Jeugd Lead 2 U16 & U14, Sun, 18 Jun 2023 10:30:00 +0200, Ivy Climbing, Sittard
Discipline: LeadLeague: 2023 JEUGD LEAD (U16 & U14)
Status: Processed
Description:
De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit twee flash kwalificatieroutes en één onsight finaleroute. Wedstrijdroutes kunnen tussen verschillende wedstrijdcategorieën gecombineerd worden.
Aan deze wedstrijd kunnen twee leeftijdscategorieën meedoen: Jeugd B(U16) [Geboortejaar 2008 en 2009] en Jeugd C (U14) [2010 en 2011].
Voorlopige tijdschema:
09:30 uur Klimhal open
10:45 uur Sluiting aanmelding Jongens U14&16
11:00 uur Start kwalificatie ronde Jongens U14&16
12:25 uur Sluiting aanmelding Meisjes U14&16
12:55 uur Start kwalificatie ronde Meisjes U14&16
15:05 uur Einde kwalificatie ronde
15:50 uur Start Finale ronde Jongens en Meisjes
17:50 uur Einde Finale ronde + prijsuitreiking
Het gedetailleerder tijdschema wordt uiterlijk de donderdag voor de wedstrijd hier gepubliceerd.
11:00 uur Start kwalificatie ronde Jongens U14&16
12:25 uur Sluiting aanmelding Meisjes U14&16
12:55 uur Start kwalificatie ronde Meisjes U14&16
15:05 uur Einde kwalificatie ronde
15:50 uur Start Finale ronde Jongens en Meisjes
17:50 uur Einde Finale ronde + prijsuitreiking
Het gedetailleerder tijdschema wordt uiterlijk de donderdag voor de wedstrijd hier gepubliceerd.
Let op! De individuele starttijden zijn richttijden. Je hebt recht op 30min rustpauze tussen de twee routes. Houd de deelnemer voor je goed in de gaten zodat je niet te laat bent om te starten.
De demo video's komen uiterlijk vrijdag avond online op de NKBV Nationale Competitie Youtube pagina. Tip: zet de notificatie aan, abonneer gratis op het kanaal en stel de notificatie in.
Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
- Het NWR van toepassing is.
Lijkt het je leuk om de wedstrijdsport te ondersteunen? Wordt wedstrijdzekeraar, de NKBV organiseert op verschillende data gratis workshops. Meer info is hier te vinden: https://nkbv.nl/academie/agenda/17983
Vragen of intresse? Stuur een mail naar opleidingen@nkbv.nll
Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €17,50,- en dient bij inschrijving betaald te worden middels een online betaling.
Meisjes U14
Number of competitors: 24
Name | Bib number | Nat. | Team | Reg# |
---|---|---|---|---|
Kaelyn de Jong | 52 | NED | Team Mountain Network | |
Ronja van der Lee | 64 | NED | Team Neoliet | |
Mette van Veen | 62 | NED | Team Mountain Network | |
Julia de Jong | 44 | NED | Team Mountain Network | |
Isabelle van den Hurk | 58 | NED | Team Mountain Network | |
Marije Moen | 48 | NED | Team Mountain Network | |
Nienke Kodde | 56 | NED | Team Neoliet | |
Eline Poismans | 57 | NED | TOC Limburg | |
Saar Schoenmakers | 43 | NED | Team Neoliet | |
Lynn Robichon | 50 | NED | Monk Amsterdam | |
Laura Van de Walle | 45 | BEL | Bleau Climbing Team | |
Eva Noé Peulen | 47 | NED | TOC Limburg | |
Nieke Wiersma | 53 | NED | Team Mountain Network | |
Geke Havermans | 55 | NED | Kunststof Jeugd | |
Willemijn Jager | 63 | NED | Team Mountain Network | |
Anaïs Ghislain | 60 | BEL | Maniak Competition Team | |
Maja Nowak | 61 | POL | Top Climbing Twente | |
Victoria Robillard | 59 | BEL | Maniak Competition Team | |
Cloelia Tomagra | 41 | BEL | CAB Liège /Gecko | |
Yunghsin Li | 49 | TPE | BVKB - Klimax | |
Maurane De Waele | 54 | BEL | Blueberry Club | |
Tirzah Pierik | 42 | NED | Top Climbing Twente | |
Maileen Komsthöft | 51 | GER | DAV | |
Nikita Van de Wouwer | 46 | BEL | BVKB - Klimax |
Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 24
# | Name | Bib number | Nat. | Team |
---|---|---|---|---|
1 | Marije Moen | 48 | Team Mountain Network | |
2 | Isabelle van den Hurk | 58 | Team Mountain Network | |
3 | Maurane De Waele | 54 | Blueberry Club | |
4 | Nikita Van de Wouwer | 46 | BVKB - Klimax | |
5 | Yunghsin Li | 49 | BVKB - Klimax | |
6 | Eline Poismans | 57 | TOC Limburg | |
7 | Maileen Komsthöft | 51 | DAV | |
8 | Nienke Kodde | 56 | Team Neoliet | |
9 | Maja Nowak | 61 | Top Climbing Twente | |
10 | Ronja van der Lee | 64 | Team Neoliet | |
11 | Kaelyn de Jong | 52 | Team Mountain Network | |
12 | Tirzah Pierik | 42 | Top Climbing Twente | |
13 | Julia de Jong | 44 | Team Mountain Network | |
14 | Willemijn Jager | 63 | Team Mountain Network | |
15 | Anaïs Ghislain | 60 | Maniak Competition Team | |
16 | Mette van Veen | 62 | Team Mountain Network | |
17 | Nieke Wiersma | 53 | Team Mountain Network | |
18 | Victoria Robillard | 59 | Maniak Competition Team | |
19 | Saar Schoenmakers | 43 | Team Neoliet | |
20 | Lynn Robichon | 50 | Monk Amsterdam | |
21 | Geke Havermans | 55 | Kunststof Jeugd | |
22 | Laura Van de Walle | 45 | Bleau Climbing Team | |
23 | Eva Noé Peulen | 47 | TOC Limburg | |
24 | Cloelia Tomagra | 41 | CAB Liège /Gecko |
# | Name | Bib number | Nat. | Team |
---|---|---|---|---|
1 | Julia de Jong | 44 | Team Mountain Network | |
2 | Willemijn Jager | 63 | Team Mountain Network | |
3 | Anaïs Ghislain | 60 | Maniak Competition Team | |
4 | Mette van Veen | 62 | Team Mountain Network | |
5 | Nieke Wiersma | 53 | Team Mountain Network | |
6 | Victoria Robillard | 59 | Maniak Competition Team | |
7 | Saar Schoenmakers | 43 | Team Neoliet | |
8 | Lynn Robichon | 50 | Monk Amsterdam | |
9 | Geke Havermans | 55 | Kunststof Jeugd | |
10 | Laura Van de Walle | 45 | Bleau Climbing Team | |
11 | Eva Noé Peulen | 47 | TOC Limburg | |
12 | Cloelia Tomagra | 41 | CAB Liège /Gecko | |
13 | Marije Moen | 48 | Team Mountain Network | |
14 | Isabelle van den Hurk | 58 | Team Mountain Network | |
15 | Maurane De Waele | 54 | Blueberry Club | |
16 | Nikita Van de Wouwer | 46 | BVKB - Klimax | |
17 | Yunghsin Li | 49 | BVKB - Klimax | |
18 | Eline Poismans | 57 | TOC Limburg | |
19 | Maileen Komsthöft | 51 | DAV | |
20 | Nienke Kodde | 56 | Team Neoliet | |
21 | Maja Nowak | 61 | Top Climbing Twente | |
22 | Ronja van der Lee | 64 | Team Neoliet | |
23 | Kaelyn de Jong | 52 | Team Mountain Network | |
24 | Tirzah Pierik | 42 | Top Climbing Twente |
18-06-2023 18:06
# | Name | Bib number | Nat. | 1 | 2 | 1 | League. Points | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Geke Havermans | 55 | NED | Top | 29+ | 33 | 1000.0 | Kunststof Jeugd | ||
2 | Maileen Komsthöft | 51 | GER | Top | 28+ | 33 | 805.0 | DAV | ||
3 | Anaïs Ghislain | 60 | BEL | Top | 29+ | 32+ | 690.0 | Maniak Competition Team | ||
4 | Cloelia Tomagra | 41 | BEL | Top | 32+ | 32 | 610.0 | CAB Liège /Gecko | ||
5 | Nienke Kodde | 56 | NED | Top | 28+ | 32 | 545.0 | Team Neoliet | ||
6 | Lynn Robichon | 50 | NED | Top | 17+ | 32 | 495.0 | Monk Amsterdam | ||
7 | Tirzah Pierik | 42 | NED | Top | 16+ | 21 | 455.0 | Top Climbing Twente | ||
8 | Isabelle van den Hurk | 58 | NED | Top | 16+ | 11+ | 415.0 | Team Mountain Network | ||
9 | Yunghsin Li | 49 | TPE | Top | 13+ | 380.0 | BVKB - Klimax | |||
10 | Laura Van de Walle | 45 | BEL | 38 | 17+ | 350.0 | Bleau Climbing Team | |||
11 | Maja Nowak | 61 | POL | Top | 13 | 325.0 | Top Climbing Twente | |||
12 | Nikita Van de Wouwer | 46 | BEL | Top | 12+ | 300.0 | BVKB - Klimax | |||
13 | Mette van Veen | 62 | NED | 45 | 16+ | 280.0 | Team Mountain Network | |||
14 | Maurane De Waele | 54 | BEL | 32 | 16+ | 260.0 | Blueberry Club | |||
15 | Saar Schoenmakers | 43 | NED | 27+ | 16+ | 240.0 | Team Neoliet | |||
16 | Victoria Robillard | 59 | BEL | 46 | 12 | 220.0 | Maniak Competition Team | |||
17 | Kaelyn de Jong | 52 | NED | 31+ | 13+ | 205.0 | Team Mountain Network | |||
18 | Ronja van der Lee | 64 | NED | 28 | 13 | 185.0 | Team Neoliet | |||
19 | Nieke Wiersma | 53 | NED | 33 | 11 | 170.0 | Team Mountain Network | |||
20 | Eva Noé Peulen | 47 | NED | 31+ | 11 | 155.0 | TOC Limburg | |||
21 | Julia de Jong | 44 | NED | 27+ | 12 | 145.0 | Team Mountain Network | |||
22 | Eline Poismans | 57 | NED | 27 | 12 | 130.0 | TOC Limburg | |||
23 | Marije Moen | 48 | NED | 22 | 9+ | 120.0 | Team Mountain Network | |||
24 | Willemijn Jager | 63 | NED | 18 | 5+ | 105.0 | Team Mountain Network |
Meisjes U16
Number of competitors: 13
Name | Bib number | Nat. | Team | Reg# |
---|---|---|---|---|
Elin van der Lee | 74 | NED | Team Neoliet | |
Caitlynn van Gool | 79 | NED | Team Neoliet | |
Femke de Vuijst | 81 | NED | Team Mountain Network | |
Julia Lyngvi | 78 | CAN | Team Mountain Network | |
Aimée Hof | 82 | NED | Top Climbing Twente | |
Esmee Bonsen | 76 | NED | TOC Limburg | |
Mirthe van der Fluit | 80 | NED | Team Neoliet | |
Fenne van den Berg | 71 | NED | Team Neoliet | |
Nina Klos | 84 | NED | Top Climbing Twente | |
Philomijn Sinke | 73 | NED | Kei Boulderhal | |
Yael Wagenaar | 77 | NED | Team Mountain Network | |
Merel Pasman | 72 | NED | Team Mountain Network | |
Sterre Hermans | 83 | NED | Team Neoliet |
Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 13
# | Name | Bib number | Nat. | Team |
---|---|---|---|---|
1 | Nina Klos | 84 | Top Climbing Twente | |
2 | Mirthe van der Fluit | 80 | Team Neoliet | |
3 | Aimée Hof | 82 | Top Climbing Twente | |
4 | Philomijn Sinke | 73 | Kei Boulderhal | |
5 | Esmee Bonsen | 76 | TOC Limburg | |
6 | Caitlynn van Gool | 79 | Team Neoliet | |
7 | Merel Pasman | 72 | Team Mountain Network | |
8 | Femke de Vuijst | 81 | Team Mountain Network | |
9 | Sterre Hermans | 83 | Team Neoliet | |
10 | Elin van der Lee | 74 | Team Neoliet | |
11 | Julia Lyngvi | 78 | Team Mountain Network | |
12 | Fenne van den Berg | 71 | Team Neoliet | |
13 | Yael Wagenaar | 77 | Team Mountain Network |
# | Name | Bib number | Nat. | Team |
---|---|---|---|---|
1 | Femke de Vuijst | 81 | Team Mountain Network | |
2 | Sterre Hermans | 83 | Team Neoliet | |
3 | Elin van der Lee | 74 | Team Neoliet | |
4 | Julia Lyngvi | 78 | Team Mountain Network | |
5 | Fenne van den Berg | 71 | Team Neoliet | |
6 | Yael Wagenaar | 77 | Team Mountain Network | |
7 | Nina Klos | 84 | Top Climbing Twente | |
8 | Mirthe van der Fluit | 80 | Team Neoliet | |
9 | Aimée Hof | 82 | Top Climbing Twente | |
10 | Philomijn Sinke | 73 | Kei Boulderhal | |
11 | Esmee Bonsen | 76 | TOC Limburg | |
12 | Caitlynn van Gool | 79 | Team Neoliet | |
13 | Merel Pasman | 72 | Team Mountain Network |
19-06-2023 17:30
# | Name | Bib number | Nat. | 1 | 2 | 1 | League. Points | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Esmee Bonsen | 76 | NED | Top | 29+ | 34 | 1000.0 | TOC Limburg | ||
2 | Elin van der Lee | 74 | NED | 14 | 20+ | 19 | 805.0 | Team Neoliet | ||
3 | Femke de Vuijst | 81 | NED | 12 | 14+ | 17+ | 690.0 | Team Mountain Network | ||
4 | Aimée Hof | 82 | NED | 18+ | 14+ | 17 | 610.0 | Top Climbing Twente | ||
5 | Caitlynn van Gool | 79 | NED | 11 | 16 | 17 | 545.0 | Team Neoliet | ||
6 | Sterre Hermans | 83 | NED | 14 | 9+ | 16 | 495.0 | Team Neoliet | ||
7 | Merel Pasman | 72 | NED | 12+ | 10 | 15 | 455.0 | Team Mountain Network | ||
8 | Philomijn Sinke | 73 | NED | 14 | 13 | 14 | 415.0 | Kei Boulderhal | ||
9 | Fenne van den Berg | 71 | NED | 12 | 9+ | 380.0 | Team Neoliet | |||
10 | Julia Lyngvi | 78 | CAN | 10 | 10+ | 350.0 | Team Mountain Network | |||
11 | Nina Klos | 84 | NED | 11+ | 9+ | 325.0 | Top Climbing Twente | |||
12 | Yael Wagenaar | 77 | NED | 10+ | 9 | 300.0 | Team Mountain Network | |||
13 | Mirthe van der Fluit | 80 | NED | 5 | 9 | 280.0 | Team Neoliet |
Jongens U14
Number of competitors: 17
Name | Bib number | Nat. | Team | Reg# |
---|---|---|---|---|
Richard Coessens | 7 | BEL | Klimclub Hungaria | |
Bender Reijnders | 18 | NED | TOC Limburg | |
Max Leijten | 19 | NED | Team Mountain Network | |
Ties de Vente | 17 | NED | Team Mountain Network | |
Daan van Overdijk | 15 | NED | GRIP Nijmegen | |
Vincent van Hage | 13 | NED | Monk Amsterdam | |
Finn Wesselius | 4 | NED | TOC Limburg | |
Floris Graauwmans | 10 | NED | GRIP Nijmegen | |
Tobias Huisintveld | 12 | NED | Team Mountain Network | |
Célestin Coppieters | 2 | BEL | Stone Climbing Factory | |
Denis Taranenko | 3 | RUS | ||
Louie Hennis | 16 | NED | Team Mountain Network | |
Tom Bonsen | 1 | NED | TOC Limburg | |
Emilien Delmarcelle | 14 | BEL | Entre Ciel et Terre | |
Abel Brignola | 9 | BEL | BVKB - Klimax | |
Tobias Verhoeven | 5 | NED | Team Neoliet | |
Mias Braat | 11 | NED | Monk Amsterdam |
Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 17
# | Name | Bib number | Nat. | Team |
---|---|---|---|---|
1 | Tobias Verhoeven | 5 | Team Neoliet | |
2 | Max Leijten | 19 | Team Mountain Network | |
3 | Tom Bonsen | 1 | TOC Limburg | |
4 | Emilien Delmarcelle | 14 | Entre Ciel et Terre | |
5 | Floris Graauwmans | 10 | GRIP Nijmegen | |
6 | Daan van Overdijk | 15 | GRIP Nijmegen | |
7 | Denis Taranenko | 3 | ||
8 | Finn Wesselius | 4 | TOC Limburg | |
9 | Louie Hennis | 16 | Team Mountain Network | |
10 | Ties de Vente | 17 | Team Mountain Network | |
11 | Mias Braat | 11 | Monk Amsterdam | |
12 | Tobias Huisintveld | 12 | Team Mountain Network | |
13 | Richard Coessens | 7 | Klimclub Hungaria | |
14 | Abel Brignola | 9 | BVKB - Klimax | |
15 | Vincent van Hage | 13 | Monk Amsterdam | |
16 | Célestin Coppieters | 2 | Stone Climbing Factory | |
17 | Bender Reijnders | 18 | TOC Limburg |
# | Name | Bib number | Nat. | Team |
---|---|---|---|---|
1 | Louie Hennis | 16 | Team Mountain Network | |
2 | Ties de Vente | 17 | Team Mountain Network | |
3 | Mias Braat | 11 | Monk Amsterdam | |
4 | Tobias Huisintveld | 12 | Team Mountain Network | |
5 | Richard Coessens | 7 | Klimclub Hungaria | |
6 | Abel Brignola | 9 | BVKB - Klimax | |
7 | Vincent van Hage | 13 | Monk Amsterdam | |
8 | Célestin Coppieters | 2 | Stone Climbing Factory | |
9 | Bender Reijnders | 18 | TOC Limburg | |
10 | Tobias Verhoeven | 5 | Team Neoliet | |
11 | Max Leijten | 19 | Team Mountain Network | |
12 | Tom Bonsen | 1 | TOC Limburg | |
13 | Emilien Delmarcelle | 14 | Entre Ciel et Terre | |
14 | Floris Graauwmans | 10 | GRIP Nijmegen | |
15 | Daan van Overdijk | 15 | GRIP Nijmegen | |
16 | Denis Taranenko | 3 | ||
17 | Finn Wesselius | 4 | TOC Limburg |
18-06-2023 17:17
# | Name | Bib number | Nat. | 1 | 2 | 1 | League. Points | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Célestin Coppieters | 2 | BEL | Top | Top | Top | 1000.0 | Stone Climbing Factory | ||
2 | Louie Hennis | 16 | NED | Top | 17 | 33+ | 805.0 | Team Mountain Network | ||
3 | Denis Taranenko | 3 | RUS | Top | 32 | 30+ | 690.0 | |||
4 | Vincent van Hage | 13 | NED | Top | 32 | 25 | 610.0 | Monk Amsterdam | ||
5 | Abel Brignola | 9 | BEL | Top | 32 | 20+ | 545.0 | BVKB - Klimax | ||
6 | Emilien Delmarcelle | 14 | BEL | Top | 16+ | 20+ | 495.0 | Entre Ciel et Terre | ||
7 | Richard Coessens | 7 | BEL | Top | 14 | 20+ | 455.0 | Klimclub Hungaria | ||
8 | Tom Bonsen | 1 | NED | Top | 26+ | 20 | 415.0 | TOC Limburg | ||
9 | Mias Braat | 11 | NED | Top | 12 | 380.0 | Monk Amsterdam | |||
10 | Floris Graauwmans | 10 | NED | Top | 5+ | 350.0 | GRIP Nijmegen | |||
11 | Daan van Overdijk | 15 | NED | Top | 1+ | 325.0 | GRIP Nijmegen | |||
12 | Bender Reijnders | 18 | NED | 29 | 15 | 300.0 | TOC Limburg | |||
13 | Finn Wesselius | 4 | NED | 32 | 13 | 280.0 | TOC Limburg | |||
14 | Max Leijten | 19 | NED | 29 | 13 | 260.0 | Team Mountain Network | |||
15 | Ties de Vente | 17 | NED | 29 | 11+ | 240.0 | Team Mountain Network | |||
16 | Tobias Huisintveld | 12 | NED | 30 | 1+ | 220.0 | Team Mountain Network | |||
17 | Tobias Verhoeven | 5 | NED | 16 | 6 | 205.0 | Team Neoliet |
Jongens U16
Number of competitors: 17
Name | Bib number | Team | Reg# |
---|---|---|---|
Ruben de Jongh | 34 | Team Mountain Network | |
Yesper Kroes | 30 | Team Mountain Network | |
Raff Sprokkereef | 38 | Team Mountain Network | |
Daniel Mennink | 27 | Team Neoliet | |
Sven de Vente | 23 | Team Mountain Network | |
Jasper van Gelder | 26 | Team Neoliet | |
Bouwe Visschedijk | 33 | Top-It | |
Joep Ceglarek | 35 | Team Neoliet | |
Pim Kamstra | 37 | Team Mountain Network | |
Ties van de Sande | 24 | Team Neoliet | |
Niek Dijkshoorn | 36 | Team Neoliet | |
Silas Grimme | 21 | Team Mountain Network | |
Constantijn van Schaik | 28 | GRIP Nijmegen | |
Simon Tse | 22 | School of Rock | |
Luke van Aalst | 29 | Team Neoliet | |
Nathan Honkoop | 25 | Team Mountain Network | |
Wouter van Kempen | 32 | Team Mountain Network |
Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 17
# | Name | Bib number | Team |
---|---|---|---|
1 | Yesper Kroes | 30 | Team Mountain Network |
2 | Raff Sprokkereef | 38 | Team Mountain Network |
3 | Jasper van Gelder | 26 | Team Neoliet |
4 | Daniel Mennink | 27 | Team Neoliet |
5 | Constantijn van Schaik | 28 | GRIP Nijmegen |
6 | Niek Dijkshoorn | 36 | Team Neoliet |
7 | Bouwe Visschedijk | 33 | Top-It |
8 | Pim Kamstra | 37 | Team Mountain Network |
9 | Ruben de Jongh | 34 | Team Mountain Network |
10 | Wouter van Kempen | 32 | Team Mountain Network |
11 | Silas Grimme | 21 | Team Mountain Network |
12 | Simon Tse | 22 | School of Rock |
13 | Ties van de Sande | 24 | Team Neoliet |
14 | Nathan Honkoop | 25 | Team Mountain Network |
15 | Sven de Vente | 23 | Team Mountain Network |
16 | Luke van Aalst | 29 | Team Neoliet |
17 | Joep Ceglarek | 35 | Team Neoliet |
# | Name | Bib number | Team |
---|---|---|---|
1 | Ruben de Jongh | 34 | Team Mountain Network |
2 | Wouter van Kempen | 32 | Team Mountain Network |
3 | Silas Grimme | 21 | Team Mountain Network |
4 | Simon Tse | 22 | School of Rock |
5 | Ties van de Sande | 24 | Team Neoliet |
6 | Nathan Honkoop | 25 | Team Mountain Network |
7 | Sven de Vente | 23 | Team Mountain Network |
8 | Luke van Aalst | 29 | Team Neoliet |
9 | Joep Ceglarek | 35 | Team Neoliet |
10 | Yesper Kroes | 30 | Team Mountain Network |
11 | Raff Sprokkereef | 38 | Team Mountain Network |
12 | Jasper van Gelder | 26 | Team Neoliet |
13 | Daniel Mennink | 27 | Team Neoliet |
14 | Constantijn van Schaik | 28 | GRIP Nijmegen |
15 | Niek Dijkshoorn | 36 | Team Neoliet |
16 | Bouwe Visschedijk | 33 | Top-It |
17 | Pim Kamstra | 37 | Team Mountain Network |
18-06-2023 17:01
# | Name | Bib number | 1 | 2 | 1 | League. Points | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Raff Sprokkereef | 38 | Top | 40+ | 35 | 1000.0 | Team Mountain Network | ||
2 | Bouwe Visschedijk | 33 | Top | 41 | 32 | 805.0 | Top-It | ||
3 | Nathan Honkoop | 25 | 33 | 27+ | 23+ | 690.0 | Team Mountain Network | ||
4 | Constantijn van Schaik | 28 | 19+ | 38 | 20 | 610.0 | GRIP Nijmegen | ||
5 | Simon Tse | 22 | 30+ | 28+ | 18 | 545.0 | School of Rock | ||
6 | Daniel Mennink | 27 | 33 | 25 | 18 | 495.0 | Team Neoliet | ||
7 | Jasper van Gelder | 26 | 33+ | 37 | 13 | 455.0 | Team Neoliet | ||
8 | Silas Grimme | 21 | Top | 40+ | 7 | 415.0 | Team Mountain Network | ||
9 | Yesper Kroes | 30 | 24+ | 28 | 380.0 | Team Mountain Network | |||
10 | Pim Kamstra | 37 | 14+ | 29+ | 350.0 | Team Mountain Network | |||
11 | Ruben de Jongh | 34 | 25+ | 15+ | 325.0 | Team Mountain Network | |||
12 | Sven de Vente | 23 | 20 | 25 | 300.0 | Team Mountain Network | |||
13 | Wouter van Kempen | 32 | 25 | 15+ | 280.0 | Team Mountain Network | |||
14 | Joep Ceglarek | 35 | 19 | 15+ | 260.0 | Team Neoliet | |||
15 | Ties van de Sande | 24 | 14 | 15+ | 240.0 | Team Neoliet | |||
16 | Niek Dijkshoorn | 36 | 11 | 14 | 213.0 | Team Neoliet | |||
16 | Luke van Aalst | 29 | 13 | 1+ | 213.0 | Team Neoliet |
Team Results
# | Team | Total |
---|---|---|
1 | Team Mountain Network | 4055.0 |
2 | Team Neoliet | 3105.0 |
3 | TOC Limburg | 2280.0 |
4 | Monk Amsterdam | 1485.0 |
5 | Top Climbing Twente | 1390.0 |
6 | GRIP Nijmegen | 1285.0 |
7 | BVKB - Klimax | 1225.0 |
8 | Kunststof Jeugd | 1000.0 |
8 | Stone Climbing Factory | 1000.0 |
10 | Maniak Competition Team | 910.0 |
11 | DAV | 805.0 |
11 | Top-It | 805.0 |
13 | CAB Liège /Gecko | 610.0 |
14 | School of Rock | 545.0 |
15 | Entre Ciel et Terre | 495.0 |
16 | Klimclub Hungaria | 455.0 |
17 | Kei Boulderhal | 415.0 |
18 | Bleau Climbing Team | 350.0 |
19 | Blueberry Club | 260.0 |