Boulder 3, Sat, 18 Dec 2021 11:00:00 +0100, Sterk Spoor, Utrecht

Discipline: Boulder
League: BOULDER 2022
Status: Open for registration (Registration closes: Mon, 13 Dec 2021 23:59:00 +0100)
Description:

Let op: Nieuwe Sterk Spoor locatie
Meetmoment 1 Boulder.

De wedstrijd bestaat uit een on-sight voorronde met 5 boulders (IFSC 1/2 finale format) en een on-sight finale (IFSC finale format) met 4 boulders. Er wordt geklommen in twee wedstrijdcategorieën en twee startgroepen; Heren en Dames.

Het voorlopige tijdschema:

09:30 uur Boulderhal geopend + aanmelding open
10:30 uur Isolatie gesloten
11:00 uur Start kwalificaties Dames + Heren
13:30 uur Einde kwalificatie Dames
14:30 uur Einde kwalificatie Heren
14:45 uur Isolatie gesloten finalisten
16:30 uur Start Finale
18:15 uur Prijsuitreiking

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €17,50,-.

Minimum leeftijd voor deelname: vanaf geboortejaar 2006. Deze wedstrijd valt onder wedstrijd seizoen 2022.
Op de hoogte blijven van het laatste wedstrijdnieuws? Meld je aan voor de nieuwsbrief wedstrijdsport.

Number of competitors: 7

Name Bib number Team
Rebecca Toet
Doenja Sinke Kei Boulderhal
Edith Savenije Kei Boulderhal
Malin Locher
Lisa Klem Boulderhal de Campus
Joanne van Dijk Kei Boulderhal
Ysa Rakestraw Monk Eindhoven
No startlist available yet
No preliminary results yet

Number of competitors: 14

Name Bib number Team
Eckart Pruijs Boulderhal de Campus
Xavier Trip Kei Boulderhal
Casper van Engelenburg Team Delfts Bleau
Ynze Visser Boulderhal de Campus
Ferdinand Schulte Kei Boulderhal
Sem van den Akker Team Kids From The Block
Abel Mensink Team Delfts Bleau
Lencho Palstra
Boris van Asselt Team Kids From The Block
Jens de Louw Team Mountain Network
Michiel Hennevelt
Youri van der Stap Team Delfts Bleau
Iker Borsten Kei Boulderhal
Taran Tai-Tin-Woei Team Kids From The Block
No startlist available yet
No preliminary results yet

Team Results

No team results