NJK BOULDER 2020, Sat, 29 Feb 2020 10:00:00 +0100, Boulderhal de Campus, Den Haag

Discipline: Boulder
League:
Status: Processed
Description: Je kunt je plaatsen voor het NJK Boulder 2020 via de Nationale Jeugd Boulder Competitie. Het wedstrijd format: 4 on-sight boulders met 5 minuten klimtijd en 5 minuten rust tussen de boulders.

Aan dit NJK Boulder 2020 kunnen vier leeftijdscategorie├źn meedoen: Junioren [geboortejaren 2001 en 2002], Jeugd A [2003 en 2004], Jeugd B [2005 en 2006] en Jeugd C [2007 en 2008].

Het voorlopige tijdschema:

Jeugd C en Jeugd B:
10:00 uur Isolatie open
11:00 uur Sluiting Isolatie
11:30 uur Start Jeugd C
12:20 uur Start Jeugd B
13:30 uur Einde
14:00 uur Prijsuitreiking

Jeugd A en Jeugd Junioren:
13:00 uur Isolatie open
13:30 uur Sluiting Isolatie
14:30 uur Start Jeugd A
15:10 uur Start Jeugd Junioren
16:30 uur Einde
17:00 uur Prijsuitreiking

Voor het NJK Boulder 2020 geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
- De deelnemer de Nederlandse nationaliteit heeft.

Meisjes U14

The competitionresults are not public.

Meisjes U16

The competitionresults are not public.

Number of competitors: 8

Name Bib number Team Reg#
Amber Schiffeleers 301 TOC Limburg
Lisa Klem 302 REVOLT
Anya van Essen 303 Team Mountain Network
Mara Voorthuis 304 Kei Boulderhal
Manon Knops 305 Top Climbing Twente
Klaar van den Beuken 306 Ayers Rookies
Iris van 't Westeinde 307 Team Neoliet
Lieke van Gemert 308 Team Mountain Network

Ronde: Finale - Routes: Number of competitors: 8

Time (Indicative) # Name Bib number Team
14:30 1 Lieke van Gemert 308 Team Mountain Network
14:35 2 Iris van 't Westeinde 307 Team Neoliet
14:40 3 Klaar van den Beuken 306 Ayers Rookies
14:45 4 Manon Knops 305 Top Climbing Twente
14:50 5 Mara Voorthuis 304 Kei Boulderhal
14:55 6 Anya van Essen 303 Team Mountain Network
15:00 7 Lisa Klem 302 REVOLT
15:05 8 Amber Schiffeleers 301 TOC Limburg
Time (Indicative) # Name Bib number Team
14:40 1 Lieke van Gemert 308 Team Mountain Network
14:45 2 Iris van 't Westeinde 307 Team Neoliet
14:50 3 Klaar van den Beuken 306 Ayers Rookies
14:55 4 Manon Knops 305 Top Climbing Twente
15:00 5 Mara Voorthuis 304 Kei Boulderhal
15:05 6 Anya van Essen 303 Team Mountain Network
15:10 7 Lisa Klem 302 REVOLT
15:15 8 Amber Schiffeleers 301 TOC Limburg
Time (Indicative) # Name Bib number Team
14:50 1 Lieke van Gemert 308 Team Mountain Network
14:55 2 Iris van 't Westeinde 307 Team Neoliet
15:00 3 Klaar van den Beuken 306 Ayers Rookies
15:05 4 Manon Knops 305 Top Climbing Twente
15:10 5 Mara Voorthuis 304 Kei Boulderhal
15:15 6 Anya van Essen 303 Team Mountain Network
15:20 7 Lisa Klem 302 REVOLT
15:25 8 Amber Schiffeleers 301 TOC Limburg
Time (Indicative) # Name Bib number Team
15:00 1 Lieke van Gemert 308 Team Mountain Network
15:05 2 Iris van 't Westeinde 307 Team Neoliet
15:10 3 Klaar van den Beuken 306 Ayers Rookies
15:15 4 Manon Knops 305 Top Climbing Twente
15:20 5 Mara Voorthuis 304 Kei Boulderhal
15:25 6 Anya van Essen 303 Team Mountain Network
15:30 7 Lisa Klem 302 REVOLT
15:35 8 Amber Schiffeleers 301 TOC Limburg
29-02-2020 17:46
# Name Bib number 1 2 3 4 Total League. Points Team
1 Lisa Klem 302 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 4T5 4Z5 100.0 REVOLT
2 Amber Schiffeleers 301 T1Z1 Z2 T1Z1 T1Z1 3T3 4Z5 80.0 TOC Limburg
3 Anya van Essen 303 T2Z1 Z3 T1Z1 T1Z1 3T4 4Z6 65.0 Team Mountain Network
4 Mara Voorthuis 304 T4Z2 Z4 T2Z1 Z4 2T6 4Z11 55.0 Kei Boulderhal
5 Manon Knops 305 T1Z1 - Z1 T3Z2 2T4 3Z4 51.0 Top Climbing Twente
6 Klaar van den Beuken 306 T1Z1 - Z1 - 1T1 2Z2 47.0 Ayers Rookies
7 Iris van 't Westeinde 307 T2Z2 - Z1 - 1T2 2Z3 43.0 Team Neoliet
8 Lieke van Gemert 308 Z2 - Z1 - 0T0 2Z3 40.0 Team Mountain Network

Number of competitors: 8

Name Bib number Team Reg#
Simone Gerritsen 101 Monk Eindhoven
Elja Leijenhorst 102 Team Delfts Bleau
Mette van Liempd 103 Monk Eindhoven
Maartje Wilmink 104 Team Delfts Bleau
Freja Smed 105 Climb Up
Merleyn Koops 106 GRIP Nijmegen
Dunya Handor 107 Bruut
Marrit Elsinga 108 Team Mountain Network

Ronde: Finale - Routes: Number of competitors: 8

Time (Indicative) # Name Bib number Team
15:20 1 Marrit Elsinga 108 Team Mountain Network
15:25 2 Dunya Handor 107 Bruut
15:30 3 Merleyn Koops 106 GRIP Nijmegen
15:35 4 Freja Smed 105 Climb Up
15:40 5 Maartje Wilmink 104 Team Delfts Bleau
15:45 6 Mette van Liempd 103 Monk Eindhoven
15:50 7 Elja Leijenhorst 102 Team Delfts Bleau
15:55 8 Simone Gerritsen 101 Monk Eindhoven
Time (Indicative) # Name Bib number Team
15:30 1 Marrit Elsinga 108 Team Mountain Network
15:35 2 Dunya Handor 107 Bruut
15:40 3 Merleyn Koops 106 GRIP Nijmegen
15:45 4 Freja Smed 105 Climb Up
15:50 5 Maartje Wilmink 104 Team Delfts Bleau
15:55 6 Mette van Liempd 103 Monk Eindhoven
16:00 7 Elja Leijenhorst 102 Team Delfts Bleau
16:05 8 Simone Gerritsen 101 Monk Eindhoven
Time (Indicative) # Name Bib number Team
15:40 1 Marrit Elsinga 108 Team Mountain Network
15:45 2 Dunya Handor 107 Bruut
15:50 3 Merleyn Koops 106 GRIP Nijmegen
15:55 4 Freja Smed 105 Climb Up
16:00 5 Maartje Wilmink 104 Team Delfts Bleau
16:05 6 Mette van Liempd 103 Monk Eindhoven
16:10 7 Elja Leijenhorst 102 Team Delfts Bleau
16:15 8 Simone Gerritsen 101 Monk Eindhoven
Time (Indicative) # Name Bib number Team
15:50 1 Marrit Elsinga 108 Team Mountain Network
15:55 2 Dunya Handor 107 Bruut
16:00 3 Merleyn Koops 106 GRIP Nijmegen
16:05 4 Freja Smed 105 Climb Up
16:10 5 Maartje Wilmink 104 Team Delfts Bleau
16:15 6 Mette van Liempd 103 Monk Eindhoven
16:20 7 Elja Leijenhorst 102 Team Delfts Bleau
16:25 8 Simone Gerritsen 101 Monk Eindhoven
29-02-2020 17:46
# Name Bib number 1 2 3 4 Total League. Points Team
1 Mette van Liempd 103 T1Z1 T4Z1 T1Z1 T3Z1 4T9 4Z4 100.0 Monk Eindhoven
2 Simone Gerritsen 101 Z1 Z2 T2Z1 T1Z1 2T3 4Z5 80.0 Monk Eindhoven
3 Freja Smed 105 T7Z3 Z1 T1Z1 Z1 2T8 4Z6 65.0 Climb Up
4 Elja Leijenhorst 102 Z1 Z1 Z1 T3Z1 1T3 4Z4 55.0 Team Delfts Bleau
5 Merleyn Koops 106 T3Z3 Z1 Z2 Z1 1T3 4Z7 51.0 GRIP Nijmegen
6 Maartje Wilmink 104 Z1 Z1 Z1 Z2 0T0 4Z5 47.0 Team Delfts Bleau
7 Dunya Handor 107 - Z4 Z1 Z4 0T0 3Z9 43.0 Bruut
8 Marrit Elsinga 108 - Z1 - - 0T0 1Z1 40.0 Team Mountain Network

Jongens U14

The competitionresults are not public.

Jongens U16

The competitionresults are not public.

Number of competitors: 8

Name Bib number Team Reg#
Paul Brand 401
Eckart Pruijs 402 REVOLT
Kevin Peeters 403 Monk Rotterdam
Iwan Pasveer 404 Team Mountain Network
Youri van der Stap 405 Team Delfts Bleau
Gijs Kieboom 406 Climb Up
Merijn Langkamp 407 GRIP Nijmegen
Gib Goudappel 408 Team Delfts Bleau

Ronde: Finale - Routes: Number of competitors: 8

Time (Indicative) # Name Bib number Team
14:30 1 Gib Goudappel 408 Team Delfts Bleau
14:35 2 Merijn Langkamp 407 GRIP Nijmegen
14:40 3 Gijs Kieboom 406 Climb Up
14:45 4 Youri van der Stap 405 Team Delfts Bleau
14:50 5 Iwan Pasveer 404 Team Mountain Network
14:55 6 Kevin Peeters 403 Monk Rotterdam
15:00 7 Eckart Pruijs 402 REVOLT
15:05 8 Paul Brand 401
Time (Indicative) # Name Bib number Team
14:40 1 Gib Goudappel 408 Team Delfts Bleau
14:45 2 Merijn Langkamp 407 GRIP Nijmegen
14:50 3 Gijs Kieboom 406 Climb Up
14:55 4 Youri van der Stap 405 Team Delfts Bleau
15:00 5 Iwan Pasveer 404 Team Mountain Network
15:05 6 Kevin Peeters 403 Monk Rotterdam
15:10 7 Eckart Pruijs 402 REVOLT
15:15 8 Paul Brand 401
Time (Indicative) # Name Bib number Team
14:50 1 Gib Goudappel 408 Team Delfts Bleau
14:55 2 Merijn Langkamp 407 GRIP Nijmegen
15:00 3 Gijs Kieboom 406 Climb Up
15:05 4 Youri van der Stap 405 Team Delfts Bleau
15:10 5 Iwan Pasveer 404 Team Mountain Network
15:15 6 Kevin Peeters 403 Monk Rotterdam
15:20 7 Eckart Pruijs 402 REVOLT
15:25 8 Paul Brand 401
Time (Indicative) # Name Bib number Team
15:00 1 Gib Goudappel 408 Team Delfts Bleau
15:05 2 Merijn Langkamp 407 GRIP Nijmegen
15:10 3 Gijs Kieboom 406 Climb Up
15:15 4 Youri van der Stap 405 Team Delfts Bleau
15:20 5 Iwan Pasveer 404 Team Mountain Network
15:25 6 Kevin Peeters 403 Monk Rotterdam
15:30 7 Eckart Pruijs 402 REVOLT
15:35 8 Paul Brand 401
29-02-2020 17:29
# Name Bib number 1 2 3 4 Total League. Points Team
1 Paul Brand 401 T2Z1 T1Z1 Z1 T9Z5 3T12 4Z8 100.0
2 Iwan Pasveer 404 T1Z1 Z1 Z1 T7Z7 2T8 4Z10 80.0 Team Mountain Network
3 Eckart Pruijs 402 Z3 Z3 Z1 - 0T0 3Z7 65.0 REVOLT
4 Kevin Peeters 403 Z1 Z6 Z2 - 0T0 3Z9 55.0 Monk Rotterdam
5 Youri van der Stap 405 Z6 - Z1 Z10 0T0 3Z17 51.0 Team Delfts Bleau
6 Merijn Langkamp 407 Z7 - Z1 - 0T0 2Z8 47.0 GRIP Nijmegen
7 Gijs Kieboom 406 Z8 - Z1 - 0T0 2Z9 43.0 Climb Up
8 Gib Goudappel 408 Z7 - Z11 - 0T0 2Z18 40.0 Team Delfts Bleau

Number of competitors: 8

Name Bib number Team Reg#
Jens de Louw 201 Team Mountain Network
Teun van der Graaf 202 Monk Eindhoven
Hidde Bakker 203 REVOLT
Abel Mensink 204 Team Delfts Bleau
Mischa Radt 205 Team Mountain Network
Simon Boes 206 GRIP Nijmegen
Sem van den Akker 207 Team Kids From The Block
Idse de Boer 208 North Bound Climbing

Ronde: Finale - Routes: Number of competitors: 8

Time (Indicative) # Name Bib number Team
15:20 1 Idse de Boer 208 North Bound Climbing
15:25 2 Sem van den Akker 207 Team Kids From The Block
15:30 3 Simon Boes 206 GRIP Nijmegen
15:35 4 Mischa Radt 205 Team Mountain Network
15:40 5 Abel Mensink 204 Team Delfts Bleau
15:45 6 Hidde Bakker 203 REVOLT
15:50 7 Teun van der Graaf 202 Monk Eindhoven
15:55 8 Jens de Louw 201 Team Mountain Network
Time (Indicative) # Name Bib number Team
15:30 1 Idse de Boer 208 North Bound Climbing
15:35 2 Sem van den Akker 207 Team Kids From The Block
15:40 3 Simon Boes 206 GRIP Nijmegen
15:45 4 Mischa Radt 205 Team Mountain Network
15:50 5 Abel Mensink 204 Team Delfts Bleau
15:55 6 Hidde Bakker 203 REVOLT
16:00 7 Teun van der Graaf 202 Monk Eindhoven
16:05 8 Jens de Louw 201 Team Mountain Network
Time (Indicative) # Name Bib number Team
15:40 1 Idse de Boer 208 North Bound Climbing
15:45 2 Sem van den Akker 207 Team Kids From The Block
15:50 3 Simon Boes 206 GRIP Nijmegen
15:55 4 Mischa Radt 205 Team Mountain Network
16:00 5 Abel Mensink 204 Team Delfts Bleau
16:05 6 Hidde Bakker 203 REVOLT
16:10 7 Teun van der Graaf 202 Monk Eindhoven
16:15 8 Jens de Louw 201 Team Mountain Network
Time (Indicative) # Name Bib number Team
15:50 1 Idse de Boer 208 North Bound Climbing
15:55 2 Sem van den Akker 207 Team Kids From The Block
16:00 3 Simon Boes 206 GRIP Nijmegen
16:05 4 Mischa Radt 205 Team Mountain Network
16:10 5 Abel Mensink 204 Team Delfts Bleau
16:15 6 Hidde Bakker 203 REVOLT
16:20 7 Teun van der Graaf 202 Monk Eindhoven
16:25 8 Jens de Louw 201 Team Mountain Network
29-02-2020 17:26
# Name Bib number 1 2 3 4 Total League. Points Team
1 Mischa Radt 205 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 4T4 4Z4 100.0 Team Mountain Network
2 Hidde Bakker 203 T2Z1 Z1 Z1 T7Z5 2T9 4Z8 80.0 REVOLT
3 Jens de Louw 201 T3Z3 Z5 Z1 T11Z11 2T14 4Z20 65.0 Team Mountain Network
4 Simon Boes 206 Z3 Z3 Z2 Z12 0T0 4Z20 55.0 GRIP Nijmegen
5 Abel Mensink 204 Z1 - Z2 Z2 0T0 3Z5 51.0 Team Delfts Bleau
6 Idse de Boer 208 Z1 - Z1 - 0T0 2Z2 47.0 North Bound Climbing
7 Teun van der Graaf 202 Z3 - Z1 - 0T0 2Z4 43.0 Monk Eindhoven
8 Sem van den Akker 207 Z1 - Z5 - 0T0 2Z6 40.0 Team Kids From The Block