Jeugd Lead 3 JAB , Sat, 17 Sep 2022 10:30:00 +0200, MN Nieuwegein

Discipline: Lead
League: JEUGD LEAD JAB 2022
Status: Processed
Description:
De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit twee flash kwalificatieroutes en één onsight finaleroute. Wedstrijdroutes kunnen tussen verschillende wedstrijdcategorieën gecombineerd worden.
Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 2003 en 2004], Jeugd A [2005 en 2006] en Jeugd B [2007 en 2008].

Definitieve tijdschema:
09:00 uur Klimhal open
10:00 uur Sluiting aanmelding Jongens en Meisjes A + B
10:15 uur Briefing deelnemers
10:30 uur Start kwalificatie alle wedstrijdcategorieën
14:12 uur Einde kwalificatie (geschatte tijd)
14:45 uur Isolatie gesloten (geschatte tijd)
15:00 uur Inlezen (geschatte tijd)
15:15 uur Start Finale (geschatte tijd)
17:03 uur  Einde Finale + Prijsuitreiking (geschatte tijd)

Het uitgebreide tijdschema vind je HIER

Let op! De individuele starttijden zijn richttijden. Je hebt recht op 30min rustpauze tussen de twee routes. Houd de deelnemer voor je goed in de gaten zodat je niet te laat bent om te starten.
De demo video's komen uiterlijk vrijdag online op de NKBV Nationale Competitie Youtube pagina. Hier krijg je een melding van via de mail. Tevens kun je zelf ook een notificatie instellen via YT, abonneer je hiervoor op het kanaal en stel de notificatie in.

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
- Het ABNK van toepassing is.
- Het IFSC reglement van 2022 is van toepassing.

Lijkt het je leuk om de wedstrijdsport te ondersteunen? Wordt wedstrijdzekeraar, de NKBV organiseert op verschillende data workshops. Meer info is hier te vinden: https://nkbv.nl/academie/agenda/14142
Vragen of intresse? Stuur een mail naar opleidingen@nkbv.nl

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €17,50,- en dient bij inschrijving betaald te worden middels een online betaling.

Meisjes Junioren

Number of competitors: 12

Name Bib number Team
Klaar van den Beuken 106 Ayers Rookies
Edith Savenije 111 Kei Boulderhal
Anya van Essen 108 Team Mountain Network
Amber Schiffeleers 112 TOC Limburg
Noreen Lieftinck 102 REVOLT
Suzanne Willemsen 101 Team Mountain Network
Sanne Gijselman 109 Team Neoliet
Alea de Munnik 107 Team Neoliet
Lieke van Gemert 105 Team Mountain Network
Demi Veldhuizen 103 Team Mountain Network
Bjork de Munnik 104 Team Neoliet
Lisa Klem 110 Boulderhal de Campus

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 12

# Name Bib number Team
1 Amber Schiffeleers 112 TOC Limburg
2 Sanne Gijselman 109 Team Neoliet
3 Noreen Lieftinck 102 REVOLT
4 Lieke van Gemert 105 Team Mountain Network
5 Lisa Klem 110 Boulderhal de Campus
6 Bjork de Munnik 104 Team Neoliet
7 Alea de Munnik 107 Team Neoliet
8 Demi Veldhuizen 103 Team Mountain Network
9 Klaar van den Beuken 106 Ayers Rookies
10 Edith Savenije 111 Kei Boulderhal
11 Suzanne Willemsen 101 Team Mountain Network
12 Anya van Essen 108 Team Mountain Network
# Name Bib number Team
1 Amber Schiffeleers 112 TOC Limburg
2 Sanne Gijselman 109 Team Neoliet
3 Noreen Lieftinck 102 REVOLT
4 Lieke van Gemert 105 Team Mountain Network
5 Lisa Klem 110 Boulderhal de Campus
6 Bjork de Munnik 104 Team Neoliet
7 Alea de Munnik 107 Team Neoliet
8 Demi Veldhuizen 103 Team Mountain Network
9 Klaar van den Beuken 106 Ayers Rookies
10 Edith Savenije 111 Kei Boulderhal
11 Suzanne Willemsen 101 Team Mountain Network
12 Anya van Essen 108 Team Mountain Network
17-09-2022 16:55
# Name Bib number 1 2 1 League. Points Team
1 Amber Schiffeleers 112 Top Top Top 100.0 TOC Limburg
2 Anya van Essen 108 Top 22 31+ 80.0 Team Mountain Network
3 Sanne Gijselman 109 Top 30+ 29+ 65.0 Team Neoliet
4 Lisa Klem 110 Top 26+ 29+ 55.0 Boulderhal de Campus
5 Klaar van den Beuken 106 Top 24+ 29 51.0 Ayers Rookies
6 Edith Savenije 111 Top 26+ 13 47.0 Kei Boulderhal
7 Lieke van Gemert 105 45 17 43.0 Team Mountain Network
8 Noreen Lieftinck 102 26+ 18 40.0 REVOLT
9 Demi Veldhuizen 103 50 10 37.0 Team Mountain Network
10 Suzanne Willemsen 101 26+ 12+ 34.0 Team Mountain Network
11 Alea de Munnik 107 25+ 12+ 31.0 Team Neoliet
12 Bjork de Munnik 104 24+ 12 28.0 Team Neoliet

Number of competitors: 12

Name Bib number Team
Bente Schiffeleers 313 TOC Limburg
Liz Buur 312 Ayers Rookies
Sien Meus 303 Team Mountain Network
Zoeteke Vliek 301 Climb Up
Anon3454 - -
Inge Heine 311 Ayers Rookies
Julie de Vlieger 304 Team Neoliet
Doenja Sinke 307 Kei Boulderhal
Emma de Pee 305 Team Neoliet
Geesje Elzinga 310 Team Mountain Network
Mila van den Brink 309 GRIP Nijmegen
Norah Arnold 308 Team Mountain Network

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 12

# Name Bib number Team
1 Norah Arnold 308 Team Mountain Network
2 Zoeteke Vliek 301 Climb Up
3 Inge Heine 311 Ayers Rookies
4 Anon3454 - -
5 Doenja Sinke 307 Kei Boulderhal
6 Liz Buur 312 Ayers Rookies
7 Geesje Elzinga 310 Team Mountain Network
8 Emma de Pee 305 Team Neoliet
9 Mila van den Brink 309 GRIP Nijmegen
10 Sien Meus 303 Team Mountain Network
11 Julie de Vlieger 304 Team Neoliet
12 Bente Schiffeleers 313 TOC Limburg
# Name Bib number Team
1 Norah Arnold 308 Team Mountain Network
2 Zoeteke Vliek 301 Climb Up
3 Inge Heine 311 Ayers Rookies
4 Anon3454 - -
5 Doenja Sinke 307 Kei Boulderhal
6 Liz Buur 312 Ayers Rookies
7 Geesje Elzinga 310 Team Mountain Network
8 Emma de Pee 305 Team Neoliet
9 Mila van den Brink 309 GRIP Nijmegen
10 Sien Meus 303 Team Mountain Network
11 Julie de Vlieger 304 Team Neoliet
12 Bente Schiffeleers 313 TOC Limburg
17-09-2022 16:55
# Name Bib number 1 2 1 League. Points Team
1 Doenja Sinke 307 Top 22+ 32+ 100.0 Kei Boulderhal
2 Bente Schiffeleers 313 Top 17+ 29 80.0 TOC Limburg
3 Sien Meus 303 43+ 26+ 20 65.0 Team Mountain Network
4 Zoeteke Vliek 301 36 22+ 19+ 55.0 Climb Up
5 Liz Buur 312 28 16 19+ 51.0 Ayers Rookies
6 Inge Heine 311 28+ 12+ 9 47.0 Ayers Rookies
7 Anon3454 - 23 16 43.0 -
8 Norah Arnold 308 20+ 12+ 40.0 Team Mountain Network
9 Julie de Vlieger 304 24 11 37.0 Team Neoliet
10 Mila van den Brink 309 23+ 11+ 34.0 GRIP Nijmegen
11 Geesje Elzinga 310 19 12 31.0 Team Mountain Network
12 Emma de Pee 305 16+ 12 28.0 Team Neoliet

Number of competitors: 15

Name Bib number Nat. Team
Femke de Vuijst 503 NED Team Mountain Network
Anon1865 - - -
Anon2655 - - -
Yara Meye 516 NED Climb Up
Jaden Tjon 509 NED Team Neoliet
Merel Pasman 510 NED Team Mountain Network
Tessa Robichon 514 NED Team Mountain Network
Aimée Hof 501 NED Top Climbing Twente
Mirre Wijnen 502 NED Team Neoliet
Anon3737 - - -
Nanne van Gerwen 513 NED Team Neoliet
Anon3806 - - -
Lianne Briaire 504 NED Team Delfts Bleau
Anon3899 - - -
Bibi Hamers 506 NED

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 15

# Name Bib number Nat. Team
1 Mirre Wijnen 502 NED Team Neoliet
2 Yara Meye 516 NED Climb Up
3 Nanne van Gerwen 513 NED Team Neoliet
4 Anon1865 - - -
5 Merel Pasman 510 NED Team Mountain Network
6 Tessa Robichon 514 NED Team Mountain Network
7 Anon3899 - - -
8 Anon3806 - - -
9 Bibi Hamers 506 NED
10 Lianne Briaire 504 NED Team Delfts Bleau
11 Aimée Hof 501 NED Top Climbing Twente
12 Jaden Tjon 509 NED Team Neoliet
13 Femke de Vuijst 503 NED Team Mountain Network
14 Anon2655 - - -
15 Anon3737 - - -
# Name Bib number Nat. Team
1 Mirre Wijnen 502 NED Team Neoliet
2 Yara Meye 516 NED Climb Up
3 Nanne van Gerwen 513 NED Team Neoliet
4 Anon1865 - - -
5 Merel Pasman 510 NED Team Mountain Network
6 Tessa Robichon 514 NED Team Mountain Network
7 Anon3899 - - -
8 Anon3806 - - -
9 Bibi Hamers 506 NED
10 Lianne Briaire 504 NED Team Delfts Bleau
11 Aimée Hof 501 NED Top Climbing Twente
12 Jaden Tjon 509 NED Team Neoliet
13 Femke de Vuijst 503 NED Team Mountain Network
14 Anon2655 - - -
15 Anon3737 - - -
17-09-2022 16:55
# Name Bib number Nat. 1 2 1 League. Points Team
1 Bibi Hamers 506 NED Top Top Top 100.0
2 Tessa Robichon 514 NED 41 43+ 28+ 80.0 Team Mountain Network
3 Yara Meye 516 NED Top 42+ 20 65.0 Climb Up
4 Anon2655 - - 40+ 40+ 19+ 55.0 -
5 Jaden Tjon 509 NED 34 20+ 19+ 51.0 Team Neoliet
6 Nanne van Gerwen 513 NED 38+ 18+ 12+ 47.0 Team Neoliet
7 Femke de Vuijst 503 NED 23 18+ 43.0 Team Mountain Network
8 Mirre Wijnen 502 NED 33+ 17+ 40.0 Team Neoliet
9 Aimée Hof 501 NED 21+ 17+ 37.0 Top Climbing Twente
10 Anon3737 - - 22+ 12+ 34.0 -
11 Anon3899 - - 19 13+ 31.0 -
12 Merel Pasman 510 NED 10+ 13+ 28.0 Team Mountain Network
13 Anon1865 - - 18+ 9+ 26.0 -
14 Anon3806 - - 13+ 10+ 24.0 -
15 Lianne Briaire 504 NED 13 DNS 22.0 Team Delfts Bleau

Jongens Junioren

Number of competitors: 9

Name Bib number Team
Gijs Kieboom 210 Climb Up
Youri van der Stap 205 Team Delfts Bleau
Micha Jenniskens 207 Climb Up
Julian Schenkel 202 Team Mountain Network
Paul Brand 208
Reitze Jonkman 204 Team Mountain Network
Johannes Meiners 206 Team Mountain Network
David Klos 209 Top Climbing Twente
Merijn Langkamp 203 GRIP Nijmegen

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 9

# Name Bib number Team
1 Micha Jenniskens 207 Climb Up
2 Youri van der Stap 205 Team Delfts Bleau
3 Johannes Meiners 206 Team Mountain Network
4 Paul Brand 208
5 Reitze Jonkman 204 Team Mountain Network
6 Merijn Langkamp 203 GRIP Nijmegen
7 David Klos 209 Top Climbing Twente
8 Julian Schenkel 202 Team Mountain Network
9 Gijs Kieboom 210 Climb Up
# Name Bib number Team
1 Micha Jenniskens 207 Climb Up
2 Youri van der Stap 205 Team Delfts Bleau
3 Johannes Meiners 206 Team Mountain Network
4 Paul Brand 208
5 Reitze Jonkman 204 Team Mountain Network
6 Merijn Langkamp 203 GRIP Nijmegen
7 David Klos 209 Top Climbing Twente
8 Julian Schenkel 202 Team Mountain Network
9 Gijs Kieboom 210 Climb Up
17-09-2022 16:55
# Name Bib number 1 2 1 League. Points Team
1 Paul Brand 208 Top Top Top 100.0
2 Gijs Kieboom 210 Top 33+ 32+ 80.0 Climb Up
3 Merijn Langkamp 203 Top 29+ 22+ 65.0 GRIP Nijmegen
4 David Klos 209 39 24+ 22 55.0 Top Climbing Twente
5 Youri van der Stap 205 38+ 23 22 51.0 Team Delfts Bleau
6 Micha Jenniskens 207 33 15+ 21 47.0 Climb Up
7 Reitze Jonkman 204 23+ 21 16+ 43.0 Team Mountain Network
8 Johannes Meiners 206 23+ 15+ 40.0 Team Mountain Network
9 Julian Schenkel 202 22 9+ 37.0 Team Mountain Network

Number of competitors: 20

Name Bib number Team
Thijs Pieters 412 School of Rock
Merijn de Baar 401 Team Neoliet
Tedyano Sordam 415 Bruut
Anon3642 - -
Siem Ploeg 418 Boulderhal de Campus
Dinant Betsch 409 Team Neoliet
Jesse Honkoop 411 Team Mountain Network
Bram Ockeloen 407 Team Neoliet
Bram Luppens 414 Team Mountain Network
Jochem Kissels 410 TOC Limburg
Nout Zanders 404 Climb Up
Jesse van den Hoek 416 Team Mountain Network
Jayden Stekelenburg 417 Climb Up
Boris van Asselt 406 Team Kids From The Block
Sven Jansen 420 Team Neoliet
Sam van Riessen 408 Team Mountain Network
Stijn van Utteren 421 Team Sendmast
Ties Verhoeven 405 Team Neoliet
Jesper Landman 403 Team Neoliet
Jelmar Vos 413 GRIP Nijmegen

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 20

# Name Bib number Team
1 Bram Luppens 414 Team Mountain Network
2 Stijn van Utteren 421 Team Sendmast
3 Ties Verhoeven 405 Team Neoliet
4 Jesper Landman 403 Team Neoliet
5 Siem Ploeg 418 Boulderhal de Campus
6 Bram Ockeloen 407 Team Neoliet
7 Jelmar Vos 413 GRIP Nijmegen
8 Merijn de Baar 401 Team Neoliet
9 Boris van Asselt 406 Team Kids From The Block
10 Tedyano Sordam 415 Bruut
11 Sven Jansen 420 Team Neoliet
12 Dinant Betsch 409 Team Neoliet
13 Sam van Riessen 408 Team Mountain Network
14 Nout Zanders 404 Climb Up
15 Jayden Stekelenburg 417 Climb Up
16 Anon3642 - -
17 Jesse Honkoop 411 Team Mountain Network
18 Jochem Kissels 410 TOC Limburg
19 Thijs Pieters 412 School of Rock
20 Jesse van den Hoek 416 Team Mountain Network
# Name Bib number Team
1 Bram Luppens 414 Team Mountain Network
2 Stijn van Utteren 421 Team Sendmast
3 Ties Verhoeven 405 Team Neoliet
4 Jesper Landman 403 Team Neoliet
5 Siem Ploeg 418 Boulderhal de Campus
6 Bram Ockeloen 407 Team Neoliet
7 Jelmar Vos 413 GRIP Nijmegen
8 Merijn de Baar 401 Team Neoliet
9 Boris van Asselt 406 Team Kids From The Block
10 Tedyano Sordam 415 Bruut
11 Sven Jansen 420 Team Neoliet
12 Dinant Betsch 409 Team Neoliet
13 Sam van Riessen 408 Team Mountain Network
14 Nout Zanders 404 Climb Up
15 Jayden Stekelenburg 417 Climb Up
16 Anon3642 - -
17 Jesse Honkoop 411 Team Mountain Network
18 Jochem Kissels 410 TOC Limburg
19 Thijs Pieters 412 School of Rock
20 Jesse van den Hoek 416 Team Mountain Network
17-09-2022 16:55
# Name Bib number 1 2 1 League. Points Team
1 Jesse Honkoop 411 Top 28 32+ 100.0 Team Mountain Network
2 Boris van Asselt 406 Top 25+ 28+ 80.0 Team Kids From The Block
3 Jochem Kissels 410 Top 27+ 26+ 65.0 TOC Limburg
4 Jayden Stekelenburg 417 Top 32 25+ 55.0 Climb Up
5 Jesper Landman 403 40 32+ 22 51.0 Team Neoliet
6 Thijs Pieters 412 Top Top 19 47.0 School of Rock
7 Tedyano Sordam 415 Top 21+ 43.0 Bruut
8 Ties Verhoeven 405 Top 12 40.0 Team Neoliet
9 Stijn van Utteren 421 39 21+ 37.0 Team Sendmast
10 Merijn de Baar 401 25+ 24+ 34.0 Team Neoliet
11 Nout Zanders 404 34 21+ 31.0 Climb Up
12 Bram Luppens 414 38 21 28.0 Team Mountain Network
13 Siem Ploeg 418 36+ 15 26.0 Boulderhal de Campus
14 Jesse van den Hoek 416 26+ 15+ 24.0 Team Mountain Network
15 Bram Ockeloen 407 24+ 17 22.0 Team Neoliet
16 Sam van Riessen 408 21 15+ 20.0 Team Mountain Network
17 Sven Jansen 420 22+ 12 18.0 Team Neoliet
18 Jelmar Vos 413 23 9+ 16.0 GRIP Nijmegen
19 Anon3642 - 20+ 9+ 13.0 -
19 Dinant Betsch 409 21 7 13.0 Team Neoliet

Number of competitors: 18

Name Bib number Team
Raff Sprokkereef 607 Team Mountain Network
Yesper Kroes 609 Team Mountain Network
Finn van den Elst 614 Top Climbing Twente
Jelle Pieters 616 School of Rock
Casper Kilsdonk 608 Team Neoliet
Auryn Ramer 601 Team Mountain Network
Luuk Spaargaren 612 Team Mountain Network
Nathan Honkoop 618 Team Mountain Network
Siebe den Breejen 613 Team Mountain Network
Florian Schmidt 615 TOC Limburg
Jesse Huizenga 606 Team Mountain Network
Anon3813 - -
Pim Kamstra 611 Team Mountain Network
Felix Kolls 603 Team Mountain Network
Tyre Boetes 604 Team Mountain Network
Anon3862 - -
Wouter van Kempen 605 Team Mountain Network
Anon4024 - -

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 18

# Name Bib number Team
1 Auryn Ramer 601 Team Mountain Network
2 Raff Sprokkereef 607 Team Mountain Network
3 Luuk Spaargaren 612 Team Mountain Network
4 Pim Kamstra 611 Team Mountain Network
5 Anon3813 - -
6 Yesper Kroes 609 Team Mountain Network
7 Jesse Huizenga 606 Team Mountain Network
8 Tyre Boetes 604 Team Mountain Network
9 Florian Schmidt 615 TOC Limburg
10 Finn van den Elst 614 Top Climbing Twente
11 Siebe den Breejen 613 Team Mountain Network
12 Wouter van Kempen 605 Team Mountain Network
13 Jelle Pieters 616 School of Rock
14 Felix Kolls 603 Team Mountain Network
15 Casper Kilsdonk 608 Team Neoliet
16 Nathan Honkoop 618 Team Mountain Network
17 Anon3862 - -
18 Anon4024 - -
# Name Bib number Team
1 Auryn Ramer 601 Team Mountain Network
2 Raff Sprokkereef 607 Team Mountain Network
3 Luuk Spaargaren 612 Team Mountain Network
4 Pim Kamstra 611 Team Mountain Network
5 Anon3813 - -
6 Yesper Kroes 609 Team Mountain Network
7 Jesse Huizenga 606 Team Mountain Network
8 Tyre Boetes 604 Team Mountain Network
9 Florian Schmidt 615 TOC Limburg
10 Finn van den Elst 614 Top Climbing Twente
11 Siebe den Breejen 613 Team Mountain Network
12 Wouter van Kempen 605 Team Mountain Network
13 Jelle Pieters 616 School of Rock
14 Felix Kolls 603 Team Mountain Network
15 Casper Kilsdonk 608 Team Neoliet
16 Nathan Honkoop 618 Team Mountain Network
17 Anon3862 - -
18 Anon4024 - -
17-09-2022 16:55
# Name Bib number 1 2 1 League. Points Team
1 Luuk Spaargaren 612 Top Top 27+ 100.0 Team Mountain Network
2 Auryn Ramer 601 Top Top 22 80.0 Team Mountain Network
3 Jelle Pieters 616 Top 29 19+ 65.0 School of Rock
4 Pim Kamstra 611 34+ 17 19 55.0 Team Mountain Network
5 Raff Sprokkereef 607 Top 32 18+ 51.0 Team Mountain Network
6 Anon4024 - 34+ 16+ 15+ 47.0 -
7 Yesper Kroes 609 38+ 16 43.0 Team Mountain Network
8 Florian Schmidt 615 34 16+ 40.0 TOC Limburg
9 Jesse Huizenga 606 15 16 37.0 Team Mountain Network
10 Wouter van Kempen 605 20+ 15+ 34.0 Team Mountain Network
11 Anon3813 - 23 14 31.0 -
12 Finn van den Elst 614 18 15+ 27.0 Top Climbing Twente
12 Nathan Honkoop 618 18 15+ 27.0 Team Mountain Network
14 Siebe den Breejen 613 12+ 15+ 24.0 Team Mountain Network
15 Tyre Boetes 604 15 13 22.0 Team Mountain Network
16 Casper Kilsdonk 608 13 13 20.0 Team Neoliet
17 Felix Kolls 603 12+ 9 18.0 Team Mountain Network
18 Anon3862 - 12 5 16.0 -

Team Results

# Team Total
1 Team Mountain Network 505.0
2 Climb Up 302.0
3 Team Neoliet 301.0
4 TOC Limburg 285.0
5 Kei Boulderhal 178.0
6 Ayers Rookies 149.0
7 Top Climbing Twente 119.0
8 GRIP Nijmegen 115.0
9 School of Rock 112.0
10 Boulderhal de Campus 81.0
11 Team Kids From The Block 80.0
12 Team Delfts Bleau 73.0
13 Bleau Climbing Team 55.0
14 Stone Climbing Factory 43.0
14 Bruut 43.0
16 REVOLT 40.0
17 Team Sendmast 37.0