Jeugd Boulder 2 JAB , Sat, 27 Nov 2021 10:30:00 +0100, Boulderhal de Campus, Den Haag

Discipline: Boulder
League: JEUGD BOULDER JAB 2022
Status: Processed
Description:


Let op! Geen publiek toegestaan. Geldige QR code voor deelnemers en coaches.

Wedstrijdgebied:
Het wedstrijdgebied wordt uitsluitend toegankelijk voor deelnemers en de toegewezen coaches. Coaches dienen zich via het WAS aan te melden voor het einde van de inschrijfdatum. Elke deelnemer heeft recht op één coach. Deze coach is aangesloten bij een boulderhal als trainer/coach of is een erkende trainer door de NKBV. Deelnemers die geen trainer of coach hebben, en één van hun ouders als coach mee willen. Kunnen hiervoor vrijstelling aanvragen voor seizoen 2022 bij de wedstrijdcoördinator via een mail naar wedstrijden@nkbv.nl.

Met deze verandering willen we de NJBC een nog formeler wedstrijdformat geven. Tevens willen we deelnemers stimuleren om zich aan te sluiten bij een trainingsgroep om zo een nog betere voorbereiding te krijgen op de NJBC. Voor het seizoen 2022 is er gekozen voor een overgangsjaar zodat iedereen de mogelijkheid krijgt om aan de verandering te wennen en zich aan te sluiten bij een trainingsgroep.

Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 2003 en 2004], Jeugd A [2005 en 2006] en Jeugd B [2007 en 2008].
Jongens en Meisjes vormen per leeftijdscategorie een eigen wedstrijdcategorie, in totaal zijn er 6 wedstrijdcategorieën.

De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit twee rondes. De kwalificatieronde bestaat uit 6 flash boulders. Per boulder mag je maximaal 5 pogingen doen. De definitieve tijd van de flash ronde wordt op de wedstrijddag mede bepaald door het aantal deelnemers per startgroep. Daarna volgt voor de 6 hoogst geplaatste klimmers per categorie een finale met 3 on sight boulders. Per boulder krijg je 5 minuten klimtijd en tussen de boulders krijg je 5 minuten rust. Het wedstrijdformat van deze ronde is vergelijkbaar met een IFSC World Cup 1/2 finale.

Het tijdschema:
09:00 uur Hal + aanmelding open
09:30 uur Sluiting aanmelding categorie Jongens B
10:00 uur Start kwalificatie categorie jongens B
12:15 uur Einde kwalificatie categorie jongens B

12:00 uur Sluiting aanmelding categorie Meisjes B + Meisjes A
12:30 uur Start kwalificatie categorie Meisjes B + Meisjes A
15:30 uur Einde kwalificatie categorie Meisjes B + Meisjes A

Finale B
15:45 uur Sluit isolatie Jeugd B
16:00 uur Start Finale Jongens B
16:35 uur Start Finale Meisjes B
17:30 uur Prijsuitreiking Jeugd B

15:30 uur Sluiting aanmelding categorie Jongens A
16:00 uur Start kwalificatie categorie Jongens A
18:00 uur Einde kwalificatie categorie Jongens A

17:45 uur Sluiting aanmelding categorie Junioren
18:15 uur Start kwalificatie categorie Junioren
20:15 uur Einde kwalificatie categorie Junioren
20:30 uur Sluiting Isolatie categorie Junioren + Jeugd A

Finales A+ Junioren:
21:00 uur Start Finale categorie Jeugd A
21:35 uur Start Finale categorie Jeugd Junioren
22:30 uur Prijsuitreiking A + Junioren

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €17,50,-. Deze wedstrijd valt onder wedstrijd seizoen 2022.
Op de hoogte blijven van het laatste wedstrijdnieuws? Meld je aan voor de nieuwsbrief wedstrijdsport.

Jongens Junioren

Number of competitors: 24

Name Bib number Nat. Team
Eckart Pruijs 223 NED Boulderhal de Campus
Flemming Shalders 206 NED Team Fabriek
Ronin de Vreeze 208 NED Monk Amsterdam
Ynze Visser 211 NED Boulderhal de Campus
Mick Stringer 215 NED Team Fabriek
Youri van der Stap 222 NED Team Delfts Bleau
Paul Brand 214 NED T.N.T. Climbing
Kyan Claessens 212 NED Graviton Bouldergym
Gijs Kieboom 204 NED Climb Up
Mink Eilers 220 NED Team Delfts Bleau
Kevin Peeters 209 NED Monk Rotterdam
Julian Schenkel 202 NED Team Mountain Network
Sven Scholten 203 NED Team Delfts Bleau
IJsbrand Meeter 200 NED Monk Amsterdam
Merijn Langkamp 219 NED GRIP Nijmegen
Gideon Zuiker 205 NED GRIP Nijmegen
Timon Vos 218 NED GRIP Nijmegen
Jelle Prosperi 217 NED Monk Rotterdam
Anon9541 - - -
Gib Goudappel 210 NED Team Delfts Bleau
Tobias de Boer 221 NED Monk Rotterdam
Tom Crouwel 201 NED Climb Up
Roman Schaekers 213 NED Climb Up
Eliot Mauries 207 FRA

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 24

# Name Bib number Nat. Team
1 Tobias de Boer 221 NED Monk Rotterdam
2 Ronin de Vreeze 208 NED Monk Amsterdam
3 Julian Schenkel 202 NED Team Mountain Network
4 Anon9541 - - -
5 Roman Schaekers 213 NED Climb Up
6 Kevin Peeters 209 NED Monk Rotterdam
7 Mink Eilers 220 NED Team Delfts Bleau
8 Gib Goudappel 210 NED Team Delfts Bleau
9 Tom Crouwel 201 NED Climb Up
10 Gideon Zuiker 205 NED GRIP Nijmegen
11 Paul Brand 214 NED T.N.T. Climbing
12 Youri van der Stap 222 NED Team Delfts Bleau
13 Mick Stringer 215 NED Team Fabriek
14 Merijn Langkamp 219 NED GRIP Nijmegen
15 Gijs Kieboom 204 NED Climb Up
16 IJsbrand Meeter 200 NED Monk Amsterdam
17 Flemming Shalders 206 NED Team Fabriek
18 Jelle Prosperi 217 NED Monk Rotterdam
19 Ynze Visser 211 NED Boulderhal de Campus
20 Sven Scholten 203 NED Team Delfts Bleau
21 Eckart Pruijs 223 NED Boulderhal de Campus
22 Timon Vos 218 NED GRIP Nijmegen
23 Eliot Mauries 207 FRA
24 Kyan Claessens 212 NED Graviton Bouldergym
# Name Bib number Nat. Team
1 Tobias de Boer 221 NED Monk Rotterdam
2 Ronin de Vreeze 208 NED Monk Amsterdam
3 Julian Schenkel 202 NED Team Mountain Network
4 Anon9541 - - -
5 Roman Schaekers 213 NED Climb Up
6 Kevin Peeters 209 NED Monk Rotterdam
7 Mink Eilers 220 NED Team Delfts Bleau
8 Gib Goudappel 210 NED Team Delfts Bleau
9 Tom Crouwel 201 NED Climb Up
10 Gideon Zuiker 205 NED GRIP Nijmegen
11 Paul Brand 214 NED T.N.T. Climbing
12 Youri van der Stap 222 NED Team Delfts Bleau
13 Mick Stringer 215 NED Team Fabriek
14 Merijn Langkamp 219 NED GRIP Nijmegen
15 Gijs Kieboom 204 NED Climb Up
16 IJsbrand Meeter 200 NED Monk Amsterdam
17 Flemming Shalders 206 NED Team Fabriek
18 Jelle Prosperi 217 NED Monk Rotterdam
19 Ynze Visser 211 NED Boulderhal de Campus
20 Sven Scholten 203 NED Team Delfts Bleau
21 Eckart Pruijs 223 NED Boulderhal de Campus
22 Timon Vos 218 NED GRIP Nijmegen
23 Eliot Mauries 207 FRA
24 Kyan Claessens 212 NED Graviton Bouldergym
# Name Bib number Nat. Team
1 Tobias de Boer 221 NED Monk Rotterdam
2 Ronin de Vreeze 208 NED Monk Amsterdam
3 Julian Schenkel 202 NED Team Mountain Network
4 Anon9541 - - -
5 Roman Schaekers 213 NED Climb Up
6 Kevin Peeters 209 NED Monk Rotterdam
7 Mink Eilers 220 NED Team Delfts Bleau
8 Gib Goudappel 210 NED Team Delfts Bleau
9 Tom Crouwel 201 NED Climb Up
10 Gideon Zuiker 205 NED GRIP Nijmegen
11 Paul Brand 214 NED T.N.T. Climbing
12 Youri van der Stap 222 NED Team Delfts Bleau
13 Mick Stringer 215 NED Team Fabriek
14 Merijn Langkamp 219 NED GRIP Nijmegen
15 Gijs Kieboom 204 NED Climb Up
16 IJsbrand Meeter 200 NED Monk Amsterdam
17 Flemming Shalders 206 NED Team Fabriek
18 Jelle Prosperi 217 NED Monk Rotterdam
19 Ynze Visser 211 NED Boulderhal de Campus
20 Sven Scholten 203 NED Team Delfts Bleau
21 Eckart Pruijs 223 NED Boulderhal de Campus
22 Timon Vos 218 NED GRIP Nijmegen
23 Eliot Mauries 207 FRA
24 Kyan Claessens 212 NED Graviton Bouldergym
# Name Bib number Nat. Team
1 Tobias de Boer 221 NED Monk Rotterdam
2 Ronin de Vreeze 208 NED Monk Amsterdam
3 Julian Schenkel 202 NED Team Mountain Network
4 Anon9541 - - -
5 Roman Schaekers 213 NED Climb Up
6 Kevin Peeters 209 NED Monk Rotterdam
7 Mink Eilers 220 NED Team Delfts Bleau
8 Gib Goudappel 210 NED Team Delfts Bleau
9 Tom Crouwel 201 NED Climb Up
10 Gideon Zuiker 205 NED GRIP Nijmegen
11 Paul Brand 214 NED T.N.T. Climbing
12 Youri van der Stap 222 NED Team Delfts Bleau
13 Mick Stringer 215 NED Team Fabriek
14 Merijn Langkamp 219 NED GRIP Nijmegen
15 Gijs Kieboom 204 NED Climb Up
16 IJsbrand Meeter 200 NED Monk Amsterdam
17 Flemming Shalders 206 NED Team Fabriek
18 Jelle Prosperi 217 NED Monk Rotterdam
19 Ynze Visser 211 NED Boulderhal de Campus
20 Sven Scholten 203 NED Team Delfts Bleau
21 Eckart Pruijs 223 NED Boulderhal de Campus
22 Timon Vos 218 NED GRIP Nijmegen
23 Eliot Mauries 207 FRA
24 Kyan Claessens 212 NED Graviton Bouldergym
# Name Bib number Nat. Team
1 Tobias de Boer 221 NED Monk Rotterdam
2 Ronin de Vreeze 208 NED Monk Amsterdam
3 Julian Schenkel 202 NED Team Mountain Network
4 Anon9541 - - -
5 Roman Schaekers 213 NED Climb Up
6 Kevin Peeters 209 NED Monk Rotterdam
7 Mink Eilers 220 NED Team Delfts Bleau
8 Gib Goudappel 210 NED Team Delfts Bleau
9 Tom Crouwel 201 NED Climb Up
10 Gideon Zuiker 205 NED GRIP Nijmegen
11 Paul Brand 214 NED T.N.T. Climbing
12 Youri van der Stap 222 NED Team Delfts Bleau
13 Mick Stringer 215 NED Team Fabriek
14 Merijn Langkamp 219 NED GRIP Nijmegen
15 Gijs Kieboom 204 NED Climb Up
16 IJsbrand Meeter 200 NED Monk Amsterdam
17 Flemming Shalders 206 NED Team Fabriek
18 Jelle Prosperi 217 NED Monk Rotterdam
19 Ynze Visser 211 NED Boulderhal de Campus
20 Sven Scholten 203 NED Team Delfts Bleau
21 Eckart Pruijs 223 NED Boulderhal de Campus
22 Timon Vos 218 NED GRIP Nijmegen
23 Eliot Mauries 207 FRA
24 Kyan Claessens 212 NED Graviton Bouldergym
# Name Bib number Nat. Team
1 Tobias de Boer 221 NED Monk Rotterdam
2 Ronin de Vreeze 208 NED Monk Amsterdam
3 Julian Schenkel 202 NED Team Mountain Network
4 Anon9541 - - -
5 Roman Schaekers 213 NED Climb Up
6 Kevin Peeters 209 NED Monk Rotterdam
7 Mink Eilers 220 NED Team Delfts Bleau
8 Gib Goudappel 210 NED Team Delfts Bleau
9 Tom Crouwel 201 NED Climb Up
10 Gideon Zuiker 205 NED GRIP Nijmegen
11 Paul Brand 214 NED T.N.T. Climbing
12 Youri van der Stap 222 NED Team Delfts Bleau
13 Mick Stringer 215 NED Team Fabriek
14 Merijn Langkamp 219 NED GRIP Nijmegen
15 Gijs Kieboom 204 NED Climb Up
16 IJsbrand Meeter 200 NED Monk Amsterdam
17 Flemming Shalders 206 NED Team Fabriek
18 Jelle Prosperi 217 NED Monk Rotterdam
19 Ynze Visser 211 NED Boulderhal de Campus
20 Sven Scholten 203 NED Team Delfts Bleau
21 Eckart Pruijs 223 NED Boulderhal de Campus
22 Timon Vos 218 NED GRIP Nijmegen
23 Eliot Mauries 207 FRA
24 Kyan Claessens 212 NED Graviton Bouldergym
27-11-2021 22:34
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 6 Total 1 2 3 Total League. Points Team
1 Paul Brand 214 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 6T7 6Z6 T1Z1 T1Z1 T1Z1 3T3 3Z3 100.0 T.N.T. Climbing
2 Eckart Pruijs 223 NED T1Z1 T3Z3 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 5T7 6Z9 T3Z3 Z1 T2Z2 2T5 3Z6 80.0 Boulderhal de Campus
3 Youri van der Stap 222 NED T3Z3 T1Z1 T1Z1 Z3 Z1 3T5 5Z9 Z2 T4Z1 T2Z2 2T6 3Z5 65.0 Team Delfts Bleau
4 Ynze Visser 211 NED T1Z1 T2Z2 T1Z1 T4Z4 Z4 4T8 5Z12 Z3 T2Z2 Z1 1T2 3Z6 55.0 Boulderhal de Campus
5 Timon Vos 218 NED T2Z2 T4Z4 T1Z1 T2Z1 T3Z1 5T12 5Z9 Z6 T3Z1 Z1 1T3 3Z8 51.0 GRIP Nijmegen
6 Gijs Kieboom 204 NED T2Z1 T3Z1 T5Z3 T3Z1 4T13 4Z6 Z1 Z1 0T0 2Z2 47.0 Climb Up
7 Gib Goudappel 210 NED T4Z4 T2Z1 Z1 T1Z1 Z2 3T7 5Z9 43.0 Team Delfts Bleau
8 Mick Stringer 215 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 3T3 4Z5 40.0 Team Fabriek
9 Kevin Peeters 209 NED T2Z2 T1Z1 T1Z1 Z3 3T4 4Z7 37.0 Monk Rotterdam
10 Merijn Langkamp 219 NED Z1 T1Z1 T5Z1 Z1 2T6 4Z4 34.0 GRIP Nijmegen
11 Gideon Zuiker 205 NED T5Z5 T3Z3 Z3 Z2 2T8 4Z13 31.0 GRIP Nijmegen
12 Tom Crouwel 201 NED T2Z2 Z1 T1Z1 2T3 3Z4 28.0 Climb Up
13 Mink Eilers 220 NED T2Z2 Z4 Z2 1T2 3Z8 26.0 Team Delfts Bleau
14 Jelle Prosperi 217 NED T1Z1 Z1 1T1 2Z2 24.0 Monk Rotterdam
15 Ronin de Vreeze 208 NED T5Z1 Z1 1T5 2Z2 22.0 Monk Amsterdam
16 IJsbrand Meeter 200 NED Z3 Z2 0T0 2Z5 20.0 Monk Amsterdam
17 Sven Scholten 203 NED Z2 0T0 1Z2 17.0 Team Delfts Bleau
17 Roman Schaekers 213 NED Z2 0T0 1Z2 17.0 Climb Up
19 Flemming Shalders 206 NED Z3 0T0 1Z3 14.0 Team Fabriek
20 Kyan Claessens 212 NED 0T0 0Z0 9.0 Graviton Bouldergym
20 Julian Schenkel 202 NED 0T0 0Z0 9.0 Team Mountain Network
20 Anon9541 - - 0T0 0Z0 9.0 -
20 Tobias de Boer 221 NED 0T0 0Z0 9.0 Monk Rotterdam
20 Eliot Mauries 207 FRA 0T0 0Z0 9.0

Number of competitors: 39

Name Bib number Nat. Team
Stijn van Utteren 427 NED De Broekerberg
Silvijn Pruijs 431 NED Boulderhal de Campus
Mick Broeks 403 NED Team Fabriek
Jesse Vonck 423 NED Monk Amsterdam
Jip Molenaar 402 NED Team Delfts Bleau
Seppe Stringer 439 NED Team Fabriek
Wiebe Bisschops 422 NED Monk Eindhoven
Jitse Remes 421 BEL BVKB - Klimax
Thijs Pieters 417 NED School of Rock
Jack Görtzen 432 NED cLimb
Siem Ploeg 400 NED Boulderhal de Campus
Ferbe Verburg 440 NED
Joah Koerts 409 NED Team Kids From The Block
Ties Verhoeven 435 NED Team Neoliet
Sverre Handor 410 NED Bruut
Boris van Asselt 418 NED Team Kids From The Block
Antonin Lüthi 437 BEL Stone Climbing Factory
Finn Douglas 401 NED Monk Rotterdam
Quinten Burm 442 NED
Jesse Honkoop 419 NED Team Mountain Network
Milo Smeets 436 NED Graviton Bouldergym
Ramses Duijf 434 NED Monk Eindhoven
Tedyano Sordam 405 NED Bruut
Anon9445 - - -
Sjors Bon 428 NED Team Kids From The Block
Quintin Hameleers 430 NED cLimb
Sven Jansen 406 NED Team Kids From The Block
Bram Luppens 404 NED Team Mountain Network
Jens Trompert 425 NED
Jouke Visser 433 NED Team Mountain Network
Martijn Koppelmans 420 NED Team Neoliet
Timo Verschuren 412 NED Graviton Bouldergym
Jayden Stekelenburg 414 NED Climb Up
Joris Muis 441 NED GRIP Nijmegen
Evan Salden 426 NED cLimb
Wester Baars 411 NED Monk Eindhoven
Nout Zanders 416 NED Climb Up
Steef Broeder 413 NED GRIP Nijmegen
Jesper Landman 407 NED Team Neoliet

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 39

# Name Bib number Nat. Team
1 Antonin Lüthi 437 BEL Stone Climbing Factory
2 Sven Jansen 406 NED Team Kids From The Block
3 Bram Luppens 404 NED Team Mountain Network
4 Quintin Hameleers 430 NED cLimb
5 Jesse Vonck 423 NED Monk Amsterdam
6 Anon9445 - - -
7 Martijn Koppelmans 420 NED Team Neoliet
8 Wester Baars 411 NED Monk Eindhoven
9 Mick Broeks 403 NED Team Fabriek
10 Jack Görtzen 432 NED cLimb
11 Jesper Landman 407 NED Team Neoliet
12 Joris Muis 441 NED GRIP Nijmegen
13 Ramses Duijf 434 NED Monk Eindhoven
14 Steef Broeder 413 NED GRIP Nijmegen
15 Jouke Visser 433 NED Team Mountain Network
16 Nout Zanders 416 NED Climb Up
17 Milo Smeets 436 NED Graviton Bouldergym
18 Siem Ploeg 400 NED Boulderhal de Campus
19 Jip Molenaar 402 NED Team Delfts Bleau
20 Boris van Asselt 418 NED Team Kids From The Block
21 Jesse Honkoop 419 NED Team Mountain Network
22 Quinten Burm 442 NED
23 Jayden Stekelenburg 414 NED Climb Up
24 Joah Koerts 409 NED Team Kids From The Block
25 Seppe Stringer 439 NED Team Fabriek
26 Sjors Bon 428 NED Team Kids From The Block
27 Finn Douglas 401 NED Monk Rotterdam
28 Jitse Remes 421 BEL BVKB - Klimax
29 Evan Salden 426 NED cLimb
30 Ferbe Verburg 440 NED
31 Tedyano Sordam 405 NED Bruut
32 Ties Verhoeven 435 NED Team Neoliet
33 Wiebe Bisschops 422 NED Monk Eindhoven
34 Thijs Pieters 417 NED School of Rock
35 Timo Verschuren 412 NED Graviton Bouldergym
36 Jens Trompert 425 NED
37 Silvijn Pruijs 431 NED Boulderhal de Campus
38 Stijn van Utteren 427 NED De Broekerberg
39 Sverre Handor 410 NED Bruut
# Name Bib number Nat. Team
1 Antonin Lüthi 437 BEL Stone Climbing Factory
2 Sven Jansen 406 NED Team Kids From The Block
3 Bram Luppens 404 NED Team Mountain Network
4 Quintin Hameleers 430 NED cLimb
5 Jesse Vonck 423 NED Monk Amsterdam
6 Anon9445 - - -
7 Martijn Koppelmans 420 NED Team Neoliet
8 Wester Baars 411 NED Monk Eindhoven
9 Mick Broeks 403 NED Team Fabriek
10 Jack Görtzen 432 NED cLimb
11 Jesper Landman 407 NED Team Neoliet
12 Joris Muis 441 NED GRIP Nijmegen
13 Ramses Duijf 434 NED Monk Eindhoven
14 Steef Broeder 413 NED GRIP Nijmegen
15 Jouke Visser 433 NED Team Mountain Network
16 Nout Zanders 416 NED Climb Up
17 Milo Smeets 436 NED Graviton Bouldergym
18 Siem Ploeg 400 NED Boulderhal de Campus
19 Jip Molenaar 402 NED Team Delfts Bleau
20 Boris van Asselt 418 NED Team Kids From The Block
21 Jesse Honkoop 419 NED Team Mountain Network
22 Quinten Burm 442 NED
23 Jayden Stekelenburg 414 NED Climb Up
24 Joah Koerts 409 NED Team Kids From The Block
25 Seppe Stringer 439 NED Team Fabriek
26 Sjors Bon 428 NED Team Kids From The Block
27 Finn Douglas 401 NED Monk Rotterdam
28 Jitse Remes 421 BEL BVKB - Klimax
29 Evan Salden 426 NED cLimb
30 Ferbe Verburg 440 NED
31 Tedyano Sordam 405 NED Bruut
32 Ties Verhoeven 435 NED Team Neoliet
33 Wiebe Bisschops 422 NED Monk Eindhoven
34 Thijs Pieters 417 NED School of Rock
35 Timo Verschuren 412 NED Graviton Bouldergym
36 Jens Trompert 425 NED
37 Silvijn Pruijs 431 NED Boulderhal de Campus
38 Stijn van Utteren 427 NED De Broekerberg
39 Sverre Handor 410 NED Bruut
# Name Bib number Nat. Team
1 Antonin Lüthi 437 BEL Stone Climbing Factory
2 Sven Jansen 406 NED Team Kids From The Block
3 Bram Luppens 404 NED Team Mountain Network
4 Quintin Hameleers 430 NED cLimb
5 Jesse Vonck 423 NED Monk Amsterdam
6 Anon9445 - - -
7 Martijn Koppelmans 420 NED Team Neoliet
8 Wester Baars 411 NED Monk Eindhoven
9 Mick Broeks 403 NED Team Fabriek
10 Jack Görtzen 432 NED cLimb
11 Jesper Landman 407 NED Team Neoliet
12 Joris Muis 441 NED GRIP Nijmegen
13 Ramses Duijf 434 NED Monk Eindhoven
14 Steef Broeder 413 NED GRIP Nijmegen
15 Jouke Visser 433 NED Team Mountain Network
16 Nout Zanders 416 NED Climb Up
17 Milo Smeets 436 NED Graviton Bouldergym
18 Siem Ploeg 400 NED Boulderhal de Campus
19 Jip Molenaar 402 NED Team Delfts Bleau
20 Boris van Asselt 418 NED Team Kids From The Block
21 Jesse Honkoop 419 NED Team Mountain Network
22 Quinten Burm 442 NED
23 Jayden Stekelenburg 414 NED Climb Up
24 Joah Koerts 409 NED Team Kids From The Block
25 Seppe Stringer 439 NED Team Fabriek
26 Sjors Bon 428 NED Team Kids From The Block
27 Finn Douglas 401 NED Monk Rotterdam
28 Jitse Remes 421 BEL BVKB - Klimax
29 Evan Salden 426 NED cLimb
30 Ferbe Verburg 440 NED
31 Tedyano Sordam 405 NED Bruut
32 Ties Verhoeven 435 NED Team Neoliet
33 Wiebe Bisschops 422 NED Monk Eindhoven
34 Thijs Pieters 417 NED School of Rock
35 Timo Verschuren 412 NED Graviton Bouldergym
36 Jens Trompert 425 NED
37 Silvijn Pruijs 431 NED Boulderhal de Campus
38 Stijn van Utteren 427 NED De Broekerberg
39 Sverre Handor 410 NED Bruut
# Name Bib number Nat. Team
1 Antonin Lüthi 437 BEL Stone Climbing Factory
2 Sven Jansen 406 NED Team Kids From The Block
3 Bram Luppens 404 NED Team Mountain Network
4 Quintin Hameleers 430 NED cLimb
5 Jesse Vonck 423 NED Monk Amsterdam
6 Anon9445 - - -
7 Martijn Koppelmans 420 NED Team Neoliet
8 Wester Baars 411 NED Monk Eindhoven
9 Mick Broeks 403 NED Team Fabriek
10 Jack Görtzen 432 NED cLimb
11 Jesper Landman 407 NED Team Neoliet
12 Joris Muis 441 NED GRIP Nijmegen
13 Ramses Duijf 434 NED Monk Eindhoven
14 Steef Broeder 413 NED GRIP Nijmegen
15 Jouke Visser 433 NED Team Mountain Network
16 Nout Zanders 416 NED Climb Up
17 Milo Smeets 436 NED Graviton Bouldergym
18 Siem Ploeg 400 NED Boulderhal de Campus
19 Jip Molenaar 402 NED Team Delfts Bleau
20 Boris van Asselt 418 NED Team Kids From The Block
21 Jesse Honkoop 419 NED Team Mountain Network
22 Quinten Burm 442 NED
23 Jayden Stekelenburg 414 NED Climb Up
24 Joah Koerts 409 NED Team Kids From The Block
25 Seppe Stringer 439 NED Team Fabriek
26 Sjors Bon 428 NED Team Kids From The Block
27 Finn Douglas 401 NED Monk Rotterdam
28 Jitse Remes 421 BEL BVKB - Klimax
29 Evan Salden 426 NED cLimb
30 Ferbe Verburg 440 NED
31 Tedyano Sordam 405 NED Bruut
32 Ties Verhoeven 435 NED Team Neoliet
33 Wiebe Bisschops 422 NED Monk Eindhoven
34 Thijs Pieters 417 NED School of Rock
35 Timo Verschuren 412 NED Graviton Bouldergym
36 Jens Trompert 425 NED
37 Silvijn Pruijs 431 NED Boulderhal de Campus
38 Stijn van Utteren 427 NED De Broekerberg
39 Sverre Handor 410 NED Bruut
# Name Bib number Nat. Team
1 Antonin Lüthi 437 BEL Stone Climbing Factory
2 Sven Jansen 406 NED Team Kids From The Block
3 Bram Luppens 404 NED Team Mountain Network
4 Quintin Hameleers 430 NED cLimb
5 Jesse Vonck 423 NED Monk Amsterdam
6 Anon9445 - - -
7 Martijn Koppelmans 420 NED Team Neoliet
8 Wester Baars 411 NED Monk Eindhoven
9 Mick Broeks 403 NED Team Fabriek
10 Jack Görtzen 432 NED cLimb
11 Jesper Landman 407 NED Team Neoliet
12 Joris Muis 441 NED GRIP Nijmegen
13 Ramses Duijf 434 NED Monk Eindhoven
14 Steef Broeder 413 NED GRIP Nijmegen
15 Jouke Visser 433 NED Team Mountain Network
16 Nout Zanders 416 NED Climb Up
17 Milo Smeets 436 NED Graviton Bouldergym
18 Siem Ploeg 400 NED Boulderhal de Campus
19 Jip Molenaar 402 NED Team Delfts Bleau
20 Boris van Asselt 418 NED Team Kids From The Block
21 Jesse Honkoop 419 NED Team Mountain Network
22 Quinten Burm 442 NED
23 Jayden Stekelenburg 414 NED Climb Up
24 Joah Koerts 409 NED Team Kids From The Block
25 Seppe Stringer 439 NED Team Fabriek
26 Sjors Bon 428 NED Team Kids From The Block
27 Finn Douglas 401 NED Monk Rotterdam
28 Jitse Remes 421 BEL BVKB - Klimax
29 Evan Salden 426 NED cLimb
30 Ferbe Verburg 440 NED
31 Tedyano Sordam 405 NED Bruut
32 Ties Verhoeven 435 NED Team Neoliet
33 Wiebe Bisschops 422 NED Monk Eindhoven
34 Thijs Pieters 417 NED School of Rock
35 Timo Verschuren 412 NED Graviton Bouldergym
36 Jens Trompert 425 NED
37 Silvijn Pruijs 431 NED Boulderhal de Campus
38 Stijn van Utteren 427 NED De Broekerberg
39 Sverre Handor 410 NED Bruut
# Name Bib number Nat. Team
1 Antonin Lüthi 437 BEL Stone Climbing Factory
2 Sven Jansen 406 NED Team Kids From The Block
3 Bram Luppens 404 NED Team Mountain Network
4 Quintin Hameleers 430 NED cLimb
5 Jesse Vonck 423 NED Monk Amsterdam
6 Anon9445 - - -
7 Martijn Koppelmans 420 NED Team Neoliet
8 Wester Baars 411 NED Monk Eindhoven
9 Mick Broeks 403 NED Team Fabriek
10 Jack Görtzen 432 NED cLimb
11 Jesper Landman 407 NED Team Neoliet
12 Joris Muis 441 NED GRIP Nijmegen
13 Ramses Duijf 434 NED Monk Eindhoven
14 Steef Broeder 413 NED GRIP Nijmegen
15 Jouke Visser 433 NED Team Mountain Network
16 Nout Zanders 416 NED Climb Up
17 Milo Smeets 436 NED Graviton Bouldergym
18 Siem Ploeg 400 NED Boulderhal de Campus
19 Jip Molenaar 402 NED Team Delfts Bleau
20 Boris van Asselt 418 NED Team Kids From The Block
21 Jesse Honkoop 419 NED Team Mountain Network
22 Quinten Burm 442 NED
23 Jayden Stekelenburg 414 NED Climb Up
24 Joah Koerts 409 NED Team Kids From The Block
25 Seppe Stringer 439 NED Team Fabriek
26 Sjors Bon 428 NED Team Kids From The Block
27 Finn Douglas 401 NED Monk Rotterdam
28 Jitse Remes 421 BEL BVKB - Klimax
29 Evan Salden 426 NED cLimb
30 Ferbe Verburg 440 NED
31 Tedyano Sordam 405 NED Bruut
32 Ties Verhoeven 435 NED Team Neoliet
33 Wiebe Bisschops 422 NED Monk Eindhoven
34 Thijs Pieters 417 NED School of Rock
35 Timo Verschuren 412 NED Graviton Bouldergym
36 Jens Trompert 425 NED
37 Silvijn Pruijs 431 NED Boulderhal de Campus
38 Stijn van Utteren 427 NED De Broekerberg
39 Sverre Handor 410 NED Bruut
27-11-2021 22:34
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 6 Total 1 2 3 Total League. Points Team
1 Jitse Remes 421 BEL T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 5T5 5Z5 Z2 T1Z1 T1Z1 2T2 3Z4 100.0 BVKB - Klimax
2 Evan Salden 426 NED T3Z3 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 5T8 5Z8 T3Z2 T4Z1 2T7 2Z3 80.0 cLimb
3 Siem Ploeg 400 NED T2Z2 T1Z1 T1Z1 T3Z3 T3Z3 T1Z1 6T11 6Z11 T2Z2 Z1 Z1 1T2 3Z4 65.0 Boulderhal de Campus
4 Ferbe Verburg 440 NED T2Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z1 Z3 T1Z1 5T8 6Z8 Z2 Z4 Z1 0T0 3Z7 55.0
5 Boris van Asselt 418 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 5T5 6Z6 Z1 Z1 0T0 2Z2 51.0 Team Kids From The Block
6 Silvijn Pruijs 431 NED T4Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 5T8 5Z6 Z2 Z1 0T0 2Z3 47.0 Boulderhal de Campus
7 Antonin Lüthi 437 BEL T5Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 5T9 5Z5 43.0 Stone Climbing Factory
8 Tedyano Sordam 405 NED T4Z4 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 5T9 5Z9 40.0 Bruut
9 Wiebe Bisschops 422 NED Z5 T1Z1 T2Z2 T4Z4 T1Z1 4T8 5Z13 37.0 Monk Eindhoven
10 Sverre Handor 410 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 4T4 4Z4 34.0 Bruut
11 Ties Verhoeven 435 NED T1Z1 T1Z1 T4Z1 T1Z1 4T7 4Z4 31.0 Team Neoliet
12 Thijs Pieters 417 NED T1Z1 T1Z1 T4Z4 T1Z1 4T7 4Z7 28.0 School of Rock
13 Jayden Stekelenburg 414 NED T4Z4 T1Z1 T2Z2 T1Z1 4T8 4Z8 26.0 Climb Up
14 Mick Broeks 403 NED T1Z1 T1Z1 Z3 T1Z1 3T3 4Z6 24.0 Team Fabriek
15 Stijn van Utteren 427 NED T1Z1 T1Z1 Z5 T1Z1 3T3 4Z8 22.0 De Broekerberg
16 Bram Luppens 404 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 3T3 3Z3 18.0 Team Mountain Network
16 Wester Baars 411 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 3T3 3Z3 18.0 Monk Eindhoven
16 Jesper Landman 407 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 3T3 3Z3 18.0 Team Neoliet
19 Jesse Honkoop 419 NED T1Z1 T2Z1 T2Z1 3T5 3Z3 13.0 Team Mountain Network
19 Steef Broeder 413 NED T1Z1 T3Z1 T1Z1 3T5 3Z3 13.0 GRIP Nijmegen
21 Jip Molenaar 402 NED T1Z1 T3Z2 T1Z1 3T5 3Z4 10.0 Team Delfts Bleau
21 Jouke Visser 433 NED T1Z1 T3Z2 T1Z1 3T5 3Z4 10.0 Team Mountain Network
23 Jens Trompert 425 NED T1Z1 T3Z2 T2Z2 3T6 3Z5 8.0
24 Sven Jansen 406 NED T1Z1 T4Z4 T1Z1 3T6 3Z6 7.0 Team Kids From The Block
25 Ramses Duijf 434 NED T1Z1 T5Z1 T1Z1 3T7 3Z3 6.0 Monk Eindhoven
26 Seppe Stringer 439 NED Z4 T1Z1 Z4 T1Z1 2T2 4Z10 5.0 Team Fabriek
27 Nout Zanders 416 NED T1Z1 Z3 T1Z1 2T2 3Z5 4.0 Climb Up
28 Quinten Burm 442 NED T1Z1 Z2 T2Z1 2T3 3Z4 3.0
29 Milo Smeets 436 NED T1Z1 Z3 T2Z1 2T3 3Z5 2.0 Graviton Bouldergym
30 Joah Koerts 409 NED T1Z1 Z4 T2Z2 2T3 3Z7 1.0 Team Kids From The Block
31 Joris Muis 441 NED T1Z1 Z2 T4Z1 2T5 3Z4 0.0 GRIP Nijmegen
32 Jesse Vonck 423 NED T1Z1 T1Z1 2T2 2Z2 0.0 Monk Amsterdam
32 Sjors Bon 428 NED T1Z1 T1Z1 2T2 2Z2 0.0 Team Kids From The Block
32 Martijn Koppelmans 420 NED T1Z1 T1Z1 2T2 2Z2 0.0 Team Neoliet
32 Timo Verschuren 412 NED T1Z1 T1Z1 2T2 2Z2 0.0 Graviton Bouldergym
36 Jack Görtzen 432 NED T1Z1 T2Z2 2T3 2Z3 0.0 cLimb
37 Quintin Hameleers 430 NED T2Z2 T2Z1 2T4 2Z3 0.0 cLimb
38 Finn Douglas 401 NED T2Z2 Z1 1T2 2Z3 0.0 Monk Rotterdam
39 Anon9445 - - T2Z1 Z3 1T2 2Z4 0.0 -

Number of competitors: 43

Name Bib number Team
Anon8390 - -
Evan Minnaard 631 Kei Boulderhal
Briq Middelburg 633 Boulderhal de Campus
Jelle Pieters 638 School of Rock
Luuk Spaargaren 618 Team Mountain Network
Jasper van Gelder 643 Team Neoliet
Anon9158 - -
Daan Arens 607
Paul Reijnders 609 Monk Amsterdam
Siebe den Breejen 614 Team Mountain Network
Florian Schmidt 613 cLimb
Jasper van der Moolen 644 Boulderhal de Campus
Anon9249 - -
Auryn Ramer 629 Team Mountain Network
Raff Sprokkereef 610 Team Mountain Network
Tyler Brandt 632 Team Delfts Bleau
Nathan Honkoop 627 Team Mountain Network
Daan Verhagen 639 Team Mountain Network
Olaf Dool 612 Team Delfts Bleau
Anon9402 - -
Tim Bruns 615 Graviton Bouldergym
Wouter Bok 616 Graviton Bouldergym
Finn van den Elst 635 Top Climbing Twente
Anon9418 - -
Maxim van de Weerdt 617 Team Mountain Network
Scott Bouwman 602 Monk Rotterdam
Anon9434 - -
Sam Habets 600 Graviton Bouldergym
Anon9440 - -
Anon9443 - -
Anon9447 - -
Boyt Duiverman 642 Monk Rotterdam
Sepp ter Beke 637 Monk Eindhoven
Anon9475 - -
Anon9480 - -
Daniel Kamerbeek 604 Monk Amsterdam
Biek van der Weijden 608 Monk Eindhoven
Anon9500 - -
Oscar Muis 605 GRIP Nijmegen
Tyre Boetes 606 Team Mountain Network
Gijs van der Heijden 634 Monk Rotterdam
Felix Kolls 622 Team Mountain Network
Yesper Kroes 620

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 43

# Name Bib number Team
1 Anon9434 - -
2 Gijs van der Heijden 634 Monk Rotterdam
3 Finn van den Elst 635 Top Climbing Twente
4 Boyt Duiverman 642 Monk Rotterdam
5 Jelle Pieters 638 School of Rock
6 Paul Reijnders 609 Monk Amsterdam
7 Anon8390 - -
8 Anon9480 - -
9 Anon9500 - -
10 Anon9418 - -
11 Wouter Bok 616 Graviton Bouldergym
12 Oscar Muis 605 GRIP Nijmegen
13 Biek van der Weijden 608 Monk Eindhoven
14 Felix Kolls 622 Team Mountain Network
15 Jasper van Gelder 643 Team Neoliet
16 Maxim van de Weerdt 617 Team Mountain Network
17 Daan Verhagen 639 Team Mountain Network
18 Evan Minnaard 631 Kei Boulderhal
19 Briq Middelburg 633 Boulderhal de Campus
20 Siebe den Breejen 614 Team Mountain Network
21 Tim Bruns 615 Graviton Bouldergym
22 Tyre Boetes 606 Team Mountain Network
23 Auryn Ramer 629 Team Mountain Network
24 Nathan Honkoop 627 Team Mountain Network
25 Anon9402 - -
26 Scott Bouwman 602 Monk Rotterdam
27 Olaf Dool 612 Team Delfts Bleau
28 Anon9158 - -
29 Daniel Kamerbeek 604 Monk Amsterdam
30 Florian Schmidt 613 cLimb
31 Anon9475 - -
32 Anon9440 - -
33 Daan Arens 607
34 Yesper Kroes 620
35 Anon9443 - -
36 Sepp ter Beke 637 Monk Eindhoven
37 Anon9447 - -
38 Luuk Spaargaren 618 Team Mountain Network
39 Tyler Brandt 632 Team Delfts Bleau
40 Jasper van der Moolen 644 Boulderhal de Campus
41 Raff Sprokkereef 610 Team Mountain Network
42 Sam Habets 600 Graviton Bouldergym
43 Anon9249 - -
# Name Bib number Team
1 Anon9434 - -
2 Gijs van der Heijden 634 Monk Rotterdam
3 Finn van den Elst 635 Top Climbing Twente
4 Boyt Duiverman 642 Monk Rotterdam
5 Jelle Pieters 638 School of Rock
6 Paul Reijnders 609 Monk Amsterdam
7 Anon8390 - -
8 Anon9480 - -
9 Anon9500 - -
10 Anon9418 - -
11 Wouter Bok 616 Graviton Bouldergym
12 Oscar Muis 605 GRIP Nijmegen
13 Biek van der Weijden 608 Monk Eindhoven
14 Felix Kolls 622 Team Mountain Network
15 Jasper van Gelder 643 Team Neoliet
16 Maxim van de Weerdt 617 Team Mountain Network
17 Daan Verhagen 639 Team Mountain Network
18 Evan Minnaard 631 Kei Boulderhal
19 Briq Middelburg 633 Boulderhal de Campus
20 Siebe den Breejen 614 Team Mountain Network
21 Tim Bruns 615 Graviton Bouldergym
22 Tyre Boetes 606 Team Mountain Network
23 Auryn Ramer 629 Team Mountain Network
24 Nathan Honkoop 627 Team Mountain Network
25 Anon9402 - -
26 Scott Bouwman 602 Monk Rotterdam
27 Olaf Dool 612 Team Delfts Bleau
28 Anon9158 - -
29 Daniel Kamerbeek 604 Monk Amsterdam
30 Florian Schmidt 613 cLimb
31 Anon9475 - -
32 Anon9440 - -
33 Daan Arens 607
34 Yesper Kroes 620
35 Anon9443 - -
36 Sepp ter Beke 637 Monk Eindhoven
37 Anon9447 - -
38 Luuk Spaargaren 618 Team Mountain Network
39 Tyler Brandt 632 Team Delfts Bleau
40 Jasper van der Moolen 644 Boulderhal de Campus
41 Raff Sprokkereef 610 Team Mountain Network
42 Sam Habets 600 Graviton Bouldergym
43 Anon9249 - -
# Name Bib number Team
1 Anon9434 - -
2 Gijs van der Heijden 634 Monk Rotterdam
3 Finn van den Elst 635 Top Climbing Twente
4 Boyt Duiverman 642 Monk Rotterdam
5 Jelle Pieters 638 School of Rock
6 Paul Reijnders 609 Monk Amsterdam
7 Anon8390 - -
8 Anon9480 - -
9 Anon9500 - -
10 Anon9418 - -
11 Wouter Bok 616 Graviton Bouldergym
12 Oscar Muis 605 GRIP Nijmegen
13 Biek van der Weijden 608 Monk Eindhoven
14 Felix Kolls 622 Team Mountain Network
15 Jasper van Gelder 643 Team Neoliet
16 Maxim van de Weerdt 617 Team Mountain Network
17 Daan Verhagen 639 Team Mountain Network
18 Evan Minnaard 631 Kei Boulderhal
19 Briq Middelburg 633 Boulderhal de Campus
20 Siebe den Breejen 614 Team Mountain Network
21 Tim Bruns 615 Graviton Bouldergym
22 Tyre Boetes 606 Team Mountain Network
23 Auryn Ramer 629 Team Mountain Network
24 Nathan Honkoop 627 Team Mountain Network
25 Anon9402 - -
26 Scott Bouwman 602 Monk Rotterdam
27 Olaf Dool 612 Team Delfts Bleau
28 Anon9158 - -
29 Daniel Kamerbeek 604 Monk Amsterdam
30 Florian Schmidt 613 cLimb
31 Anon9475 - -
32 Anon9440 - -
33 Daan Arens 607
34 Yesper Kroes 620
35 Anon9443 - -
36 Sepp ter Beke 637 Monk Eindhoven
37 Anon9447 - -
38 Luuk Spaargaren 618 Team Mountain Network
39 Tyler Brandt 632 Team Delfts Bleau
40 Jasper van der Moolen 644 Boulderhal de Campus
41 Raff Sprokkereef 610 Team Mountain Network
42 Sam Habets 600 Graviton Bouldergym
43 Anon9249 - -
# Name Bib number Team
1 Anon9434 - -
2 Gijs van der Heijden 634 Monk Rotterdam
3 Finn van den Elst 635 Top Climbing Twente
4 Boyt Duiverman 642 Monk Rotterdam
5 Jelle Pieters 638 School of Rock
6 Paul Reijnders 609 Monk Amsterdam
7 Anon8390 - -
8 Anon9480 - -
9 Anon9500 - -
10 Anon9418 - -
11 Wouter Bok 616 Graviton Bouldergym
12 Oscar Muis 605 GRIP Nijmegen
13 Biek van der Weijden 608 Monk Eindhoven
14 Felix Kolls 622 Team Mountain Network
15 Jasper van Gelder 643 Team Neoliet
16 Maxim van de Weerdt 617 Team Mountain Network
17 Daan Verhagen 639 Team Mountain Network
18 Evan Minnaard 631 Kei Boulderhal
19 Briq Middelburg 633 Boulderhal de Campus
20 Siebe den Breejen 614 Team Mountain Network
21 Tim Bruns 615 Graviton Bouldergym
22 Tyre Boetes 606 Team Mountain Network
23 Auryn Ramer 629 Team Mountain Network
24 Nathan Honkoop 627 Team Mountain Network
25 Anon9402 - -
26 Scott Bouwman 602 Monk Rotterdam
27 Olaf Dool 612 Team Delfts Bleau
28 Anon9158 - -
29 Daniel Kamerbeek 604 Monk Amsterdam
30 Florian Schmidt 613 cLimb
31 Anon9475 - -
32 Anon9440 - -
33 Daan Arens 607
34 Yesper Kroes 620
35 Anon9443 - -
36 Sepp ter Beke 637 Monk Eindhoven
37 Anon9447 - -
38 Luuk Spaargaren 618 Team Mountain Network
39 Tyler Brandt 632 Team Delfts Bleau
40 Jasper van der Moolen 644 Boulderhal de Campus
41 Raff Sprokkereef 610 Team Mountain Network
42 Sam Habets 600 Graviton Bouldergym
43 Anon9249 - -
# Name Bib number Team
1 Anon9434 - -
2 Gijs van der Heijden 634 Monk Rotterdam
3 Finn van den Elst 635 Top Climbing Twente
4 Boyt Duiverman 642 Monk Rotterdam
5 Jelle Pieters 638 School of Rock
6 Paul Reijnders 609 Monk Amsterdam
7 Anon8390 - -
8 Anon9480 - -
9 Anon9500 - -
10 Anon9418 - -
11 Wouter Bok 616 Graviton Bouldergym
12 Oscar Muis 605 GRIP Nijmegen
13 Biek van der Weijden 608 Monk Eindhoven
14 Felix Kolls 622 Team Mountain Network
15 Jasper van Gelder 643 Team Neoliet
16 Maxim van de Weerdt 617 Team Mountain Network
17 Daan Verhagen 639 Team Mountain Network
18 Evan Minnaard 631 Kei Boulderhal
19 Briq Middelburg 633 Boulderhal de Campus
20 Siebe den Breejen 614 Team Mountain Network
21 Tim Bruns 615 Graviton Bouldergym
22 Tyre Boetes 606 Team Mountain Network
23 Auryn Ramer 629 Team Mountain Network
24 Nathan Honkoop 627 Team Mountain Network
25 Anon9402 - -
26 Scott Bouwman 602 Monk Rotterdam
27 Olaf Dool 612 Team Delfts Bleau
28 Anon9158 - -
29 Daniel Kamerbeek 604 Monk Amsterdam
30 Florian Schmidt 613 cLimb
31 Anon9475 - -
32 Anon9440 - -
33 Daan Arens 607
34 Yesper Kroes 620
35 Anon9443 - -
36 Sepp ter Beke 637 Monk Eindhoven
37 Anon9447 - -
38 Luuk Spaargaren 618 Team Mountain Network
39 Tyler Brandt 632 Team Delfts Bleau
40 Jasper van der Moolen 644 Boulderhal de Campus
41 Raff Sprokkereef 610 Team Mountain Network
42 Sam Habets 600 Graviton Bouldergym
43 Anon9249 - -
# Name Bib number Team
1 Anon9434 - -
2 Gijs van der Heijden 634 Monk Rotterdam
3 Finn van den Elst 635 Top Climbing Twente
4 Boyt Duiverman 642 Monk Rotterdam
5 Jelle Pieters 638 School of Rock
6 Paul Reijnders 609 Monk Amsterdam
7 Anon8390 - -
8 Anon9480 - -
9 Anon9500 - -
10 Anon9418 - -
11 Wouter Bok 616 Graviton Bouldergym
12 Oscar Muis 605 GRIP Nijmegen
13 Biek van der Weijden 608 Monk Eindhoven
14 Felix Kolls 622 Team Mountain Network
15 Jasper van Gelder 643 Team Neoliet
16 Maxim van de Weerdt 617 Team Mountain Network
17 Daan Verhagen 639 Team Mountain Network
18 Evan Minnaard 631 Kei Boulderhal
19 Briq Middelburg 633 Boulderhal de Campus
20 Siebe den Breejen 614 Team Mountain Network
21 Tim Bruns 615 Graviton Bouldergym
22 Tyre Boetes 606 Team Mountain Network
23 Auryn Ramer 629 Team Mountain Network
24 Nathan Honkoop 627 Team Mountain Network
25 Anon9402 - -
26 Scott Bouwman 602 Monk Rotterdam
27 Olaf Dool 612 Team Delfts Bleau
28 Anon9158 - -
29 Daniel Kamerbeek 604 Monk Amsterdam
30 Florian Schmidt 613 cLimb
31 Anon9475 - -
32 Anon9440 - -
33 Daan Arens 607
34 Yesper Kroes 620
35 Anon9443 - -
36 Sepp ter Beke 637 Monk Eindhoven
37 Anon9447 - -
38 Luuk Spaargaren 618 Team Mountain Network
39 Tyler Brandt 632 Team Delfts Bleau
40 Jasper van der Moolen 644 Boulderhal de Campus
41 Raff Sprokkereef 610 Team Mountain Network
42 Sam Habets 600 Graviton Bouldergym
43 Anon9249 - -
27-11-2021 17:38
# Name Bib number 1 2 3 4 5 6 Total 1 2 3 Total League. Points Team
1 Briq Middelburg 633 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z2 5T8 5Z6 T3Z3 T4Z4 T2Z2 3T9 3Z9 100.0 Boulderhal de Campus
2 Finn van den Elst 635 T2Z2 Z1 T1Z1 Z5 T1Z1 3T4 5Z10 T3Z3 Z3 Z11 1T3 3Z17 80.0 Top Climbing Twente
3 Luuk Spaargaren 618 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z3 T1Z1 T4Z2 6T12 6Z9 Z2 0T0 1Z2 65.0 Team Mountain Network
4 Anon9440 - T1Z1 T3Z1 T2Z2 T5Z5 T1Z1 5T12 5Z10 Z8 0T0 1Z8 55.0 -
5 Anon8390 - T1Z1 T4Z1 T1Z1 T2Z1 4T8 4Z4 0T0 0Z0 51.0 -
6 Paul Reijnders 609 T1Z1 T1Z1 T5Z2 T3Z1 4T10 4Z5 0T0 0Z0 47.0 Monk Amsterdam
7 Anon9480 - T4Z1 Z3 T1Z1 Z4 T2Z1 3T7 5Z10 43.0 -
8 Olaf Dool 612 T1Z1 Z5 T1Z1 T1Z1 3T3 4Z8 40.0 Team Delfts Bleau
9 Sepp ter Beke 637 T1Z1 Z2 T1Z1 T3Z1 3T5 4Z5 37.0 Monk Eindhoven
10 Jelle Pieters 638 T2Z2 Z1 T1Z1 T3Z1 3T6 4Z5 34.0 School of Rock
11 Anon9158 - T4Z1 Z4 T1Z1 T1Z1 3T6 4Z7 31.0 -
12 Anon9500 - T2Z2 Z4 T1Z1 T3Z1 3T6 4Z8 28.0 -
13 Raff Sprokkereef 610 T1Z1 T1Z1 T1Z1 3T3 3Z3 26.0 Team Mountain Network
14 Jasper van der Moolen 644 T2Z2 T1Z1 T1Z1 3T4 3Z4 23.0 Boulderhal de Campus
14 Tyler Brandt 632 T2Z2 T1Z1 T1Z1 3T4 3Z4 23.0 Team Delfts Bleau
16 Anon9249 - T3Z3 T1Z1 T1Z1 3T5 3Z5 20.0 -
17 Tyre Boetes 606 T2Z1 T1Z1 T3Z1 3T6 3Z3 18.0 Team Mountain Network
18 Yesper Kroes 620 T3Z3 T1Z1 T2Z1 3T6 3Z5 16.0
19 Evan Minnaard 631 T3Z1 T1Z1 T3Z1 3T7 3Z3 14.0 Kei Boulderhal
20 Anon9434 - T3Z1 T3Z3 T2Z2 3T8 3Z6 12.0 -
21 Anon9447 - T5Z5 T1Z1 T2Z1 3T8 3Z7 10.0 -
22 Wouter Bok 616 T4Z3 T1Z1 T5Z3 3T10 3Z7 9.0 Graviton Bouldergym
23 Auryn Ramer 629 Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 2T2 4Z4 8.0 Team Mountain Network
24 Daniel Kamerbeek 604 T4Z4 Z4 T1Z1 Z2 2T5 4Z11 7.0 Monk Amsterdam
25 Siebe den Breejen 614 Z3 T1Z1 T1Z1 2T2 3Z5 6.0 Team Mountain Network
26 Anon9475 - Z1 T1Z1 T2Z2 2T3 3Z4 5.0 -
27 Anon9443 - Z5 T1Z1 T3Z1 2T4 3Z7 4.0 -
28 Gijs van der Heijden 634 T5Z2 T1Z1 Z1 2T6 3Z4 3.0 Monk Rotterdam
29 Tim Bruns 615 T5Z5 T1Z1 Z2 2T6 3Z8 2.0 Graviton Bouldergym
30 Sam Habets 600 T4Z4 T2Z2 Z5 2T6 3Z11 1.0 Graviton Bouldergym
31 Nathan Honkoop 627 T4Z2 T3Z3 2T7 2Z5 0.0 Team Mountain Network
32 Florian Schmidt 613 Z1 T1Z1 Z1 1T1 3Z3 0.0 cLimb
33 Jasper van Gelder 643 T1Z1 Z2 1T1 2Z3 0.0 Team Neoliet
34 Daan Arens 607 T1Z1 Z4 1T1 2Z5 0.0
35 Daan Verhagen 639 Z4 T2Z2 1T2 2Z6 0.0 Team Mountain Network
36 Oscar Muis 605 T3Z2 Z5 1T3 2Z7 0.0 GRIP Nijmegen
37 Biek van der Weijden 608 Z2 T5Z1 1T5 2Z3 0.0 Monk Eindhoven
38 Anon9402 - T5Z4 Z2 1T5 2Z6 0.0 -
39 Scott Bouwman 602 T1Z1 1T1 1Z1 0.0 Monk Rotterdam
40 Anon9418 - T2Z1 1T2 1Z1 0.0 -
41 Felix Kolls 622 T3Z2 1T3 1Z2 0.0 Team Mountain Network
42 Maxim van de Weerdt 617 Z2 0T0 1Z2 0.0 Team Mountain Network
43 Boyt Duiverman 642 0T0 0Z0 0.0 Monk Rotterdam

Meisjes Junioren

Number of competitors: 15

Name Bib number Team
Klaar van den Beuken 110 Ayers Rookies
Edith Savenije 101 Kei Boulderhal
Lisa Klem 105 Boulderhal de Campus
Amber Schiffeleers 117 cLimb
Anon9202 - -
Noreen Lieftinck 104 REVOLT
Anon9385 - -
Myrthe van de Pol 106 Ayers Rookies
Robin Serto 112 REVOLT
Sanne Gijselman 107 Team Neoliet
Ileen Rouwenhorst 111 Team Delfts Bleau
Lieke van Gemert 115 Team Mountain Network
Renée Langenhuizen 102 Team Delfts Bleau
Mara Voorthuis 114 Kei Boulderhal
Sophie Trenning 108 Team Mountain Network

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 15

# Name Bib number Team
1 Mara Voorthuis 114 Kei Boulderhal
2 Myrthe van de Pol 106 Ayers Rookies
3 Robin Serto 112 REVOLT
4 Edith Savenije 101 Kei Boulderhal
5 Anon9202 - -
6 Lisa Klem 105 Boulderhal de Campus
7 Anon9385 - -
8 Sophie Trenning 108 Team Mountain Network
9 Sanne Gijselman 107 Team Neoliet
10 Lieke van Gemert 115 Team Mountain Network
11 Noreen Lieftinck 104 REVOLT
12 Klaar van den Beuken 110 Ayers Rookies
13 Amber Schiffeleers 117 cLimb
14 Renée Langenhuizen 102 Team Delfts Bleau
15 Ileen Rouwenhorst 111 Team Delfts Bleau
# Name Bib number Team
1 Mara Voorthuis 114 Kei Boulderhal
2 Myrthe van de Pol 106 Ayers Rookies
3 Robin Serto 112 REVOLT
4 Edith Savenije 101 Kei Boulderhal
5 Anon9202 - -
6 Lisa Klem 105 Boulderhal de Campus
7 Anon9385 - -
8 Sophie Trenning 108 Team Mountain Network
9 Sanne Gijselman 107 Team Neoliet
10 Lieke van Gemert 115 Team Mountain Network
11 Noreen Lieftinck 104 REVOLT
12 Klaar van den Beuken 110 Ayers Rookies
13 Amber Schiffeleers 117 cLimb
14 Renée Langenhuizen 102 Team Delfts Bleau
15 Ileen Rouwenhorst 111 Team Delfts Bleau
# Name Bib number Team
1 Mara Voorthuis 114 Kei Boulderhal
2 Myrthe van de Pol 106 Ayers Rookies
3 Robin Serto 112 REVOLT
4 Edith Savenije 101 Kei Boulderhal
5 Anon9202 - -
6 Lisa Klem 105 Boulderhal de Campus
7 Anon9385 - -
8 Sophie Trenning 108 Team Mountain Network
9 Sanne Gijselman 107 Team Neoliet
10 Lieke van Gemert 115 Team Mountain Network
11 Noreen Lieftinck 104 REVOLT
12 Klaar van den Beuken 110 Ayers Rookies
13 Amber Schiffeleers 117 cLimb
14 Renée Langenhuizen 102 Team Delfts Bleau
15 Ileen Rouwenhorst 111 Team Delfts Bleau
# Name Bib number Team
1 Mara Voorthuis 114 Kei Boulderhal
2 Myrthe van de Pol 106 Ayers Rookies
3 Robin Serto 112 REVOLT
4 Edith Savenije 101 Kei Boulderhal
5 Anon9202 - -
6 Lisa Klem 105 Boulderhal de Campus
7 Anon9385 - -
8 Sophie Trenning 108 Team Mountain Network
9 Sanne Gijselman 107 Team Neoliet
10 Lieke van Gemert 115 Team Mountain Network
11 Noreen Lieftinck 104 REVOLT
12 Klaar van den Beuken 110 Ayers Rookies
13 Amber Schiffeleers 117 cLimb
14 Renée Langenhuizen 102 Team Delfts Bleau
15 Ileen Rouwenhorst 111 Team Delfts Bleau
# Name Bib number Team
1 Mara Voorthuis 114 Kei Boulderhal
2 Myrthe van de Pol 106 Ayers Rookies
3 Robin Serto 112 REVOLT
4 Edith Savenije 101 Kei Boulderhal
5 Anon9202 - -
6 Lisa Klem 105 Boulderhal de Campus
7 Anon9385 - -
8 Sophie Trenning 108 Team Mountain Network
9 Sanne Gijselman 107 Team Neoliet
10 Lieke van Gemert 115 Team Mountain Network
11 Noreen Lieftinck 104 REVOLT
12 Klaar van den Beuken 110 Ayers Rookies
13 Amber Schiffeleers 117 cLimb
14 Renée Langenhuizen 102 Team Delfts Bleau
15 Ileen Rouwenhorst 111 Team Delfts Bleau
# Name Bib number Team
1 Mara Voorthuis 114 Kei Boulderhal
2 Myrthe van de Pol 106 Ayers Rookies
3 Robin Serto 112 REVOLT
4 Edith Savenije 101 Kei Boulderhal
5 Anon9202 - -
6 Lisa Klem 105 Boulderhal de Campus
7 Anon9385 - -
8 Sophie Trenning 108 Team Mountain Network
9 Sanne Gijselman 107 Team Neoliet
10 Lieke van Gemert 115 Team Mountain Network
11 Noreen Lieftinck 104 REVOLT
12 Klaar van den Beuken 110 Ayers Rookies
13 Amber Schiffeleers 117 cLimb
14 Renée Langenhuizen 102 Team Delfts Bleau
15 Ileen Rouwenhorst 111 Team Delfts Bleau
27-11-2021 22:34
# Name Bib number 1 2 3 4 5 6 Total 1 2 3 Total League. Points Team
1 Lisa Klem 105 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z1 5T8 6Z6 T1Z1 T3Z3 T1Z1 3T5 3Z5 100.0 Boulderhal de Campus
2 Amber Schiffeleers 117 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 5T6 5Z5 T1Z1 T2Z2 Z2 2T3 3Z5 80.0 cLimb
3 Sanne Gijselman 107 T1Z1 Z1 T2Z2 2T3 3Z4 Z1 Z1 0T0 2Z2 65.0 Team Neoliet
4 Klaar van den Beuken 110 T1Z1 Z1 Z3 T3Z1 2T4 4Z6 Z6 0T0 1Z6 55.0 Ayers Rookies
5 Edith Savenije 101 T1Z1 Z2 Z2 T1Z1 Z3 2T2 5Z9 Z7 0T0 1Z7 51.0 Kei Boulderhal
6 Myrthe van de Pol 106 T2Z2 Z1 Z3 T3Z3 2T5 4Z9 0T0 0Z0 47.0 Ayers Rookies
7 Mara Voorthuis 114 T1Z1 Z3 T2Z1 2T3 3Z5 43.0 Kei Boulderhal
8 Noreen Lieftinck 104 T1Z1 T1Z1 2T2 2Z2 40.0 REVOLT
9 Sophie Trenning 108 T2Z2 T3Z1 2T5 2Z3 37.0 Team Mountain Network
10 Lieke van Gemert 115 T2Z2 T3Z2 2T5 2Z4 34.0 Team Mountain Network
11 Ileen Rouwenhorst 111 T2Z2 Z4 Z3 1T2 3Z9 31.0 Team Delfts Bleau
12 Renée Langenhuizen 102 T3Z3 Z1 Z2 1T3 3Z6 28.0 Team Delfts Bleau
13 Robin Serto 112 Z3 Z3 0T0 2Z6 26.0 REVOLT
14 Anon9202 - 0T0 0Z0 23.0 -
14 Anon9385 - 0T0 0Z0 23.0 -

Number of competitors: 27

Name Bib number Nat. Team
Jytte Oerlemans 316 NED Team Kids From The Block
Frederique Kerstens 301 NED Team Fabriek
Isa Wolf 305 NED Team Fabriek
Zoeteke Vliek 302 NED Climb Up
Liz Buur 310 NED Ayers Rookies
Kirsten de Groot 320 NED Kei Boulderhal
Marit Van den Pol 327 NED
Doenja Sinke 312 NED Kei Boulderhal
Femke de Klerk 324 NED Bruut
Inge Heine 314 NED Ayers Rookies
Bente Schiffeleers 319 NED cLimb
Anon9219 - - -
Evi Creyghton 308 NED Kunststof Jeugd
Anon9298 - - -
Anon9299 - - -
Meie Bakker 307 NED REVOLT
Laura Brink 323 NED Kunststof Jeugd
Evy Loef 304 NED Team Delfts Bleau
Gladys de Vocht 325 BEL Stone Climbing Factory
Nora Koch 322 NED Graviton Bouldergym
Anon9493 - - -
Belize Derksen 313 NED Team Kids From The Block
Marit van der Steen 303 NED Klimhal Amsterdam
Anon9513 - - -
Mila van den Brink 317 NED GRIP Nijmegen
Norah Arnold 318 NED Team Mountain Network
Geesje Elzinga 309 NED Team Mountain Network

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 27

# Name Bib number Nat. Team
1 Doenja Sinke 312 NED Kei Boulderhal
2 Laura Brink 323 NED Kunststof Jeugd
3 Evy Loef 304 NED Team Delfts Bleau
4 Anon9298 - - -
5 Zoeteke Vliek 302 NED Climb Up
6 Mila van den Brink 317 NED GRIP Nijmegen
7 Liz Buur 310 NED Ayers Rookies
8 Jytte Oerlemans 316 NED Team Kids From The Block
9 Anon9493 - - -
10 Evi Creyghton 308 NED Kunststof Jeugd
11 Geesje Elzinga 309 NED Team Mountain Network
12 Isa Wolf 305 NED Team Fabriek
13 Nora Koch 322 NED Graviton Bouldergym
14 Marit van der Steen 303 NED Klimhal Amsterdam
15 Inge Heine 314 NED Ayers Rookies
16 Frederique Kerstens 301 NED Team Fabriek
17 Bente Schiffeleers 319 NED cLimb
18 Femke de Klerk 324 NED Bruut
19 Anon9513 - - -
20 Norah Arnold 318 NED Team Mountain Network
21 Anon9219 - - -
22 Meie Bakker 307 NED REVOLT
23 Anon9299 - - -
24 Gladys de Vocht 325 BEL Stone Climbing Factory
25 Kirsten de Groot 320 NED Kei Boulderhal
26 Belize Derksen 313 NED Team Kids From The Block
27 Marit Van den Pol 327 NED
# Name Bib number Nat. Team
1 Doenja Sinke 312 NED Kei Boulderhal
2 Laura Brink 323 NED Kunststof Jeugd
3 Evy Loef 304 NED Team Delfts Bleau
4 Anon9298 - - -
5 Zoeteke Vliek 302 NED Climb Up
6 Mila van den Brink 317 NED GRIP Nijmegen
7 Liz Buur 310 NED Ayers Rookies
8 Jytte Oerlemans 316 NED Team Kids From The Block
9 Anon9493 - - -
10 Evi Creyghton 308 NED Kunststof Jeugd
11 Geesje Elzinga 309 NED Team Mountain Network
12 Isa Wolf 305 NED Team Fabriek
13 Nora Koch 322 NED Graviton Bouldergym
14 Marit van der Steen 303 NED Klimhal Amsterdam
15 Inge Heine 314 NED Ayers Rookies
16 Frederique Kerstens 301 NED Team Fabriek
17 Bente Schiffeleers 319 NED cLimb
18 Femke de Klerk 324 NED Bruut
19 Anon9513 - - -
20 Norah Arnold 318 NED Team Mountain Network
21 Anon9219 - - -
22 Meie Bakker 307 NED REVOLT
23 Anon9299 - - -
24 Gladys de Vocht 325 BEL Stone Climbing Factory
25 Kirsten de Groot 320 NED Kei Boulderhal
26 Belize Derksen 313 NED Team Kids From The Block
27 Marit Van den Pol 327 NED
# Name Bib number Nat. Team
1 Doenja Sinke 312 NED Kei Boulderhal
2 Laura Brink 323 NED Kunststof Jeugd
3 Evy Loef 304 NED Team Delfts Bleau
4 Anon9298 - - -
5 Zoeteke Vliek 302 NED Climb Up
6 Mila van den Brink 317 NED GRIP Nijmegen
7 Liz Buur 310 NED Ayers Rookies
8 Jytte Oerlemans 316 NED Team Kids From The Block
9 Anon9493 - - -
10 Evi Creyghton 308 NED Kunststof Jeugd
11 Geesje Elzinga 309 NED Team Mountain Network
12 Isa Wolf 305 NED Team Fabriek
13 Nora Koch 322 NED Graviton Bouldergym
14 Marit van der Steen 303 NED Klimhal Amsterdam
15 Inge Heine 314 NED Ayers Rookies
16 Frederique Kerstens 301 NED Team Fabriek
17 Bente Schiffeleers 319 NED cLimb
18 Femke de Klerk 324 NED Bruut
19 Anon9513 - - -
20 Norah Arnold 318 NED Team Mountain Network
21 Anon9219 - - -
22 Meie Bakker 307 NED REVOLT
23 Anon9299 - - -
24 Gladys de Vocht 325 BEL Stone Climbing Factory
25 Kirsten de Groot 320 NED Kei Boulderhal
26 Belize Derksen 313 NED Team Kids From The Block
27 Marit Van den Pol 327 NED
# Name Bib number Nat. Team
1 Doenja Sinke 312 NED Kei Boulderhal
2 Laura Brink 323 NED Kunststof Jeugd
3 Evy Loef 304 NED Team Delfts Bleau
4 Anon9298 - - -
5 Zoeteke Vliek 302 NED Climb Up
6 Mila van den Brink 317 NED GRIP Nijmegen
7 Liz Buur 310 NED Ayers Rookies
8 Jytte Oerlemans 316 NED Team Kids From The Block
9 Anon9493 - - -
10 Evi Creyghton 308 NED Kunststof Jeugd
11 Geesje Elzinga 309 NED Team Mountain Network
12 Isa Wolf 305 NED Team Fabriek
13 Nora Koch 322 NED Graviton Bouldergym
14 Marit van der Steen 303 NED Klimhal Amsterdam
15 Inge Heine 314 NED Ayers Rookies
16 Frederique Kerstens 301 NED Team Fabriek
17 Bente Schiffeleers 319 NED cLimb
18 Femke de Klerk 324 NED Bruut
19 Anon9513 - - -
20 Norah Arnold 318 NED Team Mountain Network
21 Anon9219 - - -
22 Meie Bakker 307 NED REVOLT
23 Anon9299 - - -
24 Gladys de Vocht 325 BEL Stone Climbing Factory
25 Kirsten de Groot 320 NED Kei Boulderhal
26 Belize Derksen 313 NED Team Kids From The Block
27 Marit Van den Pol 327 NED
# Name Bib number Nat. Team
1 Doenja Sinke 312 NED Kei Boulderhal
2 Laura Brink 323 NED Kunststof Jeugd
3 Evy Loef 304 NED Team Delfts Bleau
4 Anon9298 - - -
5 Zoeteke Vliek 302 NED Climb Up
6 Mila van den Brink 317 NED GRIP Nijmegen
7 Liz Buur 310 NED Ayers Rookies
8 Jytte Oerlemans 316 NED Team Kids From The Block
9 Anon9493 - - -
10 Evi Creyghton 308 NED Kunststof Jeugd
11 Geesje Elzinga 309 NED Team Mountain Network
12 Isa Wolf 305 NED Team Fabriek
13 Nora Koch 322 NED Graviton Bouldergym
14 Marit van der Steen 303 NED Klimhal Amsterdam
15 Inge Heine 314 NED Ayers Rookies
16 Frederique Kerstens 301 NED Team Fabriek
17 Bente Schiffeleers 319 NED cLimb
18 Femke de Klerk 324 NED Bruut
19 Anon9513 - - -
20 Norah Arnold 318 NED Team Mountain Network
21 Anon9219 - - -
22 Meie Bakker 307 NED REVOLT
23 Anon9299 - - -
24 Gladys de Vocht 325 BEL Stone Climbing Factory
25 Kirsten de Groot 320 NED Kei Boulderhal
26 Belize Derksen 313 NED Team Kids From The Block
27 Marit Van den Pol 327 NED
# Name Bib number Nat. Team
1 Doenja Sinke 312 NED Kei Boulderhal
2 Laura Brink 323 NED Kunststof Jeugd
3 Evy Loef 304 NED Team Delfts Bleau
4 Anon9298 - - -
5 Zoeteke Vliek 302 NED Climb Up
6 Mila van den Brink 317 NED GRIP Nijmegen
7 Liz Buur 310 NED Ayers Rookies
8 Jytte Oerlemans 316 NED Team Kids From The Block
9 Anon9493 - - -
10 Evi Creyghton 308 NED Kunststof Jeugd
11 Geesje Elzinga 309 NED Team Mountain Network
12 Isa Wolf 305 NED Team Fabriek
13 Nora Koch 322 NED Graviton Bouldergym
14 Marit van der Steen 303 NED Klimhal Amsterdam
15 Inge Heine 314 NED Ayers Rookies
16 Frederique Kerstens 301 NED Team Fabriek
17 Bente Schiffeleers 319 NED cLimb
18 Femke de Klerk 324 NED Bruut
19 Anon9513 - - -
20 Norah Arnold 318 NED Team Mountain Network
21 Anon9219 - - -
22 Meie Bakker 307 NED REVOLT
23 Anon9299 - - -
24 Gladys de Vocht 325 BEL Stone Climbing Factory
25 Kirsten de Groot 320 NED Kei Boulderhal
26 Belize Derksen 313 NED Team Kids From The Block
27 Marit Van den Pol 327 NED
27-11-2021 22:34
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 6 Total 1 2 3 Total League. Points Team
1 Gladys de Vocht 325 BEL T1Z1 T1Z1 Z3 T1Z1 T2Z2 4T5 5Z8 T1Z1 T1Z1 Z1 2T2 3Z3 100.0 Stone Climbing Factory
2 Doenja Sinke 312 NED T1Z1 T2Z1 Z1 T1Z1 T5Z1 T1Z1 5T10 6Z6 Z5 T4Z4 Z3 1T4 3Z12 80.0 Kei Boulderhal
3 Bente Schiffeleers 319 NED T1Z1 T4Z2 Z3 T1Z1 Z1 3T6 5Z8 Z4 T2Z2 1T2 2Z6 65.0 cLimb
4 Isa Wolf 305 NED T1Z1 T3Z3 Z1 T1Z1 T2Z1 4T7 5Z7 Z6 Z4 Z8 0T0 3Z18 55.0 Team Fabriek
5 Zoeteke Vliek 302 NED T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 4T5 4Z5 Z2 0T0 1Z2 51.0 Climb Up
6 Jytte Oerlemans 316 NED T2Z2 T4Z3 Z4 T1Z1 T2Z2 4T9 5Z12 Z7 0T0 1Z7 47.0 Team Kids From The Block
7 Femke de Klerk 324 NED T1Z1 T1Z1 T2Z1 3T4 3Z3 43.0 Bruut
8 Frederique Kerstens 301 NED T3Z1 Z3 T1Z1 Z2 2T4 4Z7 40.0 Team Fabriek
9 Belize Derksen 313 NED Z3 Z1 T1Z1 T4Z2 2T5 4Z7 37.0 Team Kids From The Block
10 Evy Loef 304 NED T1Z1 T1Z1 Z4 2T2 3Z6 34.0 Team Delfts Bleau
11 Liz Buur 310 NED T1Z1 Z3 T2Z2 2T3 3Z6 31.0 Ayers Rookies
12 Meie Bakker 307 NED T1Z1 T2Z2 Z4 2T3 3Z7 28.0 REVOLT
13 Inge Heine 314 NED T3Z3 Z5 T1Z1 2T4 3Z9 26.0 Ayers Rookies
14 Marit Van den Pol 327 NED Z2 T1Z1 T5Z5 2T6 3Z8 24.0
15 Kirsten de Groot 320 NED T4Z4 T3Z2 2T7 2Z6 22.0 Kei Boulderhal
16 Marit van der Steen 303 NED Z5 T1Z1 Z1 1T1 3Z7 20.0 Klimhal Amsterdam
17 Anon9493 - - Z4 T1Z1 1T1 2Z5 18.0 -
18 Evi Creyghton 308 NED T2Z2 Z1 1T2 2Z3 16.0 Kunststof Jeugd
19 Anon9298 - - T2Z2 Z5 1T2 2Z7 13.0 -
19 Laura Brink 323 NED Z5 T2Z2 1T2 2Z7 13.0 Kunststof Jeugd
21 Anon9219 - - T3Z2 Z4 1T3 2Z6 10.0 -
22 Anon9513 - - T1Z1 1T1 1Z1 8.0 -
22 Mila van den Brink 317 NED T1Z1 1T1 1Z1 8.0 GRIP Nijmegen
22 Norah Arnold 318 NED T1Z1 1T1 1Z1 8.0 Team Mountain Network
25 Anon9299 - - T3Z3 1T3 1Z3 6.0 -
25 Geesje Elzinga 309 NED T3Z3 1T3 1Z3 6.0 Team Mountain Network
27 Nora Koch 322 NED 0T0 0Z0 4.0 Graviton Bouldergym

Number of competitors: 30

Name Bib number Nat. Team
Ophelia Kuiter 522 NED Team Fabriek
Mirre Wijnen 500 NED Team Kids From The Block
Anon8454 - - -
Esmee Bonsen 524 NED Monk Eindhoven
Femke de Vuijst 519 NED Team Mountain Network
Tess van Altena 526 NED Kei Boulderhal
Minte de Valk 529 NED Kei Boulderhal
Yara van Winden 510 NED Team Delfts Bleau
Anon9164 - - -
Isis Weimar 530 NED Boulderhal de Campus
Tessa Robichon 506 NED Monk Amsterdam
Yara Meye 514 NED Climb Up
Fiene Buitinga 528 NED Boulderhal de Campus
Merel Pasman 505 NED Team Mountain Network
Anon9293 - - -
Jaden Tjon 523 NED Team Kids From The Block
Lianne Briaire 504 NED Team Delfts Bleau
Emilie Vandendaelen 507 BEL Stone Climbing Factory
Maartje van den Bulck 508 NED
Aimée Hof 511 NED Top Climbing Twente
Yara van Haasteren 520 NED GRIP Nijmegen
Melissa van Benthem 521 NED Ayers Rookies
Vera Driessen 501 NED
Anon9517 - - -
Lidia Vaessen 509 NED GRIP Nijmegen
Tessa Trumpie 516 NED Team Mountain Network
Anon9540 - - -
Anon9546 - - -
Anon9547 - - -
Lidewij Groot Koerkamp 525 NED Monk Rotterdam

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 30

# Name Bib number Nat. Team
1 Anon9546 - - -
2 Fiene Buitinga 528 NED Boulderhal de Campus
3 Vera Driessen 501 NED
4 Anon9164 - - -
5 Anon9293 - - -
6 Ophelia Kuiter 522 NED Team Fabriek
7 Jaden Tjon 523 NED Team Kids From The Block
8 Tess van Altena 526 NED Kei Boulderhal
9 Tessa Trumpie 516 NED Team Mountain Network
10 Emilie Vandendaelen 507 BEL Stone Climbing Factory
11 Lianne Briaire 504 NED Team Delfts Bleau
12 Esmee Bonsen 524 NED Monk Eindhoven
13 Yara van Winden 510 NED Team Delfts Bleau
14 Anon9547 - - -
15 Lidewij Groot Koerkamp 525 NED Monk Rotterdam
16 Isis Weimar 530 NED Boulderhal de Campus
17 Melissa van Benthem 521 NED Ayers Rookies
18 Tessa Robichon 506 NED Monk Amsterdam
19 Merel Pasman 505 NED Team Mountain Network
20 Yara van Haasteren 520 NED GRIP Nijmegen
21 Anon9540 - - -
22 Minte de Valk 529 NED Kei Boulderhal
23 Aimée Hof 511 NED Top Climbing Twente
24 Maartje van den Bulck 508 NED
25 Lidia Vaessen 509 NED GRIP Nijmegen
26 Mirre Wijnen 500 NED Team Kids From The Block
27 Anon8454 - - -
28 Femke de Vuijst 519 NED Team Mountain Network
29 Anon9517 - - -
30 Yara Meye 514 NED Climb Up
# Name Bib number Nat. Team
1 Anon9546 - - -
2 Fiene Buitinga 528 NED Boulderhal de Campus
3 Vera Driessen 501 NED
4 Anon9164 - - -
5 Anon9293 - - -
6 Ophelia Kuiter 522 NED Team Fabriek
7 Jaden Tjon 523 NED Team Kids From The Block
8 Tess van Altena 526 NED Kei Boulderhal
9 Tessa Trumpie 516 NED Team Mountain Network
10 Emilie Vandendaelen 507 BEL Stone Climbing Factory
11 Lianne Briaire 504 NED Team Delfts Bleau
12 Esmee Bonsen 524 NED Monk Eindhoven
13 Yara van Winden 510 NED Team Delfts Bleau
14 Anon9547 - - -
15 Lidewij Groot Koerkamp 525 NED Monk Rotterdam
16 Isis Weimar 530 NED Boulderhal de Campus
17 Melissa van Benthem 521 NED Ayers Rookies
18 Tessa Robichon 506 NED Monk Amsterdam
19 Merel Pasman 505 NED Team Mountain Network
20 Yara van Haasteren 520 NED GRIP Nijmegen
21 Anon9540 - - -
22 Minte de Valk 529 NED Kei Boulderhal
23 Aimée Hof 511 NED Top Climbing Twente
24 Maartje van den Bulck 508 NED
25 Lidia Vaessen 509 NED GRIP Nijmegen
26 Mirre Wijnen 500 NED Team Kids From The Block
27 Anon8454 - - -
28 Femke de Vuijst 519 NED Team Mountain Network
29 Anon9517 - - -
30 Yara Meye 514 NED Climb Up
# Name Bib number Nat. Team
1 Anon9546 - - -
2 Fiene Buitinga 528 NED Boulderhal de Campus
3 Vera Driessen 501 NED
4 Anon9164 - - -
5 Anon9293 - - -
6 Ophelia Kuiter 522 NED Team Fabriek
7 Jaden Tjon 523 NED Team Kids From The Block
8 Tess van Altena 526 NED Kei Boulderhal
9 Tessa Trumpie 516 NED Team Mountain Network
10 Emilie Vandendaelen 507 BEL Stone Climbing Factory
11 Lianne Briaire 504 NED Team Delfts Bleau
12 Esmee Bonsen 524 NED Monk Eindhoven
13 Yara van Winden 510 NED Team Delfts Bleau
14 Anon9547 - - -
15 Lidewij Groot Koerkamp 525 NED Monk Rotterdam
16 Isis Weimar 530 NED Boulderhal de Campus
17 Melissa van Benthem 521 NED Ayers Rookies
18 Tessa Robichon 506 NED Monk Amsterdam
19 Merel Pasman 505 NED Team Mountain Network
20 Yara van Haasteren 520 NED GRIP Nijmegen
21 Anon9540 - - -
22 Minte de Valk 529 NED Kei Boulderhal
23 Aimée Hof 511 NED Top Climbing Twente
24 Maartje van den Bulck 508 NED
25 Lidia Vaessen 509 NED GRIP Nijmegen
26 Mirre Wijnen 500 NED Team Kids From The Block
27 Anon8454 - - -
28 Femke de Vuijst 519 NED Team Mountain Network
29 Anon9517 - - -
30 Yara Meye 514 NED Climb Up
# Name Bib number Nat. Team
1 Anon9546 - - -
2 Fiene Buitinga 528 NED Boulderhal de Campus
3 Vera Driessen 501 NED
4 Anon9164 - - -
5 Anon9293 - - -
6 Ophelia Kuiter 522 NED Team Fabriek
7 Jaden Tjon 523 NED Team Kids From The Block
8 Tess van Altena 526 NED Kei Boulderhal
9 Tessa Trumpie 516 NED Team Mountain Network
10 Emilie Vandendaelen 507 BEL Stone Climbing Factory
11 Lianne Briaire 504 NED Team Delfts Bleau
12 Esmee Bonsen 524 NED Monk Eindhoven
13 Yara van Winden 510 NED Team Delfts Bleau
14 Anon9547 - - -
15 Lidewij Groot Koerkamp 525 NED Monk Rotterdam
16 Isis Weimar 530 NED Boulderhal de Campus
17 Melissa van Benthem 521 NED Ayers Rookies
18 Tessa Robichon 506 NED Monk Amsterdam
19 Merel Pasman 505 NED Team Mountain Network
20 Yara van Haasteren 520 NED GRIP Nijmegen
21 Anon9540 - - -
22 Minte de Valk 529 NED Kei Boulderhal
23 Aimée Hof 511 NED Top Climbing Twente
24 Maartje van den Bulck 508 NED
25 Lidia Vaessen 509 NED GRIP Nijmegen
26 Mirre Wijnen 500 NED Team Kids From The Block
27 Anon8454 - - -
28 Femke de Vuijst 519 NED Team Mountain Network
29 Anon9517 - - -
30 Yara Meye 514 NED Climb Up
# Name Bib number Nat. Team
1 Anon9546 - - -
2 Fiene Buitinga 528 NED Boulderhal de Campus
3 Vera Driessen 501 NED
4 Anon9164 - - -
5 Anon9293 - - -
6 Ophelia Kuiter 522 NED Team Fabriek
7 Jaden Tjon 523 NED Team Kids From The Block
8 Tess van Altena 526 NED Kei Boulderhal
9 Tessa Trumpie 516 NED Team Mountain Network
10 Emilie Vandendaelen 507 BEL Stone Climbing Factory
11 Lianne Briaire 504 NED Team Delfts Bleau
12 Esmee Bonsen 524 NED Monk Eindhoven
13 Yara van Winden 510 NED Team Delfts Bleau
14 Anon9547 - - -
15 Lidewij Groot Koerkamp 525 NED Monk Rotterdam
16 Isis Weimar 530 NED Boulderhal de Campus
17 Melissa van Benthem 521 NED Ayers Rookies
18 Tessa Robichon 506 NED Monk Amsterdam
19 Merel Pasman 505 NED Team Mountain Network
20 Yara van Haasteren 520 NED GRIP Nijmegen
21 Anon9540 - - -
22 Minte de Valk 529 NED Kei Boulderhal
23 Aimée Hof 511 NED Top Climbing Twente
24 Maartje van den Bulck 508 NED
25 Lidia Vaessen 509 NED GRIP Nijmegen
26 Mirre Wijnen 500 NED Team Kids From The Block
27 Anon8454 - - -
28 Femke de Vuijst 519 NED Team Mountain Network
29 Anon9517 - - -
30 Yara Meye 514 NED Climb Up
# Name Bib number Nat. Team
1 Anon9546 - - -
2 Fiene Buitinga 528 NED Boulderhal de Campus
3 Vera Driessen 501 NED
4 Anon9164 - - -
5 Anon9293 - - -
6 Ophelia Kuiter 522 NED Team Fabriek
7 Jaden Tjon 523 NED Team Kids From The Block
8 Tess van Altena 526 NED Kei Boulderhal
9 Tessa Trumpie 516 NED Team Mountain Network
10 Emilie Vandendaelen 507 BEL Stone Climbing Factory
11 Lianne Briaire 504 NED Team Delfts Bleau
12 Esmee Bonsen 524 NED Monk Eindhoven
13 Yara van Winden 510 NED Team Delfts Bleau
14 Anon9547 - - -
15 Lidewij Groot Koerkamp 525 NED Monk Rotterdam
16 Isis Weimar 530 NED Boulderhal de Campus
17 Melissa van Benthem 521 NED Ayers Rookies
18 Tessa Robichon 506 NED Monk Amsterdam
19 Merel Pasman 505 NED Team Mountain Network
20 Yara van Haasteren 520 NED GRIP Nijmegen
21 Anon9540 - - -
22 Minte de Valk 529 NED Kei Boulderhal
23 Aimée Hof 511 NED Top Climbing Twente
24 Maartje van den Bulck 508 NED
25 Lidia Vaessen 509 NED GRIP Nijmegen
26 Mirre Wijnen 500 NED Team Kids From The Block
27 Anon8454 - - -
28 Femke de Vuijst 519 NED Team Mountain Network
29 Anon9517 - - -
30 Yara Meye 514 NED Climb Up
27-11-2021 17:38
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 6 Total 1 2 3 Total League. Points Team
1 Tessa Robichon 506 NED T1Z1 T2Z1 Z1 T1Z1 T4Z3 T2Z1 5T10 6Z8 T1Z1 Z3 T2Z2 2T3 3Z6 100.0 Monk Amsterdam
2 Esmee Bonsen 524 NED T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T2Z1 4T5 5Z5 Z4 Z2 T1Z1 1T1 3Z7 80.0 Monk Eindhoven
3 Jaden Tjon 523 NED T1Z1 T4Z4 Z3 T1Z1 Z3 T2Z1 4T8 6Z13 Z7 T4Z2 1T4 2Z9 65.0 Team Kids From The Block
4 Emilie Vandendaelen 507 BEL T3Z3 T5Z3 T1Z1 T1Z1 4T10 4Z8 T2Z2 1T2 1Z2 55.0 Stone Climbing Factory
5 Fiene Buitinga 528 NED T1Z1 T2Z2 Z2 T1Z1 T1Z1 4T5 5Z7 Z1 Z1 0T0 2Z2 51.0 Boulderhal de Campus
6 Yara Meye 514 NED T1Z1 T1Z1 T2Z2 T2Z1 4T6 4Z5 0T0 0Z0 47.0 Climb Up
7 Lianne Briaire 504 NED T1Z1 T1Z1 Z5 T1Z1 3T3 4Z8 43.0 Team Delfts Bleau
8 Yara van Winden 510 NED T1Z1 T5Z3 T1Z1 Z3 3T7 4Z8 40.0 Team Delfts Bleau
9 Lidia Vaessen 509 NED T4Z4 T2Z2 T1Z1 Z4 3T7 4Z11 37.0 GRIP Nijmegen
10 Aimée Hof 511 NED T2Z2 T1Z1 T2Z1 3T5 3Z4 34.0 Top Climbing Twente
11 Tess van Altena 526 NED T3Z1 T3Z3 T1Z1 3T7 3Z5 31.0 Kei Boulderhal
12 Ophelia Kuiter 522 NED T1Z1 Z3 T2Z2 Z1 2T3 4Z7 28.0 Team Fabriek
13 Isis Weimar 530 NED Z3 T2Z2 T2Z1 2T4 3Z6 26.0 Boulderhal de Campus
14 Mirre Wijnen 500 NED T2Z2 T1Z1 2T3 2Z3 24.0 Team Kids From The Block
15 Minte de Valk 529 NED T5Z2 T1Z1 2T6 2Z3 22.0 Kei Boulderhal
16 Yara van Haasteren 520 NED Z5 T1Z1 1T1 2Z6 19.0 GRIP Nijmegen
16 Anon9540 - - T1Z1 Z5 1T1 2Z6 19.0 -
18 Anon9517 - - Z3 T2Z2 1T2 2Z5 16.0 -
19 Anon8454 - - T1Z1 1T1 1Z1 12.0 -
19 Merel Pasman 505 NED T1Z1 1T1 1Z1 12.0 Team Mountain Network
19 Tessa Trumpie 516 NED T1Z1 1T1 1Z1 12.0 Team Mountain Network
22 Lidewij Groot Koerkamp 525 NED T2Z2 1T2 1Z2 9.0 Monk Rotterdam
23 Anon9164 - - T3Z1 1T3 1Z1 8.0 -
23 Anon9293 - - T3Z1 1T3 1Z1 8.0 -
25 Femke de Vuijst 519 NED T5Z2 1T5 1Z2 6.0 Team Mountain Network
25 Vera Driessen 501 NED T5Z2 1T5 1Z2 6.0
27 Anon9546 - - Z2 0T0 1Z2 4.0 -
28 Maartje van den Bulck 508 NED 0T0 0Z0 2.0
28 Melissa van Benthem 521 NED 0T0 0Z0 2.0 Ayers Rookies
28 Anon9547 - - 0T0 0Z0 2.0 -

Team Results

# Team Total
1 Boulderhal de Campus 422.0
2 Monk Amsterdam 272.0
3 Team Delfts Bleau 265.0
4 cLimb 225.0
5 Team Mountain Network 217.0
6 Team Kids From The Block 208.0
7 Team Fabriek 201.0
8 Climb Up 199.0
9 Stone Climbing Factory 198.0
10 Kei Boulderhal 188.0
11 GRIP Nijmegen 180.0
12 Monk Eindhoven 174.0
13 Ayers Rookies 133.0
14 Team Neoliet 122.0
15 Bruut 117.0
16 Top Climbing Twente 114.0
17 T.N.T. Climbing 100.0
17 BVKB - Klimax 100.0
19 REVOLT 94.0
20 Monk Rotterdam 85.0
21 School of Rock 62.0
22 Kunststof Jeugd 57.0
23 Graviton Bouldergym 27.0
24 De Broekerberg 22.0
25 Klimhal Amsterdam 20.0
26 JGDCLB Den Haag 0.0