Jeugd Lead 1 JAB , Sat, 11 Sep 2021 10:30:00 +0200, MN Noardwand, Leeuwarden

Discipline: Lead
League: JEUGD LEAD JAB 2021
Status: Processed
Description: De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit twee flash kwalificatieroutes en één onsight finaleroute. Wedstrijdroutes kunnen tussen verschillende wedstrijdcategorieën gecombineerd worden.
Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 2002 en 2003], Jeugd A [2004 en 2005] en Jeugd B [2006 en 2007].

Voor plaatsing voor de finale en het NJK Lead 2021 geldt;
- Plaatsing voor de finale van het JL 1 JAB: artikel 2.4.7.b van toepassing uit het ABNK.
Aantal klimmers in de ronde/2. Hierbij geldt een minimum van 3 en een maximum van 8 en wordt er naar beneden
afgerond naar hele getallen.
- Plaatsing voor het NJK Lead 2021: De 75% van de JL1 JAB en JL1 CDE uitslag
(met de Nederlandse Nationaliteit) plaatst zich voor het Nederlands Kampioenschap met
een minimum aantal deelnemers van zes en een maximum van twaalf. Jeugd D & E nemen niet deel aan het NJK Lead. 

Tijdschema:
09:00 uur Klimhal open
10:00 uur Sluiting aanmelding Jongens en Meisjes A + B
10:15 uur Briefing deelnemers
10:30 uur Start kwalificatie route 1 alle wedstrijdcategorieën
11:12 uur Start kwalificatie route 2 Jongens A + Jun
12:00 uur Sluiting aanmelding Jongens en Meisjes Junioren
12:24 uur Start kwalificatie route 2 Meisjes A + Jun
12:48 uur Start kwalificatie route 2 Jongens B
13:30 uur Start kwalificatie route 2 Meisjes B
15:00 uur Einde kwalificaties
15:15 uur Isolatie gesloten
15:30 uur Inlezen
15:45 uur Start Finale
18:45 uur  Einde Finale + Prijsuitreiking

Let op! De individuele starttijden zijn richttijden. Je hebt recht op 30min rustpauze tussen de twee routes. Houd de deelnemer voor je goed in de gaten zodat je niet te laat bent om te starten.
De demo video's komen uiterlijk vrijdag online op de NKBV Nationale Competitie Youtube pagina. Hier krijg je een melding van via de mail. Tevens kun je zelf ook een notificatie instellen via YT, abonneer je hiervoor op het kanaal en stel de notificatie in.
Check voordat je op weg gaat eerst even je route. Op de afsluitdijk zijn werkzaamheden: https://www.vananaarbeter.nl/.

Voor deze wedstrijd gelden de volgende covid-19 maatregelen:
- Bij klachten, blijf thuis en laat je testen.
- Houd voor en na het klimmen en tijdens rustmomenten 1,5 meter afstand
- Vermijd drukke plekken in de hal
- Geforceerd stemgebruik is niet toegestaan
- Vermijd bij het klimmen fysiek contact dat niet noodzakelijk is
- Was vaak je handen, juist ook voor en na het klimmen
- Gebruik zo veel mogelijk je eigen materiaal
- Volg altijd aanwijzingen zoals looproutes en instructies van de organisatie
- Elke deelnemer mag 1 persoon als publiek meenemen, deze kun je hier aanmelden.
- Per deelnemer mag je 1 coach aanmelden in het WAS. Log in -> ga naar de wedstrijd en vul in de daarvoor beschikbare velden de naam en emailadres van je coach in.
- Het is toegestaan eigen touw te gebruiken. Deze voor gebruik eerst door de hoofdjury goed laten keuren.

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €17,50,- en dient bij inschrijving betaald te worden middels een online betaling.

Jongens Junioren

Number of competitors: 13

Name Bib number Team
Eckart Pruijs 206 Boulderhal de Campus
Joris Kieboom 203 Climb Up
Paul Brand 209 T.N.T. Climbing
Idse de Boer 208 North Bound Climbing
Roman Schaekers 204 Climb Up
Koen Buchmeyer 201
Bob van der Vuurst 213 Team Mountain Network
Milan Otten 200 Klimhal Amsterdam
Merijn Langkamp 205 GRIP Nijmegen
Iwan Pasveer 210 Team Mountain Network
Tom Crouwel 212 Climb Up
Jens de Louw 211 Team Mountain Network
Timon Vos 202

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 13

Time (Indicative) # Name Bib number Team
12:24 1 Milan Otten 200 Klimhal Amsterdam
12:30 2 Eckart Pruijs 206 Boulderhal de Campus
12:36 3 Koen Buchmeyer 201
12:42 4 Merijn Langkamp 205 GRIP Nijmegen
12:48 5 Iwan Pasveer 210 Team Mountain Network
12:54 6 Timon Vos 202
13:00 7 Bob van der Vuurst 213 Team Mountain Network
13:06 8 Roman Schaekers 204 Climb Up
13:12 9 Joris Kieboom 203 Climb Up
13:18 10 Jens de Louw 211 Team Mountain Network
13:24 11 Idse de Boer 208 North Bound Climbing
13:30 12 Tom Crouwel 212 Climb Up
13:36 13 Paul Brand 209 T.N.T. Climbing
Time (Indicative) # Name Bib number Team
13:06 1 Milan Otten 200 Klimhal Amsterdam
13:12 2 Eckart Pruijs 206 Boulderhal de Campus
13:18 3 Koen Buchmeyer 201
13:24 4 Merijn Langkamp 205 GRIP Nijmegen
13:30 5 Iwan Pasveer 210 Team Mountain Network
13:36 6 Timon Vos 202
13:42 7 Bob van der Vuurst 213 Team Mountain Network
13:48 8 Roman Schaekers 204 Climb Up
13:54 9 Joris Kieboom 203 Climb Up
14:00 10 Jens de Louw 211 Team Mountain Network
14:06 11 Idse de Boer 208 North Bound Climbing
14:12 12 Tom Crouwel 212 Climb Up
14:18 13 Paul Brand 209 T.N.T. Climbing
11-09-2021 18:38
# Name Bib number 1 2 1 League. Points Team
1 Jens de Louw 211 Top Top Top 100.0 Team Mountain Network
2 Paul Brand 209 Top Top 36+ 80.0 T.N.T. Climbing
3 Iwan Pasveer 210 Top 31+ 35 65.0 Team Mountain Network
4 Idse de Boer 208 Top 23 32 55.0 North Bound Climbing
5 Timon Vos 202 23+ 27 27+ 51.0
6 Eckart Pruijs 206 26 22 25 47.0 Boulderhal de Campus
7 Merijn Langkamp 205 22+ 22 42.0 GRIP Nijmegen
7 Tom Crouwel 212 23+ 20+ 42.0 Climb Up
9 Joris Kieboom 203 22 19 37.0 Climb Up
10 Bob van der Vuurst 213 22 17 34.0 Team Mountain Network
11 Koen Buchmeyer 201 18 17 31.0
12 Roman Schaekers 204 16 15+ 27.0 Climb Up
12 Milan Otten 200 11+ 16 27.0 Klimhal Amsterdam

Number of competitors: 18

Name Bib number Team
Thijs Pieters 408 Team Neoliet
Jack Görtzen 417 cLimb
Stijn van Utteren 410 De Broekerberg
Ferbe Verburg 403 Ayers Rookies
David Klos 400 Top Climbing Twente
Gijs Kieboom 406 Climb Up
Steef Broeder 418 GRIP Nijmegen
Tedyano Sordam 407 Bruut
Gideon Zuiker 405 GRIP Nijmegen
Julian Schenkel 409 Team Mountain Network
Jayden Stekelenburg 404 Climb Up
Bram Ockeloen 413 Team Neoliet
Jesse Honkoop 401 Team Mountain Network
Menno Westra 412 De Broekerberg
Anon8066 - -
Iggy Stafford 414 Team Mountain Network
Wouter Muntendam 415 Team Neoliet
Jesper Landman 402 Team Neoliet

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 18

Time (Indicative) # Name Bib number Team
10:30 1 Ferbe Verburg 403 Ayers Rookies
10:36 2 Gijs Kieboom 406 Climb Up
10:42 3 Jayden Stekelenburg 404 Climb Up
10:48 4 Stijn van Utteren 410 De Broekerberg
10:54 5 Jack Görtzen 417 cLimb
11:00 6 Jesper Landman 402 Team Neoliet
11:06 7 Tedyano Sordam 407 Bruut
11:12 8 Jesse Honkoop 401 Team Mountain Network
11:18 9 Iggy Stafford 414 Team Mountain Network
11:24 10 Thijs Pieters 408 Team Neoliet
11:30 11 Gideon Zuiker 405 GRIP Nijmegen
11:36 12 Bram Ockeloen 413 Team Neoliet
11:42 13 Steef Broeder 418 GRIP Nijmegen
11:48 14 Anon8066 - -
11:54 15 Julian Schenkel 409 Team Mountain Network
12:00 16 Menno Westra 412 De Broekerberg
12:06 17 Wouter Muntendam 415 Team Neoliet
12:12 18 David Klos 400 Top Climbing Twente
Time (Indicative) # Name Bib number Team
11:12 1 Ferbe Verburg 403 Ayers Rookies
11:18 2 Gijs Kieboom 406 Climb Up
11:24 3 Jayden Stekelenburg 404 Climb Up
11:30 4 Stijn van Utteren 410 De Broekerberg
11:36 5 Jack Görtzen 417 cLimb
11:42 6 Jesper Landman 402 Team Neoliet
11:48 7 Tedyano Sordam 407 Bruut
11:54 8 Jesse Honkoop 401 Team Mountain Network
12:00 9 Iggy Stafford 414 Team Mountain Network
12:06 10 Thijs Pieters 408 Team Neoliet
12:12 11 Gideon Zuiker 405 GRIP Nijmegen
12:18 12 Bram Ockeloen 413 Team Neoliet
12:24 13 Steef Broeder 418 GRIP Nijmegen
12:30 14 Anon8066 - -
12:36 15 Julian Schenkel 409 Team Mountain Network
12:42 16 Menno Westra 412 De Broekerberg
12:48 17 Wouter Muntendam 415 Team Neoliet
12:54 18 David Klos 400 Top Climbing Twente
11-09-2021 18:39
# Name Bib number 1 2 1 League. Points Team
1 Thijs Pieters 408 23+ 10 27+ 100.0 Team Neoliet
2 Tedyano Sordam 407 20+ 21+ 27 80.0 Bruut
3 Gijs Kieboom 406 26 27+ 25+ 65.0 Climb Up
4 Gideon Zuiker 405 17+ 23+ 25+ 55.0 GRIP Nijmegen
5 Jayden Stekelenburg 404 23+ 23+ 25 51.0 Climb Up
6 Jesse Honkoop 401 22+ 27+ 22+ 47.0 Team Mountain Network
7 David Klos 400 20+ 18+ 21 43.0 Top Climbing Twente
8 Steef Broeder 418 22+ 12+ 8 40.0 GRIP Nijmegen
9 Jesper Landman 402 14+ 22 37.0 Team Neoliet
10 Wouter Muntendam 415 22 15+ 34.0 Team Neoliet
11 Stijn van Utteren 410 18+ 18 31.0 De Broekerberg
12 Bram Ockeloen 413 14+ 20 28.0 Team Neoliet
13 Ferbe Verburg 403 16 16 26.0 Ayers Rookies
14 Jack Görtzen 417 12 12+ 23.0 cLimb
14 Menno Westra 412 12 12+ 23.0 De Broekerberg
16 Anon8066 - 11+ 12+ 20.0 -
17 Julian Schenkel 409 7+ 10 18.0 Team Mountain Network
18 Iggy Stafford 414 11 9 16.0 Team Mountain Network

Number of competitors: 19

Name Bib number Team
Luuk Spaargaren 603 Team Mountain Network
Merijn de Baar 616 Team Neoliet
Bram Luppens 612 Team Mountain Network
Silvijn Pruijs 605 Boulderhal de Campus
Joep Voogsgerd 601 Top Climbing Twente
Jelle Pieters 600 Team Neoliet
Florian Schmidt 618 cLimb
Tyre Boetes 602 Team Mountain Network
Simon Jamnig 606
Finn van den Elst 617 Top Climbing Twente
Jouke Visser 609 Team Mountain Network
Quintin Hameleers 615 cLimb
Nout Zanders 611 Climb Up
Levi Feunekes 604
Briq Middelburg 608 Boulderhal de Campus
Siem Ploeg 613 Klimhal Amsterdam
Bas Oosterhuis 610 Klimhal Amsterdam
Auryn Ramer 619 Team Mountain Network
Sven Landman 607 Team Neoliet

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 19

Time (Indicative) # Name Bib number Team
10:30 1 Siem Ploeg 613 Klimhal Amsterdam
10:36 2 Auryn Ramer 619 Team Mountain Network
10:42 3 Jelle Pieters 600 Team Neoliet
10:48 4 Finn van den Elst 617 Top Climbing Twente
10:54 5 Jouke Visser 609 Team Mountain Network
11:00 6 Merijn de Baar 616 Team Neoliet
11:06 7 Silvijn Pruijs 605 Boulderhal de Campus
11:12 8 Luuk Spaargaren 603 Team Mountain Network
11:18 9 Nout Zanders 611 Climb Up
11:24 10 Bas Oosterhuis 610 Klimhal Amsterdam
11:30 11 Bram Luppens 612 Team Mountain Network
11:36 12 Tyre Boetes 602 Team Mountain Network
11:42 13 Levi Feunekes 604
11:48 14 Joep Voogsgerd 601 Top Climbing Twente
11:54 15 Sven Landman 607 Team Neoliet
12:00 16 Briq Middelburg 608 Boulderhal de Campus
12:06 17 Florian Schmidt 618 cLimb
12:12 18 Simon Jamnig 606
12:18 19 Quintin Hameleers 615 cLimb
Time (Indicative) # Name Bib number Team
12:48 1 Siem Ploeg 613 Klimhal Amsterdam
12:54 2 Auryn Ramer 619 Team Mountain Network
13:00 3 Jelle Pieters 600 Team Neoliet
13:06 4 Finn van den Elst 617 Top Climbing Twente
13:12 5 Jouke Visser 609 Team Mountain Network
13:18 6 Merijn de Baar 616 Team Neoliet
13:24 7 Silvijn Pruijs 605 Boulderhal de Campus
13:30 8 Luuk Spaargaren 603 Team Mountain Network
13:36 9 Nout Zanders 611 Climb Up
13:42 10 Bas Oosterhuis 610 Klimhal Amsterdam
13:48 11 Bram Luppens 612 Team Mountain Network
13:54 12 Tyre Boetes 602 Team Mountain Network
14:00 13 Levi Feunekes 604
14:06 14 Joep Voogsgerd 601 Top Climbing Twente
14:12 15 Sven Landman 607 Team Neoliet
14:18 16 Briq Middelburg 608 Boulderhal de Campus
14:24 17 Florian Schmidt 618 cLimb
14:30 18 Simon Jamnig 606
14:36 19 Quintin Hameleers 615 cLimb
11-09-2021 17:00
# Name Bib number 1 2 1 League. Points Team
1 Simon Jamnig 606 Top 28+ 41+ 100.0
2 Briq Middelburg 608 Top 28 36+ 80.0 Boulderhal de Campus
3 Siem Ploeg 613 Top 24 29+ 65.0 Klimhal Amsterdam
4 Luuk Spaargaren 603 Top 14+ 26+ 55.0 Team Mountain Network
5 Joep Voogsgerd 601 Top 25+ 26 51.0 Top Climbing Twente
6 Jouke Visser 609 25+ 14 26 47.0 Team Mountain Network
7 Merijn de Baar 616 32 14+ 24+ 43.0 Team Neoliet
8 Auryn Ramer 619 26 14 24+ 40.0 Team Mountain Network
9 Silvijn Pruijs 605 21+ 14 37.0 Boulderhal de Campus
10 Jelle Pieters 600 23+ 8+ 34.0 Team Neoliet
11 Nout Zanders 611 22 9 31.0 Climb Up
12 Quintin Hameleers 615 21 13+ 28.0 cLimb
13 Bram Luppens 612 21 11+ 26.0 Team Mountain Network
14 Florian Schmidt 618 11 6+ 23.0 cLimb
14 Finn van den Elst 617 11 6+ 23.0 Top Climbing Twente
16 Tyre Boetes 602 11+ 4+ 20.0 Team Mountain Network
17 Bas Oosterhuis 610 9+ 6+ 18.0 Klimhal Amsterdam
18 Levi Feunekes 604 9+ 6 16.0
19 Sven Landman 607 9+ DNS 14.0 Team Neoliet

Meisjes Junioren

Number of competitors: 7

Name Bib number Team
Myrthe van de Pol 103 Ayers Rookies
Freja Smed 101 Climb Up
Noreen Lieftinck 106 REVOLT
Anon7957 - -
Suzanne Willemsen 104 Team Mountain Network
Joy Rubingh 107 Team Paraklimmers
Iris van 't Westeinde 105 Team Neoliet

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 7

Time (Indicative) # Name Bib number Team
12:24 1 Suzanne Willemsen 104 Team Mountain Network
12:30 2 Iris van 't Westeinde 105 Team Neoliet
12:36 3 Freja Smed 101 Climb Up
12:42 4 Anon7957 - -
12:48 5 Myrthe van de Pol 103 Ayers Rookies
12:54 6 Noreen Lieftinck 106 REVOLT
13:00 7 Joy Rubingh 107 Team Paraklimmers
Time (Indicative) # Name Bib number Team
14:18 1 Suzanne Willemsen 104 Team Mountain Network
14:24 2 Iris van 't Westeinde 105 Team Neoliet
14:30 3 Freja Smed 101 Climb Up
14:36 4 Anon7957 - -
14:42 5 Myrthe van de Pol 103 Ayers Rookies
14:48 6 Noreen Lieftinck 106 REVOLT
14:54 7 Joy Rubingh 107 Team Paraklimmers
11-09-2021 18:39
# Name Bib number 1 2 1 League. Points Team
1 Myrthe van de Pol 103 18+ 12+ 22 100.0 Ayers Rookies
2 Iris van 't Westeinde 105 21+ 14 18 80.0 Team Neoliet
3 Freja Smed 101 11 16 16 65.0 Climb Up
4 Noreen Lieftinck 106 13+ 13+ 51.0 REVOLT
4 Anon7957 - 13+ 13+ 51.0 -
4 Joy Rubingh 107 13+ 13+ 51.0 Team Paraklimmers
7 Suzanne Willemsen 104 7 9 43.0 Team Mountain Network

Number of competitors: 19

Name Bib number Team
Liz Buur 306 Ayers Rookies
Doenja Sinke 314 Kei Boulderhal
Klaar van den Beuken 300 Ayers Rookies
Robin Serto 309 REVOLT
Lieke van Gemert 317 Team Mountain Network
Sanne Gijselman 302 Team Neoliet
Amber Schiffeleers 311 cLimb
Edith Savenije 308 Top-It
Mara Voorthuis 305 Kei Boulderhal
Emma de Pee 313 Team Neoliet
Sophie Trenning 307 Team Mountain Network
Lara Krabbe 301
Marit van der Steen 304 Klimhal Amsterdam
Anke Wijnbergen 315
Elze Boomgaard 316 Team Mountain Network
Lisa Klem 310 Boulderhal de Campus
Anya van Essen 318 Team Mountain Network
Nena Brunekreef 303 Team Mountain Network
Belize Derksen 312 Team Neoliet

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 19

Time (Indicative) # Name Bib number Team
10:30 1 Lara Krabbe 301
10:36 2 Doenja Sinke 314 Kei Boulderhal
10:42 3 Amber Schiffeleers 311 cLimb
10:48 4 Anya van Essen 318 Team Mountain Network
10:54 5 Robin Serto 309 REVOLT
11:00 6 Sophie Trenning 307 Team Mountain Network
11:06 7 Sanne Gijselman 302 Team Neoliet
11:12 8 Mara Voorthuis 305 Kei Boulderhal
11:18 9 Anke Wijnbergen 315
11:24 10 Edith Savenije 308 Top-It
11:30 11 Lisa Klem 310 Boulderhal de Campus
11:36 12 Nena Brunekreef 303 Team Mountain Network
11:42 13 Elze Boomgaard 316 Team Mountain Network
11:48 14 Emma de Pee 313 Team Neoliet
11:54 15 Klaar van den Beuken 300 Ayers Rookies
12:00 16 Belize Derksen 312 Team Neoliet
12:06 17 Marit van der Steen 304 Klimhal Amsterdam
12:12 18 Lieke van Gemert 317 Team Mountain Network
12:18 19 Liz Buur 306 Ayers Rookies
Time (Indicative) # Name Bib number Team
12:24 1 Lara Krabbe 301
12:30 2 Doenja Sinke 314 Kei Boulderhal
12:36 3 Amber Schiffeleers 311 cLimb
12:42 4 Anya van Essen 318 Team Mountain Network
12:48 5 Robin Serto 309 REVOLT
12:54 6 Sophie Trenning 307 Team Mountain Network
13:00 7 Sanne Gijselman 302 Team Neoliet
13:06 8 Mara Voorthuis 305 Kei Boulderhal
13:12 9 Anke Wijnbergen 315
13:18 10 Edith Savenije 308 Top-It
13:24 11 Lisa Klem 310 Boulderhal de Campus
13:30 12 Nena Brunekreef 303 Team Mountain Network
13:36 13 Elze Boomgaard 316 Team Mountain Network
13:42 14 Emma de Pee 313 Team Neoliet
13:48 15 Klaar van den Beuken 300 Ayers Rookies
13:54 16 Belize Derksen 312 Team Neoliet
14:00 17 Marit van der Steen 304 Klimhal Amsterdam
14:06 18 Lieke van Gemert 317 Team Mountain Network
14:12 19 Liz Buur 306 Ayers Rookies
11-09-2021 17:59
# Name Bib number 1 2 1 League. Points Team
1 Amber Schiffeleers 311 Top Top Top 100.0 cLimb
2 Anya van Essen 318 Top Top 30 80.0 Team Mountain Network
3 Klaar van den Beuken 300 23+ 20 24 65.0 Ayers Rookies
4 Sanne Gijselman 302 18+ 29 21 55.0 Team Neoliet
5 Edith Savenije 308 23+ 37+ 20 51.0 Top-It
6 Doenja Sinke 314 23+ 31 19 47.0 Kei Boulderhal
7 Mara Voorthuis 305 18+ 31 17 43.0 Kei Boulderhal
8 Lisa Klem 310 28+ 21 14+ 40.0 Boulderhal de Campus
9 Sophie Trenning 307 18+ 19 37.0 Team Mountain Network
10 Belize Derksen 312 18 20 34.0 Team Neoliet
11 Lieke van Gemert 317 14 18 31.0 Team Mountain Network
12 Liz Buur 306 17 13 28.0 Ayers Rookies
13 Lara Krabbe 301 17+ 12+ 26.0
14 Elze Boomgaard 316 13 13+ 24.0 Team Mountain Network
15 Marit van der Steen 304 10 13 22.0 Klimhal Amsterdam
16 Emma de Pee 313 13 5+ 20.0 Team Neoliet
17 Robin Serto 309 7 11 18.0 REVOLT
18 Nena Brunekreef 303 8 5+ 16.0 Team Mountain Network
19 Anke Wijnbergen 315 9+ 2+ 14.0

Number of competitors: 16

Name Bib number Team
Sien Meus 513 Team Mountain Network
Jaden Tjon 512 Team Neoliet
Anon7788 - -
Yara Meye 509 Climb Up
Bente Schiffeleers 502 cLimb
Inge Heine 508 Ayers Rookies
Fiene Buitinga 504 Boulderhal de Campus
Mirre Wijnen 503 Team Neoliet
Norah Arnold 514 Team Mountain Network
Julie de Vlieger 505 Team Neoliet
Loïsa van Laarhoven 507 Klimhal Amsterdam
Carenza Boland 515 Team Neoliet
Lianne Briaire 510 Team Delfts Bleau
Tessa Trumpie 500 Team Mountain Network
Annette Schuman 501 Team Neoliet
Lidia Vaessen 511 GRIP Nijmegen

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 16

Time (Indicative) # Name Bib number Team
10:30 1 Jaden Tjon 512 Team Neoliet
10:36 2 Sien Meus 513 Team Mountain Network
10:42 3 Loïsa van Laarhoven 507 Klimhal Amsterdam
10:48 4 Norah Arnold 514 Team Mountain Network
10:54 5 Yara Meye 509 Climb Up
11:00 6 Julie de Vlieger 505 Team Neoliet
11:06 7 Lianne Briaire 510 Team Delfts Bleau
11:12 8 Bente Schiffeleers 502 cLimb
11:18 9 Lidia Vaessen 511 GRIP Nijmegen
11:24 10 Annette Schuman 501 Team Neoliet
11:30 11 Tessa Trumpie 500 Team Mountain Network
11:36 12 Carenza Boland 515 Team Neoliet
11:42 13 Anon7788 - -
11:48 14 Fiene Buitinga 504 Boulderhal de Campus
11:54 15 Inge Heine 508 Ayers Rookies
12:00 16 Mirre Wijnen 503 Team Neoliet
Time (Indicative) # Name Bib number Team
13:30 1 Jaden Tjon 512 Team Neoliet
13:36 2 Sien Meus 513 Team Mountain Network
13:42 3 Loïsa van Laarhoven 507 Klimhal Amsterdam
13:48 4 Norah Arnold 514 Team Mountain Network
13:54 5 Yara Meye 509 Climb Up
14:00 6 Julie de Vlieger 505 Team Neoliet
14:06 7 Lianne Briaire 510 Team Delfts Bleau
14:12 8 Bente Schiffeleers 502 cLimb
14:18 9 Lidia Vaessen 511 GRIP Nijmegen
14:24 10 Annette Schuman 501 Team Neoliet
14:30 11 Tessa Trumpie 500 Team Mountain Network
14:36 12 Carenza Boland 515 Team Neoliet
14:42 13 Anon7788 - -
14:48 14 Fiene Buitinga 504 Boulderhal de Campus
14:54 15 Inge Heine 508 Ayers Rookies
15:00 16 Mirre Wijnen 503 Team Neoliet
11-09-2021 16:59
# Name Bib number 1 2 1 League. Points Team
1 Yara Meye 509 Top 33 37+ 100.0 Climb Up
2 Jaden Tjon 512 Top 28 34+ 80.0 Team Neoliet
3 Bente Schiffeleers 502 Top 38 33+ 65.0 cLimb
4 Sien Meus 513 38 28 28 55.0 Team Mountain Network
5 Anon7788 - 40 27 25+ 51.0 -
6 Lidia Vaessen 511 30+ 26+ 24+ 47.0 GRIP Nijmegen
7 Fiene Buitinga 504 31+ 25 24 43.0 Boulderhal de Campus
8 Inge Heine 508 42 23 21 40.0 Ayers Rookies
9 Loïsa van Laarhoven 507 31+ 24 37.0 Klimhal Amsterdam
10 Mirre Wijnen 503 34+ 19+ 34.0 Team Neoliet
11 Lianne Briaire 510 29 22 31.0 Team Delfts Bleau
12 Julie de Vlieger 505 29 18 28.0 Team Neoliet
13 Tessa Trumpie 500 28+ 18+ 26.0 Team Mountain Network
14 Norah Arnold 514 20 18 24.0 Team Mountain Network
15 Carenza Boland 515 16 10+ 22.0 Team Neoliet
16 Annette Schuman 501 13 4.5 20.0 Team Neoliet

Team Results

# Team Total
1 Team Mountain Network 406.0
2 Team Neoliet 395.0
3 Climb Up 323.0
4 Boulderhal de Campus 247.0
5 cLimb 239.0
6 Ayers Rookies 231.0
7 GRIP Nijmegen 184.0
8 Klimhal Amsterdam 169.0
9 Top Climbing Twente 117.0
10 Kei Boulderhal 90.0
11 T.N.T. Climbing 80.0
11 Bruut 80.0
13 REVOLT 69.0
14 North Bound Climbing 55.0
15 De Broekerberg 54.0
16 Team Paraklimmers 51.0
16 Top-It 51.0
18 Team Delfts Bleau 31.0