Jeugd Boulder 4 JAB , Sat, 02 Apr 2022 10:00:00 +0200, Block013, Tilburg

Discipline: Boulder
League: JEUGD BOULDER JAB 2022
Status: Processed
Description:


Inschrijfcriteria:
Voor de aankomende boulderwedstrijden kunnen de top 30 deelnemers per categorie zich inschrijven voor de nationale wedstrijden. Dit is gebaseerd op de huidige competitie uitslag. Behoor je tot deze top 30 dan kun je vanaf nu je inschrijving. Val je buiten de top 30 dan kun je je helaas niet inschrijven. Neem eens een kijkje bij de Series. Een competitie in je regio waar je wordt onderverdeeld in verschillende klimniveaus.

Heb je jezelf aan het begin van het wedstrijdseizoen al ingeschreven?
- Behoor je tot de top 30 van je categorie en wil je graag deelnemen aan de wedstrijd dan blijft je inschrijving staan.
- Behoor je niet tot de top 30 van je categorie dan hoef je niks te doen en ontvang je het inschrijfgeld (binnen twee werkweken) terug.

Heb je bij de vorige wedstrijden niet deelgenomen door een blessure of IFSC-wedstrijd, maar ben je van mening dat je thuis hoort in de top 30 van je categorie? Vraag dan dispensatie aan bij de dispensatiecommissie. Meer informatie over de procedure kun je hier vinden.

30+ regeling
Indien deelnemers die in de top 30 staan zich niet inschrijven 'rekken' we de lijst op. Dat wil zeggen: als 5 klimmers zich niet aanmelden dan zijn ook de nummers 31 tot en met 36 welkom. Wil je gebruik maken van deze top 30+ regeling? Vul dan voor de sluiting van de inschrijving dit formulier in. Je ontvangt uiterlijk de woensdag voor de wedstrijd een reactie. Na de sluiting van de inschrijving wordt per categorie gekeken hoeveel deelnemers worden toegevoegd.

Wedstrijdgebied:
Het wedstrijdgebied wordt uitsluitend toegankelijk voor deelnemers en de toegewezen coaches. Coaches dienen zich via het WAS aan te melden voor het einde van de inschrijfdatum. Elke deelnemer heeft recht op één coach. Deze coach is aangesloten bij een boulderhal als trainer/coach of is een erkende trainer door de NKBV. Deelnemers die geen trainer of coach hebben, en één van hun ouders als coach mee willen. Kunnen hiervoor vrijstelling aanvragen voor seizoen 2022 bij de wedstrijdcoördinator via een mail naar wedstrijden@nkbv.nl.

Met deze verandering wil de NKBV de NJBC een nog formeler wedstrijdformat geven. Tevens willen we deelnemers stimuleren om zich aan te sluiten bij een trainingsgroep om zo een nog betere voorbereiding te krijgen op de NJBC. Voor het seizoen 2022 is er gekozen voor een overgangsjaar zodat iedereen de mogelijkheid krijgt om aan de verandering te wennen en zich aan te sluiten bij een trainingsgroep.

Wedstrijdfortmat:
De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit twee rondes. De kwalificatieronde bestaat uit 6 flash boulders. Per boulder mag je maximaal 5 pogingen doen. De definitieve tijd van de flash ronde wordt op de wedstrijddag mede bepaald door het aantal deelnemers per startgroep. Daarna volgt voor de 6 hoogst geplaatste klimmers per categorie een finale met 3 on sight boulders. Per boulder krijg je 5 minuten klimtijd en tussen de boulders krijg je 5 minuten rust. Het wedstrijdformat van deze ronde is vergelijkbaar met een IFSC World Cup 1/2 finale. Jongens en Meisjes klimmen gelijktijdig/parallel aan elkaar.

Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 2003 en 2004], Jeugd A [2005 en 2006] en Jeugd B [2007 en 2008]. Jongens en Meisjes vormen per leeftijdscategorie een eigen wedstrijdcategorie, in totaal zijn er 6 wedstrijdcategorieën.

Het tijdschema:

Kwalificatierondes:
09:00 uur Hal + aanmelding open
09:30 uur Sluiting aanmelding categorie Jongens Junioren + Jongens A
10:00 uur Start kwalificatie categorie Jongens Junioren + Jongens A
12:00 uur Einde kwalificatie categorie Jongens Junioren + Jongens A

12:00 uur Sluiting aanmelding categorie Meisjes Junioren + Meisjes A
12:30 uur Start kwalificatie categorie Meisjes Junioren + Meisjes A
14:00 uur Einde kwalificatie categorie Meisjes Junioren + Meisjes A

14:00 uur Sluiting aanmelding categorie B
14:30 uur Start kwalificatie categorie B
17:00 uur Einde kwalificatie categorie B

Finales:
17:15 uur Sluiting Isolatie
18:00 uur Start Finale categorie B
18:35 uur Start Finale categorie A
19:10 uur Start Finale Junioren
20:15 uur Prijsuitreiking 

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €17,50,-. Deze wedstrijd valt onder wedstrijd seizoen 2022.
Op de hoogte blijven van het laatste wedstrijdnieuws? Meld je aan voor de nieuwsbrief wedstrijdsport.

Meisjes Junioren

Maximum amount of participants: 30 based on the results of: JEUGD BOULDER JAB 2022

Number of competitors: 9

Name Bib number Team Rem
Anya van Essen 103 Team Mountain Network Disp
Klaar van den Beuken 107 Ayers Rookies
Edith Savenije 104 Kei Boulderhal
Amber Schiffeleers 101 TOC Limburg
Sanne Gijselman 105 Team Neoliet
Mara Voorthuis 106 Kei Boulderhal
Myrthe van de Pol 100 Ayers Rookies
Lieke van Gemert 102 Team Mountain Network
Ileen Rouwenhorst 108 Team Delfts Bleau

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 9

# Name Bib number Team
1 Amber Schiffeleers 101 TOC Limburg
2 Lieke van Gemert 102 Team Mountain Network
3 Myrthe van de Pol 100 Ayers Rookies
4 Ileen Rouwenhorst 108 Team Delfts Bleau
5 Mara Voorthuis 106 Kei Boulderhal
6 Edith Savenije 104 Kei Boulderhal
7 Sanne Gijselman 105 Team Neoliet
8 Klaar van den Beuken 107 Ayers Rookies
9 Anya van Essen 103 Team Mountain Network
# Name Bib number Team
1 Amber Schiffeleers 101 TOC Limburg
2 Lieke van Gemert 102 Team Mountain Network
3 Myrthe van de Pol 100 Ayers Rookies
4 Ileen Rouwenhorst 108 Team Delfts Bleau
5 Mara Voorthuis 106 Kei Boulderhal
6 Edith Savenije 104 Kei Boulderhal
7 Sanne Gijselman 105 Team Neoliet
8 Klaar van den Beuken 107 Ayers Rookies
9 Anya van Essen 103 Team Mountain Network
# Name Bib number Team
1 Amber Schiffeleers 101 TOC Limburg
2 Lieke van Gemert 102 Team Mountain Network
3 Myrthe van de Pol 100 Ayers Rookies
4 Ileen Rouwenhorst 108 Team Delfts Bleau
5 Mara Voorthuis 106 Kei Boulderhal
6 Edith Savenije 104 Kei Boulderhal
7 Sanne Gijselman 105 Team Neoliet
8 Klaar van den Beuken 107 Ayers Rookies
9 Anya van Essen 103 Team Mountain Network
# Name Bib number Team
1 Amber Schiffeleers 101 TOC Limburg
2 Lieke van Gemert 102 Team Mountain Network
3 Myrthe van de Pol 100 Ayers Rookies
4 Ileen Rouwenhorst 108 Team Delfts Bleau
5 Mara Voorthuis 106 Kei Boulderhal
6 Edith Savenije 104 Kei Boulderhal
7 Sanne Gijselman 105 Team Neoliet
8 Klaar van den Beuken 107 Ayers Rookies
9 Anya van Essen 103 Team Mountain Network
# Name Bib number Team
1 Amber Schiffeleers 101 TOC Limburg
2 Lieke van Gemert 102 Team Mountain Network
3 Myrthe van de Pol 100 Ayers Rookies
4 Ileen Rouwenhorst 108 Team Delfts Bleau
5 Mara Voorthuis 106 Kei Boulderhal
6 Edith Savenije 104 Kei Boulderhal
7 Sanne Gijselman 105 Team Neoliet
8 Klaar van den Beuken 107 Ayers Rookies
9 Anya van Essen 103 Team Mountain Network
# Name Bib number Team
1 Amber Schiffeleers 101 TOC Limburg
2 Lieke van Gemert 102 Team Mountain Network
3 Myrthe van de Pol 100 Ayers Rookies
4 Ileen Rouwenhorst 108 Team Delfts Bleau
5 Mara Voorthuis 106 Kei Boulderhal
6 Edith Savenije 104 Kei Boulderhal
7 Sanne Gijselman 105 Team Neoliet
8 Klaar van den Beuken 107 Ayers Rookies
9 Anya van Essen 103 Team Mountain Network
02-04-2022 20:06
# Name Bib number 1 2 3 4 5 6 Total 1 2 3 Total League. Points Team
1 Amber Schiffeleers 101 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 6T7 6Z7 Z2 Z1 T2Z1 1T2 3Z4 100.0 TOC Limburg
2 Klaar van den Beuken 107 T1Z1 T5Z1 2T6 2Z2 - - T3Z3 1T3 1Z3 80.0 Ayers Rookies
3 Anya van Essen 103 T2Z2 T2Z2 T2Z2 T4Z1 T4Z3 5T14 5Z10 Z4 Z3 Z1 0T0 3Z8 65.0 Team Mountain Network
4 Mara Voorthuis 106 Z2 T2Z2 T2Z2 T1Z1 Z5 3T5 5Z12 - Z1 - 0T0 1Z1 55.0 Kei Boulderhal
5 Sanne Gijselman 105 T3Z1 Z3 Z2 T5Z5 2T8 4Z11 - - Z2 0T0 1Z2 51.0 Team Neoliet
6 Edith Savenije 104 Z4 T4Z1 1T4 2Z5 - - - 0T0 0Z0 47.0 Kei Boulderhal
7 Lieke van Gemert 102 T5Z5 Z5 1T5 2Z10 43.0 Team Mountain Network
8 Myrthe van de Pol 100 Z3 0T0 1Z3 40.0 Ayers Rookies
9 Ileen Rouwenhorst 108 Z4 0T0 1Z4 37.0 Team Delfts Bleau
Maximum amount of participants: 30 based on the results of: JEUGD BOULDER JAB 2022

Number of competitors: 16

Name Bib number Team Rem
Jytte Oerlemans 310 Team Kids From The Block
Liz Buur 311 Ayers Rookies
Kirsten de Groot 315 Kei Boulderhal
Doenja Sinke Kei Boulderhal
Isa Wolf 303 Team Fabriek
Zoeteke Vliek 306 Climb Up
Sien Meus 302 Team Mountain Network
Bente Schiffeleers 309 TOC Limburg
Frederique Kerstens 301 Team Fabriek
Femke de Klerk 313 Bruut
Inge Heine 307 Ayers Rookies
Marit van der Steen 305 Klimhal Amsterdam
Evi Creyghton 300 Kunststof Jeugd
Evy Loef 304 Team Delfts Bleau
Belize Derksen 308 Team Kids From The Block
Geesje Elzinga 314 Team Mountain Network Disp

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 16

# Name Bib number Team
1 Evi Creyghton 300 Kunststof Jeugd
2 Jytte Oerlemans 310 Team Kids From The Block
3 Frederique Kerstens 301 Team Fabriek
4 Zoeteke Vliek 306 Climb Up
5 Bente Schiffeleers 309 TOC Limburg
6 Liz Buur 311 Ayers Rookies
7 Sien Meus 302 Team Mountain Network
8 Belize Derksen 308 Team Kids From The Block
9 Geesje Elzinga 314 Team Mountain Network
10 Marit van der Steen 305 Klimhal Amsterdam
11 Doenja Sinke Kei Boulderhal
12 Evy Loef 304 Team Delfts Bleau
13 Inge Heine 307 Ayers Rookies
14 Femke de Klerk 313 Bruut
15 Isa Wolf 303 Team Fabriek
16 Kirsten de Groot 315 Kei Boulderhal
# Name Bib number Team
1 Evi Creyghton 300 Kunststof Jeugd
2 Jytte Oerlemans 310 Team Kids From The Block
3 Frederique Kerstens 301 Team Fabriek
4 Zoeteke Vliek 306 Climb Up
5 Bente Schiffeleers 309 TOC Limburg
6 Liz Buur 311 Ayers Rookies
7 Sien Meus 302 Team Mountain Network
8 Belize Derksen 308 Team Kids From The Block
9 Geesje Elzinga 314 Team Mountain Network
10 Marit van der Steen 305 Klimhal Amsterdam
11 Doenja Sinke Kei Boulderhal
12 Evy Loef 304 Team Delfts Bleau
13 Inge Heine 307 Ayers Rookies
14 Femke de Klerk 313 Bruut
15 Isa Wolf 303 Team Fabriek
16 Kirsten de Groot 315 Kei Boulderhal
# Name Bib number Team
1 Evi Creyghton 300 Kunststof Jeugd
2 Jytte Oerlemans 310 Team Kids From The Block
3 Frederique Kerstens 301 Team Fabriek
4 Zoeteke Vliek 306 Climb Up
5 Bente Schiffeleers 309 TOC Limburg
6 Liz Buur 311 Ayers Rookies
7 Sien Meus 302 Team Mountain Network
8 Belize Derksen 308 Team Kids From The Block
9 Geesje Elzinga 314 Team Mountain Network
10 Marit van der Steen 305 Klimhal Amsterdam
11 Doenja Sinke Kei Boulderhal
12 Evy Loef 304 Team Delfts Bleau
13 Inge Heine 307 Ayers Rookies
14 Femke de Klerk 313 Bruut
15 Isa Wolf 303 Team Fabriek
16 Kirsten de Groot 315 Kei Boulderhal
# Name Bib number Team
1 Evi Creyghton 300 Kunststof Jeugd
2 Jytte Oerlemans 310 Team Kids From The Block
3 Frederique Kerstens 301 Team Fabriek
4 Zoeteke Vliek 306 Climb Up
5 Bente Schiffeleers 309 TOC Limburg
6 Liz Buur 311 Ayers Rookies
7 Sien Meus 302 Team Mountain Network
8 Belize Derksen 308 Team Kids From The Block
9 Geesje Elzinga 314 Team Mountain Network
10 Marit van der Steen 305 Klimhal Amsterdam
11 Doenja Sinke Kei Boulderhal
12 Evy Loef 304 Team Delfts Bleau
13 Inge Heine 307 Ayers Rookies
14 Femke de Klerk 313 Bruut
15 Isa Wolf 303 Team Fabriek
16 Kirsten de Groot 315 Kei Boulderhal
# Name Bib number Team
1 Evi Creyghton 300 Kunststof Jeugd
2 Jytte Oerlemans 310 Team Kids From The Block
3 Frederique Kerstens 301 Team Fabriek
4 Zoeteke Vliek 306 Climb Up
5 Bente Schiffeleers 309 TOC Limburg
6 Liz Buur 311 Ayers Rookies
7 Sien Meus 302 Team Mountain Network
8 Belize Derksen 308 Team Kids From The Block
9 Geesje Elzinga 314 Team Mountain Network
10 Marit van der Steen 305 Klimhal Amsterdam
11 Doenja Sinke Kei Boulderhal
12 Evy Loef 304 Team Delfts Bleau
13 Inge Heine 307 Ayers Rookies
14 Femke de Klerk 313 Bruut
15 Isa Wolf 303 Team Fabriek
16 Kirsten de Groot 315 Kei Boulderhal
# Name Bib number Team
1 Evi Creyghton 300 Kunststof Jeugd
2 Jytte Oerlemans 310 Team Kids From The Block
3 Frederique Kerstens 301 Team Fabriek
4 Zoeteke Vliek 306 Climb Up
5 Bente Schiffeleers 309 TOC Limburg
6 Liz Buur 311 Ayers Rookies
7 Sien Meus 302 Team Mountain Network
8 Belize Derksen 308 Team Kids From The Block
9 Geesje Elzinga 314 Team Mountain Network
10 Marit van der Steen 305 Klimhal Amsterdam
11 Doenja Sinke Kei Boulderhal
12 Evy Loef 304 Team Delfts Bleau
13 Inge Heine 307 Ayers Rookies
14 Femke de Klerk 313 Bruut
15 Isa Wolf 303 Team Fabriek
16 Kirsten de Groot 315 Kei Boulderhal
02-04-2022 19:49
# Name Bib number 1 2 3 4 5 6 Total 1 2 3 Total League. Points Team
1 Belize Derksen 308 T1Z1 T3Z1 T5Z1 T1Z1 Z4 4T10 5Z8 T1Z1 Z1 Z2 1T1 3Z4 100.0 Team Kids From The Block
2 Sien Meus 302 T1Z1 T3Z3 T1Z1 T5Z2 T1Z1 Z5 5T11 6Z13 T2Z1 Z1 - 1T2 2Z2 80.0 Team Mountain Network
3 Zoeteke Vliek 306 T1Z1 T4Z2 T4Z1 T1Z1 4T10 4Z5 T5Z5 Z1 - 1T5 2Z6 65.0 Climb Up
4 Inge Heine 307 T1Z1 Z3 T3Z1 T1Z1 3T5 4Z6 T6Z6 Z1 - 1T6 2Z7 55.0 Ayers Rookies
5 Liz Buur 311 T1Z1 Z4 T1Z1 T1Z1 3T3 4Z7 Z7 Z2 - 0T0 2Z9 51.0 Ayers Rookies
6 Evy Loef 304 T1Z1 T3Z1 T5Z4 T1Z1 4T10 4Z7 Z7 Z4 - 0T0 2Z11 47.0 Team Delfts Bleau
7 Bente Schiffeleers 309 T1Z1 Z1 Z3 T1Z1 2T2 4Z6 43.0 TOC Limburg
8 Frederique Kerstens 301 T1Z1 Z1 T1Z1 Z4 2T2 4Z7 40.0 Team Fabriek
9 Isa Wolf 303 T1Z1 Z2 T1Z1 2T2 3Z4 36.0 Team Fabriek
9 Marit van der Steen 305 T1Z1 Z2 T1Z1 2T2 3Z4 36.0 Klimhal Amsterdam
11 Kirsten de Groot 315 T1Z1 Z3 T1Z1 2T2 3Z5 31.0 Kei Boulderhal
12 Jytte Oerlemans 310 T1Z1 Z4 T1Z1 2T2 3Z6 28.0 Team Kids From The Block
13 Femke de Klerk 313 T1Z1 Z1 T3Z3 2T4 3Z5 26.0 Bruut
14 Evi Creyghton 300 T3Z1 Z4 T4Z3 2T7 3Z8 24.0 Kunststof Jeugd
15 Doenja Sinke DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0T0 0Z0 21.0 Kei Boulderhal
15 Geesje Elzinga 314 0T0 0Z0 21.0 Team Mountain Network
Maximum amount of participants: 30 based on the results of: JEUGD BOULDER JAB 2022

Number of competitors: 17

Name Bib number Team Rem
Mirre Wijnen 505 Team Neoliet
Anon8455 - -
Femke de Vuijst 510 Team Mountain Network
Tess van Altena 501 Kei Boulderhal
Ophelia Kuiter 508 Team Fabriek
Anon9267 - -
Yara Meye 518 Climb Up
Tessa Robichon 511 Monk Amsterdam
Jaden Tjon 516 Team Kids From The Block
Bibi Hamers 506 Team Kids From The Block Disp
Anon541 - -
Yara van Winden 504 Team Delfts Bleau
Minte de Valk 507 Kei Boulderhal
Aimée Hof 509 Top Climbing Twente
Fiene Buitinga 517 Boulderhal de Campus
Anon1259 - -
Yara van Haasteren 513 GRIP Nijmegen

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 17

# Name Bib number Team
1 Anon8455 - -
2 Fiene Buitinga 517 Boulderhal de Campus
3 Anon1259 - -
4 Yara van Winden 504 Team Delfts Bleau
5 Mirre Wijnen 505 Team Neoliet
6 Anon9267 - -
7 Anon541 - -
8 Tess van Altena 501 Kei Boulderhal
9 Aimée Hof 509 Top Climbing Twente
10 Yara van Haasteren 513 GRIP Nijmegen
11 Tessa Robichon 511 Monk Amsterdam
12 Yara Meye 518 Climb Up
13 Jaden Tjon 516 Team Kids From The Block
14 Bibi Hamers 506 Team Kids From The Block
15 Minte de Valk 507 Kei Boulderhal
16 Ophelia Kuiter 508 Team Fabriek
17 Femke de Vuijst 510 Team Mountain Network
# Name Bib number Team
1 Anon8455 - -
2 Fiene Buitinga 517 Boulderhal de Campus
3 Anon1259 - -
4 Yara van Winden 504 Team Delfts Bleau
5 Mirre Wijnen 505 Team Neoliet
6 Anon9267 - -
7 Anon541 - -
8 Tess van Altena 501 Kei Boulderhal
9 Aimée Hof 509 Top Climbing Twente
10 Yara van Haasteren 513 GRIP Nijmegen
11 Tessa Robichon 511 Monk Amsterdam
12 Yara Meye 518 Climb Up
13 Jaden Tjon 516 Team Kids From The Block
14 Bibi Hamers 506 Team Kids From The Block
15 Minte de Valk 507 Kei Boulderhal
16 Ophelia Kuiter 508 Team Fabriek
17 Femke de Vuijst 510 Team Mountain Network
# Name Bib number Team
1 Anon8455 - -
2 Fiene Buitinga 517 Boulderhal de Campus
3 Anon1259 - -
4 Yara van Winden 504 Team Delfts Bleau
5 Mirre Wijnen 505 Team Neoliet
6 Anon9267 - -
7 Anon541 - -
8 Tess van Altena 501 Kei Boulderhal
9 Aimée Hof 509 Top Climbing Twente
10 Yara van Haasteren 513 GRIP Nijmegen
11 Tessa Robichon 511 Monk Amsterdam
12 Yara Meye 518 Climb Up
13 Jaden Tjon 516 Team Kids From The Block
14 Bibi Hamers 506 Team Kids From The Block
15 Minte de Valk 507 Kei Boulderhal
16 Ophelia Kuiter 508 Team Fabriek
17 Femke de Vuijst 510 Team Mountain Network
# Name Bib number Team
1 Anon8455 - -
2 Fiene Buitinga 517 Boulderhal de Campus
3 Anon1259 - -
4 Yara van Winden 504 Team Delfts Bleau
5 Mirre Wijnen 505 Team Neoliet
6 Anon9267 - -
7 Anon541 - -
8 Tess van Altena 501 Kei Boulderhal
9 Aimée Hof 509 Top Climbing Twente
10 Yara van Haasteren 513 GRIP Nijmegen
11 Tessa Robichon 511 Monk Amsterdam
12 Yara Meye 518 Climb Up
13 Jaden Tjon 516 Team Kids From The Block
14 Bibi Hamers 506 Team Kids From The Block
15 Minte de Valk 507 Kei Boulderhal
16 Ophelia Kuiter 508 Team Fabriek
17 Femke de Vuijst 510 Team Mountain Network
# Name Bib number Team
1 Anon8455 - -
2 Fiene Buitinga 517 Boulderhal de Campus
3 Anon1259 - -
4 Yara van Winden 504 Team Delfts Bleau
5 Mirre Wijnen 505 Team Neoliet
6 Anon9267 - -
7 Anon541 - -
8 Tess van Altena 501 Kei Boulderhal
9 Aimée Hof 509 Top Climbing Twente
10 Yara van Haasteren 513 GRIP Nijmegen
11 Tessa Robichon 511 Monk Amsterdam
12 Yara Meye 518 Climb Up
13 Jaden Tjon 516 Team Kids From The Block
14 Bibi Hamers 506 Team Kids From The Block
15 Minte de Valk 507 Kei Boulderhal
16 Ophelia Kuiter 508 Team Fabriek
17 Femke de Vuijst 510 Team Mountain Network
# Name Bib number Team
1 Anon8455 - -
2 Fiene Buitinga 517 Boulderhal de Campus
3 Anon1259 - -
4 Yara van Winden 504 Team Delfts Bleau
5 Mirre Wijnen 505 Team Neoliet
6 Anon9267 - -
7 Anon541 - -
8 Tess van Altena 501 Kei Boulderhal
9 Aimée Hof 509 Top Climbing Twente
10 Yara van Haasteren 513 GRIP Nijmegen
11 Tessa Robichon 511 Monk Amsterdam
12 Yara Meye 518 Climb Up
13 Jaden Tjon 516 Team Kids From The Block
14 Bibi Hamers 506 Team Kids From The Block
15 Minte de Valk 507 Kei Boulderhal
16 Ophelia Kuiter 508 Team Fabriek
17 Femke de Vuijst 510 Team Mountain Network
02-04-2022 19:42
# Name Bib number 1 2 3 4 5 6 Total 1 2 3 Total League. Points Team
1 Bibi Hamers 506 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 6T6 6Z6 T2Z2 T2Z1 T3Z1 3T7 3Z4 100.0 Team Kids From The Block
2 Tessa Robichon 511 T1Z1 T3Z3 Z4 T3Z3 T1Z1 T1Z1 5T9 6Z13 T1Z1 Z2 T1Z1 2T2 3Z4 80.0 Monk Amsterdam
3 Yara Meye 518 T2Z1 T4Z4 T1Z1 T1Z1 4T8 4Z7 T4Z4 - Z5 1T4 2Z9 65.0 Climb Up
4 Mirre Wijnen 505 T3Z3 Z2 T1Z1 T4Z1 3T8 4Z7 T2Z2 - - 1T2 1Z2 55.0 Team Neoliet
5 Jaden Tjon 516 T2Z1 T1Z1 T5Z1 T1Z1 T1Z1 5T10 5Z5 T3Z3 - - 1T3 1Z3 51.0 Team Kids From The Block
6 Yara van Winden 504 T3Z1 Z3 T5Z1 T1Z1 T1Z1 4T10 5Z7 T9Z9 - - 1T9 1Z9 47.0 Team Delfts Bleau
7 Anon1259 - Z1 T1Z1 T1Z1 2T2 3Z3 43.0 -
8 Fiene Buitinga 517 Z3 T1Z1 T2Z2 2T3 3Z6 40.0 Boulderhal de Campus
9 Ophelia Kuiter 508 Z5 T1Z1 T5Z1 2T6 3Z7 37.0 Team Fabriek
10 Tess van Altena 501 T1Z1 T1Z1 2T2 2Z2 34.0 Kei Boulderhal
11 Anon541 - T1Z1 T5Z3 2T6 2Z4 31.0 -
12 Aimée Hof 509 Z3 T1Z1 Z1 1T1 3Z5 28.0 Top Climbing Twente
13 Yara van Haasteren 513 T1Z1 Z5 1T1 2Z6 26.0 GRIP Nijmegen
14 Minte de Valk 507 T1Z1 1T1 1Z1 24.0 Kei Boulderhal
15 Anon8455 - Z1 0T0 1Z1 20.0 -
15 Femke de Vuijst 510 Z1 0T0 1Z1 20.0 Team Mountain Network
15 Anon9267 - Z1 0T0 1Z1 20.0 -

Jongens Junioren

Maximum amount of participants: 30 based on the results of: JEUGD BOULDER JAB 2022

Number of competitors: 15

Name Bib number Team Rem
Eckart Pruijs 210 Boulderhal de Campus
Mick Stringer 202 Team Fabriek
Youri van der Stap 215 Team Delfts Bleau
Kevin Peeters 211 Monk Rotterdam
Gijs Kieboom 213 Climb Up
Johannes Meiners 212 Team Mountain Network
Kyan Claessens 209 Graviton Bouldergym
Merijn Langkamp 207 GRIP Nijmegen
Sven Scholten 208 Team Delfts Bleau
Timon Vos 203 GRIP Nijmegen
Gib Goudappel 201 Team Delfts Bleau
Gideon Zuiker 206 GRIP Nijmegen
David Klos 204 Top Climbing Twente
Mink Eilers 216 Team Delfts Bleau
Meddin de Bake 205 Team Mountain Network Disp

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 15

# Name Bib number Team
1 Gib Goudappel 201 Team Delfts Bleau
2 Meddin de Bake 205 Team Mountain Network
3 Merijn Langkamp 207 GRIP Nijmegen
4 Kyan Claessens 209 Graviton Bouldergym
5 Johannes Meiners 212 Team Mountain Network
6 Eckart Pruijs 210 Boulderhal de Campus
7 Sven Scholten 208 Team Delfts Bleau
8 Gijs Kieboom 213 Climb Up
9 Mink Eilers 216 Team Delfts Bleau
10 Youri van der Stap 215 Team Delfts Bleau
11 Timon Vos 203 GRIP Nijmegen
12 Gideon Zuiker 206 GRIP Nijmegen
13 Kevin Peeters 211 Monk Rotterdam
14 Mick Stringer 202 Team Fabriek
15 David Klos 204 Top Climbing Twente
# Name Bib number Team
1 Gib Goudappel 201 Team Delfts Bleau
2 Meddin de Bake 205 Team Mountain Network
3 Merijn Langkamp 207 GRIP Nijmegen
4 Kyan Claessens 209 Graviton Bouldergym
5 Johannes Meiners 212 Team Mountain Network
6 Eckart Pruijs 210 Boulderhal de Campus
7 Sven Scholten 208 Team Delfts Bleau
8 Gijs Kieboom 213 Climb Up
9 Mink Eilers 216 Team Delfts Bleau
10 Youri van der Stap 215 Team Delfts Bleau
11 Timon Vos 203 GRIP Nijmegen
12 Gideon Zuiker 206 GRIP Nijmegen
13 Kevin Peeters 211 Monk Rotterdam
14 Mick Stringer 202 Team Fabriek
15 David Klos 204 Top Climbing Twente
# Name Bib number Team
1 Gib Goudappel 201 Team Delfts Bleau
2 Meddin de Bake 205 Team Mountain Network
3 Merijn Langkamp 207 GRIP Nijmegen
4 Kyan Claessens 209 Graviton Bouldergym
5 Johannes Meiners 212 Team Mountain Network
6 Eckart Pruijs 210 Boulderhal de Campus
7 Sven Scholten 208 Team Delfts Bleau
8 Gijs Kieboom 213 Climb Up
9 Mink Eilers 216 Team Delfts Bleau
10 Youri van der Stap 215 Team Delfts Bleau
11 Timon Vos 203 GRIP Nijmegen
12 Gideon Zuiker 206 GRIP Nijmegen
13 Kevin Peeters 211 Monk Rotterdam
14 Mick Stringer 202 Team Fabriek
15 David Klos 204 Top Climbing Twente
# Name Bib number Team
1 Gib Goudappel 201 Team Delfts Bleau
2 Meddin de Bake 205 Team Mountain Network
3 Merijn Langkamp 207 GRIP Nijmegen
4 Kyan Claessens 209 Graviton Bouldergym
5 Johannes Meiners 212 Team Mountain Network
6 Eckart Pruijs 210 Boulderhal de Campus
7 Sven Scholten 208 Team Delfts Bleau
8 Gijs Kieboom 213 Climb Up
9 Mink Eilers 216 Team Delfts Bleau
10 Youri van der Stap 215 Team Delfts Bleau
11 Timon Vos 203 GRIP Nijmegen
12 Gideon Zuiker 206 GRIP Nijmegen
13 Kevin Peeters 211 Monk Rotterdam
14 Mick Stringer 202 Team Fabriek
15 David Klos 204 Top Climbing Twente
# Name Bib number Team
1 Gib Goudappel 201 Team Delfts Bleau
2 Meddin de Bake 205 Team Mountain Network
3 Merijn Langkamp 207 GRIP Nijmegen
4 Kyan Claessens 209 Graviton Bouldergym
5 Johannes Meiners 212 Team Mountain Network
6 Eckart Pruijs 210 Boulderhal de Campus
7 Sven Scholten 208 Team Delfts Bleau
8 Gijs Kieboom 213 Climb Up
9 Mink Eilers 216 Team Delfts Bleau
10 Youri van der Stap 215 Team Delfts Bleau
11 Timon Vos 203 GRIP Nijmegen
12 Gideon Zuiker 206 GRIP Nijmegen
13 Kevin Peeters 211 Monk Rotterdam
14 Mick Stringer 202 Team Fabriek
15 David Klos 204 Top Climbing Twente
# Name Bib number Team
1 Gib Goudappel 201 Team Delfts Bleau
2 Meddin de Bake 205 Team Mountain Network
3 Merijn Langkamp 207 GRIP Nijmegen
4 Kyan Claessens 209 Graviton Bouldergym
5 Johannes Meiners 212 Team Mountain Network
6 Eckart Pruijs 210 Boulderhal de Campus
7 Sven Scholten 208 Team Delfts Bleau
8 Gijs Kieboom 213 Climb Up
9 Mink Eilers 216 Team Delfts Bleau
10 Youri van der Stap 215 Team Delfts Bleau
11 Timon Vos 203 GRIP Nijmegen
12 Gideon Zuiker 206 GRIP Nijmegen
13 Kevin Peeters 211 Monk Rotterdam
14 Mick Stringer 202 Team Fabriek
15 David Klos 204 Top Climbing Twente
02-04-2022 20:06
# Name Bib number 1 2 3 4 5 6 Total 1 2 3 Total League. Points Team
1 Youri van der Stap 215 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 4T4 4Z4 Z2 T1Z1 Z1 1T1 3Z4 100.0 Team Delfts Bleau
2 Eckart Pruijs 210 T5Z3 T1Z1 T3Z3 T1Z1 T4Z4 5T14 5Z12 Z6 Z1 T1Z1 1T1 3Z8 80.0 Boulderhal de Campus
3 Merijn Langkamp 207 Z2 T1Z1 T1Z1 T3Z3 Z1 3T5 5Z8 Z6 T1Z1 - 1T1 2Z7 65.0 GRIP Nijmegen
4 Kevin Peeters 211 Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 4T5 5Z7 - T3Z1 - 1T3 1Z1 55.0 Monk Rotterdam
5 Mick Stringer 202 T3Z2 T2Z1 T3Z3 T3Z2 T1Z1 T3Z3 6T15 6Z12 Z1 Z1 - 0T0 2Z2 51.0 Team Fabriek
6 Timon Vos 203 T3Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 4T6 5Z6 DNS DNS - 0T0 0Z0 47.0 GRIP Nijmegen
7 David Klos 204 T4Z2 Z2 Z1 T1Z1 T5Z5 3T10 5Z11 43.0 Top Climbing Twente
8 Gib Goudappel 201 Z2 T4Z2 Z1 T3Z1 Z1 2T7 5Z7 40.0 Team Delfts Bleau
9 Gijs Kieboom 213 T3Z2 Z2 T2Z1 Z3 2T5 4Z8 37.0 Climb Up
10 Gideon Zuiker 206 T5Z1 Z3 T3Z1 Z3 2T8 4Z8 34.0 GRIP Nijmegen
11 Mink Eilers 216 T4Z2 Z3 T3Z1 2T7 3Z6 31.0 Team Delfts Bleau
12 Johannes Meiners 212 Z1 Z2 0T0 2Z3 28.0 Team Mountain Network
13 Kyan Claessens 209 Z3 Z1 0T0 2Z4 26.0 Graviton Bouldergym
14 Meddin de Bake 205 Z2 0T0 1Z2 24.0 Team Mountain Network
15 Sven Scholten 208 0T0 0Z0 22.0 Team Delfts Bleau
Maximum amount of participants: 30 based on the results of: JEUGD BOULDER JAB 2022

Number of competitors: 22

Name Bib number Nat. Team Rem
Silvijn Pruijs 411 NED Boulderhal de Campus
Siem Ploeg 403 NED Boulderhal de Campus
Stijn van Utteren 407 NED De Broekerberg
Jitse Remes 412 BEL BVKB - Klimax
Boris van Asselt 413 NED Team Kids From The Block
Ties Verhoeven 422 NED Team Neoliet
Ferbe Verburg 419 NED
Tedyano Sordam 414 NED Bruut
Thijs Pieters 415 NED Team Neoliet
Bram Luppens 406 NED Team Mountain Network
Jesse Honkoop 401 NED Team Mountain Network
Jesper Landman 420 NED Team Neoliet
Joah Koerts 402 NED Team Kids From The Block Disp
Jesse van den Hoek 409 NED Team Mountain Network Disp
Jens Trompert 423 NED Team Fabriek
Jayden Stekelenburg 416 NED Climb Up
Nout Zanders 417 NED Climb Up
Jelmar Vos 410 NED GRIP Nijmegen Disp
Jorai Karens 408 NED Kei Boulderhal Disp
Sverre Handor 404 NED Bruut Disp
Joep Voogsgerd 421 NED Top Climbing Twente Disp
Sven Jansen 424 NED Team Kids From The Block Disp

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 22

# Name Bib number Nat. Team
1 Joep Voogsgerd 421 NED Top Climbing Twente
2 Tedyano Sordam 414 NED Bruut
3 Jayden Stekelenburg 416 NED Climb Up
4 Sverre Handor 404 NED Bruut
5 Thijs Pieters 415 NED Team Neoliet
6 Jesper Landman 420 NED Team Neoliet
7 Jesse Honkoop 401 NED Team Mountain Network
8 Ties Verhoeven 422 NED Team Neoliet
9 Sven Jansen 424 NED Team Kids From The Block
10 Ferbe Verburg 419 NED
11 Joah Koerts 402 NED Team Kids From The Block
12 Jens Trompert 423 NED Team Fabriek
13 Stijn van Utteren 407 NED De Broekerberg
14 Bram Luppens 406 NED Team Mountain Network
15 Jesse van den Hoek 409 NED Team Mountain Network
16 Jelmar Vos 410 NED GRIP Nijmegen
17 Nout Zanders 417 NED Climb Up
18 Jitse Remes 412 BEL BVKB - Klimax
19 Jorai Karens 408 NED Kei Boulderhal
20 Boris van Asselt 413 NED Team Kids From The Block
21 Siem Ploeg 403 NED Boulderhal de Campus
22 Silvijn Pruijs 411 NED Boulderhal de Campus
# Name Bib number Nat. Team
1 Joep Voogsgerd 421 NED Top Climbing Twente
2 Tedyano Sordam 414 NED Bruut
3 Jayden Stekelenburg 416 NED Climb Up
4 Sverre Handor 404 NED Bruut
5 Thijs Pieters 415 NED Team Neoliet
6 Jesper Landman 420 NED Team Neoliet
7 Jesse Honkoop 401 NED Team Mountain Network
8 Ties Verhoeven 422 NED Team Neoliet
9 Sven Jansen 424 NED Team Kids From The Block
10 Ferbe Verburg 419 NED
11 Joah Koerts 402 NED Team Kids From The Block
12 Jens Trompert 423 NED Team Fabriek
13 Stijn van Utteren 407 NED De Broekerberg
14 Bram Luppens 406 NED Team Mountain Network
15 Jesse van den Hoek 409 NED Team Mountain Network
16 Jelmar Vos 410 NED GRIP Nijmegen
17 Nout Zanders 417 NED Climb Up
18 Jitse Remes 412 BEL BVKB - Klimax
19 Jorai Karens 408 NED Kei Boulderhal
20 Boris van Asselt 413 NED Team Kids From The Block
21 Siem Ploeg 403 NED Boulderhal de Campus
22 Silvijn Pruijs 411 NED Boulderhal de Campus
# Name Bib number Nat. Team
1 Joep Voogsgerd 421 NED Top Climbing Twente
2 Tedyano Sordam 414 NED Bruut
3 Jayden Stekelenburg 416 NED Climb Up
4 Sverre Handor 404 NED Bruut
5 Thijs Pieters 415 NED Team Neoliet
6 Jesper Landman 420 NED Team Neoliet
7 Jesse Honkoop 401 NED Team Mountain Network
8 Ties Verhoeven 422 NED Team Neoliet
9 Sven Jansen 424 NED Team Kids From The Block
10 Ferbe Verburg 419 NED
11 Joah Koerts 402 NED Team Kids From The Block
12 Jens Trompert 423 NED Team Fabriek
13 Stijn van Utteren 407 NED De Broekerberg
14 Bram Luppens 406 NED Team Mountain Network
15 Jesse van den Hoek 409 NED Team Mountain Network
16 Jelmar Vos 410 NED GRIP Nijmegen
17 Nout Zanders 417 NED Climb Up
18 Jitse Remes 412 BEL BVKB - Klimax
19 Jorai Karens 408 NED Kei Boulderhal
20 Boris van Asselt 413 NED Team Kids From The Block
21 Siem Ploeg 403 NED Boulderhal de Campus
22 Silvijn Pruijs 411 NED Boulderhal de Campus
# Name Bib number Nat. Team
1 Joep Voogsgerd 421 NED Top Climbing Twente
2 Tedyano Sordam 414 NED Bruut
3 Jayden Stekelenburg 416 NED Climb Up
4 Sverre Handor 404 NED Bruut
5 Thijs Pieters 415 NED Team Neoliet
6 Jesper Landman 420 NED Team Neoliet
7 Jesse Honkoop 401 NED Team Mountain Network
8 Ties Verhoeven 422 NED Team Neoliet
9 Sven Jansen 424 NED Team Kids From The Block
10 Ferbe Verburg 419 NED
11 Joah Koerts 402 NED Team Kids From The Block
12 Jens Trompert 423 NED Team Fabriek
13 Stijn van Utteren 407 NED De Broekerberg
14 Bram Luppens 406 NED Team Mountain Network
15 Jesse van den Hoek 409 NED Team Mountain Network
16 Jelmar Vos 410 NED GRIP Nijmegen
17 Nout Zanders 417 NED Climb Up
18 Jitse Remes 412 BEL BVKB - Klimax
19 Jorai Karens 408 NED Kei Boulderhal
20 Boris van Asselt 413 NED Team Kids From The Block
21 Siem Ploeg 403 NED Boulderhal de Campus
22 Silvijn Pruijs 411 NED Boulderhal de Campus
# Name Bib number Nat. Team
1 Joep Voogsgerd 421 NED Top Climbing Twente
2 Tedyano Sordam 414 NED Bruut
3 Jayden Stekelenburg 416 NED Climb Up
4 Sverre Handor 404 NED Bruut
5 Thijs Pieters 415 NED Team Neoliet
6 Jesper Landman 420 NED Team Neoliet
7 Jesse Honkoop 401 NED Team Mountain Network
8 Ties Verhoeven 422 NED Team Neoliet
9 Sven Jansen 424 NED Team Kids From The Block
10 Ferbe Verburg 419 NED
11 Joah Koerts 402 NED Team Kids From The Block
12 Jens Trompert 423 NED Team Fabriek
13 Stijn van Utteren 407 NED De Broekerberg
14 Bram Luppens 406 NED Team Mountain Network
15 Jesse van den Hoek 409 NED Team Mountain Network
16 Jelmar Vos 410 NED GRIP Nijmegen
17 Nout Zanders 417 NED Climb Up
18 Jitse Remes 412 BEL BVKB - Klimax
19 Jorai Karens 408 NED Kei Boulderhal
20 Boris van Asselt 413 NED Team Kids From The Block
21 Siem Ploeg 403 NED Boulderhal de Campus
22 Silvijn Pruijs 411 NED Boulderhal de Campus
# Name Bib number Nat. Team
1 Joep Voogsgerd 421 NED Top Climbing Twente
2 Tedyano Sordam 414 NED Bruut
3 Jayden Stekelenburg 416 NED Climb Up
4 Sverre Handor 404 NED Bruut
5 Thijs Pieters 415 NED Team Neoliet
6 Jesper Landman 420 NED Team Neoliet
7 Jesse Honkoop 401 NED Team Mountain Network
8 Ties Verhoeven 422 NED Team Neoliet
9 Sven Jansen 424 NED Team Kids From The Block
10 Ferbe Verburg 419 NED
11 Joah Koerts 402 NED Team Kids From The Block
12 Jens Trompert 423 NED Team Fabriek
13 Stijn van Utteren 407 NED De Broekerberg
14 Bram Luppens 406 NED Team Mountain Network
15 Jesse van den Hoek 409 NED Team Mountain Network
16 Jelmar Vos 410 NED GRIP Nijmegen
17 Nout Zanders 417 NED Climb Up
18 Jitse Remes 412 BEL BVKB - Klimax
19 Jorai Karens 408 NED Kei Boulderhal
20 Boris van Asselt 413 NED Team Kids From The Block
21 Siem Ploeg 403 NED Boulderhal de Campus
22 Silvijn Pruijs 411 NED Boulderhal de Campus
02-04-2022 19:49
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 6 Total 1 2 3 Total League. Points Team
1 Tedyano Sordam 414 NED Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 3T3 5Z5 T3Z1 Z1 T3Z1 2T6 3Z3 100.0 Bruut
2 Jitse Remes 412 BEL Z5 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 4T4 5Z9 Z3 Z2 T1Z1 1T1 3Z6 80.0 BVKB - Klimax
3 Boris van Asselt 413 NED T3Z3 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 5T8 6Z9 Z2 Z1 Z7 0T0 3Z10 65.0 Team Kids From The Block
4 Ties Verhoeven 422 NED T2Z2 T3Z3 T4Z2 T3Z1 4T12 4Z8 Z8 Z7 - 0T0 2Z15 55.0 Team Neoliet
5 Jesper Landman 420 NED Z2 T2Z1 T2Z1 T1Z1 Z3 3T5 5Z8 - - - 0T0 0Z0 51.0 Team Neoliet
6 Ferbe Verburg 419 NED Z1 T3Z2 Z1 T2Z1 T2Z1 3T7 5Z6 - - - 0T0 0Z0 47.0
7 Siem Ploeg 403 NED Z1 T1Z1 Z2 T2Z2 T5Z2 3T8 5Z8 43.0 Boulderhal de Campus
8 Thijs Pieters 415 NED Z3 T1Z1 T2Z2 T2Z1 3T5 4Z7 40.0 Team Neoliet
9 Sverre Handor 404 NED T5Z5 T4Z2 T2Z1 Z2 3T11 4Z10 37.0 Bruut
10 Jesse Honkoop 401 NED Z3 Z5 T2Z1 T3Z3 2T5 4Z12 34.0 Team Mountain Network
11 Jayden Stekelenburg 416 NED T1Z1 Z1 T2Z2 2T3 3Z4 31.0 Climb Up
12 Silvijn Pruijs 411 NED T3Z2 T4Z1 Z3 2T7 3Z6 28.0 Boulderhal de Campus
13 Stijn van Utteren 407 NED Z1 Z3 Z1 T2Z1 Z3 1T2 5Z9 26.0 De Broekerberg
14 Joep Voogsgerd 421 NED Z1 Z5 Z1 T3Z1 1T3 4Z8 24.0 Top Climbing Twente
15 Bram Luppens 406 NED T5Z1 Z3 1T5 2Z4 22.0 Team Mountain Network
16 Jens Trompert 423 NED Z3 Z2 Z2 Z1 0T0 4Z8 20.0 Team Fabriek
17 Joah Koerts 402 NED Z2 Z2 0T0 2Z4 18.0 Team Kids From The Block
18 Nout Zanders 417 NED Z3 Z3 0T0 2Z6 15.0 Climb Up
18 Jorai Karens 408 NED Z2 Z4 0T0 2Z6 15.0 Kei Boulderhal
20 Jesse van den Hoek 409 NED Z2 0T0 1Z2 11.0 Team Mountain Network
20 Sven Jansen 424 NED Z2 0T0 1Z2 11.0 Team Kids From The Block
22 Jelmar Vos 410 NED Z5 0T0 1Z5 9.0 GRIP Nijmegen
Maximum amount of participants: 30 based on the results of: JEUGD BOULDER JAB 2022

Number of competitors: 30

Name Bib number Team Rem
Evan Minnaard 619 Kei Boulderhal
Loek Scholten 621 Kei Boulderhal
Finn van Bakel 620 Monk Eindhoven
Bram Meester 626 Boulderhal de Campus
Luuk Spaargaren 603 Team Mountain Network
Jasper van der Moolen 612 Boulderhal de Campus
Sepp ter Beke 605 Monk Eindhoven
Twan Heuff 610 Monk Amsterdam
Pim Kamstra 617
Tom Spek 600 School of Rock
Auryn Ramer 611 Team Mountain Network
Paul Reijnders 629 Monk Amsterdam
Jasper van Gelder 624 Team Neoliet
Anon607 - - Disp
Jelle Pieters 601 School of Rock
Tyler Brandt 609 Team Delfts Bleau
Boet Frank 628 Monk Amsterdam
Raff Sprokkereef 608 Team Mountain Network
Nathan Honkoop 606 Team Mountain Network
Sivan Karens 627 Kei Boulderhal
Oscar Muis 613 GRIP Nijmegen
Tyre Boetes 625 Team Mountain Network
Finn van den Elst 615 Top Climbing Twente
Olaf Dool 614 Team Delfts Bleau
Anon1370 - -
Anon1376 - -
Gijs van der Heijden 623 Monk Rotterdam
Anon1391 - - Disp
Casper Jan Plas 616 Team Gropo Disp
Roko Sipsma 630 Monk Amsterdam Disp

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 30

# Name Bib number Team
1 Loek Scholten 621 Kei Boulderhal
2 Anon1370 - -
3 Tyre Boetes 625 Team Mountain Network
4 Twan Heuff 610 Monk Amsterdam
5 Jasper van der Moolen 612 Boulderhal de Campus
6 Evan Minnaard 619 Kei Boulderhal
7 Finn van Bakel 620 Monk Eindhoven
8 Raff Sprokkereef 608 Team Mountain Network
9 Jelle Pieters 601 School of Rock
10 Pim Kamstra 617
11 Nathan Honkoop 606 Team Mountain Network
12 Sepp ter Beke 605 Monk Eindhoven
13 Tyler Brandt 609 Team Delfts Bleau
14 Paul Reijnders 629 Monk Amsterdam
15 Tom Spek 600 School of Rock
16 Roko Sipsma 630 Monk Amsterdam
17 Casper Jan Plas 616 Team Gropo
18 Sivan Karens 627 Kei Boulderhal
19 Olaf Dool 614 Team Delfts Bleau
20 Boet Frank 628 Monk Amsterdam
21 Finn van den Elst 615 Top Climbing Twente
22 Jasper van Gelder 624 Team Neoliet
23 Bram Meester 626 Boulderhal de Campus
24 Auryn Ramer 611 Team Mountain Network
25 Luuk Spaargaren 603 Team Mountain Network
26 Anon1376 - -
27 Gijs van der Heijden 623 Monk Rotterdam
28 Anon607 - -
29 Oscar Muis 613 GRIP Nijmegen
30 Anon1391 - -
# Name Bib number Team
1 Loek Scholten 621 Kei Boulderhal
2 Anon1370 - -
3 Tyre Boetes 625 Team Mountain Network
4 Twan Heuff 610 Monk Amsterdam
5 Jasper van der Moolen 612 Boulderhal de Campus
6 Evan Minnaard 619 Kei Boulderhal
7 Finn van Bakel 620 Monk Eindhoven
8 Raff Sprokkereef 608 Team Mountain Network
9 Jelle Pieters 601 School of Rock
10 Pim Kamstra 617
11 Nathan Honkoop 606 Team Mountain Network
12 Sepp ter Beke 605 Monk Eindhoven
13 Tyler Brandt 609 Team Delfts Bleau
14 Paul Reijnders 629 Monk Amsterdam
15 Tom Spek 600 School of Rock
16 Roko Sipsma 630 Monk Amsterdam
17 Casper Jan Plas 616 Team Gropo
18 Sivan Karens 627 Kei Boulderhal
19 Olaf Dool 614 Team Delfts Bleau
20 Boet Frank 628 Monk Amsterdam
21 Finn van den Elst 615 Top Climbing Twente
22 Jasper van Gelder 624 Team Neoliet
23 Bram Meester 626 Boulderhal de Campus
24 Auryn Ramer 611 Team Mountain Network
25 Luuk Spaargaren 603 Team Mountain Network
26 Anon1376 - -
27 Gijs van der Heijden 623 Monk Rotterdam
28 Anon607 - -
29 Oscar Muis 613 GRIP Nijmegen
30 Anon1391 - -
# Name Bib number Team
1 Loek Scholten 621 Kei Boulderhal
2 Anon1370 - -
3 Tyre Boetes 625 Team Mountain Network
4 Twan Heuff 610 Monk Amsterdam
5 Jasper van der Moolen 612 Boulderhal de Campus
6 Evan Minnaard 619 Kei Boulderhal
7 Finn van Bakel 620 Monk Eindhoven
8 Raff Sprokkereef 608 Team Mountain Network
9 Jelle Pieters 601 School of Rock
10 Pim Kamstra 617
11 Nathan Honkoop 606 Team Mountain Network
12 Sepp ter Beke 605 Monk Eindhoven
13 Tyler Brandt 609 Team Delfts Bleau
14 Paul Reijnders 629 Monk Amsterdam
15 Tom Spek 600 School of Rock
16 Roko Sipsma 630 Monk Amsterdam
17 Casper Jan Plas 616 Team Gropo
18 Sivan Karens 627 Kei Boulderhal
19 Olaf Dool 614 Team Delfts Bleau
20 Boet Frank 628 Monk Amsterdam
21 Finn van den Elst 615 Top Climbing Twente
22 Jasper van Gelder 624 Team Neoliet
23 Bram Meester 626 Boulderhal de Campus
24 Auryn Ramer 611 Team Mountain Network
25 Luuk Spaargaren 603 Team Mountain Network
26 Anon1376 - -
27 Gijs van der Heijden 623 Monk Rotterdam
28 Anon607 - -
29 Oscar Muis 613 GRIP Nijmegen
30 Anon1391 - -
# Name Bib number Team
1 Loek Scholten 621 Kei Boulderhal
2 Anon1370 - -
3 Tyre Boetes 625 Team Mountain Network
4 Twan Heuff 610 Monk Amsterdam
5 Jasper van der Moolen 612 Boulderhal de Campus
6 Evan Minnaard 619 Kei Boulderhal
7 Finn van Bakel 620 Monk Eindhoven
8 Raff Sprokkereef 608 Team Mountain Network
9 Jelle Pieters 601 School of Rock
10 Pim Kamstra 617
11 Nathan Honkoop 606 Team Mountain Network
12 Sepp ter Beke 605 Monk Eindhoven
13 Tyler Brandt 609 Team Delfts Bleau
14 Paul Reijnders 629 Monk Amsterdam
15 Tom Spek 600 School of Rock
16 Roko Sipsma 630 Monk Amsterdam
17 Casper Jan Plas 616 Team Gropo
18 Sivan Karens 627 Kei Boulderhal
19 Olaf Dool 614 Team Delfts Bleau
20 Boet Frank 628 Monk Amsterdam
21 Finn van den Elst 615 Top Climbing Twente
22 Jasper van Gelder 624 Team Neoliet
23 Bram Meester 626 Boulderhal de Campus
24 Auryn Ramer 611 Team Mountain Network
25 Luuk Spaargaren 603 Team Mountain Network
26 Anon1376 - -
27 Gijs van der Heijden 623 Monk Rotterdam
28 Anon607 - -
29 Oscar Muis 613 GRIP Nijmegen
30 Anon1391 - -
# Name Bib number Team
1 Loek Scholten 621 Kei Boulderhal
2 Anon1370 - -
3 Tyre Boetes 625 Team Mountain Network
4 Twan Heuff 610 Monk Amsterdam
5 Jasper van der Moolen 612 Boulderhal de Campus
6 Evan Minnaard 619 Kei Boulderhal
7 Finn van Bakel 620 Monk Eindhoven
8 Raff Sprokkereef 608 Team Mountain Network
9 Jelle Pieters 601 School of Rock
10 Pim Kamstra 617
11 Nathan Honkoop 606 Team Mountain Network
12 Sepp ter Beke 605 Monk Eindhoven
13 Tyler Brandt 609 Team Delfts Bleau
14 Paul Reijnders 629 Monk Amsterdam
15 Tom Spek 600 School of Rock
16 Roko Sipsma 630 Monk Amsterdam
17 Casper Jan Plas 616 Team Gropo
18 Sivan Karens 627 Kei Boulderhal
19 Olaf Dool 614 Team Delfts Bleau
20 Boet Frank 628 Monk Amsterdam
21 Finn van den Elst 615 Top Climbing Twente
22 Jasper van Gelder 624 Team Neoliet
23 Bram Meester 626 Boulderhal de Campus
24 Auryn Ramer 611 Team Mountain Network
25 Luuk Spaargaren 603 Team Mountain Network
26 Anon1376 - -
27 Gijs van der Heijden 623 Monk Rotterdam
28 Anon607 - -
29 Oscar Muis 613 GRIP Nijmegen
30 Anon1391 - -
# Name Bib number Team
1 Loek Scholten 621 Kei Boulderhal
2 Anon1370 - -
3 Tyre Boetes 625 Team Mountain Network
4 Twan Heuff 610 Monk Amsterdam
5 Jasper van der Moolen 612 Boulderhal de Campus
6 Evan Minnaard 619 Kei Boulderhal
7 Finn van Bakel 620 Monk Eindhoven
8 Raff Sprokkereef 608 Team Mountain Network
9 Jelle Pieters 601 School of Rock
10 Pim Kamstra 617
11 Nathan Honkoop 606 Team Mountain Network
12 Sepp ter Beke 605 Monk Eindhoven
13 Tyler Brandt 609 Team Delfts Bleau
14 Paul Reijnders 629 Monk Amsterdam
15 Tom Spek 600 School of Rock
16 Roko Sipsma 630 Monk Amsterdam
17 Casper Jan Plas 616 Team Gropo
18 Sivan Karens 627 Kei Boulderhal
19 Olaf Dool 614 Team Delfts Bleau
20 Boet Frank 628 Monk Amsterdam
21 Finn van den Elst 615 Top Climbing Twente
22 Jasper van Gelder 624 Team Neoliet
23 Bram Meester 626 Boulderhal de Campus
24 Auryn Ramer 611 Team Mountain Network
25 Luuk Spaargaren 603 Team Mountain Network
26 Anon1376 - -
27 Gijs van der Heijden 623 Monk Rotterdam
28 Anon607 - -
29 Oscar Muis 613 GRIP Nijmegen
30 Anon1391 - -
02-04-2022 19:42
# Name Bib number 1 2 3 4 5 6 Total 1 2 3 Total League. Points Team
1 Luuk Spaargaren 603 T1Z1 T1Z1 Z4 T1Z1 T1Z1 4T4 5Z8 T1Z1 Z1 T1Z1 2T2 3Z3 100.0 Team Mountain Network
2 Anon607 - T1Z1 T3Z2 T5Z4 T1Z1 4T10 4Z8 T5Z2 T1Z1 Z2 2T6 3Z5 80.0 -
3 Roko Sipsma 630 T1Z1 T5Z2 Z4 T3Z1 T2Z2 T2Z2 5T13 6Z12 Z4 T1Z1 Z1 1T1 3Z6 65.0 Monk Amsterdam
4 Boet Frank 628 T2Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 4T6 4Z5 T5Z2 Z1 Z2 1T5 3Z5 55.0 Monk Amsterdam
5 Raff Sprokkereef 608 T1Z1 T4Z4 T3Z3 T1Z1 4T9 4Z9 Z3 Z1 Z1 0T0 3Z5 51.0 Team Mountain Network
6 Twan Heuff 610 T1Z1 Z4 T1Z1 T1Z1 Z2 3T3 5Z9 - Z2 Z3 0T0 2Z5 47.0 Monk Amsterdam
7 Bram Meester 626 T1Z1 Z1 Z1 T4Z3 T2Z2 3T7 5Z8 43.0 Boulderhal de Campus
8 Auryn Ramer 611 T1Z1 Z4 T1Z1 T2Z2 3T4 4Z8 40.0 Team Mountain Network
9 Sepp ter Beke 605 T3Z1 Z5 T3Z2 T3Z3 3T9 4Z11 37.0 Monk Eindhoven
10 Tom Spek 600 T2Z1 Z2 T3Z2 T5Z5 3T10 4Z10 34.0 School of Rock
11 Jelle Pieters 601 T1Z1 T1Z1 T1Z1 3T3 3Z3 31.0 School of Rock
12 Anon1391 - T1Z1 T5Z5 T3Z3 3T9 3Z9 28.0 -
13 Finn van Bakel 620 T1Z1 Z2 T1Z1 2T2 3Z4 26.0 Monk Eindhoven
14 Sivan Karens 627 Z1 T3Z2 T1Z1 2T4 3Z4 24.0 Kei Boulderhal
15 Olaf Dool 614 T3Z2 Z4 T2Z1 2T5 3Z7 22.0 Team Delfts Bleau
16 Paul Reijnders 629 T1Z1 Z4 T5Z5 2T6 3Z10 20.0 Monk Amsterdam
17 Nathan Honkoop 606 T3Z1 Z4 T4Z4 2T7 3Z9 18.0 Team Mountain Network
18 Pim Kamstra 617 T2Z1 Z4 T5Z5 2T7 3Z10 16.0
19 Casper Jan Plas 616 T4Z1 Z1 T4Z4 2T8 3Z6 14.0 Team Gropo
20 Tyler Brandt 609 T1Z1 T1Z1 2T2 2Z2 12.0 Team Delfts Bleau
21 Loek Scholten 621 T3Z2 T1Z1 2T4 2Z3 10.0 Kei Boulderhal
22 Finn van den Elst 615 Z1 Z4 Z2 T3Z3 1T3 4Z10 9.0 Top Climbing Twente
23 Jasper van Gelder 624 Z2 Z5 T1Z1 1T1 3Z8 8.0 Team Neoliet
24 Anon1370 - Z1 T1Z1 1T1 2Z2 7.0 -
25 Jasper van der Moolen 612 Z1 T2Z2 1T2 2Z3 6.0 Boulderhal de Campus
26 Evan Minnaard 619 Z2 T2Z2 1T2 2Z4 5.0 Kei Boulderhal
27 Anon1376 - Z2 T5Z4 1T5 2Z6 4.0 -
28 Oscar Muis 613 T2Z2 1T2 1Z2 3.0 GRIP Nijmegen
29 Gijs van der Heijden 623 Z2 0T0 1Z2 2.0 Monk Rotterdam
30 Tyre Boetes 625 0T0 0Z0 1.0 Team Mountain Network

Team Results

# Team Total
1 Team Mountain Network 379.0
2 Team Kids From The Block 345.0
3 Team Delfts Bleau 302.0
4 Team Neoliet 252.0
5 Monk Amsterdam 247.0
6 Climb Up 213.0
7 Team Fabriek 212.0
8 Boulderhal de Campus 206.0
9 Kei Boulderhal 194.0
10 Ayers Rookies 186.0
11 GRIP Nijmegen 172.0
12 Bruut 163.0
13 TOC Limburg 143.0
14 Top Climbing Twente 104.0
15 BVKB - Klimax 80.0
16 School of Rock 65.0
17 Monk Eindhoven 63.0
18 Monk Rotterdam 57.0
19 Klimhal Amsterdam 36.0
20 Het Lab 31.0
21 Graviton Bouldergym 26.0
21 De Broekerberg 26.0
23 Kunststof Jeugd 24.0
24 Team Gropo 14.0