Jeugd Boulder 3 JAB , Sun, 06 Mar 2022 10:00:00 +0100, MN Rijnboulder, Arnhem

Discipline: Boulder
League: JEUGD BOULDER JAB 2022
Status: Processed
Description:


Let op! Deze wedstrijd is op zondag i.p.v. zaterdag.

Inschrijfcriteria:
Voor de aankomende boulderwedstrijden kunnen de top 30 deelnemers per categorie zich inschrijven voor de nationale wedstrijden. Dit is gebaseerd op de huidige competitie uitslag. Behoor je tot deze top 30 dan kun je vanaf nu je inschrijving. Val je buiten de top 30 dan kun je je helaas niet inschrijven. Neem eens een kijkje bij de Series. Een competitie in je regio waar je wordt onderverdeeld in verschillende klimniveaus.

Heb je jezelf aan het begin van het wedstrijdseizoen al ingeschreven?
- Behoor je tot de top 30 van je categorie en wil je graag deelnemen aan de wedstrijd dan blijft je inschrijving staan.
- Behoor je niet tot de top 30 van je categorie dan hoef je niks te doen en ontvang je het inschrijfgeld (binnen twee werkweken) terug.

Heb je bij de vorige wedstrijden niet deelgenomen door een blessure of IFSC-wedstrijd, maar ben je van mening dat je thuis hoort in de top 30 van je categorie? Vraag dan dispensatie aan bij de dispensatiecommissie. Meer informatie over de procedure kun je hier vinden.

30+ regeling
Indien deelnemers die in de top 30 staan zich niet inschrijven 'rekken' we de lijst op. Dat wil zeggen: als 5 klimmers zich niet aanmelden dan zijn ook de nummers 31 tot en met 36 welkom. Wil je gebruik maken van deze top 30+ regeling? Vul dan voor de sluiting van de inschrijving dit formulier in. Je ontvangt uiterlijk de woensdag voor de wedstrijd een reactie. Na de sluiting van de inschrijving wordt per categorie gekeken hoeveel deelnemers worden toegevoegd.

Wedstrijdgebied:
Het wedstrijdgebied wordt uitsluitend toegankelijk voor deelnemers en de toegewezen coaches. Coaches dienen zich via het WAS aan te melden voor het einde van de inschrijfdatum. Elke deelnemer heeft recht op één coach. Deze coach is aangesloten bij een boulderhal als trainer/coach of is een erkende trainer door de NKBV. Deelnemers die geen trainer of coach hebben, en één van hun ouders als coach mee willen. Kunnen hiervoor vrijstelling aanvragen voor seizoen 2022 bij de wedstrijdcoördinator via een mail naar wedstrijden@nkbv.nl.

Met deze verandering wil de NKBV de NJBC een nog formeler wedstrijdformat geven. Tevens willen we deelnemers stimuleren om zich aan te sluiten bij een trainingsgroep om zo een nog betere voorbereiding te krijgen op de NJBC. Voor het seizoen 2022 is er gekozen voor een overgangsjaar zodat iedereen de mogelijkheid krijgt om aan de verandering te wennen en zich aan te sluiten bij een trainingsgroep.

Wedstrijdfortmat:
De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit twee rondes. De kwalificatieronde bestaat uit 8 flash boulders. Per boulder mag je maximaal 5 pogingen doen. De definitieve tijd van de flash ronde wordt op de wedstrijddag mede bepaald door het aantal deelnemers per startgroep. Daarna volgt voor de 6 hoogst geplaatste klimmers per categorie een finale met 3 on sight boulders. Per boulder krijg je 5 minuten klimtijd en tussen de boulders krijg je 5 minuten rust. Het wedstrijdformat van deze ronde is vergelijkbaar met een IFSC World Cup 1/2 finale. Jongens en Meisjes klimmen gelijktijdig/parallel aan elkaar.

Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 2003 en 2004], Jeugd A [2005 en 2006] en Jeugd B [2007 en 2008]. Jongens en Meisjes vormen per leeftijdscategorie een eigen wedstrijdcategorie, in totaal zijn er 6 wedstrijdcategorieën.

Het tijdschema:
Kwalificatierondes:
09:00 uur Hal + aanmelding open
09:30 uur Sluiting aanmelding Jeugd Jongens B
10:00 uur Start kwalificatie Jeugd Jongens B
11:30 uur Einde kwalificatie Jeugd Jongens B

11:00 uur Sluiting aanmelding Jeugd Meisjes B
11:30 uur Start kwalificatie Jeugd Meisjes B
12:30 uur Einde kwalificatie Jeugd Meisjes B

12:30 uur Sluiting aanmelding Jeugd Jongens A
13:00 uur Start kwalificatie Jeugd Jongens A
14:15 uur Einde kwalificatie Jeugd Jongens A

13:45 uur Sluiting aanmelding Jeugd Meisjes A
14:15 uur Start kwalificatie Jeugd Meisjes A
15:15 uur Einde kwalificatie Jeugd Meisjes A

15:15 uur Sluiting aanmelding Jeugd Junioren
15:45 uur Start kwalificatie Jeugd Junioren
17:00 uur Einde kwalificatie Jeugd Junioren

Finales:
17:15 uur Sluiting isolatie 
17:30 uur Start Finale categorie B
18:25 uur Start Finale categorie A
19:20 uur Start Finale Junioren
20:30 uur Prijsuitreiking 

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €17,50,-. Deze wedstrijd valt onder wedstrijd seizoen 2022.
Op de hoogte blijven van het laatste wedstrijdnieuws? Meld je aan voor de nieuwsbrief wedstrijdsport.

Meisjes Junioren

Maximum amount of participants: 30 based on the results of: JEUGD BOULDER JAB 2022

Number of competitors: 10

Name Bib number Team
Klaar van den Beuken 102 Ayers Rookies
Edith Savenije 109 Kei Boulderhal
Amber Schiffeleers 107 TOC Limburg
Lieke van Gemert 104 Team Mountain Network
Myrthe van de Pol 106 Ayers Rookies
Robin Serto 108 REVOLT
Sanne Gijselman 101 Team Neoliet
Noreen Lieftinck 100 REVOLT
Ileen Rouwenhorst 105 Team Delfts Bleau
Sophie Trenning 103 Team Mountain Network

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 10

# Name Bib number Team
1 Edith Savenije 109 Kei Boulderhal
2 Sanne Gijselman 101 Team Neoliet
3 Myrthe van de Pol 106 Ayers Rookies
4 Robin Serto 108 REVOLT
5 Ileen Rouwenhorst 105 Team Delfts Bleau
6 Lieke van Gemert 104 Team Mountain Network
7 Klaar van den Beuken 102 Ayers Rookies
8 Sophie Trenning 103 Team Mountain Network
9 Noreen Lieftinck 100 REVOLT
10 Amber Schiffeleers 107 TOC Limburg
# Name Bib number Team
1 Edith Savenije 109 Kei Boulderhal
2 Sanne Gijselman 101 Team Neoliet
3 Myrthe van de Pol 106 Ayers Rookies
4 Robin Serto 108 REVOLT
5 Ileen Rouwenhorst 105 Team Delfts Bleau
6 Lieke van Gemert 104 Team Mountain Network
7 Klaar van den Beuken 102 Ayers Rookies
8 Sophie Trenning 103 Team Mountain Network
9 Noreen Lieftinck 100 REVOLT
10 Amber Schiffeleers 107 TOC Limburg
# Name Bib number Team
1 Edith Savenije 109 Kei Boulderhal
2 Sanne Gijselman 101 Team Neoliet
3 Myrthe van de Pol 106 Ayers Rookies
4 Robin Serto 108 REVOLT
5 Ileen Rouwenhorst 105 Team Delfts Bleau
6 Lieke van Gemert 104 Team Mountain Network
7 Klaar van den Beuken 102 Ayers Rookies
8 Sophie Trenning 103 Team Mountain Network
9 Noreen Lieftinck 100 REVOLT
10 Amber Schiffeleers 107 TOC Limburg
# Name Bib number Team
1 Edith Savenije 109 Kei Boulderhal
2 Sanne Gijselman 101 Team Neoliet
3 Myrthe van de Pol 106 Ayers Rookies
4 Robin Serto 108 REVOLT
5 Ileen Rouwenhorst 105 Team Delfts Bleau
6 Lieke van Gemert 104 Team Mountain Network
7 Klaar van den Beuken 102 Ayers Rookies
8 Sophie Trenning 103 Team Mountain Network
9 Noreen Lieftinck 100 REVOLT
10 Amber Schiffeleers 107 TOC Limburg
# Name Bib number Team
1 Edith Savenije 109 Kei Boulderhal
2 Sanne Gijselman 101 Team Neoliet
3 Myrthe van de Pol 106 Ayers Rookies
4 Robin Serto 108 REVOLT
5 Ileen Rouwenhorst 105 Team Delfts Bleau
6 Lieke van Gemert 104 Team Mountain Network
7 Klaar van den Beuken 102 Ayers Rookies
8 Sophie Trenning 103 Team Mountain Network
9 Noreen Lieftinck 100 REVOLT
10 Amber Schiffeleers 107 TOC Limburg
# Name Bib number Team
1 Edith Savenije 109 Kei Boulderhal
2 Sanne Gijselman 101 Team Neoliet
3 Myrthe van de Pol 106 Ayers Rookies
4 Robin Serto 108 REVOLT
5 Ileen Rouwenhorst 105 Team Delfts Bleau
6 Lieke van Gemert 104 Team Mountain Network
7 Klaar van den Beuken 102 Ayers Rookies
8 Sophie Trenning 103 Team Mountain Network
9 Noreen Lieftinck 100 REVOLT
10 Amber Schiffeleers 107 TOC Limburg
# Name Bib number Team
1 Edith Savenije 109 Kei Boulderhal
2 Sanne Gijselman 101 Team Neoliet
3 Myrthe van de Pol 106 Ayers Rookies
4 Robin Serto 108 REVOLT
5 Ileen Rouwenhorst 105 Team Delfts Bleau
6 Lieke van Gemert 104 Team Mountain Network
7 Klaar van den Beuken 102 Ayers Rookies
8 Sophie Trenning 103 Team Mountain Network
9 Noreen Lieftinck 100 REVOLT
10 Amber Schiffeleers 107 TOC Limburg
# Name Bib number Team
1 Edith Savenije 109 Kei Boulderhal
2 Sanne Gijselman 101 Team Neoliet
3 Myrthe van de Pol 106 Ayers Rookies
4 Robin Serto 108 REVOLT
5 Ileen Rouwenhorst 105 Team Delfts Bleau
6 Lieke van Gemert 104 Team Mountain Network
7 Klaar van den Beuken 102 Ayers Rookies
8 Sophie Trenning 103 Team Mountain Network
9 Noreen Lieftinck 100 REVOLT
10 Amber Schiffeleers 107 TOC Limburg
06-03-2022 20:18
# Name Bib number 1 2 3 4 5 6 7 8 Total 1 2 3 Total League. Points Team
1 Amber Schiffeleers 107 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 6T6 8Z8 T5Z1 T1Z1 T3Z3 3T9 3Z5 100.0 TOC Limburg
2 Edith Savenije 109 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z1 Z2 Z5 4T7 6Z11 T6Z2 T2Z2 2T8 2Z4 80.0 Kei Boulderhal
3 Sanne Gijselman 101 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 Z3 T3Z1 4T6 6Z9 T6Z3 T3Z3 2T9 2Z6 65.0 Team Neoliet
4 Klaar van den Beuken 102 T2Z1 T1Z1 T1Z1 Z3 3T4 4Z6 Z2 T7Z6 1T7 2Z8 55.0 Ayers Rookies
5 Noreen Lieftinck 100 T3Z3 T1Z1 T4Z3 Z3 3T8 4Z10 T6Z2 1T6 1Z2 51.0 REVOLT
6 Lieke van Gemert 104 T1Z1 T1Z1 T4Z2 T4Z4 4T10 4Z8 Z5 0T0 1Z5 47.0 Team Mountain Network
7 Sophie Trenning 103 T1Z1 T5Z1 Z1 2T6 3Z3 43.0 Team Mountain Network
8 Ileen Rouwenhorst 105 Z1 T1Z1 Z1 Z2 Z4 1T1 5Z9 40.0 Team Delfts Bleau
9 Myrthe van de Pol 106 Z4 T1Z1 Z2 Z3 1T1 4Z10 37.0 Ayers Rookies
10 Robin Serto 108 Z2 Z1 Z2 Z3 0T0 4Z8 34.0 REVOLT
Maximum amount of participants: 30 based on the results of: JEUGD BOULDER JAB 2022

Number of competitors: 15

Name Bib number Team
Jytte Oerlemans 300 Team Kids From The Block
Liz Buur 304 Ayers Rookies
Marit Van den Pol 303
Doenja Sinke 307 Kei Boulderhal
Isa Wolf 313 Team Fabriek
Sien Meus 311 Team Mountain Network
Bente Schiffeleers 310 TOC Limburg
Zoeteke Vliek 301 Climb Up
Inge Heine 302 Ayers Rookies
Evy Loef 314 Team Delfts Bleau
Frederique Kerstens 306 Team Fabriek
Evi Creyghton 308 Kunststof Jeugd
Laura Brink 312 Kunststof Jeugd
Marit van der Steen 309 Klimhal Amsterdam
Anon390 - -

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 15

# Name Bib number Team
1 Zoeteke Vliek 301 Climb Up
2 Sien Meus 311 Team Mountain Network
3 Anon390 - -
4 Frederique Kerstens 306 Team Fabriek
5 Inge Heine 302 Ayers Rookies
6 Bente Schiffeleers 310 TOC Limburg
7 Marit van der Steen 309 Klimhal Amsterdam
8 Laura Brink 312 Kunststof Jeugd
9 Isa Wolf 313 Team Fabriek
10 Marit Van den Pol 303
11 Doenja Sinke 307 Kei Boulderhal
12 Jytte Oerlemans 300 Team Kids From The Block
13 Liz Buur 304 Ayers Rookies
14 Evi Creyghton 308 Kunststof Jeugd
15 Evy Loef 314 Team Delfts Bleau
# Name Bib number Team
1 Zoeteke Vliek 301 Climb Up
2 Sien Meus 311 Team Mountain Network
3 Anon390 - -
4 Frederique Kerstens 306 Team Fabriek
5 Inge Heine 302 Ayers Rookies
6 Bente Schiffeleers 310 TOC Limburg
7 Marit van der Steen 309 Klimhal Amsterdam
8 Laura Brink 312 Kunststof Jeugd
9 Isa Wolf 313 Team Fabriek
10 Marit Van den Pol 303
11 Doenja Sinke 307 Kei Boulderhal
12 Jytte Oerlemans 300 Team Kids From The Block
13 Liz Buur 304 Ayers Rookies
14 Evi Creyghton 308 Kunststof Jeugd
15 Evy Loef 314 Team Delfts Bleau
# Name Bib number Team
1 Zoeteke Vliek 301 Climb Up
2 Sien Meus 311 Team Mountain Network
3 Anon390 - -
4 Frederique Kerstens 306 Team Fabriek
5 Inge Heine 302 Ayers Rookies
6 Bente Schiffeleers 310 TOC Limburg
7 Marit van der Steen 309 Klimhal Amsterdam
8 Laura Brink 312 Kunststof Jeugd
9 Isa Wolf 313 Team Fabriek
10 Marit Van den Pol 303
11 Doenja Sinke 307 Kei Boulderhal
12 Jytte Oerlemans 300 Team Kids From The Block
13 Liz Buur 304 Ayers Rookies
14 Evi Creyghton 308 Kunststof Jeugd
15 Evy Loef 314 Team Delfts Bleau
# Name Bib number Team
1 Zoeteke Vliek 301 Climb Up
2 Sien Meus 311 Team Mountain Network
3 Anon390 - -
4 Frederique Kerstens 306 Team Fabriek
5 Inge Heine 302 Ayers Rookies
6 Bente Schiffeleers 310 TOC Limburg
7 Marit van der Steen 309 Klimhal Amsterdam
8 Laura Brink 312 Kunststof Jeugd
9 Isa Wolf 313 Team Fabriek
10 Marit Van den Pol 303
11 Doenja Sinke 307 Kei Boulderhal
12 Jytte Oerlemans 300 Team Kids From The Block
13 Liz Buur 304 Ayers Rookies
14 Evi Creyghton 308 Kunststof Jeugd
15 Evy Loef 314 Team Delfts Bleau
# Name Bib number Team
1 Zoeteke Vliek 301 Climb Up
2 Sien Meus 311 Team Mountain Network
3 Anon390 - -
4 Frederique Kerstens 306 Team Fabriek
5 Inge Heine 302 Ayers Rookies
6 Bente Schiffeleers 310 TOC Limburg
7 Marit van der Steen 309 Klimhal Amsterdam
8 Laura Brink 312 Kunststof Jeugd
9 Isa Wolf 313 Team Fabriek
10 Marit Van den Pol 303
11 Doenja Sinke 307 Kei Boulderhal
12 Jytte Oerlemans 300 Team Kids From The Block
13 Liz Buur 304 Ayers Rookies
14 Evi Creyghton 308 Kunststof Jeugd
15 Evy Loef 314 Team Delfts Bleau
# Name Bib number Team
1 Zoeteke Vliek 301 Climb Up
2 Sien Meus 311 Team Mountain Network
3 Anon390 - -
4 Frederique Kerstens 306 Team Fabriek
5 Inge Heine 302 Ayers Rookies
6 Bente Schiffeleers 310 TOC Limburg
7 Marit van der Steen 309 Klimhal Amsterdam
8 Laura Brink 312 Kunststof Jeugd
9 Isa Wolf 313 Team Fabriek
10 Marit Van den Pol 303
11 Doenja Sinke 307 Kei Boulderhal
12 Jytte Oerlemans 300 Team Kids From The Block
13 Liz Buur 304 Ayers Rookies
14 Evi Creyghton 308 Kunststof Jeugd
15 Evy Loef 314 Team Delfts Bleau
# Name Bib number Team
1 Zoeteke Vliek 301 Climb Up
2 Sien Meus 311 Team Mountain Network
3 Anon390 - -
4 Frederique Kerstens 306 Team Fabriek
5 Inge Heine 302 Ayers Rookies
6 Bente Schiffeleers 310 TOC Limburg
7 Marit van der Steen 309 Klimhal Amsterdam
8 Laura Brink 312 Kunststof Jeugd
9 Isa Wolf 313 Team Fabriek
10 Marit Van den Pol 303
11 Doenja Sinke 307 Kei Boulderhal
12 Jytte Oerlemans 300 Team Kids From The Block
13 Liz Buur 304 Ayers Rookies
14 Evi Creyghton 308 Kunststof Jeugd
15 Evy Loef 314 Team Delfts Bleau
# Name Bib number Team
1 Zoeteke Vliek 301 Climb Up
2 Sien Meus 311 Team Mountain Network
3 Anon390 - -
4 Frederique Kerstens 306 Team Fabriek
5 Inge Heine 302 Ayers Rookies
6 Bente Schiffeleers 310 TOC Limburg
7 Marit van der Steen 309 Klimhal Amsterdam
8 Laura Brink 312 Kunststof Jeugd
9 Isa Wolf 313 Team Fabriek
10 Marit Van den Pol 303
11 Doenja Sinke 307 Kei Boulderhal
12 Jytte Oerlemans 300 Team Kids From The Block
13 Liz Buur 304 Ayers Rookies
14 Evi Creyghton 308 Kunststof Jeugd
15 Evy Loef 314 Team Delfts Bleau
06-03-2022 20:17
# Name Bib number 1 2 3 4 5 6 7 8 Total 1 2 3 Total League. Points Team
1 Doenja Sinke 307 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 Z2 Z2 Z4 Z3 4T5 8Z16 T2Z2 T2Z2 2T4 2Z4 100.0 Kei Boulderhal
2 Bente Schiffeleers 310 T1Z1 T3Z2 T1Z1 T1Z1 Z5 Z5 4T6 6Z15 T1Z1 1T1 1Z1 80.0 TOC Limburg
3 Sien Meus 311 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T3Z2 Z2 4T7 5Z8 Z3 0T0 1Z3 65.0 Team Mountain Network
4 Frederique Kerstens 306 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 Z1 Z3 Z2 3T3 7Z11 Z8 0T0 1Z8 55.0 Team Fabriek
5 Isa Wolf 313 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 Z1 Z3 Z2 Z3 3T3 8Z14 Z11 0T0 1Z11 51.0 Team Fabriek
6 Jytte Oerlemans 300 T1Z1 T3Z3 T2Z1 Z3 Z4 3T6 5Z12 0T0 0Z0 47.0 Team Kids From The Block
7 Zoeteke Vliek 301 T1Z1 T4Z2 T3Z2 Z1 3T8 4Z6 43.0 Climb Up
8 Evy Loef 314 T1Z1 Z5 Z2 T1Z1 Z4 2T2 5Z13 40.0 Team Delfts Bleau
9 Liz Buur 304 T1Z1 T1Z1 Z1 Z1 2T2 4Z4 37.0 Ayers Rookies
10 Inge Heine 302 T4Z2 Z2 Z1 1T4 3Z5 34.0 Ayers Rookies
11 Marit van der Steen 309 T1Z1 Z1 1T1 2Z2 31.0 Klimhal Amsterdam
12 Anon390 - T3Z1 Z1 1T3 2Z2 28.0 -
13 Evi Creyghton 308 T4Z1 Z2 1T4 2Z3 26.0 Kunststof Jeugd
14 Marit Van den Pol 303 Z1 Z4 Z3 0T0 3Z8 24.0
15 Laura Brink 312 Z5 0T0 1Z5 22.0 Kunststof Jeugd
Maximum amount of participants: 30 based on the results of: JEUGD BOULDER JAB 2022

Number of competitors: 17

Name Bib number Team Rem
Anon8456 - -
Femke de Vuijst 507 Team Mountain Network
Tess van Altena 510 Kei Boulderhal
Ophelia Kuiter 508 Team Fabriek
Marieloe Verhoeven 502 Team Neoliet Disp
Aimée Hof 514 Top Climbing Twente
Yara Meye 506 Climb Up
Milou van Oort 512 Team Delfts Bleau
Jaden Tjon 516 Team Kids From The Block
Anon117 - -
Yara van Winden 515 Team Delfts Bleau
Bibi Hamers 511 Team Kids From The Block Disp
Lianne Briaire 513 Team Delfts Bleau
Fiene Buitinga 509 Boulderhal de Campus
Minte de Valk 503 Kei Boulderhal
Anon342 - -
Merel Pasman 504 Team Mountain Network

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 17

# Name Bib number Team
1 Anon342 - -
2 Marieloe Verhoeven 502 Team Neoliet
3 Femke de Vuijst 507 Team Mountain Network
4 Fiene Buitinga 509 Boulderhal de Campus
5 Milou van Oort 512 Team Delfts Bleau
6 Anon117 - -
7 Anon8456 - -
8 Jaden Tjon 516 Team Kids From The Block
9 Yara van Winden 515 Team Delfts Bleau
10 Yara Meye 506 Climb Up
11 Tess van Altena 510 Kei Boulderhal
12 Merel Pasman 504 Team Mountain Network
13 Ophelia Kuiter 508 Team Fabriek
14 Bibi Hamers 511 Team Kids From The Block
15 Lianne Briaire 513 Team Delfts Bleau
16 Aimée Hof 514 Top Climbing Twente
17 Minte de Valk 503 Kei Boulderhal
# Name Bib number Team
1 Anon342 - -
2 Marieloe Verhoeven 502 Team Neoliet
3 Femke de Vuijst 507 Team Mountain Network
4 Fiene Buitinga 509 Boulderhal de Campus
5 Milou van Oort 512 Team Delfts Bleau
6 Anon117 - -
7 Anon8456 - -
8 Jaden Tjon 516 Team Kids From The Block
9 Yara van Winden 515 Team Delfts Bleau
10 Yara Meye 506 Climb Up
11 Tess van Altena 510 Kei Boulderhal
12 Merel Pasman 504 Team Mountain Network
13 Ophelia Kuiter 508 Team Fabriek
14 Bibi Hamers 511 Team Kids From The Block
15 Lianne Briaire 513 Team Delfts Bleau
16 Aimée Hof 514 Top Climbing Twente
17 Minte de Valk 503 Kei Boulderhal
# Name Bib number Team
1 Anon342 - -
2 Marieloe Verhoeven 502 Team Neoliet
3 Femke de Vuijst 507 Team Mountain Network
4 Fiene Buitinga 509 Boulderhal de Campus
5 Milou van Oort 512 Team Delfts Bleau
6 Anon117 - -
7 Anon8456 - -
8 Jaden Tjon 516 Team Kids From The Block
9 Yara van Winden 515 Team Delfts Bleau
10 Yara Meye 506 Climb Up
11 Tess van Altena 510 Kei Boulderhal
12 Merel Pasman 504 Team Mountain Network
13 Ophelia Kuiter 508 Team Fabriek
14 Bibi Hamers 511 Team Kids From The Block
15 Lianne Briaire 513 Team Delfts Bleau
16 Aimée Hof 514 Top Climbing Twente
17 Minte de Valk 503 Kei Boulderhal
# Name Bib number Team
1 Anon342 - -
2 Marieloe Verhoeven 502 Team Neoliet
3 Femke de Vuijst 507 Team Mountain Network
4 Fiene Buitinga 509 Boulderhal de Campus
5 Milou van Oort 512 Team Delfts Bleau
6 Anon117 - -
7 Anon8456 - -
8 Jaden Tjon 516 Team Kids From The Block
9 Yara van Winden 515 Team Delfts Bleau
10 Yara Meye 506 Climb Up
11 Tess van Altena 510 Kei Boulderhal
12 Merel Pasman 504 Team Mountain Network
13 Ophelia Kuiter 508 Team Fabriek
14 Bibi Hamers 511 Team Kids From The Block
15 Lianne Briaire 513 Team Delfts Bleau
16 Aimée Hof 514 Top Climbing Twente
17 Minte de Valk 503 Kei Boulderhal
# Name Bib number Team
1 Anon342 - -
2 Marieloe Verhoeven 502 Team Neoliet
3 Femke de Vuijst 507 Team Mountain Network
4 Fiene Buitinga 509 Boulderhal de Campus
5 Milou van Oort 512 Team Delfts Bleau
6 Anon117 - -
7 Anon8456 - -
8 Jaden Tjon 516 Team Kids From The Block
9 Yara van Winden 515 Team Delfts Bleau
10 Yara Meye 506 Climb Up
11 Tess van Altena 510 Kei Boulderhal
12 Merel Pasman 504 Team Mountain Network
13 Ophelia Kuiter 508 Team Fabriek
14 Bibi Hamers 511 Team Kids From The Block
15 Lianne Briaire 513 Team Delfts Bleau
16 Aimée Hof 514 Top Climbing Twente
17 Minte de Valk 503 Kei Boulderhal
# Name Bib number Team
1 Anon342 - -
2 Marieloe Verhoeven 502 Team Neoliet
3 Femke de Vuijst 507 Team Mountain Network
4 Fiene Buitinga 509 Boulderhal de Campus
5 Milou van Oort 512 Team Delfts Bleau
6 Anon117 - -
7 Anon8456 - -
8 Jaden Tjon 516 Team Kids From The Block
9 Yara van Winden 515 Team Delfts Bleau
10 Yara Meye 506 Climb Up
11 Tess van Altena 510 Kei Boulderhal
12 Merel Pasman 504 Team Mountain Network
13 Ophelia Kuiter 508 Team Fabriek
14 Bibi Hamers 511 Team Kids From The Block
15 Lianne Briaire 513 Team Delfts Bleau
16 Aimée Hof 514 Top Climbing Twente
17 Minte de Valk 503 Kei Boulderhal
# Name Bib number Team
1 Anon342 - -
2 Marieloe Verhoeven 502 Team Neoliet
3 Femke de Vuijst 507 Team Mountain Network
4 Fiene Buitinga 509 Boulderhal de Campus
5 Milou van Oort 512 Team Delfts Bleau
6 Anon117 - -
7 Anon8456 - -
8 Jaden Tjon 516 Team Kids From The Block
9 Yara van Winden 515 Team Delfts Bleau
10 Yara Meye 506 Climb Up
11 Tess van Altena 510 Kei Boulderhal
12 Merel Pasman 504 Team Mountain Network
13 Ophelia Kuiter 508 Team Fabriek
14 Bibi Hamers 511 Team Kids From The Block
15 Lianne Briaire 513 Team Delfts Bleau
16 Aimée Hof 514 Top Climbing Twente
17 Minte de Valk 503 Kei Boulderhal
# Name Bib number Team
1 Anon342 - -
2 Marieloe Verhoeven 502 Team Neoliet
3 Femke de Vuijst 507 Team Mountain Network
4 Fiene Buitinga 509 Boulderhal de Campus
5 Milou van Oort 512 Team Delfts Bleau
6 Anon117 - -
7 Anon8456 - -
8 Jaden Tjon 516 Team Kids From The Block
9 Yara van Winden 515 Team Delfts Bleau
10 Yara Meye 506 Climb Up
11 Tess van Altena 510 Kei Boulderhal
12 Merel Pasman 504 Team Mountain Network
13 Ophelia Kuiter 508 Team Fabriek
14 Bibi Hamers 511 Team Kids From The Block
15 Lianne Briaire 513 Team Delfts Bleau
16 Aimée Hof 514 Top Climbing Twente
17 Minte de Valk 503 Kei Boulderhal
06-03-2022 20:15
# Name Bib number 1 2 3 4 5 6 7 8 Total 1 2 3 Total League. Points Team
1 Bibi Hamers 511 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 8T9 8Z8 T1Z1 T1Z1 T2Z2 3T4 3Z4 100.0 Team Kids From The Block
2 Jaden Tjon 516 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z2 Z2 T1Z1 6T8 7Z9 T1Z1 T2Z1 2T3 2Z2 80.0 Team Kids From The Block
3 Lianne Briaire 513 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 Z1 Z1 T1Z1 6T7 8Z9 Z4 T2Z2 1T2 2Z6 65.0 Team Delfts Bleau
4 Fiene Buitinga 509 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 5T5 6Z6 T2Z1 Z5 1T2 2Z6 55.0 Boulderhal de Campus
5 Yara van Winden 515 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 6T6 6Z6 T4Z3 1T4 1Z3 51.0 Team Delfts Bleau
6 Yara Meye 506 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T2Z1 5T6 6Z6 Z3 Z3 Z9 0T0 3Z15 47.0 Climb Up
7 Tess van Altena 510 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T5Z1 4T8 4Z4 43.0 Kei Boulderhal
8 Anon117 - T1Z1 T4Z2 Z1 T1Z1 Z1 Z2 3T6 6Z8 40.0 -
9 Milou van Oort 512 T1Z1 T1Z1 Z2 T1Z1 Z1 3T3 5Z6 37.0 Team Delfts Bleau
10 Anon342 - T1Z1 T4Z1 T1Z1 Z1 3T6 4Z4 34.0 -
11 Minte de Valk 503 T1Z1 T2Z1 T3Z3 Z2 3T6 4Z7 31.0 Kei Boulderhal
12 Aimée Hof 514 T1Z1 T4Z2 T1Z1 3T6 3Z4 28.0 Top Climbing Twente
13 Ophelia Kuiter 508 T1Z1 Z1 Z1 1T1 3Z3 26.0 Team Fabriek
14 Merel Pasman 504 Z2 T2Z2 1T2 2Z4 24.0 Team Mountain Network
15 Anon8456 - T1Z1 1T1 1Z1 22.0 -
16 Femke de Vuijst 507 T5Z2 1T5 1Z2 20.0 Team Mountain Network
17 Marieloe Verhoeven 502 Z1 Z1 0T0 2Z2 18.0 Team Neoliet

Jongens Junioren

Maximum amount of participants: 30 based on the results of: JEUGD BOULDER JAB 2022

Number of competitors: 13

Name Bib number Team
Eckart Pruijs 204 Boulderhal de Campus
Ronin de Vreeze 208 Monk Amsterdam
Mick Stringer 214 Team Fabriek
Kevin Peeters 203 Monk Rotterdam
Youri van der Stap 207 Team Delfts Bleau
David Klos 209 Top Climbing Twente
IJsbrand Meeter 211 Monk Amsterdam
Kyan Claessens 212 Graviton Bouldergym
Sven Scholten 205 Team Delfts Bleau
Gijs Kieboom 200 Climb Up
Gib Goudappel 210 Team Delfts Bleau
Merijn Langkamp 201 GRIP Nijmegen
Johannes Meiners 213 Team Mountain Network

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 13

# Name Bib number Team
1 Eckart Pruijs 204 Boulderhal de Campus
2 Sven Scholten 205 Team Delfts Bleau
3 IJsbrand Meeter 211 Monk Amsterdam
4 Kyan Claessens 212 Graviton Bouldergym
5 Johannes Meiners 213 Team Mountain Network
6 Youri van der Stap 207 Team Delfts Bleau
7 Gib Goudappel 210 Team Delfts Bleau
8 David Klos 209 Top Climbing Twente
9 Merijn Langkamp 201 GRIP Nijmegen
10 Ronin de Vreeze 208 Monk Amsterdam
11 Kevin Peeters 203 Monk Rotterdam
12 Mick Stringer 214 Team Fabriek
13 Gijs Kieboom 200 Climb Up
# Name Bib number Team
1 Eckart Pruijs 204 Boulderhal de Campus
2 Sven Scholten 205 Team Delfts Bleau
3 IJsbrand Meeter 211 Monk Amsterdam
4 Kyan Claessens 212 Graviton Bouldergym
5 Johannes Meiners 213 Team Mountain Network
6 Youri van der Stap 207 Team Delfts Bleau
7 Gib Goudappel 210 Team Delfts Bleau
8 David Klos 209 Top Climbing Twente
9 Merijn Langkamp 201 GRIP Nijmegen
10 Ronin de Vreeze 208 Monk Amsterdam
11 Kevin Peeters 203 Monk Rotterdam
12 Mick Stringer 214 Team Fabriek
13 Gijs Kieboom 200 Climb Up
# Name Bib number Team
1 Eckart Pruijs 204 Boulderhal de Campus
2 Sven Scholten 205 Team Delfts Bleau
3 IJsbrand Meeter 211 Monk Amsterdam
4 Kyan Claessens 212 Graviton Bouldergym
5 Johannes Meiners 213 Team Mountain Network
6 Youri van der Stap 207 Team Delfts Bleau
7 Gib Goudappel 210 Team Delfts Bleau
8 David Klos 209 Top Climbing Twente
9 Merijn Langkamp 201 GRIP Nijmegen
10 Ronin de Vreeze 208 Monk Amsterdam
11 Kevin Peeters 203 Monk Rotterdam
12 Mick Stringer 214 Team Fabriek
13 Gijs Kieboom 200 Climb Up
# Name Bib number Team
1 Eckart Pruijs 204 Boulderhal de Campus
2 Sven Scholten 205 Team Delfts Bleau
3 IJsbrand Meeter 211 Monk Amsterdam
4 Kyan Claessens 212 Graviton Bouldergym
5 Johannes Meiners 213 Team Mountain Network
6 Youri van der Stap 207 Team Delfts Bleau
7 Gib Goudappel 210 Team Delfts Bleau
8 David Klos 209 Top Climbing Twente
9 Merijn Langkamp 201 GRIP Nijmegen
10 Ronin de Vreeze 208 Monk Amsterdam
11 Kevin Peeters 203 Monk Rotterdam
12 Mick Stringer 214 Team Fabriek
13 Gijs Kieboom 200 Climb Up
# Name Bib number Team
1 Eckart Pruijs 204 Boulderhal de Campus
2 Sven Scholten 205 Team Delfts Bleau
3 IJsbrand Meeter 211 Monk Amsterdam
4 Kyan Claessens 212 Graviton Bouldergym
5 Johannes Meiners 213 Team Mountain Network
6 Youri van der Stap 207 Team Delfts Bleau
7 Gib Goudappel 210 Team Delfts Bleau
8 David Klos 209 Top Climbing Twente
9 Merijn Langkamp 201 GRIP Nijmegen
10 Ronin de Vreeze 208 Monk Amsterdam
11 Kevin Peeters 203 Monk Rotterdam
12 Mick Stringer 214 Team Fabriek
13 Gijs Kieboom 200 Climb Up
# Name Bib number Team
1 Eckart Pruijs 204 Boulderhal de Campus
2 Sven Scholten 205 Team Delfts Bleau
3 IJsbrand Meeter 211 Monk Amsterdam
4 Kyan Claessens 212 Graviton Bouldergym
5 Johannes Meiners 213 Team Mountain Network
6 Youri van der Stap 207 Team Delfts Bleau
7 Gib Goudappel 210 Team Delfts Bleau
8 David Klos 209 Top Climbing Twente
9 Merijn Langkamp 201 GRIP Nijmegen
10 Ronin de Vreeze 208 Monk Amsterdam
11 Kevin Peeters 203 Monk Rotterdam
12 Mick Stringer 214 Team Fabriek
13 Gijs Kieboom 200 Climb Up
# Name Bib number Team
1 Eckart Pruijs 204 Boulderhal de Campus
2 Sven Scholten 205 Team Delfts Bleau
3 IJsbrand Meeter 211 Monk Amsterdam
4 Kyan Claessens 212 Graviton Bouldergym
5 Johannes Meiners 213 Team Mountain Network
6 Youri van der Stap 207 Team Delfts Bleau
7 Gib Goudappel 210 Team Delfts Bleau
8 David Klos 209 Top Climbing Twente
9 Merijn Langkamp 201 GRIP Nijmegen
10 Ronin de Vreeze 208 Monk Amsterdam
11 Kevin Peeters 203 Monk Rotterdam
12 Mick Stringer 214 Team Fabriek
13 Gijs Kieboom 200 Climb Up
# Name Bib number Team
1 Eckart Pruijs 204 Boulderhal de Campus
2 Sven Scholten 205 Team Delfts Bleau
3 IJsbrand Meeter 211 Monk Amsterdam
4 Kyan Claessens 212 Graviton Bouldergym
5 Johannes Meiners 213 Team Mountain Network
6 Youri van der Stap 207 Team Delfts Bleau
7 Gib Goudappel 210 Team Delfts Bleau
8 David Klos 209 Top Climbing Twente
9 Merijn Langkamp 201 GRIP Nijmegen
10 Ronin de Vreeze 208 Monk Amsterdam
11 Kevin Peeters 203 Monk Rotterdam
12 Mick Stringer 214 Team Fabriek
13 Gijs Kieboom 200 Climb Up
06-03-2022 20:15
# Name Bib number 1 2 3 4 5 6 7 8 Total 1 2 3 Total League. Points Team
1 Eckart Pruijs 204 T1Z1 T2Z2 T2Z2 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 7T10 8Z11 Z6 T3Z1 T1Z1 2T4 3Z8 100.0 Boulderhal de Campus
2 Mick Stringer 214 Z1 T3Z2 T3Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 4T8 7Z8 Z11 T3Z3 T1Z1 2T4 3Z15 80.0 Team Fabriek
3 Youri van der Stap 207 T3Z3 T4Z4 T4Z2 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 7T16 8Z15 Z2 T1Z1 T4Z2 2T5 3Z5 65.0 Team Delfts Bleau
4 Gijs Kieboom 200 T2Z1 T4Z4 Z1 T3Z2 T1Z1 Z3 4T10 6Z12 T2Z2 1T2 1Z2 55.0 Climb Up
5 Kevin Peeters 203 Z1 T4Z4 Z1 T1Z1 Z1 Z3 2T5 6Z11 Z1 Z1 0T0 2Z2 51.0 Monk Rotterdam
6 Merijn Langkamp 201 T1Z1 T2Z2 Z1 Z1 T1Z1 T3Z2 Z4 4T7 7Z12 Z8 0T0 1Z8 47.0 GRIP Nijmegen
7 Gib Goudappel 210 T4Z3 Z4 T3Z1 Z1 2T7 4Z9 43.0 Team Delfts Bleau
8 Ronin de Vreeze 208 Z2 Z3 Z4 0T0 3Z9 40.0 Monk Amsterdam
9 IJsbrand Meeter 211 Z5 Z1 0T0 2Z6 37.0 Monk Amsterdam
10 Sven Scholten 205 Z2 0T0 1Z2 34.0 Team Delfts Bleau
11 Kyan Claessens 212 Z3 0T0 1Z3 31.0 Graviton Bouldergym
12 David Klos 209 0T0 0Z0 27.0 Top Climbing Twente
12 Johannes Meiners 213 0T0 0Z0 27.0 Team Mountain Network
Maximum amount of participants: 30 based on the results of: JEUGD BOULDER JAB 2022

Number of competitors: 23

Name Bib number Nat. Team Rem
Antonin Lüthi 408 BEL Stone Climbing Factory
Silvijn Pruijs 412 NED Boulderhal de Campus
Siem Ploeg 410 NED Boulderhal de Campus
Stijn van Utteren 415 NED De Broekerberg
Ties Verhoeven 416 NED Team Neoliet
Tedyano Sordam 400 NED Bruut
Jesse Honkoop 405 NED Team Mountain Network
Seppe Stringer 409 NED Team Fabriek
Jens Trompert 420 NED Team Fabriek
Ferbe Verburg 401 NED Ayers Rookies
Boris van Asselt 403 NED Team Kids From The Block
Joep Voogsgerd 411 NED Top Climbing Twente
Jesper Landman 417 NED Team Neoliet
Thijs Pieters 414 NED School of Rock
Sverre Handor 421 NED Bruut
Jorai Karens 402 NED Kei Boulderhal Disp
Simon Jamnig 418 AUT
Martijn Koppelmans 404 NED Team Neoliet
Bram Luppens 406 NED Team Mountain Network
Steef Broeder 419 NED GRIP Nijmegen
Nout Zanders 407 NED Climb Up Disp
Quintin Hameleers 422 NED TOC Limburg Disp
Evan Salden 423 NED Radium Boulders

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 23

# Name Bib number Nat. Team
1 Jens Trompert 420 NED Team Fabriek
2 Thijs Pieters 414 NED School of Rock
3 Bram Luppens 406 NED Team Mountain Network
4 Nout Zanders 407 NED Climb Up
5 Jesse Honkoop 405 NED Team Mountain Network
6 Antonin Lüthi 408 BEL Stone Climbing Factory
7 Seppe Stringer 409 NED Team Fabriek
8 Steef Broeder 419 NED GRIP Nijmegen
9 Quintin Hameleers 422 NED TOC Limburg
10 Boris van Asselt 403 NED Team Kids From The Block
11 Sverre Handor 421 NED Bruut
12 Martijn Koppelmans 404 NED Team Neoliet
13 Jorai Karens 402 NED Kei Boulderhal
14 Joep Voogsgerd 411 NED Top Climbing Twente
15 Siem Ploeg 410 NED Boulderhal de Campus
16 Ties Verhoeven 416 NED Team Neoliet
17 Ferbe Verburg 401 NED Ayers Rookies
18 Silvijn Pruijs 412 NED Boulderhal de Campus
19 Tedyano Sordam 400 NED Bruut
20 Stijn van Utteren 415 NED De Broekerberg
21 Simon Jamnig 418 AUT
22 Evan Salden 423 NED Radium Boulders
23 Jesper Landman 417 NED Team Neoliet
# Name Bib number Nat. Team
1 Jens Trompert 420 NED Team Fabriek
2 Thijs Pieters 414 NED School of Rock
3 Bram Luppens 406 NED Team Mountain Network
4 Nout Zanders 407 NED Climb Up
5 Jesse Honkoop 405 NED Team Mountain Network
6 Antonin Lüthi 408 BEL Stone Climbing Factory
7 Seppe Stringer 409 NED Team Fabriek
8 Steef Broeder 419 NED GRIP Nijmegen
9 Quintin Hameleers 422 NED TOC Limburg
10 Boris van Asselt 403 NED Team Kids From The Block
11 Sverre Handor 421 NED Bruut
12 Martijn Koppelmans 404 NED Team Neoliet
13 Jorai Karens 402 NED Kei Boulderhal
14 Joep Voogsgerd 411 NED Top Climbing Twente
15 Siem Ploeg 410 NED Boulderhal de Campus
16 Ties Verhoeven 416 NED Team Neoliet
17 Ferbe Verburg 401 NED Ayers Rookies
18 Silvijn Pruijs 412 NED Boulderhal de Campus
19 Tedyano Sordam 400 NED Bruut
20 Stijn van Utteren 415 NED De Broekerberg
21 Simon Jamnig 418 AUT
22 Evan Salden 423 NED Radium Boulders
23 Jesper Landman 417 NED Team Neoliet
# Name Bib number Nat. Team
1 Jens Trompert 420 NED Team Fabriek
2 Thijs Pieters 414 NED School of Rock
3 Bram Luppens 406 NED Team Mountain Network
4 Nout Zanders 407 NED Climb Up
5 Jesse Honkoop 405 NED Team Mountain Network
6 Antonin Lüthi 408 BEL Stone Climbing Factory
7 Seppe Stringer 409 NED Team Fabriek
8 Steef Broeder 419 NED GRIP Nijmegen
9 Quintin Hameleers 422 NED TOC Limburg
10 Boris van Asselt 403 NED Team Kids From The Block
11 Sverre Handor 421 NED Bruut
12 Martijn Koppelmans 404 NED Team Neoliet
13 Jorai Karens 402 NED Kei Boulderhal
14 Joep Voogsgerd 411 NED Top Climbing Twente
15 Siem Ploeg 410 NED Boulderhal de Campus
16 Ties Verhoeven 416 NED Team Neoliet
17 Ferbe Verburg 401 NED Ayers Rookies
18 Silvijn Pruijs 412 NED Boulderhal de Campus
19 Tedyano Sordam 400 NED Bruut
20 Stijn van Utteren 415 NED De Broekerberg
21 Simon Jamnig 418 AUT
22 Evan Salden 423 NED Radium Boulders
23 Jesper Landman 417 NED Team Neoliet
# Name Bib number Nat. Team
1 Jens Trompert 420 NED Team Fabriek
2 Thijs Pieters 414 NED School of Rock
3 Bram Luppens 406 NED Team Mountain Network
4 Nout Zanders 407 NED Climb Up
5 Jesse Honkoop 405 NED Team Mountain Network
6 Antonin Lüthi 408 BEL Stone Climbing Factory
7 Seppe Stringer 409 NED Team Fabriek
8 Steef Broeder 419 NED GRIP Nijmegen
9 Quintin Hameleers 422 NED TOC Limburg
10 Boris van Asselt 403 NED Team Kids From The Block
11 Sverre Handor 421 NED Bruut
12 Martijn Koppelmans 404 NED Team Neoliet
13 Jorai Karens 402 NED Kei Boulderhal
14 Joep Voogsgerd 411 NED Top Climbing Twente
15 Siem Ploeg 410 NED Boulderhal de Campus
16 Ties Verhoeven 416 NED Team Neoliet
17 Ferbe Verburg 401 NED Ayers Rookies
18 Silvijn Pruijs 412 NED Boulderhal de Campus
19 Tedyano Sordam 400 NED Bruut
20 Stijn van Utteren 415 NED De Broekerberg
21 Simon Jamnig 418 AUT
22 Evan Salden 423 NED Radium Boulders
23 Jesper Landman 417 NED Team Neoliet
# Name Bib number Nat. Team
1 Jens Trompert 420 NED Team Fabriek
2 Thijs Pieters 414 NED School of Rock
3 Bram Luppens 406 NED Team Mountain Network
4 Nout Zanders 407 NED Climb Up
5 Jesse Honkoop 405 NED Team Mountain Network
6 Antonin Lüthi 408 BEL Stone Climbing Factory
7 Seppe Stringer 409 NED Team Fabriek
8 Steef Broeder 419 NED GRIP Nijmegen
9 Quintin Hameleers 422 NED TOC Limburg
10 Boris van Asselt 403 NED Team Kids From The Block
11 Sverre Handor 421 NED Bruut
12 Martijn Koppelmans 404 NED Team Neoliet
13 Jorai Karens 402 NED Kei Boulderhal
14 Joep Voogsgerd 411 NED Top Climbing Twente
15 Siem Ploeg 410 NED Boulderhal de Campus
16 Ties Verhoeven 416 NED Team Neoliet
17 Ferbe Verburg 401 NED Ayers Rookies
18 Silvijn Pruijs 412 NED Boulderhal de Campus
19 Tedyano Sordam 400 NED Bruut
20 Stijn van Utteren 415 NED De Broekerberg
21 Simon Jamnig 418 AUT
22 Evan Salden 423 NED Radium Boulders
23 Jesper Landman 417 NED Team Neoliet
# Name Bib number Nat. Team
1 Jens Trompert 420 NED Team Fabriek
2 Thijs Pieters 414 NED School of Rock
3 Bram Luppens 406 NED Team Mountain Network
4 Nout Zanders 407 NED Climb Up
5 Jesse Honkoop 405 NED Team Mountain Network
6 Antonin Lüthi 408 BEL Stone Climbing Factory
7 Seppe Stringer 409 NED Team Fabriek
8 Steef Broeder 419 NED GRIP Nijmegen
9 Quintin Hameleers 422 NED TOC Limburg
10 Boris van Asselt 403 NED Team Kids From The Block
11 Sverre Handor 421 NED Bruut
12 Martijn Koppelmans 404 NED Team Neoliet
13 Jorai Karens 402 NED Kei Boulderhal
14 Joep Voogsgerd 411 NED Top Climbing Twente
15 Siem Ploeg 410 NED Boulderhal de Campus
16 Ties Verhoeven 416 NED Team Neoliet
17 Ferbe Verburg 401 NED Ayers Rookies
18 Silvijn Pruijs 412 NED Boulderhal de Campus
19 Tedyano Sordam 400 NED Bruut
20 Stijn van Utteren 415 NED De Broekerberg
21 Simon Jamnig 418 AUT
22 Evan Salden 423 NED Radium Boulders
23 Jesper Landman 417 NED Team Neoliet
# Name Bib number Nat. Team
1 Jens Trompert 420 NED Team Fabriek
2 Thijs Pieters 414 NED School of Rock
3 Bram Luppens 406 NED Team Mountain Network
4 Nout Zanders 407 NED Climb Up
5 Jesse Honkoop 405 NED Team Mountain Network
6 Antonin Lüthi 408 BEL Stone Climbing Factory
7 Seppe Stringer 409 NED Team Fabriek
8 Steef Broeder 419 NED GRIP Nijmegen
9 Quintin Hameleers 422 NED TOC Limburg
10 Boris van Asselt 403 NED Team Kids From The Block
11 Sverre Handor 421 NED Bruut
12 Martijn Koppelmans 404 NED Team Neoliet
13 Jorai Karens 402 NED Kei Boulderhal
14 Joep Voogsgerd 411 NED Top Climbing Twente
15 Siem Ploeg 410 NED Boulderhal de Campus
16 Ties Verhoeven 416 NED Team Neoliet
17 Ferbe Verburg 401 NED Ayers Rookies
18 Silvijn Pruijs 412 NED Boulderhal de Campus
19 Tedyano Sordam 400 NED Bruut
20 Stijn van Utteren 415 NED De Broekerberg
21 Simon Jamnig 418 AUT
22 Evan Salden 423 NED Radium Boulders
23 Jesper Landman 417 NED Team Neoliet
# Name Bib number Nat. Team
1 Jens Trompert 420 NED Team Fabriek
2 Thijs Pieters 414 NED School of Rock
3 Bram Luppens 406 NED Team Mountain Network
4 Nout Zanders 407 NED Climb Up
5 Jesse Honkoop 405 NED Team Mountain Network
6 Antonin Lüthi 408 BEL Stone Climbing Factory
7 Seppe Stringer 409 NED Team Fabriek
8 Steef Broeder 419 NED GRIP Nijmegen
9 Quintin Hameleers 422 NED TOC Limburg
10 Boris van Asselt 403 NED Team Kids From The Block
11 Sverre Handor 421 NED Bruut
12 Martijn Koppelmans 404 NED Team Neoliet
13 Jorai Karens 402 NED Kei Boulderhal
14 Joep Voogsgerd 411 NED Top Climbing Twente
15 Siem Ploeg 410 NED Boulderhal de Campus
16 Ties Verhoeven 416 NED Team Neoliet
17 Ferbe Verburg 401 NED Ayers Rookies
18 Silvijn Pruijs 412 NED Boulderhal de Campus
19 Tedyano Sordam 400 NED Bruut
20 Stijn van Utteren 415 NED De Broekerberg
21 Simon Jamnig 418 AUT
22 Evan Salden 423 NED Radium Boulders
23 Jesper Landman 417 NED Team Neoliet
06-03-2022 20:16
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Total 1 2 3 Total League. Points Team
1 Boris van Asselt 403 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z1 Z2 T3Z3 6T11 7Z10 T2Z1 T3Z3 T5Z5 3T10 3Z9 100.0 Team Kids From The Block
2 Evan Salden 423 NED T1Z1 T1Z1 T2Z2 T2Z1 Z2 T1Z1 5T7 6Z8 T3Z1 T1Z1 2T4 2Z2 80.0 Radium Boulders
3 Tedyano Sordam 400 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T5Z2 T1Z1 T2Z1 T1Z1 8T13 8Z9 Z1 Z3 T3Z3 1T3 3Z7 65.0 Bruut
4 Antonin Lüthi 408 BEL T1Z1 T1Z1 T5Z3 T3Z1 T2Z1 Z1 5T12 6Z8 Z2 T4Z2 Z7 1T4 3Z11 55.0 Stone Climbing Factory
5 Siem Ploeg 410 NED T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 Z2 T3Z1 5T8 6Z8 Z1 T2Z1 1T2 2Z2 51.0 Boulderhal de Campus
6 Ties Verhoeven 416 NED T1Z1 T1Z1 Z2 T3Z1 Z2 Z4 3T5 6Z11 DNS DNS DNS 0T0 0Z0 47.0 Team Neoliet
7 Jesse Honkoop 405 NED T4Z4 T1Z1 Z3 Z3 Z1 T1Z1 3T6 6Z13 43.0 Team Mountain Network
8 Ferbe Verburg 401 NED T1Z1 T3Z1 Z1 Z1 T3Z1 Z3 3T7 6Z8 40.0 Ayers Rookies
9 Jesper Landman 417 NED T3Z3 T2Z1 T5Z3 Z1 Z2 Z2 3T10 6Z12 37.0 Team Neoliet
10 Simon Jamnig 418 AUT T1Z1 T1Z1 Z1 T2Z2 Z3 3T4 5Z8 34.0
11 Joep Voogsgerd 411 NED T2Z1 T1Z1 T2Z2 Z4 Z1 3T5 5Z9 31.0 Top Climbing Twente
12 Silvijn Pruijs 412 NED T2Z2 T1Z1 Z1 T3Z1 Z1 3T6 5Z6 28.0 Boulderhal de Campus
13 Jens Trompert 420 NED T2Z2 T5Z2 T4Z3 Z3 Z2 3T11 5Z12 26.0 Team Fabriek
14 Thijs Pieters 414 NED T4Z4 T2Z1 Z1 Z1 Z2 Z3 2T6 6Z12 24.0 School of Rock
15 Stijn van Utteren 415 NED T3Z1 T2Z1 Z1 Z4 Z1 2T5 5Z8 22.0 De Broekerberg
16 Bram Luppens 406 NED T4Z4 T3Z1 Z2 Z1 Z5 2T7 5Z13 20.0 Team Mountain Network
17 Sverre Handor 421 NED T3Z1 T4Z1 Z1 Z2 2T7 4Z5 18.0 Bruut
18 Martijn Koppelmans 404 NED T4Z2 T5Z1 Z3 2T9 3Z6 16.0 Team Neoliet
19 Nout Zanders 407 NED T1Z1 T2Z1 2T3 2Z2 14.0 Climb Up
20 Jorai Karens 402 NED T2Z1 T2Z1 2T4 2Z2 12.0 Kei Boulderhal
21 Steef Broeder 419 NED T3Z2 Z1 Z2 1T3 3Z5 10.0 GRIP Nijmegen
22 Seppe Stringer 409 NED T1Z1 Z1 1T1 2Z2 9.0 Team Fabriek
23 Quintin Hameleers 422 NED Z2 0T0 1Z2 8.0 TOC Limburg
Maximum amount of participants: 30 based on the results of: JEUGD BOULDER JAB 2022

Number of competitors: 26

Name Bib number Team Rem
Roko Sipsma 626 Monk Amsterdam
Evan Minnaard 625 Kei Boulderhal
Loek Scholten 621 Kei Boulderhal
Finn van Bakel 609 Monk Eindhoven
Briq Middelburg 606 Boulderhal de Campus
Bram Meester 607 Boulderhal de Campus
Luuk Spaargaren 603 Team Mountain Network
Jasper van der Moolen 616 Boulderhal de Campus
Nathan Honkoop 602 Team Mountain Network
Sepp ter Beke 622 Monk Eindhoven
Sivan Karens 600 Kei Boulderhal
Twan Heuff 618 Monk Amsterdam
Auryn Ramer 604 Team Mountain Network
Jelle Pieters 613 School of Rock
Anon130 - -
Pim Kamstra 610
Finn van den Elst 612 Top Climbing Twente
Oscar Muis 623 GRIP Nijmegen
Paul Reijnders 605 Monk Amsterdam
Tom Spek 601 School of Rock
Tyler Brandt 620 Team Delfts Bleau
Olaf Dool 608 Team Delfts Bleau
Gijs van der Heijden 619 Monk Rotterdam
Boet Frank 614 Monk Amsterdam
Wouter van Kempen 624 Team Mountain Network
Jasper van Gelder 617 Team Neoliet Disp

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 26

# Name Bib number Team
1 Briq Middelburg 606 Boulderhal de Campus
2 Tom Spek 601 School of Rock
3 Auryn Ramer 604 Team Mountain Network
4 Gijs van der Heijden 619 Monk Rotterdam
5 Boet Frank 614 Monk Amsterdam
6 Olaf Dool 608 Team Delfts Bleau
7 Evan Minnaard 625 Kei Boulderhal
8 Nathan Honkoop 602 Team Mountain Network
9 Loek Scholten 621 Kei Boulderhal
10 Finn van den Elst 612 Top Climbing Twente
11 Twan Heuff 618 Monk Amsterdam
12 Roko Sipsma 626 Monk Amsterdam
13 Oscar Muis 623 GRIP Nijmegen
14 Finn van Bakel 609 Monk Eindhoven
15 Luuk Spaargaren 603 Team Mountain Network
16 Pim Kamstra 610
17 Jasper van der Moolen 616 Boulderhal de Campus
18 Wouter van Kempen 624 Team Mountain Network
19 Sepp ter Beke 622 Monk Eindhoven
20 Anon130 - -
21 Jasper van Gelder 617 Team Neoliet
22 Bram Meester 607 Boulderhal de Campus
23 Sivan Karens 600 Kei Boulderhal
24 Jelle Pieters 613 School of Rock
25 Paul Reijnders 605 Monk Amsterdam
26 Tyler Brandt 620 Team Delfts Bleau
# Name Bib number Team
1 Briq Middelburg 606 Boulderhal de Campus
2 Tom Spek 601 School of Rock
3 Auryn Ramer 604 Team Mountain Network
4 Gijs van der Heijden 619 Monk Rotterdam
5 Boet Frank 614 Monk Amsterdam
6 Olaf Dool 608 Team Delfts Bleau
7 Evan Minnaard 625 Kei Boulderhal
8 Nathan Honkoop 602 Team Mountain Network
9 Loek Scholten 621 Kei Boulderhal
10 Finn van den Elst 612 Top Climbing Twente
11 Twan Heuff 618 Monk Amsterdam
12 Roko Sipsma 626 Monk Amsterdam
13 Oscar Muis 623 GRIP Nijmegen
14 Finn van Bakel 609 Monk Eindhoven
15 Luuk Spaargaren 603 Team Mountain Network
16 Pim Kamstra 610
17 Jasper van der Moolen 616 Boulderhal de Campus
18 Wouter van Kempen 624 Team Mountain Network
19 Sepp ter Beke 622 Monk Eindhoven
20 Anon130 - -
21 Jasper van Gelder 617 Team Neoliet
22 Bram Meester 607 Boulderhal de Campus
23 Sivan Karens 600 Kei Boulderhal
24 Jelle Pieters 613 School of Rock
25 Paul Reijnders 605 Monk Amsterdam
26 Tyler Brandt 620 Team Delfts Bleau
# Name Bib number Team
1 Briq Middelburg 606 Boulderhal de Campus
2 Tom Spek 601 School of Rock
3 Auryn Ramer 604 Team Mountain Network
4 Gijs van der Heijden 619 Monk Rotterdam
5 Boet Frank 614 Monk Amsterdam
6 Olaf Dool 608 Team Delfts Bleau
7 Evan Minnaard 625 Kei Boulderhal
8 Nathan Honkoop 602 Team Mountain Network
9 Loek Scholten 621 Kei Boulderhal
10 Finn van den Elst 612 Top Climbing Twente
11 Twan Heuff 618 Monk Amsterdam
12 Roko Sipsma 626 Monk Amsterdam
13 Oscar Muis 623 GRIP Nijmegen
14 Finn van Bakel 609 Monk Eindhoven
15 Luuk Spaargaren 603 Team Mountain Network
16 Pim Kamstra 610
17 Jasper van der Moolen 616 Boulderhal de Campus
18 Wouter van Kempen 624 Team Mountain Network
19 Sepp ter Beke 622 Monk Eindhoven
20 Anon130 - -
21 Jasper van Gelder 617 Team Neoliet
22 Bram Meester 607 Boulderhal de Campus
23 Sivan Karens 600 Kei Boulderhal
24 Jelle Pieters 613 School of Rock
25 Paul Reijnders 605 Monk Amsterdam
26 Tyler Brandt 620 Team Delfts Bleau
# Name Bib number Team
1 Briq Middelburg 606 Boulderhal de Campus
2 Tom Spek 601 School of Rock
3 Auryn Ramer 604 Team Mountain Network
4 Gijs van der Heijden 619 Monk Rotterdam
5 Boet Frank 614 Monk Amsterdam
6 Olaf Dool 608 Team Delfts Bleau
7 Evan Minnaard 625 Kei Boulderhal
8 Nathan Honkoop 602 Team Mountain Network
9 Loek Scholten 621 Kei Boulderhal
10 Finn van den Elst 612 Top Climbing Twente
11 Twan Heuff 618 Monk Amsterdam
12 Roko Sipsma 626 Monk Amsterdam
13 Oscar Muis 623 GRIP Nijmegen
14 Finn van Bakel 609 Monk Eindhoven
15 Luuk Spaargaren 603 Team Mountain Network
16 Pim Kamstra 610
17 Jasper van der Moolen 616 Boulderhal de Campus
18 Wouter van Kempen 624 Team Mountain Network
19 Sepp ter Beke 622 Monk Eindhoven
20 Anon130 - -
21 Jasper van Gelder 617 Team Neoliet
22 Bram Meester 607 Boulderhal de Campus
23 Sivan Karens 600 Kei Boulderhal
24 Jelle Pieters 613 School of Rock
25 Paul Reijnders 605 Monk Amsterdam
26 Tyler Brandt 620 Team Delfts Bleau
# Name Bib number Team
1 Briq Middelburg 606 Boulderhal de Campus
2 Tom Spek 601 School of Rock
3 Auryn Ramer 604 Team Mountain Network
4 Gijs van der Heijden 619 Monk Rotterdam
5 Boet Frank 614 Monk Amsterdam
6 Olaf Dool 608 Team Delfts Bleau
7 Evan Minnaard 625 Kei Boulderhal
8 Nathan Honkoop 602 Team Mountain Network
9 Loek Scholten 621 Kei Boulderhal
10 Finn van den Elst 612 Top Climbing Twente
11 Twan Heuff 618 Monk Amsterdam
12 Roko Sipsma 626 Monk Amsterdam
13 Oscar Muis 623 GRIP Nijmegen
14 Finn van Bakel 609 Monk Eindhoven
15 Luuk Spaargaren 603 Team Mountain Network
16 Pim Kamstra 610
17 Jasper van der Moolen 616 Boulderhal de Campus
18 Wouter van Kempen 624 Team Mountain Network
19 Sepp ter Beke 622 Monk Eindhoven
20 Anon130 - -
21 Jasper van Gelder 617 Team Neoliet
22 Bram Meester 607 Boulderhal de Campus
23 Sivan Karens 600 Kei Boulderhal
24 Jelle Pieters 613 School of Rock
25 Paul Reijnders 605 Monk Amsterdam
26 Tyler Brandt 620 Team Delfts Bleau
# Name Bib number Team
1 Briq Middelburg 606 Boulderhal de Campus
2 Tom Spek 601 School of Rock
3 Auryn Ramer 604 Team Mountain Network
4 Gijs van der Heijden 619 Monk Rotterdam
5 Boet Frank 614 Monk Amsterdam
6 Olaf Dool 608 Team Delfts Bleau
7 Evan Minnaard 625 Kei Boulderhal
8 Nathan Honkoop 602 Team Mountain Network
9 Loek Scholten 621 Kei Boulderhal
10 Finn van den Elst 612 Top Climbing Twente
11 Twan Heuff 618 Monk Amsterdam
12 Roko Sipsma 626 Monk Amsterdam
13 Oscar Muis 623 GRIP Nijmegen
14 Finn van Bakel 609 Monk Eindhoven
15 Luuk Spaargaren 603 Team Mountain Network
16 Pim Kamstra 610
17 Jasper van der Moolen 616 Boulderhal de Campus
18 Wouter van Kempen 624 Team Mountain Network
19 Sepp ter Beke 622 Monk Eindhoven
20 Anon130 - -
21 Jasper van Gelder 617 Team Neoliet
22 Bram Meester 607 Boulderhal de Campus
23 Sivan Karens 600 Kei Boulderhal
24 Jelle Pieters 613 School of Rock
25 Paul Reijnders 605 Monk Amsterdam
26 Tyler Brandt 620 Team Delfts Bleau
# Name Bib number Team
1 Briq Middelburg 606 Boulderhal de Campus
2 Tom Spek 601 School of Rock
3 Auryn Ramer 604 Team Mountain Network
4 Gijs van der Heijden 619 Monk Rotterdam
5 Boet Frank 614 Monk Amsterdam
6 Olaf Dool 608 Team Delfts Bleau
7 Evan Minnaard 625 Kei Boulderhal
8 Nathan Honkoop 602 Team Mountain Network
9 Loek Scholten 621 Kei Boulderhal
10 Finn van den Elst 612 Top Climbing Twente
11 Twan Heuff 618 Monk Amsterdam
12 Roko Sipsma 626 Monk Amsterdam
13 Oscar Muis 623 GRIP Nijmegen
14 Finn van Bakel 609 Monk Eindhoven
15 Luuk Spaargaren 603 Team Mountain Network
16 Pim Kamstra 610
17 Jasper van der Moolen 616 Boulderhal de Campus
18 Wouter van Kempen 624 Team Mountain Network
19 Sepp ter Beke 622 Monk Eindhoven
20 Anon130 - -
21 Jasper van Gelder 617 Team Neoliet
22 Bram Meester 607 Boulderhal de Campus
23 Sivan Karens 600 Kei Boulderhal
24 Jelle Pieters 613 School of Rock
25 Paul Reijnders 605 Monk Amsterdam
26 Tyler Brandt 620 Team Delfts Bleau
# Name Bib number Team
1 Briq Middelburg 606 Boulderhal de Campus
2 Tom Spek 601 School of Rock
3 Auryn Ramer 604 Team Mountain Network
4 Gijs van der Heijden 619 Monk Rotterdam
5 Boet Frank 614 Monk Amsterdam
6 Olaf Dool 608 Team Delfts Bleau
7 Evan Minnaard 625 Kei Boulderhal
8 Nathan Honkoop 602 Team Mountain Network
9 Loek Scholten 621 Kei Boulderhal
10 Finn van den Elst 612 Top Climbing Twente
11 Twan Heuff 618 Monk Amsterdam
12 Roko Sipsma 626 Monk Amsterdam
13 Oscar Muis 623 GRIP Nijmegen
14 Finn van Bakel 609 Monk Eindhoven
15 Luuk Spaargaren 603 Team Mountain Network
16 Pim Kamstra 610
17 Jasper van der Moolen 616 Boulderhal de Campus
18 Wouter van Kempen 624 Team Mountain Network
19 Sepp ter Beke 622 Monk Eindhoven
20 Anon130 - -
21 Jasper van Gelder 617 Team Neoliet
22 Bram Meester 607 Boulderhal de Campus
23 Sivan Karens 600 Kei Boulderhal
24 Jelle Pieters 613 School of Rock
25 Paul Reijnders 605 Monk Amsterdam
26 Tyler Brandt 620 Team Delfts Bleau
06-03-2022 20:15
# Name Bib number 1 2 3 4 5 6 7 8 Total 1 2 3 Total League. Points Team
1 Briq Middelburg 606 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T3Z1 T2Z2 T2Z1 T5Z5 T4Z1 8T20 8Z13 T1Z1 T2Z1 Z4 2T3 3Z6 100.0 Boulderhal de Campus
2 Luuk Spaargaren 603 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T3Z2 T1Z1 T1Z1 Z1 6T9 7Z8 T1Z1 Z1 1T1 2Z2 80.0 Team Mountain Network
3 Auryn Ramer 604 T1Z1 T2Z1 T1Z1 Z3 T1Z1 T1Z1 T3Z3 6T9 7Z11 T1Z1 Z1 1T1 2Z2 65.0 Team Mountain Network
4 Roko Sipsma 626 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 Z2 T1Z1 Z2 4T4 7Z10 T1Z1 1T1 1Z1 55.0 Monk Amsterdam
5 Finn van Bakel 609 T1Z1 T1Z1 T4Z2 Z5 Z1 T1Z1 Z1 4T7 7Z12 Z1 0T0 1Z1 51.0 Monk Eindhoven
6 Boet Frank 614 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 T1Z1 T2Z2 Z1 5T6 7Z9 DNS DNS DNS 0T0 0Z0 47.0 Monk Amsterdam
7 Jelle Pieters 613 T1Z1 T4Z4 T1Z1 Z3 Z1 T3Z1 4T9 6Z11 43.0 School of Rock
8 Twan Heuff 618 T1Z1 T2Z1 T1Z1 Z2 T1Z1 4T5 5Z6 40.0 Monk Amsterdam
9 Jasper van der Moolen 616 T1Z1 T2Z2 T5Z5 Z2 T2Z2 4T10 5Z12 37.0 Boulderhal de Campus
10 Bram Meester 607 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T5Z2 4T8 4Z5 34.0 Boulderhal de Campus
11 Sepp ter Beke 622 T3Z1 T1Z1 Z3 Z3 T2Z1 3T6 5Z9 30.0 Monk Eindhoven
11 Paul Reijnders 605 T3Z2 T2Z2 Z3 Z1 T1Z1 3T6 5Z9 30.0 Monk Amsterdam
13 Finn van den Elst 612 T1Z1 T1Z1 Z5 Z2 T4Z1 3T6 5Z10 26.0 Top Climbing Twente
14 Evan Minnaard 625 T4Z1 T3Z1 Z5 Z3 Z3 2T7 5Z13 24.0 Kei Boulderhal
15 Pim Kamstra 610 T1Z1 T2Z2 Z4 Z3 2T3 4Z10 22.0
16 Gijs van der Heijden 619 T3Z1 T5Z5 Z4 Z2 2T8 4Z12 20.0 Monk Rotterdam
17 Loek Scholten 621 T1Z1 T1Z1 Z2 2T2 3Z4 18.0 Kei Boulderhal
18 Jasper van Gelder 617 T2Z1 T2Z2 Z1 2T4 3Z4 16.0 Team Neoliet
19 Sivan Karens 600 T4Z1 Z3 T5Z2 2T9 3Z6 14.0 Kei Boulderhal
20 Olaf Dool 608 T1Z1 T2Z1 2T3 2Z2 12.0 Team Delfts Bleau
21 Wouter van Kempen 624 Z1 T1Z1 Z4 1T1 3Z6 10.0 Team Mountain Network
22 Nathan Honkoop 602 Z1 T2Z2 Z1 1T2 3Z4 9.0 Team Mountain Network
23 Tom Spek 601 Z1 T4Z1 Z2 1T4 3Z4 8.0 School of Rock
24 Tyler Brandt 620 T1Z1 Z1 1T1 2Z2 7.0 Team Delfts Bleau
25 Oscar Muis 623 T4Z1 Z2 1T4 2Z3 6.0 GRIP Nijmegen
26 Anon130 - Z1 Z2 0T0 2Z3 5.0 -

Team Results

# Team Total
1 Team Mountain Network 343.0
2 Team Kids From The Block 327.0
3 Boulderhal de Campus 306.0
4 Team Delfts Bleau 298.0
5 Kei Boulderhal 279.0
6 Team Fabriek 247.0
7 TOC Limburg 188.0
8 Team Neoliet 183.0
9 Ayers Rookies 169.0
10 Climb Up 159.0
11 Monk Amsterdam 142.0
12 Top Climbing Twente 112.0
13 REVOLT 85.0
14 Bruut 83.0
15 Monk Eindhoven 81.0
16 Radium Boulders 80.0
17 Kunststof Jeugd 76.0
18 School of Rock 75.0
19 Monk Rotterdam 71.0
20 GRIP Nijmegen 63.0
21 Stone Climbing Factory 55.0
22 Het Lab 40.0
23 Klimhal Amsterdam 31.0
23 Graviton Bouldergym 31.0
25 De Broekerberg 22.0