NJK LEAD 2023, 01-07-2023 10:00, MN Arnhem
Discipline: LeadCompetitie:
Status: Officieel eindresultaat
Omschrijving:
Je kunt je plaatsen voor het NJK Lead 2023 via de Nationale Jeugd Lead Competitie U20, U18, U16 & U14.
De 12 best geklasseerde deelnemers met de Nederlandse nationaliteit uit de NJLC plaatsen zich voor het Nederlands Kampioenschap.
Daarvan gaan de beste 8 naar de Finale.
Tijdschema:
10:00 uur Isolatie open voor alle categorieën
11:00 uur Isolatie gesloten U14 & U18
11:30 uur Isolatie gesloten U16 & U20
Halve finale ronde 1:
11:30 uur Start U14 & U18
12:30 uur Einde U14 & U18
Halve finale ronde 2:
13:00 uur Start U16 & U20
14:10 uur Einde U16 & U20
14:15 uur Uitslag halve finale + isolatie open finalisten
14:30 uur Isolatie gesloten finalisten
Finale:
15:00 uur Start Finale Jongens U14 & U18
16:00 uur Start Finale Meisjes U14 & U18
17:00 uur Start Finale Jongens U16 & U20
18:00 uur Start Finale Meisjes U16 & U20
19:00 uur Einde finale + Prijsuitreiking
Voor het NJK Lead 2023 geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer beschikt over de Nederlandse nationaliteit.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
- Het NWR van toepassing is.
- Dispensatie is mogelijk op basis van het Dispensatieregelement.
Meisjes U14
Aantal deelnemers: 12
Naam | Rugnummer | Team | Ins# |
---|---|---|---|
Geke Havermans | 21 | Kunststof Jeugd | |
Nienke Kodde | 22 | Team Neoliet | |
Tirzah Pierik | 23 | Top Climbing Twente | |
Mette van Veen | 24 | Team Mountain Network | |
Isabelle van den Hurk | 25 | Team Mountain Network | |
Lynn Robichon | 26 | Monk Amsterdam | |
Nieke Wiersma | 27 | Team Mountain Network | |
Saar Schoenmakers | 28 | Team Neoliet | |
Kaelyn de Jong | 29 | Team Mountain Network | |
Ronja van der Lee | 30 | Team Neoliet | |
Eline Poismans | 31 | TOC Limburg | |
Eva Noé Peulen | 32 | TOC Limburg |
Ronde: 1/2 Finale Aantal deelnemers: 12
# | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|
1 | Eva Noé Peulen | 32 | TOC Limburg |
2 | Eline Poismans | 31 | TOC Limburg |
3 | Ronja van der Lee | 30 | Team Neoliet |
4 | Kaelyn de Jong | 29 | Team Mountain Network |
5 | Saar Schoenmakers | 28 | Team Neoliet |
6 | Lynn Robichon | 26 | Monk Amsterdam |
7 | Nieke Wiersma | 27 | Team Mountain Network |
8 | Isabelle van den Hurk | 25 | Team Mountain Network |
9 | Tirzah Pierik | 23 | Top Climbing Twente |
10 | Mette van Veen | 24 | Team Mountain Network |
11 | Nienke Kodde | 22 | Team Neoliet |
12 | Geke Havermans | 21 | Kunststof Jeugd |
01-07-2023 20:19
# | Naam | Rugnummer | 1 | 1 | Comp. Punten | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Geke Havermans | 21 | 40 | Top | 1000.0 | Kunststof Jeugd | ||
2 | Nienke Kodde | 22 | 31 | Top | 805.0 | Team Neoliet | ||
3 | Lynn Robichon | 26 | 32 | 39 | 690.0 | Monk Amsterdam | ||
4 | Tirzah Pierik | 23 | 31+ | 34+ | 610.0 | Top Climbing Twente | ||
5 | Isabelle van den Hurk | 25 | 27 | 28 | 545.0 | Team Mountain Network | ||
6 | Nieke Wiersma | 27 | 25+ | 25 | 495.0 | Team Mountain Network | ||
7 | Kaelyn de Jong | 29 | 24 | 25 | 455.0 | Team Mountain Network | ||
8 | Saar Schoenmakers | 28 | 26 | 13 | 415.0 | Team Neoliet | ||
9 | Ronja van der Lee | 30 | 21 | 380.0 | Team Neoliet | |||
10 | Eline Poismans | 31 | 13 | 350.0 | TOC Limburg | |||
11 | Mette van Veen | 24 | 9+ | 313.0 | Team Mountain Network | |||
11 | Eva Noé Peulen | 32 | 9+ | 313.0 | TOC Limburg |
Meisjes U16
Aantal deelnemers: 14
Naam | Rugnummer | Team | Opm. | Ins# |
---|---|---|---|---|
Julia Lyngvi | 110 | Team Mountain Network | ||
Esmee Bonsen | 101 | TOC Limburg | ||
Aimée Hof | 102 | Top Climbing Twente | ||
Elin van der Lee | 103 | Team Neoliet | ||
Femke de Vuijst | 104 | Team Mountain Network | ||
Fenne van den Berg | 105 | Team Neoliet | ||
Caitlynn van Gool | 106 | Team Neoliet | ||
Sterre Hermans | 107 | Team Neoliet | ||
Philomijn Sinke | 108 | Kei Boulderhal | ||
Merel Pasman | 109 | Team Mountain Network | ||
Dewi Bosman | 112 | Team Mountain Network | ||
Mirthe van der Fluit | 111 | Team Neoliet | ||
Nina Klos | 113 | Top Climbing Twente | ||
Tessa Robichon | 114 | Team Mountain Network | Disp |
Ronde: 1/2 Finale Aantal deelnemers: 14
# | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|
1 | Julia Lyngvi | 110 | Team Mountain Network |
2 | Nina Klos | 113 | Top Climbing Twente |
3 | Dewi Bosman | 112 | Team Mountain Network |
4 | Mirthe van der Fluit | 111 | Team Neoliet |
5 | Merel Pasman | 109 | Team Mountain Network |
6 | Philomijn Sinke | 108 | Kei Boulderhal |
7 | Sterre Hermans | 107 | Team Neoliet |
8 | Caitlynn van Gool | 106 | Team Neoliet |
9 | Fenne van den Berg | 105 | Team Neoliet |
10 | Femke de Vuijst | 104 | Team Mountain Network |
11 | Aimée Hof | 102 | Top Climbing Twente |
12 | Elin van der Lee | 103 | Team Neoliet |
13 | Esmee Bonsen | 101 | TOC Limburg |
14 | Tessa Robichon | 114 | Team Mountain Network |
01-07-2023 20:19
# | Naam | Rugnummer | 1 | 1 | Comp. Punten | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tessa Robichon | 114 | 40 | Top t:3:21 | 1000.0 | Team Mountain Network | ||
2 | Esmee Bonsen | 101 | 40 | Top t:3:51 | 805.0 | TOC Limburg | ||
3 | Femke de Vuijst | 104 | 31+ | 32 | 690.0 | Team Mountain Network | ||
4 | Elin van der Lee | 103 | 24+ | 32 | 610.0 | Team Neoliet | ||
5 | Philomijn Sinke | 108 | 24 | 25+ | 520.0 | Kei Boulderhal | ||
5 | Dewi Bosman | 112 | 24 | 25+ | 520.0 | Team Mountain Network | ||
7 | Caitlynn van Gool | 106 | 24+ | 25 | 455.0 | Team Neoliet | ||
8 | Aimée Hof | 102 | 27+ | 23+ | 415.0 | Top Climbing Twente | ||
9 | Julia Lyngvi | 110 | 27+ | 23 | 380.0 | Team Mountain Network | ||
10 | Fenne van den Berg | 105 | 22 | 350.0 | Team Neoliet | |||
11 | Mirthe van der Fluit | 111 | 21+ | 325.0 | Team Neoliet | |||
12 | Nina Klos | 113 | 21 | 300.0 | Top Climbing Twente | |||
13 | Merel Pasman | 109 | 17 | 280.0 | Team Mountain Network | |||
14 | Sterre Hermans | 107 | 14+ | 260.0 | Team Neoliet |
Meisjes U18
Aantal deelnemers: 12
Naam | Rugnummer | Team | Ins# |
---|---|---|---|
Mirre Wijnen | 61 | Team Neoliet | |
Bente Schiffeleers | 62 | TOC Limburg | |
Yara Meye | 63 | Climb Up | |
Jaden Tjon | 64 | Team Neoliet | |
Sien Meus | 65 | Team Mountain Network | |
Bibi Hamers | 66 | Team Kids From The Block | |
Julie de Vlieger | 67 | Team Neoliet | |
Nanne van Gerwen | 68 | Team Neoliet | |
Asya Zelenska | 69 | Rotterdam Rockstars | |
Linda van Dijke | 70 | Monte Cervino | |
Norah Arnold | 71 | Team Mountain Network | |
Sofie Huizer | 72 | Monte Cervino |
Ronde: 1/2 Finale Aantal deelnemers: 12
# | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|
1 | Asya Zelenska | 69 | Rotterdam Rockstars |
2 | Sofie Huizer | 72 | Monte Cervino |
3 | Norah Arnold | 71 | Team Mountain Network |
4 | Linda van Dijke | 70 | Monte Cervino |
5 | Nanne van Gerwen | 68 | Team Neoliet |
6 | Julie de Vlieger | 67 | Team Neoliet |
7 | Bibi Hamers | 66 | Team Kids From The Block |
8 | Sien Meus | 65 | Team Mountain Network |
9 | Jaden Tjon | 64 | Team Neoliet |
10 | Yara Meye | 63 | Climb Up |
11 | Bente Schiffeleers | 62 | TOC Limburg |
12 | Mirre Wijnen | 61 | Team Neoliet |
01-07-2023 20:19
# | Naam | Rugnummer | 1 | 1 | Comp. Punten | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bibi Hamers | 66 | Top | Top | 1000.0 | Team Kids From The Block | ||
2 | Yara Meye | 63 | 31+ | 42+ | 805.0 | Climb Up | ||
3 | Mirre Wijnen | 61 | 23+ | 40 | 690.0 | Team Neoliet | ||
4 | Jaden Tjon | 64 | 26 | 32+ | 610.0 | Team Neoliet | ||
5 | Bente Schiffeleers | 62 | 23+ | 32+ | 545.0 | TOC Limburg | ||
6 | Nanne van Gerwen | 68 | 21+ | 29 | 495.0 | Team Neoliet | ||
7 | Sien Meus | 65 | 20+ | 28 | 455.0 | Team Mountain Network | ||
8 | Asya Zelenska | 69 | 21+ | 19+ | 415.0 | Rotterdam Rockstars | ||
9 | Julie de Vlieger | 67 | 19 | 380.0 | Team Neoliet | |||
10 | Linda van Dijke | 70 | 18+ | 338.0 | Monte Cervino | |||
10 | Norah Arnold | 71 | 18+ | 338.0 | Team Mountain Network | |||
12 | Sofie Huizer | 72 | 12 | 300.0 | Monte Cervino |
Meisjes U20
Aantal deelnemers: 6
Naam | Rugnummer | Team | Ins# |
---|---|---|---|
Sanne Gijselman | 141 | Team Neoliet | |
Doenja Sinke | 142 | Kei Boulderhal | |
Zoeteke Vliek | 143 | Climb Up | |
Liz Buur | 144 | Ayers Rookies | |
Lieke van Gemert | 145 | Team Mountain Network | |
Alea de Munnik | 146 | Team Neoliet |
Ronde: 1/2 Finale Aantal deelnemers: 6
# | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|
1 | Sanne Gijselman | 141 | Team Neoliet |
2 | Doenja Sinke | 142 | Kei Boulderhal |
3 | Alea de Munnik | 146 | Team Neoliet |
4 | Lieke van Gemert | 145 | Team Mountain Network |
5 | Zoeteke Vliek | 143 | Climb Up |
6 | Liz Buur | 144 | Ayers Rookies |
01-07-2023 20:19
# | Naam | Rugnummer | 1 | 1 | Comp. Punten | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sanne Gijselman | 141 | 26+ | 42+ | 1000.0 | Team Neoliet | ||
2 | Doenja Sinke | 142 | 23+ | 40+ | 805.0 | Kei Boulderhal | ||
3 | Liz Buur | 144 | 21+ | 31+ | 690.0 | Ayers Rookies | ||
4 | Zoeteke Vliek | 143 | 21+ | 30+ | 610.0 | Climb Up | ||
5 | Lieke van Gemert | 145 | 20 | 18+ | 545.0 | Team Mountain Network | ||
6 | Alea de Munnik | 146 | 15+ | 11+ | 495.0 | Team Neoliet |
Jongens U14
Aantal deelnemers: 12
Naam | Rugnummer | Team | Ins# |
---|---|---|---|
Vincent van Hage | 1 | Monk Amsterdam | |
Louie Hennis | 2 | Team Mountain Network | |
Tom Bonsen | 3 | TOC Limburg | |
Mias Braat | 4 | Monk Amsterdam | |
Bender Reijnders | 5 | TOC Limburg | |
Daan van Overdijk | 6 | GRIP Nijmegen | |
Finn Wesselius | 7 | TOC Limburg | |
Max Leijten | 8 | Team Mountain Network | |
Tobias Huisintveld | 9 | Team Mountain Network | |
Ties de Vente | 10 | Team Mountain Network | |
Floris Graauwmans | 11 | GRIP Nijmegen | |
Ben Bosma | 12 | Team Mountain Network |
Ronde: 1/2 Finale Aantal deelnemers: 12
# | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|
1 | Ben Bosma | 12 | Team Mountain Network |
2 | Floris Graauwmans | 11 | GRIP Nijmegen |
3 | Ties de Vente | 10 | Team Mountain Network |
4 | Tobias Huisintveld | 9 | Team Mountain Network |
5 | Max Leijten | 8 | Team Mountain Network |
6 | Finn Wesselius | 7 | TOC Limburg |
7 | Daan van Overdijk | 6 | GRIP Nijmegen |
8 | Bender Reijnders | 5 | TOC Limburg |
9 | Mias Braat | 4 | Monk Amsterdam |
10 | Louie Hennis | 2 | Team Mountain Network |
11 | Tom Bonsen | 3 | TOC Limburg |
12 | Vincent van Hage | 1 | Monk Amsterdam |
01-07-2023 20:19
# | Naam | Rugnummer | 1 | 1 | Comp. Punten | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vincent van Hage | 1 | Top | 42 | 1000.0 | Monk Amsterdam | ||
2 | Louie Hennis | 2 | 37+ | 31+ | 805.0 | Team Mountain Network | ||
3 | Tom Bonsen | 3 | Top | 31 | 690.0 | TOC Limburg | ||
4 | Ties de Vente | 10 | 26 | 29+ | 610.0 | Team Mountain Network | ||
5 | Mias Braat | 4 | 30+ | 24+ | 545.0 | Monk Amsterdam | ||
6 | Bender Reijnders | 5 | 30 | 24+ | 495.0 | TOC Limburg | ||
7 | Finn Wesselius | 7 | 27+ | 17 | 455.0 | TOC Limburg | ||
8 | Daan van Overdijk | 6 | 25 | 16+ | 415.0 | GRIP Nijmegen | ||
9 | Max Leijten | 8 | 24 | 365.0 | Team Mountain Network | |||
9 | Tobias Huisintveld | 9 | 24 | 365.0 | Team Mountain Network | |||
11 | Ben Bosma | 12 | 23 | 325.0 | Team Mountain Network | |||
12 | Floris Graauwmans | 11 | 15 | 300.0 | GRIP Nijmegen |
Jongens U16
Aantal deelnemers: 13
Naam | Rugnummer | Team | Opm. | Ins# |
---|---|---|---|---|
Joep Ceglarek | 93 | Team Neoliet | Disp | |
Raff Sprokkereef | 81 | Team Mountain Network | ||
Bouwe Visschedijk | 82 | Top-It | ||
Daniel Mennink | 83 | Team Neoliet | ||
Constantijn van Schaik | 84 | GRIP Nijmegen | ||
Nathan Honkoop | 85 | Team Mountain Network | ||
Pim Kamstra | 86 | Team Mountain Network | ||
Simon Tse | 87 | School of Rock | ||
Yesper Kroes | 88 | Team Mountain Network | ||
Ruben de Jongh | 89 | Team Mountain Network | ||
Silas Grimme | 90 | Team Mountain Network | ||
Sven de Vente | 91 | Team Mountain Network | ||
Wouter van Kempen | 92 | Team Mountain Network |
Ronde: 1/2 Finale Aantal deelnemers: 13
# | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|
1 | Joep Ceglarek | 93 | Team Neoliet |
2 | Wouter van Kempen | 92 | Team Mountain Network |
3 | Sven de Vente | 91 | Team Mountain Network |
4 | Silas Grimme | 90 | Team Mountain Network |
5 | Ruben de Jongh | 89 | Team Mountain Network |
6 | Yesper Kroes | 88 | Team Mountain Network |
7 | Simon Tse | 87 | School of Rock |
8 | Pim Kamstra | 86 | Team Mountain Network |
9 | Nathan Honkoop | 85 | Team Mountain Network |
10 | Constantijn van Schaik | 84 | GRIP Nijmegen |
11 | Daniel Mennink | 83 | Team Neoliet |
12 | Bouwe Visschedijk | 82 | Top-It |
13 | Raff Sprokkereef | 81 | Team Mountain Network |
01-07-2023 20:19
# | Naam | Rugnummer | 1 | 1 | Comp. Punten | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel Mennink | 83 | 39+ | Top | 1000.0 | Team Neoliet | ||
2 | Raff Sprokkereef | 81 | Top | 42 | 805.0 | Team Mountain Network | ||
3 | Bouwe Visschedijk | 82 | 40+ | 40+ | 690.0 | Top-It | ||
4 | Pim Kamstra | 86 | 36+ | 33 | 610.0 | Team Mountain Network | ||
5 | Simon Tse | 87 | 38+ | 32+ | 545.0 | School of Rock | ||
6 | Ruben de Jongh | 89 | 30+ | 31 | 495.0 | Team Mountain Network | ||
7 | Silas Grimme | 90 | 30+ | 30 | 455.0 | Team Mountain Network | ||
8 | Sven de Vente | 91 | 32 | 29+ | 415.0 | Team Mountain Network | ||
9 | Yesper Kroes | 88 | 32 | 27 | 380.0 | Team Mountain Network | ||
10 | Wouter van Kempen | 92 | 30 | 350.0 | Team Mountain Network | |||
11 | Joep Ceglarek | 93 | 25 | 325.0 | Team Neoliet | |||
12 | Constantijn van Schaik | 84 | 24 | 290.0 | GRIP Nijmegen | |||
12 | Nathan Honkoop | 85 | 24 | 290.0 | Team Mountain Network |
Jongens U18
Aantal deelnemers: 14
Naam | Rugnummer | Team | Opm. | Ins# |
---|---|---|---|---|
Simon Jamnig | 54 | Disp | ||
Luuk Spaargaren | 53 | Team Mountain Network | Disp | |
Jochem Kissels | 41 | TOC Limburg | ||
Jelle Pieters | 42 | School of Rock | ||
Auryn Ramer | 43 | Team Mountain Network | ||
Quinn Klaassen | 44 | Team Mountain Network | ||
Roko Sipsma | 45 | Monk Amsterdam | ||
Ties Verhoeven | 46 | Team Neoliet | ||
Nout Zanders | 47 | Climb Up | ||
Jesse van den Hoek | 48 | Team Mountain Network | ||
Loek van de Mast | 49 | Team Neoliet | ||
Simon Kunneman | 50 | GRIP Nijmegen | ||
Siebe den Breejen | 51 | Team Mountain Network | ||
Sam van Riessen | 52 | Team Mountain Network |
Ronde: 1/2 Finale Aantal deelnemers: 14
# | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|
1 | Sam van Riessen | 52 | Team Mountain Network |
2 | Siebe den Breejen | 51 | Team Mountain Network |
3 | Simon Kunneman | 50 | GRIP Nijmegen |
4 | Loek van de Mast | 49 | Team Neoliet |
5 | Jesse van den Hoek | 48 | Team Mountain Network |
6 | Nout Zanders | 47 | Climb Up |
7 | Ties Verhoeven | 46 | Team Neoliet |
8 | Roko Sipsma | 45 | Monk Amsterdam |
9 | Jelle Pieters | 42 | School of Rock |
10 | Quinn Klaassen | 44 | Team Mountain Network |
11 | Auryn Ramer | 43 | Team Mountain Network |
12 | Jochem Kissels | 41 | TOC Limburg |
13 | Luuk Spaargaren | 53 | Team Mountain Network |
14 | Simon Jamnig | 54 |
01-07-2023 20:19
# | Naam | Rugnummer | 1 | 1 | Comp. Punten | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Luuk Spaargaren | 53 | Top | 43 | 1000.0 | Team Mountain Network | ||
2 | Jochem Kissels | 41 | 30 | 26+ | 805.0 | TOC Limburg | ||
3 | Simon Jamnig | 54 | 29 | 26+ | 690.0 | |||
4 | Quinn Klaassen | 44 | 26+ | 25+ | 610.0 | Team Mountain Network | ||
5 | Auryn Ramer | 43 | 32+ | 23+ | 545.0 | Team Mountain Network | ||
6 | Nout Zanders | 47 | 29+ | 23+ | 495.0 | Climb Up | ||
7 | Jelle Pieters | 42 | 30 | 19 | 455.0 | School of Rock | ||
8 | Ties Verhoeven | 46 | 26+ | 18+ | 415.0 | Team Neoliet | ||
9 | Loek van de Mast | 49 | 26 | 380.0 | Team Neoliet | |||
10 | Roko Sipsma | 45 | 25+ | 350.0 | Monk Amsterdam | |||
11 | Simon Kunneman | 50 | 23 | 325.0 | GRIP Nijmegen | |||
12 | Jesse van den Hoek | 48 | 19 | 300.0 | Team Mountain Network | |||
13 | Siebe den Breejen | 51 | 18+ | 280.0 | Team Mountain Network | |||
14 | Sam van Riessen | 52 | 4 | 260.0 | Team Mountain Network |
Jongens U20
Aantal deelnemers: 12
Naam | Rugnummer | Team | Ins# |
---|---|---|---|
Jesper Landman | 121 | Team Neoliet | |
Thijs Pieters | 122 | School of Rock | |
Youri van der Stap | 123 | Team Delfts Bleau | |
Jayden Stekelenburg | 124 | Climb Up | |
Boris van Asselt | 125 | Team Kids From The Block | |
Jesse Honkoop | 126 | Team Mountain Network | |
Noah Droogers | 127 | Rotterdam Rockstars | |
Steef Broeder | 128 | GRIP Nijmegen | |
Gijs Kieboom | 129 | TOC Limburg | |
Martijn Koppelmans | 130 | Team Neoliet | |
Stijn van Utteren | 131 | Team Sendmast | |
Bram Ockeloen | 132 | Team Neoliet |
Ronde: 1/2 Finale Aantal deelnemers: 12
# | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|
1 | Bram Ockeloen | 132 | Team Neoliet |
2 | Stijn van Utteren | 131 | Team Sendmast |
3 | Gijs Kieboom | 129 | TOC Limburg |
4 | Martijn Koppelmans | 130 | Team Neoliet |
5 | Noah Droogers | 127 | Rotterdam Rockstars |
6 | Steef Broeder | 128 | GRIP Nijmegen |
7 | Boris van Asselt | 125 | Team Kids From The Block |
8 | Jesse Honkoop | 126 | Team Mountain Network |
9 | Jayden Stekelenburg | 124 | Climb Up |
10 | Youri van der Stap | 123 | Team Delfts Bleau |
11 | Thijs Pieters | 122 | School of Rock |
12 | Jesper Landman | 121 | Team Neoliet |
01-07-2023 20:19
# | Naam | Rugnummer | 1 | 1 | Comp. Punten | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jesper Landman | 121 | 39+ | 37+ | 1000.0 | Team Neoliet | ||
2 | Jesse Honkoop | 126 | 44 | 37 | 805.0 | Team Mountain Network | ||
3 | Thijs Pieters | 122 | 39+ | 35+ | 690.0 | School of Rock | ||
4 | Gijs Kieboom | 129 | 39+ | 33+ | 610.0 | TOC Limburg | ||
5 | Jayden Stekelenburg | 124 | 39+ | 32+ | 545.0 | Climb Up | ||
6 | Youri van der Stap | 123 | 38 | 32+ | 495.0 | Team Delfts Bleau | ||
7 | Boris van Asselt | 125 | 33 | 27 | 455.0 | Team Kids From The Block | ||
8 | Stijn van Utteren | 131 | 28+ | 22 | 415.0 | Team Sendmast | ||
9 | Steef Broeder | 128 | 28+ | 19+ | 380.0 | GRIP Nijmegen | ||
10 | Martijn Koppelmans | 130 | 27 | 350.0 | Team Neoliet | |||
11 | Bram Ockeloen | 132 | 21 | 325.0 | Team Neoliet | |||
12 | Noah Droogers | 127 | 12 | 300.0 | Rotterdam Rockstars |
Team Uitslag
# | Team | Totaal |
---|---|---|
1 | Team Neoliet | 4910.0 |
2 | Team Mountain Network | 4845.0 |
3 | TOC Limburg | 3805.0 |
4 | Monk Amsterdam | 2585.0 |
5 | Climb Up | 2455.0 |
6 | School of Rock | 1690.0 |
7 | Team Kids From The Block | 1455.0 |
8 | Top Climbing Twente | 1325.0 |
8 | Kei Boulderhal | 1325.0 |
10 | GRIP Nijmegen | 1120.0 |
11 | Kunststof Jeugd | 1000.0 |
12 | Rotterdam Rockstars | 715.0 |
13 | Ayers Rookies | 690.0 |
13 | Top-It | 690.0 |
15 | Monte Cervino | 638.0 |
16 | Team Delfts Bleau | 495.0 |
17 | Team Sendmast | 415.0 |