Jeugd Boulder 3 JAB, 25-01-2020 10:30, Block 013, Tilburg

Discipline: Boulder
Competitie: Jeugd Boulder JAB 19/20
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 2001 en 2002], Jeugd A [2003 en 2004] en Jeugd B [2005 en 2006].

Jongens en Meisjes vormen per leeftijdscategorie een eigen wedstrijdcategorie, in totaal zijn er 6 wedstrijdcategorieën.

De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit twee rondes. De kwalificatieronde bestaat uit 8 flash boulders. Per boulder mag je maximaal 5 pogingen doen. De definitieve tijd van de flash ronde wordt op de wedstrijddag mede bepaald door het aantal deelnemers per startgroep. Daarna volgt voor de 6 hoogst geplaatste klimmers per categorie een finale met 3 on sight boulders. Per boulder krijg je 5 minuten klimtijd en tussen de boulders krijg je 5 minuten rust. Het wedstrijdformat van deze ronde is vergelijkbaar met een IFSC World Cup 1/2 finale. Jongens en Meisjes klimmen gelijktijdig/parallel aan elkaar.

Het voorlopige tijdschema volgt: 

Kwalificatierondes:
09:00 uur Hal + aanmelding open
09:30 uur Sluiting aanmelding categorie Jongens B
10:00 uur Start kwalificatie categorie jongens B
11:15 uur Sluiting aanmelding categorie Meisjes B
11:45 uur Einde kwalificatie categorie jongens B
11:45 uur Start kwalificatie categorie Meisjes B
13:15 uur Einde kwalificatie categorie Meisjes B
13:15 uur Sluiting aanmelding categorie A
13:45 uur Start kwalificatie categorie A
15:30 uur Sluiting aanmelding categorie Junioren
15:45 uur Einde kwalificatie categorie A
16:00 uur Start kwalificatie categorie Junioren
17:30 uur Einde kwalificatie categorie Junioren

Finales:
16:00 uur Start Finale categorie Jongens B
16:30 uur Start Finale categorie Meisjes B
17:30 uur Prijsuitreiking categorie Jongens + Meisjes B
17:45 uur Start Finale categorie A + Junioren
19:00 uur Prijsuitreiking categorie A + Junioren

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Jongens Junioren

Aantal deelnemers: 16

Naam Rugnummer Team
Joris Kieboom 109 Climb Up
Sem van den Akker 106 Team Kids From The Block
Hidde Bakker 112 REVOLT
Luka Kuijper 110
Wouter Remmerswaal 102 Climb Up
Jens de Louw 101 Team Mountain Network
Ties Baars 113 Monk Eindhoven
Thijn Elbers 111 GRIP Nijmegen
Abel Mensink 100 Team Delfts Bleau
Idse de Boer 103 North Bound Climbing
Simon Boes 105 GRIP Nijmegen
Thijme Maassen 115 Monk Eindhoven
Teun van der Graaf 108 Monk Eindhoven
Sven Goudriaan 104 Team Mountain Network
Jaron Stam 116 Team Mountain Network
Gregor Struwe 114 North Bound Climbing

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 16

# Naam Rugnummer Team
1 Abel Mensink 100 Team Delfts Bleau
2 Jens de Louw 101 Team Mountain Network
3 Wouter Remmerswaal 102 Climb Up
4 Idse de Boer 103 North Bound Climbing
5 Sven Goudriaan 104 Team Mountain Network
6 Simon Boes 105 GRIP Nijmegen
7 Sem van den Akker 106 Team Kids From The Block
8 Teun van der Graaf 108 Monk Eindhoven
9 Joris Kieboom 109 Climb Up
10 Luka Kuijper 110
11 Thijn Elbers 111 GRIP Nijmegen
12 Hidde Bakker 112 REVOLT
13 Ties Baars 113 Monk Eindhoven
14 Gregor Struwe 114 North Bound Climbing
15 Thijme Maassen 115 Monk Eindhoven
16 Jaron Stam 116 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Abel Mensink 100 Team Delfts Bleau
2 Jens de Louw 101 Team Mountain Network
3 Wouter Remmerswaal 102 Climb Up
4 Idse de Boer 103 North Bound Climbing
5 Sven Goudriaan 104 Team Mountain Network
6 Simon Boes 105 GRIP Nijmegen
7 Sem van den Akker 106 Team Kids From The Block
8 Teun van der Graaf 108 Monk Eindhoven
9 Joris Kieboom 109 Climb Up
10 Luka Kuijper 110
11 Thijn Elbers 111 GRIP Nijmegen
12 Hidde Bakker 112 REVOLT
13 Ties Baars 113 Monk Eindhoven
14 Gregor Struwe 114 North Bound Climbing
15 Thijme Maassen 115 Monk Eindhoven
16 Jaron Stam 116 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Abel Mensink 100 Team Delfts Bleau
2 Jens de Louw 101 Team Mountain Network
3 Wouter Remmerswaal 102 Climb Up
4 Idse de Boer 103 North Bound Climbing
5 Sven Goudriaan 104 Team Mountain Network
6 Simon Boes 105 GRIP Nijmegen
7 Sem van den Akker 106 Team Kids From The Block
8 Teun van der Graaf 108 Monk Eindhoven
9 Joris Kieboom 109 Climb Up
10 Luka Kuijper 110
11 Thijn Elbers 111 GRIP Nijmegen
12 Hidde Bakker 112 REVOLT
13 Ties Baars 113 Monk Eindhoven
14 Gregor Struwe 114 North Bound Climbing
15 Thijme Maassen 115 Monk Eindhoven
16 Jaron Stam 116 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Abel Mensink 100 Team Delfts Bleau
2 Jens de Louw 101 Team Mountain Network
3 Wouter Remmerswaal 102 Climb Up
4 Idse de Boer 103 North Bound Climbing
5 Sven Goudriaan 104 Team Mountain Network
6 Simon Boes 105 GRIP Nijmegen
7 Sem van den Akker 106 Team Kids From The Block
8 Teun van der Graaf 108 Monk Eindhoven
9 Joris Kieboom 109 Climb Up
10 Luka Kuijper 110
11 Thijn Elbers 111 GRIP Nijmegen
12 Hidde Bakker 112 REVOLT
13 Ties Baars 113 Monk Eindhoven
14 Gregor Struwe 114 North Bound Climbing
15 Thijme Maassen 115 Monk Eindhoven
16 Jaron Stam 116 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Abel Mensink 100 Team Delfts Bleau
2 Jens de Louw 101 Team Mountain Network
3 Wouter Remmerswaal 102 Climb Up
4 Idse de Boer 103 North Bound Climbing
5 Sven Goudriaan 104 Team Mountain Network
6 Simon Boes 105 GRIP Nijmegen
7 Sem van den Akker 106 Team Kids From The Block
8 Teun van der Graaf 108 Monk Eindhoven
9 Joris Kieboom 109 Climb Up
10 Luka Kuijper 110
11 Thijn Elbers 111 GRIP Nijmegen
12 Hidde Bakker 112 REVOLT
13 Ties Baars 113 Monk Eindhoven
14 Gregor Struwe 114 North Bound Climbing
15 Thijme Maassen 115 Monk Eindhoven
16 Jaron Stam 116 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Abel Mensink 100 Team Delfts Bleau
2 Jens de Louw 101 Team Mountain Network
3 Wouter Remmerswaal 102 Climb Up
4 Idse de Boer 103 North Bound Climbing
5 Sven Goudriaan 104 Team Mountain Network
6 Simon Boes 105 GRIP Nijmegen
7 Sem van den Akker 106 Team Kids From The Block
8 Teun van der Graaf 108 Monk Eindhoven
9 Joris Kieboom 109 Climb Up
10 Luka Kuijper 110
11 Thijn Elbers 111 GRIP Nijmegen
12 Hidde Bakker 112 REVOLT
13 Ties Baars 113 Monk Eindhoven
14 Gregor Struwe 114 North Bound Climbing
15 Thijme Maassen 115 Monk Eindhoven
16 Jaron Stam 116 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Abel Mensink 100 Team Delfts Bleau
2 Jens de Louw 101 Team Mountain Network
3 Wouter Remmerswaal 102 Climb Up
4 Idse de Boer 103 North Bound Climbing
5 Sven Goudriaan 104 Team Mountain Network
6 Simon Boes 105 GRIP Nijmegen
7 Sem van den Akker 106 Team Kids From The Block
8 Teun van der Graaf 108 Monk Eindhoven
9 Joris Kieboom 109 Climb Up
10 Luka Kuijper 110
11 Thijn Elbers 111 GRIP Nijmegen
12 Hidde Bakker 112 REVOLT
13 Ties Baars 113 Monk Eindhoven
14 Gregor Struwe 114 North Bound Climbing
15 Thijme Maassen 115 Monk Eindhoven
16 Jaron Stam 116 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Abel Mensink 100 Team Delfts Bleau
2 Jens de Louw 101 Team Mountain Network
3 Wouter Remmerswaal 102 Climb Up
4 Idse de Boer 103 North Bound Climbing
5 Sven Goudriaan 104 Team Mountain Network
6 Simon Boes 105 GRIP Nijmegen
7 Sem van den Akker 106 Team Kids From The Block
8 Teun van der Graaf 108 Monk Eindhoven
9 Joris Kieboom 109 Climb Up
10 Luka Kuijper 110
11 Thijn Elbers 111 GRIP Nijmegen
12 Hidde Bakker 112 REVOLT
13 Ties Baars 113 Monk Eindhoven
14 Gregor Struwe 114 North Bound Climbing
15 Thijme Maassen 115 Monk Eindhoven
16 Jaron Stam 116 Team Mountain Network
25-01-2020 21:31
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Jens de Louw 101 T4Z4 T1Z1 T4Z3 T2Z2 Z1 T3Z2 T1Z1 6T15 7Z14 Z2 T1Z1 Z2 1T1 3Z5 100.0 Team Mountain Network
2 Hidde Bakker 112 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z4 Z5 T1Z1 5T5 7Z14 Z1 T2Z1 Z1 1T2 3Z3 80.0 REVOLT
3 Teun van der Graaf 108 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T4Z4 T1Z1 6T11 6Z11 T7Z3 Z1 Z2 1T7 3Z6 65.0 Monk Eindhoven
4 Idse de Boer 103 T3Z3 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T2Z1 5T8 6Z8 T3Z1 Z4 1T3 2Z5 55.0 North Bound Climbing
5 Simon Boes 105 T4Z4 T1Z1 T2Z1 T1Z1 Z1 Z1 T1Z1 5T9 7Z10 Z2 Z1 0T0 2Z3 51.0 GRIP Nijmegen
6 Gregor Struwe 114 T2Z2 T1Z1 T4Z1 T3Z3 Z5 Z3 T1Z1 5T11 7Z16 Z3 Z2 0T0 2Z5 47.0 North Bound Climbing
7 Sem van den Akker 106 T3Z3 T1Z1 T1Z1 T3Z3 Z2 T1Z1 5T9 6Z11 43.0 Team Kids From The Block
8 Thijme Maassen 115 T3Z3 T2Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 5T9 5Z7 40.0 Monk Eindhoven
9 Abel Mensink 100 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T4Z4 5T9 5Z9 37.0 Team Delfts Bleau
10 Ties Baars 113 T3Z3 T2Z1 T5Z1 T4Z2 T1Z1 5T15 5Z8 34.0 Monk Eindhoven
11 Joris Kieboom 109 T4Z4 T3Z1 T4Z1 Z2 Z5 T2Z2 4T13 6Z15 31.0 Climb Up
12 Luka Kuijper 110 T4Z4 T3Z2 T5Z3 T1Z1 4T13 4Z10 28.0
13 Wouter Remmerswaal 102 T3Z3 T5Z1 T1Z1 Z1 Z3 3T9 5Z9 26.0 Climb Up
14 Jaron Stam 116 T5Z5 Z4 Z1 T2Z2 2T7 4Z12 24.0 Team Mountain Network
15 Sven Goudriaan 104 Z2 Z4 T1Z1 1T1 3Z7 22.0 Team Mountain Network
16 Thijn Elbers 111 Z1 T1Z1 1T1 2Z2 20.0 GRIP Nijmegen

Aantal deelnemers: 21

Naam Rugnummer Nat. Team
Eckart Pruijs 306 NED REVOLT
David Klos 307 NED Top Climbing Twente
Gijs Kieboom 311 NED Climb Up
Youri van der Stap 317 NED Team Delfts Bleau
Tim Slegter 305 NED School of Rock
Merijn Langkamp 319 NED GRIP Nijmegen
Anon4692 - - -
Lars van Mullem 321 NED Team Mountain Network
Paul Brand 303 NED T.N.T. Climbing
Ronin de Vreeze 316 NED Monk Amsterdam
Jan de Munck 313 NED Kunststof Jeugd
Gideon Zuiker 309 NED GRIP Nijmegen
Roman Schaekers 320 NED Climb Up
IJsbrand Meeter 310 NED Monk Amsterdam
Kyan van Haasteren 315 NED GRIP Nijmegen
Mingus Pulles 304 BEL Monk Eindhoven
Gib Goudappel 308 NED Team Delfts Bleau
Kevin Peeters 318 NED Monk Rotterdam
Mink Eilers 300 NED Team Delfts Bleau
Iwan Pasveer 314 NED Team Mountain Network
Tom Crouwel 301 NED Climb Up

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 21

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mink Eilers 300 NED Team Delfts Bleau
2 Tom Crouwel 301 NED Climb Up
3 Anon4692 - - -
4 Paul Brand 303 NED T.N.T. Climbing
5 Mingus Pulles 304 BEL Monk Eindhoven
6 Tim Slegter 305 NED School of Rock
7 Eckart Pruijs 306 NED REVOLT
8 David Klos 307 NED Top Climbing Twente
9 Gib Goudappel 308 NED Team Delfts Bleau
10 Gideon Zuiker 309 NED GRIP Nijmegen
11 IJsbrand Meeter 310 NED Monk Amsterdam
12 Gijs Kieboom 311 NED Climb Up
13 Jan de Munck 313 NED Kunststof Jeugd
14 Iwan Pasveer 314 NED Team Mountain Network
15 Kyan van Haasteren 315 NED GRIP Nijmegen
16 Ronin de Vreeze 316 NED Monk Amsterdam
17 Youri van der Stap 317 NED Team Delfts Bleau
18 Kevin Peeters 318 NED Monk Rotterdam
19 Merijn Langkamp 319 NED GRIP Nijmegen
20 Roman Schaekers 320 NED Climb Up
21 Lars van Mullem 321 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mink Eilers 300 NED Team Delfts Bleau
2 Tom Crouwel 301 NED Climb Up
3 Anon4692 - - -
4 Paul Brand 303 NED T.N.T. Climbing
5 Mingus Pulles 304 BEL Monk Eindhoven
6 Tim Slegter 305 NED School of Rock
7 Eckart Pruijs 306 NED REVOLT
8 David Klos 307 NED Top Climbing Twente
9 Gib Goudappel 308 NED Team Delfts Bleau
10 Gideon Zuiker 309 NED GRIP Nijmegen
11 IJsbrand Meeter 310 NED Monk Amsterdam
12 Gijs Kieboom 311 NED Climb Up
13 Jan de Munck 313 NED Kunststof Jeugd
14 Iwan Pasveer 314 NED Team Mountain Network
15 Kyan van Haasteren 315 NED GRIP Nijmegen
16 Ronin de Vreeze 316 NED Monk Amsterdam
17 Youri van der Stap 317 NED Team Delfts Bleau
18 Kevin Peeters 318 NED Monk Rotterdam
19 Merijn Langkamp 319 NED GRIP Nijmegen
20 Roman Schaekers 320 NED Climb Up
21 Lars van Mullem 321 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mink Eilers 300 NED Team Delfts Bleau
2 Tom Crouwel 301 NED Climb Up
3 Anon4692 - - -
4 Paul Brand 303 NED T.N.T. Climbing
5 Mingus Pulles 304 BEL Monk Eindhoven
6 Tim Slegter 305 NED School of Rock
7 Eckart Pruijs 306 NED REVOLT
8 David Klos 307 NED Top Climbing Twente
9 Gib Goudappel 308 NED Team Delfts Bleau
10 Gideon Zuiker 309 NED GRIP Nijmegen
11 IJsbrand Meeter 310 NED Monk Amsterdam
12 Gijs Kieboom 311 NED Climb Up
13 Jan de Munck 313 NED Kunststof Jeugd
14 Iwan Pasveer 314 NED Team Mountain Network
15 Kyan van Haasteren 315 NED GRIP Nijmegen
16 Ronin de Vreeze 316 NED Monk Amsterdam
17 Youri van der Stap 317 NED Team Delfts Bleau
18 Kevin Peeters 318 NED Monk Rotterdam
19 Merijn Langkamp 319 NED GRIP Nijmegen
20 Roman Schaekers 320 NED Climb Up
21 Lars van Mullem 321 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mink Eilers 300 NED Team Delfts Bleau
2 Tom Crouwel 301 NED Climb Up
3 Anon4692 - - -
4 Paul Brand 303 NED T.N.T. Climbing
5 Mingus Pulles 304 BEL Monk Eindhoven
6 Tim Slegter 305 NED School of Rock
7 Eckart Pruijs 306 NED REVOLT
8 David Klos 307 NED Top Climbing Twente
9 Gib Goudappel 308 NED Team Delfts Bleau
10 Gideon Zuiker 309 NED GRIP Nijmegen
11 IJsbrand Meeter 310 NED Monk Amsterdam
12 Gijs Kieboom 311 NED Climb Up
13 Jan de Munck 313 NED Kunststof Jeugd
14 Iwan Pasveer 314 NED Team Mountain Network
15 Kyan van Haasteren 315 NED GRIP Nijmegen
16 Ronin de Vreeze 316 NED Monk Amsterdam
17 Youri van der Stap 317 NED Team Delfts Bleau
18 Kevin Peeters 318 NED Monk Rotterdam
19 Merijn Langkamp 319 NED GRIP Nijmegen
20 Roman Schaekers 320 NED Climb Up
21 Lars van Mullem 321 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mink Eilers 300 NED Team Delfts Bleau
2 Tom Crouwel 301 NED Climb Up
3 Anon4692 - - -
4 Paul Brand 303 NED T.N.T. Climbing
5 Mingus Pulles 304 BEL Monk Eindhoven
6 Tim Slegter 305 NED School of Rock
7 Eckart Pruijs 306 NED REVOLT
8 David Klos 307 NED Top Climbing Twente
9 Gib Goudappel 308 NED Team Delfts Bleau
10 Gideon Zuiker 309 NED GRIP Nijmegen
11 IJsbrand Meeter 310 NED Monk Amsterdam
12 Gijs Kieboom 311 NED Climb Up
13 Jan de Munck 313 NED Kunststof Jeugd
14 Iwan Pasveer 314 NED Team Mountain Network
15 Kyan van Haasteren 315 NED GRIP Nijmegen
16 Ronin de Vreeze 316 NED Monk Amsterdam
17 Youri van der Stap 317 NED Team Delfts Bleau
18 Kevin Peeters 318 NED Monk Rotterdam
19 Merijn Langkamp 319 NED GRIP Nijmegen
20 Roman Schaekers 320 NED Climb Up
21 Lars van Mullem 321 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mink Eilers 300 NED Team Delfts Bleau
2 Tom Crouwel 301 NED Climb Up
3 Anon4692 - - -
4 Paul Brand 303 NED T.N.T. Climbing
5 Mingus Pulles 304 BEL Monk Eindhoven
6 Tim Slegter 305 NED School of Rock
7 Eckart Pruijs 306 NED REVOLT
8 David Klos 307 NED Top Climbing Twente
9 Gib Goudappel 308 NED Team Delfts Bleau
10 Gideon Zuiker 309 NED GRIP Nijmegen
11 IJsbrand Meeter 310 NED Monk Amsterdam
12 Gijs Kieboom 311 NED Climb Up
13 Jan de Munck 313 NED Kunststof Jeugd
14 Iwan Pasveer 314 NED Team Mountain Network
15 Kyan van Haasteren 315 NED GRIP Nijmegen
16 Ronin de Vreeze 316 NED Monk Amsterdam
17 Youri van der Stap 317 NED Team Delfts Bleau
18 Kevin Peeters 318 NED Monk Rotterdam
19 Merijn Langkamp 319 NED GRIP Nijmegen
20 Roman Schaekers 320 NED Climb Up
21 Lars van Mullem 321 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mink Eilers 300 NED Team Delfts Bleau
2 Tom Crouwel 301 NED Climb Up
3 Anon4692 - - -
4 Paul Brand 303 NED T.N.T. Climbing
5 Mingus Pulles 304 BEL Monk Eindhoven
6 Tim Slegter 305 NED School of Rock
7 Eckart Pruijs 306 NED REVOLT
8 David Klos 307 NED Top Climbing Twente
9 Gib Goudappel 308 NED Team Delfts Bleau
10 Gideon Zuiker 309 NED GRIP Nijmegen
11 IJsbrand Meeter 310 NED Monk Amsterdam
12 Gijs Kieboom 311 NED Climb Up
13 Jan de Munck 313 NED Kunststof Jeugd
14 Iwan Pasveer 314 NED Team Mountain Network
15 Kyan van Haasteren 315 NED GRIP Nijmegen
16 Ronin de Vreeze 316 NED Monk Amsterdam
17 Youri van der Stap 317 NED Team Delfts Bleau
18 Kevin Peeters 318 NED Monk Rotterdam
19 Merijn Langkamp 319 NED GRIP Nijmegen
20 Roman Schaekers 320 NED Climb Up
21 Lars van Mullem 321 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mink Eilers 300 NED Team Delfts Bleau
2 Tom Crouwel 301 NED Climb Up
3 Anon4692 - - -
4 Paul Brand 303 NED T.N.T. Climbing
5 Mingus Pulles 304 BEL Monk Eindhoven
6 Tim Slegter 305 NED School of Rock
7 Eckart Pruijs 306 NED REVOLT
8 David Klos 307 NED Top Climbing Twente
9 Gib Goudappel 308 NED Team Delfts Bleau
10 Gideon Zuiker 309 NED GRIP Nijmegen
11 IJsbrand Meeter 310 NED Monk Amsterdam
12 Gijs Kieboom 311 NED Climb Up
13 Jan de Munck 313 NED Kunststof Jeugd
14 Iwan Pasveer 314 NED Team Mountain Network
15 Kyan van Haasteren 315 NED GRIP Nijmegen
16 Ronin de Vreeze 316 NED Monk Amsterdam
17 Youri van der Stap 317 NED Team Delfts Bleau
18 Kevin Peeters 318 NED Monk Rotterdam
19 Merijn Langkamp 319 NED GRIP Nijmegen
20 Roman Schaekers 320 NED Climb Up
21 Lars van Mullem 321 NED Team Mountain Network
25-01-2020 21:31
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Paul Brand 303 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 Z1 T1Z1 6T7 7Z8 Z1 T1Z1 Z1 1T1 3Z3 100.0 T.N.T. Climbing
2 Eckart Pruijs 306 NED T1Z1 T5Z2 Z1 Z2 T1Z1 3T7 5Z7 Z1 Z4 0T0 2Z5 80.0 REVOLT
3 Kevin Peeters 318 NED T1Z1 T2Z1 T4Z2 Z2 T3Z3 4T10 5Z9 Z3 0T0 1Z3 65.0 Monk Rotterdam
4 Iwan Pasveer 314 NED T2Z2 T5Z2 T3Z1 T1Z1 Z4 Z1 T3Z3 5T14 7Z14 Z7 0T0 1Z7 55.0 Team Mountain Network
5 Gib Goudappel 308 NED T2Z2 Z1 T3Z1 T5Z4 T1Z1 4T11 5Z9 Z9 0T0 1Z9 51.0 Team Delfts Bleau
6 Merijn Langkamp 319 NED T2Z2 Z1 Z1 Z2 T2Z1 2T4 5Z7 0T0 0Z0 47.0 GRIP Nijmegen
7 Gideon Zuiker 309 NED T3Z3 Z1 Z1 Z1 T2Z1 2T5 5Z7 43.0 GRIP Nijmegen
8 Gijs Kieboom 311 NED T3Z3 Z1 Z1 Z5 T2Z2 2T5 5Z12 40.0 Climb Up
9 Mink Eilers 300 NED T2Z2 Z2 Z2 Z5 T3Z3 2T5 5Z14 37.0 Team Delfts Bleau
10 Kyan van Haasteren 315 NED Z1 T1Z1 Z4 T2Z1 2T3 4Z7 34.0 GRIP Nijmegen
11 Lars van Mullem 321 NED T3Z3 Z2 Z2 T2Z1 2T5 4Z8 31.0 Team Mountain Network
12 Youri van der Stap 317 NED T5Z3 Z1 T2Z2 2T7 3Z6 28.0 Team Delfts Bleau
13 Mingus Pulles 304 BEL T2Z1 Z3 T5Z5 2T7 3Z9 26.0 Monk Eindhoven
14 Anon4692 - - T2Z2 T2Z1 2T4 2Z3 24.0 -
15 David Klos 307 NED T3Z3 T3Z1 2T6 2Z4 22.0 Top Climbing Twente
16 IJsbrand Meeter 310 NED Z1 Z2 Z3 T3Z1 1T3 4Z7 20.0 Monk Amsterdam
17 Tom Crouwel 301 NED Z2 Z2 T3Z2 1T3 3Z6 18.0 Climb Up
18 Roman Schaekers 320 NED Z1 Z3 T5Z1 1T5 3Z5 16.0 Climb Up
19 Ronin de Vreeze 316 NED Z3 Z3 Z1 Z2 Z3 0T0 5Z12 14.0 Monk Amsterdam
20 Jan de Munck 313 NED Z2 Z2 0T0 2Z4 12.0 Kunststof Jeugd
21 Tim Slegter 305 NED Z2 0T0 1Z2 10.0 School of Rock

Aantal deelnemers: 36

Naam Rugnummer Nat. Team
Anon2948 - - -
Siem Ploeg 513 NED Klimhal Amsterdam
Jip Molenaar 518 NED Team Delfts Bleau
Jayden Stekelenburg 534 NED Climb Up
Boris van Asselt 519 NED Team Yellowstone
Jouke Visser 529 NED Team Mountain Network
Wiebe Bisschops 522 NED Monk Eindhoven
Jochem Kissels 507 NED cLimb
Sjors Bon 515 NED Team Kids From The Block
Zon Donze 506 NED Team Kids From The Block
Sven Jansen 502 NED Team Kids From The Block
Sepp Sprokkereef 533 NED Team Mountain Network
Duco den Hartog 509 NED Team Mountain Network
Tedyano Sordam 516 NED Bruut
Tom van Holland 521 NED Team Neoliet
Joep Voogsgerd 501 NED Top Climbing Twente
Ferbe Verburg 505 NED Ayers Rookies
Sverre Handor 510 NED Bruut
Niek Engelaar 531 NED Kei Boulderhal
Menno Snellen 526 NED Team Delfts Bleau
Bram Luppens 527 NED Team Mountain Network
Quinten Burm 525 NED Bruut
Wester Baars 520 NED Monk Eindhoven
Jorai Karens 530 NED Kei Boulderhal
Ties Verhoeven 535 NED Team Neoliet
Evan Salden 517 NED Radium Boulders
Ramses Duijf 500 NED Monk Eindhoven
Levi Feunekes 528 NED
Iker van Raaij 512 NED Team Delfts Bleau
Joris Muis 503 NED GRIP Nijmegen
Anon5357 - - -
Jesse Honkoop 532 NED Team Mountain Network
Steef Broeder 523 NED GRIP Nijmegen
Anon5375 - - -
King Jorna 511 NED
Dane Moliterno 524 USA Team Neoliet

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 36

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ramses Duijf 500 NED Monk Eindhoven
2 Joep Voogsgerd 501 NED Top Climbing Twente
3 Sven Jansen 502 NED Team Kids From The Block
4 Joris Muis 503 NED GRIP Nijmegen
5 Anon2948 - - -
6 Ferbe Verburg 505 NED Ayers Rookies
7 Zon Donze 506 NED Team Kids From The Block
8 Jochem Kissels 507 NED cLimb
9 Anon5357 - - -
10 Duco den Hartog 509 NED Team Mountain Network
11 Sverre Handor 510 NED Bruut
12 King Jorna 511 NED
13 Iker van Raaij 512 NED Team Delfts Bleau
14 Siem Ploeg 513 NED Klimhal Amsterdam
15 Anon5375 - - -
16 Sjors Bon 515 NED Team Kids From The Block
17 Tedyano Sordam 516 NED Bruut
18 Evan Salden 517 NED Radium Boulders
19 Jip Molenaar 518 NED Team Delfts Bleau
20 Boris van Asselt 519 NED Team Yellowstone
21 Wester Baars 520 NED Monk Eindhoven
22 Tom van Holland 521 NED Team Neoliet
23 Wiebe Bisschops 522 NED Monk Eindhoven
24 Steef Broeder 523 NED GRIP Nijmegen
25 Dane Moliterno 524 USA Team Neoliet
26 Quinten Burm 525 NED Bruut
27 Menno Snellen 526 NED Team Delfts Bleau
28 Bram Luppens 527 NED Team Mountain Network
29 Levi Feunekes 528 NED
30 Jouke Visser 529 NED Team Mountain Network
31 Jorai Karens 530 NED Kei Boulderhal
32 Niek Engelaar 531 NED Kei Boulderhal
33 Jesse Honkoop 532 NED Team Mountain Network
34 Sepp Sprokkereef 533 NED Team Mountain Network
35 Jayden Stekelenburg 534 NED Climb Up
36 Ties Verhoeven 535 NED Team Neoliet
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ramses Duijf 500 NED Monk Eindhoven
2 Joep Voogsgerd 501 NED Top Climbing Twente
3 Sven Jansen 502 NED Team Kids From The Block
4 Joris Muis 503 NED GRIP Nijmegen
5 Anon2948 - - -
6 Ferbe Verburg 505 NED Ayers Rookies
7 Zon Donze 506 NED Team Kids From The Block
8 Jochem Kissels 507 NED cLimb
9 Anon5357 - - -
10 Duco den Hartog 509 NED Team Mountain Network
11 Sverre Handor 510 NED Bruut
12 King Jorna 511 NED
13 Iker van Raaij 512 NED Team Delfts Bleau
14 Siem Ploeg 513 NED Klimhal Amsterdam
15 Anon5375 - - -
16 Sjors Bon 515 NED Team Kids From The Block
17 Tedyano Sordam 516 NED Bruut
18 Evan Salden 517 NED Radium Boulders
19 Jip Molenaar 518 NED Team Delfts Bleau
20 Boris van Asselt 519 NED Team Yellowstone
21 Wester Baars 520 NED Monk Eindhoven
22 Tom van Holland 521 NED Team Neoliet
23 Wiebe Bisschops 522 NED Monk Eindhoven
24 Steef Broeder 523 NED GRIP Nijmegen
25 Dane Moliterno 524 USA Team Neoliet
26 Quinten Burm 525 NED Bruut
27 Menno Snellen 526 NED Team Delfts Bleau
28 Bram Luppens 527 NED Team Mountain Network
29 Levi Feunekes 528 NED
30 Jouke Visser 529 NED Team Mountain Network
31 Jorai Karens 530 NED Kei Boulderhal
32 Niek Engelaar 531 NED Kei Boulderhal
33 Jesse Honkoop 532 NED Team Mountain Network
34 Sepp Sprokkereef 533 NED Team Mountain Network
35 Jayden Stekelenburg 534 NED Climb Up
36 Ties Verhoeven 535 NED Team Neoliet
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ramses Duijf 500 NED Monk Eindhoven
2 Joep Voogsgerd 501 NED Top Climbing Twente
3 Sven Jansen 502 NED Team Kids From The Block
4 Joris Muis 503 NED GRIP Nijmegen
5 Anon2948 - - -
6 Ferbe Verburg 505 NED Ayers Rookies
7 Zon Donze 506 NED Team Kids From The Block
8 Jochem Kissels 507 NED cLimb
9 Anon5357 - - -
10 Duco den Hartog 509 NED Team Mountain Network
11 Sverre Handor 510 NED Bruut
12 King Jorna 511 NED
13 Iker van Raaij 512 NED Team Delfts Bleau
14 Siem Ploeg 513 NED Klimhal Amsterdam
15 Anon5375 - - -
16 Sjors Bon 515 NED Team Kids From The Block
17 Tedyano Sordam 516 NED Bruut
18 Evan Salden 517 NED Radium Boulders
19 Jip Molenaar 518 NED Team Delfts Bleau
20 Boris van Asselt 519 NED Team Yellowstone
21 Wester Baars 520 NED Monk Eindhoven
22 Tom van Holland 521 NED Team Neoliet
23 Wiebe Bisschops 522 NED Monk Eindhoven
24 Steef Broeder 523 NED GRIP Nijmegen
25 Dane Moliterno 524 USA Team Neoliet
26 Quinten Burm 525 NED Bruut
27 Menno Snellen 526 NED Team Delfts Bleau
28 Bram Luppens 527 NED Team Mountain Network
29 Levi Feunekes 528 NED
30 Jouke Visser 529 NED Team Mountain Network
31 Jorai Karens 530 NED Kei Boulderhal
32 Niek Engelaar 531 NED Kei Boulderhal
33 Jesse Honkoop 532 NED Team Mountain Network
34 Sepp Sprokkereef 533 NED Team Mountain Network
35 Jayden Stekelenburg 534 NED Climb Up
36 Ties Verhoeven 535 NED Team Neoliet
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ramses Duijf 500 NED Monk Eindhoven
2 Joep Voogsgerd 501 NED Top Climbing Twente
3 Sven Jansen 502 NED Team Kids From The Block
4 Joris Muis 503 NED GRIP Nijmegen
5 Anon2948 - - -
6 Ferbe Verburg 505 NED Ayers Rookies
7 Zon Donze 506 NED Team Kids From The Block
8 Jochem Kissels 507 NED cLimb
9 Anon5357 - - -
10 Duco den Hartog 509 NED Team Mountain Network
11 Sverre Handor 510 NED Bruut
12 King Jorna 511 NED
13 Iker van Raaij 512 NED Team Delfts Bleau
14 Siem Ploeg 513 NED Klimhal Amsterdam
15 Anon5375 - - -
16 Sjors Bon 515 NED Team Kids From The Block
17 Tedyano Sordam 516 NED Bruut
18 Evan Salden 517 NED Radium Boulders
19 Jip Molenaar 518 NED Team Delfts Bleau
20 Boris van Asselt 519 NED Team Yellowstone
21 Wester Baars 520 NED Monk Eindhoven
22 Tom van Holland 521 NED Team Neoliet
23 Wiebe Bisschops 522 NED Monk Eindhoven
24 Steef Broeder 523 NED GRIP Nijmegen
25 Dane Moliterno 524 USA Team Neoliet
26 Quinten Burm 525 NED Bruut
27 Menno Snellen 526 NED Team Delfts Bleau
28 Bram Luppens 527 NED Team Mountain Network
29 Levi Feunekes 528 NED
30 Jouke Visser 529 NED Team Mountain Network
31 Jorai Karens 530 NED Kei Boulderhal
32 Niek Engelaar 531 NED Kei Boulderhal
33 Jesse Honkoop 532 NED Team Mountain Network
34 Sepp Sprokkereef 533 NED Team Mountain Network
35 Jayden Stekelenburg 534 NED Climb Up
36 Ties Verhoeven 535 NED Team Neoliet
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ramses Duijf 500 NED Monk Eindhoven
2 Joep Voogsgerd 501 NED Top Climbing Twente
3 Sven Jansen 502 NED Team Kids From The Block
4 Joris Muis 503 NED GRIP Nijmegen
5 Anon2948 - - -
6 Ferbe Verburg 505 NED Ayers Rookies
7 Zon Donze 506 NED Team Kids From The Block
8 Jochem Kissels 507 NED cLimb
9 Anon5357 - - -
10 Duco den Hartog 509 NED Team Mountain Network
11 Sverre Handor 510 NED Bruut
12 King Jorna 511 NED
13 Iker van Raaij 512 NED Team Delfts Bleau
14 Siem Ploeg 513 NED Klimhal Amsterdam
15 Anon5375 - - -
16 Sjors Bon 515 NED Team Kids From The Block
17 Tedyano Sordam 516 NED Bruut
18 Evan Salden 517 NED Radium Boulders
19 Jip Molenaar 518 NED Team Delfts Bleau
20 Boris van Asselt 519 NED Team Yellowstone
21 Wester Baars 520 NED Monk Eindhoven
22 Tom van Holland 521 NED Team Neoliet
23 Wiebe Bisschops 522 NED Monk Eindhoven
24 Steef Broeder 523 NED GRIP Nijmegen
25 Dane Moliterno 524 USA Team Neoliet
26 Quinten Burm 525 NED Bruut
27 Menno Snellen 526 NED Team Delfts Bleau
28 Bram Luppens 527 NED Team Mountain Network
29 Levi Feunekes 528 NED
30 Jouke Visser 529 NED Team Mountain Network
31 Jorai Karens 530 NED Kei Boulderhal
32 Niek Engelaar 531 NED Kei Boulderhal
33 Jesse Honkoop 532 NED Team Mountain Network
34 Sepp Sprokkereef 533 NED Team Mountain Network
35 Jayden Stekelenburg 534 NED Climb Up
36 Ties Verhoeven 535 NED Team Neoliet
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ramses Duijf 500 NED Monk Eindhoven
2 Joep Voogsgerd 501 NED Top Climbing Twente
3 Sven Jansen 502 NED Team Kids From The Block
4 Joris Muis 503 NED GRIP Nijmegen
5 Anon2948 - - -
6 Ferbe Verburg 505 NED Ayers Rookies
7 Zon Donze 506 NED Team Kids From The Block
8 Jochem Kissels 507 NED cLimb
9 Anon5357 - - -
10 Duco den Hartog 509 NED Team Mountain Network
11 Sverre Handor 510 NED Bruut
12 King Jorna 511 NED
13 Iker van Raaij 512 NED Team Delfts Bleau
14 Siem Ploeg 513 NED Klimhal Amsterdam
15 Anon5375 - - -
16 Sjors Bon 515 NED Team Kids From The Block
17 Tedyano Sordam 516 NED Bruut
18 Evan Salden 517 NED Radium Boulders
19 Jip Molenaar 518 NED Team Delfts Bleau
20 Boris van Asselt 519 NED Team Yellowstone
21 Wester Baars 520 NED Monk Eindhoven
22 Tom van Holland 521 NED Team Neoliet
23 Wiebe Bisschops 522 NED Monk Eindhoven
24 Steef Broeder 523 NED GRIP Nijmegen
25 Dane Moliterno 524 USA Team Neoliet
26 Quinten Burm 525 NED Bruut
27 Menno Snellen 526 NED Team Delfts Bleau
28 Bram Luppens 527 NED Team Mountain Network
29 Levi Feunekes 528 NED
30 Jouke Visser 529 NED Team Mountain Network
31 Jorai Karens 530 NED Kei Boulderhal
32 Niek Engelaar 531 NED Kei Boulderhal
33 Jesse Honkoop 532 NED Team Mountain Network
34 Sepp Sprokkereef 533 NED Team Mountain Network
35 Jayden Stekelenburg 534 NED Climb Up
36 Ties Verhoeven 535 NED Team Neoliet
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ramses Duijf 500 NED Monk Eindhoven
2 Joep Voogsgerd 501 NED Top Climbing Twente
3 Sven Jansen 502 NED Team Kids From The Block
4 Joris Muis 503 NED GRIP Nijmegen
5 Anon2948 - - -
6 Ferbe Verburg 505 NED Ayers Rookies
7 Zon Donze 506 NED Team Kids From The Block
8 Jochem Kissels 507 NED cLimb
9 Anon5357 - - -
10 Duco den Hartog 509 NED Team Mountain Network
11 Sverre Handor 510 NED Bruut
12 King Jorna 511 NED
13 Iker van Raaij 512 NED Team Delfts Bleau
14 Siem Ploeg 513 NED Klimhal Amsterdam
15 Anon5375 - - -
16 Sjors Bon 515 NED Team Kids From The Block
17 Tedyano Sordam 516 NED Bruut
18 Evan Salden 517 NED Radium Boulders
19 Jip Molenaar 518 NED Team Delfts Bleau
20 Boris van Asselt 519 NED Team Yellowstone
21 Wester Baars 520 NED Monk Eindhoven
22 Tom van Holland 521 NED Team Neoliet
23 Wiebe Bisschops 522 NED Monk Eindhoven
24 Steef Broeder 523 NED GRIP Nijmegen
25 Dane Moliterno 524 USA Team Neoliet
26 Quinten Burm 525 NED Bruut
27 Menno Snellen 526 NED Team Delfts Bleau
28 Bram Luppens 527 NED Team Mountain Network
29 Levi Feunekes 528 NED
30 Jouke Visser 529 NED Team Mountain Network
31 Jorai Karens 530 NED Kei Boulderhal
32 Niek Engelaar 531 NED Kei Boulderhal
33 Jesse Honkoop 532 NED Team Mountain Network
34 Sepp Sprokkereef 533 NED Team Mountain Network
35 Jayden Stekelenburg 534 NED Climb Up
36 Ties Verhoeven 535 NED Team Neoliet
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ramses Duijf 500 NED Monk Eindhoven
2 Joep Voogsgerd 501 NED Top Climbing Twente
3 Sven Jansen 502 NED Team Kids From The Block
4 Joris Muis 503 NED GRIP Nijmegen
5 Anon2948 - - -
6 Ferbe Verburg 505 NED Ayers Rookies
7 Zon Donze 506 NED Team Kids From The Block
8 Jochem Kissels 507 NED cLimb
9 Anon5357 - - -
10 Duco den Hartog 509 NED Team Mountain Network
11 Sverre Handor 510 NED Bruut
12 King Jorna 511 NED
13 Iker van Raaij 512 NED Team Delfts Bleau
14 Siem Ploeg 513 NED Klimhal Amsterdam
15 Anon5375 - - -
16 Sjors Bon 515 NED Team Kids From The Block
17 Tedyano Sordam 516 NED Bruut
18 Evan Salden 517 NED Radium Boulders
19 Jip Molenaar 518 NED Team Delfts Bleau
20 Boris van Asselt 519 NED Team Yellowstone
21 Wester Baars 520 NED Monk Eindhoven
22 Tom van Holland 521 NED Team Neoliet
23 Wiebe Bisschops 522 NED Monk Eindhoven
24 Steef Broeder 523 NED GRIP Nijmegen
25 Dane Moliterno 524 USA Team Neoliet
26 Quinten Burm 525 NED Bruut
27 Menno Snellen 526 NED Team Delfts Bleau
28 Bram Luppens 527 NED Team Mountain Network
29 Levi Feunekes 528 NED
30 Jouke Visser 529 NED Team Mountain Network
31 Jorai Karens 530 NED Kei Boulderhal
32 Niek Engelaar 531 NED Kei Boulderhal
33 Jesse Honkoop 532 NED Team Mountain Network
34 Sepp Sprokkereef 533 NED Team Mountain Network
35 Jayden Stekelenburg 534 NED Climb Up
36 Ties Verhoeven 535 NED Team Neoliet
25-01-2020 21:31
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Boris van Asselt 519 NED T2Z2 T5Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z2 T3Z2 7T16 7Z10 T6Z2 T6Z3 Z3 2T12 3Z8 100.0 Team Yellowstone
2 Jesse Honkoop 532 NED T3Z3 Z1 T1Z1 T2Z2 T2Z2 T4Z1 T2Z2 6T14 7Z12 T5Z4 Z2 Z2 1T5 3Z8 80.0 Team Mountain Network
3 Ferbe Verburg 505 NED T2Z2 T3Z2 T2Z2 T1Z1 T2Z1 T1Z1 6T11 6Z9 T6Z5 Z1 Z4 1T6 3Z10 65.0 Ayers Rookies
4 Siem Ploeg 513 NED T5Z4 T1Z1 T4Z4 T1Z1 T1Z1 T2Z2 6T14 6Z13 Z4 T7Z3 Z3 1T7 3Z10 55.0 Klimhal Amsterdam
5 Jouke Visser 529 NED T1Z1 Z1 T4Z1 T2Z2 T2Z2 T5Z2 T2Z2 6T16 7Z11 Z2 T2Z2 1T2 2Z4 51.0 Team Mountain Network
6 Jip Molenaar 518 NED T2Z2 T1Z1 T2Z2 T2Z1 T3Z3 T4Z3 6T14 6Z12 Z6 0T0 1Z6 47.0 Team Delfts Bleau
7 Joep Voogsgerd 501 NED Z3 Z1 T3Z3 T1Z1 T2Z2 T2Z2 4T8 6Z12 43.0 Top Climbing Twente
8 Wester Baars 520 NED Z1 T2Z1 T1Z1 T2Z2 T3Z3 4T8 5Z8 40.0 Monk Eindhoven
9 Sjors Bon 515 NED T1Z1 Z5 T3Z1 T3Z1 T2Z2 4T9 5Z10 37.0 Team Kids From The Block
10 Ramses Duijf 500 NED Z1 T4Z2 T1Z1 T4Z2 T2Z2 4T11 5Z8 34.0 Monk Eindhoven
11 Niek Engelaar 531 NED T3Z2 T4Z3 Z1 T3Z1 T2Z2 4T12 5Z9 31.0 Kei Boulderhal
12 Tedyano Sordam 516 NED Z1 T4Z1 T1Z1 T4Z1 T5Z5 4T14 5Z9 28.0 Bruut
13 King Jorna 511 NED T4Z4 T2Z2 T2Z1 T1Z1 4T9 4Z8 26.0
14 Jayden Stekelenburg 534 NED Z1 T3Z1 T1Z1 Z3 T3Z3 3T7 5Z9 24.0 Climb Up
15 Sverre Handor 510 NED T5Z5 Z1 T3Z3 T4Z1 Z1 3T12 5Z11 22.0 Bruut
16 Wiebe Bisschops 522 NED T4Z4 Z1 T1Z1 T1Z1 3T6 4Z7 20.0 Monk Eindhoven
17 Sepp Sprokkereef 533 NED T3Z3 T1Z1 T2Z1 3T6 3Z5 18.0 Team Mountain Network
18 Evan Salden 517 NED T4Z4 T1Z1 T1Z1 3T6 3Z6 16.0 Radium Boulders
19 Iker van Raaij 512 NED T4Z1 T2Z1 T5Z1 3T11 3Z3 14.0 Team Delfts Bleau
20 Sven Jansen 502 NED Z1 T1Z1 Z1 T4Z2 2T5 4Z5 12.0 Team Kids From The Block
21 Anon5375 - - Z3 T2Z2 Z2 T5Z4 2T7 4Z11 10.0 -
22 Dane Moliterno 524 USA Z5 T1Z1 T3Z3 2T4 3Z9 9.0 Team Neoliet
23 Quinten Burm 525 NED Z4 T4Z2 Z3 Z1 1T4 4Z10 8.0 Bruut
24 Jochem Kissels 507 NED Z2 Z1 T2Z2 1T2 3Z5 7.0 cLimb
25 Anon2948 - - Z3 Z2 T3Z3 1T3 3Z8 6.0 -
26 Tom van Holland 521 NED Z4 Z2 T5Z5 1T5 3Z11 5.0 Team Neoliet
27 Joris Muis 503 NED Z4 T5Z5 1T5 2Z9 4.0 GRIP Nijmegen
28 Jorai Karens 530 NED T3Z3 1T3 1Z3 3.0 Kei Boulderhal
29 Ties Verhoeven 535 NED Z3 Z2 Z1 0T0 3Z6 2.0 Team Neoliet
30 Zon Donze 506 NED Z3 Z2 0T0 2Z5 1.0 Team Kids From The Block
31 Anon5357 - - Z4 Z3 0T0 2Z7 0.0 -
32 Menno Snellen 526 NED Z1 0T0 1Z1 0.0 Team Delfts Bleau
32 Steef Broeder 523 NED Z1 0T0 1Z1 0.0 GRIP Nijmegen
34 Duco den Hartog 509 NED 0T0 0Z0 0.0 Team Mountain Network
34 Bram Luppens 527 NED 0T0 0Z0 0.0 Team Mountain Network
34 Levi Feunekes 528 NED 0T0 0Z0 0.0

Meisjes Junioren

Aantal deelnemers: 10

Naam Rugnummer Nat. Team
Maartje Wilmink 205 NED Team Delfts Bleau
Marrit Elsinga 203 NED Team Mountain Network
Elja Leijenhorst 207 NED Team Delfts Bleau
Freja Smed 208 NED Climb Up
Merleyn Koops 206 NED GRIP Nijmegen
Debby Bogaard 204 NED Team Delfts Bleau
Mette van Liempd 202 NED Monk Eindhoven
Simone Gerritsen 200 NED Monk Eindhoven
Charlène Tilborghs 209 BEL Team Mountain Network
Dunya Handor 201 NED Bruut

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 10

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Simone Gerritsen 200 NED Monk Eindhoven
2 Dunya Handor 201 NED Bruut
3 Mette van Liempd 202 NED Monk Eindhoven
4 Marrit Elsinga 203 NED Team Mountain Network
5 Debby Bogaard 204 NED Team Delfts Bleau
6 Maartje Wilmink 205 NED Team Delfts Bleau
7 Merleyn Koops 206 NED GRIP Nijmegen
8 Elja Leijenhorst 207 NED Team Delfts Bleau
9 Freja Smed 208 NED Climb Up
10 Charlène Tilborghs 209 BEL Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Simone Gerritsen 200 NED Monk Eindhoven
2 Dunya Handor 201 NED Bruut
3 Mette van Liempd 202 NED Monk Eindhoven
4 Marrit Elsinga 203 NED Team Mountain Network
5 Debby Bogaard 204 NED Team Delfts Bleau
6 Maartje Wilmink 205 NED Team Delfts Bleau
7 Merleyn Koops 206 NED GRIP Nijmegen
8 Elja Leijenhorst 207 NED Team Delfts Bleau
9 Freja Smed 208 NED Climb Up
10 Charlène Tilborghs 209 BEL Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Simone Gerritsen 200 NED Monk Eindhoven
2 Dunya Handor 201 NED Bruut
3 Mette van Liempd 202 NED Monk Eindhoven
4 Marrit Elsinga 203 NED Team Mountain Network
5 Debby Bogaard 204 NED Team Delfts Bleau
6 Maartje Wilmink 205 NED Team Delfts Bleau
7 Merleyn Koops 206 NED GRIP Nijmegen
8 Elja Leijenhorst 207 NED Team Delfts Bleau
9 Freja Smed 208 NED Climb Up
10 Charlène Tilborghs 209 BEL Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Simone Gerritsen 200 NED Monk Eindhoven
2 Dunya Handor 201 NED Bruut
3 Mette van Liempd 202 NED Monk Eindhoven
4 Marrit Elsinga 203 NED Team Mountain Network
5 Debby Bogaard 204 NED Team Delfts Bleau
6 Maartje Wilmink 205 NED Team Delfts Bleau
7 Merleyn Koops 206 NED GRIP Nijmegen
8 Elja Leijenhorst 207 NED Team Delfts Bleau
9 Freja Smed 208 NED Climb Up
10 Charlène Tilborghs 209 BEL Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Simone Gerritsen 200 NED Monk Eindhoven
2 Dunya Handor 201 NED Bruut
3 Mette van Liempd 202 NED Monk Eindhoven
4 Marrit Elsinga 203 NED Team Mountain Network
5 Debby Bogaard 204 NED Team Delfts Bleau
6 Maartje Wilmink 205 NED Team Delfts Bleau
7 Merleyn Koops 206 NED GRIP Nijmegen
8 Elja Leijenhorst 207 NED Team Delfts Bleau
9 Freja Smed 208 NED Climb Up
10 Charlène Tilborghs 209 BEL Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Simone Gerritsen 200 NED Monk Eindhoven
2 Dunya Handor 201 NED Bruut
3 Mette van Liempd 202 NED Monk Eindhoven
4 Marrit Elsinga 203 NED Team Mountain Network
5 Debby Bogaard 204 NED Team Delfts Bleau
6 Maartje Wilmink 205 NED Team Delfts Bleau
7 Merleyn Koops 206 NED GRIP Nijmegen
8 Elja Leijenhorst 207 NED Team Delfts Bleau
9 Freja Smed 208 NED Climb Up
10 Charlène Tilborghs 209 BEL Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Simone Gerritsen 200 NED Monk Eindhoven
2 Dunya Handor 201 NED Bruut
3 Mette van Liempd 202 NED Monk Eindhoven
4 Marrit Elsinga 203 NED Team Mountain Network
5 Debby Bogaard 204 NED Team Delfts Bleau
6 Maartje Wilmink 205 NED Team Delfts Bleau
7 Merleyn Koops 206 NED GRIP Nijmegen
8 Elja Leijenhorst 207 NED Team Delfts Bleau
9 Freja Smed 208 NED Climb Up
10 Charlène Tilborghs 209 BEL Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Simone Gerritsen 200 NED Monk Eindhoven
2 Dunya Handor 201 NED Bruut
3 Mette van Liempd 202 NED Monk Eindhoven
4 Marrit Elsinga 203 NED Team Mountain Network
5 Debby Bogaard 204 NED Team Delfts Bleau
6 Maartje Wilmink 205 NED Team Delfts Bleau
7 Merleyn Koops 206 NED GRIP Nijmegen
8 Elja Leijenhorst 207 NED Team Delfts Bleau
9 Freja Smed 208 NED Climb Up
10 Charlène Tilborghs 209 BEL Team Mountain Network
25-01-2020 21:31
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Mette van Liempd 202 NED T2Z2 T2Z1 T2Z2 T2Z1 T1Z1 T3Z2 6T12 6Z9 T2Z1 Z1 Z2 1T2 3Z4 100.0 Monk Eindhoven
2 Charlène Tilborghs 209 BEL T4Z4 T1Z1 Z3 T2Z2 T1Z1 T1Z1 5T9 6Z12 T1Z1 Z2 1T1 2Z3 80.0 Team Mountain Network
3 Elja Leijenhorst 207 NED Z1 Z1 T4Z4 T1Z1 T4Z2 T2Z2 4T11 6Z11 Z1 Z1 0T0 2Z2 65.0 Team Delfts Bleau
4 Simone Gerritsen 200 NED Z1 Z1 Z2 T1Z1 T2Z2 2T3 5Z7 Z1 Z1 0T0 2Z2 55.0 Monk Eindhoven
5 Debby Bogaard 204 NED Z2 Z2 T2Z1 Z1 1T2 4Z6 Z6 0T0 1Z6 51.0 Team Delfts Bleau
6 Merleyn Koops 206 NED Z2 T1Z1 Z2 Z2 Z2 1T1 5Z9 0T0 0Z0 47.0 GRIP Nijmegen
7 Freja Smed 208 NED Z1 Z4 T2Z1 Z2 1T2 4Z8 43.0 Climb Up
8 Maartje Wilmink 205 NED Z1 T4Z2 Z1 1T4 3Z4 40.0 Team Delfts Bleau
9 Dunya Handor 201 NED Z1 Z2 Z4 0T0 3Z7 37.0 Bruut
10 Marrit Elsinga 203 NED 0T0 0Z0 34.0 Team Mountain Network

Aantal deelnemers: 20

Naam Rugnummer Team
Amber Schiffeleers 404 cLimb
Klaar van den Beuken 407 Ayers Rookies
Anya van Essen 412 Team Mountain Network
Lisa Klem 415 REVOLT
Marit Zeldenthuis 417 Climb Up
Edith Savenije 401 Top-It
Lieke van Gemert 402 Team Mountain Network
Gitte Meus 405 Team Mountain Network
Sophie Trenning 409 Team Mountain Network
Mara Voorthuis 418 Kei Boulderhal
Fenna Schouten 400 Team Mountain Network
Manon Knops 414 Top Climbing Twente
Renée Langenhuizen 419 Team Delfts Bleau
Gitta Posthumus 406 Ayers Rookies
Milou van der Klooster 410 Monk Rotterdam
Eke de Boer 411 North Bound Climbing
Sanne Gijselman 416 Team Neoliet
Suzanne Willemsen 413 Team Mountain Network
Nienke Sorber 403 Monk Amsterdam
Ileen Rouwenhorst 408 Team Delfts Bleau

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 20

# Naam Rugnummer Team
1 Fenna Schouten 400 Team Mountain Network
2 Edith Savenije 401 Top-It
3 Lieke van Gemert 402 Team Mountain Network
4 Nienke Sorber 403 Monk Amsterdam
5 Amber Schiffeleers 404 cLimb
6 Gitte Meus 405 Team Mountain Network
7 Gitta Posthumus 406 Ayers Rookies
8 Klaar van den Beuken 407 Ayers Rookies
9 Ileen Rouwenhorst 408 Team Delfts Bleau
10 Sophie Trenning 409 Team Mountain Network
11 Milou van der Klooster 410 Monk Rotterdam
12 Eke de Boer 411 North Bound Climbing
13 Anya van Essen 412 Team Mountain Network
14 Suzanne Willemsen 413 Team Mountain Network
15 Manon Knops 414 Top Climbing Twente
16 Lisa Klem 415 REVOLT
17 Sanne Gijselman 416 Team Neoliet
18 Marit Zeldenthuis 417 Climb Up
19 Mara Voorthuis 418 Kei Boulderhal
20 Renée Langenhuizen 419 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Fenna Schouten 400 Team Mountain Network
2 Edith Savenije 401 Top-It
3 Lieke van Gemert 402 Team Mountain Network
4 Nienke Sorber 403 Monk Amsterdam
5 Amber Schiffeleers 404 cLimb
6 Gitte Meus 405 Team Mountain Network
7 Gitta Posthumus 406 Ayers Rookies
8 Klaar van den Beuken 407 Ayers Rookies
9 Ileen Rouwenhorst 408 Team Delfts Bleau
10 Sophie Trenning 409 Team Mountain Network
11 Milou van der Klooster 410 Monk Rotterdam
12 Eke de Boer 411 North Bound Climbing
13 Anya van Essen 412 Team Mountain Network
14 Suzanne Willemsen 413 Team Mountain Network
15 Manon Knops 414 Top Climbing Twente
16 Lisa Klem 415 REVOLT
17 Sanne Gijselman 416 Team Neoliet
18 Marit Zeldenthuis 417 Climb Up
19 Mara Voorthuis 418 Kei Boulderhal
20 Renée Langenhuizen 419 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Fenna Schouten 400 Team Mountain Network
2 Edith Savenije 401 Top-It
3 Lieke van Gemert 402 Team Mountain Network
4 Nienke Sorber 403 Monk Amsterdam
5 Amber Schiffeleers 404 cLimb
6 Gitte Meus 405 Team Mountain Network
7 Gitta Posthumus 406 Ayers Rookies
8 Klaar van den Beuken 407 Ayers Rookies
9 Ileen Rouwenhorst 408 Team Delfts Bleau
10 Sophie Trenning 409 Team Mountain Network
11 Milou van der Klooster 410 Monk Rotterdam
12 Eke de Boer 411 North Bound Climbing
13 Anya van Essen 412 Team Mountain Network
14 Suzanne Willemsen 413 Team Mountain Network
15 Manon Knops 414 Top Climbing Twente
16 Lisa Klem 415 REVOLT
17 Sanne Gijselman 416 Team Neoliet
18 Marit Zeldenthuis 417 Climb Up
19 Mara Voorthuis 418 Kei Boulderhal
20 Renée Langenhuizen 419 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Fenna Schouten 400 Team Mountain Network
2 Edith Savenije 401 Top-It
3 Lieke van Gemert 402 Team Mountain Network
4 Nienke Sorber 403 Monk Amsterdam
5 Amber Schiffeleers 404 cLimb
6 Gitte Meus 405 Team Mountain Network
7 Gitta Posthumus 406 Ayers Rookies
8 Klaar van den Beuken 407 Ayers Rookies
9 Ileen Rouwenhorst 408 Team Delfts Bleau
10 Sophie Trenning 409 Team Mountain Network
11 Milou van der Klooster 410 Monk Rotterdam
12 Eke de Boer 411 North Bound Climbing
13 Anya van Essen 412 Team Mountain Network
14 Suzanne Willemsen 413 Team Mountain Network
15 Manon Knops 414 Top Climbing Twente
16 Lisa Klem 415 REVOLT
17 Sanne Gijselman 416 Team Neoliet
18 Marit Zeldenthuis 417 Climb Up
19 Mara Voorthuis 418 Kei Boulderhal
20 Renée Langenhuizen 419 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Fenna Schouten 400 Team Mountain Network
2 Edith Savenije 401 Top-It
3 Lieke van Gemert 402 Team Mountain Network
4 Nienke Sorber 403 Monk Amsterdam
5 Amber Schiffeleers 404 cLimb
6 Gitte Meus 405 Team Mountain Network
7 Gitta Posthumus 406 Ayers Rookies
8 Klaar van den Beuken 407 Ayers Rookies
9 Ileen Rouwenhorst 408 Team Delfts Bleau
10 Sophie Trenning 409 Team Mountain Network
11 Milou van der Klooster 410 Monk Rotterdam
12 Eke de Boer 411 North Bound Climbing
13 Anya van Essen 412 Team Mountain Network
14 Suzanne Willemsen 413 Team Mountain Network
15 Manon Knops 414 Top Climbing Twente
16 Lisa Klem 415 REVOLT
17 Sanne Gijselman 416 Team Neoliet
18 Marit Zeldenthuis 417 Climb Up
19 Mara Voorthuis 418 Kei Boulderhal
20 Renée Langenhuizen 419 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Fenna Schouten 400 Team Mountain Network
2 Edith Savenije 401 Top-It
3 Lieke van Gemert 402 Team Mountain Network
4 Nienke Sorber 403 Monk Amsterdam
5 Amber Schiffeleers 404 cLimb
6 Gitte Meus 405 Team Mountain Network
7 Gitta Posthumus 406 Ayers Rookies
8 Klaar van den Beuken 407 Ayers Rookies
9 Ileen Rouwenhorst 408 Team Delfts Bleau
10 Sophie Trenning 409 Team Mountain Network
11 Milou van der Klooster 410 Monk Rotterdam
12 Eke de Boer 411 North Bound Climbing
13 Anya van Essen 412 Team Mountain Network
14 Suzanne Willemsen 413 Team Mountain Network
15 Manon Knops 414 Top Climbing Twente
16 Lisa Klem 415 REVOLT
17 Sanne Gijselman 416 Team Neoliet
18 Marit Zeldenthuis 417 Climb Up
19 Mara Voorthuis 418 Kei Boulderhal
20 Renée Langenhuizen 419 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Fenna Schouten 400 Team Mountain Network
2 Edith Savenije 401 Top-It
3 Lieke van Gemert 402 Team Mountain Network
4 Nienke Sorber 403 Monk Amsterdam
5 Amber Schiffeleers 404 cLimb
6 Gitte Meus 405 Team Mountain Network
7 Gitta Posthumus 406 Ayers Rookies
8 Klaar van den Beuken 407 Ayers Rookies
9 Ileen Rouwenhorst 408 Team Delfts Bleau
10 Sophie Trenning 409 Team Mountain Network
11 Milou van der Klooster 410 Monk Rotterdam
12 Eke de Boer 411 North Bound Climbing
13 Anya van Essen 412 Team Mountain Network
14 Suzanne Willemsen 413 Team Mountain Network
15 Manon Knops 414 Top Climbing Twente
16 Lisa Klem 415 REVOLT
17 Sanne Gijselman 416 Team Neoliet
18 Marit Zeldenthuis 417 Climb Up
19 Mara Voorthuis 418 Kei Boulderhal
20 Renée Langenhuizen 419 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Fenna Schouten 400 Team Mountain Network
2 Edith Savenije 401 Top-It
3 Lieke van Gemert 402 Team Mountain Network
4 Nienke Sorber 403 Monk Amsterdam
5 Amber Schiffeleers 404 cLimb
6 Gitte Meus 405 Team Mountain Network
7 Gitta Posthumus 406 Ayers Rookies
8 Klaar van den Beuken 407 Ayers Rookies
9 Ileen Rouwenhorst 408 Team Delfts Bleau
10 Sophie Trenning 409 Team Mountain Network
11 Milou van der Klooster 410 Monk Rotterdam
12 Eke de Boer 411 North Bound Climbing
13 Anya van Essen 412 Team Mountain Network
14 Suzanne Willemsen 413 Team Mountain Network
15 Manon Knops 414 Top Climbing Twente
16 Lisa Klem 415 REVOLT
17 Sanne Gijselman 416 Team Neoliet
18 Marit Zeldenthuis 417 Climb Up
19 Mara Voorthuis 418 Kei Boulderhal
20 Renée Langenhuizen 419 Team Delfts Bleau
25-01-2020 21:32
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Lisa Klem 415 T2Z1 T3Z1 T2Z1 T4Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 8T15 8Z9 T1Z1 T1Z1 T1Z1 3T3 3Z3 100.0 REVOLT
2 Amber Schiffeleers 404 T4Z3 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 5T9 5Z7 T3Z1 T1Z1 Z1 2T4 3Z3 80.0 cLimb
3 Anya van Essen 412 Z5 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 4T5 5Z9 T2Z1 Z2 Z1 1T2 3Z4 65.0 Team Mountain Network
4 Manon Knops 414 T2Z1 T3Z1 T1Z1 T3Z1 4T9 4Z4 Z5 T2Z1 Z1 1T2 3Z7 55.0 Top Climbing Twente
5 Edith Savenije 401 Z2 Z1 T5Z5 T1Z1 Z5 T3Z1 3T9 6Z15 Z2 Z1 Z1 0T0 3Z4 51.0 Top-It
6 Mara Voorthuis 418 T2Z1 Z1 T2Z2 T1Z1 T3Z1 4T8 5Z6 Z4 Z3 Z1 0T0 3Z8 47.0 Kei Boulderhal
7 Marit Zeldenthuis 417 T1Z1 T5Z3 T3Z2 3T9 3Z6 43.0 Climb Up
8 Sanne Gijselman 416 Z3 T1Z1 T2Z1 Z1 2T3 4Z6 40.0 Team Neoliet
9 Klaar van den Beuken 407 Z1 T2Z1 T3Z1 Z1 2T5 4Z4 37.0 Ayers Rookies
10 Eke de Boer 411 Z2 Z1 Z3 T2Z2 Z1 1T2 5Z9 34.0 North Bound Climbing
11 Gitte Meus 405 Z1 T2Z2 Z1 1T2 3Z4 31.0 Team Mountain Network
12 Lieke van Gemert 402 Z2 T2Z1 Z3 1T2 3Z6 28.0 Team Mountain Network
13 Ileen Rouwenhorst 408 Z1 Z3 Z1 Z1 0T0 4Z6 26.0 Team Delfts Bleau
14 Fenna Schouten 400 Z1 Z1 Z1 0T0 3Z3 24.0 Team Mountain Network
15 Gitta Posthumus 406 Z2 Z2 0T0 2Z4 22.0 Ayers Rookies
16 Suzanne Willemsen 413 Z1 Z4 0T0 2Z5 20.0 Team Mountain Network
17 Sophie Trenning 409 Z1 Z5 0T0 2Z6 18.0 Team Mountain Network
18 Renée Langenhuizen 419 Z3 Z4 0T0 2Z7 16.0 Team Delfts Bleau
19 Milou van der Klooster 410 Z2 0T0 1Z2 14.0 Monk Rotterdam
20 Nienke Sorber 403 Z4 0T0 1Z4 12.0 Monk Amsterdam

Aantal deelnemers: 25

Naam Rugnummer Team
Zoë Goossens 602 Team Kids From The Block
Bente Schiffeleers 609 cLimb
Liz Buur 604 Ayers Rookies
Julie de Jong 600 Bruut
Anon3186 - -
Renske van der Meijden 607 Team Yellowstone
Doenja Sinke 622 Kei Boulderhal
Kirsten de Groot 620 Kei Boulderhal
Evy Loef 624 Team Delfts Bleau
Evy Görtzen 623 cLimb
Sien Meus 617 Team Mountain Network
Noor Witte 611 Team Kids From The Block
Mila van den Brink 606 GRIP Nijmegen
Zoeteke Vliek 610 Ayers Rookies
Inge Heine 616 Ayers Rookies
Femke de Klerk 625 Bruut
Noémie Pellekooren 608 Team Mountain Network
Zoë Schutrup 621 Climb Up
Julie de Vlieger 619 Team Neoliet
Belize Derksen 613 Team Kids From The Block
Nina van Bemmel 603 Team Neoliet
Stella Horstmanshoff 615 Monk Amsterdam
Dorte Barenbrug 612 Monk Eindhoven
Belle van der Putten 605 Monk Amsterdam
Elze Boomgaard 618 Team Mountain Network

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 25

# Naam Rugnummer Team
1 Julie de Jong 600 Bruut
2 Zoë Goossens 602 Team Kids From The Block
3 Nina van Bemmel 603 Team Neoliet
4 Liz Buur 604 Ayers Rookies
5 Belle van der Putten 605 Monk Amsterdam
6 Mila van den Brink 606 GRIP Nijmegen
7 Renske van der Meijden 607 Team Yellowstone
8 Noémie Pellekooren 608 Team Mountain Network
9 Bente Schiffeleers 609 cLimb
10 Zoeteke Vliek 610 Ayers Rookies
11 Noor Witte 611 Team Kids From The Block
12 Dorte Barenbrug 612 Monk Eindhoven
13 Belize Derksen 613 Team Kids From The Block
14 Anon3186 - -
15 Stella Horstmanshoff 615 Monk Amsterdam
16 Inge Heine 616 Ayers Rookies
17 Sien Meus 617 Team Mountain Network
18 Elze Boomgaard 618 Team Mountain Network
19 Julie de Vlieger 619 Team Neoliet
20 Kirsten de Groot 620 Kei Boulderhal
21 Zoë Schutrup 621 Climb Up
22 Doenja Sinke 622 Kei Boulderhal
23 Evy Görtzen 623 cLimb
24 Evy Loef 624 Team Delfts Bleau
25 Femke de Klerk 625 Bruut
# Naam Rugnummer Team
1 Julie de Jong 600 Bruut
2 Zoë Goossens 602 Team Kids From The Block
3 Nina van Bemmel 603 Team Neoliet
4 Liz Buur 604 Ayers Rookies
5 Belle van der Putten 605 Monk Amsterdam
6 Mila van den Brink 606 GRIP Nijmegen
7 Renske van der Meijden 607 Team Yellowstone
8 Noémie Pellekooren 608 Team Mountain Network
9 Bente Schiffeleers 609 cLimb
10 Zoeteke Vliek 610 Ayers Rookies
11 Noor Witte 611 Team Kids From The Block
12 Dorte Barenbrug 612 Monk Eindhoven
13 Belize Derksen 613 Team Kids From The Block
14 Anon3186 - -
15 Stella Horstmanshoff 615 Monk Amsterdam
16 Inge Heine 616 Ayers Rookies
17 Sien Meus 617 Team Mountain Network
18 Elze Boomgaard 618 Team Mountain Network
19 Julie de Vlieger 619 Team Neoliet
20 Kirsten de Groot 620 Kei Boulderhal
21 Zoë Schutrup 621 Climb Up
22 Doenja Sinke 622 Kei Boulderhal
23 Evy Görtzen 623 cLimb
24 Evy Loef 624 Team Delfts Bleau
25 Femke de Klerk 625 Bruut
# Naam Rugnummer Team
1 Julie de Jong 600 Bruut
2 Zoë Goossens 602 Team Kids From The Block
3 Nina van Bemmel 603 Team Neoliet
4 Liz Buur 604 Ayers Rookies
5 Belle van der Putten 605 Monk Amsterdam
6 Mila van den Brink 606 GRIP Nijmegen
7 Renske van der Meijden 607 Team Yellowstone
8 Noémie Pellekooren 608 Team Mountain Network
9 Bente Schiffeleers 609 cLimb
10 Zoeteke Vliek 610 Ayers Rookies
11 Noor Witte 611 Team Kids From The Block
12 Dorte Barenbrug 612 Monk Eindhoven
13 Belize Derksen 613 Team Kids From The Block
14 Anon3186 - -
15 Stella Horstmanshoff 615 Monk Amsterdam
16 Inge Heine 616 Ayers Rookies
17 Sien Meus 617 Team Mountain Network
18 Elze Boomgaard 618 Team Mountain Network
19 Julie de Vlieger 619 Team Neoliet
20 Kirsten de Groot 620 Kei Boulderhal
21 Zoë Schutrup 621 Climb Up
22 Doenja Sinke 622 Kei Boulderhal
23 Evy Görtzen 623 cLimb
24 Evy Loef 624 Team Delfts Bleau
25 Femke de Klerk 625 Bruut
# Naam Rugnummer Team
1 Julie de Jong 600 Bruut
2 Zoë Goossens 602 Team Kids From The Block
3 Nina van Bemmel 603 Team Neoliet
4 Liz Buur 604 Ayers Rookies
5 Belle van der Putten 605 Monk Amsterdam
6 Mila van den Brink 606 GRIP Nijmegen
7 Renske van der Meijden 607 Team Yellowstone
8 Noémie Pellekooren 608 Team Mountain Network
9 Bente Schiffeleers 609 cLimb
10 Zoeteke Vliek 610 Ayers Rookies
11 Noor Witte 611 Team Kids From The Block
12 Dorte Barenbrug 612 Monk Eindhoven
13 Belize Derksen 613 Team Kids From The Block
14 Anon3186 - -
15 Stella Horstmanshoff 615 Monk Amsterdam
16 Inge Heine 616 Ayers Rookies
17 Sien Meus 617 Team Mountain Network
18 Elze Boomgaard 618 Team Mountain Network
19 Julie de Vlieger 619 Team Neoliet
20 Kirsten de Groot 620 Kei Boulderhal
21 Zoë Schutrup 621 Climb Up
22 Doenja Sinke 622 Kei Boulderhal
23 Evy Görtzen 623 cLimb
24 Evy Loef 624 Team Delfts Bleau
25 Femke de Klerk 625 Bruut
# Naam Rugnummer Team
1 Julie de Jong 600 Bruut
2 Zoë Goossens 602 Team Kids From The Block
3 Nina van Bemmel 603 Team Neoliet
4 Liz Buur 604 Ayers Rookies
5 Belle van der Putten 605 Monk Amsterdam
6 Mila van den Brink 606 GRIP Nijmegen
7 Renske van der Meijden 607 Team Yellowstone
8 Noémie Pellekooren 608 Team Mountain Network
9 Bente Schiffeleers 609 cLimb
10 Zoeteke Vliek 610 Ayers Rookies
11 Noor Witte 611 Team Kids From The Block
12 Dorte Barenbrug 612 Monk Eindhoven
13 Belize Derksen 613 Team Kids From The Block
14 Anon3186 - -
15 Stella Horstmanshoff 615 Monk Amsterdam
16 Inge Heine 616 Ayers Rookies
17 Sien Meus 617 Team Mountain Network
18 Elze Boomgaard 618 Team Mountain Network
19 Julie de Vlieger 619 Team Neoliet
20 Kirsten de Groot 620 Kei Boulderhal
21 Zoë Schutrup 621 Climb Up
22 Doenja Sinke 622 Kei Boulderhal
23 Evy Görtzen 623 cLimb
24 Evy Loef 624 Team Delfts Bleau
25 Femke de Klerk 625 Bruut
# Naam Rugnummer Team
1 Julie de Jong 600 Bruut
2 Zoë Goossens 602 Team Kids From The Block
3 Nina van Bemmel 603 Team Neoliet
4 Liz Buur 604 Ayers Rookies
5 Belle van der Putten 605 Monk Amsterdam
6 Mila van den Brink 606 GRIP Nijmegen
7 Renske van der Meijden 607 Team Yellowstone
8 Noémie Pellekooren 608 Team Mountain Network
9 Bente Schiffeleers 609 cLimb
10 Zoeteke Vliek 610 Ayers Rookies
11 Noor Witte 611 Team Kids From The Block
12 Dorte Barenbrug 612 Monk Eindhoven
13 Belize Derksen 613 Team Kids From The Block
14 Anon3186 - -
15 Stella Horstmanshoff 615 Monk Amsterdam
16 Inge Heine 616 Ayers Rookies
17 Sien Meus 617 Team Mountain Network
18 Elze Boomgaard 618 Team Mountain Network
19 Julie de Vlieger 619 Team Neoliet
20 Kirsten de Groot 620 Kei Boulderhal
21 Zoë Schutrup 621 Climb Up
22 Doenja Sinke 622 Kei Boulderhal
23 Evy Görtzen 623 cLimb
24 Evy Loef 624 Team Delfts Bleau
25 Femke de Klerk 625 Bruut
# Naam Rugnummer Team
1 Julie de Jong 600 Bruut
2 Zoë Goossens 602 Team Kids From The Block
3 Nina van Bemmel 603 Team Neoliet
4 Liz Buur 604 Ayers Rookies
5 Belle van der Putten 605 Monk Amsterdam
6 Mila van den Brink 606 GRIP Nijmegen
7 Renske van der Meijden 607 Team Yellowstone
8 Noémie Pellekooren 608 Team Mountain Network
9 Bente Schiffeleers 609 cLimb
10 Zoeteke Vliek 610 Ayers Rookies
11 Noor Witte 611 Team Kids From The Block
12 Dorte Barenbrug 612 Monk Eindhoven
13 Belize Derksen 613 Team Kids From The Block
14 Anon3186 - -
15 Stella Horstmanshoff 615 Monk Amsterdam
16 Inge Heine 616 Ayers Rookies
17 Sien Meus 617 Team Mountain Network
18 Elze Boomgaard 618 Team Mountain Network
19 Julie de Vlieger 619 Team Neoliet
20 Kirsten de Groot 620 Kei Boulderhal
21 Zoë Schutrup 621 Climb Up
22 Doenja Sinke 622 Kei Boulderhal
23 Evy Görtzen 623 cLimb
24 Evy Loef 624 Team Delfts Bleau
25 Femke de Klerk 625 Bruut
# Naam Rugnummer Team
1 Julie de Jong 600 Bruut
2 Zoë Goossens 602 Team Kids From The Block
3 Nina van Bemmel 603 Team Neoliet
4 Liz Buur 604 Ayers Rookies
5 Belle van der Putten 605 Monk Amsterdam
6 Mila van den Brink 606 GRIP Nijmegen
7 Renske van der Meijden 607 Team Yellowstone
8 Noémie Pellekooren 608 Team Mountain Network
9 Bente Schiffeleers 609 cLimb
10 Zoeteke Vliek 610 Ayers Rookies
11 Noor Witte 611 Team Kids From The Block
12 Dorte Barenbrug 612 Monk Eindhoven
13 Belize Derksen 613 Team Kids From The Block
14 Anon3186 - -
15 Stella Horstmanshoff 615 Monk Amsterdam
16 Inge Heine 616 Ayers Rookies
17 Sien Meus 617 Team Mountain Network
18 Elze Boomgaard 618 Team Mountain Network
19 Julie de Vlieger 619 Team Neoliet
20 Kirsten de Groot 620 Kei Boulderhal
21 Zoë Schutrup 621 Climb Up
22 Doenja Sinke 622 Kei Boulderhal
23 Evy Görtzen 623 cLimb
24 Evy Loef 624 Team Delfts Bleau
25 Femke de Klerk 625 Bruut
25-01-2020 21:32
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Noor Witte 611 T3Z2 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 6T9 6Z8 T2Z1 Z1 1T2 2Z2 100.0 Team Kids From The Block
2 Renske van der Meijden 607 Z1 T3Z3 T1Z1 T2Z2 T3Z2 T4Z4 5T13 6Z13 T6Z1 Z5 1T6 2Z6 80.0 Team Yellowstone
3 Zoë Goossens 602 T3Z3 Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 6T9 7Z10 Z2 Z1 Z1 0T0 3Z4 65.0 Team Kids From The Block
4 Belize Derksen 613 Z1 T2Z1 T5Z1 T1Z1 T4Z2 T2Z1 5T14 6Z7 Z6 Z1 0T0 2Z7 55.0 Team Kids From The Block
5 Doenja Sinke 622 Z1 T1Z1 Z1 T3Z1 T2Z1 T2Z2 4T8 6Z7 Z3 0T0 1Z3 51.0 Kei Boulderhal
6 Liz Buur 604 Z1 T1Z1 Z1 T5Z5 Z4 T2Z2 3T8 6Z14 0T0 0Z0 47.0 Ayers Rookies
7 Bente Schiffeleers 609 T2Z2 Z2 Z2 Z1 T2Z2 2T4 5Z9 43.0 cLimb
8 Nina van Bemmel 603 Z1 T3Z3 T2Z1 Z1 Z3 2T5 5Z9 40.0 Team Neoliet
9 Evy Loef 624 T4Z1 Z3 Z1 T1Z1 2T5 4Z6 37.0 Team Delfts Bleau
10 Sien Meus 617 T3Z3 T4Z2 2T7 2Z5 34.0 Team Mountain Network
11 Stella Horstmanshoff 615 Z2 T1Z1 Z1 1T1 3Z4 31.0 Monk Amsterdam
12 Kirsten de Groot 620 Z2 T3Z2 1T3 2Z4 28.0 Kei Boulderhal
13 Anon3186 - T3Z2 1T3 1Z2 26.0 -
14 Inge Heine 616 Z1 Z2 Z3 Z4 Z2 0T0 5Z12 24.0 Ayers Rookies
15 Evy Görtzen 623 Z1 Z2 Z1 0T0 3Z4 22.0 cLimb
16 Femke de Klerk 625 Z1 Z3 Z4 0T0 3Z8 20.0 Bruut
17 Julie de Jong 600 Z4 Z2 Z3 0T0 3Z9 18.0 Bruut
18 Belle van der Putten 605 Z1 Z5 0T0 2Z6 16.0 Monk Amsterdam
19 Dorte Barenbrug 612 Z3 0T0 1Z3 13.0 Monk Eindhoven
19 Elze Boomgaard 618 Z3 0T0 1Z3 13.0 Team Mountain Network
21 Mila van den Brink 606 0T0 0Z0 8.0 GRIP Nijmegen
21 Zoeteke Vliek 610 0T0 0Z0 8.0 Ayers Rookies
21 Noémie Pellekooren 608 0T0 0Z0 8.0 Team Mountain Network
21 Zoë Schutrup 621 0T0 0Z0 8.0 Climb Up
21 Julie de Vlieger 619 0T0 0Z0 8.0 Team Neoliet

Team Uitslag

# Team Totaal
1 Team Mountain Network 414.0
2 Monk Eindhoven 313.0
3 Team Kids From The Block 312.0
4 Team Delfts Bleau 291.0
5 REVOLT 266.0
6 GRIP Nijmegen 196.0
7 Climb Up 191.0
8 Team Yellowstone 180.0
9 Ayers Rookies 173.0
10 Kei Boulderhal 160.0
11 cLimb 152.0
12 North Bound Climbing 136.0
13 Bruut 133.0
14 Top Climbing Twente 120.0
15 Monk Rotterdam 113.0
16 Team Neoliet 104.0
17 T.N.T. Climbing 100.0
18 Monk Amsterdam 93.0
19 Klimhal Amsterdam 55.0
20 Top-It 51.0
21 Radium Boulders 16.0
22 Kunststof Jeugd 12.0
23 School of Rock 10.0