NK BOULDER 2022, Sat, 28 May 2022 20:00:00 +0200, REVOLT Bouldering Gym, Delft

Discipline: Boulder
League:
Status: Planned
Description:

Het NK Boulder 2022 bestaat uit een halve finale en een finaleronde. Beide rondes worden volgens het IFSC reglement geklommen.
Dit betekent in het kort voor de halve finale; vier on-sight boulders in een roulatiesysteem met 5 minuten klimtijd en 5 minuten rust tussen de boulders en voor de finale vier on-sight boulders met 4 minuten klimtijd. Per categorie gaan er zes klimmers door naar de finale.

KIJK HIER DE LIVESTREAM

Tijdschema:
11.30 uur Isolatie open voor Dames
12.30 uur Isolatie gesloten Dames & open voor publiek (toegang gratis)
13.00 uur Start 1/2 Finale Dames LIVE SCORES
14.30 uur Einde 1/2 Finale Dames
14.35 uur Uitslag 1/2 Finale Dames + Isolatie gesloten Heren

16.00 uur Start 1/2 Finale Heren LIVE SCORES
17.25 uur Einde 1/2 Finale Heren
17.30 uur Uitslag 1/2 Finale Heren + Isolatie open voor finalisten Dames en Heren  
18.00 uur Isolatie gesloten voor finalisten

18.00 uur Open voor publiek (€10,-)
20.00 uur Presentatie finalisten & inlezen Dames & Heren
20.15 uur Start Finale LIVE SCORES
22.00 uur Einde Finale + Prijsuitreiking

Voor deelname aan het NK Boulder 2022 geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond die aangesloten is bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
- De deelnemer over de Nederlandse nationaliteit beschikt

Op de hoogte blijven van het laatste wedstrijdnieuws? Meld je aan voor de nieuwsbrief wedstrijdsport.

Number of competitors: 11

Name Bib number Team Rem
Lisa Klem 1 Boulderhal de Campus
Amber Schiffeleers 2 TOC Limburg
Noor Witte 3 Team Kids From The Block
Eva Vink 4 GRIP Nijmegen
Edith Savenije 5 Top-It
Simone Gerritsen 6 Monk Eindhoven
Pleun Frank 7
Anya van Essen 8 Team Mountain Network
Eke de Boer 9 North Bound Climbing
Manon Boereboom 10
Sabina van Essen 11 Team Mountain Network Disp

Ronde: Halve finale - Routes: Number of competitors: 11

Time (Indicative) # Name Bib number Team
13:00 1 Lisa Klem 1 Boulderhal de Campus
13:05 2 Eva Vink 4 GRIP Nijmegen
13:10 3 Pleun Frank 7
13:15 4 Simone Gerritsen 6 Monk Eindhoven
13:20 5 Anya van Essen 8 Team Mountain Network
13:25 6 Eke de Boer 9 North Bound Climbing
13:30 7 Amber Schiffeleers 2 TOC Limburg
13:35 8 Manon Boereboom 10
13:40 9 Noor Witte 3 Team Kids From The Block
13:45 10 Sabina van Essen 11 Team Mountain Network
13:50 11 Edith Savenije 5 Top-It
Time (Indicative) # Name Bib number Team
13:10 1 Lisa Klem 1 Boulderhal de Campus
13:15 2 Eva Vink 4 GRIP Nijmegen
13:20 3 Pleun Frank 7
13:25 4 Simone Gerritsen 6 Monk Eindhoven
13:30 5 Anya van Essen 8 Team Mountain Network
13:35 6 Eke de Boer 9 North Bound Climbing
13:40 7 Amber Schiffeleers 2 TOC Limburg
13:45 8 Manon Boereboom 10
13:50 9 Noor Witte 3 Team Kids From The Block
13:55 10 Sabina van Essen 11 Team Mountain Network
14:00 11 Edith Savenije 5 Top-It
Time (Indicative) # Name Bib number Team
13:20 1 Lisa Klem 1 Boulderhal de Campus
13:25 2 Eva Vink 4 GRIP Nijmegen
13:30 3 Pleun Frank 7
13:35 4 Simone Gerritsen 6 Monk Eindhoven
13:40 5 Anya van Essen 8 Team Mountain Network
13:45 6 Eke de Boer 9 North Bound Climbing
13:50 7 Amber Schiffeleers 2 TOC Limburg
13:55 8 Manon Boereboom 10
14:00 9 Noor Witte 3 Team Kids From The Block
14:05 10 Sabina van Essen 11 Team Mountain Network
14:10 11 Edith Savenije 5 Top-It
Time (Indicative) # Name Bib number Team
13:30 1 Lisa Klem 1 Boulderhal de Campus
13:35 2 Eva Vink 4 GRIP Nijmegen
13:40 3 Pleun Frank 7
13:45 4 Simone Gerritsen 6 Monk Eindhoven
13:50 5 Anya van Essen 8 Team Mountain Network
13:55 6 Eke de Boer 9 North Bound Climbing
14:00 7 Amber Schiffeleers 2 TOC Limburg
14:05 8 Manon Boereboom 10
14:10 9 Noor Witte 3 Team Kids From The Block
14:15 10 Sabina van Essen 11 Team Mountain Network
14:20 11 Edith Savenije 5 Top-It
# Name Bib number 1 2 3 4 Total 1 2 3 4 Total League. Points Team
1 Sabina van Essen 11 T1Z1 T1Z1 T1Z1 3T3 3Z3 T1Z1 T1Z1 Z3 T1Z1 3T3 4Z6 100.0 Team Mountain Network
2 Amber Schiffeleers 2 T1Z1 Z2 1T1 2Z3 T5Z5 T2Z2 T1Z1 3T8 3Z8 80.0 TOC Limburg
3 Lisa Klem 1 T4Z4 T2Z2 Z2 Z1 2T6 4Z9 T2Z1 T2Z1 Z2 2T4 3Z4 65.0 Boulderhal de Campus
4 Pleun Frank 7 Z4 T2Z2 T2Z2 Z2 2T4 4Z10 T1Z1 T3Z3 Z2 2T4 3Z6 55.0
5 Noor Witte 3 T3Z3 T2Z1 Z1 2T5 3Z5 Z2 T3Z3 Z2 1T3 3Z7 51.0 Team Kids From The Block
6 Anya van Essen 8 Z2 T7Z7 T1Z1 2T8 3Z10 Z2 Z1 0T0 2Z3 47.0 Team Mountain Network
7 Eke de Boer 9 Z6 Z3 0T0 2Z9 43.0 North Bound Climbing
8 Eva Vink 4 Z1 0T0 1Z1 40.0 GRIP Nijmegen
9 Simone Gerritsen 6 Z3 0T0 1Z3 37.0 Monk Eindhoven
10 Edith Savenije 5 0T0 0Z0 33.0 Top-It
10 Manon Boereboom 10 0T0 0Z0 33.0

Number of competitors: 10

Name Bib number Team
Don van Laere 1 Team Delfts Bleau
Mark Brand 2 Team Mountain Network
Paul Brand 3 T.N.T. Climbing
Mischa Radt 4 Team Mountain Network
Abel Mensink 5 Team Delfts Bleau
Jens de Louw 6 Team Mountain Network
Ferdinand Schulte 7 Kei Boulderhal
Michiel Hennevelt 8
Vincent van den Berg 9
Giel Wieggers 10 Monk Amsterdam

Ronde: Halve finale - Routes: Number of competitors: 10

Time (Indicative) # Name Bib number Team
16:00 1 Giel Wieggers 10 Monk Amsterdam
16:05 2 Mischa Radt 4 Team Mountain Network
16:10 3 Paul Brand 3 T.N.T. Climbing
16:15 4 Don van Laere 1 Team Delfts Bleau
16:20 5 Michiel Hennevelt 8
16:25 6 Mark Brand 2 Team Mountain Network
16:30 7 Jens de Louw 6 Team Mountain Network
16:35 8 Abel Mensink 5 Team Delfts Bleau
16:40 9 Vincent van den Berg 9
16:45 10 Ferdinand Schulte 7 Kei Boulderhal
Time (Indicative) # Name Bib number Team
16:10 1 Giel Wieggers 10 Monk Amsterdam
16:15 2 Mischa Radt 4 Team Mountain Network
16:20 3 Paul Brand 3 T.N.T. Climbing
16:25 4 Don van Laere 1 Team Delfts Bleau
16:30 5 Michiel Hennevelt 8
16:35 6 Mark Brand 2 Team Mountain Network
16:40 7 Jens de Louw 6 Team Mountain Network
16:45 8 Abel Mensink 5 Team Delfts Bleau
16:50 9 Vincent van den Berg 9
16:55 10 Ferdinand Schulte 7 Kei Boulderhal
Time (Indicative) # Name Bib number Team
16:20 1 Giel Wieggers 10 Monk Amsterdam
16:25 2 Mischa Radt 4 Team Mountain Network
16:30 3 Paul Brand 3 T.N.T. Climbing
16:35 4 Don van Laere 1 Team Delfts Bleau
16:40 5 Michiel Hennevelt 8
16:45 6 Mark Brand 2 Team Mountain Network
16:50 7 Jens de Louw 6 Team Mountain Network
16:55 8 Abel Mensink 5 Team Delfts Bleau
17:00 9 Vincent van den Berg 9
17:05 10 Ferdinand Schulte 7 Kei Boulderhal
Time (Indicative) # Name Bib number Team
16:30 1 Giel Wieggers 10 Monk Amsterdam
16:35 2 Mischa Radt 4 Team Mountain Network
16:40 3 Paul Brand 3 T.N.T. Climbing
16:45 4 Don van Laere 1 Team Delfts Bleau
16:50 5 Michiel Hennevelt 8
16:55 6 Mark Brand 2 Team Mountain Network
17:00 7 Jens de Louw 6 Team Mountain Network
17:05 8 Abel Mensink 5 Team Delfts Bleau
17:10 9 Vincent van den Berg 9
17:15 10 Ferdinand Schulte 7 Kei Boulderhal
# Name Bib number 1 2 3 4 Total 1 2 3 4 Total League. Points Team
1 Don van Laere 1 Z1 T3Z3 Z1 Z1 1T3 4Z6 T2Z2 Z1 T1Z1 T1Z1 3T4 4Z5 100.0 Team Delfts Bleau
2 Paul Brand 3 Z1 T2Z2 Z2 Z1 1T2 4Z6 T1Z1 Z1 T2Z1 Z4 2T3 4Z7 80.0 T.N.T. Climbing
3 Mark Brand 2 Z1 T2Z2 Z4 Z1 1T2 4Z8 T5Z5 Z1 T2Z2 Z5 2T7 4Z13 65.0 Team Mountain Network
4 Jens de Louw 6 Z1 Z3 Z1 0T0 3Z5 T2Z1 Z1 Z2 1T2 3Z4 55.0 Team Mountain Network
5 Abel Mensink 5 Z3 T1Z1 Z2 Z2 1T1 4Z8 Z5 T2Z2 Z1 1T2 3Z8 51.0 Team Delfts Bleau
6 Mischa Radt 4 Z1 T5Z5 Z1 Z3 1T5 4Z10 Z4 Z1 Z1 0T0 3Z6 47.0 Team Mountain Network
7 Vincent van den Berg 9 Z9 Z2 Z1 0T0 3Z12 43.0
8 Ferdinand Schulte 7 Z1 Z3 0T0 2Z4 40.0 Kei Boulderhal
9 Michiel Hennevelt 8 Z1 0T0 1Z1 37.0
10 Giel Wieggers 10 Z10 0T0 1Z10 34.0 Monk Amsterdam