Lead 1, Sat, 11 Jun 2022 11:00:00 +0200, IVY climbing, Sittard

Discipline: Lead
League: LEAD 2022
Status: Processed
Description:

Verkeerssituatie gewijzigd:

In verband met de vervanging van een verkeersregelinstallatie is er in Sittard een kruispunt afgesloten op een van de toegangswegen vanaf de A2. Neem daarom afslag 48 - Urmond en niet een afslag eerder bij Born.

De wedstrijd bestaat uit een kwalificatieronde met vier flash voorklim routes en een on-sight finale route. De top 6 plaatst zich voor de finale ronde. 

Tijdschema:
10:00 uur Aanmelding open
11:00 uur Aanmelding gesloten
11:30 uur Start kwalificatie ronde
15:54 uur Einde kwalificatie ronde

16:00 uur Sluiting isolatie finalisten
16:30 uur Presentatie + inlezen
16:45 uur Start Finale
18:00 uur Einde Finale + Prijsuitreiking

Het gedetailleerder tijdschema kun je hier vinden. Deelnemers ontvangen geen email meer voorafgaande aan de wedstrijd. 
Video's van de kwalificaties staan online (de rest volgt vandaag zsm), bekijk ze via YouTube

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
- Het ABNK van toepassing is.
- Het IFSC reglement van 2022 is van toepassing.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €17,50,- en dient bij inschrijving betaald te worden middels een online betaling.
Leeftijd: vanaf geboortejaar 2006.

Number of competitors: 14

Name Bib number Nat. Team
Manon Boereboom 4 NED
Klaar van den Beuken 9 NED Ayers Rookies
Amber Schiffeleers 11 NED TOC Limburg
Bente Schiffeleers 6 NED TOC Limburg
Ellen Timmer 13 NED North Bound Climbing
Marrit Elsinga 2 NED Team Mountain Network
Doenja Sinke 5 NED Kei Boulderhal
Femke de Rijk 12 NED Klimcentrum Bjoeks
Myrthe van de Pol 14 NED Ayers Rookies
Sanne Gijselman 10 NED Team Neoliet
Marina Maslakova 8 SVK Team Neoliet
Christiane Luttikhuizen 3 NED Team Paraklimmers
Anon2944 - - -
Charlotte Perry-Houts 7 USA

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 14

Time (Indicative) # Name Bib number Nat. Team
11:30 1 Christiane Luttikhuizen 3 NED Team Paraklimmers
11:36 2 Manon Boereboom 4 NED
11:42 3 Anon2944 - - -
11:48 4 Klaar van den Beuken 9 NED Ayers Rookies
11:54 5 Sanne Gijselman 10 NED Team Neoliet
12:00 6 Doenja Sinke 5 NED Kei Boulderhal
12:06 7 Femke de Rijk 12 NED Klimcentrum Bjoeks
12:12 8 Charlotte Perry-Houts 7 USA
12:18 9 Bente Schiffeleers 6 NED TOC Limburg
12:24 10 Myrthe van de Pol 14 NED Ayers Rookies
12:30 11 Marina Maslakova 8 SVK Team Neoliet
12:36 12 Ellen Timmer 13 NED North Bound Climbing
12:42 13 Amber Schiffeleers 11 NED TOC Limburg
12:48 14 Marrit Elsinga 2 NED Team Mountain Network
Time (Indicative) # Name Bib number Nat. Team
12:12 1 Christiane Luttikhuizen 3 NED Team Paraklimmers
12:18 2 Manon Boereboom 4 NED
12:24 3 Anon2944 - - -
12:30 4 Klaar van den Beuken 9 NED Ayers Rookies
12:36 5 Sanne Gijselman 10 NED Team Neoliet
12:42 6 Doenja Sinke 5 NED Kei Boulderhal
12:48 7 Femke de Rijk 12 NED Klimcentrum Bjoeks
12:54 8 Charlotte Perry-Houts 7 USA
13:00 9 Bente Schiffeleers 6 NED TOC Limburg
13:06 10 Myrthe van de Pol 14 NED Ayers Rookies
13:12 11 Marina Maslakova 8 SVK Team Neoliet
13:18 12 Ellen Timmer 13 NED North Bound Climbing
13:24 13 Amber Schiffeleers 11 NED TOC Limburg
13:30 14 Marrit Elsinga 2 NED Team Mountain Network
Time (Indicative) # Name Bib number Nat. Team
13:06 1 Christiane Luttikhuizen 3 NED Team Paraklimmers
13:12 2 Manon Boereboom 4 NED
13:18 3 Anon2944 - - -
13:24 4 Klaar van den Beuken 9 NED Ayers Rookies
13:30 5 Sanne Gijselman 10 NED Team Neoliet
13:36 6 Doenja Sinke 5 NED Kei Boulderhal
13:42 7 Femke de Rijk 12 NED Klimcentrum Bjoeks
13:48 8 Charlotte Perry-Houts 7 USA
13:54 9 Bente Schiffeleers 6 NED TOC Limburg
14:00 10 Myrthe van de Pol 14 NED Ayers Rookies
14:06 11 Marina Maslakova 8 SVK Team Neoliet
14:12 12 Ellen Timmer 13 NED North Bound Climbing
14:18 13 Amber Schiffeleers 11 NED TOC Limburg
14:24 14 Marrit Elsinga 2 NED Team Mountain Network
Time (Indicative) # Name Bib number Nat. Team
13:48 1 Christiane Luttikhuizen 3 NED Team Paraklimmers
13:54 2 Manon Boereboom 4 NED
14:00 3 Anon2944 - - -
14:06 4 Klaar van den Beuken 9 NED Ayers Rookies
14:12 5 Sanne Gijselman 10 NED Team Neoliet
14:18 6 Doenja Sinke 5 NED Kei Boulderhal
14:24 7 Femke de Rijk 12 NED Klimcentrum Bjoeks
14:30 8 Charlotte Perry-Houts 7 USA
14:36 9 Bente Schiffeleers 6 NED TOC Limburg
14:42 10 Myrthe van de Pol 14 NED Ayers Rookies
14:48 11 Marina Maslakova 8 SVK Team Neoliet
14:54 12 Ellen Timmer 13 NED North Bound Climbing
15:00 13 Amber Schiffeleers 11 NED TOC Limburg
15:06 14 Marrit Elsinga 2 NED Team Mountain Network
11-06-2022 19:47
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 1 League. Points Team
1 Amber Schiffeleers 11 NED Top 37+ Top Top 27+ 100.0 TOC Limburg
2 Ellen Timmer 13 NED Top 24 36+ 23+ 19+ 80.0 North Bound Climbing
3 Sanne Gijselman 10 NED Top 25+ 28.5+ 22+ 19 65.0 Team Neoliet
4 Klaar van den Beuken 9 NED Top 21+ 35 22 16+ 55.0 Ayers Rookies
5 Doenja Sinke 5 NED Top 26+ 33+ 28+ 14+ 51.0 Kei Boulderhal
6 Bente Schiffeleers 6 NED Top 21+ 39+ 11 14+ 47.0 TOC Limburg
7 Myrthe van de Pol 14 NED Top 22 15+ 17+ 43.0 Ayers Rookies
8 Femke de Rijk 12 NED Top 21+ 28.5+ 14 40.0 Klimcentrum Bjoeks
9 Manon Boereboom 4 NED Top 20+ 28.5+ 14+ 37.0
10 Charlotte Perry-Houts 7 USA 29 21 15+ 15 34.0
11 Marina Maslakova 8 SVK 26 18 11 14 31.0 Team Neoliet
12 Christiane Luttikhuizen 3 NED 19+ 16 23+ 11.5+ 28.0 Team Paraklimmers
13 Anon2944 - - 17 16+ 23 13+ 26.0 -
14 Marrit Elsinga 2 NED 20+ 15+ 15 6+ 24.0 Team Mountain Network

Number of competitors: 22

Name Bib number Team
Sander Jansma 26 Klimcentrum Bjoeks
Herman van Luijn 34 Klimcentrum Bjoeks
Maurice Koot 21
Tom Reuvers 32 NIJSAC
Jamie Barendrecht 31 Team Paraklimmers
Tim Ponsen 37 Team Mountain Network
Jesse Honkoop 36 Team Mountain Network
Armen Shamelian 35 Sterk
Joey Klein Koerkamp 40 ITOC
Jesper Landman 27 Team Neoliet
Thijs Pieters 38 Team Neoliet
Paul Flintrop 41 Team Neoliet
Karsten Roelofs 28
Michiel Hennevelt 33
Fokke Wiersma 39 BananaBenders
Koen Vromans 23 Team Mountain Network
Boris van Asselt 30 Team Kids From The Block
Idse de Boer 29 North Bound Climbing
Simon Jamnig 24
Jens de Louw 25 Team Mountain Network
Mischa Radt 42 Team Mountain Network
Nigel Armino 22 IVY Climbing

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 22

Time (Indicative) # Name Bib number Team
11:30 1 Tim Ponsen 37 Team Mountain Network
11:36 2 Sander Jansma 26 Klimcentrum Bjoeks
11:42 3 Fokke Wiersma 39 BananaBenders
11:48 4 Thijs Pieters 38 Team Neoliet
11:54 5 Koen Vromans 23 Team Mountain Network
12:00 6 Joey Klein Koerkamp 40 ITOC
12:06 7 Jesse Honkoop 36 Team Mountain Network
12:12 8 Tom Reuvers 32 NIJSAC
12:18 9 Jamie Barendrecht 31 Team Paraklimmers
12:24 10 Herman van Luijn 34 Klimcentrum Bjoeks
12:30 11 Jens de Louw 25 Team Mountain Network
12:36 12 Idse de Boer 29 North Bound Climbing
12:42 13 Mischa Radt 42 Team Mountain Network
12:48 14 Nigel Armino 22 IVY Climbing
12:54 15 Paul Flintrop 41 Team Neoliet
13:00 16 Michiel Hennevelt 33
13:06 17 Karsten Roelofs 28
13:12 18 Jesper Landman 27 Team Neoliet
13:18 19 Simon Jamnig 24
13:24 20 Armen Shamelian 35 Sterk
13:30 21 Boris van Asselt 30 Team Kids From The Block
13:36 22 Maurice Koot 21
Time (Indicative) # Name Bib number Team
12:12 1 Tim Ponsen 37 Team Mountain Network
12:18 2 Sander Jansma 26 Klimcentrum Bjoeks
12:24 3 Fokke Wiersma 39 BananaBenders
12:30 4 Thijs Pieters 38 Team Neoliet
12:36 5 Koen Vromans 23 Team Mountain Network
12:42 6 Joey Klein Koerkamp 40 ITOC
12:48 7 Jesse Honkoop 36 Team Mountain Network
12:54 8 Tom Reuvers 32 NIJSAC
13:00 9 Jamie Barendrecht 31 Team Paraklimmers
13:06 10 Herman van Luijn 34 Klimcentrum Bjoeks
13:12 11 Jens de Louw 25 Team Mountain Network
13:18 12 Idse de Boer 29 North Bound Climbing
13:24 13 Mischa Radt 42 Team Mountain Network
13:30 14 Nigel Armino 22 IVY Climbing
13:36 15 Paul Flintrop 41 Team Neoliet
13:42 16 Michiel Hennevelt 33
13:48 17 Karsten Roelofs 28
13:54 18 Jesper Landman 27 Team Neoliet
14:00 19 Simon Jamnig 24
14:06 20 Armen Shamelian 35 Sterk
14:12 21 Boris van Asselt 30 Team Kids From The Block
14:18 22 Maurice Koot 21
Time (Indicative) # Name Bib number Team
12:54 1 Tim Ponsen 37 Team Mountain Network
13:00 2 Sander Jansma 26 Klimcentrum Bjoeks
13:06 3 Fokke Wiersma 39 BananaBenders
13:12 4 Thijs Pieters 38 Team Neoliet
13:18 5 Koen Vromans 23 Team Mountain Network
13:24 6 Joey Klein Koerkamp 40 ITOC
13:30 7 Jesse Honkoop 36 Team Mountain Network
13:36 8 Tom Reuvers 32 NIJSAC
13:42 9 Jamie Barendrecht 31 Team Paraklimmers
13:48 10 Herman van Luijn 34 Klimcentrum Bjoeks
13:54 11 Jens de Louw 25 Team Mountain Network
14:00 12 Idse de Boer 29 North Bound Climbing
14:06 13 Mischa Radt 42 Team Mountain Network
14:12 14 Nigel Armino 22 IVY Climbing
14:18 15 Paul Flintrop 41 Team Neoliet
14:24 16 Michiel Hennevelt 33
14:30 17 Karsten Roelofs 28
14:36 18 Jesper Landman 27 Team Neoliet
14:42 19 Simon Jamnig 24
14:48 20 Armen Shamelian 35 Sterk
14:54 21 Boris van Asselt 30 Team Kids From The Block
15:00 22 Maurice Koot 21
Time (Indicative) # Name Bib number Team
13:36 1 Tim Ponsen 37 Team Mountain Network
13:42 2 Sander Jansma 26 Klimcentrum Bjoeks
13:48 3 Fokke Wiersma 39 BananaBenders
13:54 4 Thijs Pieters 38 Team Neoliet
14:00 5 Koen Vromans 23 Team Mountain Network
14:06 6 Joey Klein Koerkamp 40 ITOC
14:12 7 Jesse Honkoop 36 Team Mountain Network
14:18 8 Tom Reuvers 32 NIJSAC
14:24 9 Jamie Barendrecht 31 Team Paraklimmers
14:30 10 Herman van Luijn 34 Klimcentrum Bjoeks
14:36 11 Jens de Louw 25 Team Mountain Network
14:42 12 Idse de Boer 29 North Bound Climbing
14:48 13 Mischa Radt 42 Team Mountain Network
14:54 14 Nigel Armino 22 IVY Climbing
15:00 15 Paul Flintrop 41 Team Neoliet
15:06 16 Michiel Hennevelt 33
15:12 17 Karsten Roelofs 28
15:18 18 Jesper Landman 27 Team Neoliet
15:24 19 Simon Jamnig 24
15:30 20 Armen Shamelian 35 Sterk
15:36 21 Boris van Asselt 30 Team Kids From The Block
15:42 22 Maurice Koot 21
11-06-2022 19:47
# Name Bib number 1 2 3 4 1 League. Points Team
1 Nigel Armino 22 Top Top Top 28+ 37+ 100.0 IVY Climbing
2 Jens de Louw 25 Top Top Top 27+ 35+ 80.0 Team Mountain Network
3 Mischa Radt 42 Top Top Top 30+ 34 65.0 Team Mountain Network
4 Simon Jamnig 24 Top 33+ Top 17 24+ 55.0
5 Thijs Pieters 38 26+ 38 Top 20+ 20 51.0 Team Neoliet
6 Michiel Hennevelt 33 Top 33+ Top 20+ 19+ 47.0
7 Boris van Asselt 30 Top 24 Top 17+ 43.0 Team Kids From The Block
8 Armen Shamelian 35 26 36+ Top 15 40.0 Sterk
9 Idse de Boer 29 Top 24 Top 12 37.0 North Bound Climbing
10 Jesse Honkoop 36 30+ 24 Top 13+ 34.0 Team Mountain Network
11 Sander Jansma 26 10+ 24+ Top 14 31.0 Klimcentrum Bjoeks
12 Jesper Landman 27 24+ 34+ 38 12 28.0 Team Neoliet
13 Joey Klein Koerkamp 40 21 23+ 40 17 26.0 ITOC
14 Paul Flintrop 41 24+ 23+ 35+ 13+ 24.0 Team Neoliet
15 Koen Vromans 23 29 16+ 34 13+ 22.0 Team Mountain Network
16 Fokke Wiersma 39 18+ 23 42+ 12+ 20.0 BananaBenders
17 Karsten Roelofs 28 20+ 20 40 12+ 18.0
18 Jamie Barendrecht 31 21+ 23+ 35+ 10+ 16.0 Team Paraklimmers
19 Maurice Koot 21 9+ 19 40+ 12+ 14.0
20 Herman van Luijn 34 15+ 18+ 32 12+ 12.0 Klimcentrum Bjoeks
21 Tim Ponsen 37 16+ 14+ 28+ 12 10.0 Team Mountain Network
22 Tom Reuvers 32 10 14+ 21 5+ 9.0 NIJSAC

Team Results

# Team Total
1 Team Mountain Network 203.0
2 Team Neoliet 199.0
3 TOC Limburg 147.0
4 North Bound Climbing 117.0
5 IVY Climbing 100.0
6 Ayers Rookies 98.0
7 Klimcentrum Bjoeks 83.0
8 Kei Boulderhal 51.0
9 Team Paraklimmers 44.0
10 Team Kids From The Block 43.0
11 Sterk 40.0
12 ITOC 26.0
13 BananaBenders 20.0
14 NIJSAC 9.0