Lead 2, Sun, 11 Sep 2022 11:00:00 +0200, MN Noardwand, Leeuwarden

Discipline: Lead
League: LEAD 2022
Status: Registration closed
Description:
LET OP! Wedstrijd op zondag i.p.v. zaterdag.


De wedstrijd bestaat uit een kwalificatieronde met vier flash voorklim routes en een on-sight finale route.

Voorlopige tijdschema:
10:00 uur Aanmelding open
11:00 uur Aanmelding gesloten
11:30 uur Start kwalificatie ronde
16:45 uur Einde kwalificatie ronde
17:00 uur Sluiting isolatie finalisten
17:30 uur Presentatie + inlezen
17:45 uur Start Finale
19:00 uur Einde Finale + prijsuitreiking

Het gedetailleerder tijdschema kun je hier vinden. Deelnemers ontvangen geen email meer voorafgaande aan de wedstrijd.
Video's van de kwalificaties staan vrijdagmiddag online, bekijk ze via YouTube.

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
- Het ABNK van toepassing is.
- Het IFSC reglement van 2022 is van toepassing.

Lijkt het je leuk om de wedstrijdsport te ondersteunen? Wordt wedstrijdzekeraar, de NKBV organiseert op verschillende data workshops. Meer info is hier te vinden: https://nkbv.nl/academie/agenda/14142
Vragen of intresse? Stuur een mail naar opleidingen@nkbv.nl

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €17,50,- en dient bij inschrijving betaald te worden middels een online betaling.

Leeftijd: vanaf geboortejaar 2006.

Number of competitors: 16

Name Bib number Nat. Team
Hilde Leemburg 4 NED Klimcentrum Bjoeks
Klaar van den Beuken 12 NED Ayers Rookies
Isabelle Franklin 8 NED ESAC
Marrit Elsinga 9 NED Team Mountain Network
Bente Schiffeleers 7 NED TOC Limburg
Amber Schiffeleers 3 NED TOC Limburg
Femke de Rijk 1 NED Klimcentrum Bjoeks
Demi Veldhuizen 2 NED Team Mountain Network
Ellen Timmer 5 NED North Bound Climbing
Doenja Sinke 10 NED Kei Boulderhal
Edith Savenije 11 NED Kei Boulderhal
Sanne Gijselman 6 NED Team Neoliet
Roos ten Napel 13 NED YETI
Anya van Essen 14 NED Team Mountain Network
Alea de Munnik 15 NED Team Neoliet
Charlotte Perry-Houts 16 USA

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 16

# Name Bib number Nat. Team
1 Bente Schiffeleers 7 NED TOC Limburg
2 Doenja Sinke 10 NED Kei Boulderhal
3 Roos ten Napel 13 NED YETI
4 Alea de Munnik 15 NED Team Neoliet
5 Charlotte Perry-Houts 16 USA
6 Ellen Timmer 5 NED North Bound Climbing
7 Demi Veldhuizen 2 NED Team Mountain Network
8 Amber Schiffeleers 3 NED TOC Limburg
9 Klaar van den Beuken 12 NED Ayers Rookies
10 Isabelle Franklin 8 NED ESAC
11 Femke de Rijk 1 NED Klimcentrum Bjoeks
12 Sanne Gijselman 6 NED Team Neoliet
13 Hilde Leemburg 4 NED Klimcentrum Bjoeks
14 Edith Savenije 11 NED Kei Boulderhal
15 Anya van Essen 14 NED Team Mountain Network
16 Marrit Elsinga 9 NED Team Mountain Network
# Name Bib number Nat. Team
1 Bente Schiffeleers 7 NED TOC Limburg
2 Doenja Sinke 10 NED Kei Boulderhal
3 Roos ten Napel 13 NED YETI
4 Alea de Munnik 15 NED Team Neoliet
5 Charlotte Perry-Houts 16 USA
6 Ellen Timmer 5 NED North Bound Climbing
7 Demi Veldhuizen 2 NED Team Mountain Network
8 Amber Schiffeleers 3 NED TOC Limburg
9 Klaar van den Beuken 12 NED Ayers Rookies
10 Isabelle Franklin 8 NED ESAC
11 Femke de Rijk 1 NED Klimcentrum Bjoeks
12 Sanne Gijselman 6 NED Team Neoliet
13 Hilde Leemburg 4 NED Klimcentrum Bjoeks
14 Edith Savenije 11 NED Kei Boulderhal
15 Anya van Essen 14 NED Team Mountain Network
16 Marrit Elsinga 9 NED Team Mountain Network
# Name Bib number Nat. Team
1 Bente Schiffeleers 7 NED TOC Limburg
2 Doenja Sinke 10 NED Kei Boulderhal
3 Roos ten Napel 13 NED YETI
4 Alea de Munnik 15 NED Team Neoliet
5 Charlotte Perry-Houts 16 USA
6 Ellen Timmer 5 NED North Bound Climbing
7 Demi Veldhuizen 2 NED Team Mountain Network
8 Amber Schiffeleers 3 NED TOC Limburg
9 Klaar van den Beuken 12 NED Ayers Rookies
10 Isabelle Franklin 8 NED ESAC
11 Femke de Rijk 1 NED Klimcentrum Bjoeks
12 Sanne Gijselman 6 NED Team Neoliet
13 Hilde Leemburg 4 NED Klimcentrum Bjoeks
14 Edith Savenije 11 NED Kei Boulderhal
15 Anya van Essen 14 NED Team Mountain Network
16 Marrit Elsinga 9 NED Team Mountain Network
# Name Bib number Nat. Team
1 Bente Schiffeleers 7 NED TOC Limburg
2 Doenja Sinke 10 NED Kei Boulderhal
3 Roos ten Napel 13 NED YETI
4 Alea de Munnik 15 NED Team Neoliet
5 Charlotte Perry-Houts 16 USA
6 Ellen Timmer 5 NED North Bound Climbing
7 Demi Veldhuizen 2 NED Team Mountain Network
8 Amber Schiffeleers 3 NED TOC Limburg
9 Klaar van den Beuken 12 NED Ayers Rookies
10 Isabelle Franklin 8 NED ESAC
11 Femke de Rijk 1 NED Klimcentrum Bjoeks
12 Sanne Gijselman 6 NED Team Neoliet
13 Hilde Leemburg 4 NED Klimcentrum Bjoeks
14 Edith Savenije 11 NED Kei Boulderhal
15 Anya van Essen 14 NED Team Mountain Network
16 Marrit Elsinga 9 NED Team Mountain Network
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 1 League. Points Team
1 Anya van Essen 14 NED Top Top Top 36 38+ 100.0 Team Mountain Network
2 Amber Schiffeleers 3 NED Top Top Top 35 35 80.0 TOC Limburg
3 Sanne Gijselman 6 NED Top Top 18+ 32+ 35 65.0 Team Neoliet
4 Doenja Sinke 10 NED Top 32 35+ 31+ 31 55.0 Kei Boulderhal
5 Ellen Timmer 5 NED Top Top 33 36 30+ 51.0 North Bound Climbing
6 Edith Savenije 11 NED Top 31+ 33+ 31+ 23+ 47.0 Kei Boulderhal
7 Roos ten Napel 13 NED Top 27+ 33+ 29 43.0 YETI
8 Klaar van den Beuken 12 NED Top 20+ 27+ 31+ 40.0 Ayers Rookies
9 Isabelle Franklin 8 NED Top 26+ 33 26 37.0 ESAC
10 Bente Schiffeleers 7 NED Top 28+ 18 29+ 34.0 TOC Limburg
11 Charlotte Perry-Houts 16 USA Top 20 28+ 25 31.0
12 Demi Veldhuizen 2 NED Top 22 10 26 28.0 Team Mountain Network
13 Hilde Leemburg 4 NED 24+ 14 10 23 26.0 Klimcentrum Bjoeks
14 Marrit Elsinga 9 NED 17+ 10+ 18 20 24.0 Team Mountain Network
15 Alea de Munnik 15 NED 13 8+ 10 20 22.0 Team Neoliet
16 Femke de Rijk 1 NED DNS DNS DNS DNS 20.0 Klimcentrum Bjoeks

Number of competitors: 24

Name Bib number Nat. Team Rem
Sander Jansma 41 NED Klimcentrum Bjoeks
Luuk Spaargaren 24 NED Team Mountain Network Disp
Casper Lensselink 30 NED North Bound Climbing
Michiel Hennevelt 33 NED
Bram van Kasteren 22 NED
Lucas Bérail 35 FRA GSAC
Jochem Kissels 23 NED TOC Limburg
Joey Klein Koerkamp 37 NED ITOC
Herman van Luijn 21 NED Klimcentrum Bjoeks
Idse de Boer 27 NED North Bound Climbing
Jesse Honkoop 39 NED Team Mountain Network
Koen Buchmeyer 31 NED
Armen Shamelian 29 NED Sterk
Tom Muskens 20 NED Team Neoliet
Paul Flintrop 28 NED Team Neoliet
Jens de Louw 36 NED Team Mountain Network
Leto Cavé 34 NED Team Mountain Network
Thijs Pieters 38 NED Team Neoliet
Nigel Armino 32 NED
Simon Jamnig 26 AUT
Fokke Wiersma 42 NED BananaBenders
Tom Reuvers 43 NED NIJSAC
Karsten Roelofs 44 NED TSAC
Koen Vromans 45 NED Team Mountain Network

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 24

# Name Bib number Nat. Team
1 Nigel Armino 32 NED
2 Luuk Spaargaren 24 NED Team Mountain Network
3 Jesse Honkoop 39 NED Team Mountain Network
4 Michiel Hennevelt 33 NED
5 Armen Shamelian 29 NED Sterk
6 Thijs Pieters 38 NED Team Neoliet
7 Herman van Luijn 21 NED Klimcentrum Bjoeks
8 Tom Muskens 20 NED Team Neoliet
9 Idse de Boer 27 NED North Bound Climbing
10 Simon Jamnig 26 AUT
11 Jochem Kissels 23 NED TOC Limburg
12 Paul Flintrop 28 NED Team Neoliet
13 Casper Lensselink 30 NED North Bound Climbing
14 Leto Cavé 34 NED Team Mountain Network
15 Sander Jansma 41 NED Klimcentrum Bjoeks
16 Jens de Louw 36 NED Team Mountain Network
17 Bram van Kasteren 22 NED
18 Karsten Roelofs 44 NED TSAC
19 Koen Vromans 45 NED Team Mountain Network
20 Koen Buchmeyer 31 NED
21 Joey Klein Koerkamp 37 NED ITOC
22 Tom Reuvers 43 NED NIJSAC
23 Lucas Bérail 35 FRA GSAC
24 Fokke Wiersma 42 NED BananaBenders
# Name Bib number Nat. Team
1 Nigel Armino 32 NED
2 Luuk Spaargaren 24 NED Team Mountain Network
3 Jesse Honkoop 39 NED Team Mountain Network
4 Michiel Hennevelt 33 NED
5 Armen Shamelian 29 NED Sterk
6 Thijs Pieters 38 NED Team Neoliet
7 Herman van Luijn 21 NED Klimcentrum Bjoeks
8 Tom Muskens 20 NED Team Neoliet
9 Idse de Boer 27 NED North Bound Climbing
10 Simon Jamnig 26 AUT
11 Jochem Kissels 23 NED TOC Limburg
12 Paul Flintrop 28 NED Team Neoliet
13 Casper Lensselink 30 NED North Bound Climbing
14 Leto Cavé 34 NED Team Mountain Network
15 Sander Jansma 41 NED Klimcentrum Bjoeks
16 Jens de Louw 36 NED Team Mountain Network
17 Bram van Kasteren 22 NED
18 Karsten Roelofs 44 NED TSAC
19 Koen Vromans 45 NED Team Mountain Network
20 Koen Buchmeyer 31 NED
21 Joey Klein Koerkamp 37 NED ITOC
22 Tom Reuvers 43 NED NIJSAC
23 Lucas Bérail 35 FRA GSAC
24 Fokke Wiersma 42 NED BananaBenders
# Name Bib number Nat. Team
1 Nigel Armino 32 NED
2 Luuk Spaargaren 24 NED Team Mountain Network
3 Jesse Honkoop 39 NED Team Mountain Network
4 Michiel Hennevelt 33 NED
5 Armen Shamelian 29 NED Sterk
6 Thijs Pieters 38 NED Team Neoliet
7 Herman van Luijn 21 NED Klimcentrum Bjoeks
8 Tom Muskens 20 NED Team Neoliet
9 Idse de Boer 27 NED North Bound Climbing
10 Simon Jamnig 26 AUT
11 Jochem Kissels 23 NED TOC Limburg
12 Paul Flintrop 28 NED Team Neoliet
13 Casper Lensselink 30 NED North Bound Climbing
14 Leto Cavé 34 NED Team Mountain Network
15 Sander Jansma 41 NED Klimcentrum Bjoeks
16 Jens de Louw 36 NED Team Mountain Network
17 Bram van Kasteren 22 NED
18 Karsten Roelofs 44 NED TSAC
19 Koen Vromans 45 NED Team Mountain Network
20 Koen Buchmeyer 31 NED
21 Joey Klein Koerkamp 37 NED ITOC
22 Tom Reuvers 43 NED NIJSAC
23 Lucas Bérail 35 FRA GSAC
24 Fokke Wiersma 42 NED BananaBenders
# Name Bib number Nat. Team
1 Nigel Armino 32 NED
2 Luuk Spaargaren 24 NED Team Mountain Network
3 Jesse Honkoop 39 NED Team Mountain Network
4 Michiel Hennevelt 33 NED
5 Armen Shamelian 29 NED Sterk
6 Thijs Pieters 38 NED Team Neoliet
7 Herman van Luijn 21 NED Klimcentrum Bjoeks
8 Tom Muskens 20 NED Team Neoliet
9 Idse de Boer 27 NED North Bound Climbing
10 Simon Jamnig 26 AUT
11 Jochem Kissels 23 NED TOC Limburg
12 Paul Flintrop 28 NED Team Neoliet
13 Casper Lensselink 30 NED North Bound Climbing
14 Leto Cavé 34 NED Team Mountain Network
15 Sander Jansma 41 NED Klimcentrum Bjoeks
16 Jens de Louw 36 NED Team Mountain Network
17 Bram van Kasteren 22 NED
18 Karsten Roelofs 44 NED TSAC
19 Koen Vromans 45 NED Team Mountain Network
20 Koen Buchmeyer 31 NED
21 Joey Klein Koerkamp 37 NED ITOC
22 Tom Reuvers 43 NED NIJSAC
23 Lucas Bérail 35 FRA GSAC
24 Fokke Wiersma 42 NED BananaBenders
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 1 League. Points Team
1 Nigel Armino 32 NED Top Top Top 25 Top 100.0
2 Leto Cavé 34 NED Top Top Top 9+ 37 80.0 Team Mountain Network
3 Luuk Spaargaren 24 NED 38+ Top 31+ 23+ 26+ 65.0 Team Mountain Network
4 Michiel Hennevelt 33 NED Top Top 24+ 23+ 24 55.0
5 Jens de Louw 36 NED Top Top Top 43 14 51.0 Team Mountain Network
6 Thijs Pieters 38 NED Top Top 31+ 23+ 14 47.0 Team Neoliet
7 Jesse Honkoop 39 NED Top Top 20+ 15 43.0 Team Mountain Network
8 Simon Jamnig 26 AUT 35+ Top 19+ 24+ 40.0
9 Lucas Bérail 35 FRA 34+ Top 23+ 18 37.0 GSAC
10 Sander Jansma 41 NED 37+ Top 20+ 15+ 34.0 Klimcentrum Bjoeks
11 Idse de Boer 27 NED 38 Top 21+ 15 31.0 North Bound Climbing
12 Jochem Kissels 23 NED 35 Top 31+ 9+ 28.0 TOC Limburg
13 Armen Shamelian 29 NED 37 Top 29+ 9+ 26.0 Sterk
14 Koen Vromans 45 NED 34+ Top 20+ 15 24.0 Team Mountain Network
15 Paul Flintrop 28 NED 27+ Top 19+ 15+ 22.0 Team Neoliet
16 Karsten Roelofs 44 NED 28+ Top 19+ 14+ 20.0 TSAC
17 Casper Lensselink 30 NED 29+ Top 5+ 14+ 18.0 North Bound Climbing
18 Joey Klein Koerkamp 37 NED 23+ Top 19+ 14 16.0 ITOC
19 Koen Buchmeyer 31 NED 25 30 19+ 15 14.0
20 Fokke Wiersma 42 NED 26+ 27 19+ 9+ 12.0 BananaBenders
21 Herman van Luijn 21 NED 19+ 27+ 14+ 13 10.0 Klimcentrum Bjoeks
22 Bram van Kasteren 22 NED 1+ 36+ 19+ 9+ 9.0
23 Tom Muskens 20 NED 19+ 27 14+ 11 8.0 Team Neoliet
24 Tom Reuvers 43 NED 13+ 20 10+ 9+ 7.0 NIJSAC