jaron Stam 105 NED Team Mountain Network
11 Simon Boes 104 NED GRIP Nijmegen
12 Thijme Maassen 102 NED Monk Eindhoven
13 Ties Baars 122 NED Monk Eindhoven
14 Gilles van Kemenade 101 NED
15 Anon4633 - - -
16 Kiaro Jenniskens 108 NED Climb Up
17 Teun van der Graaf 115 NED Monk Eindhoven
18 Luka Kuijper 112 NED
19 Abel Mensink 116 NED Team Delfts Bleau
20 Sven Goudriaan 113 NED Team Mountain Network
21 Tycho van der Straaten 109 NED Ayers Rookies
22 Thijn Elbers 121 NED GRIP Nijmegen
23 Idse de Boer 119 NED North Bound Climbing
# Name Bib number Nat. Team
1 Sven van der Heijden 117 NED Monk Amsterdam
2 Paul Houbrechts 111 BEL REVOLT
3 Casper Lensselink 103 NED North Bound Climbing
4 Sem van den Akker 114 NED Team Kids From The Block
5 Joris Kieboom 120 NED Climb Up
6 Aurélien Massin 107 BEL Top Rock - l’Elephant
7 Jens de Louw 100 NED Team Mountain Network
8 Mischa Radt 106 NED Team Mountain Network
9 Hidde Bakker 118 NED REVOLT
10 Jaron Stam 105 NED Team Mountain Network
11 Simon Boes 104 NED GRIP Nijmegen
12 Thijme Maassen 102 NED Monk Eindhoven
13 Ties Baars 122 NED Monk Eindhoven
14 Gilles van Kemenade 101 NED
15 Anon4633 - - -
16 Kiaro Jenniskens 108 NED Climb Up
17 Teun van der Graaf 115 NED Monk Eindhoven
18 Luka Kuijper 112 NED
19 Abel Mensink 116 NED Team Delfts Bleau
20 Sven Goudriaan 113 NED Team Mountain Network
21 Tycho van der Straaten 109 NED Ayers Rookies
22 Thijn Elbers 121 NED GRIP Nijmegen
23 Idse de Boer 119 NED North Bound Climbing
# Name Bib number Nat. Team
1 Sven van der Heijden 117 NED Monk Amsterdam
2 Paul Houbrechts 111 BEL REVOLT
3 Casper Lensselink 103 NED North Bound Climbing
4 Sem van den Akker 114 NED Team Kids From The Block
5 Joris Kieboom 120 NED Climb Up
6 Aurélien Massin 107 BEL Top Rock - l’Elephant
7 Jens de Louw 100 NED Team Mountain Network
8 Mischa Radt 106 NED Team Mountain Network
9 Hidde Bakker 118 NED REVOLT
10 Jaron Stam 105 NED Team Mountain Network
11 Simon Boes 104 NED GRIP Nijmegen
12 Thijme Maassen 102 NED Monk Eindhoven
13 Ties Baars 122 NED Monk Eindhoven
14 Gilles van Kemenade 101 NED
15 Anon4633 - - -
16 Kiaro Jenniskens 108 NED Climb Up
17 Teun van der Graaf 115 NED Monk Eindhoven
18 Luka Kuijper 112 NED
19 Abel Mensink 116 NED Team Delfts Bleau
20 Sven Goudriaan 113 NED Team Mountain Network
21 Tycho van der Straaten 109 NED Ayers Rookies
22 Thijn Elbers 121 NED GRIP Nijmegen
23 Idse de Boer 119 NED North Bound Climbing
11-01-2020 20:06
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Total 1 2 3 Total League. Points Team
1 Mischa Radt 106 NED T5Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 7T12 7Z8 T1Z1 Z1 T4Z4 2T5 3Z6 100.0 Team Mountain Network
2 Jens de Louw 100 NED Z1 T3Z3 T1Z1 T4Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 7T12 8Z10 T1Z1 Z5 Z2 1T1 3Z8 80.0 Team Mountain Network
3 Hidde Bakker 118 NED Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 6T6 8Z8 T1Z1 Z1 1T1 2Z2 65.0 REVOLT
4 Paul Houbrechts 111 BEL Z2 Z2 T1Z1 Z3 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 5T5 8Z12 T1Z1 Z1 1T1 2Z2 55.0 REVOLT
5 Abel Mensink 116 NED Z1 T1Z1 Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 5T5 7Z8 T1Z1 Z1 1T1 2Z2 51.0 Team Delfts Bleau
6 Sem van den Akker 114 NED Z3 T5Z2 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 6T11 7Z10 0T0 0Z0 47.0 Team Kids From The Block
7 Thijme Maassen 102 NED Z1 Z5 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T2Z2 5T7 7Z12 43.0 Monk Eindhoven
8 Simon Boes 104 NED Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 5T5 6Z6 40.0 GRIP Nijmegen
9 Teun van der Graaf 115 NED Z1 T2Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 5T7 6Z6 37.0 Monk Eindhoven
10 Luka Kuijper 112 NED Z3 T4Z4 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 5T8 6Z11 34.0
11 Idse de Boer 119 NED T2Z2 T1Z1 T1Z1 T3Z2 T1Z1 5T8 5Z7 31.0 North Bound Climbing
12 Ties Baars 122 NED T1Z1 T1Z1 T2Z1 T4Z3 T1Z1 5T9 5Z7 28.0 Monk Eindhoven
13 Casper Lensselink 103 NED T2Z1 T3Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z1 5T10 5Z5 26.0 North Bound Climbing
14 Thijn Elbers 121 NED Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 4T4 5Z5 24.0 GRIP Nijmegen
15 Tycho van der Straaten 109 NED Z4 T1Z1 T1Z1 T3Z2 T1Z1 4T6 5Z9 22.0 Ayers Rookies
16 Aurélien Massin 107 BEL Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z2 T1Z1 4T7 5Z6 20.0 Top Rock - l’Elephant
17 Joris Kieboom 120 NED Z1 T1Z1 T2Z1 T3Z3 Z1 3T6 5Z7 18.0 Climb Up
18 Anon4633 - - Z4 T2Z1 Z1 T2Z1 Z2 2T4 5Z9 16.0 -
19 Jaron Stam 105 NED T2Z1 T2Z1 Z2 Z1 2T4 4Z5 14.0 Team Mountain Network
20 Sven Goudriaan 113 NED Z2 T1Z1 T3Z1 2T4 3Z4 12.0 Team Mountain Network
21 Kiaro Jenniskens 108 NED Z1 0T0 1Z1 10.0 Climb Up
22 Gilles van Kemenade 101 NED 0T0 0Z0 9.0
22 Sven van der Heijden 117 NED 0T0 0Z0 9.0 Monk Amsterdam

Jongens A (U18)

Number of competitors: 25

Name Bib number Nat. Team
Eckart Pruijs 319 NED REVOLT
Kevin Peeters 316 NED Monk Rotterdam
Ynze Visser 304 NED
David Klos 321 NED Top Climbing Twente
Gijs Kieboom 306 NED Climb Up
Ronin de Vreeze 311 NED Monk Amsterdam
Youri van der Stap 312 NED Team Delfts Bleau
Paul Brand 323 NED T.N.T. Climbing
Iwan Pasveer 325 NED Team Mountain Network
Mick Stringer 307 NED Team Fabriek
Flemming Shalders 317 NED Team Fabriek
IJsbrand Meeter 314 NED Monk Amsterdam
Sam van Hoytema 320 NED Kunststof Jeugd
Kamiel Ariëns 305 NED Team Delfts Bleau
Jan de Munck 309 NED Kunststof Jeugd
Tim Slegter 300 NED School of Rock
Mingus Pulles 318 BEL Monk Eindhoven
Gideon Zuiker 302 NED GRIP Nijmegen
Maila Keij 313 NED Team Yellowstone
Mink Eilers 324 NED Team Delfts Bleau
Gib Goudappel 315 NED Team Delfts Bleau
Roman Schaekers 303 NED Climb Up
Iggy Stafford 310 NED Team Mountain Network
Merijn Langkamp 301 NED GRIP Nijmegen
Anon4714 - - -

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 25

# Name Bib number Nat. Team
1 Mink Eilers 324 NED Team Delfts Bleau
2 Gib Goudappel 315 NED Team Delfts Bleau
3 Flemming Shalders 317 NED Team Fabriek
4 Roman Schaekers 303 NED Climb Up
5 Kamiel Ariëns 305 NED Team Delfts Bleau
6 Mingus Pulles 318 BEL Monk Eindhoven
7 Sam van Hoytema 320 NED Kunststof Jeugd
8 David Klos 321 NED Top Climbing Twente
9 Iggy Stafford 310 NED Team Mountain Network
10 Paul Brand 323 NED T.N.T. Climbing
11 Ynze Visser 304 NED
12 Jan de Munck 309 NED Kunststof Jeugd
13 Tim Slegter 300 NED School of Rock
14 Ronin de Vreeze 311 NED Monk Amsterdam
15 Iwan Pasveer 325 NED Team Mountain Network
16 Kevin Peeters 316 NED Monk Rotterdam
17 Eckart Pruijs 319 NED REVOLT
18 Gijs Kieboom 306 NED Climb Up
19 Youri van der Stap 312 NED Team Delfts Bleau
20 Maila Keij 313 NED Team Yellowstone
21 Mick Stringer 307 NED Team Fabriek
22 Merijn Langkamp 301 NED GRIP Nijmegen
23 Anon4714 - - -
24 Gideon Zuiker 302 NED GRIP Nijmegen
25 IJsbrand Meeter 314 NED Monk Amsterdam
# Name Bib number Nat. Team
1 Mink Eilers 324 NED Team Delfts Bleau
2 Gib Goudappel 315 NED Team Delfts Bleau
3 Flemming Shalders 317 NED Team Fabriek
4 Roman Schaekers 303 NED Climb Up
5 Kamiel Ariëns 305 NED Team Delfts Bleau
6 Mingus Pulles 318 BEL Monk Eindhoven
7 Sam van Hoytema 320 NED Kunststof Jeugd
8 David Klos 321 NED Top Climbing Twente
9 Iggy Stafford 310 NED Team Mountain Network
10 Paul Brand 323 NED T.N.T. Climbing
11 Ynze Visser 304 NED
12 Jan de Munck 309 NED Kunststof Jeugd
13 Tim Slegter 300 NED School of Rock
14 Ronin de Vreeze 311 NED Monk Amsterdam
15 Iwan Pasveer 325 NED Team Mountain Network
16 Kevin Peeters 316 NED Monk Rotterdam
17 Eckart Pruijs 319 NED REVOLT
18 Gijs Kieboom 306 NED Climb Up
19 Youri van der Stap 312 NED Team Delfts Bleau
20 Maila Keij 313 NED Team Yellowstone
21 Mick Stringer 307 NED Team Fabriek
22 Merijn Langkamp 301 NED GRIP Nijmegen
23 Anon4714 - - -
24 Gideon Zuiker 302 NED GRIP Nijmegen
25 IJsbrand Meeter 314 NED Monk Amsterdam
# Name Bib number Nat. Team
1 Mink Eilers 324 NED Team Delfts Bleau
2 Gib Goudappel 315 NED Team Delfts Bleau
3 Flemming Shalders 317 NED Team Fabriek
4 Roman Schaekers 303 NED Climb Up
5 Kamiel Ariëns 305 NED Team Delfts Bleau
6 Mingus Pulles 318 BEL Monk Eindhoven
7 Sam van Hoytema 320 NED Kunststof Jeugd
8 David Klos 321 NED Top Climbing Twente
9 Iggy Stafford 310 NED Team Mountain Network
10 Paul Brand 323 NED T.N.T. Climbing
11 Ynze Visser 304 NED
12 Jan de Munck 309 NED Kunststof Jeugd
13 Tim Slegter 300 NED School of Rock
14 Ronin de Vreeze 311 NED Monk Amsterdam
15 Iwan Pasveer 325 NED Team Mountain Network
16 Kevin Peeters 316 NED Monk Rotterdam
17 Eckart Pruijs 319 NED REVOLT
18 Gijs Kieboom 306 NED Climb Up
19 Youri van der Stap 312 NED Team Delfts Bleau
20 Maila Keij 313 NED Team Yellowstone
21 Mick Stringer 307 NED Team Fabriek
22 Merijn Langkamp 301 NED GRIP Nijmegen
23 Anon4714 - - -
24 Gideon Zuiker 302 NED GRIP Nijmegen
25 IJsbrand Meeter 314 NED Monk Amsterdam
# Name Bib number Nat. Team
1 Mink Eilers 324 NED Team Delfts Bleau
2 Gib Goudappel 315 NED Team Delfts Bleau
3 Flemming Shalders 317 NED Team Fabriek
4 Roman Schaekers 303 NED Climb Up
5 Kamiel Ariëns 305 NED Team Delfts Bleau
6 Mingus Pulles 318 BEL Monk Eindhoven
7 Sam van Hoytema 320 NED Kunststof Jeugd
8 David Klos 321 NED Top Climbing Twente
9 Iggy Stafford 310 NED Team Mountain Network
10 Paul Brand 323 NED T.N.T. Climbing
11 Ynze Visser 304 NED
12 Jan de Munck 309 NED Kunststof Jeugd
13 Tim Slegter 300 NED School of Rock
14 Ronin de Vreeze 311 NED Monk Amsterdam
15 Iwan Pasveer 325 NED Team Mountain Network
16 Kevin Peeters 316 NED Monk Rotterdam
17 Eckart Pruijs 319 NED REVOLT
18 Gijs Kieboom 306 NED Climb Up
19 Youri van der Stap 312 NED Team Delfts Bleau
20 Maila Keij 313 NED Team Yellowstone
21 Mick Stringer 307 NED Team Fabriek
22 Merijn Langkamp 301 NED GRIP Nijmegen
23 Anon4714 - - -
24 Gideon Zuiker 302 NED GRIP Nijmegen
25 IJsbrand Meeter 314 NED Monk Amsterdam
# Name Bib number Nat. Team
1 Mink Eilers 324 NED Team Delfts Bleau
2 Gib Goudappel 315 NED Team Delfts Bleau
3 Flemming Shalders 317 NED Team Fabriek
4 Roman Schaekers 303 NED Climb Up
5 Kamiel Ariëns 305 NED Team Delfts Bleau
6 Mingus Pulles 318 BEL Monk Eindhoven
7 Sam van Hoytema 320 NED Kunststof Jeugd
8 David Klos 321 NED Top Climbing Twente
9 Iggy Stafford 310 NED Team Mountain Network
10 Paul Brand 323 NED T.N.T. Climbing
11 Ynze Visser 304 NED
12 Jan de Munck 309 NED Kunststof Jeugd
13 Tim Slegter 300 NED School of Rock
14 Ronin de Vreeze 311 NED Monk Amsterdam
15 Iwan Pasveer 325 NED Team Mountain Network
16 Kevin Peeters 316 NED Monk Rotterdam
17 Eckart Pruijs 319 NED REVOLT
18 Gijs Kieboom 306 NED Climb Up
19 Youri van der Stap 312 NED Team Delfts Bleau
20 Maila Keij 313 NED Team Yellowstone
21 Mick Stringer 307 NED Team Fabriek
22 Merijn Langkamp 301 NED GRIP Nijmegen
23 Anon4714 - - -
24 Gideon Zuiker 302 NED GRIP Nijmegen
25 IJsbrand Meeter 314 NED Monk Amsterdam
# Name Bib number Nat. Team
1 Mink Eilers 324 NED Team Delfts Bleau
2 Gib Goudappel 315 NED Team Delfts Bleau
3 Flemming Shalders 317 NED Team Fabriek
4 Roman Schaekers 303 NED Climb Up
5 Kamiel Ariëns 305 NED Team Delfts Bleau
6 Mingus Pulles 318 BEL Monk Eindhoven
7 Sam van Hoytema 320 NED Kunststof Jeugd
8 David Klos 321 NED Top Climbing Twente
9 Iggy Stafford 310 NED Team Mountain Network
10 Paul Brand 323 NED T.N.T. Climbing
11 Ynze Visser 304 NED
12 Jan de Munck 309 NED Kunststof Jeugd
13 Tim Slegter 300 NED School of Rock
14 Ronin de Vreeze 311 NED Monk Amsterdam
15 Iwan Pasveer 325 NED Team Mountain Network
16 Kevin Peeters 316 NED Monk Rotterdam
17 Eckart Pruijs 319 NED REVOLT
18 Gijs Kieboom 306 NED Climb Up
19 Youri van der Stap 312 NED Team Delfts Bleau
20 Maila Keij 313 NED Team Yellowstone
21 Mick Stringer 307 NED Team Fabriek
22 Merijn Langkamp 301 NED GRIP Nijmegen
23 Anon4714 - - -
24 Gideon Zuiker 302 NED GRIP Nijmegen
25 IJsbrand Meeter 314 NED Monk Amsterdam
# Name Bib number Nat. Team
1 Mink Eilers 324 NED Team Delfts Bleau
2 Gib Goudappel 315 NED Team Delfts Bleau
3 Flemming Shalders 317 NED Team Fabriek
4 Roman Schaekers 303 NED Climb Up
5 Kamiel Ariëns 305 NED Team Delfts Bleau
6 Mingus Pulles 318 BEL Monk Eindhoven
7 Sam van Hoytema 320 NED Kunststof Jeugd
8 David Klos 321 NED Top Climbing Twente
9 Iggy Stafford 310 NED Team Mountain Network
10 Paul Brand 323 NED T.N.T. Climbing
11 Ynze Visser 304 NED
12 Jan de Munck 309 NED Kunststof Jeugd
13 Tim Slegter 300 NED School of Rock
14 Ronin de Vreeze 311 NED Monk Amsterdam
15 Iwan Pasveer 325 NED Team Mountain Network
16 Kevin Peeters 316 NED Monk Rotterdam
17 Eckart Pruijs 319 NED REVOLT
18 Gijs Kieboom 306 NED Climb Up
19 Youri van der Stap 312 NED Team Delfts Bleau
20 Maila Keij 313 NED Team Yellowstone
21 Mick Stringer 307 NED Team Fabriek
22 Merijn Langkamp 301 NED GRIP Nijmegen
23 Anon4714 - - -
24 Gideon Zuiker 302 NED GRIP Nijmegen
25 IJsbrand Meeter 314 NED Monk Amsterdam
# Name Bib number Nat. Team
1 Mink Eilers 324 NED Team Delfts Bleau
2 Gib Goudappel 315 NED Team Delfts Bleau
3 Flemming Shalders 317 NED Team Fabriek
4 Roman Schaekers 303 NED Climb Up
5 Kamiel Ariëns 305 NED Team Delfts Bleau
6 Mingus Pulles 318 BEL Monk Eindhoven
7 Sam van Hoytema 320 NED Kunststof Jeugd
8 David Klos 321 NED Top Climbing Twente
9 Iggy Stafford 310 NED Team Mountain Network
10 Paul Brand 323 NED T.N.T. Climbing
11 Ynze Visser 304 NED
12 Jan de Munck 309 NED Kunststof Jeugd
13 Tim Slegter 300 NED School of Rock
14 Ronin de Vreeze 311 NED Monk Amsterdam
15 Iwan Pasveer 325 NED Team Mountain Network
16 Kevin Peeters 316 NED Monk Rotterdam
17 Eckart Pruijs 319 NED REVOLT
18 Gijs Kieboom 306 NED Climb Up
19 Youri van der Stap 312 NED Team Delfts Bleau
20 Maila Keij 313 NED Team Yellowstone
21 Mick Stringer 307 NED Team Fabriek
22 Merijn Langkamp 301 NED GRIP Nijmegen
23 Anon4714 - - -
24 Gideon Zuiker 302 NED GRIP Nijmegen
25 IJsbrand Meeter 314 NED Monk Amsterdam
11-01-2020 19:47
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Total 1 2 3 Total League. Points Team
1 Paul Brand 323 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 8T9 8Z8 T1Z1 Z5 T3Z2 2T4 3Z8 100.0 T.N.T. Climbing
2 Mick Stringer 307 NED T5Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T3Z2 T1Z1 7T14 7Z9 T1Z1 Z1 1T1 2Z2 80.0 Team Fabriek
3 Iwan Pasveer 325 NED T2Z1 T5Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 8T14 8Z10 T3Z3 Z2 1T3 2Z5 65.0 Team Mountain Network
4 Youri van der Stap 312 NED T4Z2 Z4 T3Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T3Z3 T4Z1 7T18 8Z14 T3Z3 Z4 1T3 2Z7 55.0 Team Delfts Bleau
5 Eckart Pruijs 319 NED T1Z1 Z3 T2Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 7T9 8Z10 T3Z2 1T3 1Z2 51.0 REVOLT
6 Ynze Visser 304 NED T2Z1 T1Z1 T3Z3 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 7T10 7Z9 0T0 0Z0 47.0
7 Kevin Peeters 316 NED T2Z1 T5Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 T3Z1 7T16 7Z9 43.0 Monk Rotterdam
8 David Klos 321 NED Z1 T4Z1 T3Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 6T12 7Z7 40.0 Top Climbing Twente
9 Gijs Kieboom 306 NED Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 5T5 7Z9 37.0 Climb Up
10 Flemming Shalders 317 NED T1Z1 T3Z1 T1Z1 T2Z2 Z3 4T7 5Z8 34.0 Team Fabriek
11 Gideon Zuiker 302 NED Z1 T3Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z3 4T9 5Z7 31.0 GRIP Nijmegen
12 Mingus Pulles 318 BEL Z1 Z1 T3Z1 T3Z1 T3Z3 Z2 Z1 3T9 7Z10 28.0 Monk Eindhoven
13 Merijn Langkamp 301 NED Z1 Z2 T1Z1 T3Z2 Z2 T1Z1 3T5 6Z9 26.0 GRIP Nijmegen
14 Gib Goudappel 315 NED Z2 Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 Z3 2T2 6Z9 24.0 Team Delfts Bleau
15 Kamiel Ariëns 305 NED Z2 Z2 Z1 T2Z1 T1Z1 Z1 2T3 6Z8 22.0 Team Delfts Bleau
16 Roman Schaekers 303 NED Z1 Z1 Z4 T2Z1 T1Z1 Z2 2T3 6Z10 20.0 Climb Up
17 Tim Slegter 300 NED Z4 Z3 Z1 T1Z1 T2Z1 Z2 2T3 6Z12 18.0 School of Rock
18 IJsbrand Meeter 314 NED Z2 Z1 Z4 T3Z2 T3Z1 Z2 2T6 6Z12 16.0 Monk Amsterdam
19 Ronin de Vreeze 311 NED Z1 Z2 T1Z1 T4Z1 2T5 4Z5 14.0 Monk Amsterdam
20 Sam van Hoytema 320 NED T1Z1 T3Z1 2T4 2Z2 12.0 Kunststof Jeugd
21 Anon4714 - - Z1 Z1 Z4 T2Z1 1T2 4Z7 10.0 -
22 Mink Eilers 324 NED Z3 Z1 T5Z1 1T5 3Z5 9.0 Team Delfts Bleau
23 Jan de Munck 309 NED Z3 Z1 Z1 Z2 0T0 4Z7 8.0 Kunststof Jeugd
24 Iggy Stafford 310 NED Z1 Z1 0T0 2Z2 7.0 Team Mountain Network
25 Maila Keij 313 NED 0T0 0Z0 6.0 Team Yellowstone

Jongens B (U16) : The competitionresults are not public.