Petzl NK LEAD 2021 , 16-10-2021 19:00, IVY climbing, Sittard
Discipline: LeadCompetitie:
Status: Officieel eindresultaat
Omschrijving: De top 10 uit de nationale lead competitie plaatst zich voor het Petzl NK Lead 2021
Tijdschema:
17:00 uur Isolatie geopend
18:00 uur Hal open + isolatie gesloten
18:50 uur Inlezen Dames
19:00 uur Start Petzl NK Lead 2021 Dames
20:05 uur Inlezen Heren
20:15 uur Start Petzl NK Lead 2021 Heren
22:00 uur Prijsuitreiking
Voor het Petzl NK Lead 2021 geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
- De deelnemer beschikt over de Nederlandse nationaliteit
- Dispensatie is mogelijk op basis van het Dispensatieregelement.
Dames
Aantal deelnemers: 11
Naam | Rugnummer | Team | Opm. | Ins# |
---|---|---|---|---|
Lynn van der Meer | 12 | Team Neoliet | Disp | |
Myrthe van de Pol | 9 | Ayers Rookies | ||
Klaar van den Beuken | 8 | Ayers Rookies | ||
Marianne van der Steen | 7 | VerticalLife | ||
Ysa Rakestraw | 6 | Monk Eindhoven | ||
Eva van Wijck | 5 | Team Neoliet | ||
Doenja Sinke | 4 | Kei Boulderhal | ||
Amber Schiffeleers | 1 | IVY Climbing | ||
Ellen Timmer | 3 | North Bound Climbing | ||
Edith Savenije | 2 | Top-It | ||
Chenet Hoogendoorn | 10 | Team Mountain Network |
Ronde: Finale Aantal deelnemers: 11
# | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|
1 | Chenet Hoogendoorn | 10 | Team Mountain Network |
2 | Myrthe van de Pol | 9 | Ayers Rookies |
3 | Klaar van den Beuken | 8 | Ayers Rookies |
4 | Marianne van der Steen | 7 | VerticalLife |
5 | Ysa Rakestraw | 6 | Monk Eindhoven |
6 | Eva van Wijck | 5 | Team Neoliet |
7 | Doenja Sinke | 4 | Kei Boulderhal |
8 | Ellen Timmer | 3 | North Bound Climbing |
9 | Edith Savenije | 2 | Top-It |
10 | Amber Schiffeleers | 1 | IVY Climbing |
11 | Lynn van der Meer | 12 | Team Neoliet |
16-10-2021 21:43
# | Naam | Rugnummer | 1 | Comp. Punten | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lynn van der Meer | 12 | Top | 100.0 | Team Neoliet | ||
2 | Amber Schiffeleers | 1 | 28+ t:2:03.00 | 80.0 | IVY Climbing | ||
3 | Edith Savenije | 2 | 28+ t:2:10.00 | 65.0 | Top-It | ||
4 | Doenja Sinke | 4 | 28+ t:2:23.00 | 55.0 | Kei Boulderhal | ||
5 | Ysa Rakestraw | 6 | 28 | 49.0 | Monk Eindhoven | ||
5 | Ellen Timmer | 3 | 28 | 49.0 | North Bound Climbing | ||
7 | Klaar van den Beuken | 8 | 27+ | 42.0 | Ayers Rookies | ||
7 | Eva van Wijck | 5 | 27+ | 42.0 | Team Neoliet | ||
9 | Chenet Hoogendoorn | 10 | 25 | 37.0 | Team Mountain Network | ||
10 | Myrthe van de Pol | 9 | 24+ | 33.0 | Ayers Rookies | ||
10 | Marianne van der Steen | 7 | 24+ | 33.0 | VerticalLife |
Heren
Aantal deelnemers: 13
Naam | Rugnummer | Team | Opm. | Ins# |
---|---|---|---|---|
Mischa Radt | 13 | Team Mountain Network | Disp | |
Jens de Louw | 11 | Team Mountain Network | Disp | |
Truong Ngo | 5 | Team Neoliet | ||
Sander Jansma | 4 | Klimcentrum Bjoeks | ||
Don van Laere | 3 | Team Delfts Bleau | ||
Paul Brand | 2 | T.N.T. Climbing | ||
Mark Brand | 1 | Team Mountain Network | ||
Leto Cavé | 12 | Team Mountain Network | Disp | |
Idse de Boer | 6 | North Bound Climbing | ||
Marijn Janmaat | 7 | Monk Eindhoven | ||
Iwan Pasveer | 8 | Team Mountain Network | ||
Joey Klein Koerkamp | 9 | ITOC | ||
Armen Shamelian | 10 | Sterk |
Ronde: Finale Aantal deelnemers: 13
# | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|
1 | Armen Shamelian | 10 | Sterk |
2 | Joey Klein Koerkamp | 9 | ITOC |
3 | Iwan Pasveer | 8 | Team Mountain Network |
4 | Marijn Janmaat | 7 | Monk Eindhoven |
5 | Idse de Boer | 6 | North Bound Climbing |
6 | Truong Ngo | 5 | Team Neoliet |
7 | Sander Jansma | 4 | Klimcentrum Bjoeks |
8 | Don van Laere | 3 | Team Delfts Bleau |
9 | Paul Brand | 2 | T.N.T. Climbing |
10 | Mark Brand | 1 | Team Mountain Network |
11 | Jens de Louw | 11 | Team Mountain Network |
12 | Leto Cavé | 12 | Team Mountain Network |
13 | Mischa Radt | 13 | Team Mountain Network |
16-10-2021 21:43
# | Naam | Rugnummer | 1 | Comp. Punten | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Leto Cavé | 12 | 37+ | 100.0 | Team Mountain Network | ||
2 | Mark Brand | 1 | 37 | 80.0 | Team Mountain Network | ||
3 | Mischa Radt | 13 | 33+ | 65.0 | Team Mountain Network | ||
4 | Don van Laere | 3 | 28+ | 53.0 | Team Delfts Bleau | ||
4 | Paul Brand | 2 | 28+ | 53.0 | T.N.T. Climbing | ||
6 | Jens de Louw | 11 | 27+ | 47.0 | Team Mountain Network | ||
7 | Iwan Pasveer | 8 | 26+ | 43.0 | Team Mountain Network | ||
8 | Truong Ngo | 5 | 24+ | 40.0 | Team Neoliet | ||
9 | Idse de Boer | 6 | 20 | 37.0 | North Bound Climbing | ||
10 | Sander Jansma | 4 | 19+ | 34.0 | Klimcentrum Bjoeks | ||
11 | Armen Shamelian | 10 | 17+ | 31.0 | Sterk | ||
12 | Marijn Janmaat | 7 | 12+ | 27.0 | Monk Eindhoven | ||
12 | Joey Klein Koerkamp | 9 | 12+ | 27.0 | ITOC |