NJK LEAD 2021, Sat, 25 Sep 2021 10:00:00 +0200, MN Amsterdam

Discipline: Lead
League:
Status: Processed
Description: Je kunt je plaatsen voor het NJK Lead 2021 via Jeugd Lead 1 JAB en CDE

Tijdschema:
10.00 uur MN Amsterdam open + Isolatie open voor alle categorieën
11.00 uur Sluiting isolatie Jeugd C + B + A
11.15 uur Sluiting Isolatie Meisjes Junioren 
11.30 uur Start halve finale 
13.30 uur Sluiting isolatie Jongens Junioren 
14.00 uur Einde halve finale Jeugd C + B + A
14:06 uur Halve finale Junioren
15.12 uur Einde halve finale Junioren 
15.30 uur Uitslag halve finale en isolatie finale open
15.45 uur Isolatie gesloten finalisten
16:15 uur Inlezen finale 
16.30 uur Start Finale voor alle categorieën
18.45 uur Einde Finale
19.00 uur Prijsuitreiking

Voor het NJK LEAD 2021 geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
- De deelnemer de Nederlandse nationaliteit heeft.
- Dispensatie is mogelijk op basis van het Dispensatieregelement.

Meisjes U14

The competitionresults are not public.

Meisjes U16

The competitionresults are not public.

Number of competitors: 12

Name Bib number Team Reg#
Belize Derksen 309 Team Neoliet
Sophie Trenning 308 Team Mountain Network
Lisa Klem 307 Boulderhal de Campus
Anya van Essen 301 Team Mountain Network
Amber Schiffeleers 300 TOC Limburg
Mara Voorthuis 306 Kei Boulderhal
Doenja Sinke 305 Kei Boulderhal
Edith Savenije 304 Top-It
Sanne Gijselman 303 Team Neoliet
Liz Buur 311 Ayers Rookies
Lieke van Gemert 310 Team Mountain Network
Klaar van den Beuken 302 Ayers Rookies

Ronde: 1/2 Finale Number of competitors: 12

Time (Indicative) # Name Bib number Team
12:48 1 Klaar van den Beuken 302 Ayers Rookies
12:54 2 Lisa Klem 307 Boulderhal de Campus
13:00 3 Amber Schiffeleers 300 TOC Limburg
13:06 4 Doenja Sinke 305 Kei Boulderhal
13:12 5 Mara Voorthuis 306 Kei Boulderhal
13:18 6 Lieke van Gemert 310 Team Mountain Network
13:24 7 Belize Derksen 309 Team Neoliet
13:30 8 Sophie Trenning 308 Team Mountain Network
13:36 9 Anya van Essen 301 Team Mountain Network
13:42 10 Liz Buur 311 Ayers Rookies
13:48 11 Edith Savenije 304 Top-It
13:54 12 Sanne Gijselman 303 Team Neoliet
25-09-2021 18:17
# Name Bib number 1 1 League. Points Team
1 Anya van Essen 301 35 Top 100.0 Team Mountain Network
2 Amber Schiffeleers 300 Top 29+ 80.0 TOC Limburg
3 Edith Savenije 304 20 t:2:36 26+ 65.0 Top-It
4 Lisa Klem 307 20 t:2:07 22+ 55.0 Boulderhal de Campus
5 Doenja Sinke 305 24 21+ 51.0 Kei Boulderhal
6 Klaar van den Beuken 302 20 t:2:32 21 47.0 Ayers Rookies
7 Mara Voorthuis 306 20 t:2:43 43.0 Kei Boulderhal
8 Belize Derksen 309 20 t:3:11 40.0 Team Neoliet
9 Sanne Gijselman 303 20 t:3:21 37.0 Team Neoliet
10 Sophie Trenning 308 14+ 33.0 Team Mountain Network
10 Lieke van Gemert 310 14+ 33.0 Team Mountain Network
12 Liz Buur 311 10 28.0 Ayers Rookies

Number of competitors: 6

Name Bib number Team Reg#
Joy Rubingh 105 Team Paraklimmers
Noreen Lieftinck 103 REVOLT
Myrthe van de Pol 100 Ayers Rookies
Freja Smed 102 Climb Up
Iris van 't Westeinde 101 Team Neoliet
Demi Veldhuizen 104 Team Mountain Network

Ronde: 1/2 Finale Number of competitors: 6

Time (Indicative) # Name Bib number Team
14:06 1 Noreen Lieftinck 103 REVOLT
14:12 2 Demi Veldhuizen 104 Team Mountain Network
14:18 3 Freja Smed 102 Climb Up
14:24 4 Myrthe van de Pol 100 Ayers Rookies
14:30 5 Joy Rubingh 105 Team Paraklimmers
14:36 6 Iris van 't Westeinde 101 Team Neoliet
25-09-2021 18:16
# Name Bib number 1 1 League. Points Team
1 Myrthe van de Pol 100 29+ 31+ 100.0 Ayers Rookies
2 Freja Smed 102 29+ 29+ 80.0 Climb Up
3 Iris van 't Westeinde 101 32 28 65.0 Team Neoliet
4 Noreen Lieftinck 103 25+ 55.0 REVOLT
5 Joy Rubingh 105 19+ 51.0 Team Paraklimmers
6 Demi Veldhuizen 104 10 47.0 Team Mountain Network

Jongens U14

The competitionresults are not public.

Jongens U16

The competitionresults are not public.

Number of competitors: 12

Name Bib number Team Reg#
Stijn van Utteren 410 De Broekerberg
Tedyano Sordam 401 Bruut
Thijs Pieters 400 Team Neoliet
Wouter Muntendam 409 Team Neoliet
Jesper Landman 408 Team Neoliet
Steef Broeder 407 GRIP Nijmegen
Bram Ockeloen 411 Team Neoliet
David Klos 406 Top Climbing Twente
Jesse Honkoop 405 Team Mountain Network
Jayden Stekelenburg 404 Climb Up
Gideon Zuiker 403 GRIP Nijmegen
Gijs Kieboom 402 Climb Up

Ronde: 1/2 Finale Number of competitors: 12

Time (Indicative) # Name Bib number Team
11:30 1 Bram Ockeloen 411 Team Neoliet
11:36 2 Thijs Pieters 400 Team Neoliet
11:42 3 Jesse Honkoop 405 Team Mountain Network
11:48 4 Jayden Stekelenburg 404 Climb Up
11:54 5 Tedyano Sordam 401 Bruut
12:00 6 Steef Broeder 407 GRIP Nijmegen
12:06 7 Stijn van Utteren 410 De Broekerberg
12:12 8 Gijs Kieboom 402 Climb Up
12:18 9 Wouter Muntendam 409 Team Neoliet
12:24 10 Jesper Landman 408 Team Neoliet
12:30 11 Gideon Zuiker 403 GRIP Nijmegen
12:36 12 David Klos 406 Top Climbing Twente
25-09-2021 18:17
# Name Bib number 1 1 League. Points Team
1 Gijs Kieboom 402 29 35+ 100.0 Climb Up
2 Jesse Honkoop 405 28+ 34 80.0 Team Mountain Network
3 Tedyano Sordam 401 33+ 33+ 65.0 Bruut
4 Gideon Zuiker 403 22+ 32 55.0 GRIP Nijmegen
5 Bram Ockeloen 411 23+ 27+ 51.0 Team Neoliet
6 Thijs Pieters 400 21.5+ 27+ 47.0 Team Neoliet
7 Jayden Stekelenburg 404 21+ 43.0 Climb Up
8 David Klos 406 19+ 40.0 Top Climbing Twente
9 Steef Broeder 407 17 37.0 GRIP Nijmegen
10 Wouter Muntendam 409 11+ 34.0 Team Neoliet
11 Jesper Landman 408 8 31.0 Team Neoliet
12 Stijn van Utteren 410 DNS 28.0 De Broekerberg

Number of competitors: 11

Name Bib number Team Rem Reg#
Leto Cavé 209 Team Mountain Network Disp
Mischa Radt 210 Team Mountain Network Disp
Timon Vos 204
Joris Kieboom 208 Climb Up
Merijn Langkamp 206 GRIP Nijmegen
Iwan Pasveer 202 Team Mountain Network
Paul Brand 201 T.N.T. Climbing
Jens de Louw 200 Team Mountain Network
Tom Crouwel 207 Climb Up
Idse de Boer 203 North Bound Climbing
Eckart Pruijs 205 Boulderhal de Campus

Ronde: 1/2 Finale Number of competitors: 11

Time (Indicative) # Name Bib number Team
14:00 1 Merijn Langkamp 206 GRIP Nijmegen
14:06 2 Eckart Pruijs 205 Boulderhal de Campus
14:12 3 Timon Vos 204
14:18 4 Joris Kieboom 208 Climb Up
14:24 5 Jens de Louw 200 Team Mountain Network
14:30 6 Idse de Boer 203 North Bound Climbing
14:36 7 Paul Brand 201 T.N.T. Climbing
14:42 8 Leto Cavé 209 Team Mountain Network
14:48 9 Tom Crouwel 207 Climb Up
14:54 10 Iwan Pasveer 202 Team Mountain Network
15:00 11 Mischa Radt 210 Team Mountain Network
25-09-2021 18:26
# Name Bib number 1 1 League. Points Team
1 Mischa Radt 210 34 34+ 100.0 Team Mountain Network
2 Leto Cavé 209 31+ 34+ 80.0 Team Mountain Network
3 Paul Brand 201 36 32+ 65.0 T.N.T. Climbing
4 Jens de Louw 200 30+ 30+ 55.0 Team Mountain Network
5 Iwan Pasveer 202 30 23+ 51.0 Team Mountain Network
6 Eckart Pruijs 205 22+ 47.0 Boulderhal de Campus
7 Joris Kieboom 208 19+ 40.0 Climb Up
7 Merijn Langkamp 206 19+ 40.0 GRIP Nijmegen
7 Idse de Boer 203 19+ 40.0 North Bound Climbing
10 Timon Vos 204 14+ 33.0
10 Tom Crouwel 207 14+ 33.0 Climb Up