NK BOULDER 2020 - GEANNULEERD, 14-11-2020 12:00, REVOLT Bouldering Gym, Delft

Discipline: Boulder
Competitie:
Status: Ingepland
Omschrijving: Update: Het NK Boulder 2020 is definitief geannuleerd

Aantal deelnemers: 14

Naam Rugnummer Team
Tiba Vroom 1 REVOLT
Lisa Klem 2 REVOLT
Lynn van der Meer 3 Team Neoliet
Amber Schiffeleers 4 cLimb
Pleun Frank 5 Monk Amsterdam
Anya van Essen 6 Team Mountain Network
Mette van Liempd 7 Monk Eindhoven
Elbrich Schoorstra 8 North Bound Climbing
Ysa Rakestraw 9 Monk Eindhoven
Nora van Wassenaer 10
Marieke Berends 11 Monk Eindhoven
Kim van den Hout 12 Unit
Manon Boereboom 13 Monk Eindhoven
Simone Gerritsen 14 Monk Eindhoven

Ronde: Halve finale - Routes: Aantal deelnemers: 14

# Naam Rugnummer Team
1 Simone Gerritsen 14 Monk Eindhoven
2 Manon Boereboom 13 Monk Eindhoven
3 Kim van den Hout 12 Unit
4 Marieke Berends 11 Monk Eindhoven
5 Nora van Wassenaer 10
6 Ysa Rakestraw 9 Monk Eindhoven
7 Elbrich Schoorstra 8 North Bound Climbing
8 Mette van Liempd 7 Monk Eindhoven
9 Anya van Essen 6 Team Mountain Network
10 Pleun Frank 5 Monk Amsterdam
11 Amber Schiffeleers 4 cLimb
12 Lynn van der Meer 3 Team Neoliet
13 Lisa Klem 2 REVOLT
14 Tiba Vroom 1 REVOLT
# Naam Rugnummer Team
1 Simone Gerritsen 14 Monk Eindhoven
2 Manon Boereboom 13 Monk Eindhoven
3 Kim van den Hout 12 Unit
4 Marieke Berends 11 Monk Eindhoven
5 Nora van Wassenaer 10
6 Ysa Rakestraw 9 Monk Eindhoven
7 Elbrich Schoorstra 8 North Bound Climbing
8 Mette van Liempd 7 Monk Eindhoven
9 Anya van Essen 6 Team Mountain Network
10 Pleun Frank 5 Monk Amsterdam
11 Amber Schiffeleers 4 cLimb
12 Lynn van der Meer 3 Team Neoliet
13 Lisa Klem 2 REVOLT
14 Tiba Vroom 1 REVOLT
# Naam Rugnummer Team
1 Simone Gerritsen 14 Monk Eindhoven
2 Manon Boereboom 13 Monk Eindhoven
3 Kim van den Hout 12 Unit
4 Marieke Berends 11 Monk Eindhoven
5 Nora van Wassenaer 10
6 Ysa Rakestraw 9 Monk Eindhoven
7 Elbrich Schoorstra 8 North Bound Climbing
8 Mette van Liempd 7 Monk Eindhoven
9 Anya van Essen 6 Team Mountain Network
10 Pleun Frank 5 Monk Amsterdam
11 Amber Schiffeleers 4 cLimb
12 Lynn van der Meer 3 Team Neoliet
13 Lisa Klem 2 REVOLT
14 Tiba Vroom 1 REVOLT
# Naam Rugnummer Team
1 Simone Gerritsen 14 Monk Eindhoven
2 Manon Boereboom 13 Monk Eindhoven
3 Kim van den Hout 12 Unit
4 Marieke Berends 11 Monk Eindhoven
5 Nora van Wassenaer 10
6 Ysa Rakestraw 9 Monk Eindhoven
7 Elbrich Schoorstra 8 North Bound Climbing
8 Mette van Liempd 7 Monk Eindhoven
9 Anya van Essen 6 Team Mountain Network
10 Pleun Frank 5 Monk Amsterdam
11 Amber Schiffeleers 4 cLimb
12 Lynn van der Meer 3 Team Neoliet
13 Lisa Klem 2 REVOLT
14 Tiba Vroom 1 REVOLT
Er is nog geen tussenstand beschikbaar

Aantal deelnemers: 14

Naam Rugnummer Team Opm.
Mark Brand 1 Team Mountain Network
Don van Laere 2 Team Delfts Bleau
Tim Reuser 3 Team Delfts Bleau
Remmelt Dirksen 4 Unit
Elko Schellingerhout 5 Monk Eindhoven
Hidde Bakker 6 REVOLT
Mischa Radt 7 Team Mountain Network
Jens de Louw 8 Team Mountain Network
Paul Brand 9
Ferdinand Schulte 10 Kei Boulderhal
Iwan Pasveer 11 Team Mountain Network
Nigel Armino 12 IVY Climbing
Robin Donders 13 Team Kids From The Block Disp
Leto Cavé 14 Team Mountain Network Disp

Ronde: Halve finale - Routes: Aantal deelnemers: 14

# Naam Rugnummer Team
1 Robin Donders 13 Team Kids From The Block
2 Nigel Armino 12 IVY Climbing
3 Iwan Pasveer 11 Team Mountain Network
4 Ferdinand Schulte 10 Kei Boulderhal
5 Paul Brand 9
6 Jens de Louw 8 Team Mountain Network
7 Mischa Radt 7 Team Mountain Network
8 Hidde Bakker 6 REVOLT
9 Elko Schellingerhout 5 Monk Eindhoven
10 Remmelt Dirksen 4 Unit
11 Tim Reuser 3 Team Delfts Bleau
12 Don van Laere 2 Team Delfts Bleau
13 Mark Brand 1 Team Mountain Network
14 Leto Cavé 14 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Robin Donders 13 Team Kids From The Block
2 Nigel Armino 12 IVY Climbing
3 Iwan Pasveer 11 Team Mountain Network
4 Ferdinand Schulte 10 Kei Boulderhal
5 Paul Brand 9
6 Jens de Louw 8 Team Mountain Network
7 Mischa Radt 7 Team Mountain Network
8 Hidde Bakker 6 REVOLT
9 Elko Schellingerhout 5 Monk Eindhoven
10 Remmelt Dirksen 4 Unit
11 Tim Reuser 3 Team Delfts Bleau
12 Don van Laere 2 Team Delfts Bleau
13 Mark Brand 1 Team Mountain Network
14 Leto Cavé 14 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Robin Donders 13 Team Kids From The Block
2 Nigel Armino 12 IVY Climbing
3 Iwan Pasveer 11 Team Mountain Network
4 Ferdinand Schulte 10 Kei Boulderhal
5 Paul Brand 9
6 Jens de Louw 8 Team Mountain Network
7 Mischa Radt 7 Team Mountain Network
8 Hidde Bakker 6 REVOLT
9 Elko Schellingerhout 5 Monk Eindhoven
10 Remmelt Dirksen 4 Unit
11 Tim Reuser 3 Team Delfts Bleau
12 Don van Laere 2 Team Delfts Bleau
13 Mark Brand 1 Team Mountain Network
14 Leto Cavé 14 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Robin Donders 13 Team Kids From The Block
2 Nigel Armino 12 IVY Climbing
3 Iwan Pasveer 11 Team Mountain Network
4 Ferdinand Schulte 10 Kei Boulderhal
5 Paul Brand 9
6 Jens de Louw 8 Team Mountain Network
7 Mischa Radt 7 Team Mountain Network
8 Hidde Bakker 6 REVOLT
9 Elko Schellingerhout 5 Monk Eindhoven
10 Remmelt Dirksen 4 Unit
11 Tim Reuser 3 Team Delfts Bleau
12 Don van Laere 2 Team Delfts Bleau
13 Mark Brand 1 Team Mountain Network
14 Leto Cavé 14 Team Mountain Network
Er is nog geen tussenstand beschikbaar