Jeugd Boulder 4 JAB , 15-02-2020 10:30, Mountain Network Rijnboulder, Arnhem

Discipline: Boulder
Competitie: Jeugd Boulder JAB 19/20
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 2001 en 2002], Jeugd A [2003 en 2004] en Jeugd B [2005 en 2006].

Jongens en Meisjes vormen per leeftijdscategorie een eigen wedstrijdcategorie, in totaal zijn er 6 wedstrijdcategorieën.

De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit twee rondes. De kwalificatieronde bestaat uit 8 flash boulders. Per boulder mag je maximaal 5 pogingen doen. De definitieve tijd van de flash ronde wordt op de wedstrijddag mede bepaald door het aantal deelnemers per startgroep. Daarna volgt voor de 6 hoogst geplaatste klimmers per categorie een finale met 3 on sight boulders. Per boulder krijg je 5 minuten klimtijd en tussen de boulders krijg je 5 minuten rust. Het wedstrijdformat van deze ronde is vergelijkbaar met een IFSC World Cup 1/2 finale. Jongens en Meisjes klimmen gelijktijdig/parallel aan elkaar.

Het voorlopige tijdschema volgt:

Kwalificatierondes:
09:00 uur Hal + aanmelding open
09:30 uur Sluiting aanmelding Jeugd Jongens B
10:00 uur Start kwalificatie Jeugd jongens B
11:15 uur Sluiting aanmelding Jeugd Meisjes B
11:45 uur Einde kwalificatie Jeugd jongens B
11:45 uur Start kwalificatie Jeugd Meisjes B
13:15 uur Einde kwalificatie Jeugd Meisjes B

Jeugd A:
13:15 uur Sluiting aanmelding
13:45 uur Start kwalificatie
15:45 uur Einde kwalificatie

Jeugd Junioren:
15:30 uur Sluiting aanmelding
16:00 uur Start kwalificatie
17:30 uur Einde kwalificatie

Finales:
15:30 uur Sluit isolatie Jeugd B 
16:00 uur Start Finale Jeugd Jongens B
16:30 uur Start Finale Jeugd Meisjes B
17:30 uur Prijsuitreiking Jeugd B
16:45 uur Sluit isolatie Jeugd A
17:45 uur Sluit isolatie Junioren
17:45 uur Start Finale Jeugd A + Junioren
19:00 uur Prijsuitreiking Jeugd A + Junioren  

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Jongens Junioren

Aantal deelnemers: 17

Naam Rugnummer Nat. Team
Joris Kieboom 108 NED Climb Up
Sem van den Akker 114 NED Team Kids From The Block
Paul Houbrechts 115 BEL REVOLT
Simon Boes 111 NED GRIP Nijmegen
Ties van Veggel 100 NED GRIP Nijmegen
Gregor Struwe 106 NED North Bound Climbing
Tycho van der Straaten 102 NED Ayers Rookies
Jens de Louw 107 NED Team Mountain Network
Thijn Elbers 117 NED GRIP Nijmegen
Ties Baars 113 NED Monk Eindhoven
Sven Goudriaan 119 NED Team Mountain Network
Abel Mensink 112 NED Team Delfts Bleau
Thijme Maassen 105 NED Monk Eindhoven
Teun van der Graaf 118 NED Monk Eindhoven
Brend English 109 NED Team Mountain Network
Idse de Boer 101 NED North Bound Climbing
Wouter Remmerswaal 110 NED Climb Up

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 17

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ties van Veggel 100 NED GRIP Nijmegen
2 Idse de Boer 101 NED North Bound Climbing
3 Tycho van der Straaten 102 NED Ayers Rookies
4 Thijme Maassen 105 NED Monk Eindhoven
5 Gregor Struwe 106 NED North Bound Climbing
6 Jens de Louw 107 NED Team Mountain Network
7 Joris Kieboom 108 NED Climb Up
8 Brend English 109 NED Team Mountain Network
9 Wouter Remmerswaal 110 NED Climb Up
10 Simon Boes 111 NED GRIP Nijmegen
11 Abel Mensink 112 NED Team Delfts Bleau
12 Ties Baars 113 NED Monk Eindhoven
13 Sem van den Akker 114 NED Team Kids From The Block
14 Paul Houbrechts 115 BEL REVOLT
15 Thijn Elbers 117 NED GRIP Nijmegen
16 Teun van der Graaf 118 NED Monk Eindhoven
17 Sven Goudriaan 119 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ties van Veggel 100 NED GRIP Nijmegen
2 Idse de Boer 101 NED North Bound Climbing
3 Tycho van der Straaten 102 NED Ayers Rookies
4 Thijme Maassen 105 NED Monk Eindhoven
5 Gregor Struwe 106 NED North Bound Climbing
6 Jens de Louw 107 NED Team Mountain Network
7 Joris Kieboom 108 NED Climb Up
8 Brend English 109 NED Team Mountain Network
9 Wouter Remmerswaal 110 NED Climb Up
10 Simon Boes 111 NED GRIP Nijmegen
11 Abel Mensink 112 NED Team Delfts Bleau
12 Ties Baars 113 NED Monk Eindhoven
13 Sem van den Akker 114 NED Team Kids From The Block
14 Paul Houbrechts 115 BEL REVOLT
15 Thijn Elbers 117 NED GRIP Nijmegen
16 Teun van der Graaf 118 NED Monk Eindhoven
17 Sven Goudriaan 119 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ties van Veggel 100 NED GRIP Nijmegen
2 Idse de Boer 101 NED North Bound Climbing
3 Tycho van der Straaten 102 NED Ayers Rookies
4 Thijme Maassen 105 NED Monk Eindhoven
5 Gregor Struwe 106 NED North Bound Climbing
6 Jens de Louw 107 NED Team Mountain Network
7 Joris Kieboom 108 NED Climb Up
8 Brend English 109 NED Team Mountain Network
9 Wouter Remmerswaal 110 NED Climb Up
10 Simon Boes 111 NED GRIP Nijmegen
11 Abel Mensink 112 NED Team Delfts Bleau
12 Ties Baars 113 NED Monk Eindhoven
13 Sem van den Akker 114 NED Team Kids From The Block
14 Paul Houbrechts 115 BEL REVOLT
15 Thijn Elbers 117 NED GRIP Nijmegen
16 Teun van der Graaf 118 NED Monk Eindhoven
17 Sven Goudriaan 119 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ties van Veggel 100 NED GRIP Nijmegen
2 Idse de Boer 101 NED North Bound Climbing
3 Tycho van der Straaten 102 NED Ayers Rookies
4 Thijme Maassen 105 NED Monk Eindhoven
5 Gregor Struwe 106 NED North Bound Climbing
6 Jens de Louw 107 NED Team Mountain Network
7 Joris Kieboom 108 NED Climb Up
8 Brend English 109 NED Team Mountain Network
9 Wouter Remmerswaal 110 NED Climb Up
10 Simon Boes 111 NED GRIP Nijmegen
11 Abel Mensink 112 NED Team Delfts Bleau
12 Ties Baars 113 NED Monk Eindhoven
13 Sem van den Akker 114 NED Team Kids From The Block
14 Paul Houbrechts 115 BEL REVOLT
15 Thijn Elbers 117 NED GRIP Nijmegen
16 Teun van der Graaf 118 NED Monk Eindhoven
17 Sven Goudriaan 119 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ties van Veggel 100 NED GRIP Nijmegen
2 Idse de Boer 101 NED North Bound Climbing
3 Tycho van der Straaten 102 NED Ayers Rookies
4 Thijme Maassen 105 NED Monk Eindhoven
5 Gregor Struwe 106 NED North Bound Climbing
6 Jens de Louw 107 NED Team Mountain Network
7 Joris Kieboom 108 NED Climb Up
8 Brend English 109 NED Team Mountain Network
9 Wouter Remmerswaal 110 NED Climb Up
10 Simon Boes 111 NED GRIP Nijmegen
11 Abel Mensink 112 NED Team Delfts Bleau
12 Ties Baars 113 NED Monk Eindhoven
13 Sem van den Akker 114 NED Team Kids From The Block
14 Paul Houbrechts 115 BEL REVOLT
15 Thijn Elbers 117 NED GRIP Nijmegen
16 Teun van der Graaf 118 NED Monk Eindhoven
17 Sven Goudriaan 119 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ties van Veggel 100 NED GRIP Nijmegen
2 Idse de Boer 101 NED North Bound Climbing
3 Tycho van der Straaten 102 NED Ayers Rookies
4 Thijme Maassen 105 NED Monk Eindhoven
5 Gregor Struwe 106 NED North Bound Climbing
6 Jens de Louw 107 NED Team Mountain Network
7 Joris Kieboom 108 NED Climb Up
8 Brend English 109 NED Team Mountain Network
9 Wouter Remmerswaal 110 NED Climb Up
10 Simon Boes 111 NED GRIP Nijmegen
11 Abel Mensink 112 NED Team Delfts Bleau
12 Ties Baars 113 NED Monk Eindhoven
13 Sem van den Akker 114 NED Team Kids From The Block
14 Paul Houbrechts 115 BEL REVOLT
15 Thijn Elbers 117 NED GRIP Nijmegen
16 Teun van der Graaf 118 NED Monk Eindhoven
17 Sven Goudriaan 119 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ties van Veggel 100 NED GRIP Nijmegen
2 Idse de Boer 101 NED North Bound Climbing
3 Tycho van der Straaten 102 NED Ayers Rookies
4 Thijme Maassen 105 NED Monk Eindhoven
5 Gregor Struwe 106 NED North Bound Climbing
6 Jens de Louw 107 NED Team Mountain Network
7 Joris Kieboom 108 NED Climb Up
8 Brend English 109 NED Team Mountain Network
9 Wouter Remmerswaal 110 NED Climb Up
10 Simon Boes 111 NED GRIP Nijmegen
11 Abel Mensink 112 NED Team Delfts Bleau
12 Ties Baars 113 NED Monk Eindhoven
13 Sem van den Akker 114 NED Team Kids From The Block
14 Paul Houbrechts 115 BEL REVOLT
15 Thijn Elbers 117 NED GRIP Nijmegen
16 Teun van der Graaf 118 NED Monk Eindhoven
17 Sven Goudriaan 119 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ties van Veggel 100 NED GRIP Nijmegen
2 Idse de Boer 101 NED North Bound Climbing
3 Tycho van der Straaten 102 NED Ayers Rookies
4 Thijme Maassen 105 NED Monk Eindhoven
5 Gregor Struwe 106 NED North Bound Climbing
6 Jens de Louw 107 NED Team Mountain Network
7 Joris Kieboom 108 NED Climb Up
8 Brend English 109 NED Team Mountain Network
9 Wouter Remmerswaal 110 NED Climb Up
10 Simon Boes 111 NED GRIP Nijmegen
11 Abel Mensink 112 NED Team Delfts Bleau
12 Ties Baars 113 NED Monk Eindhoven
13 Sem van den Akker 114 NED Team Kids From The Block
14 Paul Houbrechts 115 BEL REVOLT
15 Thijn Elbers 117 NED GRIP Nijmegen
16 Teun van der Graaf 118 NED Monk Eindhoven
17 Sven Goudriaan 119 NED Team Mountain Network
15-02-2020 19:42
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Jens de Louw 107 NED T1Z1 Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T2Z2 7T9 8Z11 T1Z1 T2Z1 T1Z1 3T4 3Z3 100.0 Team Mountain Network
2 Teun van der Graaf 118 NED T1Z1 T3Z2 T1Z1 T3Z2 T1Z1 T2Z2 Z3 6T11 7Z12 T1Z1 T1Z1 2T2 2Z2 80.0 Monk Eindhoven
3 Abel Mensink 112 NED T2Z1 T4Z4 T1Z1 T1Z1 T2Z2 Z2 5T10 6Z11 Z1 T1Z1 1T1 2Z2 65.0 Team Delfts Bleau
4 Sem van den Akker 114 NED Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T2Z1 Z4 4T6 6Z10 Z1 T2Z2 1T2 2Z3 55.0 Team Kids From The Block
5 Idse de Boer 101 NED Z1 Z2 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T4Z3 4T8 6Z9 Z4 T4Z4 1T4 2Z8 51.0 North Bound Climbing
6 Simon Boes 111 NED Z1 T2Z2 T2Z2 T1Z1 T2Z1 T5Z5 5T12 6Z12 Z3 T6Z6 1T6 2Z9 47.0 GRIP Nijmegen
7 Paul Houbrechts 115 BEL Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T5Z5 Z3 4T8 6Z12 43.0 REVOLT
8 Ties Baars 113 NED Z1 Z1 T1Z1 T2Z1 T2Z1 T5Z5 4T10 6Z10 40.0 Monk Eindhoven
9 Gregor Struwe 106 NED Z2 T4Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 4T7 5Z7 37.0 North Bound Climbing
10 Thijme Maassen 105 NED Z1 T4Z4 T2Z1 T1Z1 T4Z4 4T11 5Z11 34.0 Monk Eindhoven
11 Brend English 109 NED T2Z2 T1Z1 Z1 T4Z4 3T7 4Z8 31.0 Team Mountain Network
12 Sven Goudriaan 119 NED T1Z1 T2Z1 Z3 2T3 3Z5 28.0 Team Mountain Network
13 Tycho van der Straaten 102 NED T2Z2 T2Z1 Z1 2T4 3Z4 26.0 Ayers Rookies
14 Thijn Elbers 117 NED Z5 T5Z5 T5Z4 2T10 3Z14 24.0 GRIP Nijmegen
15 Wouter Remmerswaal 110 NED T4Z4 T1Z1 2T5 2Z5 22.0 Climb Up
16 Joris Kieboom 108 NED Z4 T2Z2 Z4 1T2 3Z10 20.0 Climb Up
17 Ties van Veggel 100 NED T2Z2 Z1 1T2 2Z3 18.0 GRIP Nijmegen

Aantal deelnemers: 22

Naam Rugnummer Team
Eckart Pruijs 300 REVOLT
Ynze Visser 312
David Klos 301 Top Climbing Twente
Gijs Kieboom 305 Climb Up
Youri van der Stap 319 Team Delfts Bleau
Tim Slegter 315 School of Rock
Merijn Langkamp 318 GRIP Nijmegen
Anon4727 - -
Lars van Mullem 308 Team Mountain Network
Ronin de Vreeze 316 Monk Amsterdam
Kevin Peeters 306 Monk Rotterdam
Mick Stringer 302 Team Fabriek
Flemming Shalders 321 Team Fabriek
Anon5784 - -
Gib Goudappel 304 Team Delfts Bleau
Sten van Kessel 317
Gideon Zuiker 309 GRIP Nijmegen
Iwan Pasveer 307 Team Mountain Network
Iggy Stafford 314 Team Mountain Network
Roman Schaekers 303 Climb Up
Tom Crouwel 310 Climb Up
Kyan van Haasteren 311 GRIP Nijmegen

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 22

# Naam Rugnummer Team
1 Eckart Pruijs 300 REVOLT
2 David Klos 301 Top Climbing Twente
3 Mick Stringer 302 Team Fabriek
4 Roman Schaekers 303 Climb Up
5 Gib Goudappel 304 Team Delfts Bleau
6 Gijs Kieboom 305 Climb Up
7 Kevin Peeters 306 Monk Rotterdam
8 Iwan Pasveer 307 Team Mountain Network
9 Lars van Mullem 308 Team Mountain Network
10 Gideon Zuiker 309 GRIP Nijmegen
11 Tom Crouwel 310 Climb Up
12 Kyan van Haasteren 311 GRIP Nijmegen
13 Ynze Visser 312
14 Anon5784 - -
15 Iggy Stafford 314 Team Mountain Network
16 Tim Slegter 315 School of Rock
17 Ronin de Vreeze 316 Monk Amsterdam
18 Sten van Kessel 317
19 Merijn Langkamp 318 GRIP Nijmegen
20 Youri van der Stap 319 Team Delfts Bleau
21 Anon4727 - -
22 Flemming Shalders 321 Team Fabriek
# Naam Rugnummer Team
1 Eckart Pruijs 300 REVOLT
2 David Klos 301 Top Climbing Twente
3 Mick Stringer 302 Team Fabriek
4 Roman Schaekers 303 Climb Up
5 Gib Goudappel 304 Team Delfts Bleau
6 Gijs Kieboom 305 Climb Up
7 Kevin Peeters 306 Monk Rotterdam
8 Iwan Pasveer 307 Team Mountain Network
9 Lars van Mullem 308 Team Mountain Network
10 Gideon Zuiker 309 GRIP Nijmegen
11 Tom Crouwel 310 Climb Up
12 Kyan van Haasteren 311 GRIP Nijmegen
13 Ynze Visser 312
14 Anon5784 - -
15 Iggy Stafford 314 Team Mountain Network
16 Tim Slegter 315 School of Rock
17 Ronin de Vreeze 316 Monk Amsterdam
18 Sten van Kessel 317
19 Merijn Langkamp 318 GRIP Nijmegen
20 Youri van der Stap 319 Team Delfts Bleau
21 Anon4727 - -
22 Flemming Shalders 321 Team Fabriek
# Naam Rugnummer Team
1 Eckart Pruijs 300 REVOLT
2 David Klos 301 Top Climbing Twente
3 Mick Stringer 302 Team Fabriek
4 Roman Schaekers 303 Climb Up
5 Gib Goudappel 304 Team Delfts Bleau
6 Gijs Kieboom 305 Climb Up
7 Kevin Peeters 306 Monk Rotterdam
8 Iwan Pasveer 307 Team Mountain Network
9 Lars van Mullem 308 Team Mountain Network
10 Gideon Zuiker 309 GRIP Nijmegen
11 Tom Crouwel 310 Climb Up
12 Kyan van Haasteren 311 GRIP Nijmegen
13 Ynze Visser 312
14 Anon5784 - -
15 Iggy Stafford 314 Team Mountain Network
16 Tim Slegter 315 School of Rock
17 Ronin de Vreeze 316 Monk Amsterdam
18 Sten van Kessel 317
19 Merijn Langkamp 318 GRIP Nijmegen
20 Youri van der Stap 319 Team Delfts Bleau
21 Anon4727 - -
22 Flemming Shalders 321 Team Fabriek
# Naam Rugnummer Team
1 Eckart Pruijs 300 REVOLT
2 David Klos 301 Top Climbing Twente
3 Mick Stringer 302 Team Fabriek
4 Roman Schaekers 303 Climb Up
5 Gib Goudappel 304 Team Delfts Bleau
6 Gijs Kieboom 305 Climb Up
7 Kevin Peeters 306 Monk Rotterdam
8 Iwan Pasveer 307 Team Mountain Network
9 Lars van Mullem 308 Team Mountain Network
10 Gideon Zuiker 309 GRIP Nijmegen
11 Tom Crouwel 310 Climb Up
12 Kyan van Haasteren 311 GRIP Nijmegen
13 Ynze Visser 312
14 Anon5784 - -
15 Iggy Stafford 314 Team Mountain Network
16 Tim Slegter 315 School of Rock
17 Ronin de Vreeze 316 Monk Amsterdam
18 Sten van Kessel 317
19 Merijn Langkamp 318 GRIP Nijmegen
20 Youri van der Stap 319 Team Delfts Bleau
21 Anon4727 - -
22 Flemming Shalders 321 Team Fabriek
# Naam Rugnummer Team
1 Eckart Pruijs 300 REVOLT
2 David Klos 301 Top Climbing Twente
3 Mick Stringer 302 Team Fabriek
4 Roman Schaekers 303 Climb Up
5 Gib Goudappel 304 Team Delfts Bleau
6 Gijs Kieboom 305 Climb Up
7 Kevin Peeters 306 Monk Rotterdam
8 Iwan Pasveer 307 Team Mountain Network
9 Lars van Mullem 308 Team Mountain Network
10 Gideon Zuiker 309 GRIP Nijmegen
11 Tom Crouwel 310 Climb Up
12 Kyan van Haasteren 311 GRIP Nijmegen
13 Ynze Visser 312
14 Anon5784 - -
15 Iggy Stafford 314 Team Mountain Network
16 Tim Slegter 315 School of Rock
17 Ronin de Vreeze 316 Monk Amsterdam
18 Sten van Kessel 317
19 Merijn Langkamp 318 GRIP Nijmegen
20 Youri van der Stap 319 Team Delfts Bleau
21 Anon4727 - -
22 Flemming Shalders 321 Team Fabriek
# Naam Rugnummer Team
1 Eckart Pruijs 300 REVOLT
2 David Klos 301 Top Climbing Twente
3 Mick Stringer 302 Team Fabriek
4 Roman Schaekers 303 Climb Up
5 Gib Goudappel 304 Team Delfts Bleau
6 Gijs Kieboom 305 Climb Up
7 Kevin Peeters 306 Monk Rotterdam
8 Iwan Pasveer 307 Team Mountain Network
9 Lars van Mullem 308 Team Mountain Network
10 Gideon Zuiker 309 GRIP Nijmegen
11 Tom Crouwel 310 Climb Up
12 Kyan van Haasteren 311 GRIP Nijmegen
13 Ynze Visser 312
14 Anon5784 - -
15 Iggy Stafford 314 Team Mountain Network
16 Tim Slegter 315 School of Rock
17 Ronin de Vreeze 316 Monk Amsterdam
18 Sten van Kessel 317
19 Merijn Langkamp 318 GRIP Nijmegen
20 Youri van der Stap 319 Team Delfts Bleau
21 Anon4727 - -
22 Flemming Shalders 321 Team Fabriek
# Naam Rugnummer Team
1 Eckart Pruijs 300 REVOLT
2 David Klos 301 Top Climbing Twente
3 Mick Stringer 302 Team Fabriek
4 Roman Schaekers 303 Climb Up
5 Gib Goudappel 304 Team Delfts Bleau
6 Gijs Kieboom 305 Climb Up
7 Kevin Peeters 306 Monk Rotterdam
8 Iwan Pasveer 307 Team Mountain Network
9 Lars van Mullem 308 Team Mountain Network
10 Gideon Zuiker 309 GRIP Nijmegen
11 Tom Crouwel 310 Climb Up
12 Kyan van Haasteren 311 GRIP Nijmegen
13 Ynze Visser 312
14 Anon5784 - -
15 Iggy Stafford 314 Team Mountain Network
16 Tim Slegter 315 School of Rock
17 Ronin de Vreeze 316 Monk Amsterdam
18 Sten van Kessel 317
19 Merijn Langkamp 318 GRIP Nijmegen
20 Youri van der Stap 319 Team Delfts Bleau
21 Anon4727 - -
22 Flemming Shalders 321 Team Fabriek
# Naam Rugnummer Team
1 Eckart Pruijs 300 REVOLT
2 David Klos 301 Top Climbing Twente
3 Mick Stringer 302 Team Fabriek
4 Roman Schaekers 303 Climb Up
5 Gib Goudappel 304 Team Delfts Bleau
6 Gijs Kieboom 305 Climb Up
7 Kevin Peeters 306 Monk Rotterdam
8 Iwan Pasveer 307 Team Mountain Network
9 Lars van Mullem 308 Team Mountain Network
10 Gideon Zuiker 309 GRIP Nijmegen
11 Tom Crouwel 310 Climb Up
12 Kyan van Haasteren 311 GRIP Nijmegen
13 Ynze Visser 312
14 Anon5784 - -
15 Iggy Stafford 314 Team Mountain Network
16 Tim Slegter 315 School of Rock
17 Ronin de Vreeze 316 Monk Amsterdam
18 Sten van Kessel 317
19 Merijn Langkamp 318 GRIP Nijmegen
20 Youri van der Stap 319 Team Delfts Bleau
21 Anon4727 - -
22 Flemming Shalders 321 Team Fabriek
15-02-2020 19:43
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Iwan Pasveer 307 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 6T7 7Z7 T7Z7 T2Z1 T2Z2 3T11 3Z10 100.0 Team Mountain Network
2 Ynze Visser 312 Z1 T1Z1 T3Z3 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T2Z2 T1Z1 7T11 8Z12 Z1 T1Z1 1T1 2Z2 80.0
3 Eckart Pruijs 300 Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z1 T1Z1 T3Z3 T3Z1 6T13 7Z9 Z1 T2Z2 1T2 2Z3 65.0 REVOLT
4 Youri van der Stap 319 Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 5T6 6Z7 Z3 T4Z4 1T4 2Z7 55.0 Team Delfts Bleau
5 Kevin Peeters 306 Z3 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T2Z2 Z2 4T6 6Z11 Z1 T5Z5 1T5 2Z6 51.0 Monk Rotterdam
6 Gijs Kieboom 305 Z2 T1Z1 T3Z3 Z4 T1Z1 T1Z1 4T6 6Z12 0T0 0Z0 47.0 Climb Up
7 David Klos 301 T3Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 4T7 4Z5 43.0 Top Climbing Twente
8 Merijn Langkamp 318 Z2 T2Z1 T2Z2 Z2 T2Z2 Z1 3T6 6Z10 40.0 GRIP Nijmegen
9 Gib Goudappel 304 Z2 T1Z1 T1Z1 Z5 T2Z2 3T4 5Z11 37.0 Team Delfts Bleau
10 Kyan van Haasteren 311 T5Z1 T3Z1 T2Z2 3T10 3Z4 34.0 GRIP Nijmegen
11 Mick Stringer 302 Z2 T1Z1 Z2 Z2 T1Z1 Z4 2T2 6Z12 31.0 Team Fabriek
12 Tim Slegter 315 T1Z1 T3Z3 2T4 2Z4 28.0 School of Rock
13 Flemming Shalders 321 T2Z1 T3Z2 2T5 2Z3 26.0 Team Fabriek
14 Gideon Zuiker 309 T3Z2 T3Z2 2T6 2Z4 24.0 GRIP Nijmegen
15 Tom Crouwel 310 T5Z2 T2Z2 2T7 2Z4 22.0 Climb Up
16 Roman Schaekers 303 Z1 T1Z1 1T1 2Z2 20.0 Climb Up
17 Anon5784 - Z3 T3Z3 1T3 2Z6 18.0 -
18 Lars van Mullem 308 T1Z1 1T1 1Z1 16.0 Team Mountain Network
19 Ronin de Vreeze 316 Z1 0T0 1Z1 12.0 Monk Amsterdam
19 Sten van Kessel 317 Z1 0T0 1Z1 12.0
19 Iggy Stafford 314 Z1 0T0 1Z1 12.0 Team Mountain Network
22 Anon4727 - 0T0 0Z0 9.0 -

Aantal deelnemers: 37

Naam Rugnummer Team
Sverre Handor 506 Bruut
Anon2939 - -
Anon2949 - -
Siem Ploeg 508 Klimhal Amsterdam
Boris van Asselt 502 Team Yellowstone
Jouke Visser 532 Team Mountain Network
Wiebe Bisschops 513 Monk Eindhoven
Jochem Kissels 527 cLimb
Sjors Bon 523 Team Kids From The Block
Zon Donze 529 Team Kids From The Block
Sepp Sprokkereef 534 Team Mountain Network
Tedyano Sordam 524 Bruut
Tom van Holland 503 Team Neoliet
Joep Voogsgerd 520 Top Climbing Twente
Ferbe Verburg 535 Ayers Rookies
Niek Engelaar 518 Kei Boulderhal
Anon5140 - -
Jesse Honkoop 528 Team Mountain Network
Duco den Hartog 504 Team Mountain Network
Mick Broeks 516 Team Fabriek
Seppe Stringer 512 Team Fabriek
Manu Berends 531 Monk Eindhoven
Anon5675 - -
Jorai Karens 522 Kei Boulderhal
Iker van Raaij 510 Team Delfts Bleau
Sven Jansen 505 Team Kids From The Block
Quinten Burm 509
Evan Salden 514 Radium Boulders
Jip Molenaar 536 Team Delfts Bleau
Bram Luppens 507 Team Mountain Network
Jayden Stekelenburg 517 Climb Up
Levi Feunekes 521
Joris Muis 501 GRIP Nijmegen
Ties Verhoeven 530 Team Neoliet
Ramses Duijf 519 Monk Eindhoven
Mats van Liempd 526 Monk Eindhoven
Wester Baars 515 Monk Eindhoven

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 37

# Naam Rugnummer Team
1 Anon5675 - -
2 Joris Muis 501 GRIP Nijmegen
3 Boris van Asselt 502 Team Yellowstone
4 Tom van Holland 503 Team Neoliet
5 Duco den Hartog 504 Team Mountain Network
6 Sven Jansen 505 Team Kids From The Block
7 Sverre Handor 506 Bruut
8 Bram Luppens 507 Team Mountain Network
9 Siem Ploeg 508 Klimhal Amsterdam
10 Quinten Burm 509
11 Iker van Raaij 510 Team Delfts Bleau
12 Seppe Stringer 512 Team Fabriek
13 Wiebe Bisschops 513 Monk Eindhoven
14 Evan Salden 514 Radium Boulders
15 Wester Baars 515 Monk Eindhoven
16 Mick Broeks 516 Team Fabriek
17 Jayden Stekelenburg 517 Climb Up
18 Niek Engelaar 518 Kei Boulderhal
19 Ramses Duijf 519 Monk Eindhoven
20 Joep Voogsgerd 520 Top Climbing Twente
21 Levi Feunekes 521
22 Jorai Karens 522 Kei Boulderhal
23 Sjors Bon 523 Team Kids From The Block
24 Tedyano Sordam 524 Bruut
25 Anon2939 - -
26 Mats van Liempd 526 Monk Eindhoven
27 Jochem Kissels 527 cLimb
28 Jesse Honkoop 528 Team Mountain Network
29 Zon Donze 529 Team Kids From The Block
30 Ties Verhoeven 530 Team Neoliet
31 Manu Berends 531 Monk Eindhoven
32 Jouke Visser 532 Team Mountain Network
33 Anon2949 - -
34 Sepp Sprokkereef 534 Team Mountain Network
35 Ferbe Verburg 535 Ayers Rookies
36 Jip Molenaar 536 Team Delfts Bleau
37 Anon5140 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Anon5675 - -
2 Joris Muis 501 GRIP Nijmegen
3 Boris van Asselt 502 Team Yellowstone
4 Tom van Holland 503 Team Neoliet
5 Duco den Hartog 504 Team Mountain Network
6 Sven Jansen 505 Team Kids From The Block
7 Sverre Handor 506 Bruut
8 Bram Luppens 507 Team Mountain Network
9 Siem Ploeg 508 Klimhal Amsterdam
10 Quinten Burm 509
11 Iker van Raaij 510 Team Delfts Bleau
12 Seppe Stringer 512 Team Fabriek
13 Wiebe Bisschops 513 Monk Eindhoven
14 Evan Salden 514 Radium Boulders
15 Wester Baars 515 Monk Eindhoven
16 Mick Broeks 516 Team Fabriek
17 Jayden Stekelenburg 517 Climb Up
18 Niek Engelaar 518 Kei Boulderhal
19 Ramses Duijf 519 Monk Eindhoven
20 Joep Voogsgerd 520 Top Climbing Twente
21 Levi Feunekes 521
22 Jorai Karens 522 Kei Boulderhal
23 Sjors Bon 523 Team Kids From The Block
24 Tedyano Sordam 524 Bruut
25 Anon2939 - -
26 Mats van Liempd 526 Monk Eindhoven
27 Jochem Kissels 527 cLimb
28 Jesse Honkoop 528 Team Mountain Network
29 Zon Donze 529 Team Kids From The Block
30 Ties Verhoeven 530 Team Neoliet
31 Manu Berends 531 Monk Eindhoven
32 Jouke Visser 532 Team Mountain Network
33 Anon2949 - -
34 Sepp Sprokkereef 534 Team Mountain Network
35 Ferbe Verburg 535 Ayers Rookies
36 Jip Molenaar 536 Team Delfts Bleau
37 Anon5140 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Anon5675 - -
2 Joris Muis 501 GRIP Nijmegen
3 Boris van Asselt 502 Team Yellowstone
4 Tom van Holland 503 Team Neoliet
5 Duco den Hartog 504 Team Mountain Network
6 Sven Jansen 505 Team Kids From The Block
7 Sverre Handor 506 Bruut
8 Bram Luppens 507 Team Mountain Network
9 Siem Ploeg 508 Klimhal Amsterdam
10 Quinten Burm 509
11 Iker van Raaij 510 Team Delfts Bleau
12 Seppe Stringer 512 Team Fabriek
13 Wiebe Bisschops 513 Monk Eindhoven
14 Evan Salden 514 Radium Boulders
15 Wester Baars 515 Monk Eindhoven
16 Mick Broeks 516 Team Fabriek
17 Jayden Stekelenburg 517 Climb Up
18 Niek Engelaar 518 Kei Boulderhal
19 Ramses Duijf 519 Monk Eindhoven
20 Joep Voogsgerd 520 Top Climbing Twente
21 Levi Feunekes 521
22 Jorai Karens 522 Kei Boulderhal
23 Sjors Bon 523 Team Kids From The Block
24 Tedyano Sordam 524 Bruut
25 Anon2939 - -
26 Mats van Liempd 526 Monk Eindhoven
27 Jochem Kissels 527 cLimb
28 Jesse Honkoop 528 Team Mountain Network
29 Zon Donze 529 Team Kids From The Block
30 Ties Verhoeven 530 Team Neoliet
31 Manu Berends 531 Monk Eindhoven
32 Jouke Visser 532 Team Mountain Network
33 Anon2949 - -
34 Sepp Sprokkereef 534 Team Mountain Network
35 Ferbe Verburg 535 Ayers Rookies
36 Jip Molenaar 536 Team Delfts Bleau
37 Anon5140 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Anon5675 - -
2 Joris Muis 501 GRIP Nijmegen
3 Boris van Asselt 502 Team Yellowstone
4 Tom van Holland 503 Team Neoliet
5 Duco den Hartog 504 Team Mountain Network
6 Sven Jansen 505 Team Kids From The Block
7 Sverre Handor 506 Bruut
8 Bram Luppens 507 Team Mountain Network
9 Siem Ploeg 508 Klimhal Amsterdam
10 Quinten Burm 509
11 Iker van Raaij 510 Team Delfts Bleau
12 Seppe Stringer 512 Team Fabriek
13 Wiebe Bisschops 513 Monk Eindhoven
14 Evan Salden 514 Radium Boulders
15 Wester Baars 515 Monk Eindhoven
16 Mick Broeks 516 Team Fabriek
17 Jayden Stekelenburg 517 Climb Up
18 Niek Engelaar 518 Kei Boulderhal
19 Ramses Duijf 519 Monk Eindhoven
20 Joep Voogsgerd 520 Top Climbing Twente
21 Levi Feunekes 521
22 Jorai Karens 522 Kei Boulderhal
23 Sjors Bon 523 Team Kids From The Block
24 Tedyano Sordam 524 Bruut
25 Anon2939 - -
26 Mats van Liempd 526 Monk Eindhoven
27 Jochem Kissels 527 cLimb
28 Jesse Honkoop 528 Team Mountain Network
29 Zon Donze 529 Team Kids From The Block
30 Ties Verhoeven 530 Team Neoliet
31 Manu Berends 531 Monk Eindhoven
32 Jouke Visser 532 Team Mountain Network
33 Anon2949 - -
34 Sepp Sprokkereef 534 Team Mountain Network
35 Ferbe Verburg 535 Ayers Rookies
36 Jip Molenaar 536 Team Delfts Bleau
37 Anon5140 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Anon5675 - -
2 Joris Muis 501 GRIP Nijmegen
3 Boris van Asselt 502 Team Yellowstone
4 Tom van Holland 503 Team Neoliet
5 Duco den Hartog 504 Team Mountain Network
6 Sven Jansen 505 Team Kids From The Block
7 Sverre Handor 506 Bruut
8 Bram Luppens 507 Team Mountain Network
9 Siem Ploeg 508 Klimhal Amsterdam
10 Quinten Burm 509
11 Iker van Raaij 510 Team Delfts Bleau
12 Seppe Stringer 512 Team Fabriek
13 Wiebe Bisschops 513 Monk Eindhoven
14 Evan Salden 514 Radium Boulders
15 Wester Baars 515 Monk Eindhoven
16 Mick Broeks 516 Team Fabriek
17 Jayden Stekelenburg 517 Climb Up
18 Niek Engelaar 518 Kei Boulderhal
19 Ramses Duijf 519 Monk Eindhoven
20 Joep Voogsgerd 520 Top Climbing Twente
21 Levi Feunekes 521
22 Jorai Karens 522 Kei Boulderhal
23 Sjors Bon 523 Team Kids From The Block
24 Tedyano Sordam 524 Bruut
25 Anon2939 - -
26 Mats van Liempd 526 Monk Eindhoven
27 Jochem Kissels 527 cLimb
28 Jesse Honkoop 528 Team Mountain Network
29 Zon Donze 529 Team Kids From The Block
30 Ties Verhoeven 530 Team Neoliet
31 Manu Berends 531 Monk Eindhoven
32 Jouke Visser 532 Team Mountain Network
33 Anon2949 - -
34 Sepp Sprokkereef 534 Team Mountain Network
35 Ferbe Verburg 535 Ayers Rookies
36 Jip Molenaar 536 Team Delfts Bleau
37 Anon5140 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Anon5675 - -
2 Joris Muis 501 GRIP Nijmegen
3 Boris van Asselt 502 Team Yellowstone
4 Tom van Holland 503 Team Neoliet
5 Duco den Hartog 504 Team Mountain Network
6 Sven Jansen 505 Team Kids From The Block
7 Sverre Handor 506 Bruut
8 Bram Luppens 507 Team Mountain Network
9 Siem Ploeg 508 Klimhal Amsterdam
10 Quinten Burm 509
11 Iker van Raaij 510 Team Delfts Bleau
12 Seppe Stringer 512 Team Fabriek
13 Wiebe Bisschops 513 Monk Eindhoven
14 Evan Salden 514 Radium Boulders
15 Wester Baars 515 Monk Eindhoven
16 Mick Broeks 516 Team Fabriek
17 Jayden Stekelenburg 517 Climb Up
18 Niek Engelaar 518 Kei Boulderhal
19 Ramses Duijf 519 Monk Eindhoven
20 Joep Voogsgerd 520 Top Climbing Twente
21 Levi Feunekes 521
22 Jorai Karens 522 Kei Boulderhal
23 Sjors Bon 523 Team Kids From The Block
24 Tedyano Sordam 524 Bruut
25 Anon2939 - -
26 Mats van Liempd 526 Monk Eindhoven
27 Jochem Kissels 527 cLimb
28 Jesse Honkoop 528 Team Mountain Network
29 Zon Donze 529 Team Kids From The Block
30 Ties Verhoeven 530 Team Neoliet
31 Manu Berends 531 Monk Eindhoven
32 Jouke Visser 532 Team Mountain Network
33 Anon2949 - -
34 Sepp Sprokkereef 534 Team Mountain Network
35 Ferbe Verburg 535 Ayers Rookies
36 Jip Molenaar 536 Team Delfts Bleau
37 Anon5140 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Anon5675 - -
2 Joris Muis 501 GRIP Nijmegen
3 Boris van Asselt 502 Team Yellowstone
4 Tom van Holland 503 Team Neoliet
5 Duco den Hartog 504 Team Mountain Network
6 Sven Jansen 505 Team Kids From The Block
7 Sverre Handor 506 Bruut
8 Bram Luppens 507 Team Mountain Network
9 Siem Ploeg 508 Klimhal Amsterdam
10 Quinten Burm 509
11 Iker van Raaij 510 Team Delfts Bleau
12 Seppe Stringer 512 Team Fabriek
13 Wiebe Bisschops 513 Monk Eindhoven
14 Evan Salden 514 Radium Boulders
15 Wester Baars 515 Monk Eindhoven
16 Mick Broeks 516 Team Fabriek
17 Jayden Stekelenburg 517 Climb Up
18 Niek Engelaar 518 Kei Boulderhal
19 Ramses Duijf 519 Monk Eindhoven
20 Joep Voogsgerd 520 Top Climbing Twente
21 Levi Feunekes 521
22 Jorai Karens 522 Kei Boulderhal
23 Sjors Bon 523 Team Kids From The Block
24 Tedyano Sordam 524 Bruut
25 Anon2939 - -
26 Mats van Liempd 526 Monk Eindhoven
27 Jochem Kissels 527 cLimb
28 Jesse Honkoop 528 Team Mountain Network
29 Zon Donze 529 Team Kids From The Block
30 Ties Verhoeven 530 Team Neoliet
31 Manu Berends 531 Monk Eindhoven
32 Jouke Visser 532 Team Mountain Network
33 Anon2949 - -
34 Sepp Sprokkereef 534 Team Mountain Network
35 Ferbe Verburg 535 Ayers Rookies
36 Jip Molenaar 536 Team Delfts Bleau
37 Anon5140 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Anon5675 - -
2 Joris Muis 501 GRIP Nijmegen
3 Boris van Asselt 502 Team Yellowstone
4 Tom van Holland 503 Team Neoliet
5 Duco den Hartog 504 Team Mountain Network
6 Sven Jansen 505 Team Kids From The Block
7 Sverre Handor 506 Bruut
8 Bram Luppens 507 Team Mountain Network
9 Siem Ploeg 508 Klimhal Amsterdam
10 Quinten Burm 509
11 Iker van Raaij 510 Team Delfts Bleau
12 Seppe Stringer 512 Team Fabriek
13 Wiebe Bisschops 513 Monk Eindhoven
14 Evan Salden 514 Radium Boulders
15 Wester Baars 515 Monk Eindhoven
16 Mick Broeks 516 Team Fabriek
17 Jayden Stekelenburg 517 Climb Up
18 Niek Engelaar 518 Kei Boulderhal
19 Ramses Duijf 519 Monk Eindhoven
20 Joep Voogsgerd 520 Top Climbing Twente
21 Levi Feunekes 521
22 Jorai Karens 522 Kei Boulderhal
23 Sjors Bon 523 Team Kids From The Block
24 Tedyano Sordam 524 Bruut
25 Anon2939 - -
26 Mats van Liempd 526 Monk Eindhoven
27 Jochem Kissels 527 cLimb
28 Jesse Honkoop 528 Team Mountain Network
29 Zon Donze 529 Team Kids From The Block
30 Ties Verhoeven 530 Team Neoliet
31 Manu Berends 531 Monk Eindhoven
32 Jouke Visser 532 Team Mountain Network
33 Anon2949 - -
34 Sepp Sprokkereef 534 Team Mountain Network
35 Ferbe Verburg 535 Ayers Rookies
36 Jip Molenaar 536 Team Delfts Bleau
37 Anon5140 - -
15-02-2020 19:43
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Boris van Asselt 502 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T5Z5 T1Z1 T2Z1 7T12 7Z11 T4Z4 T7Z2 T2Z2 3T13 3Z8 100.0 Team Yellowstone
2 Jesse Honkoop 528 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z3 5T6 6Z8 T4Z1 T10Z10 2T14 2Z11 80.0 Team Mountain Network
3 Ferbe Verburg 535 T1Z1 T3Z1 T2Z2 T1Z1 Z3 T1Z1 5T8 6Z9 T3Z1 Z2 Z2 1T3 3Z5 65.0 Ayers Rookies
4 Siem Ploeg 508 T1Z1 T3Z3 T1Z1 T2Z2 T2Z2 Z2 5T9 6Z11 Z5 T6Z6 1T6 2Z11 55.0 Klimhal Amsterdam
5 Tedyano Sordam 524 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T2Z2 Z3 5T7 6Z10 T2Z1 1T2 1Z1 51.0 Bruut
6 Jayden Stekelenburg 517 T1Z1 T2Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 5T7 5Z6 0T0 0Z0 47.0 Climb Up
7 Mick Broeks 516 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T2Z2 5T7 5Z7 43.0 Team Fabriek
8 Anon2939 - T1Z1 T1Z1 T3Z2 T1Z1 T2Z1 5T8 5Z6 40.0 -
9 Joep Voogsgerd 520 T1Z1 T3Z2 T3Z3 T1Z1 T1Z1 5T9 5Z8 37.0 Top Climbing Twente
10 Jouke Visser 532 T1Z1 T5Z1 T2Z2 T1Z1 T3Z2 5T12 5Z7 34.0 Team Mountain Network
11 Jochem Kissels 527 T5Z5 T3Z1 T4Z3 T1Z1 T2Z2 5T15 5Z12 31.0 cLimb
12 Sverre Handor 506 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 Z1 4T5 5Z5 28.0 Bruut
13 Wiebe Bisschops 513 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 4T5 5Z6 26.0 Monk Eindhoven
14 Wester Baars 515 T1Z1 T4Z1 T3Z3 T1Z1 Z3 4T9 5Z9 24.0 Monk Eindhoven
15 Iker van Raaij 510 T5Z5 Z3 T4Z3 T1Z1 T4Z4 4T14 5Z16 22.0 Team Delfts Bleau
16 Sepp Sprokkereef 534 T1Z1 T4Z1 T1Z1 T3Z3 4T9 4Z6 20.0 Team Mountain Network
17 Jip Molenaar 536 T1Z1 Z3 T1Z1 T1Z1 3T3 4Z6 18.0 Team Delfts Bleau
18 Sjors Bon 523 T1Z1 Z2 T1Z1 T2Z2 3T4 4Z6 16.0 Team Kids From The Block
19 Sven Jansen 505 T2Z2 Z3 T2Z2 T1Z1 3T5 4Z8 14.0 Team Kids From The Block
20 Niek Engelaar 518 T1Z1 Z1 T4Z1 T2Z2 3T7 4Z5 12.0 Kei Boulderhal
21 Tom van Holland 503 T2Z2 Z1 T3Z1 T3Z3 3T8 4Z7 10.0 Team Neoliet
21 Seppe Stringer 512 T4Z3 Z1 T1Z1 T3Z2 3T8 4Z7 10.0 Team Fabriek
23 Ties Verhoeven 530 T1Z1 T1Z1 T2Z1 3T4 3Z3 8.0 Team Neoliet
24 Bram Luppens 507 T2Z2 T2Z1 T5Z5 3T9 3Z8 7.0 Team Mountain Network
25 Evan Salden 514 T1Z1 Z1 T1Z1 Z1 2T2 4Z4 6.0 Radium Boulders
26 Jorai Karens 522 T1Z1 Z4 Z1 T4Z2 2T5 4Z8 5.0 Kei Boulderhal
27 Manu Berends 531 T1Z1 Z1 T2Z2 2T3 3Z4 4.0 Monk Eindhoven
27 Mats van Liempd 526 T2Z2 Z1 T1Z1 2T3 3Z4 4.0 Monk Eindhoven
29 Levi Feunekes 521 T2Z2 Z5 T1Z1 2T3 3Z8 2.0
30 Anon5675 - T2Z2 Z1 T4Z4 2T6 3Z7 1.0 -
31 Anon2949 - T5Z5 Z1 T2Z1 2T7 3Z7 0.0 -
32 Zon Donze 529 T1Z1 T1Z1 2T2 2Z2 0.0 Team Kids From The Block
33 Ramses Duijf 519 T1Z1 T2Z2 2T3 2Z3 0.0 Monk Eindhoven
34 Quinten Burm 509 Z2 T3Z2 1T3 2Z4 0.0
35 Joris Muis 501 T4Z4 1T4 1Z4 0.0 GRIP Nijmegen
36 Anon5140 - 0T0 0Z0 0.0 -
36 Duco den Hartog 504 0T0 0Z0 0.0 Team Mountain Network

Meisjes Junioren

Aantal deelnemers: 7

Naam Rugnummer Team
Elja Leijenhorst 204 Team Delfts Bleau
Marrit Elsinga 205 Team Mountain Network
Freja Smed 206 Climb Up
Maartje Wilmink 201 Team Delfts Bleau
Merleyn Koops 200 GRIP Nijmegen
Debby Bogaard 202 Team Delfts Bleau
Simone Gerritsen 203 Monk Eindhoven

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 7

# Naam Rugnummer Team
1 Merleyn Koops 200 GRIP Nijmegen
2 Maartje Wilmink 201 Team Delfts Bleau
3 Debby Bogaard 202 Team Delfts Bleau
4 Simone Gerritsen 203 Monk Eindhoven
5 Elja Leijenhorst 204 Team Delfts Bleau
6 Marrit Elsinga 205 Team Mountain Network
7 Freja Smed 206 Climb Up
# Naam Rugnummer Team
1 Merleyn Koops 200 GRIP Nijmegen
2 Maartje Wilmink 201 Team Delfts Bleau
3 Debby Bogaard 202 Team Delfts Bleau
4 Simone Gerritsen 203 Monk Eindhoven
5 Elja Leijenhorst 204 Team Delfts Bleau
6 Marrit Elsinga 205 Team Mountain Network
7 Freja Smed 206 Climb Up
# Naam Rugnummer Team
1 Merleyn Koops 200 GRIP Nijmegen
2 Maartje Wilmink 201 Team Delfts Bleau
3 Debby Bogaard 202 Team Delfts Bleau
4 Simone Gerritsen 203 Monk Eindhoven
5 Elja Leijenhorst 204 Team Delfts Bleau
6 Marrit Elsinga 205 Team Mountain Network
7 Freja Smed 206 Climb Up
# Naam Rugnummer Team
1 Merleyn Koops 200 GRIP Nijmegen
2 Maartje Wilmink 201 Team Delfts Bleau
3 Debby Bogaard 202 Team Delfts Bleau
4 Simone Gerritsen 203 Monk Eindhoven
5 Elja Leijenhorst 204 Team Delfts Bleau
6 Marrit Elsinga 205 Team Mountain Network
7 Freja Smed 206 Climb Up
# Naam Rugnummer Team
1 Merleyn Koops 200 GRIP Nijmegen
2 Maartje Wilmink 201 Team Delfts Bleau
3 Debby Bogaard 202 Team Delfts Bleau
4 Simone Gerritsen 203 Monk Eindhoven
5 Elja Leijenhorst 204 Team Delfts Bleau
6 Marrit Elsinga 205 Team Mountain Network
7 Freja Smed 206 Climb Up
# Naam Rugnummer Team
1 Merleyn Koops 200 GRIP Nijmegen
2 Maartje Wilmink 201 Team Delfts Bleau
3 Debby Bogaard 202 Team Delfts Bleau
4 Simone Gerritsen 203 Monk Eindhoven
5 Elja Leijenhorst 204 Team Delfts Bleau
6 Marrit Elsinga 205 Team Mountain Network
7 Freja Smed 206 Climb Up
# Naam Rugnummer Team
1 Merleyn Koops 200 GRIP Nijmegen
2 Maartje Wilmink 201 Team Delfts Bleau
3 Debby Bogaard 202 Team Delfts Bleau
4 Simone Gerritsen 203 Monk Eindhoven
5 Elja Leijenhorst 204 Team Delfts Bleau
6 Marrit Elsinga 205 Team Mountain Network
7 Freja Smed 206 Climb Up
# Naam Rugnummer Team
1 Merleyn Koops 200 GRIP Nijmegen
2 Maartje Wilmink 201 Team Delfts Bleau
3 Debby Bogaard 202 Team Delfts Bleau
4 Simone Gerritsen 203 Monk Eindhoven
5 Elja Leijenhorst 204 Team Delfts Bleau
6 Marrit Elsinga 205 Team Mountain Network
7 Freja Smed 206 Climb Up
15-02-2020 19:43
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Simone Gerritsen 203 T2Z2 T1Z1 T3Z3 T1Z1 Z1 T2Z1 5T9 6Z9 Z7 Z1 T2Z2 1T2 3Z10 100.0 Monk Eindhoven
2 Elja Leijenhorst 204 T2Z2 T1Z1 T4Z4 T1Z1 Z1 T2Z2 T4Z2 6T14 7Z13 Z5 Z2 0T0 2Z7 80.0 Team Delfts Bleau
3 Maartje Wilmink 201 T5Z3 T1Z1 T2Z1 Z1 3T8 4Z6 Z4 0T0 1Z4 65.0 Team Delfts Bleau
4 Freja Smed 206 T2Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T4Z4 4T8 5Z8 Z5 0T0 1Z5 55.0 Climb Up
5 Debby Bogaard 202 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 T3Z3 4T6 5Z8 0T0 0Z0 51.0 Team Delfts Bleau
6 Merleyn Koops 200 T1Z1 T3Z2 Z3 T2Z2 3T6 4Z8 0T0 0Z0 47.0 GRIP Nijmegen
7 Marrit Elsinga 205 0T0 0Z0 43.0 Team Mountain Network

Aantal deelnemers: 19

Naam Rugnummer Team
Amber Schiffeleers 416 cLimb
Klaar van den Beuken 409 Ayers Rookies
Anya van Essen 405 Team Mountain Network
Marit Zeldenthuis 404 Climb Up
Edith Savenije 406 Top-It
Sophie Trenning 418 Team Mountain Network
Gitte Meus 414 Team Mountain Network
Fenna Schouten 402 Team Mountain Network
Denise Moes 410 Team Mountain Network
Lieke van Gemert 408 Team Mountain Network
Renée Langenhuizen 415 Team Delfts Bleau
Gitta Posthumus 417 Ayers Rookies
Ileen Rouwenhorst 413 Team Delfts Bleau
Sanne Gijselman 400 Team Neoliet
Iris van 't Westeinde 407 Team Neoliet
Eke de Boer 403 North Bound Climbing
Manon Knops 412 Top Climbing Twente
Mara Voorthuis 411 Kei Boulderhal
Nena Brunekreef 401 Team Mountain Network

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 19

# Naam Rugnummer Team
1 Sanne Gijselman 400 Team Neoliet
2 Nena Brunekreef 401 Team Mountain Network
3 Fenna Schouten 402 Team Mountain Network
4 Eke de Boer 403 North Bound Climbing
5 Marit Zeldenthuis 404 Climb Up
6 Anya van Essen 405 Team Mountain Network
7 Edith Savenije 406 Top-It
8 Iris van 't Westeinde 407 Team Neoliet
9 Lieke van Gemert 408 Team Mountain Network
10 Klaar van den Beuken 409 Ayers Rookies
11 Denise Moes 410 Team Mountain Network
12 Mara Voorthuis 411 Kei Boulderhal
13 Manon Knops 412 Top Climbing Twente
14 Ileen Rouwenhorst 413 Team Delfts Bleau
15 Gitte Meus 414 Team Mountain Network
16 Renée Langenhuizen 415 Team Delfts Bleau
17 Amber Schiffeleers 416 cLimb
18 Gitta Posthumus 417 Ayers Rookies
19 Sophie Trenning 418 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Sanne Gijselman 400 Team Neoliet
2 Nena Brunekreef 401 Team Mountain Network
3 Fenna Schouten 402 Team Mountain Network
4 Eke de Boer 403 North Bound Climbing
5 Marit Zeldenthuis 404 Climb Up
6 Anya van Essen 405 Team Mountain Network
7 Edith Savenije 406 Top-It
8 Iris van 't Westeinde 407 Team Neoliet
9 Lieke van Gemert 408 Team Mountain Network
10 Klaar van den Beuken 409 Ayers Rookies
11 Denise Moes 410 Team Mountain Network
12 Mara Voorthuis 411 Kei Boulderhal
13 Manon Knops 412 Top Climbing Twente
14 Ileen Rouwenhorst 413 Team Delfts Bleau
15 Gitte Meus 414 Team Mountain Network
16 Renée Langenhuizen 415 Team Delfts Bleau
17 Amber Schiffeleers 416 cLimb
18 Gitta Posthumus 417 Ayers Rookies
19 Sophie Trenning 418 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Sanne Gijselman 400 Team Neoliet
2 Nena Brunekreef 401 Team Mountain Network
3 Fenna Schouten 402 Team Mountain Network
4 Eke de Boer 403 North Bound Climbing
5 Marit Zeldenthuis 404 Climb Up
6 Anya van Essen 405 Team Mountain Network
7 Edith Savenije 406 Top-It
8 Iris van 't Westeinde 407 Team Neoliet
9 Lieke van Gemert 408 Team Mountain Network
10 Klaar van den Beuken 409 Ayers Rookies
11 Denise Moes 410 Team Mountain Network
12 Mara Voorthuis 411 Kei Boulderhal
13 Manon Knops 412 Top Climbing Twente
14 Ileen Rouwenhorst 413 Team Delfts Bleau
15 Gitte Meus 414 Team Mountain Network
16 Renée Langenhuizen 415 Team Delfts Bleau
17 Amber Schiffeleers 416 cLimb
18 Gitta Posthumus 417 Ayers Rookies
19 Sophie Trenning 418 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Sanne Gijselman 400 Team Neoliet
2 Nena Brunekreef 401 Team Mountain Network
3 Fenna Schouten 402 Team Mountain Network
4 Eke de Boer 403 North Bound Climbing
5 Marit Zeldenthuis 404 Climb Up
6 Anya van Essen 405 Team Mountain Network
7 Edith Savenije 406 Top-It
8 Iris van 't Westeinde 407 Team Neoliet
9 Lieke van Gemert 408 Team Mountain Network
10 Klaar van den Beuken 409 Ayers Rookies
11 Denise Moes 410 Team Mountain Network
12 Mara Voorthuis 411 Kei Boulderhal
13 Manon Knops 412 Top Climbing Twente
14 Ileen Rouwenhorst 413 Team Delfts Bleau
15 Gitte Meus 414 Team Mountain Network
16 Renée Langenhuizen 415 Team Delfts Bleau
17 Amber Schiffeleers 416 cLimb
18 Gitta Posthumus 417 Ayers Rookies
19 Sophie Trenning 418 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Sanne Gijselman 400 Team Neoliet
2 Nena Brunekreef 401 Team Mountain Network
3 Fenna Schouten 402 Team Mountain Network
4 Eke de Boer 403 North Bound Climbing
5 Marit Zeldenthuis 404 Climb Up
6 Anya van Essen 405 Team Mountain Network
7 Edith Savenije 406 Top-It
8 Iris van 't Westeinde 407 Team Neoliet
9 Lieke van Gemert 408 Team Mountain Network
10 Klaar van den Beuken 409 Ayers Rookies
11 Denise Moes 410 Team Mountain Network
12 Mara Voorthuis 411 Kei Boulderhal
13 Manon Knops 412 Top Climbing Twente
14 Ileen Rouwenhorst 413 Team Delfts Bleau
15 Gitte Meus 414 Team Mountain Network
16 Renée Langenhuizen 415 Team Delfts Bleau
17 Amber Schiffeleers 416 cLimb
18 Gitta Posthumus 417 Ayers Rookies
19 Sophie Trenning 418 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Sanne Gijselman 400 Team Neoliet
2 Nena Brunekreef 401 Team Mountain Network
3 Fenna Schouten 402 Team Mountain Network
4 Eke de Boer 403 North Bound Climbing
5 Marit Zeldenthuis 404 Climb Up
6 Anya van Essen 405 Team Mountain Network
7 Edith Savenije 406 Top-It
8 Iris van 't Westeinde 407 Team Neoliet
9 Lieke van Gemert 408 Team Mountain Network
10 Klaar van den Beuken 409 Ayers Rookies
11 Denise Moes 410 Team Mountain Network
12 Mara Voorthuis 411 Kei Boulderhal
13 Manon Knops 412 Top Climbing Twente
14 Ileen Rouwenhorst 413 Team Delfts Bleau
15 Gitte Meus 414 Team Mountain Network
16 Renée Langenhuizen 415 Team Delfts Bleau
17 Amber Schiffeleers 416 cLimb
18 Gitta Posthumus 417 Ayers Rookies
19 Sophie Trenning 418 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Sanne Gijselman 400 Team Neoliet
2 Nena Brunekreef 401 Team Mountain Network
3 Fenna Schouten 402 Team Mountain Network
4 Eke de Boer 403 North Bound Climbing
5 Marit Zeldenthuis 404 Climb Up
6 Anya van Essen 405 Team Mountain Network
7 Edith Savenije 406 Top-It
8 Iris van 't Westeinde 407 Team Neoliet
9 Lieke van Gemert 408 Team Mountain Network
10 Klaar van den Beuken 409 Ayers Rookies
11 Denise Moes 410 Team Mountain Network
12 Mara Voorthuis 411 Kei Boulderhal
13 Manon Knops 412 Top Climbing Twente
14 Ileen Rouwenhorst 413 Team Delfts Bleau
15 Gitte Meus 414 Team Mountain Network
16 Renée Langenhuizen 415 Team Delfts Bleau
17 Amber Schiffeleers 416 cLimb
18 Gitta Posthumus 417 Ayers Rookies
19 Sophie Trenning 418 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Sanne Gijselman 400 Team Neoliet
2 Nena Brunekreef 401 Team Mountain Network
3 Fenna Schouten 402 Team Mountain Network
4 Eke de Boer 403 North Bound Climbing
5 Marit Zeldenthuis 404 Climb Up
6 Anya van Essen 405 Team Mountain Network
7 Edith Savenije 406 Top-It
8 Iris van 't Westeinde 407 Team Neoliet
9 Lieke van Gemert 408 Team Mountain Network
10 Klaar van den Beuken 409 Ayers Rookies
11 Denise Moes 410 Team Mountain Network
12 Mara Voorthuis 411 Kei Boulderhal
13 Manon Knops 412 Top Climbing Twente
14 Ileen Rouwenhorst 413 Team Delfts Bleau
15 Gitte Meus 414 Team Mountain Network
16 Renée Langenhuizen 415 Team Delfts Bleau
17 Amber Schiffeleers 416 cLimb
18 Gitta Posthumus 417 Ayers Rookies
19 Sophie Trenning 418 Team Mountain Network
15-02-2020 19:44
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Amber Schiffeleers 416 T1Z1 T3Z3 T1Z1 Z3 T1Z1 T1Z1 Z1 T2Z1 6T9 8Z12 T2Z2 T3Z3 2T5 2Z5 100.0 cLimb
2 Anya van Essen 405 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 Z1 T1Z1 5T6 6Z7 Z1 T1Z1 1T1 2Z2 80.0 Team Mountain Network
3 Mara Voorthuis 411 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T2Z2 6T8 7Z9 T1Z1 1T1 1Z1 65.0 Kei Boulderhal
4 Manon Knops 412 T3Z3 T2Z2 T1Z1 T3Z3 T3Z3 Z1 T2Z1 6T14 7Z14 Z1 0T0 1Z1 55.0 Top Climbing Twente
5 Edith Savenije 406 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 Z1 T1Z1 5T6 6Z7 Z7 0T0 1Z7 51.0 Top-It
6 Iris van 't Westeinde 407 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 Z1 T3Z1 5T8 6Z7 0T0 0Z0 47.0 Team Neoliet
7 Eke de Boer 403 T1Z1 T1Z1 Z2 Z1 T2Z2 Z1 Z5 3T4 7Z13 43.0 North Bound Climbing
8 Klaar van den Beuken 409 T2Z2 T1Z1 T2Z1 Z1 Z1 3T5 5Z6 40.0 Ayers Rookies
9 Lieke van Gemert 408 T2Z2 T1Z1 T3Z3 Z1 Z1 3T6 5Z8 37.0 Team Mountain Network
10 Sophie Trenning 418 T3Z1 T2Z1 T2Z2 Z2 Z2 3T7 5Z8 34.0 Team Mountain Network
11 Gitte Meus 414 T3Z1 T4Z4 T1Z1 Z1 Z1 3T8 5Z8 31.0 Team Mountain Network
12 Sanne Gijselman 400 T1Z1 Z5 T1Z1 Z1 Z1 2T2 5Z9 28.0 Team Neoliet
13 Marit Zeldenthuis 404 T1Z1 T5Z5 Z1 Z2 Z1 2T6 5Z10 26.0 Climb Up
14 Fenna Schouten 402 T2Z2 Z1 T1Z1 Z1 2T3 4Z5 24.0 Team Mountain Network
15 Ileen Rouwenhorst 413 T4Z4 T2Z1 2T6 2Z5 22.0 Team Delfts Bleau
16 Renée Langenhuizen 415 Z5 Z1 T3Z3 1T3 3Z9 20.0 Team Delfts Bleau
17 Gitta Posthumus 417 Z2 0T0 1Z2 18.0 Ayers Rookies
18 Denise Moes 410 0T0 0Z0 15.0 Team Mountain Network
18 Nena Brunekreef 401 0T0 0Z0 15.0 Team Mountain Network

Aantal deelnemers: 29

Naam Rugnummer Team
Evy Loef 610 Team Delfts Bleau
Zoë Goossens 614 Team Kids From The Block
Bente Schiffeleers 624 cLimb
Liz Buur 611 Ayers Rookies
Sabina van Essen 620 Team Mountain Network
Julie de Jong 622 Bruut
Anon3187 - -
Renske van der Meijden 626 Team Yellowstone
Doenja Sinke 601 Kei Boulderhal
Kirsten de Groot 623 Kei Boulderhal
Evy Görtzen 607 cLimb
Noor Witte 616 Team Kids From The Block
Mila van den Brink 602 GRIP Nijmegen
Zoeteke Vliek 606 Ayers Rookies
Sien Meus 627 Team Mountain Network
Inge Heine 603 Ayers Rookies
Noémie Pellekooren 619 Team Mountain Network
Femke de Klerk 608 Bruut
Meyke Plas 609 Team Fabriek
Isa Wolf 612 Team Fabriek
Nina van Bemmel 621 Team Neoliet
Zoë Schutrup 613 Climb Up
Belize Derksen 618 Team Kids From The Block
Julia Janssen 615 Monk Amsterdam
Elze Boomgaard 625 Team Mountain Network
Belle van der Putten 600 Monk Amsterdam
Dorte Barenbrug 629 Monk Eindhoven
Norah Arnold 605
Esri Keizer 617 Team Mountain Network

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 29

# Naam Rugnummer Team
1 Belle van der Putten 600 Monk Amsterdam
2 Doenja Sinke 601 Kei Boulderhal
3 Mila van den Brink 602 GRIP Nijmegen
4 Inge Heine 603 Ayers Rookies
5 Anon3187 - -
6 Norah Arnold 605
7 Zoeteke Vliek 606 Ayers Rookies
8 Evy Görtzen 607 cLimb
9 Femke de Klerk 608 Bruut
10 Meyke Plas 609 Team Fabriek
11 Evy Loef 610 Team Delfts Bleau
12 Liz Buur 611 Ayers Rookies
13 Isa Wolf 612 Team Fabriek
14 Zoë Schutrup 613 Climb Up
15 Zoë Goossens 614 Team Kids From The Block
16 Julia Janssen 615 Monk Amsterdam
17 Noor Witte 616 Team Kids From The Block
18 Esri Keizer 617 Team Mountain Network
19 Belize Derksen 618 Team Kids From The Block
20 Noémie Pellekooren 619 Team Mountain Network
21 Sabina van Essen 620 Team Mountain Network
22 Nina van Bemmel 621 Team Neoliet
23 Julie de Jong 622 Bruut
24 Kirsten de Groot 623 Kei Boulderhal
25 Bente Schiffeleers 624 cLimb
26 Elze Boomgaard 625 Team Mountain Network
27 Renske van der Meijden 626 Team Yellowstone
28 Sien Meus 627 Team Mountain Network
29 Dorte Barenbrug 629 Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Team
1 Belle van der Putten 600 Monk Amsterdam
2 Doenja Sinke 601 Kei Boulderhal
3 Mila van den Brink 602 GRIP Nijmegen
4 Inge Heine 603 Ayers Rookies
5 Anon3187 - -
6 Norah Arnold 605
7 Zoeteke Vliek 606 Ayers Rookies
8 Evy Görtzen 607 cLimb
9 Femke de Klerk 608 Bruut
10 Meyke Plas 609 Team Fabriek
11 Evy Loef 610 Team Delfts Bleau
12 Liz Buur 611 Ayers Rookies
13 Isa Wolf 612 Team Fabriek
14 Zoë Schutrup 613 Climb Up
15 Zoë Goossens 614 Team Kids From The Block
16 Julia Janssen 615 Monk Amsterdam
17 Noor Witte 616 Team Kids From The Block
18 Esri Keizer 617 Team Mountain Network
19 Belize Derksen 618 Team Kids From The Block
20 Noémie Pellekooren 619 Team Mountain Network
21 Sabina van Essen 620 Team Mountain Network
22 Nina van Bemmel 621 Team Neoliet
23 Julie de Jong 622 Bruut
24 Kirsten de Groot 623 Kei Boulderhal
25 Bente Schiffeleers 624 cLimb
26 Elze Boomgaard 625 Team Mountain Network
27 Renske van der Meijden 626 Team Yellowstone
28 Sien Meus 627 Team Mountain Network
29 Dorte Barenbrug 629 Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Team
1 Belle van der Putten 600 Monk Amsterdam
2 Doenja Sinke 601 Kei Boulderhal
3 Mila van den Brink 602 GRIP Nijmegen
4 Inge Heine 603 Ayers Rookies
5 Anon3187 - -
6 Norah Arnold 605
7 Zoeteke Vliek 606 Ayers Rookies
8 Evy Görtzen 607 cLimb
9 Femke de Klerk 608 Bruut
10 Meyke Plas 609 Team Fabriek
11 Evy Loef 610 Team Delfts Bleau
12 Liz Buur 611 Ayers Rookies
13 Isa Wolf 612 Team Fabriek
14 Zoë Schutrup 613 Climb Up
15 Zoë Goossens 614 Team Kids From The Block
16 Julia Janssen 615 Monk Amsterdam
17 Noor Witte 616 Team Kids From The Block
18 Esri Keizer 617 Team Mountain Network
19 Belize Derksen 618 Team Kids From The Block
20 Noémie Pellekooren 619 Team Mountain Network
21 Sabina van Essen 620 Team Mountain Network
22 Nina van Bemmel 621 Team Neoliet
23 Julie de Jong 622 Bruut
24 Kirsten de Groot 623 Kei Boulderhal
25 Bente Schiffeleers 624 cLimb
26 Elze Boomgaard 625 Team Mountain Network
27 Renske van der Meijden 626 Team Yellowstone
28 Sien Meus 627 Team Mountain Network
29 Dorte Barenbrug 629 Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Team
1 Belle van der Putten 600 Monk Amsterdam
2 Doenja Sinke 601 Kei Boulderhal
3 Mila van den Brink 602 GRIP Nijmegen
4 Inge Heine 603 Ayers Rookies
5 Anon3187 - -
6 Norah Arnold 605
7 Zoeteke Vliek 606 Ayers Rookies
8 Evy Görtzen 607 cLimb
9 Femke de Klerk 608 Bruut
10 Meyke Plas 609 Team Fabriek
11 Evy Loef 610 Team Delfts Bleau
12 Liz Buur 611 Ayers Rookies
13 Isa Wolf 612 Team Fabriek
14 Zoë Schutrup 613 Climb Up
15 Zoë Goossens 614 Team Kids From The Block
16 Julia Janssen 615 Monk Amsterdam
17 Noor Witte 616 Team Kids From The Block
18 Esri Keizer 617 Team Mountain Network
19 Belize Derksen 618 Team Kids From The Block
20 Noémie Pellekooren 619 Team Mountain Network
21 Sabina van Essen 620 Team Mountain Network
22 Nina van Bemmel 621 Team Neoliet
23 Julie de Jong 622 Bruut
24 Kirsten de Groot 623 Kei Boulderhal
25 Bente Schiffeleers 624 cLimb
26 Elze Boomgaard 625 Team Mountain Network
27 Renske van der Meijden 626 Team Yellowstone
28 Sien Meus 627 Team Mountain Network
29 Dorte Barenbrug 629 Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Team
1 Belle van der Putten 600 Monk Amsterdam
2 Doenja Sinke 601 Kei Boulderhal
3 Mila van den Brink 602 GRIP Nijmegen
4 Inge Heine 603 Ayers Rookies
5 Anon3187 - -
6 Norah Arnold 605
7 Zoeteke Vliek 606 Ayers Rookies
8 Evy Görtzen 607 cLimb
9 Femke de Klerk 608 Bruut
10 Meyke Plas 609 Team Fabriek
11 Evy Loef 610 Team Delfts Bleau
12 Liz Buur 611 Ayers Rookies
13 Isa Wolf 612 Team Fabriek
14 Zoë Schutrup 613 Climb Up
15 Zoë Goossens 614 Team Kids From The Block
16 Julia Janssen 615 Monk Amsterdam
17 Noor Witte 616 Team Kids From The Block
18 Esri Keizer 617 Team Mountain Network
19 Belize Derksen 618 Team Kids From The Block
20 Noémie Pellekooren 619 Team Mountain Network
21 Sabina van Essen 620 Team Mountain Network
22 Nina van Bemmel 621 Team Neoliet
23 Julie de Jong 622 Bruut
24 Kirsten de Groot 623 Kei Boulderhal
25 Bente Schiffeleers 624 cLimb
26 Elze Boomgaard 625 Team Mountain Network
27 Renske van der Meijden 626 Team Yellowstone
28 Sien Meus 627 Team Mountain Network
29 Dorte Barenbrug 629 Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Team
1 Belle van der Putten 600 Monk Amsterdam
2 Doenja Sinke 601 Kei Boulderhal
3 Mila van den Brink 602 GRIP Nijmegen
4 Inge Heine 603 Ayers Rookies
5 Anon3187 - -
6 Norah Arnold 605
7 Zoeteke Vliek 606 Ayers Rookies
8 Evy Görtzen 607 cLimb
9 Femke de Klerk 608 Bruut
10 Meyke Plas 609 Team Fabriek
11 Evy Loef 610 Team Delfts Bleau
12 Liz Buur 611 Ayers Rookies
13 Isa Wolf 612 Team Fabriek
14 Zoë Schutrup 613 Climb Up
15 Zoë Goossens 614 Team Kids From The Block
16 Julia Janssen 615 Monk Amsterdam
17 Noor Witte 616 Team Kids From The Block
18 Esri Keizer 617 Team Mountain Network
19 Belize Derksen 618 Team Kids From The Block
20 Noémie Pellekooren 619 Team Mountain Network
21 Sabina van Essen 620 Team Mountain Network
22 Nina van Bemmel 621 Team Neoliet
23 Julie de Jong 622 Bruut
24 Kirsten de Groot 623 Kei Boulderhal
25 Bente Schiffeleers 624 cLimb
26 Elze Boomgaard 625 Team Mountain Network
27 Renske van der Meijden 626 Team Yellowstone
28 Sien Meus 627 Team Mountain Network
29 Dorte Barenbrug 629 Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Team
1 Belle van der Putten 600 Monk Amsterdam
2 Doenja Sinke 601 Kei Boulderhal
3 Mila van den Brink 602 GRIP Nijmegen
4 Inge Heine 603 Ayers Rookies
5 Anon3187 - -
6 Norah Arnold 605
7 Zoeteke Vliek 606 Ayers Rookies
8 Evy Görtzen 607 cLimb
9 Femke de Klerk 608 Bruut
10 Meyke Plas 609 Team Fabriek
11 Evy Loef 610 Team Delfts Bleau
12 Liz Buur 611 Ayers Rookies
13 Isa Wolf 612 Team Fabriek
14 Zoë Schutrup 613 Climb Up
15 Zoë Goossens 614 Team Kids From The Block
16 Julia Janssen 615 Monk Amsterdam
17 Noor Witte 616 Team Kids From The Block
18 Esri Keizer 617 Team Mountain Network
19 Belize Derksen 618 Team Kids From The Block
20 Noémie Pellekooren 619 Team Mountain Network
21 Sabina van Essen 620 Team Mountain Network
22 Nina van Bemmel 621 Team Neoliet
23 Julie de Jong 622 Bruut
24 Kirsten de Groot 623 Kei Boulderhal
25 Bente Schiffeleers 624 cLimb
26 Elze Boomgaard 625 Team Mountain Network
27 Renske van der Meijden 626 Team Yellowstone
28 Sien Meus 627 Team Mountain Network
29 Dorte Barenbrug 629 Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Team
1 Belle van der Putten 600 Monk Amsterdam
2 Doenja Sinke 601 Kei Boulderhal
3 Mila van den Brink 602 GRIP Nijmegen
4 Inge Heine 603 Ayers Rookies
5 Anon3187 - -
6 Norah Arnold 605
7 Zoeteke Vliek 606 Ayers Rookies
8 Evy Görtzen 607 cLimb
9 Femke de Klerk 608 Bruut
10 Meyke Plas 609 Team Fabriek
11 Evy Loef 610 Team Delfts Bleau
12 Liz Buur 611 Ayers Rookies
13 Isa Wolf 612 Team Fabriek
14 Zoë Schutrup 613 Climb Up
15 Zoë Goossens 614 Team Kids From The Block
16 Julia Janssen 615 Monk Amsterdam
17 Noor Witte 616 Team Kids From The Block
18 Esri Keizer 617 Team Mountain Network
19 Belize Derksen 618 Team Kids From The Block
20 Noémie Pellekooren 619 Team Mountain Network
21 Sabina van Essen 620 Team Mountain Network
22 Nina van Bemmel 621 Team Neoliet
23 Julie de Jong 622 Bruut
24 Kirsten de Groot 623 Kei Boulderhal
25 Bente Schiffeleers 624 cLimb
26 Elze Boomgaard 625 Team Mountain Network
27 Renske van der Meijden 626 Team Yellowstone
28 Sien Meus 627 Team Mountain Network
29 Dorte Barenbrug 629 Monk Eindhoven
15-02-2020 19:45
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Sabina van Essen 620 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 7T7 8Z9 T1Z1 T1Z1 T1Z1 3T3 3Z3 100.0 Team Mountain Network
2 Zoë Goossens 614 T2Z2 T1Z1 T4Z2 T3Z3 T1Z1 T1Z1 T3Z3 7T15 7Z13 T3Z3 Z1 T2Z2 2T5 3Z6 80.0 Team Kids From The Block
3 Noor Witte 616 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 7T9 8Z11 Z1 Z1 T1Z1 1T1 3Z3 65.0 Team Kids From The Block
4 Renske van der Meijden 626 T1Z1 T1Z1 Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z4 5T5 7Z11 Z4 Z1 0T0 2Z5 55.0 Team Yellowstone
5 Doenja Sinke 601 T5Z2 T2Z1 Z1 T2Z1 T2Z1 T2Z2 5T13 6Z8 0T0 0Z0 51.0 Kei Boulderhal
6 Evy Loef 610 Z3 T2Z2 Z2 T2Z2 T1Z1 T1Z1 4T6 6Z11 0T0 0Z0 47.0 Team Delfts Bleau
7 Belize Derksen 618 T3Z3 T1Z1 Z1 T1Z1 Z1 T3Z3 4T8 6Z10 43.0 Team Kids From The Block
8 Bente Schiffeleers 624 T2Z1 T2Z1 Z2 T1Z1 Z1 T4Z4 4T9 6Z10 40.0 cLimb
9 Sien Meus 627 T3Z1 T2Z2 Z4 T2Z2 Z1 T2Z2 4T9 6Z12 37.0 Team Mountain Network
10 Liz Buur 611 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 4T4 5Z5 34.0 Ayers Rookies
11 Evy Görtzen 607 Z4 T1Z1 Z3 T1Z1 Z1 T2Z2 3T4 6Z12 31.0 cLimb
12 Inge Heine 603 T1Z1 Z2 Z2 Z1 T1Z1 2T2 5Z7 28.0 Ayers Rookies
13 Nina van Bemmel 621 T1Z1 T2Z1 Z1 Z2 Z1 2T3 5Z6 26.0 Team Neoliet
14 Femke de Klerk 608 T1Z1 Z3 T3Z1 Z2 2T4 4Z7 24.0 Bruut
15 Dorte Barenbrug 629 T4Z4 Z1 T2Z2 Z1 2T6 4Z8 22.0 Monk Eindhoven
16 Belle van der Putten 600 Z2 T3Z3 Z1 1T3 3Z6 20.0 Monk Amsterdam
17 Zoeteke Vliek 606 T5Z1 Z1 Z1 1T5 3Z3 18.0 Ayers Rookies
18 Kirsten de Groot 623 T2Z2 Z1 1T2 2Z3 16.0 Kei Boulderhal
19 Isa Wolf 612 T3Z2 Z1 1T3 2Z3 14.0 Team Fabriek
20 Elze Boomgaard 625 Z4 Z1 Z2 0T0 3Z7 12.0 Team Mountain Network
21 Zoë Schutrup 613 Z4 Z5 Z3 0T0 3Z12 10.0 Climb Up
22 Mila van den Brink 602 Z1 Z2 0T0 2Z3 9.0 GRIP Nijmegen
23 Julie de Jong 622 Z2 Z2 0T0 2Z4 8.0 Bruut
24 Anon3187 - Z1 0T0 1Z1 7.0 -
25 Norah Arnold 605 Z3 0T0 1Z3 6.0
26 Noémie Pellekooren 619 Z4 0T0 1Z4 5.0 Team Mountain Network
27 Meyke Plas 609 Z5 0T0 1Z5 4.0 Team Fabriek
28 Julia Janssen 615 0T0 0Z0 3.0 Monk Amsterdam
28 Esri Keizer 617 0T0 0Z0 3.0 Team Mountain Network

Team Uitslag

# Team Totaal
1 Team Mountain Network 503.0
2 Team Delfts Bleau 353.0
3 Monk Eindhoven 276.0
4 Team Kids From The Block 273.0
5 Climb Up 207.0
6 cLimb 202.0
7 Ayers Rookies 193.0
8 GRIP Nijmegen 177.0
9 Team Yellowstone 155.0
10 Kei Boulderhal 149.0
11 REVOLT 148.0
12 Top Climbing Twente 135.0
13 North Bound Climbing 131.0
14 Team Neoliet 119.0
15 Team Fabriek 118.0
16 Bruut 111.0
17 Monk Rotterdam 61.0
18 Klimhal Amsterdam 55.0
19 Top-It 51.0
20 Monk Amsterdam 35.0
21 School of Rock 28.0
22 Radium Boulders 6.0