NJK LEAD 2021, Sat, 25 Sep 2021 10:00:00 +0200, MN Amsterdam

Discipline: Lead
League:
Status: Processed
Description: Je kunt je plaatsen voor het NJK Lead 2021 via Jeugd Lead 1 JAB en CDE

Tijdschema:
10.00 uur MN Amsterdam open + Isolatie open voor alle categorieën
11.00 uur Sluiting isolatie Jeugd C + B + A
11.15 uur Sluiting Isolatie Meisjes Junioren 
11.30 uur Start halve finale 
13.30 uur Sluiting isolatie Jongens Junioren 
14.00 uur Einde halve finale Jeugd C + B + A
14:06 uur Halve finale Junioren
15.12 uur Einde halve finale Junioren 
15.30 uur Uitslag halve finale en isolatie finale open
15.45 uur Isolatie gesloten finalisten
16:15 uur Inlezen finale 
16.30 uur Start Finale voor alle categorieën
18.45 uur Einde Finale
19.00 uur Prijsuitreiking

Voor het NJK LEAD 2021 geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
- De deelnemer de Nederlandse nationaliteit heeft.
- Dispensatie is mogelijk op basis van het Dispensatieregelement.

Jongens Junioren

Number of competitors: 11

Name Bib number Team Rem
Leto Cavé 209 Team Mountain Network Disp
Mischa Radt 210 Team Mountain Network Disp
Timon Vos 204
Joris Kieboom 208 Climb Up
Merijn Langkamp 206 GRIP Nijmegen
Iwan Pasveer 202 Team Mountain Network
Paul Brand 201 T.N.T. Climbing
Jens de Louw 200 Team Mountain Network
Tom Crouwel 207 Climb Up
Idse de Boer 203 North Bound Climbing
Eckart Pruijs 205 Boulderhal de Campus

Ronde: 1/2 Finale Number of competitors: 11

Time (Indicative) # Name Bib number Team
1 Merijn Langkamp 206 GRIP Nijmegen
2 Eckart Pruijs 205 Boulderhal de Campus
3 Timon Vos 204
4 Joris Kieboom 208 Climb Up
5 Jens de Louw 200 Team Mountain Network
6 Idse de Boer 203 North Bound Climbing
7 Paul Brand 201 T.N.T. Climbing
8 Leto Cavé 209 Team Mountain Network
9 Tom Crouwel 207 Climb Up
10 Iwan Pasveer 202 Team Mountain Network
11 Mischa Radt 210 Team Mountain Network
25-09-2021 18:26
# Name Bib number 1 1 League. Points Team
1 Mischa Radt 210 34 34+ 100.0 Team Mountain Network
2 Leto Cavé 209 31+ 34+ 80.0 Team Mountain Network
3 Paul Brand 201 36 32+ 65.0 T.N.T. Climbing
4 Jens de Louw 200 30+ 30+ 55.0 Team Mountain Network
5 Iwan Pasveer 202 30 23+ 51.0 Team Mountain Network
6 Eckart Pruijs 205 22+ 47.0 Boulderhal de Campus
7 Joris Kieboom 208 19+ 40.0 Climb Up
7 Merijn Langkamp 206 19+ 40.0 GRIP Nijmegen
7 Idse de Boer 203 19+ 40.0 North Bound Climbing
10 Timon Vos 204 14+ 33.0
10 Tom Crouwel 207 14+ 33.0 Climb Up

Number of competitors: 12

Name Bib number Team
Stijn van Utteren 410 De Broekerberg
Tedyano Sordam 401 Bruut
Thijs Pieters 400 Team Neoliet
Wouter Muntendam 409 Team Neoliet
Jesper Landman 408 Team Neoliet
Steef Broeder 407 GRIP Nijmegen
Bram Ockeloen 411 Team Neoliet
David Klos 406 Top Climbing Twente
Jesse Honkoop 405 Team Mountain Network
Jayden Stekelenburg 404 Climb Up
Gideon Zuiker 403 GRIP Nijmegen
Gijs Kieboom 402 Climb Up

Ronde: 1/2 Finale Number of competitors: 12

Time (Indicative) # Name Bib number Team
1 Bram Ockeloen 411 Team Neoliet
2 Thijs Pieters 400 Team Neoliet
3 Jesse Honkoop 405 Team Mountain Network
4 Jayden Stekelenburg 404 Climb Up
5 Tedyano Sordam 401 Bruut
6 Steef Broeder 407 GRIP Nijmegen
7 Stijn van Utteren 410 De Broekerberg
8 Gijs Kieboom 402 Climb Up
9 Wouter Muntendam 409 Team Neoliet
10 Jesper Landman 408 Team Neoliet
11 Gideon Zuiker 403 GRIP Nijmegen
12 David Klos 406 Top Climbing Twente
25-09-2021 18:17
# Name Bib number 1 1 League. Points Team
1 Gijs Kieboom 402 29 35+ 100.0 Climb Up
2 Jesse Honkoop 405 28+ 34 80.0 Team Mountain Network
3 Tedyano Sordam 401 33+ 33+ 65.0 Bruut
4 Gideon Zuiker 403 22+ 32 55.0 GRIP Nijmegen
5 Bram Ockeloen 411 23+ 27+ 51.0 Team Neoliet
6 Thijs Pieters 400 21.5+ 27+ 47.0 Team Neoliet
7 Jayden Stekelenburg 404 21+ 43.0 Climb Up
8 David Klos 406 19+ 40.0 Top Climbing Twente
9 Steef Broeder 407 17 37.0 GRIP Nijmegen
10 Wouter Muntendam 409 11+ 34.0 Team Neoliet
11 Jesper Landman 408 8 31.0 Team Neoliet
12 Stijn van Utteren 410 DNS 28.0 De Broekerberg

Number of competitors: 12

Name Bib number Team
Siem Ploeg 602 Klimhal Amsterdam
Joep Voogsgerd 604 Top Climbing Twente
Jouke Visser 605 Team Mountain Network
Luuk Spaargaren 603 Team Mountain Network
Simon Jamnig 600
Briq Middelburg 601 Boulderhal de Campus
Silvijn Pruijs 608 Boulderhal de Campus
Jelle Pieters 609 Team Neoliet
Merijn de Baar 606 Team Neoliet
Auryn Ramer 607 Team Mountain Network
Quintin Hameleers 611 cLimb
Nout Zanders 610 Climb Up

Ronde: 1/2 Finale Number of competitors: 12

Time (Indicative) # Name Bib number Team
1 Auryn Ramer 607 Team Mountain Network
2 Luuk Spaargaren 603 Team Mountain Network
3 Joep Voogsgerd 604 Top Climbing Twente
4 Briq Middelburg 601 Boulderhal de Campus
5 Jouke Visser 605 Team Mountain Network
6 Simon Jamnig 600
7 Siem Ploeg 602 Klimhal Amsterdam
8 Merijn de Baar 606 Team Neoliet
9 Quintin Hameleers 611 cLimb
10 Jelle Pieters 609 Team Neoliet
11 Nout Zanders 610 Climb Up
12 Silvijn Pruijs 608 Boulderhal de Campus
25-09-2021 17:34
# Name Bib number 1 1 League. Points Team
1 Simon Jamnig 600 26 39 100.0
2 Luuk Spaargaren 603 28 32+ 80.0 Team Mountain Network
3 Joep Voogsgerd 604 22+ 27+ 65.0 Top Climbing Twente
4 Siem Ploeg 602 22+ 23+ 55.0 Klimhal Amsterdam
5 Auryn Ramer 607 23 19+ 51.0 Team Mountain Network
6 Jouke Visser 605 22+ 16+ 47.0 Team Mountain Network
7 Silvijn Pruijs 608 19 43.0 Boulderhal de Campus
8 Briq Middelburg 601 18+ 40.0 Boulderhal de Campus
9 Jelle Pieters 609 16+ 34.0 Team Neoliet
9 Merijn de Baar 606 16+ 34.0 Team Neoliet
9 Quintin Hameleers 611 16+ 34.0 cLimb
12 Nout Zanders 610 11+ 28.0 Climb Up

Number of competitors: 12

Name Bib number Team
Anon8159 - -
Anon8165 - -
Nathan Honkoop 801 Team Mountain Network
Maxim van de Weerdt 810 Team Mountain Network
Raff Sprokkereef 800 Team Mountain Network
Anon8158 - -
Anon8157 - -
Anon8163 - -
Anon8162 - -
Luca Karssen 807 Team Delfts Bleau
Anon8160 - -
Yesper Kroes 802 Team Mountain Network

Ronde: 1/2 Finale Number of competitors: 12

Time (Indicative) # Name Bib number Team
1 Raff Sprokkereef 800 Team Mountain Network
2 Anon8165 - -
3 Luca Karssen 807 Team Delfts Bleau
4 Anon8157 - -
5 Anon8160 - -
6 Nathan Honkoop 801 Team Mountain Network
7 Anon8158 - -
8 Anon8163 - -
9 Anon8159 - -
10 Anon8162 - -
11 Maxim van de Weerdt 810 Team Mountain Network
12 Yesper Kroes 802 Team Mountain Network
25-09-2021 18:17
# Name Bib number 1 1 League. Points Team
1 Anon8157 - 27+ 31 100.0 -
2 Raff Sprokkereef 800 31 30+ 80.0 Team Mountain Network
3 Yesper Kroes 802 29+ 25 65.0 Team Mountain Network
4 Anon8160 - 27 23 55.0 -
5 Anon8158 - 29+ 20+ 51.0 -
6 Anon8162 - 25+ 5+ 47.0 -
7 Nathan Honkoop 801 24+ 43.0 Team Mountain Network
8 Anon8159 - 24 40.0 -
9 Anon8163 - 23+ 36.0 -
9 Luca Karssen 807 23+ 36.0 Team Delfts Bleau
11 Maxim van de Weerdt 810 13 31.0 Team Mountain Network
12 Anon8165 - 12 28.0 -

Meisjes Junioren

Number of competitors: 6

Name Bib number Team
Joy Rubingh 105 Team Paraklimmers
Noreen Lieftinck 103 REVOLT
Myrthe van de Pol 100 Ayers Rookies
Freja Smed 102 Climb Up
Iris van 't Westeinde 101 Team Neoliet
Anon8242 - -

Ronde: 1/2 Finale Number of competitors: 6

Time (Indicative) # Name Bib number Team
1 Noreen Lieftinck 103 REVOLT
2 Anon8242 - -
3 Freja Smed 102 Climb Up
4 Myrthe van de Pol 100 Ayers Rookies
5 Joy Rubingh 105 Team Paraklimmers
6 Iris van 't Westeinde 101 Team Neoliet
25-09-2021 18:16
# Name Bib number 1 1 League. Points Team
1 Myrthe van de Pol 100 29+ 31+ 100.0 Ayers Rookies
2 Freja Smed 102 29+ 29+ 80.0 Climb Up
3 Iris van 't Westeinde 101 32 28 65.0 Team Neoliet
4 Noreen Lieftinck 103 25+ 55.0 REVOLT
5 Joy Rubingh 105 19+ 51.0 Team Paraklimmers
6 Anon8242 - 10 47.0 -

Number of competitors: 12

Name Bib number Team
Belize Derksen 309 Team Neoliet
Sophie Trenning 308 Team Mountain Network
Lisa Klem 307 Boulderhal de Campus
Anya van Essen 301 Team Mountain Network
Amber Schiffeleers 300 cLimb
Mara Voorthuis 306 Kei Boulderhal
Doenja Sinke 305 Kei Boulderhal
Edith Savenije 304 Top-It
Sanne Gijselman 303 Team Neoliet
Liz Buur 311 Ayers Rookies
Lieke van Gemert 310 Team Mountain Network
Klaar van den Beuken 302 Ayers Rookies

Ronde: 1/2 Finale Number of competitors: 12

Time (Indicative) # Name Bib number Team
1 Klaar van den Beuken 302 Ayers Rookies
2 Lisa Klem 307 Boulderhal de Campus
3 Amber Schiffeleers 300 cLimb
4 Doenja Sinke 305 Kei Boulderhal
5 Mara Voorthuis 306 Kei Boulderhal
6 Lieke van Gemert 310 Team Mountain Network
7 Belize Derksen 309 Team Neoliet
8 Sophie Trenning 308 Team Mountain Network
9 Anya van Essen 301 Team Mountain Network
10 Liz Buur 311 Ayers Rookies
11 Edith Savenije 304 Top-It
12 Sanne Gijselman 303 Team Neoliet
25-09-2021 18:17
# Name Bib number 1 1 League. Points Team
1 Anya van Essen 301 35 Top 100.0 Team Mountain Network
2 Amber Schiffeleers 300 Top 29+ 80.0 cLimb
3 Edith Savenije 304 20 t:2:36 26+ 65.0 Top-It
4 Lisa Klem 307 20 t:2:07 22+ 55.0 Boulderhal de Campus
5 Doenja Sinke 305 24 21+ 51.0 Kei Boulderhal
6 Klaar van den Beuken 302 20 t:2:32 21 47.0 Ayers Rookies
7 Mara Voorthuis 306 20 t:2:43 43.0 Kei Boulderhal
8 Belize Derksen 309 20 t:3:11 40.0 Team Neoliet
9 Sanne Gijselman 303 20 t:3:21 37.0 Team Neoliet
10 Sophie Trenning 308 14+ 33.0 Team Mountain Network
10 Lieke van Gemert 310 14+ 33.0 Team Mountain Network
12 Liz Buur 311 10 28.0 Ayers Rookies

Number of competitors: 12

Name Bib number Team
Yara Meye 500 Climb Up
Lidia Vaessen 505 GRIP Nijmegen
Julie de Vlieger 511 Team Neoliet
Sien Meus 503 Team Mountain Network
Lianne Briaire 510 Team Delfts Bleau
Mirre Wijnen 509 Team Neoliet
Anon8194 - -
Bente Schiffeleers 502 cLimb
Jaden Tjon 501 Team Neoliet
Loïsa van Laarhoven 508 Klimhal Amsterdam
Inge Heine 507 Ayers Rookies
Fiene Buitinga 506 Boulderhal de Campus

Ronde: 1/2 Finale Number of competitors: 12

Time (Indicative) # Name Bib number Team
1 Mirre Wijnen 509 Team Neoliet
2 Yara Meye 500 Climb Up
3 Anon8194 - -
4 Sien Meus 503 Team Mountain Network
5 Inge Heine 507 Ayers Rookies
6 Bente Schiffeleers 502 cLimb
7 Jaden Tjon 501 Team Neoliet
8 Lidia Vaessen 505 GRIP Nijmegen
9 Loïsa van Laarhoven 508 Klimhal Amsterdam
10 Lianne Briaire 510 Team Delfts Bleau
11 Fiene Buitinga 506 Boulderhal de Campus
12 Julie de Vlieger 511 Team Neoliet
25-09-2021 13:09
# Name Bib number 1 1 League. Points Team
1 Bente Schiffeleers 502 22+ 26 100.0 cLimb
2 Jaden Tjon 501 19 21 80.0 Team Neoliet
3 Yara Meye 500 17+ 21 65.0 Climb Up
4 Sien Meus 503 17 18 55.0 Team Mountain Network
5 Lidia Vaessen 505 14+ 17+ 51.0 GRIP Nijmegen
6 Lianne Briaire 510 14 7+ 47.0 Team Delfts Bleau
7 Julie de Vlieger 511 11 43.0 Team Neoliet
8 Anon8194 - 10+ 39.0 -
8 Loïsa van Laarhoven 508 10+ 39.0 Klimhal Amsterdam
10 Mirre Wijnen 509 9 34.0 Team Neoliet
11 Fiene Buitinga 506 7+ 31.0 Boulderhal de Campus
12 Inge Heine 507 5+ 28.0 Ayers Rookies

Number of competitors: 12

Name Bib number Team
Anon8170 - -
Fenne van den Berg 702 Team Neoliet
Esmee Bonsen 701 IVY Climbing
Tessa Robichon 700 Team Mountain Network
Elin van der Lee 703 Team Neoliet
Aimée Hof 705 Top Climbing Twente
Anon8176 - -
Miko Peeten 708 Team Neoliet
Femke de Vuijst 711 Team Mountain Network
Anon8172 - -
Merel Pasman 709 Team Mountain Network
Nienke Haaksema 707 Team Mountain Network

Ronde: 1/2 Finale Number of competitors: 12

Time (Indicative) # Name Bib number Team
1 Aimée Hof 705 Top Climbing Twente
2 Tessa Robichon 700 Team Mountain Network
3 Femke de Vuijst 711 Team Mountain Network
4 Anon8172 - -
5 Fenne van den Berg 702 Team Neoliet
6 Miko Peeten 708 Team Neoliet
7 Anon8170 - -
8 Nienke Haaksema 707 Team Mountain Network
9 Merel Pasman 709 Team Mountain Network
10 Elin van der Lee 703 Team Neoliet
11 Anon8176 - -
12 Esmee Bonsen 701 IVY Climbing
25-09-2021 17:32
# Name Bib number 1 1 League. Points Team
1 Esmee Bonsen 701 31+ 44+ 100.0 IVY Climbing
2 Tessa Robichon 700 Top 31 80.0 Team Mountain Network
3 Anon8172 - 19+ 18 65.0 -
4 Fenne van den Berg 702 24+ 15+ 55.0 Team Neoliet
5 Aimée Hof 705 22+ 8+ 51.0 Top Climbing Twente
6 Elin van der Lee 703 19+ 8+ 47.0 Team Neoliet
7 Femke de Vuijst 711 13+ 42.0 Team Mountain Network
7 Nienke Haaksema 707 13+ 42.0 Team Mountain Network
9 Miko Peeten 708 13 37.0 Team Neoliet
10 Anon8170 - 12+ 34.0 -
11 Anon8176 - 12 31.0 -
12 Merel Pasman 709 5+ 28.0 Team Mountain Network