Jeugd Lead 1 JAB , Sat, 11 Sep 2021 10:30:00 +0200, MN Noardwand, Leeuwarden
Discipline: LeadLeague: JEUGD LEAD JAB 2021
Status: Processed
Description: De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit twee flash kwalificatieroutes en één onsight finaleroute. Wedstrijdroutes kunnen tussen verschillende wedstrijdcategorieën gecombineerd worden.
Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 2002 en 2003], Jeugd A [2004 en 2005] en Jeugd B [2006 en 2007].
Voor plaatsing voor de finale en het NJK Lead 2021 geldt;
- Plaatsing voor de finale van het JL 1 JAB: artikel 2.4.7.b van toepassing uit het ABNK.
Aantal klimmers in de ronde/2. Hierbij geldt een minimum van 3 en een maximum van 8 en wordt er naar beneden
afgerond naar hele getallen.
- Plaatsing voor het NJK Lead 2021: De 75% van de JL1 JAB en JL1 CDE uitslag
(met de Nederlandse Nationaliteit) plaatst zich voor het Nederlands Kampioenschap met
een minimum aantal deelnemers van zes en een maximum van twaalf. Jeugd D & E nemen niet deel aan het NJK Lead.
Tijdschema:
09:00 uur Klimhal open
10:00 uur Sluiting aanmelding Jongens en Meisjes A + B
10:15 uur Briefing deelnemers
10:30 uur Start kwalificatie route 1 alle wedstrijdcategorieën
11:12 uur Start kwalificatie route 2 Jongens A + Jun
12:00 uur Sluiting aanmelding Jongens en Meisjes Junioren
12:24 uur Start kwalificatie route 2 Meisjes A + Jun
12:48 uur Start kwalificatie route 2 Jongens B
13:30 uur Start kwalificatie route 2 Meisjes B
15:00 uur Einde kwalificaties
15:15 uur Isolatie gesloten
15:30 uur Inlezen
15:45 uur Start Finale
18:45 uur Einde Finale + Prijsuitreiking
13:30 uur Start kwalificatie route 2 Meisjes B
15:00 uur Einde kwalificaties
15:15 uur Isolatie gesloten
15:30 uur Inlezen
15:45 uur Start Finale
18:45 uur Einde Finale + Prijsuitreiking
Let op! De individuele starttijden zijn richttijden. Je hebt recht op 30min rustpauze tussen de twee routes. Houd de deelnemer voor je goed in de gaten zodat je niet te laat bent om te starten.
De demo video's komen uiterlijk vrijdag online op de NKBV Nationale Competitie Youtube pagina. Hier krijg je een melding van via de mail. Tevens kun je zelf ook een notificatie instellen via YT, abonneer je hiervoor op het kanaal en stel de notificatie in.
Check voordat je op weg gaat eerst even je route. Op de afsluitdijk zijn werkzaamheden: https://www.vananaarbeter.nl/.
Voor deze wedstrijd gelden de volgende covid-19 maatregelen:
- Bij klachten, blijf thuis en laat je testen.
- Houd voor en na het klimmen en tijdens rustmomenten 1,5 meter afstand
- Vermijd drukke plekken in de hal
- Geforceerd stemgebruik is niet toegestaan
- Vermijd bij het klimmen fysiek contact dat niet noodzakelijk is
- Was vaak je handen, juist ook voor en na het klimmen
- Gebruik zo veel mogelijk je eigen materiaal
- Volg altijd aanwijzingen zoals looproutes en instructies van de organisatie
- Elke deelnemer mag 1 persoon als publiek meenemen, deze kun je hier aanmelden.
- Per deelnemer mag je 1 coach aanmelden in het WAS. Log in -> ga naar de wedstrijd en vul in de daarvoor beschikbare velden de naam en emailadres van je coach in.
- Het is toegestaan eigen touw te gebruiken. Deze voor gebruik eerst door de hoofdjury goed laten keuren.
Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €17,50,- en dient bij inschrijving betaald te worden middels een online betaling.
Meisjes U16
The competitionresults are not public.Meisjes U18
Number of competitors: 19
Name | Bib number | Team | Reg# |
---|---|---|---|
Liz Buur | 306 | Ayers Rookies | |
Doenja Sinke | 314 | Kei Boulderhal | |
Klaar van den Beuken | 300 | Ayers Rookies | |
Robin Serto | 309 | REVOLT | |
Lieke van Gemert | 317 | Team Mountain Network | |
Sanne Gijselman | 302 | Team Neoliet | |
Amber Schiffeleers | 311 | TOC Limburg | |
Edith Savenije | 308 | Top-It | |
Mara Voorthuis | 305 | Kei Boulderhal | |
Emma de Pee | 313 | Team Neoliet | |
Sophie Trenning | 307 | Team Mountain Network | |
Lara Krabbe | 301 | ||
Marit van der Steen | 304 | Klimhal Amsterdam | |
Anke Wijnbergen | 315 | ||
Elze Boomgaard | 316 | Team Mountain Network | |
Lisa Klem | 310 | Boulderhal de Campus | |
Anya van Essen | 318 | Team Mountain Network | |
Nena Brunekreef | 303 | Team Mountain Network | |
Belize Derksen | 312 | Team Neoliet |
Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 19
Time (Indicative) | # | Name | Bib number | Team |
---|---|---|---|---|
10:30 | 1 | Lara Krabbe | 301 | |
10:36 | 2 | Doenja Sinke | 314 | Kei Boulderhal |
10:42 | 3 | Amber Schiffeleers | 311 | TOC Limburg |
10:48 | 4 | Anya van Essen | 318 | Team Mountain Network |
10:54 | 5 | Robin Serto | 309 | REVOLT |
11:00 | 6 | Sophie Trenning | 307 | Team Mountain Network |
11:06 | 7 | Sanne Gijselman | 302 | Team Neoliet |
11:12 | 8 | Mara Voorthuis | 305 | Kei Boulderhal |
11:18 | 9 | Anke Wijnbergen | 315 | |
11:24 | 10 | Edith Savenije | 308 | Top-It |
11:30 | 11 | Lisa Klem | 310 | Boulderhal de Campus |
11:36 | 12 | Nena Brunekreef | 303 | Team Mountain Network |
11:42 | 13 | Elze Boomgaard | 316 | Team Mountain Network |
11:48 | 14 | Emma de Pee | 313 | Team Neoliet |
11:54 | 15 | Klaar van den Beuken | 300 | Ayers Rookies |
12:00 | 16 | Belize Derksen | 312 | Team Neoliet |
12:06 | 17 | Marit van der Steen | 304 | Klimhal Amsterdam |
12:12 | 18 | Lieke van Gemert | 317 | Team Mountain Network |
12:18 | 19 | Liz Buur | 306 | Ayers Rookies |
Time (Indicative) | # | Name | Bib number | Team |
---|---|---|---|---|
12:24 | 1 | Lara Krabbe | 301 | |
12:30 | 2 | Doenja Sinke | 314 | Kei Boulderhal |
12:36 | 3 | Amber Schiffeleers | 311 | TOC Limburg |
12:42 | 4 | Anya van Essen | 318 | Team Mountain Network |
12:48 | 5 | Robin Serto | 309 | REVOLT |
12:54 | 6 | Sophie Trenning | 307 | Team Mountain Network |
13:00 | 7 | Sanne Gijselman | 302 | Team Neoliet |
13:06 | 8 | Mara Voorthuis | 305 | Kei Boulderhal |
13:12 | 9 | Anke Wijnbergen | 315 | |
13:18 | 10 | Edith Savenije | 308 | Top-It |
13:24 | 11 | Lisa Klem | 310 | Boulderhal de Campus |
13:30 | 12 | Nena Brunekreef | 303 | Team Mountain Network |
13:36 | 13 | Elze Boomgaard | 316 | Team Mountain Network |
13:42 | 14 | Emma de Pee | 313 | Team Neoliet |
13:48 | 15 | Klaar van den Beuken | 300 | Ayers Rookies |
13:54 | 16 | Belize Derksen | 312 | Team Neoliet |
14:00 | 17 | Marit van der Steen | 304 | Klimhal Amsterdam |
14:06 | 18 | Lieke van Gemert | 317 | Team Mountain Network |
14:12 | 19 | Liz Buur | 306 | Ayers Rookies |
11-09-2021 17:59
# | Name | Bib number | 1 | 2 | 1 | League. Points | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Amber Schiffeleers | 311 | Top | Top | Top | 100.0 | TOC Limburg | ||
2 | Anya van Essen | 318 | Top | Top | 30 | 80.0 | Team Mountain Network | ||
3 | Klaar van den Beuken | 300 | 23+ | 20 | 24 | 65.0 | Ayers Rookies | ||
4 | Sanne Gijselman | 302 | 18+ | 29 | 21 | 55.0 | Team Neoliet | ||
5 | Edith Savenije | 308 | 23+ | 37+ | 20 | 51.0 | Top-It | ||
6 | Doenja Sinke | 314 | 23+ | 31 | 19 | 47.0 | Kei Boulderhal | ||
7 | Mara Voorthuis | 305 | 18+ | 31 | 17 | 43.0 | Kei Boulderhal | ||
8 | Lisa Klem | 310 | 28+ | 21 | 14+ | 40.0 | Boulderhal de Campus | ||
9 | Sophie Trenning | 307 | 18+ | 19 | 37.0 | Team Mountain Network | |||
10 | Belize Derksen | 312 | 18 | 20 | 34.0 | Team Neoliet | |||
11 | Lieke van Gemert | 317 | 14 | 18 | 31.0 | Team Mountain Network | |||
12 | Liz Buur | 306 | 17 | 13 | 28.0 | Ayers Rookies | |||
13 | Lara Krabbe | 301 | 17+ | 12+ | 26.0 | ||||
14 | Elze Boomgaard | 316 | 13 | 13+ | 24.0 | Team Mountain Network | |||
15 | Marit van der Steen | 304 | 10 | 13 | 22.0 | Klimhal Amsterdam | |||
16 | Emma de Pee | 313 | 13 | 5+ | 20.0 | Team Neoliet | |||
17 | Robin Serto | 309 | 7 | 11 | 18.0 | REVOLT | |||
18 | Nena Brunekreef | 303 | 8 | 5+ | 16.0 | Team Mountain Network | |||
19 | Anke Wijnbergen | 315 | 9+ | 2+ | 14.0 |
Meisjes U20
Number of competitors: 7
Name | Bib number | Team | Reg# |
---|---|---|---|
Myrthe van de Pol | 103 | Ayers Rookies | |
Freja Smed | 101 | Climb Up | |
Noreen Lieftinck | 106 | REVOLT | |
Demi Veldhuizen | 100 | Team Mountain Network | |
Suzanne Willemsen | 104 | Team Mountain Network | |
Joy Rubingh | 107 | Team Paraklimmers | |
Iris van 't Westeinde | 105 | Team Neoliet |
Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 7
Time (Indicative) | # | Name | Bib number | Team |
---|---|---|---|---|
12:24 | 1 | Suzanne Willemsen | 104 | Team Mountain Network |
12:30 | 2 | Iris van 't Westeinde | 105 | Team Neoliet |
12:36 | 3 | Freja Smed | 101 | Climb Up |
12:42 | 4 | Demi Veldhuizen | 100 | Team Mountain Network |
12:48 | 5 | Myrthe van de Pol | 103 | Ayers Rookies |
12:54 | 6 | Noreen Lieftinck | 106 | REVOLT |
13:00 | 7 | Joy Rubingh | 107 | Team Paraklimmers |
Time (Indicative) | # | Name | Bib number | Team |
---|---|---|---|---|
14:18 | 1 | Suzanne Willemsen | 104 | Team Mountain Network |
14:24 | 2 | Iris van 't Westeinde | 105 | Team Neoliet |
14:30 | 3 | Freja Smed | 101 | Climb Up |
14:36 | 4 | Demi Veldhuizen | 100 | Team Mountain Network |
14:42 | 5 | Myrthe van de Pol | 103 | Ayers Rookies |
14:48 | 6 | Noreen Lieftinck | 106 | REVOLT |
14:54 | 7 | Joy Rubingh | 107 | Team Paraklimmers |
11-09-2021 18:39
# | Name | Bib number | 1 | 2 | 1 | League. Points | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Myrthe van de Pol | 103 | 18+ | 12+ | 22 | 100.0 | Ayers Rookies | ||
2 | Iris van 't Westeinde | 105 | 21+ | 14 | 18 | 80.0 | Team Neoliet | ||
3 | Freja Smed | 101 | 11 | 16 | 16 | 65.0 | Climb Up | ||
4 | Noreen Lieftinck | 106 | 13+ | 13+ | 51.0 | REVOLT | |||
4 | Demi Veldhuizen | 100 | 13+ | 13+ | 51.0 | Team Mountain Network | |||
4 | Joy Rubingh | 107 | 13+ | 13+ | 51.0 | Team Paraklimmers | |||
7 | Suzanne Willemsen | 104 | 7 | 9 | 43.0 | Team Mountain Network |
Jongens U16
The competitionresults are not public.Jongens U18
Number of competitors: 18
Name | Bib number | Team | Reg# |
---|---|---|---|
Thijs Pieters | 408 | Team Neoliet | |
Jack Görtzen | 417 | TOC Limburg | |
Stijn van Utteren | 410 | De Broekerberg | |
Ferbe Verburg | 403 | Ayers Rookies | |
David Klos | 400 | Top Climbing Twente | |
Gijs Kieboom | 406 | Climb Up | |
Steef Broeder | 418 | GRIP Nijmegen | |
Tedyano Sordam | 407 | Bruut | |
Gideon Zuiker | 405 | GRIP Nijmegen | |
Julian Schenkel | 409 | Team Mountain Network | |
Jayden Stekelenburg | 404 | Climb Up | |
Bram Ockeloen | 413 | Team Neoliet | |
Jesse Honkoop | 401 | Team Mountain Network | |
Menno Westra | 412 | De Broekerberg | |
Martijn Hindriks | 411 | Team Mountain Network | |
Iggy Stafford | 414 | Team Mountain Network | |
Wouter Muntendam | 415 | Team Neoliet | |
Jesper Landman | 402 | Team Neoliet |
Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 18
Time (Indicative) | # | Name | Bib number | Team |
---|---|---|---|---|
10:30 | 1 | Ferbe Verburg | 403 | Ayers Rookies |
10:36 | 2 | Gijs Kieboom | 406 | Climb Up |
10:42 | 3 | Jayden Stekelenburg | 404 | Climb Up |
10:48 | 4 | Stijn van Utteren | 410 | De Broekerberg |
10:54 | 5 | Jack Görtzen | 417 | TOC Limburg |
11:00 | 6 | Jesper Landman | 402 | Team Neoliet |
11:06 | 7 | Tedyano Sordam | 407 | Bruut |
11:12 | 8 | Jesse Honkoop | 401 | Team Mountain Network |
11:18 | 9 | Iggy Stafford | 414 | Team Mountain Network |
11:24 | 10 | Thijs Pieters | 408 | Team Neoliet |
11:30 | 11 | Gideon Zuiker | 405 | GRIP Nijmegen |
11:36 | 12 | Bram Ockeloen | 413 | Team Neoliet |
11:42 | 13 | Steef Broeder | 418 | GRIP Nijmegen |
11:48 | 14 | Martijn Hindriks | 411 | Team Mountain Network |
11:54 | 15 | Julian Schenkel | 409 | Team Mountain Network |
12:00 | 16 | Menno Westra | 412 | De Broekerberg |
12:06 | 17 | Wouter Muntendam | 415 | Team Neoliet |
12:12 | 18 | David Klos | 400 | Top Climbing Twente |
Time (Indicative) | # | Name | Bib number | Team |
---|---|---|---|---|
11:12 | 1 | Ferbe Verburg | 403 | Ayers Rookies |
11:18 | 2 | Gijs Kieboom | 406 | Climb Up |
11:24 | 3 | Jayden Stekelenburg | 404 | Climb Up |
11:30 | 4 | Stijn van Utteren | 410 | De Broekerberg |
11:36 | 5 | Jack Görtzen | 417 | TOC Limburg |
11:42 | 6 | Jesper Landman | 402 | Team Neoliet |
11:48 | 7 | Tedyano Sordam | 407 | Bruut |
11:54 | 8 | Jesse Honkoop | 401 | Team Mountain Network |
12:00 | 9 | Iggy Stafford | 414 | Team Mountain Network |
12:06 | 10 | Thijs Pieters | 408 | Team Neoliet |
12:12 | 11 | Gideon Zuiker | 405 | GRIP Nijmegen |
12:18 | 12 | Bram Ockeloen | 413 | Team Neoliet |
12:24 | 13 | Steef Broeder | 418 | GRIP Nijmegen |
12:30 | 14 | Martijn Hindriks | 411 | Team Mountain Network |
12:36 | 15 | Julian Schenkel | 409 | Team Mountain Network |
12:42 | 16 | Menno Westra | 412 | De Broekerberg |
12:48 | 17 | Wouter Muntendam | 415 | Team Neoliet |
12:54 | 18 | David Klos | 400 | Top Climbing Twente |
11-09-2021 18:39
# | Name | Bib number | 1 | 2 | 1 | League. Points | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Thijs Pieters | 408 | 23+ | 10 | 27+ | 100.0 | Team Neoliet | ||
2 | Tedyano Sordam | 407 | 20+ | 21+ | 27 | 80.0 | Bruut | ||
3 | Gijs Kieboom | 406 | 26 | 27+ | 25+ | 65.0 | Climb Up | ||
4 | Gideon Zuiker | 405 | 17+ | 23+ | 25+ | 55.0 | GRIP Nijmegen | ||
5 | Jayden Stekelenburg | 404 | 23+ | 23+ | 25 | 51.0 | Climb Up | ||
6 | Jesse Honkoop | 401 | 22+ | 27+ | 22+ | 47.0 | Team Mountain Network | ||
7 | David Klos | 400 | 20+ | 18+ | 21 | 43.0 | Top Climbing Twente | ||
8 | Steef Broeder | 418 | 22+ | 12+ | 8 | 40.0 | GRIP Nijmegen | ||
9 | Jesper Landman | 402 | 14+ | 22 | 37.0 | Team Neoliet | |||
10 | Wouter Muntendam | 415 | 22 | 15+ | 34.0 | Team Neoliet | |||
11 | Stijn van Utteren | 410 | 18+ | 18 | 31.0 | De Broekerberg | |||
12 | Bram Ockeloen | 413 | 14+ | 20 | 28.0 | Team Neoliet | |||
13 | Ferbe Verburg | 403 | 16 | 16 | 26.0 | Ayers Rookies | |||
14 | Jack Görtzen | 417 | 12 | 12+ | 23.0 | TOC Limburg | |||
14 | Menno Westra | 412 | 12 | 12+ | 23.0 | De Broekerberg | |||
16 | Martijn Hindriks | 411 | 11+ | 12+ | 20.0 | Team Mountain Network | |||
17 | Julian Schenkel | 409 | 7+ | 10 | 18.0 | Team Mountain Network | |||
18 | Iggy Stafford | 414 | 11 | 9 | 16.0 | Team Mountain Network |
Jongens U20
Number of competitors: 13
Name | Bib number | Team | Reg# |
---|---|---|---|
Eckart Pruijs | 206 | Boulderhal de Campus | |
Joris Kieboom | 203 | Climb Up | |
Paul Brand | 209 | T.N.T. Climbing | |
Idse de Boer | 208 | North Bound Climbing | |
Roman Schaekers | 204 | Climb Up | |
Koen Buchmeyer | 201 | ||
Bob van der Vuurst | 213 | Team Mountain Network | |
Milan Otten | 200 | Klimhal Amsterdam | |
Merijn Langkamp | 205 | GRIP Nijmegen | |
Iwan Pasveer | 210 | Team Mountain Network | |
Tom Crouwel | 212 | Climb Up | |
Jens de Louw | 211 | Team Mountain Network | |
Timon Vos | 202 |
Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 13
Time (Indicative) | # | Name | Bib number | Team |
---|---|---|---|---|
12:24 | 1 | Milan Otten | 200 | Klimhal Amsterdam |
12:30 | 2 | Eckart Pruijs | 206 | Boulderhal de Campus |
12:36 | 3 | Koen Buchmeyer | 201 | |
12:42 | 4 | Merijn Langkamp | 205 | GRIP Nijmegen |
12:48 | 5 | Iwan Pasveer | 210 | Team Mountain Network |
12:54 | 6 | Timon Vos | 202 | |
13:00 | 7 | Bob van der Vuurst | 213 | Team Mountain Network |
13:06 | 8 | Roman Schaekers | 204 | Climb Up |
13:12 | 9 | Joris Kieboom | 203 | Climb Up |
13:18 | 10 | Jens de Louw | 211 | Team Mountain Network |
13:24 | 11 | Idse de Boer | 208 | North Bound Climbing |
13:30 | 12 | Tom Crouwel | 212 | Climb Up |
13:36 | 13 | Paul Brand | 209 | T.N.T. Climbing |
Time (Indicative) | # | Name | Bib number | Team |
---|---|---|---|---|
13:06 | 1 | Milan Otten | 200 | Klimhal Amsterdam |
13:12 | 2 | Eckart Pruijs | 206 | Boulderhal de Campus |
13:18 | 3 | Koen Buchmeyer | 201 | |
13:24 | 4 | Merijn Langkamp | 205 | GRIP Nijmegen |
13:30 | 5 | Iwan Pasveer | 210 | Team Mountain Network |
13:36 | 6 | Timon Vos | 202 | |
13:42 | 7 | Bob van der Vuurst | 213 | Team Mountain Network |
13:48 | 8 | Roman Schaekers | 204 | Climb Up |
13:54 | 9 | Joris Kieboom | 203 | Climb Up |
14:00 | 10 | Jens de Louw | 211 | Team Mountain Network |
14:06 | 11 | Idse de Boer | 208 | North Bound Climbing |
14:12 | 12 | Tom Crouwel | 212 | Climb Up |
14:18 | 13 | Paul Brand | 209 | T.N.T. Climbing |
11-09-2021 18:38
# | Name | Bib number | 1 | 2 | 1 | League. Points | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jens de Louw | 211 | Top | Top | Top | 100.0 | Team Mountain Network | ||
2 | Paul Brand | 209 | Top | Top | 36+ | 80.0 | T.N.T. Climbing | ||
3 | Iwan Pasveer | 210 | Top | 31+ | 35 | 65.0 | Team Mountain Network | ||
4 | Idse de Boer | 208 | Top | 23 | 32 | 55.0 | North Bound Climbing | ||
5 | Timon Vos | 202 | 23+ | 27 | 27+ | 51.0 | |||
6 | Eckart Pruijs | 206 | 26 | 22 | 25 | 47.0 | Boulderhal de Campus | ||
7 | Merijn Langkamp | 205 | 22+ | 22 | 42.0 | GRIP Nijmegen | |||
7 | Tom Crouwel | 212 | 23+ | 20+ | 42.0 | Climb Up | |||
9 | Joris Kieboom | 203 | 22 | 19 | 37.0 | Climb Up | |||
10 | Bob van der Vuurst | 213 | 22 | 17 | 34.0 | Team Mountain Network | |||
11 | Koen Buchmeyer | 201 | 18 | 17 | 31.0 | ||||
12 | Roman Schaekers | 204 | 16 | 15+ | 27.0 | Climb Up | |||
12 | Milan Otten | 200 | 11+ | 16 | 27.0 | Klimhal Amsterdam |