Lead 3 , Sun, 02 Oct 2022 11:00:00 +0200, MN Amsterdam

Discipline: Lead
League: LEAD 2022
Status: Started
Description:
LET OP! Wedstrijd op zondag i.p.v. zaterdag.
De wedstrijd bestaat uit een kwalificatieronde met vier flash voorklim routes en een on-sight finale route.

Voorlopige tijdschema:
10:00 uur Aanmelding open
11:00 uur Aanmelding gesloten
11:30 uur Start kwalificatie ronde
16:24 uur Einde kwalificatie ronde
16:30 uur Sluiting isolatie finalisten
16:45 uur Presentatie + inlezen
17:00 uur Start Finale
18:00 uur Einde Finale + prijsuitreiking

Het gedetailleerder tijdschema kun je hier vinden. Deelnemers ontvangen geen email meer voorafgaande aan de wedstrijd.
De kwalificatie video's staan online op het YouTube kanaal van de Nationale Competitie. Wil je direct op de hoogte gehouden worden abonneer je op het kanaal en zet de notificatie aan.

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
- Het ABNK van toepassing is.
- Het IFSC reglement van 2022 is van toepassing.

Lijkt het je leuk om de wedstrijdsport te ondersteunen? Wordt wedstrijdzekeraar, de NKBV organiseert op verschillende data workshops. Meer info is hier te vinden: https://nkbv.nl/academie/agenda/14142
Vragen of intresse? Stuur een mail naar opleidingen@nkbv.nl

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €17,50,- en dient bij inschrijving betaald te worden middels een online betaling.

Leeftijd: vanaf geboortejaar 2006.

Number of competitors: 16

Name Bib number Team
Klaar van den Beuken 17 Ayers Rookies
Bente Schiffeleers 6 TOC Limburg
Amber Schiffeleers 12 TOC Limburg
Lynn van der Meer 8 Team Neoliet
Marrit Elsinga 7 Team Mountain Network
Doenja Sinke 13 Kei Boulderhal
Sanne Gijselman 16 Team Neoliet
Hilde Leemburg 2 Klimcentrum Bjoeks
Femke de Rijk 4 Klimcentrum Bjoeks
Manon Boereboom 15
Demi Veldhuizen 10 Team Mountain Network
Edith Savenije 1 Kei Boulderhal
Anon4350 - -
Anon4356 - -
Ellen Timmer 11 North Bound Climbing
Marianne van der Steen 14

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 16

Time (Indicative) # Name Bib number Team
11:30 1 Edith Savenije 1 Kei Boulderhal
11:36 2 Hilde Leemburg 2 Klimcentrum Bjoeks
11:42 3 Anon4350 - -
11:48 4 Femke de Rijk 4 Klimcentrum Bjoeks
11:54 5 Bente Schiffeleers 6 TOC Limburg
12:00 6 Marrit Elsinga 7 Team Mountain Network
12:06 7 Lynn van der Meer 8 Team Neoliet
12:12 8 Anon4356 - -
12:18 9 Demi Veldhuizen 10 Team Mountain Network
12:24 10 Ellen Timmer 11 North Bound Climbing
12:30 11 Amber Schiffeleers 12 TOC Limburg
12:36 12 Doenja Sinke 13 Kei Boulderhal
12:42 13 Marianne van der Steen 14
12:48 14 Manon Boereboom 15
12:54 15 Sanne Gijselman 16 Team Neoliet
13:00 16 Klaar van den Beuken 17 Ayers Rookies
Time (Indicative) # Name Bib number Team
12:12 1 Hilde Leemburg 2 Klimcentrum Bjoeks
12:18 2 Anon4350 - -
12:24 3 Femke de Rijk 4 Klimcentrum Bjoeks
12:30 4 Bente Schiffeleers 6 TOC Limburg
12:36 5 Marrit Elsinga 7 Team Mountain Network
12:42 6 Edith Savenije 1 Kei Boulderhal
12:48 7 Lynn van der Meer 8 Team Neoliet
12:54 8 Anon4356 - -
13:00 9 Demi Veldhuizen 10 Team Mountain Network
13:06 10 Ellen Timmer 11 North Bound Climbing
13:12 11 Amber Schiffeleers 12 TOC Limburg
13:18 12 Doenja Sinke 13 Kei Boulderhal
13:24 13 Marianne van der Steen 14
13:30 14 Manon Boereboom 15
13:36 15 Sanne Gijselman 16 Team Neoliet
13:42 16 Klaar van den Beuken 17 Ayers Rookies
Time (Indicative) # Name Bib number Team
13:30 1 Anon4350 - -
13:36 2 Femke de Rijk 4 Klimcentrum Bjoeks
13:42 3 Bente Schiffeleers 6 TOC Limburg
13:48 4 Marrit Elsinga 7 Team Mountain Network
13:54 5 Edith Savenije 1 Kei Boulderhal
14:00 6 Hilde Leemburg 2 Klimcentrum Bjoeks
14:06 7 Lynn van der Meer 8 Team Neoliet
14:12 8 Anon4356 - -
14:18 9 Demi Veldhuizen 10 Team Mountain Network
14:24 10 Ellen Timmer 11 North Bound Climbing
14:30 11 Amber Schiffeleers 12 TOC Limburg
14:36 12 Doenja Sinke 13 Kei Boulderhal
14:42 13 Marianne van der Steen 14
14:48 14 Manon Boereboom 15
14:54 15 Sanne Gijselman 16 Team Neoliet
15:00 16 Klaar van den Beuken 17 Ayers Rookies
Time (Indicative) # Name Bib number Team
14:24 1 Femke de Rijk 4 Klimcentrum Bjoeks
14:30 2 Bente Schiffeleers 6 TOC Limburg
14:36 3 Marrit Elsinga 7 Team Mountain Network
14:42 4 Edith Savenije 1 Kei Boulderhal
14:48 5 Hilde Leemburg 2 Klimcentrum Bjoeks
14:54 6 Anon4350 - -
15:00 7 Lynn van der Meer 8 Team Neoliet
15:06 8 Anon4356 - -
15:12 9 Demi Veldhuizen 10 Team Mountain Network
15:18 10 Ellen Timmer 11 North Bound Climbing
15:24 11 Amber Schiffeleers 12 TOC Limburg
15:30 12 Doenja Sinke 13 Kei Boulderhal
15:36 13 Marianne van der Steen 14
15:42 14 Manon Boereboom 15
15:48 15 Sanne Gijselman 16 Team Neoliet
15:54 16 Klaar van den Beuken 17 Ayers Rookies
# Name Bib number 1 2 3 4 1 League. Points Team
1 Lynn van der Meer 8 Top Top 40+ 100.0 Team Neoliet
2 Bente Schiffeleers 6 Top 23 14 21 80.0 TOC Limburg
3 Amber Schiffeleers 12 Top Top 24+ 60.0 TOC Limburg
3 Doenja Sinke 13 Top Top 24+ 60.0 Kei Boulderhal
5 Femke de Rijk 4 Top 27 13+ 20+ 51.0 Klimcentrum Bjoeks
6 Ellen Timmer 11 Top 25+ 24 47.0 North Bound Climbing
7 Klaar van den Beuken 17 Top Top 43.0 Ayers Rookies
8 Edith Savenije 1 Top 22+ 13+ 40.0 Kei Boulderhal
9 Manon Boereboom 15 Top 26+ 37.0
10 Marianne van der Steen 14 Top 26 34.0
11 Demi Veldhuizen 10 Top 13+ 13 31.0 Team Mountain Network
12 Sanne Gijselman 16 Top 22 28.0 Team Neoliet
13 Hilde Leemburg 2 19+ 7 13+ 26.0 Klimcentrum Bjoeks
14 Anon4350 - 17 11 13 24.0 -
15 Marrit Elsinga 7 16+ 8 12+ 22.0 Team Mountain Network
16 Anon4356 - 11+ 10 7+ 20.0 -

Number of competitors: 25

Name Bib number Nat. Team Rem
Teun Knotnerus 40 NED
Mischa Radt 31 NED Team Mountain Network
Michiel Hennevelt 22 NED
Jens de Louw 42 NED Team Mountain Network
Sander Jansma 30 NED Klimcentrum Bjoeks
Jesse Honkoop 39 NED Team Mountain Network
Tom Muskens 37 NED Team Neoliet
Maurice Koot 44 NED
Paul Flintrop 26 NED Team Neoliet
Thijs Pieters 25 NED Team Neoliet
Armen Shamelian 35 NED Sterk
Arno Luypaert 27 BEL Bleau Climbing Team
Herman van Luijn 38 NED Klimcentrum Bjoeks
Jochem Kissels 24 NED TOC Limburg
Paul Brand 28 NED
Boris van Asselt 20 NED Team Kids From The Block
Mark Brand 43 NED Team Mountain Network
Jesper Landman 41 NED Team Neoliet
Voeslav Savelev 34 RUS Team Mountain Network
Tom Reuvers 21 NED NIJSAC
Bjarne Blok 29 NED
Brend English 23 NED
Idse de Boer 36 NED North Bound Climbing
Mark Shutko 33 UKR
Luuk Spaargaren 32 NED Team Mountain Network Disp

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 25

Time (Indicative) # Name Bib number Nat. Team
11:30 1 Boris van Asselt 20 NED Team Kids From The Block
11:36 2 Tom Reuvers 21 NED NIJSAC
11:42 3 Michiel Hennevelt 22 NED
11:48 4 Brend English 23 NED
11:54 5 Jochem Kissels 24 NED TOC Limburg
12:00 6 Thijs Pieters 25 NED Team Neoliet
12:06 7 Paul Flintrop 26 NED Team Neoliet
12:12 8 Arno Luypaert 27 BEL Bleau Climbing Team
12:18 9 Paul Brand 28 NED
12:24 10 Bjarne Blok 29 NED
12:30 11 Sander Jansma 30 NED Klimcentrum Bjoeks
12:36 12 Mischa Radt 31 NED Team Mountain Network
12:42 13 Luuk Spaargaren 32 NED Team Mountain Network
12:48 14 Mark Shutko 33 UKR
12:54 15 Voeslav Savelev 34 RUS Team Mountain Network
13:00 16 Armen Shamelian 35 NED Sterk
13:06 17 Idse de Boer 36 NED North Bound Climbing
13:12 18 Tom Muskens 37 NED Team Neoliet
13:18 19 Herman van Luijn 38 NED Klimcentrum Bjoeks
13:24 20 Jesse Honkoop 39 NED Team Mountain Network
13:30 21 Teun Knotnerus 40 NED
13:36 22 Jesper Landman 41 NED Team Neoliet
13:42 23 Jens de Louw 42 NED Team Mountain Network
13:48 24 Mark Brand 43 NED Team Mountain Network
13:54 25 Maurice Koot 44 NED
Time (Indicative) # Name Bib number Nat. Team
12:12 1 Tom Reuvers 21 NED NIJSAC
12:18 2 Michiel Hennevelt 22 NED
12:24 3 Brend English 23 NED
12:30 4 Jochem Kissels 24 NED TOC Limburg
12:36 5 Thijs Pieters 25 NED Team Neoliet
12:42 6 Paul Flintrop 26 NED Team Neoliet
12:48 7 Arno Luypaert 27 BEL Bleau Climbing Team
12:54 8 Paul Brand 28 NED
13:00 9 Bjarne Blok 29 NED
13:06 10 Sander Jansma 30 NED Klimcentrum Bjoeks
13:12 11 Boris van Asselt 20 NED Team Kids From The Block
13:18 12 Mischa Radt 31 NED Team Mountain Network
13:24 13 Luuk Spaargaren 32 NED Team Mountain Network
13:30 14 Mark Shutko 33 UKR
13:36 15 Voeslav Savelev 34 RUS Team Mountain Network
13:42 16 Armen Shamelian 35 NED Sterk
13:48 17 Idse de Boer 36 NED North Bound Climbing
13:54 18 Tom Muskens 37 NED Team Neoliet
14:00 19 Herman van Luijn 38 NED Klimcentrum Bjoeks
14:06 20 Jesse Honkoop 39 NED Team Mountain Network
14:12 21 Teun Knotnerus 40 NED
14:18 22 Jesper Landman 41 NED Team Neoliet
14:24 23 Jens de Louw 42 NED Team Mountain Network
14:30 24 Mark Brand 43 NED Team Mountain Network
14:36 25 Maurice Koot 44 NED
Time (Indicative) # Name Bib number Nat. Team
12:54 1 Michiel Hennevelt 22 NED
13:00 2 Brend English 23 NED
13:06 3 Jochem Kissels 24 NED TOC Limburg
13:12 4 Thijs Pieters 25 NED Team Neoliet
13:18 5 Paul Flintrop 26 NED Team Neoliet
13:24 6 Arno Luypaert 27 BEL Bleau Climbing Team
13:30 7 Paul Brand 28 NED
13:36 8 Bjarne Blok 29 NED
13:42 9 Sander Jansma 30 NED Klimcentrum Bjoeks
13:48 10 Boris van Asselt 20 NED Team Kids From The Block
13:54 11 Tom Reuvers 21 NED NIJSAC
14:00 12 Mischa Radt 31 NED Team Mountain Network
14:06 13 Luuk Spaargaren 32 NED Team Mountain Network
14:12 14 Mark Shutko 33 UKR
14:18 15 Voeslav Savelev 34 RUS Team Mountain Network
14:24 16 Armen Shamelian 35 NED Sterk
14:30 17 Idse de Boer 36 NED North Bound Climbing
14:36 18 Tom Muskens 37 NED Team Neoliet
14:42 19 Herman van Luijn 38 NED Klimcentrum Bjoeks
14:48 20 Jesse Honkoop 39 NED Team Mountain Network
14:54 21 Teun Knotnerus 40 NED
15:00 22 Jesper Landman 41 NED Team Neoliet
15:06 23 Jens de Louw 42 NED Team Mountain Network
15:12 24 Mark Brand 43 NED Team Mountain Network
15:18 25 Maurice Koot 44 NED
Time (Indicative) # Name Bib number Nat. Team
13:36 1 Brend English 23 NED
13:42 2 Jochem Kissels 24 NED TOC Limburg
13:48 3 Thijs Pieters 25 NED Team Neoliet
13:54 4 Paul Flintrop 26 NED Team Neoliet
14:00 5 Arno Luypaert 27 BEL Bleau Climbing Team
14:06 6 Paul Brand 28 NED
14:12 7 Bjarne Blok 29 NED
14:18 8 Sander Jansma 30 NED Klimcentrum Bjoeks
14:24 9 Boris van Asselt 20 NED Team Kids From The Block
14:30 10 Tom Reuvers 21 NED NIJSAC
14:36 11 Michiel Hennevelt 22 NED
14:42 12 Mischa Radt 31 NED Team Mountain Network
14:48 13 Luuk Spaargaren 32 NED Team Mountain Network
14:54 14 Mark Shutko 33 UKR
15:00 15 Voeslav Savelev 34 RUS Team Mountain Network
15:06 16 Armen Shamelian 35 NED Sterk
15:12 17 Idse de Boer 36 NED North Bound Climbing
15:18 18 Tom Muskens 37 NED Team Neoliet
15:24 19 Herman van Luijn 38 NED Klimcentrum Bjoeks
15:30 20 Jesse Honkoop 39 NED Team Mountain Network
15:36 21 Teun Knotnerus 40 NED
15:42 22 Jesper Landman 41 NED Team Neoliet
15:48 23 Jens de Louw 42 NED Team Mountain Network
15:54 24 Mark Brand 43 NED Team Mountain Network
16:00 25 Maurice Koot 44 NED
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 1 League. Points Team
1 Paul Brand 28 NED Top 29+ Top 31+ 100.0
2 Mischa Radt 31 NED Top 28 Top 32+ 80.0 Team Mountain Network
3 Arno Luypaert 27 BEL Top 29+ Top 25+ 65.0 Bleau Climbing Team
4 Luuk Spaargaren 32 NED 28+ 28+ Top 26+ 55.0 Team Mountain Network
5 Mark Brand 43 NED Top Top 51.0 Team Mountain Network
6 Michiel Hennevelt 22 NED 27+ 26+ Top 16+ 47.0
7 Thijs Pieters 25 NED 31 17 Top 17+ 43.0 Team Neoliet
8 Jens de Louw 42 NED Top 28+ 40.0 Team Mountain Network
9 Boris van Asselt 20 NED 28+ 21+ 28+ 14+ 37.0 Team Kids From The Block
10 Jochem Kissels 24 NED 24+ 18 29 19+ 34.0 TOC Limburg
11 Armen Shamelian 35 NED 33 19+ 28+ 31.0 Sterk
12 Mark Shutko 33 UKR 25+ 18 28+ 28.0
13 Sander Jansma 30 NED 14+ 18+ 25 14+ 26.0 Klimcentrum Bjoeks
14 Idse de Boer 36 NED 25+ 17+ 25+ 24.0 North Bound Climbing
15 Paul Flintrop 26 NED 23+ 14+ 24 14+ 22.0 Team Neoliet
16 Voeslav Savelev 34 RUS 24+ 12 31+ 20.0 Team Mountain Network
17 Brend English 23 NED 21 16 24 14 18.0
18 Jesper Landman 41 NED 26+ 15+ 16.0 Team Neoliet
19 Jesse Honkoop 39 NED 25 17+ 14.0 Team Mountain Network
20 Bjarne Blok 29 NED 17 10 18 7 12.0
21 Herman van Luijn 38 NED 16 12+ 23 10.0 Klimcentrum Bjoeks
22 Tom Reuvers 21 NED 14+ 10 18 6 9.0 NIJSAC
23 Teun Knotnerus 40 NED 24+ 12 8.0
24 Tom Muskens 37 NED 17+ 10+ 22+ 7.0 Team Neoliet
25 Maurice Koot 44 NED 21+ 12+ 6.0