Jeugd Lead 1 JAB, Sat, 14 May 2022 10:30:00 +0200, MN Dordrecht

Discipline: Lead
League: JEUGD LEAD JAB 2022
Status: Processed
Description:
De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit twee flash kwalificatieroutes en één onsight finaleroute. Wedstrijdroutes kunnen tussen verschillende wedstrijdcategorieën gecombineerd worden.
Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 2003 en 2004], Jeugd A [2005 en 2006] en Jeugd B [2007 en 2008].

Voorklimzekeraars gezocht: Voor deze wedstrijd zijn wij nog op zoek naar zekeraars. Ben je minimaal in het bezit van een KVB IV en wil je tijdens de wedstrijd zekeren? Stuur een mail naar wedstrijden@nkbv.nl. Je krijgt een vrijwilligersvergoeding + reiskostenvergoeding en eten/drinken.

Kwalificatie ronde:
09:00 uur Klimhal open

Jongens Junioren
10:00 uur Sluiting aanmelding
10:42 uur Start kwalificatie ronde
11:48 uur Einde kwalificatie ronde

Meisjes Junioren
12:00 uur Sluiting aanmelding
12:54 uur Start kwalificatie ronde (aansluitend op Meisjes A, tijd ter indicatie)
14:42 uur Einde kwalificatie ronde (aansluitend op Meisjes A, tijd ter indicatie)

Jongens + Meisjes A
11:30 uur Sluiting aanmelding
12:00 & 12:06 uur Start kwalificatie ronde 
13:30 uur Einde kwalificatie ronde Meisjes A
14:36 uur Einde kwalificatie ronde Jongens A

Jongens B
10:45 uur Sluiting aanmelding
11:18 uur Start kwalificatie ronde
14:06 uur Einde kwalificatie ronde

Meisjes B
10:00 uur Sluiting aanmelding
10:30 uur Start kwalificatie ronde
12:18 uue Einde kwalificatie ronde 


Finale:
14:30 uur Isolatie gesloten
15:00 uur Inlezen
15:15 uur Start Finale
17:05 uur  Einde Finale + Prijsuitreiking

Let op! De individuele starttijden zijn richttijden. Je hebt recht op 30min rustpauze tussen de twee routes. Houd de deelnemer voor je goed in de gaten zodat je niet te laat bent om te starten.
De demo video's komen uiterlijk vrijdag online op de NKBV Nationale Competitie Youtube pagina. Hier krijg je een melding van via de mail. Tevens kun je zelf ook een notificatie instellen via YouTube, abonneer je hiervoor op het kanaal en stel de notificatie in.

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
- Het ABNK van toepassing is.
- Het IFSC reglement van 2022 is van toepassing.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €17,50,- en dient bij inschrijving betaald te worden middels een online betaling.

Meisjes Junioren

Number of competitors: 10

Name Bib number Team
Lieke van Gemert 101 Team Mountain Network
Suzanne Willemsen 100 Team Mountain Network
Alea de Munnik 104 Team Neoliet
Sanne Gijselman 103 Team Neoliet
Noreen Lieftinck 105 REVOLT
Klaar van den Beuken 106 Ayers Rookies
Robin Serto 107 REVOLT
Myrthe van de Pol 108 Ayers Rookies
Edith Savenije 109 Kei Boulderhal
Bjork de Munnik 110 Team Neoliet

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 10

Time (Indicative) # Name Bib number Team
12:54 1 Sanne Gijselman 103 Team Neoliet
13:00 2 Suzanne Willemsen 100 Team Mountain Network
13:06 3 Lieke van Gemert 101 Team Mountain Network
13:12 4 Klaar van den Beuken 106 Ayers Rookies
13:18 5 Noreen Lieftinck 105 REVOLT
13:24 6 Bjork de Munnik 110 Team Neoliet
13:30 7 Robin Serto 107 REVOLT
13:36 8 Alea de Munnik 104 Team Neoliet
13:42 9 Myrthe van de Pol 108 Ayers Rookies
13:48 10 Edith Savenije 109 Kei Boulderhal
Time (Indicative) # Name Bib number Team
13:30 1 Sanne Gijselman 103 Team Neoliet
13:36 2 Suzanne Willemsen 100 Team Mountain Network
13:42 3 Lieke van Gemert 101 Team Mountain Network
13:48 4 Klaar van den Beuken 106 Ayers Rookies
13:54 5 Noreen Lieftinck 105 REVOLT
14:00 6 Bjork de Munnik 110 Team Neoliet
14:06 7 Robin Serto 107 REVOLT
14:12 8 Alea de Munnik 104 Team Neoliet
14:18 9 Myrthe van de Pol 108 Ayers Rookies
14:24 10 Edith Savenije 109 Kei Boulderhal
14-05-2022 17:01
# Name Bib number 1 2 1 League. Points Team
1 Edith Savenije 109 20 24+ 25 100.0 Kei Boulderhal
2 Klaar van den Beuken 106 18 21 23+ 80.0 Ayers Rookies
3 Lieke van Gemert 101 10 17+ 19 65.0 Team Mountain Network
4 Sanne Gijselman 103 7+ 21 17+ 55.0 Team Neoliet
5 Suzanne Willemsen 100 18 16+ 10+ 51.0 Team Mountain Network
6 Robin Serto 107 8 13+ 10 47.0 REVOLT
7 Noreen Lieftinck 105 7+ 15+ 42.0 REVOLT
7 Myrthe van de Pol 108 7+ 15+ 42.0 Ayers Rookies
9 Alea de Munnik 104 7+ 10+ 37.0 Team Neoliet
10 Bjork de Munnik 110 7+ 5+ 34.0 Team Neoliet

Number of competitors: 7

Name Bib number Team
Sien Meus 301 Team Mountain Network
Inge Heine 302 Ayers Rookies
Mila van den Brink 303 GRIP Nijmegen
Liz Buur 300 Ayers Rookies
Doenja Sinke 304 Kei Boulderhal
Julie de Vlieger 306 Team Neoliet
Norah Arnold 307 Team Mountain Network

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 7

Time (Indicative) # Name Bib number Team
12:06 1 Sien Meus 301 Team Mountain Network
12:12 2 Norah Arnold 307 Team Mountain Network
12:18 3 Doenja Sinke 304 Kei Boulderhal
12:24 4 Julie de Vlieger 306 Team Neoliet
12:30 5 Liz Buur 300 Ayers Rookies
12:36 6 Inge Heine 302 Ayers Rookies
12:42 7 Mila van den Brink 303 GRIP Nijmegen
Time (Indicative) # Name Bib number Team
12:42 1 Sien Meus 301 Team Mountain Network
12:48 2 Norah Arnold 307 Team Mountain Network
12:54 3 Doenja Sinke 304 Kei Boulderhal
13:00 4 Julie de Vlieger 306 Team Neoliet
13:06 5 Liz Buur 300 Ayers Rookies
13:12 6 Inge Heine 302 Ayers Rookies
13:18 7 Mila van den Brink 303 GRIP Nijmegen
14-05-2022 17:01
# Name Bib number 1 2 1 League. Points Team
1 Doenja Sinke 304 19+ 17+ 24+ 100.0 Kei Boulderhal
2 Liz Buur 300 7+ 16+ 24 80.0 Ayers Rookies
3 Sien Meus 301 9+ 18 20 65.0 Team Mountain Network
4 Inge Heine 302 10+ 17+ 15 55.0 Ayers Rookies
5 Mila van den Brink 303 7+ 10 11 51.0 GRIP Nijmegen
6 Norah Arnold 307 7+ 10 10 47.0 Team Mountain Network
7 Julie de Vlieger 306 7+ 5 43.0 Team Neoliet

Number of competitors: 12

Name Bib number Team
Femke de Vuijst 501 Team Mountain Network
Anon1863 - -
Mirre Wijnen 504 Team Neoliet
Merel Pasman 503 Team Mountain Network
Bibi Hamers 502
Anon2140 - -
Yara Meye 507 Climb Up
Anon2268 - -
Jaden Tjon 509 Team Neoliet
Aimée Hof 510 Top Climbing Twente
Fiene Buitinga 511 Boulderhal de Campus
Anon2387 - -

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 12

Time (Indicative) # Name Bib number Team
10:30 1 Bibi Hamers 502
10:36 2 Fiene Buitinga 511 Boulderhal de Campus
10:42 3 Femke de Vuijst 501 Team Mountain Network
10:48 4 Anon2387 - -
10:54 5 Yara Meye 507 Climb Up
11:00 6 Anon2268 - -
11:06 7 Anon2140 - -
11:12 8 Aimée Hof 510 Top Climbing Twente
11:18 9 Anon1863 - -
11:24 10 Merel Pasman 503 Team Mountain Network
11:30 11 Jaden Tjon 509 Team Neoliet
11:36 12 Mirre Wijnen 504 Team Neoliet
Time (Indicative) # Name Bib number Team
11:06 1 Bibi Hamers 502
11:12 2 Fiene Buitinga 511 Boulderhal de Campus
11:18 3 Femke de Vuijst 501 Team Mountain Network
11:24 4 Anon2387 - -
11:30 5 Yara Meye 507 Climb Up
11:36 6 Anon2268 - -
11:42 7 Anon2140 - -
11:48 8 Aimée Hof 510 Top Climbing Twente
11:54 9 Anon1863 - -
12:00 10 Merel Pasman 503 Team Mountain Network
12:06 11 Jaden Tjon 509 Team Neoliet
12:12 12 Mirre Wijnen 504 Team Neoliet
14-05-2022 17:01
# Name Bib number 1 2 1 League. Points Team
1 Bibi Hamers 502 Top Top Top 100.0
2 Yara Meye 507 35+ 35 24+ 80.0 Climb Up
3 Jaden Tjon 509 20+ 14+ 23+ 65.0 Team Neoliet
4 Mirre Wijnen 504 20+ 14+ 18+ 55.0 Team Neoliet
5 Aimée Hof 510 20+ 14+ 17+ 51.0 Top Climbing Twente
6 Anon1863 - 20+ 14+ 14 47.0 -
7 Fiene Buitinga 511 20+ 12+ 43.0 Boulderhal de Campus
8 Anon2387 - 20+ 12 40.0 -
9 Merel Pasman 503 20+ 11 37.0 Team Mountain Network
10 Femke de Vuijst 501 7 13+ 34.0 Team Mountain Network
11 Anon2140 - 20 12+ 31.0 -
12 Anon2268 - 7 8+ 28.0 -

Jongens Junioren

Number of competitors: 5

Name Bib number Team
Ynze Visser 201
Youri van der Stap 202 Team Delfts Bleau
Julian Schenkel 200 Team Mountain Network
Reitze Jonkman 203 Team Mountain Network
Tom Crouwel 204 Climb Up

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 5

Time (Indicative) # Name Bib number Team
10:42 1 Reitze Jonkman 203 Team Mountain Network
10:48 2 Tom Crouwel 204 Climb Up
10:54 3 Julian Schenkel 200 Team Mountain Network
11:00 4 Youri van der Stap 202 Team Delfts Bleau
11:06 5 Ynze Visser 201
Time (Indicative) # Name Bib number Team
11:18 1 Reitze Jonkman 203 Team Mountain Network
11:24 2 Tom Crouwel 204 Climb Up
11:30 3 Julian Schenkel 200 Team Mountain Network
11:36 4 Youri van der Stap 202 Team Delfts Bleau
11:42 5 Ynze Visser 201
14-05-2022 17:01
# Name Bib number 1 2 1 League. Points Team
1 Ynze Visser 201 30 13+ 17+ 100.0
2 Tom Crouwel 204 17+ 13+ 14+ 80.0 Climb Up
3 Reitze Jonkman 203 17+ 13+ 13 65.0 Team Mountain Network
4 Youri van der Stap 202 13 19 9 55.0 Team Delfts Bleau
5 Julian Schenkel 200 12+ 13+ 2+ 51.0 Team Mountain Network

Number of competitors: 20

Name Bib number Nat. Team
Jesse van den Hoek 404 NED Team Mountain Network
Merijn de Baar 408 NED Team Neoliet
Stijn van Utteren 410 NED De Broekerberg
Jesse Honkoop 407 NED Team Mountain Network
Thijs Pieters 402 NED School of Rock
Dinant Betsch 401 NED Team Neoliet
Jesper Landman 409 NED Team Neoliet
Bram Ockeloen 405 NED Team Neoliet
Jayden Stekelenburg 403 NED Climb Up
Siem Ploeg 406 NED Boulderhal de Campus
Bram Luppens 400 NED Team Mountain Network
Sven Jansen 411 NED Team Neoliet
Voeslav Savelev 412 RUS Team Mountain Network
Boris van Asselt 413 NED Team Kids From The Block
Ties Verhoeven 414 NED Team Neoliet
Ferbe Verburg 415 NED
Steef Broeder 416 NED GRIP Nijmegen
Nout Zanders 417 NED Climb Up
Joep Voogsgerd 418 NED Top Climbing Twente
Anon2346 - - -

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 20

Time (Indicative) # Name Bib number Nat. Team
12:00 1 Ferbe Verburg 415 NED
12:06 2 Bram Ockeloen 405 NED Team Neoliet
12:12 3 Jayden Stekelenburg 403 NED Climb Up
12:18 4 Stijn van Utteren 410 NED De Broekerberg
12:24 5 Merijn de Baar 408 NED Team Neoliet
12:30 6 Anon2346 - - -
12:36 7 Ties Verhoeven 414 NED Team Neoliet
12:42 8 Jesse van den Hoek 404 NED Team Mountain Network
12:48 9 Thijs Pieters 402 NED School of Rock
12:54 10 Voeslav Savelev 412 RUS Team Mountain Network
13:00 11 Sven Jansen 411 NED Team Neoliet
13:06 12 Jesper Landman 409 NED Team Neoliet
13:12 13 Jesse Honkoop 407 NED Team Mountain Network
13:18 14 Joep Voogsgerd 418 NED Top Climbing Twente
13:24 15 Boris van Asselt 413 NED Team Kids From The Block
13:30 16 Nout Zanders 417 NED Climb Up
13:36 17 Bram Luppens 400 NED Team Mountain Network
13:42 18 Steef Broeder 416 NED GRIP Nijmegen
13:48 19 Siem Ploeg 406 NED Boulderhal de Campus
13:54 20 Dinant Betsch 401 NED Team Neoliet
Time (Indicative) # Name Bib number Nat. Team
12:36 1 Ferbe Verburg 415 NED
12:42 2 Bram Ockeloen 405 NED Team Neoliet
12:48 3 Jayden Stekelenburg 403 NED Climb Up
12:54 4 Stijn van Utteren 410 NED De Broekerberg
13:00 5 Merijn de Baar 408 NED Team Neoliet
13:06 6 Anon2346 - - -
13:12 7 Ties Verhoeven 414 NED Team Neoliet
13:18 8 Jesse van den Hoek 404 NED Team Mountain Network
13:24 9 Thijs Pieters 402 NED School of Rock
13:30 10 Voeslav Savelev 412 RUS Team Mountain Network
13:36 11 Sven Jansen 411 NED Team Neoliet
13:42 12 Jesper Landman 409 NED Team Neoliet
13:48 13 Jesse Honkoop 407 NED Team Mountain Network
13:54 14 Joep Voogsgerd 418 NED Top Climbing Twente
14:00 15 Boris van Asselt 413 NED Team Kids From The Block
14:06 16 Nout Zanders 417 NED Climb Up
14:12 17 Bram Luppens 400 NED Team Mountain Network
14:18 18 Steef Broeder 416 NED GRIP Nijmegen
14:24 19 Siem Ploeg 406 NED Boulderhal de Campus
14:30 20 Dinant Betsch 401 NED Team Neoliet
14-05-2022 17:01
# Name Bib number Nat. 1 2 1 League. Points Team
1 Boris van Asselt 413 NED 29+ 29+ 23+ 100.0 Team Kids From The Block
2 Jesse Honkoop 407 NED 15+ 22 19 80.0 Team Mountain Network
3 Joep Voogsgerd 418 NED 23 13+ 18+ 65.0 Top Climbing Twente
4 Thijs Pieters 402 NED 21+ 14 17+ 55.0 School of Rock
5 Steef Broeder 416 NED 17+ 17+ 17+ 51.0 GRIP Nijmegen
6 Jesper Landman 409 NED 25 13+ 17 47.0 Team Neoliet
7 Ties Verhoeven 414 NED 17 17+ 43.0 Team Neoliet
8 Jayden Stekelenburg 403 NED 21+ 13+ 39.0 Climb Up
8 Voeslav Savelev 412 RUS 21+ 13+ 39.0 Team Mountain Network
10 Siem Ploeg 406 NED 21 13+ 34.0 Boulderhal de Campus
11 Stijn van Utteren 410 NED 20 13+ 31.0 De Broekerberg
12 Merijn de Baar 408 NED 17+ 13+ 27.0 Team Neoliet
12 Nout Zanders 417 NED 17+ 13+ 27.0 Climb Up
14 Bram Luppens 400 NED 17 13+ 24.0 Team Mountain Network
15 Ferbe Verburg 415 NED 19 13 22.0
16 Bram Ockeloen 405 NED 13+ 13+ 20.0 Team Neoliet
17 Dinant Betsch 401 NED 9 13+ 18.0 Team Neoliet
18 Sven Jansen 411 NED 13+ 13 16.0 Team Neoliet
19 Jesse van den Hoek 404 NED 8+ 13 13.0 Team Mountain Network
19 Anon2346 - - 12 9 13.0 -

Number of competitors: 20

Name Bib number Nat. Team
Luuk Spaargaren 606 NED Team Mountain Network
Florian Schmidt 601 NED TOC Limburg
Maxim van de Weerdt 600 NED Team Mountain Network
Anon2076 - - -
Nathan Honkoop 607 NED Team Mountain Network
Jelle Pieters 602 NED School of Rock
Pim Kamstra 605 NED Team Mountain Network
Auryn Ramer 604 NED Team Mountain Network
Raff Sprokkereef 608 NED Team Mountain Network
Siebe den Breejen 609 NED Team Mountain Network
Yesper Kroes 610 NED Team Mountain Network
Jesse Huizenga 612 NED Team Mountain Network
Loek van de Mast 613 NED
Finn van den Elst 615 NED Top Climbing Twente
Anon2361 - - -
Anon2366 - - -
Felix Kolls 618 NED Team Mountain Network
Pablo Jacques 619 BEL CAB Liège /Gecko
Mathéo Oger 620 BEL CAB Liège /Gecko
Alexis Dockier 621 BEL CAB Liège /Gecko

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 20

Time (Indicative) # Name Bib number Nat. Team
11:18 1 Mathéo Oger 620 BEL CAB Liège /Gecko
11:24 2 Anon2076 - - -
11:30 3 Raff Sprokkereef 608 NED Team Mountain Network
11:36 4 Nathan Honkoop 607 NED Team Mountain Network
11:42 5 Jesse Huizenga 612 NED Team Mountain Network
11:48 6 Auryn Ramer 604 NED Team Mountain Network
11:54 7 Finn van den Elst 615 NED Top Climbing Twente
12:00 8 Maxim van de Weerdt 600 NED Team Mountain Network
12:06 9 Felix Kolls 618 NED Team Mountain Network
12:12 10 Siebe den Breejen 609 NED Team Mountain Network
12:18 11 Pablo Jacques 619 BEL CAB Liège /Gecko
12:24 12 Florian Schmidt 601 NED TOC Limburg
12:30 13 Alexis Dockier 621 BEL CAB Liège /Gecko
12:36 14 Loek van de Mast 613 NED
12:42 15 Pim Kamstra 605 NED Team Mountain Network
12:48 16 Yesper Kroes 610 NED Team Mountain Network
12:54 17 Anon2361 - - -
13:00 18 Jelle Pieters 602 NED School of Rock
13:06 19 Anon2366 - - -
13:12 20 Luuk Spaargaren 606 NED Team Mountain Network
Time (Indicative) # Name Bib number Nat. Team
11:54 1 Mathéo Oger 620 BEL CAB Liège /Gecko
12:00 2 Anon2076 - - -
12:06 3 Raff Sprokkereef 608 NED Team Mountain Network
12:12 4 Nathan Honkoop 607 NED Team Mountain Network
12:18 5 Jesse Huizenga 612 NED Team Mountain Network
12:24 6 Auryn Ramer 604 NED Team Mountain Network
12:30 7 Finn van den Elst 615 NED Top Climbing Twente
12:36 8 Maxim van de Weerdt 600 NED Team Mountain Network
12:42 9 Felix Kolls 618 NED Team Mountain Network
12:48 10 Siebe den Breejen 609 NED Team Mountain Network
12:54 11 Pablo Jacques 619 BEL CAB Liège /Gecko
13:00 12 Florian Schmidt 601 NED TOC Limburg
13:06 13 Alexis Dockier 621 BEL CAB Liège /Gecko
13:12 14 Loek van de Mast 613 NED
13:18 15 Pim Kamstra 605 NED Team Mountain Network
13:24 16 Yesper Kroes 610 NED Team Mountain Network
13:30 17 Anon2361 - - -
13:36 18 Jelle Pieters 602 NED School of Rock
13:42 19 Anon2366 - - -
13:48 20 Luuk Spaargaren 606 NED Team Mountain Network
14-05-2022 17:01
# Name Bib number Nat. 1 2 1 League. Points Team
1 Luuk Spaargaren 606 NED Top Top 22 100.0 Team Mountain Network
2 Auryn Ramer 604 NED 24 20+ 18 80.0 Team Mountain Network
3 Yesper Kroes 610 NED 19 19+ 17 65.0 Team Mountain Network
4 Jelle Pieters 602 NED 24 24+ 13 55.0 School of Rock
5 Raff Sprokkereef 608 NED 22 20+ 12+ 51.0 Team Mountain Network
6 Alexis Dockier 621 BEL 24 3 2 47.0 CAB Liège /Gecko
7 Anon2076 - - 16 10+ 43.0 -
8 Mathéo Oger 620 BEL 13+ 10+ 40.0 CAB Liège /Gecko
9 Anon2361 - - 13 10+ 36.0 -
9 Anon2366 - - 13 10+ 36.0 -
11 Pablo Jacques 619 BEL 2+ 14 31.0 CAB Liège /Gecko
12 Pim Kamstra 605 NED 14 6+ 28.0 Team Mountain Network
13 Nathan Honkoop 607 NED 10 10+ 25.0 Team Mountain Network
13 Loek van de Mast 613 NED 10 10+ 25.0
15 Siebe den Breejen 609 NED 2+ 10+ 22.0 Team Mountain Network
16 Jesse Huizenga 612 NED 13 2+ 20.0 Team Mountain Network
17 Florian Schmidt 601 NED 10+ 6 18.0 TOC Limburg
18 Finn van den Elst 615 NED 9 10 16.0 Top Climbing Twente
19 Felix Kolls 618 NED 9 9+ 14.0 Team Mountain Network
20 Maxim van de Weerdt 600 NED 9+ 2 12.0 Team Mountain Network

Team Results

# Team Total
1 Team Mountain Network 441.0
2 Team Neoliet 308.0
3 Climb Up 226.0
4 Ayers Rookies 215.0
5 Kei Boulderhal 200.0
6 GRIP Nijmegen 138.0
7 Top Climbing Twente 132.0
8 CAB Liège /Gecko 118.0
9 School of Rock 110.0
10 Team Kids From The Block 100.0
11 REVOLT 89.0
12 Boulderhal de Campus 77.0
13 Team Delfts Bleau 55.0
14 De Broekerberg 31.0
15 TOC Limburg 18.0