NJK LEAD 2022, Sat, 05 Nov 2022 10:00:00 +0100, MN Amsterdam

Discipline: Lead
League:
Status: Processed
Description:
Je kunt je plaatsen voor het NJK Lead 2022 via de Nationale Jeugd Lead Competitie JAB en CDE* (*alleen Jeugd C categorie).

OOK TE KIJKEN VIA LIVESTREAM!

Tijdschema: Gedetailleerd
10:00 uur Isolatie open voor alle categorieën
11:00 uur Isolatie gesloten Meisjes C + A / Jongens C + B + A + Jun
12:00 uur Isolatie gelsoten Meisjes B + Meisjes Jun

Halve finale ronde 1: LIVESTREAM
11:30 uur Start Meisjes C + Meisjes A + Jongens B
12:30 uur Einde Meisjes C + Meisjes A + Jongens B

Halve finale ronde 2: LIVESTREAM
12:45 uur Start Meisjes B + Jongens C + Jongens A
13:45 uur Einde Meisjes B + Jongens C + Jongens A

Halve finale ronde 3: LIVESTREAM
14:00 uur Start Meisjes Jun + Jongens Jun
15:00 uur Einde Meisjes Jun + Jongens Jun

15:15 uur Uitslag halve finale + isolatie open finalisten
15:45 uur Isolatie gesloten finalisten

Finale: LIVESTREAM
16:15 uur Inlezen finale
16:30 uur Start Finale Meisjes C + Jongens C
17:06 uur Start Finale Meisjes A + Jongens B
17:42 uur Start Finale Meisjes B + Jongens A
18:18 uur Start Finale Meisjes Jun + Jongens Jun
18:45 uur Einde Finale
19:00 uur Prijsuitreiking

Voor het NJK Lead 2022 geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer beschikt over de Nederlandse nationaliteit
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
- Het ABNK van toepassing is.
- Het IFSC reglement van 2022 van toepassing is.
- Dispensatie is mogelijk op basis van het Dispensatieregelement.













Meisjes Junioren (U20)

Number of competitors: 8

Name Bib number Team
Amber Schiffeleers 101 TOC Limburg
Sanne Gijselman 102 Team Neoliet
Klaar van den Beuken 103 Ayers Rookies
Lieke van Gemert 104 Team Mountain Network
Edith Savenije 105 Kei Boulderhal
Suzanne Willemsen 107 Team Mountain Network
Alea de Munnik 108 Team Neoliet
Myrthe van de Pol 109 Ayers Rookies

Ronde: 1/2 Finale Number of competitors: 8

# Name Bib number Team
1 Suzanne Willemsen 107 Team Mountain Network
2 Klaar van den Beuken 103 Ayers Rookies
3 Lieke van Gemert 104 Team Mountain Network
4 Myrthe van de Pol 109 Ayers Rookies
5 Edith Savenije 105 Kei Boulderhal
6 Amber Schiffeleers 101 TOC Limburg
7 Alea de Munnik 108 Team Neoliet
8 Sanne Gijselman 102 Team Neoliet
05-11-2022 19:18
# Name Bib number 1 1 League. Points Team
1 Amber Schiffeleers 101 Top Top 100.0 TOC Limburg
2 Sanne Gijselman 102 27+ 42+ 80.0 Team Neoliet
3 Klaar van den Beuken 103 32+ 37+ 65.0 Ayers Rookies
4 Edith Savenije 105 26+ 32 55.0 Kei Boulderhal
5 Lieke van Gemert 104 23+ 31 51.0 Team Mountain Network
6 Suzanne Willemsen 107 23 17+ 47.0 Team Mountain Network
7 Myrthe van de Pol 109 20 43.0 Ayers Rookies
8 Alea de Munnik 108 6+ 40.0 Team Neoliet

Meisjes A (U18)

Number of competitors: 10

Name Bib number Team
Doenja Sinke 301 Kei Boulderhal
Sien Meus 302 Team Mountain Network
Bente Schiffeleers 303 TOC Limburg
Inge Heine 305 Ayers Rookies
Liz Buur 304 Ayers Rookies
Julie de Vlieger 306 Team Neoliet
Zoeteke Vliek 307 Climb Up
Mila van den Brink 308 GRIP Nijmegen
Zoe van Montfort 309 Stone Climbing Factory
Norah Arnold 310 Team Mountain Network

Ronde: 1/2 Finale Number of competitors: 10

# Name Bib number Team
1 Mila van den Brink 308 GRIP Nijmegen
2 Zoeteke Vliek 307 Climb Up
3 Zoe van Montfort 309 Stone Climbing Factory
4 Doenja Sinke 301 Kei Boulderhal
5 Sien Meus 302 Team Mountain Network
6 Julie de Vlieger 306 Team Neoliet
7 Liz Buur 304 Ayers Rookies
8 Norah Arnold 310 Team Mountain Network
9 Inge Heine 305 Ayers Rookies
10 Bente Schiffeleers 303 TOC Limburg
05-11-2022 17:54
# Name Bib number 1 1 League. Points Team
1 Doenja Sinke 301 40 48+ 100.0 Kei Boulderhal
2 Bente Schiffeleers 303 37+ 46+ 80.0 TOC Limburg
3 Zoeteke Vliek 307 33+ 41 65.0 Climb Up
4 Sien Meus 302 29 35+ 55.0 Team Mountain Network
5 Liz Buur 304 29 33+ 51.0 Ayers Rookies
6 Julie de Vlieger 306 25 26+ 47.0 Team Neoliet
7 Zoe van Montfort 309 24 43.0 Stone Climbing Factory
8 Norah Arnold 310 22+ 40.0 Team Mountain Network
9 Inge Heine 305 20 37.0 Ayers Rookies
10 Mila van den Brink 308 16+ 34.0 GRIP Nijmegen

Meisjes B (U16)

Number of competitors: 10

Name Bib number Team
Yara Meye 501 Climb Up
Jaden Tjon 502 Team Neoliet
Mirre Wijnen 503 Team Neoliet
Aimée Hof 504 Top Climbing Twente
Tessa Robichon 505 Team Mountain Network
Femke de Vuijst 506 Team Mountain Network
Tessa Trumpie 507 Team Mountain Network
Merel Pasman 508 Team Mountain Network
Esmee Bonsen 509 TOC Limburg
Anon5682 - -

Ronde: 1/2 Finale Number of competitors: 10

# Name Bib number Team
1 Mirre Wijnen 503 Team Neoliet
2 Esmee Bonsen 509 TOC Limburg
3 Tessa Trumpie 507 Team Mountain Network
4 Tessa Robichon 505 Team Mountain Network
5 Jaden Tjon 502 Team Neoliet
6 Merel Pasman 508 Team Mountain Network
7 Anon5682 - -
8 Aimée Hof 504 Top Climbing Twente
9 Femke de Vuijst 506 Team Mountain Network
10 Yara Meye 501 Climb Up
05-11-2022 18:37
# Name Bib number 1 1 League. Points Team
1 Tessa Robichon 505 26+ Top 100.0 Team Mountain Network
2 Esmee Bonsen 509 25+ 45 80.0 TOC Limburg
3 Yara Meye 501 24 40+ 65.0 Climb Up
4 Jaden Tjon 502 23+ 39+ 55.0 Team Neoliet
5 Mirre Wijnen 503 23+ 33+ 51.0 Team Neoliet
6 Femke de Vuijst 506 21+ 26 47.0 Team Mountain Network
7 Anon5682 - 21+ 20 43.0 -
8 Aimée Hof 504 20+ 40.0 Top Climbing Twente
9 Tessa Trumpie 507 17+ 37.0 Team Mountain Network
10 Merel Pasman 508 10+ 34.0 Team Mountain Network

Meisjes C (U14)

Number of competitors: 10

Name Bib number Team
Anon5626 - -
Elin van der Lee 701 Team Neoliet
Lynn Robichon 702 Team Mountain Network
Fenne van den Berg 704 Team Neoliet
Mette van Veen 705 Team Mountain Network
Caitlynn van Gool 706 Team Neoliet
Isabelle van den Hurk 707 Team Mountain Network
Anon5633 - -
Marije Moen 709 Team Mountain Network
Anon5729 - -

Ronde: 1/2 Finale Number of competitors: 10

# Name Bib number Team
1 Marije Moen 709 Team Mountain Network
2 Lynn Robichon 702 Team Mountain Network
3 Mette van Veen 705 Team Mountain Network
4 Caitlynn van Gool 706 Team Neoliet
5 Anon5633 - -
6 Elin van der Lee 701 Team Neoliet
7 Anon5729 - -
8 Isabelle van den Hurk 707 Team Mountain Network
9 Anon5626 - -
10 Fenne van den Berg 704 Team Neoliet
05-11-2022 17:21
# Name Bib number 1 1 League. Points Team
1 Lynn Robichon 702 Top 43 100.0 Team Mountain Network
2 Elin van der Lee 701 Top 42 80.0 Team Neoliet
3 Fenne van den Berg 704 26 34+ 65.0 Team Neoliet
4 Caitlynn van Gool 706 25 30+ 55.0 Team Neoliet
5 Marije Moen 709 22+ 27+ 51.0 Team Mountain Network
6 Anon5626 - Top 13 47.0 -
7 Anon5729 - 22+ 13 43.0 -
8 Mette van Veen 705 21+ 39.0 Team Mountain Network
8 Anon5633 - 21+ 39.0 -
10 Isabelle van den Hurk 707 20 34.0 Team Mountain Network

Jongens Junioren (U20)

Number of competitors: 9

Name Bib number Team
Youri van der Stap 201 Team Delfts Bleau
Reitze Jonkman 202 Team Mountain Network
Tom Crouwel 203 Climb Up
Gijs Kieboom 204 Climb Up
Micha Jenniskens 205 Climb Up
Julian Schenkel 206 Team Mountain Network
Merijn Langkamp 207 GRIP Nijmegen
Johannes Meiners 208 Team Mountain Network
Roman Schaekers 209 Climb Up

Ronde: 1/2 Finale Number of competitors: 9

# Name Bib number Team
1 Julian Schenkel 206 Team Mountain Network
2 Gijs Kieboom 204 Climb Up
3 Johannes Meiners 208 Team Mountain Network
4 Roman Schaekers 209 Climb Up
5 Tom Crouwel 203 Climb Up
6 Merijn Langkamp 207 GRIP Nijmegen
7 Reitze Jonkman 202 Team Mountain Network
8 Youri van der Stap 201 Team Delfts Bleau
9 Micha Jenniskens 205 Climb Up
05-11-2022 19:18
# Name Bib number 1 1 League. Points Team
1 Gijs Kieboom 204 32+ 38+ 100.0 Climb Up
2 Youri van der Stap 201 29 35+ 80.0 Team Delfts Bleau
3 Merijn Langkamp 207 31 33+ 65.0 GRIP Nijmegen
4 Tom Crouwel 203 21+ 31+ 55.0 Climb Up
5 Reitze Jonkman 202 20+ 28+ 51.0 Team Mountain Network
6 Roman Schaekers 209 20+ 18 47.0 Climb Up
7 Micha Jenniskens 205 16 43.0 Climb Up
8 Julian Schenkel 206 6 40.0 Team Mountain Network
9 Johannes Meiners 208 5+ 37.0 Team Mountain Network

Jongens A (U18)

Number of competitors: 11

Name Bib number Team Rem
Jesse Honkoop 401 Team Mountain Network
Thijs Pieters 402 School of Rock
Boris van Asselt 403 Team Kids From The Block
Jesper Landman 404 Team Neoliet
Jayden Stekelenburg 405 Climb Up
Jochem Kissels 406 TOC Limburg
Ties Verhoeven 407 Team Neoliet
Siem Ploeg 408 Boulderhal de Campus
Jesse van den Hoek 409 Team Mountain Network
Simon Jamnig 411 Disp
Steef Broeder 410 GRIP Nijmegen

Ronde: 1/2 Finale Number of competitors: 11

# Name Bib number Team
1 Ties Verhoeven 407 Team Neoliet
2 Jayden Stekelenburg 405 Climb Up
3 Thijs Pieters 402 School of Rock
4 Boris van Asselt 403 Team Kids From The Block
5 Steef Broeder 410 GRIP Nijmegen
6 Jesse Honkoop 401 Team Mountain Network
7 Jochem Kissels 406 TOC Limburg
8 Siem Ploeg 408 Boulderhal de Campus
9 Jesper Landman 404 Team Neoliet
10 Jesse van den Hoek 409 Team Mountain Network
11 Simon Jamnig 411
05-11-2022 18:32
# Name Bib number 1 1 League. Points Team
1 Jesse Honkoop 401 34+ 46 100.0 Team Mountain Network
2 Thijs Pieters 402 34+ 45+ 80.0 School of Rock
3 Simon Jamnig 411 35+ 44 65.0
4 Jayden Stekelenburg 405 34 41 55.0 Climb Up
5 Boris van Asselt 403 32+ 33+ 51.0 Team Kids From The Block
6 Jesper Landman 404 33+ 33 47.0 Team Neoliet
7 Jochem Kissels 406 31 43.0 TOC Limburg
8 Siem Ploeg 408 30 40.0 Boulderhal de Campus
9 Ties Verhoeven 407 29 37.0 Team Neoliet
10 Steef Broeder 410 21+ 34.0 GRIP Nijmegen
11 Jesse van den Hoek 409 17 31.0 Team Mountain Network

Jongens B (U16)

Number of competitors: 10

Name Bib number Team
Luuk Spaargaren 601 Team Mountain Network
Auryn Ramer 602 Team Mountain Network
Jelle Pieters 604 School of Rock
Raff Sprokkereef 603 Team Mountain Network
Pim Kamstra 605 Team Mountain Network
Briq Middelburg 606 Boulderhal de Campus
Anon5619 - -
Jesse Huizenga 608 Team Mountain Network
Florian Schmidt 609 TOC Limburg
Nathan Honkoop 610 Team Mountain Network

Ronde: 1/2 Finale Number of competitors: 10

# Name Bib number Team
1 Jelle Pieters 604 School of Rock
2 Briq Middelburg 606 Boulderhal de Campus
3 Raff Sprokkereef 603 Team Mountain Network
4 Luuk Spaargaren 601 Team Mountain Network
5 Pim Kamstra 605 Team Mountain Network
6 Nathan Honkoop 610 Team Mountain Network
7 Jesse Huizenga 608 Team Mountain Network
8 Auryn Ramer 602 Team Mountain Network
9 Anon5619 - -
10 Florian Schmidt 609 TOC Limburg
05-11-2022 18:07
# Name Bib number 1 1 League. Points Team
1 Luuk Spaargaren 601 34 45+ 100.0 Team Mountain Network
2 Jelle Pieters 604 34+ 45 80.0 School of Rock
3 Briq Middelburg 606 34 42 65.0 Boulderhal de Campus
4 Auryn Ramer 602 32+ 39 55.0 Team Mountain Network
5 Raff Sprokkereef 603 32 32 51.0 Team Mountain Network
6 Jesse Huizenga 608 20 25 47.0 Team Mountain Network
7 Florian Schmidt 609 17 42.0 TOC Limburg
7 Nathan Honkoop 610 17 42.0 Team Mountain Network
9 Pim Kamstra 605 16 36.0 Team Mountain Network
9 Anon5619 - 16 36.0 -

Jongens C (U14)

Number of competitors: 9

Name Bib number Team
Anon5639 - -
Jorg Claassen 802 Team Mountain Network
Tom Bonsen 803 TOC Limburg
Joep Ceglarek 804 Team Neoliet
Anon5643 - -
Simon Tse 806 School of Rock
Louie Hennis 807 Klimhal Amsterdam
Kalle Holtes 808 Top Climbing Twente
Bender Reijnders 809

Ronde: 1/2 Finale Number of competitors: 9

# Name Bib number Team
1 Kalle Holtes 808 Top Climbing Twente
2 Anon5643 - -
3 Bender Reijnders 809
4 Jorg Claassen 802 Team Mountain Network
5 Tom Bonsen 803 TOC Limburg
6 Louie Hennis 807 Klimhal Amsterdam
7 Simon Tse 806 School of Rock
8 Joep Ceglarek 804 Team Neoliet
9 Anon5639 - -
05-11-2022 17:21
# Name Bib number 1 1 League. Points Team
1 Jorg Claassen 802 41 51 100.0 Team Mountain Network
2 Tom Bonsen 803 43+ 50+ 80.0 TOC Limburg
3 Joep Ceglarek 804 36+ 42+ 65.0 Team Neoliet
4 Simon Tse 806 32+ 42 55.0 School of Rock
5 Anon5639 - Top 40 51.0 -
6 Louie Hennis 807 31 34 47.0 Klimhal Amsterdam
7 Anon5643 - 29+ 43.0 -
8 Bender Reijnders 809 28+ 40.0
9 Kalle Holtes 808 19+ 37.0 Top Climbing Twente

Team Results

# Team Total
1 Team Mountain Network 555.0
2 TOC Limburg 425.0
3 Team Neoliet 374.0
4 Climb Up 340.0
5 School of Rock 215.0
6 Top Climbing Twente 167.0
7 Ayers Rookies 159.0
8 Kei Boulderhal 155.0
9 GRIP Nijmegen 133.0
10 Boulderhal de Campus 105.0
11 Klimhal Amsterdam 98.0
12 Team Delfts Bleau 80.0
13 Team Kids From The Block 51.0
14 Stone Climbing Factory 43.0