Boulder 1, Sat, 30 Oct 2021 11:00:00 +0200, Club Monk, Amsterdam

Discipline: Boulder
League: BOULDER 2022
Status: Processed
Description: De wedstrijd bestaat uit een on-sight voorronde met 5 boulders (IFSC 1/2 finale format) en een on-sight finale (IFSC finale format) met 4 boulders. Er wordt geklommen in twee wedstrijdcategorieën en twee startgroepen; Heren en Dames. Beide startgroepen starten om 11:00 uur.

Het voorlopige tijdschema:

09:30 uur Boulderhal geopend + aanmelding open
10:30 uur Isolatie gesloten
11:00 uur Start kwalificaties Dames + Heren
13:45 uur Einde kwalificatie Dames
15:15 uur Einde kwalificatie Heren
15:30 uur Isolatie gesloten finalisten
17:30 uur Start Finale
19:30 uur Prijsuitreiking

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
- ABNK van toepassing is op alle nationale wedstrijden.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €17,50,-.
Voor publiek is een geldige QR code verplicht.

Minimum leeftijd voor deelname: vanaf geboortejaar 2006. Deze wedstrijd valt onder wedstrijd seizoen 2022.
Op de hoogte blijven van het laatste wedstrijdnieuws? Meld je aan voor de nieuwsbrief wedstrijdsport.
Let op! Voor het publiek geldt de corona QR code check. 

Hoofdjury: Wycher Bos
Hoofdroutebouwer: Jonas Winter

Number of competitors: 24

Name Bib number Team
Joanne van Dijk 10
Amber Schiffeleers 4 cLimb
Bente Schiffeleers 5 cLimb
Rebecca Toet 9
Marrit Elsinga 21 Team Mountain Network
Elja Leijenhorst 8 Team Delfts Bleau
Doenja Sinke 17 Kei Boulderhal
Simone Gerritsen 2 Monk Eindhoven
Anon8778 - -
Edith Savenije 19 Top-It
Manon Boereboom 20
Marit Zeldenthuis 6
Mara Voorthuis 13 Kei Boulderhal
Mette van Liempd 15 Monk Eindhoven
Debby Bogaard 22 Team Delfts Bleau
Ellen Timmer 7 North Bound Climbing
Maartje Wilmink 14 Team Delfts Bleau
Marit van der Steen 18 Klimhal Amsterdam
Eke de Boer 1 North Bound Climbing
Noor Witte 23 Team Kids From The Block
Lisa Klem 25 Boulderhal de Campus
Pleun Frank 24
Eva Vink 3 GRIP Nijmegen
Kim van den Hout 16 Unit

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 24

Time (Indicative) # Name Bib number Team
11:00 1 Anon8778 - -
11:05 2 Eva Vink 3 GRIP Nijmegen
11:10 3 Noor Witte 23 Team Kids From The Block
11:15 4 Doenja Sinke 17 Kei Boulderhal
11:20 5 Joanne van Dijk 10
11:25 6 Bente Schiffeleers 5 cLimb
11:30 7 Debby Bogaard 22 Team Delfts Bleau
11:35 8 Elja Leijenhorst 8 Team Delfts Bleau
11:40 9 Simone Gerritsen 2 Monk Eindhoven
11:45 10 Maartje Wilmink 14 Team Delfts Bleau
11:50 11 Pleun Frank 24
11:55 12 Mara Voorthuis 13 Kei Boulderhal
12:00 13 Ellen Timmer 7 North Bound Climbing
12:05 14 Rebecca Toet 9
12:10 15 Marit Zeldenthuis 6
12:15 16 Lisa Klem 25 Boulderhal de Campus
12:20 17 Manon Boereboom 20
12:25 18 Eke de Boer 1 North Bound Climbing
12:30 19 Amber Schiffeleers 4 cLimb
12:35 20 Marrit Elsinga 21 Team Mountain Network
12:40 21 Mette van Liempd 15 Monk Eindhoven
12:45 22 Marit van der Steen 18 Klimhal Amsterdam
12:50 23 Kim van den Hout 16 Unit
12:55 24 Edith Savenije 19 Top-It
Time (Indicative) # Name Bib number Team
11:10 1 Anon8778 - -
11:15 2 Eva Vink 3 GRIP Nijmegen
11:20 3 Noor Witte 23 Team Kids From The Block
11:25 4 Doenja Sinke 17 Kei Boulderhal
11:30 5 Joanne van Dijk 10
11:35 6 Bente Schiffeleers 5 cLimb
11:40 7 Debby Bogaard 22 Team Delfts Bleau
11:45 8 Elja Leijenhorst 8 Team Delfts Bleau
11:50 9 Simone Gerritsen 2 Monk Eindhoven
11:55 10 Maartje Wilmink 14 Team Delfts Bleau
12:00 11 Pleun Frank 24
12:05 12 Mara Voorthuis 13 Kei Boulderhal
12:10 13 Ellen Timmer 7 North Bound Climbing
12:15 14 Rebecca Toet 9
12:20 15 Marit Zeldenthuis 6
12:25 16 Lisa Klem 25 Boulderhal de Campus
12:30 17 Manon Boereboom 20
12:35 18 Eke de Boer 1 North Bound Climbing
12:40 19 Amber Schiffeleers 4 cLimb
12:45 20 Marrit Elsinga 21 Team Mountain Network
12:50 21 Mette van Liempd 15 Monk Eindhoven
12:55 22 Marit van der Steen 18 Klimhal Amsterdam
13:00 23 Kim van den Hout 16 Unit
13:05 24 Edith Savenije 19 Top-It
Time (Indicative) # Name Bib number Team
11:20 1 Anon8778 - -
11:25 2 Eva Vink 3 GRIP Nijmegen
11:30 3 Noor Witte 23 Team Kids From The Block
11:35 4 Doenja Sinke 17 Kei Boulderhal
11:40 5 Joanne van Dijk 10
11:45 6 Bente Schiffeleers 5 cLimb
11:50 7 Debby Bogaard 22 Team Delfts Bleau
11:55 8 Elja Leijenhorst 8 Team Delfts Bleau
12:00 9 Simone Gerritsen 2 Monk Eindhoven
12:05 10 Maartje Wilmink 14 Team Delfts Bleau
12:10 11 Pleun Frank 24
12:15 12 Mara Voorthuis 13 Kei Boulderhal
12:20 13 Ellen Timmer 7 North Bound Climbing
12:25 14 Rebecca Toet 9
12:30 15 Marit Zeldenthuis 6
12:35 16 Lisa Klem 25 Boulderhal de Campus
12:40 17 Manon Boereboom 20
12:45 18 Eke de Boer 1 North Bound Climbing
12:50 19 Amber Schiffeleers 4 cLimb
12:55 20 Marrit Elsinga 21 Team Mountain Network
13:00 21 Mette van Liempd 15 Monk Eindhoven
13:05 22 Marit van der Steen 18 Klimhal Amsterdam
13:10 23 Kim van den Hout 16 Unit
13:15 24 Edith Savenije 19 Top-It
Time (Indicative) # Name Bib number Team
11:30 1 Anon8778 - -
11:35 2 Eva Vink 3 GRIP Nijmegen
11:40 3 Noor Witte 23 Team Kids From The Block
11:45 4 Doenja Sinke 17 Kei Boulderhal
11:50 5 Joanne van Dijk 10
11:55 6 Bente Schiffeleers 5 cLimb
12:00 7 Debby Bogaard 22 Team Delfts Bleau
12:05 8 Elja Leijenhorst 8 Team Delfts Bleau
12:10 9 Simone Gerritsen 2 Monk Eindhoven
12:15 10 Maartje Wilmink 14 Team Delfts Bleau
12:20 11 Pleun Frank 24
12:25 12 Mara Voorthuis 13 Kei Boulderhal
12:30 13 Ellen Timmer 7 North Bound Climbing
12:35 14 Rebecca Toet 9
12:40 15 Marit Zeldenthuis 6
12:45 16 Lisa Klem 25 Boulderhal de Campus
12:50 17 Manon Boereboom 20
12:55 18 Eke de Boer 1 North Bound Climbing
13:00 19 Amber Schiffeleers 4 cLimb
13:05 20 Marrit Elsinga 21 Team Mountain Network
13:10 21 Mette van Liempd 15 Monk Eindhoven
13:15 22 Marit van der Steen 18 Klimhal Amsterdam
13:20 23 Kim van den Hout 16 Unit
13:25 24 Edith Savenije 19 Top-It
Time (Indicative) # Name Bib number Team
11:40 1 Anon8778 - -
11:45 2 Eva Vink 3 GRIP Nijmegen
11:50 3 Noor Witte 23 Team Kids From The Block
11:55 4 Doenja Sinke 17 Kei Boulderhal
12:00 5 Joanne van Dijk 10
12:05 6 Bente Schiffeleers 5 cLimb
12:10 7 Debby Bogaard 22 Team Delfts Bleau
12:15 8 Elja Leijenhorst 8 Team Delfts Bleau
12:20 9 Simone Gerritsen 2 Monk Eindhoven
12:25 10 Maartje Wilmink 14 Team Delfts Bleau
12:30 11 Pleun Frank 24
12:35 12 Mara Voorthuis 13 Kei Boulderhal
12:40 13 Ellen Timmer 7 North Bound Climbing
12:45 14 Rebecca Toet 9
12:50 15 Marit Zeldenthuis 6
12:55 16 Lisa Klem 25 Boulderhal de Campus
13:00 17 Manon Boereboom 20
13:05 18 Eke de Boer 1 North Bound Climbing
13:10 19 Amber Schiffeleers 4 cLimb
13:15 20 Marrit Elsinga 21 Team Mountain Network
13:20 21 Mette van Liempd 15 Monk Eindhoven
13:25 22 Marit van der Steen 18 Klimhal Amsterdam
13:30 23 Kim van den Hout 16 Unit
13:35 24 Edith Savenije 19 Top-It
30-10-2021 21:20
# Name Bib number 1 2 3 4 5 Total 1 2 3 4 Total League. Points Team
1 Lisa Klem 25 T1Z1 T1Z1 T3Z1 T1Z1 T1Z1 5T7 5Z5 T1Z1 Z1 T1Z1 T2Z1 3T4 4Z4 100.0 Boulderhal de Campus
2 Amber Schiffeleers 4 T6Z6 T7Z6 Z1 T1Z1 T1Z1 4T15 5Z15 T1Z1 T2Z1 Z5 Z1 2T3 4Z8 80.0 cLimb
3 Pleun Frank 24 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 5T5 5Z5 T2Z1 T3Z1 Z1 Z1 2T5 4Z4 65.0
4 Noor Witte 23 T4Z1 T2Z2 Z1 T3Z3 T1Z1 4T10 5Z8 T1Z1 Z2 Z1 1T1 3Z4 55.0 Team Kids From The Block
5 Edith Savenije 19 T2Z2 Z1 Z6 T3Z1 2T5 4Z10 Z2 Z9 Z1 0T0 3Z12 51.0 Top-It
6 Mara Voorthuis 13 T4Z4 Z2 Z5 Z1 1T4 4Z12 Z3 Z1 0T0 2Z4 47.0 Kei Boulderhal
7 Elja Leijenhorst 8 Z10 Z2 T3Z2 1T3 3Z14 43.0 Team Delfts Bleau
8 Simone Gerritsen 2 Z1 T1Z1 1T1 2Z2 40.0 Monk Eindhoven
9 Kim van den Hout 16 T6Z6 Z4 1T6 2Z10 37.0 Unit
10 Eva Vink 3 Z3 Z1 Z4 Z3 0T0 4Z11 34.0 GRIP Nijmegen
11 Eke de Boer 1 Z5 Z2 Z1 Z5 0T0 4Z13 31.0 North Bound Climbing
12 Mette van Liempd 15 Z8 Z1 Z1 Z4 0T0 4Z14 28.0 Monk Eindhoven
13 Debby Bogaard 22 Z8 Z1 Z2 0T0 3Z11 26.0 Team Delfts Bleau
14 Bente Schiffeleers 5 Z6 Z4 Z2 0T0 3Z12 24.0 cLimb
15 Ellen Timmer 7 Z1 Z1 0T0 2Z2 22.0 North Bound Climbing
16 Manon Boereboom 20 Z2 Z3 0T0 2Z5 20.0
17 Marit Zeldenthuis 6 Z1 0T0 1Z1 18.0
18 Joanne van Dijk 10 Z2 0T0 1Z2 14.0
18 Rebecca Toet 9 Z2 0T0 1Z2 14.0
18 Doenja Sinke 17 Z2 0T0 1Z2 14.0 Kei Boulderhal
21 Marit van der Steen 18 Z14 0T0 1Z14 10.0 Klimhal Amsterdam
22 Marrit Elsinga 21 0T0 0Z0 8.0 Team Mountain Network
22 Anon8778 - 0T0 0Z0 8.0 -
22 Maartje Wilmink 14 0T0 0Z0 8.0 Team Delfts Bleau

Number of competitors: 38

Name Bib number Nat. Team
Xavier Trip 19 NED
Eckart Pruijs 25 NED Boulderhal de Campus
Torben van Kolfschoten 38 NED Monk Amsterdam
Iker Borsten 11 NED Kei Boulderhal
Jesse Vonck 37 NED Monk Amsterdam
Casper van Engelenburg 24 NED Team Delfts Bleau
Ruben van der Neut 39 NED
Tedyano Sordam 10 NED Bruut
Anon8539 - - -
Pepijn Hogt 14 NED Kei Boulderhal
Paul Brand 33 NED T.N.T. Climbing
Ferdinand Schulte 22 NED Kei Boulderhal
Riemer Vegter 28 NED Kei Boulderhal
Simon Boes 12 NED GRIP Nijmegen
Sem van den Akker 17 NED Team Kids From The Block
Rowan Ferwerda 21 NED Sterk
Mark Brand 4 NED Team Mountain Network
Boris van Asselt 3 NED Team Kids From The Block
Mischa Radt 26 NED Team Mountain Network
Youri van der Stap 13 NED Team Delfts Bleau
Remmelt Dirksen 1 NED Unit
Jesse Honkoop 35 NED Team Mountain Network
Abel Mensink 40 NED Team Delfts Bleau
Jesse van der Heijden 31 NED GRIP Nijmegen
Sven Scholten 18 NED Team Delfts Bleau
Mink Eilers 20 NED Team Delfts Bleau
Armen Shamelian 8 NED Sterk
Arno Luypaert 34 BEL
Don van Laere 9 NED Team Delfts Bleau
Vincent van den Berg 29 NED
Idse de Boer 32 NED North Bound Climbing
Michiel Hennevelt 23 NED
Koen Stikvoort 36 NED Team Delfts Bleau
Gregor Struwe 7 NED North Bound Climbing
Nigel Armino 15 NED IVY Climbing
Gib Goudappel 6 NED Team Delfts Bleau
Bob Giesberts 16 NED Radium Boulders
Giel Wieggers 2 NED Monk Amsterdam

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 38

Time (Indicative) # Name Bib number Nat. Team
11:00 1 Jesse van der Heijden 31 NED GRIP Nijmegen
11:05 2 Bob Giesberts 16 NED Radium Boulders
11:10 3 Don van Laere 9 NED Team Delfts Bleau
11:15 4 Paul Brand 33 NED T.N.T. Climbing
11:20 5 Anon8539 - - -
11:25 6 Tedyano Sordam 10 NED Bruut
11:30 7 Koen Stikvoort 36 NED Team Delfts Bleau
11:35 8 Sven Scholten 18 NED Team Delfts Bleau
11:40 9 Torben van Kolfschoten 38 NED Monk Amsterdam
11:45 10 Casper van Engelenburg 24 NED Team Delfts Bleau
11:50 11 Ruben van der Neut 39 NED
11:55 12 Pepijn Hogt 14 NED Kei Boulderhal
12:00 13 Vincent van den Berg 29 NED
12:05 14 Eckart Pruijs 25 NED Boulderhal de Campus
12:10 15 Michiel Hennevelt 23 NED
12:15 16 Jesse Honkoop 35 NED Team Mountain Network
12:20 17 Gregor Struwe 7 NED North Bound Climbing
12:25 18 Riemer Vegter 28 NED Kei Boulderhal
12:30 19 Nigel Armino 15 NED IVY Climbing
12:35 20 Iker Borsten 11 NED Kei Boulderhal
12:40 21 Arno Luypaert 34 BEL
12:45 22 Jesse Vonck 37 NED Monk Amsterdam
12:50 23 Abel Mensink 40 NED Team Delfts Bleau
12:55 24 Remmelt Dirksen 1 NED Unit
13:00 25 Idse de Boer 32 NED North Bound Climbing
13:05 26 Mark Brand 4 NED Team Mountain Network
13:10 27 Youri van der Stap 13 NED Team Delfts Bleau
13:15 28 Boris van Asselt 3 NED Team Kids From The Block
13:20 29 Sem van den Akker 17 NED Team Kids From The Block
13:25 30 Mischa Radt 26 NED Team Mountain Network
13:30 31 Simon Boes 12 NED GRIP Nijmegen
13:35 32 Mink Eilers 20 NED Team Delfts Bleau
13:40 33 Armen Shamelian 8 NED Sterk
13:45 34 Giel Wieggers 2 NED Monk Amsterdam
13:50 35 Xavier Trip 19 NED
13:55 36 Rowan Ferwerda 21 NED Sterk
14:00 37 Gib Goudappel 6 NED Team Delfts Bleau
14:05 38 Ferdinand Schulte 22 NED Kei Boulderhal
Time (Indicative) # Name Bib number Nat. Team
11:10 1 Jesse van der Heijden 31 NED GRIP Nijmegen
11:15 2 Bob Giesberts 16 NED Radium Boulders
11:20 3 Don van Laere 9 NED Team Delfts Bleau
11:25 4 Paul Brand 33 NED T.N.T. Climbing
11:30 5 Anon8539 - - -
11:35 6 Tedyano Sordam 10 NED Bruut
11:40 7 Koen Stikvoort 36 NED Team Delfts Bleau
11:45 8 Sven Scholten 18 NED Team Delfts Bleau
11:50 9 Torben van Kolfschoten 38 NED Monk Amsterdam
11:55 10 Casper van Engelenburg 24 NED Team Delfts Bleau
12:00 11 Ruben van der Neut 39 NED
12:05 12 Pepijn Hogt 14 NED Kei Boulderhal
12:10 13 Vincent van den Berg 29 NED
12:15 14 Eckart Pruijs 25 NED Boulderhal de Campus
12:20 15 Michiel Hennevelt 23 NED
12:25 16 Jesse Honkoop 35 NED Team Mountain Network
12:30 17 Gregor Struwe 7 NED North Bound Climbing
12:35 18 Riemer Vegter 28 NED Kei Boulderhal
12:40 19 Nigel Armino 15 NED IVY Climbing
12:45 20 Iker Borsten 11 NED Kei Boulderhal
12:50 21 Arno Luypaert 34 BEL
12:55 22 Jesse Vonck 37 NED Monk Amsterdam
13:00 23 Abel Mensink 40 NED Team Delfts Bleau
13:05 24 Remmelt Dirksen 1 NED Unit
13:10 25 Idse de Boer 32 NED North Bound Climbing
13:15 26 Mark Brand 4 NED Team Mountain Network
13:20 27 Youri van der Stap 13 NED Team Delfts Bleau
13:25 28 Boris van Asselt 3 NED Team Kids From The Block
13:30 29 Sem van den Akker 17 NED Team Kids From The Block
13:35 30 Mischa Radt 26 NED Team Mountain Network
13:40 31 Simon Boes 12 NED GRIP Nijmegen
13:45 32 Mink Eilers 20 NED Team Delfts Bleau
13:50 33 Armen Shamelian 8 NED Sterk
13:55 34 Giel Wieggers 2 NED Monk Amsterdam
14:00 35 Xavier Trip 19 NED
14:05 36 Rowan Ferwerda 21 NED Sterk
14:10 37 Gib Goudappel 6 NED Team Delfts Bleau
14:15 38 Ferdinand Schulte 22 NED Kei Boulderhal
Time (Indicative) # Name Bib number Nat. Team
11:20 1 Jesse van der Heijden 31 NED GRIP Nijmegen
11:25 2 Bob Giesberts 16 NED Radium Boulders
11:30 3 Don van Laere 9 NED Team Delfts Bleau
11:35 4 Paul Brand 33 NED T.N.T. Climbing
11:40 5 Anon8539 - - -
11:45 6 Tedyano Sordam 10 NED Bruut
11:50 7 Koen Stikvoort 36 NED Team Delfts Bleau
11:55 8 Sven Scholten 18 NED Team Delfts Bleau
12:00 9 Torben van Kolfschoten 38 NED Monk Amsterdam
12:05 10 Casper van Engelenburg 24 NED Team Delfts Bleau
12:10 11 Ruben van der Neut 39 NED
12:15 12 Pepijn Hogt 14 NED Kei Boulderhal
12:20 13 Vincent van den Berg 29 NED
12:25 14 Eckart Pruijs 25 NED Boulderhal de Campus
12:30 15 Michiel Hennevelt 23 NED
12:35 16 Jesse Honkoop 35 NED Team Mountain Network
12:40 17 Gregor Struwe 7 NED North Bound Climbing
12:45 18 Riemer Vegter 28 NED Kei Boulderhal
12:50 19 Nigel Armino 15 NED IVY Climbing
12:55 20 Iker Borsten 11 NED Kei Boulderhal
13:00 21 Arno Luypaert 34 BEL
13:05 22 Jesse Vonck 37 NED Monk Amsterdam
13:10 23 Abel Mensink 40 NED Team Delfts Bleau
13:15 24 Remmelt Dirksen 1 NED Unit
13:20 25 Idse de Boer 32 NED North Bound Climbing
13:25 26 Mark Brand 4 NED Team Mountain Network
13:30 27 Youri van der Stap 13 NED Team Delfts Bleau
13:35 28 Boris van Asselt 3 NED Team Kids From The Block
13:40 29 Sem van den Akker 17 NED Team Kids From The Block
13:45 30 Mischa Radt 26 NED Team Mountain Network
13:50 31 Simon Boes 12 NED GRIP Nijmegen
13:55 32 Mink Eilers 20 NED Team Delfts Bleau
14:00 33 Armen Shamelian 8 NED Sterk
14:05 34 Giel Wieggers 2 NED Monk Amsterdam
14:10 35 Xavier Trip 19 NED
14:15 36 Rowan Ferwerda 21 NED Sterk
14:20 37 Gib Goudappel 6 NED Team Delfts Bleau
14:25 38 Ferdinand Schulte 22 NED Kei Boulderhal
Time (Indicative) # Name Bib number Nat. Team
11:30 1 Jesse van der Heijden 31 NED GRIP Nijmegen
11:35 2 Bob Giesberts 16 NED Radium Boulders
11:40 3 Don van Laere 9 NED Team Delfts Bleau
11:45 4 Paul Brand 33 NED T.N.T. Climbing
11:50 5 Anon8539 - - -
11:55 6 Tedyano Sordam 10 NED Bruut
12:00 7 Koen Stikvoort 36 NED Team Delfts Bleau
12:05 8 Sven Scholten 18 NED Team Delfts Bleau
12:10 9 Torben van Kolfschoten 38 NED Monk Amsterdam
12:15 10 Casper van Engelenburg 24 NED Team Delfts Bleau
12:20 11 Ruben van der Neut 39 NED
12:25 12 Pepijn Hogt 14 NED Kei Boulderhal
12:30 13 Vincent van den Berg 29 NED
12:35 14 Eckart Pruijs 25 NED Boulderhal de Campus
12:40 15 Michiel Hennevelt 23 NED
12:45 16 Jesse Honkoop 35 NED Team Mountain Network
12:50 17 Gregor Struwe 7 NED North Bound Climbing
12:55 18 Riemer Vegter 28 NED Kei Boulderhal
13:00 19 Nigel Armino 15 NED IVY Climbing
13:05 20 Iker Borsten 11 NED Kei Boulderhal
13:10 21 Arno Luypaert 34 BEL
13:15 22 Jesse Vonck 37 NED Monk Amsterdam
13:20 23 Abel Mensink 40 NED Team Delfts Bleau
13:25 24 Remmelt Dirksen 1 NED Unit
13:30 25 Idse de Boer 32 NED North Bound Climbing
13:35 26 Mark Brand 4 NED Team Mountain Network
13:40 27 Youri van der Stap 13 NED Team Delfts Bleau
13:45 28 Boris van Asselt 3 NED Team Kids From The Block
13:50 29 Sem van den Akker 17 NED Team Kids From The Block
13:55 30 Mischa Radt 26 NED Team Mountain Network
14:00 31 Simon Boes 12 NED GRIP Nijmegen
14:05 32 Mink Eilers 20 NED Team Delfts Bleau
14:10 33 Armen Shamelian 8 NED Sterk
14:15 34 Giel Wieggers 2 NED Monk Amsterdam
14:20 35 Xavier Trip 19 NED
14:25 36 Rowan Ferwerda 21 NED Sterk
14:30 37 Gib Goudappel 6 NED Team Delfts Bleau
14:35 38 Ferdinand Schulte 22 NED Kei Boulderhal
Time (Indicative) # Name Bib number Nat. Team
11:40 1 Jesse van der Heijden 31 NED GRIP Nijmegen
11:45 2 Bob Giesberts 16 NED Radium Boulders
11:50 3 Don van Laere 9 NED Team Delfts Bleau
11:55 4 Paul Brand 33 NED T.N.T. Climbing
12:00 5 Anon8539 - - -
12:05 6 Tedyano Sordam 10 NED Bruut
12:10 7 Koen Stikvoort 36 NED Team Delfts Bleau
12:15 8 Sven Scholten 18 NED Team Delfts Bleau
12:20 9 Torben van Kolfschoten 38 NED Monk Amsterdam
12:25 10 Casper van Engelenburg 24 NED Team Delfts Bleau
12:30 11 Ruben van der Neut 39 NED
12:35 12 Pepijn Hogt 14 NED Kei Boulderhal
12:40 13 Vincent van den Berg 29 NED
12:45 14 Eckart Pruijs 25 NED Boulderhal de Campus
12:50 15 Michiel Hennevelt 23 NED
12:55 16 Jesse Honkoop 35 NED Team Mountain Network
13:00 17 Gregor Struwe 7 NED North Bound Climbing
13:05 18 Riemer Vegter 28 NED Kei Boulderhal
13:10 19 Nigel Armino 15 NED IVY Climbing
13:15 20 Iker Borsten 11 NED Kei Boulderhal
13:20 21 Arno Luypaert 34 BEL
13:25 22 Jesse Vonck 37 NED Monk Amsterdam
13:30 23 Abel Mensink 40 NED Team Delfts Bleau
13:35 24 Remmelt Dirksen 1 NED Unit
13:40 25 Idse de Boer 32 NED North Bound Climbing
13:45 26 Mark Brand 4 NED Team Mountain Network
13:50 27 Youri van der Stap 13 NED Team Delfts Bleau
13:55 28 Boris van Asselt 3 NED Team Kids From The Block
14:00 29 Sem van den Akker 17 NED Team Kids From The Block
14:05 30 Mischa Radt 26 NED Team Mountain Network
14:10 31 Simon Boes 12 NED GRIP Nijmegen
14:15 32 Mink Eilers 20 NED Team Delfts Bleau
14:20 33 Armen Shamelian 8 NED Sterk
14:25 34 Giel Wieggers 2 NED Monk Amsterdam
14:30 35 Xavier Trip 19 NED
14:35 36 Rowan Ferwerda 21 NED Sterk
14:40 37 Gib Goudappel 6 NED Team Delfts Bleau
14:45 38 Ferdinand Schulte 22 NED Kei Boulderhal
30-10-2021 21:20
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 Total 1 2 3 4 Total League. Points Team
1 Don van Laere 9 NED T3Z3 T1Z1 Z1 T1Z1 T3Z1 4T8 5Z7 Z1 T4Z1 Z1 T1Z1 2T5 4Z4 100.0 Team Delfts Bleau
2 Mischa Radt 26 NED T2Z2 Z1 Z1 T1Z1 T2Z1 3T5 5Z6 Z3 T4Z1 T1Z1 Z1 2T5 4Z6 80.0 Team Mountain Network
3 Mark Brand 4 NED T3Z3 T3Z1 T3Z3 Z3 T1Z1 4T10 5Z11 Z3 T2Z2 T1Z1 2T3 3Z6 65.0 Team Mountain Network
4 Paul Brand 33 NED T3Z3 T1Z1 Z4 T2Z1 Z1 3T6 5Z10 T1Z1 T4Z1 2T5 2Z2 55.0 T.N.T. Climbing
5 Abel Mensink 40 NED T5Z5 Z2 T7Z5 Z1 2T12 4Z13 T1Z1 T6Z4 2T7 2Z5 51.0 Team Delfts Bleau
6 Nigel Armino 15 NED Z11 T1Z1 Z1 Z3 Z2 1T1 5Z18 Z6 T3Z3 Z5 1T3 3Z14 47.0 IVY Climbing
7 Michiel Hennevelt 23 NED T3Z3 Z3 Z5 Z1 1T3 4Z12 43.0
8 Gregor Struwe 7 NED T6Z6 Z1 Z3 Z2 1T6 4Z12 40.0 North Bound Climbing
9 Vincent van den Berg 29 NED T7Z7 Z1 Z1 Z6 1T7 4Z15 37.0
10 Arno Luypaert 34 BEL T8Z8 Z2 Z1 Z2 1T8 4Z13 34.0
11 Giel Wieggers 2 NED T8Z8 Z5 Z2 Z1 1T8 4Z16 31.0 Monk Amsterdam
12 Remmelt Dirksen 1 NED T10Z10 Z1 Z1 Z1 1T10 4Z13 28.0 Unit
13 Ferdinand Schulte 22 NED T11Z11 Z2 Z1 Z1 1T11 4Z15 26.0 Kei Boulderhal
14 Simon Boes 12 NED T7Z6 Z2 Z1 1T7 3Z9 24.0 GRIP Nijmegen
15 Idse de Boer 32 NED T11Z4 1T11 1Z4 22.0 North Bound Climbing
16 Boris van Asselt 3 NED Z5 Z1 Z1 Z2 0T0 4Z9 20.0 Team Kids From The Block
17 Tedyano Sordam 10 NED Z12 Z1 Z1 Z2 0T0 4Z16 18.0 Bruut
18 Jesse van der Heijden 31 NED Z8 Z5 Z1 0T0 3Z14 16.0 GRIP Nijmegen
19 Torben van Kolfschoten 38 NED Z5 Z5 Z5 0T0 3Z15 14.0 Monk Amsterdam
20 Armen Shamelian 8 NED Z11 Z3 Z2 0T0 3Z16 12.0 Sterk
21 Eckart Pruijs 25 NED Z1 Z1 0T0 2Z2 10.0 Boulderhal de Campus
22 Riemer Vegter 28 NED Z3 Z2 0T0 2Z5 9.0 Kei Boulderhal
23 Bob Giesberts 16 NED Z3 Z3 0T0 2Z6 8.0 Radium Boulders
24 Youri van der Stap 13 NED Z6 Z1 0T0 2Z7 7.0 Team Delfts Bleau
25 Rowan Ferwerda 21 NED Z6 Z2 0T0 2Z8 6.0 Sterk
26 Pepijn Hogt 14 NED Z7 Z4 0T0 2Z11 5.0 Kei Boulderhal
27 Anon8539 - - Z13 Z3 0T0 2Z16 4.0 -
28 Casper van Engelenburg 24 NED Z2 0T0 1Z2 3.0 Team Delfts Bleau
29 Ruben van der Neut 39 NED Z4 0T0 1Z4 2.0
29 Sem van den Akker 17 NED Z4 0T0 1Z4 2.0 Team Kids From The Block
31 Koen Stikvoort 36 NED Z7 0T0 1Z7 0.0 Team Delfts Bleau
32 Xavier Trip 19 NED Z9 0T0 1Z9 0.0
33 Iker Borsten 11 NED Z10 0T0 1Z10 0.0 Kei Boulderhal
34 Jesse Honkoop 35 NED Z11 0T0 1Z11 0.0 Team Mountain Network
35 Jesse Vonck 37 NED 0T0 0Z0 0.0 Monk Amsterdam
35 Sven Scholten 18 NED 0T0 0Z0 0.0 Team Delfts Bleau
35 Mink Eilers 20 NED 0T0 0Z0 0.0 Team Delfts Bleau
35 Gib Goudappel 6 NED 0T0 0Z0 0.0 Team Delfts Bleau

Team Results

# Team Total
1 Team Delfts Bleau 235.0
2 Team Mountain Network 161.0
3 North Bound Climbing 115.0
4 Boulderhal de Campus 110.0
5 cLimb 104.0
6 Kei Boulderhal 101.0
7 Team Kids From The Block 77.0
8 GRIP Nijmegen 74.0
9 Monk Eindhoven 68.0
10 Unit 65.0
11 T.N.T. Climbing 55.0
12 Top-It 51.0
13 IVY Climbing 47.0
14 Monk Amsterdam 45.0
15 Bruut 18.0
15 Sterk 18.0
17 Klimhal Amsterdam 10.0
18 Radium Boulders 8.0