Boulder 4, Sun, 17 Apr 2022 11:00:00 +0200, Boulderhal de Campus, Den Haag

Discipline: Boulder
League: BOULDER 2022
Status: Processed
Description:

Let op! Deze wedstrijd is op zondag i.p.v. zaterdag.

Wedstrijdformat:
De wedstrijd bestaat uit een on-sight voorronde met 5 boulders (IFSC 1/2 finale format) en een on-sight finale (IFSC finale format) met 4 boulders. Er wordt geklommen in twee wedstrijdcategorieën; Heren en Dames.

Het tijdschema:
HEREN
09:30u Boulderhal geopend + aanmelding open
10:30u Isolatie gesloten Heren
11:00u Start Kwalificatie Heren
13:50u Einde kwalificatie Heren

DAMES
13:00u Isolatie gesloten Dames
13:30u Start Kwalificatie Dames
15:10u Einde kwalificatie Dames

FINALE
15:30u Isolatie gesloten Finalisten
16:15u Start finale 
18:05u Einde finale 

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €17,50,-.

Minimum leeftijd voor deelname: vanaf geboortejaar 2006. Deze wedstrijd valt onder wedstrijd seizoen 2022.
Op de hoogte blijven van het laatste wedstrijdnieuws? Meld je aan voor de nieuwsbrief wedstrijdsport.

Number of competitors: 13

Name Bib number Team Rem
Manon Boereboom 6
Edith Savenije 13 Kei Boulderhal
Lisa Klem 10 Boulderhal de Campus
Amber Schiffeleers 5 IVY Climbing
Simone Gerritsen 4 Monk Eindhoven
Anya van Essen 7 Team Mountain Network Disp
Debby Bogaard 16 Team Delfts Bleau
Maartje Wilmink 8 Team Delfts Bleau
Klaar van den Beuken 15 Ayers Rookies
Noor Witte 9
Evy Loef 1 Team Delfts Bleau
Eva Vink 3 GRIP Nijmegen
Eke de Boer 2

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 13

Time (Indicative) # Name Bib number Team
13:30 1 Lisa Klem 10 Boulderhal de Campus
13:35 2 Noor Witte 9
13:40 3 Evy Loef 1 Team Delfts Bleau
13:45 4 Eke de Boer 2
13:50 5 Eva Vink 3 GRIP Nijmegen
13:55 6 Amber Schiffeleers 5 IVY Climbing
14:00 7 Manon Boereboom 6
14:05 8 Maartje Wilmink 8 Team Delfts Bleau
14:10 9 Simone Gerritsen 4 Monk Eindhoven
14:15 10 Debby Bogaard 16 Team Delfts Bleau
14:20 11 Edith Savenije 13 Kei Boulderhal
14:25 12 Klaar van den Beuken 15 Ayers Rookies
14:30 13 Anya van Essen 7 Team Mountain Network
Time (Indicative) # Name Bib number Team
13:40 1 Lisa Klem 10 Boulderhal de Campus
13:45 2 Noor Witte 9
13:50 3 Evy Loef 1 Team Delfts Bleau
13:55 4 Eke de Boer 2
14:00 5 Eva Vink 3 GRIP Nijmegen
14:05 6 Amber Schiffeleers 5 IVY Climbing
14:10 7 Manon Boereboom 6
14:15 8 Maartje Wilmink 8 Team Delfts Bleau
14:20 9 Simone Gerritsen 4 Monk Eindhoven
14:25 10 Debby Bogaard 16 Team Delfts Bleau
14:30 11 Edith Savenije 13 Kei Boulderhal
14:35 12 Klaar van den Beuken 15 Ayers Rookies
14:40 13 Anya van Essen 7 Team Mountain Network
Time (Indicative) # Name Bib number Team
13:50 1 Lisa Klem 10 Boulderhal de Campus
13:55 2 Noor Witte 9
14:00 3 Evy Loef 1 Team Delfts Bleau
14:05 4 Eke de Boer 2
14:10 5 Eva Vink 3 GRIP Nijmegen
14:15 6 Amber Schiffeleers 5 IVY Climbing
14:20 7 Manon Boereboom 6
14:25 8 Maartje Wilmink 8 Team Delfts Bleau
14:30 9 Simone Gerritsen 4 Monk Eindhoven
14:35 10 Debby Bogaard 16 Team Delfts Bleau
14:40 11 Edith Savenije 13 Kei Boulderhal
14:45 12 Klaar van den Beuken 15 Ayers Rookies
14:50 13 Anya van Essen 7 Team Mountain Network
Time (Indicative) # Name Bib number Team
14:00 1 Lisa Klem 10 Boulderhal de Campus
14:05 2 Noor Witte 9
14:10 3 Evy Loef 1 Team Delfts Bleau
14:15 4 Eke de Boer 2
14:20 5 Eva Vink 3 GRIP Nijmegen
14:25 6 Amber Schiffeleers 5 IVY Climbing
14:30 7 Manon Boereboom 6
14:35 8 Maartje Wilmink 8 Team Delfts Bleau
14:40 9 Simone Gerritsen 4 Monk Eindhoven
14:45 10 Debby Bogaard 16 Team Delfts Bleau
14:50 11 Edith Savenije 13 Kei Boulderhal
14:55 12 Klaar van den Beuken 15 Ayers Rookies
15:00 13 Anya van Essen 7 Team Mountain Network
Time (Indicative) # Name Bib number Team
14:10 1 Lisa Klem 10 Boulderhal de Campus
14:15 2 Noor Witte 9
14:20 3 Evy Loef 1 Team Delfts Bleau
14:25 4 Eke de Boer 2
14:30 5 Eva Vink 3 GRIP Nijmegen
14:35 6 Amber Schiffeleers 5 IVY Climbing
14:40 7 Manon Boereboom 6
14:45 8 Maartje Wilmink 8 Team Delfts Bleau
14:50 9 Simone Gerritsen 4 Monk Eindhoven
14:55 10 Debby Bogaard 16 Team Delfts Bleau
15:00 11 Edith Savenije 13 Kei Boulderhal
15:05 12 Klaar van den Beuken 15 Ayers Rookies
15:10 13 Anya van Essen 7 Team Mountain Network
17-04-2022 18:18
# Name Bib number 1 2 3 4 5 Total 1 2 3 4 Total League. Points Team
1 Lisa Klem 10 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 4T4 5Z6 T2Z1 T3Z3 T1Z1 T1Z1 4T7 4Z6 100.0 Boulderhal de Campus
2 Noor Witte 9 T1Z1 T2Z1 T3Z1 T1Z1 Z1 4T7 5Z5 T2Z1 T6Z6 T1Z1 T4Z4 4T13 4Z12 80.0
3 Anya van Essen 7 T1Z1 T3Z3 T1Z1 Z2 3T5 4Z7 Z2 Z1 T1Z1 T1Z1 2T2 4Z5 65.0 Team Mountain Network
4 Amber Schiffeleers 5 T1Z1 Z1 T6Z2 Z2 Z3 2T7 5Z9 Z1 Z6 T4Z4 Z12 1T4 4Z23 55.0 IVY Climbing
5 Eva Vink 3 T2Z2 Z1 Z1 1T2 3Z4 Z1 T6Z2 1T6 2Z3 51.0 GRIP Nijmegen
6 Simone Gerritsen 4 Z2 Z2 T6Z1 Z4 1T6 4Z9 Z4 Z2 Z1 0T0 3Z7 47.0 Monk Eindhoven
7 Klaar van den Beuken 15 T1Z1 Z5 1T1 2Z6 43.0 Ayers Rookies
8 Evy Loef 1 T3Z3 1T3 1Z3 40.0 Team Delfts Bleau
9 Eke de Boer 2 Z2 Z4 0T0 2Z6 37.0
10 Manon Boereboom 6 Z6 Z2 0T0 2Z8 34.0
11 Debby Bogaard 16 Z1 0T0 1Z1 30.0 Team Delfts Bleau
11 Maartje Wilmink 8 Z1 0T0 1Z1 30.0 Team Delfts Bleau
13 Edith Savenije 13 Z16 0T0 1Z16 26.0 Kei Boulderhal

Number of competitors: 22

Name Bib number Nat. Team
Eckart Pruijs 10 NED Boulderhal de Campus
Xavier Trip 20 NED Kei Boulderhal
Ferdinand Schulte 18 NED Kei Boulderhal
Abel Mensink 4 NED Team Delfts Bleau
Boris van Asselt 24 NED Team Kids From The Block
Jens de Louw 6 NED Team Mountain Network
Michiel Hennevelt 13 NED
Youri van der Stap 12 NED Team Delfts Bleau
Iker Borsten 11 NED Kei Boulderhal
Torben van Kolfschoten 7 NED Monk Amsterdam
Don van Laere 8 NED Team Delfts Bleau
Voeslav Savelev 5 RUS Team Mountain Network
Paul Brand 21 NED T.N.T. Climbing
Armen Shamelian 23 NED Sterk
Vincent van den Berg 25 NED
Mark Brand 9 NED Team Mountain Network
Tedyano Sordam 14 NED Bruut
Jitse Remes 16 BEL BVKB - Klimax
Jesse Honkoop 19 NED Team Mountain Network
Sven Scholten 1 NED Team Delfts Bleau
Giel Wieggers 17 NED Monk Amsterdam
Arno Luypaert 15 BEL Bleau Climbing Team

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 22

Time (Indicative) # Name Bib number Nat. Team
11:00 1 Xavier Trip 20 NED Kei Boulderhal
11:05 2 Jens de Louw 6 NED Team Mountain Network
11:10 3 Don van Laere 8 NED Team Delfts Bleau
11:15 4 Jesse Honkoop 19 NED Team Mountain Network
11:20 5 Eckart Pruijs 10 NED Boulderhal de Campus
11:25 6 Torben van Kolfschoten 7 NED Monk Amsterdam
11:30 7 Tedyano Sordam 14 NED Bruut
11:35 8 Mark Brand 9 NED Team Mountain Network
11:40 9 Abel Mensink 4 NED Team Delfts Bleau
11:45 10 Paul Brand 21 NED T.N.T. Climbing
11:50 11 Michiel Hennevelt 13 NED
11:55 12 Ferdinand Schulte 18 NED Kei Boulderhal
12:00 13 Jitse Remes 16 BEL BVKB - Klimax
12:05 14 Arno Luypaert 15 BEL Bleau Climbing Team
12:10 15 Boris van Asselt 24 NED Team Kids From The Block
12:15 16 Sven Scholten 1 NED Team Delfts Bleau
12:20 17 Vincent van den Berg 25 NED
12:25 18 Youri van der Stap 12 NED Team Delfts Bleau
12:30 19 Armen Shamelian 23 NED Sterk
12:35 20 Iker Borsten 11 NED Kei Boulderhal
12:40 21 Giel Wieggers 17 NED Monk Amsterdam
12:45 22 Voeslav Savelev 5 RUS Team Mountain Network
Time (Indicative) # Name Bib number Nat. Team
11:10 1 Xavier Trip 20 NED Kei Boulderhal
11:15 2 Jens de Louw 6 NED Team Mountain Network
11:20 3 Don van Laere 8 NED Team Delfts Bleau
11:25 4 Jesse Honkoop 19 NED Team Mountain Network
11:30 5 Eckart Pruijs 10 NED Boulderhal de Campus
11:35 6 Torben van Kolfschoten 7 NED Monk Amsterdam
11:40 7 Tedyano Sordam 14 NED Bruut
11:45 8 Mark Brand 9 NED Team Mountain Network
11:50 9 Abel Mensink 4 NED Team Delfts Bleau
11:55 10 Paul Brand 21 NED T.N.T. Climbing
12:00 11 Michiel Hennevelt 13 NED
12:05 12 Ferdinand Schulte 18 NED Kei Boulderhal
12:10 13 Jitse Remes 16 BEL BVKB - Klimax
12:15 14 Arno Luypaert 15 BEL Bleau Climbing Team
12:20 15 Boris van Asselt 24 NED Team Kids From The Block
12:25 16 Sven Scholten 1 NED Team Delfts Bleau
12:30 17 Vincent van den Berg 25 NED
12:35 18 Youri van der Stap 12 NED Team Delfts Bleau
12:40 19 Armen Shamelian 23 NED Sterk
12:45 20 Iker Borsten 11 NED Kei Boulderhal
12:50 21 Giel Wieggers 17 NED Monk Amsterdam
12:55 22 Voeslav Savelev 5 RUS Team Mountain Network
Time (Indicative) # Name Bib number Nat. Team
11:20 1 Xavier Trip 20 NED Kei Boulderhal
11:25 2 Jens de Louw 6 NED Team Mountain Network
11:30 3 Don van Laere 8 NED Team Delfts Bleau
11:35 4 Jesse Honkoop 19 NED Team Mountain Network
11:40 5 Eckart Pruijs 10 NED Boulderhal de Campus
11:45 6 Torben van Kolfschoten 7 NED Monk Amsterdam
11:50 7 Tedyano Sordam 14 NED Bruut
11:55 8 Mark Brand 9 NED Team Mountain Network
12:00 9 Abel Mensink 4 NED Team Delfts Bleau
12:05 10 Paul Brand 21 NED T.N.T. Climbing
12:10 11 Michiel Hennevelt 13 NED
12:15 12 Ferdinand Schulte 18 NED Kei Boulderhal
12:20 13 Jitse Remes 16 BEL BVKB - Klimax
12:25 14 Arno Luypaert 15 BEL Bleau Climbing Team
12:30 15 Boris van Asselt 24 NED Team Kids From The Block
12:35 16 Sven Scholten 1 NED Team Delfts Bleau
12:40 17 Vincent van den Berg 25 NED
12:45 18 Youri van der Stap 12 NED Team Delfts Bleau
12:50 19 Armen Shamelian 23 NED Sterk
12:55 20 Iker Borsten 11 NED Kei Boulderhal
13:00 21 Giel Wieggers 17 NED Monk Amsterdam
13:05 22 Voeslav Savelev 5 RUS Team Mountain Network
Time (Indicative) # Name Bib number Nat. Team
11:30 1 Xavier Trip 20 NED Kei Boulderhal
11:35 2 Jens de Louw 6 NED Team Mountain Network
11:40 3 Don van Laere 8 NED Team Delfts Bleau
11:45 4 Jesse Honkoop 19 NED Team Mountain Network
11:50 5 Eckart Pruijs 10 NED Boulderhal de Campus
11:55 6 Torben van Kolfschoten 7 NED Monk Amsterdam
12:00 7 Tedyano Sordam 14 NED Bruut
12:05 8 Mark Brand 9 NED Team Mountain Network
12:10 9 Abel Mensink 4 NED Team Delfts Bleau
12:15 10 Paul Brand 21 NED T.N.T. Climbing
12:20 11 Michiel Hennevelt 13 NED
12:25 12 Ferdinand Schulte 18 NED Kei Boulderhal
12:30 13 Jitse Remes 16 BEL BVKB - Klimax
12:35 14 Arno Luypaert 15 BEL Bleau Climbing Team
12:40 15 Boris van Asselt 24 NED Team Kids From The Block
12:45 16 Sven Scholten 1 NED Team Delfts Bleau
12:50 17 Vincent van den Berg 25 NED
12:55 18 Youri van der Stap 12 NED Team Delfts Bleau
13:00 19 Armen Shamelian 23 NED Sterk
13:05 20 Iker Borsten 11 NED Kei Boulderhal
13:10 21 Giel Wieggers 17 NED Monk Amsterdam
13:15 22 Voeslav Savelev 5 RUS Team Mountain Network
Time (Indicative) # Name Bib number Nat. Team
11:40 1 Xavier Trip 20 NED Kei Boulderhal
11:45 2 Jens de Louw 6 NED Team Mountain Network
11:50 3 Don van Laere 8 NED Team Delfts Bleau
11:55 4 Jesse Honkoop 19 NED Team Mountain Network
12:00 5 Eckart Pruijs 10 NED Boulderhal de Campus
12:05 6 Torben van Kolfschoten 7 NED Monk Amsterdam
12:10 7 Tedyano Sordam 14 NED Bruut
12:15 8 Mark Brand 9 NED Team Mountain Network
12:20 9 Abel Mensink 4 NED Team Delfts Bleau
12:25 10 Paul Brand 21 NED T.N.T. Climbing
12:30 11 Michiel Hennevelt 13 NED
12:35 12 Ferdinand Schulte 18 NED Kei Boulderhal
12:40 13 Jitse Remes 16 BEL BVKB - Klimax
12:45 14 Arno Luypaert 15 BEL Bleau Climbing Team
12:50 15 Boris van Asselt 24 NED Team Kids From The Block
12:55 16 Sven Scholten 1 NED Team Delfts Bleau
13:00 17 Vincent van den Berg 25 NED
13:05 18 Youri van der Stap 12 NED Team Delfts Bleau
13:10 19 Armen Shamelian 23 NED Sterk
13:15 20 Iker Borsten 11 NED Kei Boulderhal
13:20 21 Giel Wieggers 17 NED Monk Amsterdam
13:25 22 Voeslav Savelev 5 RUS Team Mountain Network
17-04-2022 18:18
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 Total 1 2 3 4 Total League. Points Team
1 Mark Brand 9 NED T2Z2 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T2Z1 5T8 5Z6 T5Z4 T4Z4 Z1 T3Z3 3T12 4Z12 100.0 Team Mountain Network
2 Paul Brand 21 NED T1Z1 T4Z3 T1Z1 Z1 T2Z1 4T8 5Z7 T3Z1 T2Z2 Z1 2T5 3Z4 80.0 T.N.T. Climbing
3 Jens de Louw 6 NED T3Z1 Z5 T3Z1 T2Z1 T2Z1 4T10 5Z9 Z1 T2Z2 Z1 1T2 3Z4 65.0 Team Mountain Network
4 Don van Laere 8 NED Z5 T3Z1 T3Z2 T1Z1 T1Z1 4T8 5Z10 Z1 Z1 T4Z4 1T4 3Z6 55.0 Team Delfts Bleau
5 Ferdinand Schulte 18 NED Z1 T2Z1 Z2 T1Z1 2T3 4Z5 Z2 Z3 DNS DNS 0T0 2Z5 51.0 Kei Boulderhal
6 Abel Mensink 4 NED Z3 T4Z2 T4Z1 Z5 T1Z1 3T9 5Z12 DNS DNS DNS DNS 0T0 0Z0 47.0 Team Delfts Bleau
7 Arno Luypaert 15 BEL T3Z2 Z10 T5Z5 Z10 2T8 4Z27 43.0 Bleau Climbing Team
8 Jitse Remes 16 BEL T2Z1 Z5 T4Z2 2T6 3Z8 40.0 BVKB - Klimax
9 Youri van der Stap 12 NED Z3 T3Z1 T4Z2 2T7 3Z6 37.0 Team Delfts Bleau
10 Tedyano Sordam 14 NED T4Z1 T1Z1 2T5 2Z2 34.0 Bruut
11 Vincent van den Berg 25 NED Z3 Z12 T1Z1 Z1 1T1 4Z17 31.0
12 Boris van Asselt 24 NED Z1 Z7 Z3 T3Z2 1T3 4Z13 28.0 Team Kids From The Block
13 Michiel Hennevelt 13 NED Z1 Z2 T2Z1 1T2 3Z4 26.0
14 Giel Wieggers 17 NED Z3 Z8 T2Z1 1T2 3Z12 24.0 Monk Amsterdam
15 Armen Shamelian 23 NED Z11 Z8 T2Z1 1T2 3Z20 22.0 Sterk
16 Voeslav Savelev 5 RUS Z3 Z1 T3Z1 1T3 3Z5 20.0 Team Mountain Network
17 Iker Borsten 11 NED Z4 Z3 T4Z3 1T4 3Z10 18.0 Kei Boulderhal
18 Eckart Pruijs 10 NED Z2 Z2 Z1 Z3 0T0 4Z8 16.0 Boulderhal de Campus
19 Xavier Trip 20 NED Z2 Z1 Z5 0T0 3Z8 14.0 Kei Boulderhal
20 Jesse Honkoop 19 NED Z1 Z3 Z7 0T0 3Z11 12.0 Team Mountain Network
21 Torben van Kolfschoten 7 NED Z12 Z6 Z8 0T0 3Z26 10.0 Monk Amsterdam
22 Sven Scholten 1 NED 0T0 0Z0 9.0 Team Delfts Bleau

Team Results

# Team Total
1 Team Mountain Network 250.0
2 Team Delfts Bleau 239.0
3 Boulderhal de Campus 116.0
4 Kei Boulderhal 109.0
5 T.N.T. Climbing 80.0
6 IVY Climbing 55.0
7 GRIP Nijmegen 51.0
8 Monk Eindhoven 47.0
9 Ayers Rookies 43.0
9 Bleau Climbing Team 43.0
11 BVKB - Klimax 40.0
12 Monk Amsterdam 34.0
12 Bruut 34.0
14 Team Kids From The Block 28.0
15 Sterk 22.0