Jeugd Lead 2 JAB, Sat, 18 Jun 2022 10:30:00 +0200, IVY climbing, Sittard

Discipline: Lead
League: JEUGD LEAD JAB 2022
Status: Registration closed
Description:

Verkeerssituatie gewijzigd:

In verband met de vervanging van een verkeersregelinstallatie is er in Sittard een kruispunt afgesloten op een van de toegangswegen vanaf de A2. Neem daarom op de A2 afslag 48 - Urmond en niet afslag 47 Born.

De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit twee flash kwalificatieroutes en één onsight finaleroute. Wedstrijdroutes kunnen tussen verschillende wedstrijdcategorieën gecombineerd worden.
Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 2003 en 2004], Jeugd A [2005 en 2006] en Jeugd B [2007 en 2008].

Algemeen:
09:00 uur Klimhal open
10:30 uur Start kwalificaties
15:00 uur Einde kwalificaties
15:15 uur Isolatie gesloten
15:30 uur Inlezen
15:45 uur Start finale
17:33 uur Eind finale + prijsuitreiking

Jeugd A + Jongens B:
10:00 uur Sluiting aanmelding 
10:30 uur Start kwalificatie route 1
11:12 uur Start kwalificatie route 2

Meisjes Junioren:
11:00 uur Sluiting aanmelding 
12:00 uur Start kwalificatie route 1
12:42 uur Start kwalificatie route 2

Jongens Junioren:
12:15 uur Sluiting aanmelding
13:12 uur Start kwalificatie route 1
13:54 uur Start kwalificatie route 2

Meisjes B:
12:30 uur Sluiting aanmelding 
12:48 uur Start kwalificatie route 1
13:30 uur Start kwalificatie route 2

Finale:
15:15 uur Isolatie gesloten
15:30 uur Inlezen
15:45 uur Start Finale
17:30 uur  Einde Finale + Prijsuitreiking

Klik op deze link voor het gedetailleerde tijdschema. Zoals beschreven in het ABNK wordt er geen deelnemer informatiemail meer verstuurd.

Let op! De individuele starttijden zijn richttijden. Je hebt recht op 30min rustpauze tussen de twee routes. Houd de deelnemer voor je goed in de gaten zodat je niet te laat bent om te starten.
De demo video's komen uiterlijk vrijdag online op de NKBV Nationale Competitie Youtube pagina. Wil je een melding ontvangen zodra de video's zijn geüpload? Abonneer je hiervoor op het kanaal en stel de notificatie in.

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
- Het ABNK van toepassing is.
- Het IFSC reglement van 2022 is van toepassing.

Lijkt het je leuk om de wedstrijdsport te ondersteunen? Wordt wedstrijdzekeraar, de NKBV organiseert op verschillende data workshops. Meer info is hier te vinden: https://nkbv.nl/academie/agenda/14142
Vragen of intresse? Stuur een mail naar opleidingen@nkbv.nl

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €17,50,- en dient bij inschrijving betaald te worden middels een online betaling.

Number of competitors: 8

Name Bib number Team
Klaar van den Beuken 106 Ayers Rookies
Demi Veldhuizen 101 Team Mountain Network
Alea de Munnik 105 Team Neoliet
Bjork de Munnik 107 Team Neoliet
Suzanne Willemsen 100 Team Mountain Network
Sanne Gijselman 104 Team Neoliet
Amber Schiffeleers 102 TOC Limburg
Myrthe van de Pol 103 Ayers Rookies

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 8

# Name Bib number Team
1 Myrthe van de Pol 103 Ayers Rookies
2 Sanne Gijselman 104 Team Neoliet
3 Demi Veldhuizen 101 Team Mountain Network
4 Suzanne Willemsen 100 Team Mountain Network
5 Alea de Munnik 105 Team Neoliet
6 Bjork de Munnik 107 Team Neoliet
7 Amber Schiffeleers 102 TOC Limburg
8 Klaar van den Beuken 106 Ayers Rookies
# Name Bib number Team
1 Myrthe van de Pol 103 Ayers Rookies
2 Sanne Gijselman 104 Team Neoliet
3 Demi Veldhuizen 101 Team Mountain Network
4 Suzanne Willemsen 100 Team Mountain Network
5 Alea de Munnik 105 Team Neoliet
6 Bjork de Munnik 107 Team Neoliet
7 Amber Schiffeleers 102 TOC Limburg
8 Klaar van den Beuken 106 Ayers Rookies
# Name Bib number 1 2 1 League. Points Team
1 Amber Schiffeleers 102 Top 39+ 53+ 100.0 TOC Limburg
2 Sanne Gijselman 104 42+ 18+ 38+ 80.0 Team Neoliet
3 Myrthe van de Pol 103 17+ 28+ 38 65.0 Ayers Rookies
4 Klaar van den Beuken 106 26 28 37+ 55.0 Ayers Rookies
5 Demi Veldhuizen 101 26 25 26 51.0 Team Mountain Network
6 Suzanne Willemsen 100 26 13+ 25 47.0 Team Mountain Network
7 Alea de Munnik 105 25+ 13+ 43.0 Team Neoliet
8 Bjork de Munnik 107 16 13+ 40.0 Team Neoliet

Number of competitors: 12

Name Bib number Nat. Team
Bente Schiffeleers 311 NED TOC Limburg
Liz Buur 302 NED Ayers Rookies
Anon2276 - - -
Zoeteke Vliek 309 NED Climb Up
Inge Heine 300 NED Ayers Rookies
Sien Meus 305 NED Team Mountain Network
Geesje Elzinga 303 NED Team Mountain Network
Julie de Vlieger 310 NED Team Neoliet
Doenja Sinke 304 NED Kei Boulderhal
Emma Pinckers 306 NED TOC Limburg
Mila van den Brink 307 NED GRIP Nijmegen
Jeanne Kreusch 308 BEL Maniak Competition Team

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 12

# Name Bib number Nat. Team
1 Julie de Vlieger 310 NED Team Neoliet
2 Sien Meus 305 NED Team Mountain Network
3 Inge Heine 300 NED Ayers Rookies
4 Doenja Sinke 304 NED Kei Boulderhal
5 Mila van den Brink 307 NED GRIP Nijmegen
6 Geesje Elzinga 303 NED Team Mountain Network
7 Anon2276 - - -
8 Liz Buur 302 NED Ayers Rookies
9 Bente Schiffeleers 311 NED TOC Limburg
10 Jeanne Kreusch 308 BEL Maniak Competition Team
11 Emma Pinckers 306 NED TOC Limburg
12 Zoeteke Vliek 309 NED Climb Up
# Name Bib number Nat. Team
1 Julie de Vlieger 310 NED Team Neoliet
2 Sien Meus 305 NED Team Mountain Network
3 Inge Heine 300 NED Ayers Rookies
4 Doenja Sinke 304 NED Kei Boulderhal
5 Mila van den Brink 307 NED GRIP Nijmegen
6 Geesje Elzinga 303 NED Team Mountain Network
7 Anon2276 - - -
8 Liz Buur 302 NED Ayers Rookies
9 Bente Schiffeleers 311 NED TOC Limburg
10 Jeanne Kreusch 308 BEL Maniak Competition Team
11 Emma Pinckers 306 NED TOC Limburg
12 Zoeteke Vliek 309 NED Climb Up
# Name Bib number Nat. 1 2 1 League. Points Team
1 Doenja Sinke 304 NED 49 28 41+ 100.0 Kei Boulderhal
2 Jeanne Kreusch 308 BEL Top 25 38+ 80.0 Maniak Competition Team
3 Bente Schiffeleers 311 NED 26 30+ 33+ 65.0 TOC Limburg
4 Liz Buur 302 NED 41+ 13+ 28 55.0 Ayers Rookies
5 Sien Meus 305 NED 35+ 27+ 27 51.0 Team Mountain Network
6 Zoeteke Vliek 309 NED 34 24 26+ 47.0 Climb Up
7 Anon2276 - - 26 13+ 40.0 -
7 Inge Heine 300 NED 26 13+ 40.0 Ayers Rookies
7 Julie de Vlieger 310 NED 26 13+ 40.0 Team Neoliet
10 Mila van den Brink 307 NED 20+ 13+ 34.0 GRIP Nijmegen
11 Geesje Elzinga 303 NED 17 10 31.0 Team Mountain Network
12 Emma Pinckers 306 NED 15 4 28.0 TOC Limburg

Number of competitors: 12

Name Bib number Team
Femke de Vuijst 501 Team Mountain Network
Yara Meye 511 Climb Up
Mirre Wijnen 507 Team Neoliet
Anon2681 - -
Jaden Tjon 510 Team Neoliet
Tessa Robichon 502 Team Mountain Network
Merel Pasman 500 Team Mountain Network
Bibi Hamers 508
Aimée Hof 504 Top Climbing Twente
Esmee Bonsen 506 TOC Limburg
Yara van Haasteren 505 GRIP Nijmegen
Anon3074 - -

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 12

# Name Bib number Team
1 Aimée Hof 504 Top Climbing Twente
2 Yara van Haasteren 505 GRIP Nijmegen
3 Mirre Wijnen 507 Team Neoliet
4 Jaden Tjon 510 Team Neoliet
5 Femke de Vuijst 501 Team Mountain Network
6 Anon3074 - -
7 Bibi Hamers 508
8 Tessa Robichon 502 Team Mountain Network
9 Yara Meye 511 Climb Up
10 Esmee Bonsen 506 TOC Limburg
11 Anon2681 - -
12 Merel Pasman 500 Team Mountain Network
# Name Bib number Team
1 Aimée Hof 504 Top Climbing Twente
2 Yara van Haasteren 505 GRIP Nijmegen
3 Mirre Wijnen 507 Team Neoliet
4 Jaden Tjon 510 Team Neoliet
5 Femke de Vuijst 501 Team Mountain Network
6 Anon3074 - -
7 Bibi Hamers 508
8 Tessa Robichon 502 Team Mountain Network
9 Yara Meye 511 Climb Up
10 Esmee Bonsen 506 TOC Limburg
11 Anon2681 - -
12 Merel Pasman 500 Team Mountain Network
# Name Bib number 1 2 1 League. Points Team
1 Bibi Hamers 508 Top Top Top 100.0
2 Tessa Robichon 502 Top Top 47 80.0 Team Mountain Network
3 Esmee Bonsen 506 Top 24+ 45 65.0 TOC Limburg
4 Yara Meye 511 Top Top 44 55.0 Climb Up
5 Mirre Wijnen 507 26 12+ 26+ 51.0 Team Neoliet
6 Merel Pasman 500 22+ 11+ 24 47.0 Team Mountain Network
7 Anon2681 - 17 13 43.0 -
8 Jaden Tjon 510 15 21+ 40.0 Team Neoliet
9 Anon3074 - 19 10 37.0 -
10 Femke de Vuijst 501 19+ 8+ 34.0 Team Mountain Network
11 Aimée Hof 504 17 8+ 31.0 Top Climbing Twente
12 Yara van Haasteren 505 15+ 6+ 28.0 GRIP Nijmegen

Number of competitors: 10

Name Bib number Team
Youri van der Stap 202 Team Delfts Bleau
Julian Schenkel 208 Team Mountain Network
Gijs Kieboom 203 Climb Up
Johannes Meiners 201 Team Mountain Network
David Klos 206 Top Climbing Twente
Reitze Jonkman 204 Team Mountain Network
Merijn Langkamp 205 GRIP Nijmegen
Tom Crouwel 200 Climb Up
Roman Schaekers 207 Climb Up
Micha Jenniskens 209 Climb Up

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 10

# Name Bib number Team
1 Merijn Langkamp 205 GRIP Nijmegen
2 Julian Schenkel 208 Team Mountain Network
3 Reitze Jonkman 204 Team Mountain Network
4 Micha Jenniskens 209 Climb Up
5 David Klos 206 Top Climbing Twente
6 Gijs Kieboom 203 Climb Up
7 Johannes Meiners 201 Team Mountain Network
8 Youri van der Stap 202 Team Delfts Bleau
9 Tom Crouwel 200 Climb Up
10 Roman Schaekers 207 Climb Up
# Name Bib number Team
1 Merijn Langkamp 205 GRIP Nijmegen
2 Julian Schenkel 208 Team Mountain Network
3 Reitze Jonkman 204 Team Mountain Network
4 Micha Jenniskens 209 Climb Up
5 David Klos 206 Top Climbing Twente
6 Gijs Kieboom 203 Climb Up
7 Johannes Meiners 201 Team Mountain Network
8 Youri van der Stap 202 Team Delfts Bleau
9 Tom Crouwel 200 Climb Up
10 Roman Schaekers 207 Climb Up
# Name Bib number 1 2 1 League. Points Team
1 Gijs Kieboom 203 Top 34 31 100.0 Climb Up
2 David Klos 206 36 29 29+ 80.0 Top Climbing Twente
3 Merijn Langkamp 205 33+ 26 29+ 65.0 GRIP Nijmegen
4 Youri van der Stap 202 Top 27 24 55.0 Team Delfts Bleau
5 Micha Jenniskens 209 26 21 19+ 51.0 Climb Up
6 Roman Schaekers 207 23+ 20 15+ 47.0 Climb Up
7 Tom Crouwel 200 20+ 20+ 43.0 Climb Up
8 Reitze Jonkman 204 21 20 40.0 Team Mountain Network
9 Johannes Meiners 201 19 19+ 37.0 Team Mountain Network
10 Julian Schenkel 208 15+ 17 34.0 Team Mountain Network

Number of competitors: 23

Name Bib number Nat. Team
Siem Ploeg 418 NED Boulderhal de Campus
Merijn de Baar 423 NED Team Neoliet
Jochem Kissels 411 NED TOC Limburg
Quinn Klaassen 414 NED Team Mountain Network
Bram Ockeloen 403 NED Team Neoliet
Jesse van den Hoek 415 NED Team Mountain Network
Voeslav Savelev 406 RUS Team Mountain Network
Anon2880 - - -
Stijn van Utteren 401 NED De Broekerberg
Thijs Pieters 421 NED Team Neoliet
Quintin Hameleers 407 NED TOC Limburg
Laurent Neuser 405 LUX
Steef Broeder 419 NED GRIP Nijmegen
Jesse Honkoop 412 NED Team Mountain Network
Bram Luppens 408 NED Team Mountain Network
Ties Verhoeven 420 NED Team Neoliet
Nout Zanders 404 NED Climb Up
Jesper Landman 410 NED Team Neoliet
Dinant Betsch 400 NED Team Neoliet
Boris van Asselt 417 NED Team Kids From The Block
Simon Jamnig 416 AUT
Jayden Stekelenburg 422 NED Climb Up
Joep Voogsgerd 409 NED Top Climbing Twente

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 23

# Name Bib number Nat. Team
1 Bram Ockeloen 403 NED Team Neoliet
2 Steef Broeder 419 NED GRIP Nijmegen
3 Nout Zanders 404 NED Climb Up
4 Simon Jamnig 416 AUT
5 Jesse Honkoop 412 NED Team Mountain Network
6 Merijn de Baar 423 NED Team Neoliet
7 Boris van Asselt 417 NED Team Kids From The Block
8 Anon2880 - - -
9 Joep Voogsgerd 409 NED Top Climbing Twente
10 Bram Luppens 408 NED Team Mountain Network
11 Jesper Landman 410 NED Team Neoliet
12 Quinn Klaassen 414 NED Team Mountain Network
13 Thijs Pieters 421 NED Team Neoliet
14 Laurent Neuser 405 LUX
15 Jesse van den Hoek 415 NED Team Mountain Network
16 Stijn van Utteren 401 NED De Broekerberg
17 Jochem Kissels 411 NED TOC Limburg
18 Voeslav Savelev 406 RUS Team Mountain Network
19 Quintin Hameleers 407 NED TOC Limburg
20 Jayden Stekelenburg 422 NED Climb Up
21 Ties Verhoeven 420 NED Team Neoliet
22 Siem Ploeg 418 NED Boulderhal de Campus
23 Dinant Betsch 400 NED Team Neoliet
# Name Bib number Nat. Team
1 Bram Ockeloen 403 NED Team Neoliet
2 Steef Broeder 419 NED GRIP Nijmegen
3 Nout Zanders 404 NED Climb Up
4 Simon Jamnig 416 AUT
5 Jesse Honkoop 412 NED Team Mountain Network
6 Merijn de Baar 423 NED Team Neoliet
7 Boris van Asselt 417 NED Team Kids From The Block
8 Anon2880 - - -
9 Joep Voogsgerd 409 NED Top Climbing Twente
10 Bram Luppens 408 NED Team Mountain Network
11 Jesper Landman 410 NED Team Neoliet
12 Quinn Klaassen 414 NED Team Mountain Network
13 Thijs Pieters 421 NED Team Neoliet
14 Laurent Neuser 405 LUX
15 Jesse van den Hoek 415 NED Team Mountain Network
16 Stijn van Utteren 401 NED De Broekerberg
17 Jochem Kissels 411 NED TOC Limburg
18 Voeslav Savelev 406 RUS Team Mountain Network
19 Quintin Hameleers 407 NED TOC Limburg
20 Jayden Stekelenburg 422 NED Climb Up
21 Ties Verhoeven 420 NED Team Neoliet
22 Siem Ploeg 418 NED Boulderhal de Campus
23 Dinant Betsch 400 NED Team Neoliet
# Name Bib number Nat. 1 2 1 League. Points Team
1 Jesse Honkoop 412 NED Top 29+ 32 100.0 Team Mountain Network
2 Jesper Landman 410 NED Top 29+ 31+ 80.0 Team Neoliet
3 Thijs Pieters 421 NED Top 34 31 65.0 Team Neoliet
4 Boris van Asselt 417 NED Top 29+ 31 55.0 Team Kids From The Block
5 Jayden Stekelenburg 422 NED Top 31+ 29+ 51.0 Climb Up
6 Simon Jamnig 416 AUT Top 28 29 47.0
7 Jochem Kissels 411 NED 34+ 26+ 43.0 TOC Limburg
8 Laurent Neuser 405 LUX 35+ 25.5 40.0
9 Merijn de Baar 423 NED 36+ 25 37.0 Team Neoliet
10 Jesse van den Hoek 415 NED 31 25 34.0 Team Mountain Network
11 Siem Ploeg 418 NED 28 25 31.0 Boulderhal de Campus
12 Ties Verhoeven 420 NED 34 23 28.0 Team Neoliet
13 Joep Voogsgerd 409 NED 28 24+ 26.0 Top Climbing Twente
14 Bram Ockeloen 403 NED 27+ 24 24.0 Team Neoliet
15 Voeslav Savelev 406 RUS 30 22 22.0 Team Mountain Network
16 Stijn van Utteren 401 NED 27+ 22+ 20.0 De Broekerberg
17 Dinant Betsch 400 NED 20+ 23+ 18.0 Team Neoliet
18 Steef Broeder 419 NED 22+ 22 16.0 GRIP Nijmegen
19 Nout Zanders 404 NED 22+ 21+ 14.0 Climb Up
20 Bram Luppens 408 NED 21 22 12.0 Team Mountain Network
21 Quintin Hameleers 407 NED 22 21 10.0 TOC Limburg
22 Quinn Klaassen 414 NED 20 21 9.0 Team Mountain Network
23 Anon2880 - - 14 12 8.0 -

Number of competitors: 19

Name Bib number Nat. Team
Raff Sprokkereef 621 NED Team Mountain Network
Yesper Kroes 610 NED Team Mountain Network
Finn van den Elst 614 NED Top Climbing Twente
Florian Schmidt 618 NED TOC Limburg
Luuk Spaargaren 620 NED Team Mountain Network
Pim Kamstra 609 NED Team Mountain Network
Aloïs Donéa 616 BEL Maniak Competition Team
Felix Kolls 600 NED Team Mountain Network
Jelle Pieters 607 NED School of Rock
Alexis Dockier 605 BEL CAB Liège /Gecko
Nathan Honkoop 619 NED Team Mountain Network
Anon2976 - - -
Casper Kilsdonk 601 NED Team Neoliet
Anon3018 - - -
Auryn Ramer 613 NED Team Mountain Network
Siebe den Breejen 603 NED Team Mountain Network
Jesse Huizenga 612 NED Team Mountain Network
Wouter van Kempen 604 NED Team Mountain Network
Anon3076 - - -

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 19

# Name Bib number Nat. Team
1 Jesse Huizenga 612 NED Team Mountain Network
2 Anon3018 - - -
3 Pim Kamstra 609 NED Team Mountain Network
4 Luuk Spaargaren 620 NED Team Mountain Network
5 Jelle Pieters 607 NED School of Rock
6 Finn van den Elst 614 NED Top Climbing Twente
7 Nathan Honkoop 619 NED Team Mountain Network
8 Anon3076 - - -
9 Yesper Kroes 610 NED Team Mountain Network
10 Siebe den Breejen 603 NED Team Mountain Network
11 Aloïs Donéa 616 BEL Maniak Competition Team
12 Florian Schmidt 618 NED TOC Limburg
13 Casper Kilsdonk 601 NED Team Neoliet
14 Auryn Ramer 613 NED Team Mountain Network
15 Wouter van Kempen 604 NED Team Mountain Network
16 Raff Sprokkereef 621 NED Team Mountain Network
17 Alexis Dockier 605 BEL CAB Liège /Gecko
18 Felix Kolls 600 NED Team Mountain Network
19 Anon2976 - - -
# Name Bib number Nat. Team
1 Jesse Huizenga 612 NED Team Mountain Network
2 Anon3018 - - -
3 Pim Kamstra 609 NED Team Mountain Network
4 Luuk Spaargaren 620 NED Team Mountain Network
5 Jelle Pieters 607 NED School of Rock
6 Finn van den Elst 614 NED Top Climbing Twente
7 Nathan Honkoop 619 NED Team Mountain Network
8 Anon3076 - - -
9 Yesper Kroes 610 NED Team Mountain Network
10 Siebe den Breejen 603 NED Team Mountain Network
11 Aloïs Donéa 616 BEL Maniak Competition Team
12 Florian Schmidt 618 NED TOC Limburg
13 Casper Kilsdonk 601 NED Team Neoliet
14 Auryn Ramer 613 NED Team Mountain Network
15 Wouter van Kempen 604 NED Team Mountain Network
16 Raff Sprokkereef 621 NED Team Mountain Network
17 Alexis Dockier 605 BEL CAB Liège /Gecko
18 Felix Kolls 600 NED Team Mountain Network
19 Anon2976 - - -
# Name Bib number Nat. 1 2 1 League. Points Team
1 Aloïs Donéa 616 BEL Top 52+ 32+ 100.0 Maniak Competition Team
2 Luuk Spaargaren 620 NED Top 53 31+ 80.0 Team Mountain Network
3 Raff Sprokkereef 621 NED 29+ 42+ 28 65.0 Team Mountain Network
4 Anon2976 - - Top 52+ 23+ 55.0 -
5 Auryn Ramer 613 NED 27+ 43 23+ 51.0 Team Mountain Network
6 Jelle Pieters 607 NED 24+ 35+ 47.0 School of Rock
7 Yesper Kroes 610 NED 22 35+ 43.0 Team Mountain Network
8 Alexis Dockier 605 BEL 15+ 35+ 40.0 CAB Liège /Gecko
9 Nathan Honkoop 619 NED 15 35+ 37.0 Team Mountain Network
10 Pim Kamstra 609 NED 19 30+ 34.0 Team Mountain Network
11 Jesse Huizenga 612 NED 15+ 27 31.0 Team Mountain Network
12 Florian Schmidt 618 NED 12 34 28.0 TOC Limburg
13 Anon3018 - - 12 30+ 26.0 -
14 Siebe den Breejen 603 NED 13+ 26 24.0 Team Mountain Network
15 Wouter van Kempen 604 NED 13+ 21 22.0 Team Mountain Network
16 Finn van den Elst 614 NED 12 24 20.0 Top Climbing Twente
17 Casper Kilsdonk 601 NED 8+ 21 18.0 Team Neoliet
18 Anon3076 - - 2+ 23+ 16.0 -
19 Felix Kolls 600 NED 8 11 14.0 Team Mountain Network

Team Results

No team results