NJK BOULDER 2022 , Sat, 16 Apr 2022 10:00:00 +0200, Boulderhal de Campus, Den Haag

Discipline: Boulder
League:
Status: Processed
Description: Je kunt je plaatsen voor het NJK Boulder 2022 via de Nationale Jeugd Boulder Competitie. Het wedstrijd format: 4 on-sight boulders met 5 minuten klimtijd en 5 minuten rust tussen de boulders.

Coach aanmelden
Om een coach aan te melden log je in als deelnemer en ga je naar deze wedstrijd (NJK Boulder 2022) in het WAS. Bij je eigen categorie zie je de opties tot uitschrijven en het toevoegen van een coach. Aangemelde coaches mogen mee de isolatie in.

Aan dit NJK Boulder 2022 kunnen vier leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [geboortejaren 2003 en 2004], Jeugd A [2005 en 2006], Jeugd B [2007 en 2008] en Jeugd C [2009 en 20010].

Het tijdschema:

Jongens C+B & Meisjes C+A
10:00 uur Isolatie open voor alle categorieën 
11:00 uur Sluiting Isolatie 
11:30 uur Start Finale Jeugd C Live scores
12:30 uur Start Finale Jongens B + Meisjes A Live scores
13:55 uur Einde Finale 
14:15 uur Prijsuitreiking 

Jongens A + Junioren & Meisjes B + Junioren
13:30 uur Isolatie open 
14:00 uur Sluiting Isolatie
14:45 uur Start Finale Jongens A & Meisjes B Live scores
15:45 uur Start Finale Jeugd Junioren Live scores
17:10 uur Einde Finale 
17:30 uur Prijsuitreiking 

Voor het NJK Boulder 2022 geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
- De deelnemer de Nederlandse nationaliteit heeft.

Op de hoogte blijven van het laatste wedstrijdnieuws? Meld je aan voor de nieuwsbrief wedstrijdsport.

Meisjes Junioren (U20)

Number of competitors: 10

Name Bib number Team Rem
Amber Schiffeleers 101 TOC Limburg
Edith Savenije 102 Kei Boulderhal
Klaar van den Beuken 103 Ayers Rookies
Sanne Gijselman 104 Team Neoliet
Lisa Klem 105 Boulderhal de Campus
Myrthe van de Pol 106 Ayers Rookies
Lieke van Gemert 107 Team Mountain Network
Mara Voorthuis 108 Kei Boulderhal
Ileen Rouwenhorst 109 Team Delfts Bleau
Anya van Essen 111 Team Mountain Network Disp

Ronde: Finale - Routes: Number of competitors: 10

Time (Indicative) # Name Bib number Team
15:45 1 Anya van Essen 111 Team Mountain Network
15:50 2 Ileen Rouwenhorst 109 Team Delfts Bleau
15:55 3 Mara Voorthuis 108 Kei Boulderhal
16:00 4 Lieke van Gemert 107 Team Mountain Network
16:05 5 Myrthe van de Pol 106 Ayers Rookies
16:10 6 Lisa Klem 105 Boulderhal de Campus
16:15 7 Sanne Gijselman 104 Team Neoliet
16:20 8 Klaar van den Beuken 103 Ayers Rookies
16:25 9 Edith Savenije 102 Kei Boulderhal
16:30 10 Amber Schiffeleers 101 TOC Limburg
Time (Indicative) # Name Bib number Team
15:55 1 Anya van Essen 111 Team Mountain Network
16:00 2 Ileen Rouwenhorst 109 Team Delfts Bleau
16:05 3 Mara Voorthuis 108 Kei Boulderhal
16:10 4 Lieke van Gemert 107 Team Mountain Network
16:15 5 Myrthe van de Pol 106 Ayers Rookies
16:20 6 Lisa Klem 105 Boulderhal de Campus
16:25 7 Sanne Gijselman 104 Team Neoliet
16:30 8 Klaar van den Beuken 103 Ayers Rookies
16:35 9 Edith Savenije 102 Kei Boulderhal
16:40 10 Amber Schiffeleers 101 TOC Limburg
Time (Indicative) # Name Bib number Team
16:05 1 Anya van Essen 111 Team Mountain Network
16:10 2 Ileen Rouwenhorst 109 Team Delfts Bleau
16:15 3 Mara Voorthuis 108 Kei Boulderhal
16:20 4 Lieke van Gemert 107 Team Mountain Network
16:25 5 Myrthe van de Pol 106 Ayers Rookies
16:30 6 Lisa Klem 105 Boulderhal de Campus
16:35 7 Sanne Gijselman 104 Team Neoliet
16:40 8 Klaar van den Beuken 103 Ayers Rookies
16:45 9 Edith Savenije 102 Kei Boulderhal
16:50 10 Amber Schiffeleers 101 TOC Limburg
Time (Indicative) # Name Bib number Team
16:15 1 Anya van Essen 111 Team Mountain Network
16:20 2 Ileen Rouwenhorst 109 Team Delfts Bleau
16:25 3 Mara Voorthuis 108 Kei Boulderhal
16:30 4 Lieke van Gemert 107 Team Mountain Network
16:35 5 Myrthe van de Pol 106 Ayers Rookies
16:40 6 Lisa Klem 105 Boulderhal de Campus
16:45 7 Sanne Gijselman 104 Team Neoliet
16:50 8 Klaar van den Beuken 103 Ayers Rookies
16:55 9 Edith Savenije 102 Kei Boulderhal
17:00 10 Amber Schiffeleers 101 TOC Limburg
16-04-2022 19:39
# Name Bib number 1 2 3 4 Total League. Points Team
1 Lisa Klem 105 T1Z1 T1Z1 T7Z7 T1Z1 4T10 4Z10 100.0 Boulderhal de Campus
2 Amber Schiffeleers 101 T1Z1 T1Z1 Z1 T2Z2 3T4 4Z5 80.0 TOC Limburg
3 Anya van Essen 111 T1Z1 T2Z2 Z5 T1Z1 3T4 4Z9 65.0 Team Mountain Network
4 Edith Savenije 102 T1Z1 Z1 T1Z1 2T2 3Z3 55.0 Kei Boulderhal
5 Sanne Gijselman 104 T1Z1 Z7 T5Z5 2T6 3Z13 51.0 Team Neoliet
6 Mara Voorthuis 108 T1Z1 - T1Z1 2T2 2Z2 47.0 Kei Boulderhal
7 Klaar van den Beuken 103 T1Z1 Z6 Z3 1T1 3Z10 43.0 Ayers Rookies
8 Lieke van Gemert 107 T1Z1 Z2 1T1 2Z3 40.0 Team Mountain Network
9 Myrthe van de Pol 106 Z1 0T0 1Z1 36.0 Ayers Rookies
9 Ileen Rouwenhorst 109 Z1 - 0T0 1Z1 36.0 Team Delfts Bleau

Meisjes A (U18)

Number of competitors: 10

Name Bib number Team
Doenja Sinke 301 Kei Boulderhal
Bente Schiffeleers 302 TOC Limburg
Isa Wolf 303 Team Fabriek
Zoeteke Vliek 304 Climb Up
Frederique Kerstens 305 Team Fabriek
Liz Buur 306 Ayers Rookies
Belize Derksen 307 Team Kids From The Block
Evy Loef 308 Team Delfts Bleau
Sien Meus 309 Team Mountain Network
Inge Heine 310 Kunststof Jeugd

Ronde: Finale - Routes: Number of competitors: 10

Time (Indicative) # Name Bib number Team
12:30 1 Inge Heine 310 Kunststof Jeugd
12:35 2 Sien Meus 309 Team Mountain Network
12:40 3 Evy Loef 308 Team Delfts Bleau
12:45 4 Belize Derksen 307 Team Kids From The Block
12:50 5 Liz Buur 306 Ayers Rookies
12:55 6 Frederique Kerstens 305 Team Fabriek
13:00 7 Zoeteke Vliek 304 Climb Up
13:05 8 Isa Wolf 303 Team Fabriek
13:10 9 Bente Schiffeleers 302 TOC Limburg
13:15 10 Doenja Sinke 301 Kei Boulderhal
Time (Indicative) # Name Bib number Team
12:40 1 Inge Heine 310 Kunststof Jeugd
12:45 2 Sien Meus 309 Team Mountain Network
12:50 3 Evy Loef 308 Team Delfts Bleau
12:55 4 Belize Derksen 307 Team Kids From The Block
13:00 5 Liz Buur 306 Ayers Rookies
13:05 6 Frederique Kerstens 305 Team Fabriek
13:10 7 Zoeteke Vliek 304 Climb Up
13:15 8 Isa Wolf 303 Team Fabriek
13:20 9 Bente Schiffeleers 302 TOC Limburg
13:25 10 Doenja Sinke 301 Kei Boulderhal
Time (Indicative) # Name Bib number Team
12:50 1 Inge Heine 310 Kunststof Jeugd
12:55 2 Sien Meus 309 Team Mountain Network
13:00 3 Evy Loef 308 Team Delfts Bleau
13:05 4 Belize Derksen 307 Team Kids From The Block
13:10 5 Liz Buur 306 Ayers Rookies
13:15 6 Frederique Kerstens 305 Team Fabriek
13:20 7 Zoeteke Vliek 304 Climb Up
13:25 8 Isa Wolf 303 Team Fabriek
13:30 9 Bente Schiffeleers 302 TOC Limburg
13:35 10 Doenja Sinke 301 Kei Boulderhal
Time (Indicative) # Name Bib number Team
13:00 1 Inge Heine 310 Kunststof Jeugd
13:05 2 Sien Meus 309 Team Mountain Network
13:10 3 Evy Loef 308 Team Delfts Bleau
13:15 4 Belize Derksen 307 Team Kids From The Block
13:20 5 Liz Buur 306 Ayers Rookies
13:25 6 Frederique Kerstens 305 Team Fabriek
13:30 7 Zoeteke Vliek 304 Climb Up
13:35 8 Isa Wolf 303 Team Fabriek
13:40 9 Bente Schiffeleers 302 TOC Limburg
13:45 10 Doenja Sinke 301 Kei Boulderhal
16-04-2022 19:39
# Name Bib number 1 2 3 4 Total League. Points Team
1 Bente Schiffeleers 302 T6Z5 T1Z1 T1Z1 T1Z1 4T9 4Z8 100.0 TOC Limburg
2 Belize Derksen 307 Z5 T2Z1 T1Z1 T1Z1 3T4 4Z8 80.0 Team Kids From The Block
3 Doenja Sinke 301 T3Z2 Z1 T3Z1 T2Z2 3T8 4Z6 65.0 Kei Boulderhal
4 Sien Meus 309 Z12 Z1 T1Z1 T1Z1 2T2 4Z15 55.0 Team Mountain Network
5 Isa Wolf 303 Z4 Z1 T1Z1 T3Z1 2T4 4Z7 51.0 Team Fabriek
6 Frederique Kerstens 305 T9Z9 Z2 Z1 T1Z1 2T10 4Z13 47.0 Team Fabriek
7 Evy Loef 308 Z6 Z4 Z5 T6Z6 1T6 4Z21 43.0 Team Delfts Bleau
8 Zoeteke Vliek 304 Z4 Z2 T3Z3 1T3 3Z9 40.0 Climb Up
9 Liz Buur 306 Z5 Z1 T19Z19 1T19 3Z25 37.0 Ayers Rookies
10 Inge Heine 310 Z7 T1Z1 1T1 2Z8 34.0 Kunststof Jeugd

Meisjes B (U16)

Number of competitors: 10

Name Bib number Team
Jaden Tjon 501 Team Kids From The Block
Tessa Robichon 502 Monk Amsterdam
Yara Meye 503 Climb Up
Fiene Buitinga 504 Boulderhal de Campus
Bibi Hamers 505 Team Kids From The Block
Yara van Winden 506 Team Delfts Bleau
Lianne Briaire 507 Team Delfts Bleau
Tess van Altena 508 Kei Boulderhal
Aimée Hof 509 Top Climbing Twente
Ophelia Kuiter 510 Team Fabriek

Ronde: Finale - Routes: Number of competitors: 10

Time (Indicative) # Name Bib number Team
14:45 1 Ophelia Kuiter 510 Team Fabriek
14:50 2 Aimée Hof 509 Top Climbing Twente
14:55 3 Tess van Altena 508 Kei Boulderhal
15:00 4 Lianne Briaire 507 Team Delfts Bleau
15:05 5 Yara van Winden 506 Team Delfts Bleau
15:10 6 Bibi Hamers 505 Team Kids From The Block
15:15 7 Fiene Buitinga 504 Boulderhal de Campus
15:20 8 Yara Meye 503 Climb Up
15:25 9 Tessa Robichon 502 Monk Amsterdam
15:30 10 Jaden Tjon 501 Team Kids From The Block
Time (Indicative) # Name Bib number Team
14:55 1 Ophelia Kuiter 510 Team Fabriek
15:00 2 Aimée Hof 509 Top Climbing Twente
15:05 3 Tess van Altena 508 Kei Boulderhal
15:10 4 Lianne Briaire 507 Team Delfts Bleau
15:15 5 Yara van Winden 506 Team Delfts Bleau
15:20 6 Bibi Hamers 505 Team Kids From The Block
15:25 7 Fiene Buitinga 504 Boulderhal de Campus
15:30 8 Yara Meye 503 Climb Up
15:35 9 Tessa Robichon 502 Monk Amsterdam
15:40 10 Jaden Tjon 501 Team Kids From The Block
Time (Indicative) # Name Bib number Team
15:05 1 Ophelia Kuiter 510 Team Fabriek
15:10 2 Aimée Hof 509 Top Climbing Twente
15:15 3 Tess van Altena 508 Kei Boulderhal
15:20 4 Lianne Briaire 507 Team Delfts Bleau
15:25 5 Yara van Winden 506 Team Delfts Bleau
15:30 6 Bibi Hamers 505 Team Kids From The Block
15:35 7 Fiene Buitinga 504 Boulderhal de Campus
15:40 8 Yara Meye 503 Climb Up
15:45 9 Tessa Robichon 502 Monk Amsterdam
15:50 10 Jaden Tjon 501 Team Kids From The Block
Time (Indicative) # Name Bib number Team
15:15 1 Ophelia Kuiter 510 Team Fabriek
15:20 2 Aimée Hof 509 Top Climbing Twente
15:25 3 Tess van Altena 508 Kei Boulderhal
15:30 4 Lianne Briaire 507 Team Delfts Bleau
15:35 5 Yara van Winden 506 Team Delfts Bleau
15:40 6 Bibi Hamers 505 Team Kids From The Block
15:45 7 Fiene Buitinga 504 Boulderhal de Campus
15:50 8 Yara Meye 503 Climb Up
15:55 9 Tessa Robichon 502 Monk Amsterdam
16:00 10 Jaden Tjon 501 Team Kids From The Block
16-04-2022 19:39
# Name Bib number 1 2 3 4 Total League. Points Team
1 Bibi Hamers 505 T1Z1 T1Z1 T3Z3 T1Z1 4T6 4Z6 100.0 Team Kids From The Block
2 Tessa Robichon 502 T1Z1 T4Z1 T4Z4 T2Z2 4T11 4Z8 80.0 Monk Amsterdam
3 Lianne Briaire 507 T1Z1 Z2 Z2 - 1T1 3Z5 65.0 Team Delfts Bleau
4 Jaden Tjon 501 T1Z1 Z1 Z4 - 1T1 3Z6 55.0 Team Kids From The Block
5 Yara van Winden 506 T1Z1 Z2 - - 1T1 2Z3 51.0 Team Delfts Bleau
6 Yara Meye 503 T1Z1 Z7 - - 1T1 2Z8 47.0 Climb Up
7 Fiene Buitinga 504 T2Z1 Z1 - - 1T2 2Z2 43.0 Boulderhal de Campus
8 Tess van Altena 508 T1Z1 - - - 1T1 1Z1 40.0 Kei Boulderhal
9 Ophelia Kuiter 510 Z1 - - - 0T0 1Z1 37.0 Team Fabriek
10 Aimée Hof 509 - - - - 0T0 0Z0 34.0 Top Climbing Twente

Meisjes C (U14)

Number of competitors: 10

Name Bib number Team
Aniek Loef 701 Team Delfts Bleau
Eline Briaire 702 Team Delfts Bleau
Lynn Robichon 703 Monk Amsterdam
Anon1656 - -
Elin van der Lee 705 Team Neoliet
Anon1659 - -
Fenne van den Berg 708 Team Neoliet
Lise van de Weijer 709 Monk Rotterdam
Anon1662 - -
Roos van der Meijs 706 Boulderhal de Campus

Ronde: Finale - Routes: Number of competitors: 10

Time (Indicative) # Name Bib number Team
11:30 1 Anon1662 - -
11:35 2 Lise van de Weijer 709 Monk Rotterdam
11:40 3 Fenne van den Berg 708 Team Neoliet
11:45 4 Anon1659 - -
11:50 5 Roos van der Meijs 706 Boulderhal de Campus
11:55 6 Elin van der Lee 705 Team Neoliet
12:00 7 Anon1656 - -
12:05 8 Lynn Robichon 703 Monk Amsterdam
12:10 9 Eline Briaire 702 Team Delfts Bleau
12:15 10 Aniek Loef 701 Team Delfts Bleau
Time (Indicative) # Name Bib number Team
11:40 1 Anon1662 - -
11:45 2 Lise van de Weijer 709 Monk Rotterdam
11:50 3 Fenne van den Berg 708 Team Neoliet
11:55 4 Anon1659 - -
12:00 5 Roos van der Meijs 706 Boulderhal de Campus
12:05 6 Elin van der Lee 705 Team Neoliet
12:10 7 Anon1656 - -
12:15 8 Lynn Robichon 703 Monk Amsterdam
12:20 9 Eline Briaire 702 Team Delfts Bleau
12:25 10 Aniek Loef 701 Team Delfts Bleau
Time (Indicative) # Name Bib number Team
11:50 1 Anon1662 - -
11:55 2 Lise van de Weijer 709 Monk Rotterdam
12:00 3 Fenne van den Berg 708 Team Neoliet
12:05 4 Anon1659 - -
12:10 5 Roos van der Meijs 706 Boulderhal de Campus
12:15 6 Elin van der Lee 705 Team Neoliet
12:20 7 Anon1656 - -
12:25 8 Lynn Robichon 703 Monk Amsterdam
12:30 9 Eline Briaire 702 Team Delfts Bleau
12:35 10 Aniek Loef 701 Team Delfts Bleau
Time (Indicative) # Name Bib number Team
12:00 1 Anon1662 - -
12:05 2 Lise van de Weijer 709 Monk Rotterdam
12:10 3 Fenne van den Berg 708 Team Neoliet
12:15 4 Anon1659 - -
12:20 5 Roos van der Meijs 706 Boulderhal de Campus
12:25 6 Elin van der Lee 705 Team Neoliet
12:30 7 Anon1656 - -
12:35 8 Lynn Robichon 703 Monk Amsterdam
12:40 9 Eline Briaire 702 Team Delfts Bleau
12:45 10 Aniek Loef 701 Team Delfts Bleau
16-04-2022 19:39
# Name Bib number 1 2 3 4 Total League. Points Team
1 Lynn Robichon 703 T10Z7 T3Z2 T2Z2 T2Z2 4T17 4Z13 100.0 Monk Amsterdam
2 Aniek Loef 701 T5Z5 Z6 T5Z5 2T10 3Z16 80.0 Team Delfts Bleau
3 Anon1656 - T10Z8 T7Z7 2T17 2Z15 65.0 -
4 Eline Briaire 702 Z3 Z4 T1Z1 1T1 3Z8 55.0 Team Delfts Bleau
5 Elin van der Lee 705 T2Z2 1T2 1Z2 51.0 Team Neoliet
6 Fenne van den Berg 708 Z5 Z2 0T0 2Z7 47.0 Team Neoliet
7 Anon1659 - Z15 Z2 0T0 2Z17 43.0 -
8 Lise van de Weijer 709 0T0 0Z0 37.0 Monk Rotterdam
8 Anon1662 - 0T0 0Z0 37.0 -
8 Roos van der Meijs 706 0T0 0Z0 37.0 Boulderhal de Campus

Jongens Junioren (U20)

Number of competitors: 11

Name Bib number Team
Eckart Pruijs 201 Boulderhal de Campus
Youri van der Stap 202 Team Delfts Bleau
Mick Stringer 203 Team Fabriek
Paul Brand 204 T.N.T. Climbing
Gijs Kieboom 205 Climb Up
Kevin Peeters 206 Monk Rotterdam
Merijn Langkamp 207 GRIP Nijmegen
Timon Vos 208
Gib Goudappel 209 Team Delfts Bleau
Ynze Visser 210 Boulderhal de Campus
David Klos 211 Top Climbing Twente

Ronde: Finale - Routes: Number of competitors: 11

Time (Indicative) # Name Bib number Team
15:45 1 David Klos 211 Top Climbing Twente
15:50 2 Ynze Visser 210 Boulderhal de Campus
15:55 3 Gib Goudappel 209 Team Delfts Bleau
16:00 4 Timon Vos 208
16:05 5 Merijn Langkamp 207 GRIP Nijmegen
16:10 6 Kevin Peeters 206 Monk Rotterdam
16:15 7 Gijs Kieboom 205 Climb Up
16:20 8 Paul Brand 204 T.N.T. Climbing
16:25 9 Mick Stringer 203 Team Fabriek
16:30 10 Youri van der Stap 202 Team Delfts Bleau
16:35 11 Eckart Pruijs 201 Boulderhal de Campus
Time (Indicative) # Name Bib number Team
15:55 1 David Klos 211 Top Climbing Twente
16:00 2 Ynze Visser 210 Boulderhal de Campus
16:05 3 Gib Goudappel 209 Team Delfts Bleau
16:10 4 Timon Vos 208
16:15 5 Merijn Langkamp 207 GRIP Nijmegen
16:20 6 Kevin Peeters 206 Monk Rotterdam
16:25 7 Gijs Kieboom 205 Climb Up
16:30 8 Paul Brand 204 T.N.T. Climbing
16:35 9 Mick Stringer 203 Team Fabriek
16:40 10 Youri van der Stap 202 Team Delfts Bleau
16:45 11 Eckart Pruijs 201 Boulderhal de Campus
Time (Indicative) # Name Bib number Team
16:05 1 David Klos 211 Top Climbing Twente
16:10 2 Ynze Visser 210 Boulderhal de Campus
16:15 3 Gib Goudappel 209 Team Delfts Bleau
16:20 4 Timon Vos 208
16:25 5 Merijn Langkamp 207 GRIP Nijmegen
16:30 6 Kevin Peeters 206 Monk Rotterdam
16:35 7 Gijs Kieboom 205 Climb Up
16:40 8 Paul Brand 204 T.N.T. Climbing
16:45 9 Mick Stringer 203 Team Fabriek
16:50 10 Youri van der Stap 202 Team Delfts Bleau
16:55 11 Eckart Pruijs 201 Boulderhal de Campus
Time (Indicative) # Name Bib number Team
16:15 1 David Klos 211 Top Climbing Twente
16:20 2 Ynze Visser 210 Boulderhal de Campus
16:25 3 Gib Goudappel 209 Team Delfts Bleau
16:30 4 Timon Vos 208
16:35 5 Merijn Langkamp 207 GRIP Nijmegen
16:40 6 Kevin Peeters 206 Monk Rotterdam
16:45 7 Gijs Kieboom 205 Climb Up
16:50 8 Paul Brand 204 T.N.T. Climbing
16:55 9 Mick Stringer 203 Team Fabriek
17:00 10 Youri van der Stap 202 Team Delfts Bleau
17:05 11 Eckart Pruijs 201 Boulderhal de Campus
16-04-2022 19:39
# Name Bib number 1 2 3 4 Total League. Points Team
1 Paul Brand 204 T2Z1 T2Z1 T2Z2 T1Z1 4T7 4Z5 100.0 T.N.T. Climbing
2 Mick Stringer 203 Z3 T5Z5 T1Z1 2T6 3Z9 80.0 Team Fabriek
3 Youri van der Stap 202 Z2 T2Z2 T7Z7 2T9 3Z11 65.0 Team Delfts Bleau
4 David Klos 211 Z4 Z4 T4Z4 Z1 1T4 4Z13 55.0 Top Climbing Twente
5 Merijn Langkamp 207 Z1 T4Z4 Z2 1T4 3Z7 51.0 GRIP Nijmegen
6 Timon Vos 208 Z1 T4Z4 Z3 1T4 3Z8 47.0
7 Ynze Visser 210 Z2 T3Z1 1T3 2Z3 43.0 Boulderhal de Campus
8 Eckart Pruijs 201 T5Z3 Z3 1T5 2Z6 40.0 Boulderhal de Campus
9 Gijs Kieboom 205 Z2 T11Z9 1T11 2Z11 37.0 Climb Up
10 Kevin Peeters 206 T3Z2 1T3 1Z2 34.0 Monk Rotterdam
11 Gib Goudappel 209 T4Z4 1T4 1Z4 31.0 Team Delfts Bleau

Jongens A (U18)

Number of competitors: 11

Name Bib number Team Rem
Boris van Asselt 401 Team Kids From The Block
Tedyano Sordam 402 Bruut
Siem Ploeg 403 Boulderhal de Campus
Evan Salden 404 Radium Boulders
Ties Verhoeven 405 Team Neoliet
Ferbe Verburg 406
Jesse Honkoop 407 Team Mountain Network
Stijn van Utteren 408 De Broekerberg
Silvijn Pruijs 409 Boulderhal de Campus
Thijs Pieters 410 School of Rock
Joep Voogsgerd 411 Top Climbing Twente Disp

Ronde: Finale - Routes: Number of competitors: 11

Time (Indicative) # Name Bib number Team
14:45 1 Joep Voogsgerd 411 Top Climbing Twente
14:50 2 Thijs Pieters 410 School of Rock
14:55 3 Silvijn Pruijs 409 Boulderhal de Campus
15:00 4 Stijn van Utteren 408 De Broekerberg
15:05 5 Jesse Honkoop 407 Team Mountain Network
15:10 6 Ferbe Verburg 406
15:15 7 Ties Verhoeven 405 Team Neoliet
15:20 8 Evan Salden 404 Radium Boulders
15:25 9 Siem Ploeg 403 Boulderhal de Campus
15:30 10 Tedyano Sordam 402 Bruut
15:35 11 Boris van Asselt 401 Team Kids From The Block
Time (Indicative) # Name Bib number Team
14:55 1 Joep Voogsgerd 411 Top Climbing Twente
15:00 2 Thijs Pieters 410 School of Rock
15:05 3 Silvijn Pruijs 409 Boulderhal de Campus
15:10 4 Stijn van Utteren 408 De Broekerberg
15:15 5 Jesse Honkoop 407 Team Mountain Network
15:20 6 Ferbe Verburg 406
15:25 7 Ties Verhoeven 405 Team Neoliet
15:30 8 Evan Salden 404 Radium Boulders
15:35 9 Siem Ploeg 403 Boulderhal de Campus
15:40 10 Tedyano Sordam 402 Bruut
15:45 11 Boris van Asselt 401 Team Kids From The Block
Time (Indicative) # Name Bib number Team
15:05 1 Joep Voogsgerd 411 Top Climbing Twente
15:10 2 Thijs Pieters 410 School of Rock
15:15 3 Silvijn Pruijs 409 Boulderhal de Campus
15:20 4 Stijn van Utteren 408 De Broekerberg
15:25 5 Jesse Honkoop 407 Team Mountain Network
15:30 6 Ferbe Verburg 406
15:35 7 Ties Verhoeven 405 Team Neoliet
15:40 8 Evan Salden 404 Radium Boulders
15:45 9 Siem Ploeg 403 Boulderhal de Campus
15:50 10 Tedyano Sordam 402 Bruut
15:55 11 Boris van Asselt 401 Team Kids From The Block
Time (Indicative) # Name Bib number Team
15:15 1 Joep Voogsgerd 411 Top Climbing Twente
15:20 2 Thijs Pieters 410 School of Rock
15:25 3 Silvijn Pruijs 409 Boulderhal de Campus
15:30 4 Stijn van Utteren 408 De Broekerberg
15:35 5 Jesse Honkoop 407 Team Mountain Network
15:40 6 Ferbe Verburg 406
15:45 7 Ties Verhoeven 405 Team Neoliet
15:50 8 Evan Salden 404 Radium Boulders
15:55 9 Siem Ploeg 403 Boulderhal de Campus
16:00 10 Tedyano Sordam 402 Bruut
16:05 11 Boris van Asselt 401 Team Kids From The Block
16-04-2022 19:39
# Name Bib number 1 2 3 4 Total League. Points Team
1 Tedyano Sordam 402 Z4 Z2 T6Z2 T3Z3 2T9 4Z11 100.0 Bruut
2 Boris van Asselt 401 Z1 - T5Z2 Z4 1T5 3Z7 80.0 Team Kids From The Block
3 Siem Ploeg 403 Z1 Z6 T5Z5 - 1T5 3Z12 65.0 Boulderhal de Campus
4 Jesse Honkoop 407 Z2 - T3Z3 - 1T3 2Z5 55.0 Team Mountain Network
5 Joep Voogsgerd 411 Z3 - T4Z4 - 1T4 2Z7 51.0 Top Climbing Twente
6 Ties Verhoeven 405 - - T3Z2 - 1T3 1Z2 47.0 Team Neoliet
7 Thijs Pieters 410 - - T10Z8 - 1T10 1Z8 43.0 School of Rock
8 Evan Salden 404 Z2 - Z5 Z3 0T0 3Z10 40.0 Radium Boulders
9 Silvijn Pruijs 409 Z3 - Z6 Z3 0T0 3Z12 37.0 Boulderhal de Campus
10 Stijn van Utteren 408 - - Z13 Z9 0T0 2Z22 34.0 De Broekerberg
11 Ferbe Verburg 406 - - Z6 - 0T0 1Z6 31.0

Jongens B (U16)

Number of competitors: 11

Name Bib number Team Rem
Luuk Spaargaren 601 Team Mountain Network
Roko Sipsma 602 Monk Amsterdam
Briq Middelburg 603 Boulderhal de Campus
Boet Frank 604 Monk Amsterdam
Finn van den Elst 605 Top Climbing Twente
Auryn Ramer 606 Team Mountain Network
Twan Heuff 607 Monk Amsterdam
Sepp ter Beke 608 Monk Eindhoven
Paul Reijnders 609 Monk Amsterdam
Bram Meester 610 Boulderhal de Campus
Anon1815 - - Disp

Ronde: Finale - Routes: Number of competitors: 11

Time (Indicative) # Name Bib number Team
12:35 1 Anon1815 - -
12:40 2 Bram Meester 610 Boulderhal de Campus
12:45 3 Paul Reijnders 609 Monk Amsterdam
12:50 4 Sepp ter Beke 608 Monk Eindhoven
12:55 5 Twan Heuff 607 Monk Amsterdam
13:00 6 Auryn Ramer 606 Team Mountain Network
13:05 7 Finn van den Elst 605 Top Climbing Twente
13:10 8 Boet Frank 604 Monk Amsterdam
13:15 9 Briq Middelburg 603 Boulderhal de Campus
13:20 10 Roko Sipsma 602 Monk Amsterdam
13:25 11 Luuk Spaargaren 601 Team Mountain Network
Time (Indicative) # Name Bib number Team
12:40 1 Anon1815 - -
12:45 2 Bram Meester 610 Boulderhal de Campus
12:50 3 Paul Reijnders 609 Monk Amsterdam
12:55 4 Sepp ter Beke 608 Monk Eindhoven
13:00 5 Twan Heuff 607 Monk Amsterdam
13:05 6 Auryn Ramer 606 Team Mountain Network
13:10 7 Finn van den Elst 605 Top Climbing Twente
13:15 8 Boet Frank 604 Monk Amsterdam
13:20 9 Briq Middelburg 603 Boulderhal de Campus
13:25 10 Roko Sipsma 602 Monk Amsterdam
13:30 11 Luuk Spaargaren 601 Team Mountain Network
Time (Indicative) # Name Bib number Team
12:50 1 Anon1815 - -
12:55 2 Bram Meester 610 Boulderhal de Campus
13:00 3 Paul Reijnders 609 Monk Amsterdam
13:05 4 Sepp ter Beke 608 Monk Eindhoven
13:10 5 Twan Heuff 607 Monk Amsterdam
13:15 6 Auryn Ramer 606 Team Mountain Network
13:20 7 Finn van den Elst 605 Top Climbing Twente
13:25 8 Boet Frank 604 Monk Amsterdam
13:30 9 Briq Middelburg 603 Boulderhal de Campus
13:35 10 Roko Sipsma 602 Monk Amsterdam
13:40 11 Luuk Spaargaren 601 Team Mountain Network
Time (Indicative) # Name Bib number Team
13:00 1 Anon1815 - -
13:05 2 Bram Meester 610 Boulderhal de Campus
13:10 3 Paul Reijnders 609 Monk Amsterdam
13:15 4 Sepp ter Beke 608 Monk Eindhoven
13:20 5 Twan Heuff 607 Monk Amsterdam
13:25 6 Auryn Ramer 606 Team Mountain Network
13:30 7 Finn van den Elst 605 Top Climbing Twente
13:35 8 Boet Frank 604 Monk Amsterdam
13:40 9 Briq Middelburg 603 Boulderhal de Campus
13:45 10 Roko Sipsma 602 Monk Amsterdam
13:50 11 Luuk Spaargaren 601 Team Mountain Network
16-04-2022 19:39
# Name Bib number 1 2 3 4 Total League. Points Team
1 Briq Middelburg 603 T4Z4 T1Z1 T2Z1 T2Z1 4T9 4Z7 100.0 Boulderhal de Campus
2 Boet Frank 604 Z3 T1Z1 T1Z1 2T2 3Z5 73.0 Monk Amsterdam
2 Anon1815 - T1Z1 T1Z1 Z3 2T2 3Z5 73.0 -
4 Roko Sipsma 602 T1Z1 T1Z1 2T2 2Z2 55.0 Monk Amsterdam
5 Finn van den Elst 605 T1Z1 T6Z6 2T7 2Z7 51.0 Top Climbing Twente
6 Luuk Spaargaren 601 Z2 T1Z1 Z1 Z2 1T1 4Z6 47.0 Team Mountain Network
7 Twan Heuff 607 T1Z1 Z4 Z1 1T1 3Z6 43.0 Monk Amsterdam
8 Auryn Ramer 606 Z5 T1Z1 Z1 1T1 3Z7 40.0 Team Mountain Network
9 Sepp ter Beke 608 T1Z1 Z5 1T1 2Z6 37.0 Monk Eindhoven
10 Paul Reijnders 609 T1Z1 1T1 1Z1 33.0 Monk Amsterdam
10 Bram Meester 610 T1Z1 1T1 1Z1 33.0 Boulderhal de Campus

Jongens C (U14)

Number of competitors: 11

Name Bib number Team Rem
Simon Tse 801 School of Rock
Anon1664 - -
Anon1665 - -
Anon1666 - -
Anon1667 - -
Mias Braat 806 Monk Amsterdam
Louie Hennis 807 Klimhal Amsterdam
Luca Karssen 808 Team Delfts Bleau
Tijn Mantes 809 Team Delfts Bleau
Hugo van Bruchem 810 Kunststof Jeugd
Tom Bonsen 811 TOC Limburg Disp

Ronde: Finale - Routes: Number of competitors: 11

Time (Indicative) # Name Bib number Team
11:30 1 Tom Bonsen 811 TOC Limburg
11:35 2 Hugo van Bruchem 810 Kunststof Jeugd
11:40 3 Tijn Mantes 809 Team Delfts Bleau
11:45 4 Luca Karssen 808 Team Delfts Bleau
11:50 5 Louie Hennis 807 Klimhal Amsterdam
11:55 6 Mias Braat 806 Monk Amsterdam
12:00 7 Anon1667 - -
12:05 8 Anon1666 - -
12:10 9 Anon1665 - -
12:15 10 Anon1664 - -
12:20 11 Simon Tse 801 School of Rock
Time (Indicative) # Name Bib number Team
11:40 1 Tom Bonsen 811 TOC Limburg
11:45 2 Hugo van Bruchem 810 Kunststof Jeugd
11:50 3 Tijn Mantes 809 Team Delfts Bleau
11:55 4 Luca Karssen 808 Team Delfts Bleau
12:00 5 Louie Hennis 807 Klimhal Amsterdam
12:05 6 Mias Braat 806 Monk Amsterdam
12:10 7 Anon1667 - -
12:15 8 Anon1666 - -
12:20 9 Anon1665 - -
12:25 10 Anon1664 - -
12:30 11 Simon Tse 801 School of Rock
Time (Indicative) # Name Bib number Team
11:50 1 Tom Bonsen 811 TOC Limburg
11:55 2 Hugo van Bruchem 810 Kunststof Jeugd
12:00 3 Tijn Mantes 809 Team Delfts Bleau
12:05 4 Luca Karssen 808 Team Delfts Bleau
12:10 5 Louie Hennis 807 Klimhal Amsterdam
12:15 6 Mias Braat 806 Monk Amsterdam
12:20 7 Anon1667 - -
12:25 8 Anon1666 - -
12:30 9 Anon1665 - -
12:35 10 Anon1664 - -
12:40 11 Simon Tse 801 School of Rock
Time (Indicative) # Name Bib number Team
12:00 1 Tom Bonsen 811 TOC Limburg
12:05 2 Hugo van Bruchem 810 Kunststof Jeugd
12:10 3 Tijn Mantes 809 Team Delfts Bleau
12:15 4 Luca Karssen 808 Team Delfts Bleau
12:20 5 Louie Hennis 807 Klimhal Amsterdam
12:25 6 Mias Braat 806 Monk Amsterdam
12:30 7 Anon1667 - -
12:35 8 Anon1666 - -
12:40 9 Anon1665 - -
12:45 10 Anon1664 - -
12:50 11 Simon Tse 801 School of Rock
16-04-2022 19:39
# Name Bib number 1 2 3 4 Total League. Points Team
1 Anon1665 - T1Z1 T2Z1 T2Z1 Z2 3T5 4Z5 100.0 -
2 Anon1664 - T3Z3 T1Z1 Z1 T1Z1 3T5 4Z6 80.0 -
3 Simon Tse 801 T4Z4 T1Z1 T3Z1 Z1 3T8 4Z7 65.0 School of Rock
4 Anon1666 - T1Z1 T1Z1 T5Z3 3T7 3Z5 55.0 -
5 Mias Braat 806 Z4 T1Z1 T1Z1 2T2 3Z6 51.0 Monk Amsterdam
6 Tom Bonsen 811 T3Z3 Z1 T4Z1 2T7 3Z5 47.0 TOC Limburg
7 Louie Hennis 807 T1Z1 Z1 1T1 2Z2 43.0 Klimhal Amsterdam
8 Anon1667 - Z1 Z2 Z5 0T0 3Z8 40.0 -
9 Luca Karssen 808 Z9 Z1 Z1 0T0 3Z11 37.0 Team Delfts Bleau
10 Tijn Mantes 809 Z1 Z2 0T0 2Z3 34.0 Team Delfts Bleau
11 Hugo van Bruchem 810 Z2 Z2 0T0 2Z4 31.0 Kunststof Jeugd