Petzl NK LEAD 2021 , Sat, 16 Oct 2021 19:00:00 +0200, IVY climbing, Sittard

Discipline: Lead
League:
Status: Processed
Description: De top 10 uit de nationale lead competitie plaatst zich voor het Petzl NK Lead 2021

Tijdschema:
17:00 uur Isolatie geopend
18:00 uur Hal open + isolatie gesloten
18:50 uur Inlezen Dames
19:00 uur Start Petzl NK Lead 2021 Dames
20:05 uur Inlezen Heren
20:15 uur Start Petzl NK Lead 2021 Heren
22:00 uur Prijsuitreiking

Voor het Petzl NK Lead 2021 geldt dat:

- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
- De deelnemer beschikt over de Nederlandse nationaliteit
- Dispensatie is mogelijk op basis van het Dispensatieregelement.

Number of competitors: 11

Name Bib number Team Rem
Lynn van der Meer 12 Team Neoliet Disp
Myrthe van de Pol 9 Ayers Rookies
Klaar van den Beuken 8 Ayers Rookies
Marianne van der Steen 7 VerticalLife
Ysa Rakestraw 6 Monk Eindhoven
Eva van Wijck 5 Team Neoliet
Doenja Sinke 4 Kei Boulderhal
Amber Schiffeleers 1 IVY Climbing
Ellen Timmer 3 North Bound Climbing
Edith Savenije 2 Top-It
Chenet Hoogendoorn 10 Team Mountain Network

Ronde: Finale Number of competitors: 11

# Name Bib number Team
1 Chenet Hoogendoorn 10 Team Mountain Network
2 Myrthe van de Pol 9 Ayers Rookies
3 Klaar van den Beuken 8 Ayers Rookies
4 Marianne van der Steen 7 VerticalLife
5 Ysa Rakestraw 6 Monk Eindhoven
6 Eva van Wijck 5 Team Neoliet
7 Doenja Sinke 4 Kei Boulderhal
8 Ellen Timmer 3 North Bound Climbing
9 Edith Savenije 2 Top-It
10 Amber Schiffeleers 1 IVY Climbing
11 Lynn van der Meer 12 Team Neoliet
16-10-2021 21:43
# Name Bib number 1 League. Points Team
1 Lynn van der Meer 12 Top 100.0 Team Neoliet
2 Amber Schiffeleers 1 28+ t:2:03.00 80.0 IVY Climbing
3 Edith Savenije 2 28+ t:2:10.00 65.0 Top-It
4 Doenja Sinke 4 28+ t:2:23.00 55.0 Kei Boulderhal
5 Ysa Rakestraw 6 28 49.0 Monk Eindhoven
5 Ellen Timmer 3 28 49.0 North Bound Climbing
7 Klaar van den Beuken 8 27+ 42.0 Ayers Rookies
7 Eva van Wijck 5 27+ 42.0 Team Neoliet
9 Chenet Hoogendoorn 10 25 37.0 Team Mountain Network
10 Myrthe van de Pol 9 24+ 33.0 Ayers Rookies
10 Marianne van der Steen 7 24+ 33.0 VerticalLife

Number of competitors: 13

Name Bib number Team Rem
Mischa Radt 13 Team Mountain Network Disp
Jens de Louw 11 Team Mountain Network Disp
Anon7980 - -
Sander Jansma 4 Klimcentrum Bjoeks
Don van Laere 3 Team Delfts Bleau
Paul Brand 2 T.N.T. Climbing
Mark Brand 1 Team Mountain Network
Leto Cavé 12 Team Mountain Network Disp
Idse de Boer 6 North Bound Climbing
Marijn Janmaat 7 Monk Eindhoven
Iwan Pasveer 8 Team Mountain Network
Joey Klein Koerkamp 9 ITOC
Armen Shamelian 10 Sterk

Ronde: Finale Number of competitors: 13

# Name Bib number Team
1 Armen Shamelian 10 Sterk
2 Joey Klein Koerkamp 9 ITOC
3 Iwan Pasveer 8 Team Mountain Network
4 Marijn Janmaat 7 Monk Eindhoven
5 Idse de Boer 6 North Bound Climbing
6 Anon7980 - -
7 Sander Jansma 4 Klimcentrum Bjoeks
8 Don van Laere 3 Team Delfts Bleau
9 Paul Brand 2 T.N.T. Climbing
10 Mark Brand 1 Team Mountain Network
11 Jens de Louw 11 Team Mountain Network
12 Leto Cavé 12 Team Mountain Network
13 Mischa Radt 13 Team Mountain Network
16-10-2021 21:43
# Name Bib number 1 League. Points Team
1 Leto Cavé 12 37+ 100.0 Team Mountain Network
2 Mark Brand 1 37 80.0 Team Mountain Network
3 Mischa Radt 13 33+ 65.0 Team Mountain Network
4 Don van Laere 3 28+ 53.0 Team Delfts Bleau
4 Paul Brand 2 28+ 53.0 T.N.T. Climbing
6 Jens de Louw 11 27+ 47.0 Team Mountain Network
7 Iwan Pasveer 8 26+ 43.0 Team Mountain Network
8 Anon7980 - 24+ 40.0 -
9 Idse de Boer 6 20 37.0 North Bound Climbing
10 Sander Jansma 4 19+ 34.0 Klimcentrum Bjoeks
11 Armen Shamelian 10 17+ 31.0 Sterk
12 Marijn Janmaat 7 12+ 27.0 Monk Eindhoven
12 Joey Klein Koerkamp 9 12+ 27.0 ITOC