NK BOULDER 2020 - GEANNULEERD, 21-03-2020 12:00, REVOLT Bouldering Gym, Delft

Discipline: Boulder
Competitie:
Status: Inschrijving gesloten
Officiele omschrijving: Update: Door de ontwikkelingen omtrent het covid-19 virus heeft de NKBV besloten om het NK Boulder 2020 te annuleren. Verder informatie hierover kun je vinden op nkboulder.nkbv.nl

De top 12 van de Nederlandse Boulder Competitie plaats zich voor het NK Boulder 2020.
Het NK Boulder 2020 bestaat uit een halve finale en een finale ronde. Beide rondes worden volgens het IFSC reglement geklommen. Dit betekent in het kort voor de halve finale; 4 on-sight boulders in een roulatiesysteem met 5 minuten klimtijd en 5 minuten rust tussen de boulders en voor de finale 4 on-sight boulders met 4 minuten klimtijd. Per categorie gaan er zes klimmers door naar de finale.

Het voorlopige tijdschema:

1/2 Finale Dames:
11:30 uur Isolatie open voor Dames + Heren
12:30 uur Isolatie gesloten Dames & REVOLT open voor publiek (toegang gratis)
13:00 uur Start 1/2 Finale Dames
14:35 uur Einde 1/2 Finale Dames
14:45 uur Uitslag 1/2 Finale Dames + Isolatie gesloten Heren

1/2 Finale Heren:
16:00 uur Start 1/2 Finale Heren
17:40 uur Einde 1/2 Finale Heren
17:50 uur Uitslag 1/2 Finale Heren
18:00 uur Isolatie open voor finalisten Dames en Heren  
18:30 uur Isolatie gesloten voor finalisten

Finale:
20:00 uur Presentatie finalisten plus inlezen Dames & Heren
20:15 uur Start Finale
21:45 uur Einde Finale + Prijsuitreiking

Tickets voor finale te koop via: nkboulder.nkbv.nl

Voor deelname aan het NK Boulder 2020 geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond die aangesloten is bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
- De deelnemer over de Nederlandse nationaliteit beschikt

Leeftijd: vanaf geboortejaar 2003.

Aantal deelnemers: 14

Naam Rugnummer Team
Tiba Vroom 1 REVOLT
Lisa Klem 2 REVOLT
Lynn van der Meer 3 Team Neoliet
Amber Schiffeleers 4 cLimb
Pleun Frank 5 Monk Amsterdam
Anya van Essen 6 Team Mountain Network
Mette van Liempd 7 Monk Eindhoven
Elbrich Schoorstra 8 North Bound Climbing
Ysa Rakestraw 9 Monk Eindhoven
Nora van Wassenaer 10
Marieke Berends 11 Monk Eindhoven
Kim van den Hout 12 Unit
Manon Boereboom 13 Monk Eindhoven
Simone Gerritsen 14 Monk Eindhoven

Ronde: Halve finale - Routes: Aantal deelnemers: 14

# Naam Rugnummer Team
1 Simone Gerritsen 14 Monk Eindhoven
2 Manon Boereboom 13 Monk Eindhoven
3 Kim van den Hout 12 Unit
4 Marieke Berends 11 Monk Eindhoven
5 Nora van Wassenaer 10
6 Ysa Rakestraw 9 Monk Eindhoven
7 Elbrich Schoorstra 8 North Bound Climbing
8 Mette van Liempd 7 Monk Eindhoven
9 Anya van Essen 6 Team Mountain Network
10 Pleun Frank 5 Monk Amsterdam
11 Amber Schiffeleers 4 cLimb
12 Lynn van der Meer 3 Team Neoliet
13 Lisa Klem 2 REVOLT
14 Tiba Vroom 1 REVOLT
# Naam Rugnummer Team
1 Simone Gerritsen 14 Monk Eindhoven
2 Manon Boereboom 13 Monk Eindhoven
3 Kim van den Hout 12 Unit
4 Marieke Berends 11 Monk Eindhoven
5 Nora van Wassenaer 10
6 Ysa Rakestraw 9 Monk Eindhoven
7 Elbrich Schoorstra 8 North Bound Climbing
8 Mette van Liempd 7 Monk Eindhoven
9 Anya van Essen 6 Team Mountain Network
10 Pleun Frank 5 Monk Amsterdam
11 Amber Schiffeleers 4 cLimb
12 Lynn van der Meer 3 Team Neoliet
13 Lisa Klem 2 REVOLT
14 Tiba Vroom 1 REVOLT
# Naam Rugnummer Team
1 Simone Gerritsen 14 Monk Eindhoven
2 Manon Boereboom 13 Monk Eindhoven
3 Kim van den Hout 12 Unit
4 Marieke Berends 11 Monk Eindhoven
5 Nora van Wassenaer 10
6 Ysa Rakestraw 9 Monk Eindhoven
7 Elbrich Schoorstra 8 North Bound Climbing
8 Mette van Liempd 7 Monk Eindhoven
9 Anya van Essen 6 Team Mountain Network
10 Pleun Frank 5 Monk Amsterdam
11 Amber Schiffeleers 4 cLimb
12 Lynn van der Meer 3 Team Neoliet
13 Lisa Klem 2 REVOLT
14 Tiba Vroom 1 REVOLT
# Naam Rugnummer Team
1 Simone Gerritsen 14 Monk Eindhoven
2 Manon Boereboom 13 Monk Eindhoven
3 Kim van den Hout 12 Unit
4 Marieke Berends 11 Monk Eindhoven
5 Nora van Wassenaer 10
6 Ysa Rakestraw 9 Monk Eindhoven
7 Elbrich Schoorstra 8 North Bound Climbing
8 Mette van Liempd 7 Monk Eindhoven
9 Anya van Essen 6 Team Mountain Network
10 Pleun Frank 5 Monk Amsterdam
11 Amber Schiffeleers 4 cLimb
12 Lynn van der Meer 3 Team Neoliet
13 Lisa Klem 2 REVOLT
14 Tiba Vroom 1 REVOLT
Er is nog geen tussenstand beschikbaar

Aantal deelnemers: 13

Naam Rugnummer Team Opm.
Mark Brand 1 Team Mountain Network
Don van Laere 2 Team Delfts Bleau
Tim Reuser 3 Team Delfts Bleau
Remmelt Dirksen 4 Unit
Elko Schellingerhout 5 Monk Eindhoven
Hidde Bakker 6 REVOLT
Mischa Radt 7 Team Mountain Network
Jens de Louw 8 Team Mountain Network
Paul Brand 9
Ferdinand Schulte 10 Kei Boulderhal
Iwan Pasveer 11 Team Mountain Network
Nigel Armino 12 IVY Climbing
Robin Donders 13 Team Kids From The Block Disp

Ronde: Halve finale - Routes: Aantal deelnemers: 13

# Naam Rugnummer Team
1 Robin Donders 13 Team Kids From The Block
2 Nigel Armino 12 IVY Climbing
3 Iwan Pasveer 11 Team Mountain Network
4 Ferdinand Schulte 10 Kei Boulderhal
5 Paul Brand 9
6 Jens de Louw 8 Team Mountain Network
7 Mischa Radt 7 Team Mountain Network
8 Hidde Bakker 6 REVOLT
9 Elko Schellingerhout 5 Monk Eindhoven
10 Remmelt Dirksen 4 Unit
11 Tim Reuser 3 Team Delfts Bleau
12 Don van Laere 2 Team Delfts Bleau
13 Mark Brand 1 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Robin Donders 13 Team Kids From The Block
2 Nigel Armino 12 IVY Climbing
3 Iwan Pasveer 11 Team Mountain Network
4 Ferdinand Schulte 10 Kei Boulderhal
5 Paul Brand 9
6 Jens de Louw 8 Team Mountain Network
7 Mischa Radt 7 Team Mountain Network
8 Hidde Bakker 6 REVOLT
9 Elko Schellingerhout 5 Monk Eindhoven
10 Remmelt Dirksen 4 Unit
11 Tim Reuser 3 Team Delfts Bleau
12 Don van Laere 2 Team Delfts Bleau
13 Mark Brand 1 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Robin Donders 13 Team Kids From The Block
2 Nigel Armino 12 IVY Climbing
3 Iwan Pasveer 11 Team Mountain Network
4 Ferdinand Schulte 10 Kei Boulderhal
5 Paul Brand 9
6 Jens de Louw 8 Team Mountain Network
7 Mischa Radt 7 Team Mountain Network
8 Hidde Bakker 6 REVOLT
9 Elko Schellingerhout 5 Monk Eindhoven
10 Remmelt Dirksen 4 Unit
11 Tim Reuser 3 Team Delfts Bleau
12 Don van Laere 2 Team Delfts Bleau
13 Mark Brand 1 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Robin Donders 13 Team Kids From The Block
2 Nigel Armino 12 IVY Climbing
3 Iwan Pasveer 11 Team Mountain Network
4 Ferdinand Schulte 10 Kei Boulderhal
5 Paul Brand 9
6 Jens de Louw 8 Team Mountain Network
7 Mischa Radt 7 Team Mountain Network
8 Hidde Bakker 6 REVOLT
9 Elko Schellingerhout 5 Monk Eindhoven
10 Remmelt Dirksen 4 Unit
11 Tim Reuser 3 Team Delfts Bleau
12 Don van Laere 2 Team Delfts Bleau
13 Mark Brand 1 Team Mountain Network
Er is nog geen tussenstand beschikbaar