Jeugd Boulder 3, 21-03-2010 11:00, Steep Part Den Haag

Discipline: Boulder
Competitie: Jeugd Boulder 2010
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: Aan deze wedstrijd kunnen vier leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 1991 en 1992], Jeugd A [1993 en 1994], Jeugd B [1995 en 1996] en Jeugd C [1997 en 1998]. Jeugd B en Jeugd C zijn samengevoegd tot één categorie.

De wedstrijdformule is simpel: Klim je tien moeilijkste boulders en lever je scorekaart aan het einde van de wedstrijd in. Je mag elke boulder zo vaak proberen als je wilt! Je beste twee wedstrijdresultaten tellen mee voor de competitie eindstand.

LET OP! De Jeugd Boulder Competitie geldt niet als kwalificatie voor het NJK Boulder. Dit kampioenschap heeft een open inschrijving. De winnaars van de competitie plaatsen zich direct voor de finale van het NJK Boulder.

Jongens Junioren

Aantal deelnemers: 5

Naam Rugnummer Nat. Team
Jasper van der Sande 203 NED Outdoor Valley
Bastiaan Sporrel 205 NED
Martijn Roelofs 202 NED
Pepijn Smit 204 NED Team Haarlem
Ruben Mul 701 NED

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 5

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ruben Mul 701 NED
2 Jasper van der Sande 203 NED Outdoor Valley
3 Bastiaan Sporrel 205 NED
4 Pepijn Smit 204 NED Team Haarlem
5 Martijn Roelofs 202 NED
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 Punten Totaal Comp. Punten Team
1 Pepijn Smit 204 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 720 100.0 Team Haarlem
2 Jasper van der Sande 203 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 556 80.0 Outdoor Valley
3 Bastiaan Sporrel 205 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 442 65.0
4 Ruben Mul 701 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 382 55.0
5 Martijn Roelofs 202 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 338 51.0

Aantal deelnemers: 7

Naam Rugnummer Nat. Team
Ewout Knoester 408 NED Ayers Rookies
Jelle Schouten 411 NED Ayers Rookies
Stijn Janssen 407 NED Monk Eindhoven
Jaap Maaskant 409 NED Monk Eindhoven
Tom Hendriks 404 NED Monk Eindhoven
Jasper Bloem 401 NED Monk Eindhoven
Mink Hollander 406 NED ES Onsight Klimtalenten

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 7

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Stijn Janssen 407 NED Monk Eindhoven
2 Jelle Schouten 411 NED Ayers Rookies
3 Ewout Knoester 408 NED Ayers Rookies
4 Jasper Bloem 401 NED Monk Eindhoven
5 Mink Hollander 406 NED ES Onsight Klimtalenten
6 Tom Hendriks 404 NED Monk Eindhoven
7 Jaap Maaskant 409 NED Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 Punten Totaal Comp. Punten Team
1 Tom Hendriks 404 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 512 100.0 Monk Eindhoven
2 Jaap Maaskant 409 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 444 80.0 Monk Eindhoven
3 Jelle Schouten 411 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 430 65.0 Ayers Rookies
4 Jasper Bloem 401 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 388 55.0 Monk Eindhoven
5 Stijn Janssen 407 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 386 51.0 Monk Eindhoven
6 Ewout Knoester 408 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 376 47.0 Ayers Rookies
7 Mink Hollander 406 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 368 43.0 ES Onsight Klimtalenten

Aantal deelnemers: 23

Naam Rugnummer Nat. Team
Ben Paul 615 NED Yosemite
Max Ruys 617 NED
Jelle Grobben 604 NED
Riemer Koorn 612 NED
Jochem Daams 603 NED
Giel Wieggers 625 NED Monk Eindhoven
Noa Schoffelen 618 NED Monk Eindhoven
Mark Brand 602 NED
Daan Groskamp 605 NED Top Climbing Holland
Erik Verhagen 624 NED JGDCLB Den Haag
Julian Konig 611 NED ED+
Guus Schrameijer 619 NED ED+
Joran Bloem 601 NED Monk Eindhoven
Wiep Hollander 606 NED ES Onsight Klimtalenten
Laurent Lorenzo 614 NED ES Onsight Klimtalenten
Bas Siderius 621 NED ES Onsight Klimtalenten
Jurre Toenink 622 NED ES Onsight Klimtalenten
Sten van Vliet 623 NED ES Onsight Klimtalenten
Bob Schubert 620 NED
Jorrit van de Wiel 626 NED Monk Eindhoven
Max Roelofs 616 NED Monk Eindhoven
Jan Van Lookeren campagne 627 NED Klimmuur Utrecht
Axel Bom 714 NED

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 23

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mark Brand 602 NED
2 Erik Verhagen 624 NED JGDCLB Den Haag
3 Ben Paul 615 NED Yosemite
4 Jurre Toenink 622 NED ES Onsight Klimtalenten
5 Riemer Koorn 612 NED
6 Daan Groskamp 605 NED Top Climbing Holland
7 Bas Siderius 621 NED ES Onsight Klimtalenten
8 Giel Wieggers 625 NED Monk Eindhoven
9 Max Roelofs 616 NED Monk Eindhoven
10 Joran Bloem 601 NED Monk Eindhoven
11 Bob Schubert 620 NED
12 Sten van Vliet 623 NED ES Onsight Klimtalenten
13 Wiep Hollander 606 NED ES Onsight Klimtalenten
14 Jelle Grobben 604 NED
15 Laurent Lorenzo 614 NED ES Onsight Klimtalenten
16 Axel Bom 714 NED
17 Jochem Daams 603 NED
18 Jorrit van de Wiel 626 NED Monk Eindhoven
19 Guus Schrameijer 619 NED ED+
20 Noa Schoffelen 618 NED Monk Eindhoven
21 Jan Van Lookeren campagne 627 NED Klimmuur Utrecht
22 Max Ruys 617 NED
23 Julian Konig 611 NED ED+
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 Punten Totaal Comp. Punten Team
1 Bob Schubert 620 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 674 100.0
2 Daan Groskamp 605 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 562 80.0 Top Climbing Holland
3 Riemer Koorn 612 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 439 65.0
4 Giel Wieggers 625 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 406 55.0 Monk Eindhoven
5 Laurent Lorenzo 614 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 390 51.0 ES Onsight Klimtalenten
6 Mark Brand 602 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 376 47.0
7 Wiep Hollander 606 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 374 43.0 ES Onsight Klimtalenten
8 Erik Verhagen 624 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 370 40.0 JGDCLB Den Haag
9 Jorrit van de Wiel 626 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 364 37.0 Monk Eindhoven
9 Max Roelofs 616 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 364 37.0 Monk Eindhoven
11 Ben Paul 615 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 362 31.0 Yosemite
12 Max Ruys 617 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 360 28.0
13 Julian Konig 611 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 358 26.0 ED+
14 Sten van Vliet 623 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 356 24.0 ES Onsight Klimtalenten
15 Joran Bloem 601 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 346 22.0 Monk Eindhoven
16 Bas Siderius 621 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 328 20.0 ES Onsight Klimtalenten
17 Jan Van Lookeren campagne 627 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 326 18.0 Klimmuur Utrecht
18 Jurre Toenink 622 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 300 16.0 ES Onsight Klimtalenten
19 Jelle Grobben 604 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 287 14.0
20 Guus Schrameijer 619 NED 1 0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 267 12.0 ED+
21 Axel Bom 714 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 190 10.0
22 Noa Schoffelen 618 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 178 9.0 Monk Eindhoven
23 Jochem Daams 603 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 158 8.0

Meisjes Junioren

Er zijn nog geen deelnemers
Er is nog geen startlijst beschikbaar
Er is nog geen uitslag beschikbaar

Aantal deelnemers: 8

Naam Rugnummer Nat. Team
Iris Straatsma 307 NED
Brechtje Anthonissen 301 NED
Sara Bouma 302 NED
Sanne Maas 306 NED
Marjolein Duijvestijn 305 NED
Tabitha Buma 303 NED ED+
Elsa Doornbos 304 NED
Swaen Harmsen 309 NED Klimmuur Utrecht

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 8

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Sanne Maas 306 NED
2 Elsa Doornbos 304 NED
3 Brechtje Anthonissen 301 NED
4 Sara Bouma 302 NED
5 Tabitha Buma 303 NED ED+
6 Iris Straatsma 307 NED
7 Swaen Harmsen 309 NED Klimmuur Utrecht
8 Marjolein Duijvestijn 305 NED
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 Punten Totaal Comp. Punten Team
1 Tabitha Buma 303 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 402 100.0 ED+
2 Iris Straatsma 307 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 379 80.0
3 Brechtje Anthonissen 301 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 370 65.0
4 Sanne Maas 306 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 347 55.0
5 Marjolein Duijvestijn 305 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 336 51.0
6 Sara Bouma 302 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 333 47.0
7 Elsa Doornbos 304 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 306 43.0
8 Swaen Harmsen 309 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 282 40.0 Klimmuur Utrecht

Aantal deelnemers: 10

Naam Rugnummer Nat. Team
Rebecca Toet 509 NED
Liza Berends 501 NED
Roos van Rooij 508 NED
Sara Franken 504 NED
Frijke Coumans 502 NED ED+
Enya Groenland 505 NED ES Onsight Klimtalenten
Rosanne Rikhof 507 NED ES Onsight Klimtalenten
Lisan Schroot 513 NED Klimmuur Utrecht
Malou Palmboom 512 NED Klimmuur Utrecht
Mijra Compier 511 NED Klimmuur Utrecht

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 10

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Frijke Coumans 502 NED ED+
2 Mijra Compier 511 NED Klimmuur Utrecht
3 Sara Franken 504 NED
4 Rebecca Toet 509 NED
5 Roos van Rooij 508 NED
6 Lisan Schroot 513 NED Klimmuur Utrecht
7 Rosanne Rikhof 507 NED ES Onsight Klimtalenten
8 Enya Groenland 505 NED ES Onsight Klimtalenten
9 Liza Berends 501 NED
10 Malou Palmboom 512 NED Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 Punten Totaal Comp. Punten Team
1 Liza Berends 501 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 373 100.0
2 Enya Groenland 505 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 364 80.0 ES Onsight Klimtalenten
3 Roos van Rooij 508 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 330 65.0
4 Rebecca Toet 509 NED 0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 219 55.0
5 Sara Franken 504 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 208 51.0
6 Lisan Schroot 513 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 192 47.0 Klimmuur Utrecht
7 Frijke Coumans 502 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 178 43.0 ED+
8 Rosanne Rikhof 507 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 158 40.0 ES Onsight Klimtalenten
9 Mijra Compier 511 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 144 37.0 Klimmuur Utrecht
10 Malou Palmboom 512 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 112 34.0 Klimmuur Utrecht