Jeugd Lead 4, 05-09-2010 11:15, De Klimmuur Alkmaar

Discipline: Lead
Competitie: Jeugd Lead 2010
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren[Geboortejaar 1991 en 1992], Jeugd A [1993 en 1994], Jeugd B+C [1995 t/m 1998]. Jeugd B en Jeugd C zijn samengevoegd tot één categorie.

De klimhal gaat om 11:00 uur open. De eerste kwalificatie start om 12:00 uur., de tweede kwalificatie om 13:45 uur en de finales starten om 16:00 uur.

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €10,- te voldoen bij binnenkomst.

Jongens Junioren

Aantal deelnemers: 3

Naam Rugnummer Nat. Team
Stefan Gerritsen 201 NED
Ruben Mul 202 NED
Jasper van der Sande 204 NED Outdoor Valley

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 3

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ruben Mul 202 NED
2 Stefan Gerritsen 201 NED
3 Jasper van der Sande 204 NED Outdoor Valley
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ruben Mul 202 NED
2 Stefan Gerritsen 201 NED
3 Jasper van der Sande 204 NED Outdoor Valley
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Jasper van der Sande 204 NED 37 8- 18- 100.0 Outdoor Valley
2 Stefan Gerritsen 201 NED DNS DNS 0.0 DNS
2 Ruben Mul 202 NED DNS DNS 0.0 DNS

Aantal deelnemers: 11

Naam Rugnummer Nat. Team
Job van de Noort 409 NED SAXA Tilburg
Joop de Graaf 402 NED Ayers Rookies
Ewout Knoester 406 NED Ayers Rookies
Michiel Hennevelt 404 NED SAXA Tilburg
Jelle Schouten 412 NED Ayers Rookies
Tim Reuser 410 NED Top Climbing Holland
Max Helmes 403 NED ED+
Jori Lambert 408 NED ED+
Julien van Doorn 401 NED ED+
Mink Hollander 405 NED ES Onsight Klimtalenten
Rick Lahaye 407 NED

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 11

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mink Hollander 405 NED ES Onsight Klimtalenten
2 Job van de Noort 409 NED SAXA Tilburg
3 Michiel Hennevelt 404 NED SAXA Tilburg
4 Julien van Doorn 401 NED ED+
5 Rick Lahaye 407 NED
6 Joop de Graaf 402 NED Ayers Rookies
7 Jori Lambert 408 NED ED+
8 Max Helmes 403 NED ED+
9 Ewout Knoester 406 NED Ayers Rookies
10 Tim Reuser 410 NED Top Climbing Holland
11 Jelle Schouten 412 NED Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Michiel Hennevelt 404 NED SAXA Tilburg
2 Julien van Doorn 401 NED ED+
3 Rick Lahaye 407 NED
4 Mink Hollander 405 NED ES Onsight Klimtalenten
5 Job van de Noort 409 NED SAXA Tilburg
6 Joop de Graaf 402 NED Ayers Rookies
7 Jori Lambert 408 NED ED+
8 Max Helmes 403 NED ED+
9 Ewout Knoester 406 NED Ayers Rookies
10 Tim Reuser 410 NED Top Climbing Holland
11 Jelle Schouten 412 NED Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Jelle Schouten 412 NED 39- 19+ 25- 100.0 Ayers Rookies
2 Rick Lahaye 407 NED 40 18+ 23 80.0
3 Ewout Knoester 406 NED 38- 12- 15+ 65.0 Ayers Rookies
4 Max Helmes 403 NED 33 12 15- 55.0 ED+
5 Job van de Noort 409 NED 38+ 11+ 8 51.0 SAXA Tilburg
6 Mink Hollander 405 NED 26- 7- 47.0 ES Onsight Klimtalenten
7 Joop de Graaf 402 NED DNS DNS 0.0 Ayers Rookies DNS
7 Michiel Hennevelt 404 NED DNS DNS 0.0 SAXA Tilburg DNS
7 Tim Reuser 410 NED DNS DNS 0.0 Top Climbing Holland DNS
7 Jori Lambert 408 NED DNS DNS 0.0 ED+ DNS
7 Julien van Doorn 401 NED DNS DNS 0.0 ED+ DNS

Aantal deelnemers: 21

Naam Rugnummer Nat. Team
Nourdin Kaai 608 NED
Riemer Koorn 611 NED
Bob Schubert 617 NED
Nigel Armino 601 NED
Stijn van Dijk 604 NED
Djoerd van Dessel 603 NED
Joris Lith 612 NED JGDCLB Den Haag
Luuk Jans 607 NED SAXA Tilburg
Daan Groskamp 605 NED Top Climbing Holland
Pieter van Loon 613 NED
Ben Paul 615 NED Yosemite
Julian Konig 610 NED ED+
Guus Schrameijer 616 NED ED+
Mark Brand 602 NED Thea
Wiep Hollander 606 NED ES Onsight Klimtalenten
Bas Siderius 618 NED ES Onsight Klimtalenten
Laurent Lorenzo 614 NED ES Onsight Klimtalenten
Jurre Toenink 619 NED ES Onsight Klimtalenten
Sten van Vliet 620 NED ES Onsight Klimtalenten
Jan Van Lookeren campagne 621 NED
Tycho de Weert 413 NED

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 21

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Tycho de Weert 413 NED
2 Wiep Hollander 606 NED ES Onsight Klimtalenten
3 Djoerd van Dessel 603 NED
4 Mark Brand 602 NED Thea
5 Daan Groskamp 605 NED Top Climbing Holland
6 Jan Van Lookeren campagne 621 NED
7 Nigel Armino 601 NED
8 Joris Lith 612 NED JGDCLB Den Haag
9 Pieter van Loon 613 NED
10 Julian Konig 610 NED ED+
11 Sten van Vliet 620 NED ES Onsight Klimtalenten
12 Bob Schubert 617 NED
13 Bas Siderius 618 NED ES Onsight Klimtalenten
14 Nourdin Kaai 608 NED
15 Riemer Koorn 611 NED
16 Luuk Jans 607 NED SAXA Tilburg
17 Jurre Toenink 619 NED ES Onsight Klimtalenten
18 Stijn van Dijk 604 NED
19 Laurent Lorenzo 614 NED ES Onsight Klimtalenten
20 Ben Paul 615 NED Yosemite
21 Guus Schrameijer 616 NED ED+
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Tycho de Weert 413 NED
2 Nigel Armino 601 NED
3 Joris Lith 612 NED JGDCLB Den Haag
4 Pieter van Loon 613 NED
5 Julian Konig 610 NED ED+
6 Sten van Vliet 620 NED ES Onsight Klimtalenten
7 Wiep Hollander 606 NED ES Onsight Klimtalenten
8 Djoerd van Dessel 603 NED
9 Mark Brand 602 NED Thea
10 Daan Groskamp 605 NED Top Climbing Holland
11 Jan Van Lookeren campagne 621 NED
12 Bob Schubert 617 NED
13 Bas Siderius 618 NED ES Onsight Klimtalenten
14 Nourdin Kaai 608 NED
15 Riemer Koorn 611 NED
16 Luuk Jans 607 NED SAXA Tilburg
17 Jurre Toenink 619 NED ES Onsight Klimtalenten
18 Stijn van Dijk 604 NED
19 Laurent Lorenzo 614 NED ES Onsight Klimtalenten
20 Ben Paul 615 NED Yosemite
21 Guus Schrameijer 616 NED ED+
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Daan Groskamp 605 NED Top Top 26- 100.0 Top Climbing Holland
2 Riemer Koorn 611 NED Top Top 17 80.0
3 Nourdin Kaai 608 NED Top 34- 11- 65.0
4 Luuk Jans 607 NED Top 27- 8 55.0 SAXA Tilburg
5 Wiep Hollander 606 NED Top 32+ 8- 51.0 ES Onsight Klimtalenten
6 Bas Siderius 618 NED Top 29 6+ 47.0 ES Onsight Klimtalenten
7 Pieter van Loon 613 NED Top Top 5+ 43.0
8 Tycho de Weert 413 NED Top 23- 40.0
9 Stijn van Dijk 604 NED Top 22+ 37.0
9 Julian Konig 610 NED Top 22+ 37.0 ED+
9 Mark Brand 602 NED Top 22+ 37.0 Thea
9 Sten van Vliet 620 NED Top 22+ 37.0 ES Onsight Klimtalenten
13 Laurent Lorenzo 614 NED 34 29 26.0 ES Onsight Klimtalenten
14 Jan Van Lookeren campagne 621 NED 35- 22+ 24.0
15 Jurre Toenink 619 NED 32- 18- 22.0 ES Onsight Klimtalenten
16 Bob Schubert 617 NED DNS DNS 0.0 DNS
16 Nigel Armino 601 NED DNS DNS 0.0 DNS
16 Djoerd van Dessel 603 NED DNS DNS 0.0 DNS
16 Joris Lith 612 NED DNS DNS 0.0 JGDCLB Den Haag DNS
16 Ben Paul 615 NED DNS DNS 0.0 Yosemite DNS
16 Guus Schrameijer 616 NED DNS DNS 0.0 ED+ DNS

Meisjes Junioren

Aantal deelnemers: 2

Naam Rugnummer Nat. Team
Kelly Houben 103 NED
Anniek Verschuur 104 NED

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 2

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Kelly Houben 103 NED
2 Anniek Verschuur 104 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Anniek Verschuur 104 NED
2 Kelly Houben 103 NED
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Kelly Houben 103 NED Top 32- 27 100.0
2 Anniek Verschuur 104 NED Top 24+ 24- 80.0

Aantal deelnemers: 13

Naam Rugnummer Nat. Team
Nora van Wassenaer 311 NED
Renske van der Haar 306 NED
Tabitha Buma 303 NED ED+
Sanne den Exter van den Brink 305 NED
Iris Straatsma 310 NED
Sara Bouma 302 NED
Sanne Maas 318 NED
Brechtje Anthonissen 314 NED
Tirza Noach 308 NED
Emma Passchier 309 NED ES Onsight Klimtalenten
Marjolein Duijvestijn 304 NED
Elsa Doornbos 312 NED
Swaen Harmsen 313 NED

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 13

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Sanne Maas 318 NED
2 Nora van Wassenaer 311 NED
3 Renske van der Haar 306 NED
4 Iris Straatsma 310 NED
5 Tirza Noach 308 NED
6 Emma Passchier 309 NED ES Onsight Klimtalenten
7 Swaen Harmsen 313 NED
8 Elsa Doornbos 312 NED
9 Marjolein Duijvestijn 304 NED
10 Sara Bouma 302 NED
11 Tabitha Buma 303 NED ED+
12 Brechtje Anthonissen 314 NED
13 Sanne den Exter van den Brink 305 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Iris Straatsma 310 NED
2 Tirza Noach 308 NED
3 Emma Passchier 309 NED ES Onsight Klimtalenten
4 Sanne Maas 318 NED
5 Nora van Wassenaer 311 NED
6 Renske van der Haar 306 NED
7 Swaen Harmsen 313 NED
8 Elsa Doornbos 312 NED
9 Marjolein Duijvestijn 304 NED
10 Sara Bouma 302 NED
11 Tabitha Buma 303 NED ED+
12 Brechtje Anthonissen 314 NED
13 Sanne den Exter van den Brink 305 NED
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Tabitha Buma 303 NED Top 40 Top 100.0 ED+
2 Iris Straatsma 310 NED Top 38 34- 80.0
3 Emma Passchier 309 NED Top 35- 28- 65.0 ES Onsight Klimtalenten
4 Sanne Maas 318 NED Top 35- 26+ 55.0
5 Renske van der Haar 306 NED Top 35- 26 51.0
6 Tirza Noach 308 NED Top 38- 24- 47.0
7 Elsa Doornbos 312 NED Top 29+ 43.0
8 Sanne den Exter van den Brink 305 NED Top 27- 40.0
9 Nora van Wassenaer 311 NED Top 26 37.0
10 Sara Bouma 302 NED Top 26- 34.0
11 Marjolein Duijvestijn 304 NED Top 25+ 31.0
12 Swaen Harmsen 313 NED Top 24+ 28.0
13 Brechtje Anthonissen 314 NED Top 23+ 26.0

Aantal deelnemers: 18

Naam Rugnummer Nat. Team Opm.
Eva Vink 515 NED
Ronja Heilbron 508 NED
Liza Berends 501 NED
Sara Franken 506 NED
Lotte van Dijk 504 NED
Yavanna Kemp 509 NED
Roos van Rooij 514 NED
Marissa Bos 502 NED
Aniek Lith 511 NED JGDCLB Den Haag
Rosa Vroom 517 NED
Elles Nijland 512 NED
Linda Langhout 510 NED ED+
Frijke Coumans 503 NED ED+
Tiba Vroom 516 NED Dispensatie, Buiten mededingen
Enya Groenland 507 NED ES Onsight Klimtalenten
Rosanne Rikhof 513 NED ES Onsight Klimtalenten
Lisan Schroot 519 NED
Isabelle Frens 518 NED

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 18

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Enya Groenland 507 NED ES Onsight Klimtalenten
2 Linda Langhout 510 NED ED+
3 Liza Berends 501 NED
4 Ronja Heilbron 508 NED
5 Sara Franken 506 NED
6 Roos van Rooij 514 NED
7 Lotte van Dijk 504 NED
8 Lisan Schroot 519 NED
9 Eva Vink 515 NED
10 Tiba Vroom 516 NED
11 Aniek Lith 511 NED JGDCLB Den Haag
12 Isabelle Frens 518 NED
13 Marissa Bos 502 NED
14 Rosanne Rikhof 513 NED ES Onsight Klimtalenten
15 Elles Nijland 512 NED
16 Yavanna Kemp 509 NED
17 Frijke Coumans 503 NED ED+
18 Rosa Vroom 517 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Sara Franken 506 NED
2 Roos van Rooij 514 NED
3 Lotte van Dijk 504 NED
4 Lisan Schroot 519 NED
5 Enya Groenland 507 NED ES Onsight Klimtalenten
6 Linda Langhout 510 NED ED+
7 Liza Berends 501 NED
8 Ronja Heilbron 508 NED
9 Eva Vink 515 NED
10 Tiba Vroom 516 NED
11 Aniek Lith 511 NED JGDCLB Den Haag
12 Isabelle Frens 518 NED
13 Marissa Bos 502 NED
14 Rosanne Rikhof 513 NED ES Onsight Klimtalenten
15 Elles Nijland 512 NED
16 Yavanna Kemp 509 NED
17 Frijke Coumans 503 NED ED+
18 Rosa Vroom 517 NED
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Eva Vink 515 NED Top Top 35+ 100.0
2 Enya Groenland 507 NED Top Top 35 80.0 ES Onsight Klimtalenten
3 Liza Berends 501 NED Top Top 32- 65.0
4 Ronja Heilbron 508 NED Top Top 27+ 55.0
5 Yavanna Kemp 509 NED Top Top 24- 51.0
6 Aniek Lith 511 NED Top Top 14- 47.0 JGDCLB Den Haag
7 Linda Langhout 510 NED Top 37+ 12+ 43.0 ED+
8 Roos van Rooij 514 NED Top Top 7- 40.0
9 Rosa Vroom 517 NED Top 34+ 37.0
10 Tiba Vroom 516 NED Top 32- 0.0
11 Rosanne Rikhof 513 NED Top 27- 34.0 ES Onsight Klimtalenten
12 Lisan Schroot 519 NED Top 23- 31.0
13 Lotte van Dijk 504 NED 42- 34 28.0
14 Isabelle Frens 518 NED 5 34 26.0
15 Marissa Bos 502 NED 30- 27 24.0
16 Frijke Coumans 503 NED 38 24- 22.0 ED+
17 Sara Franken 506 NED DNS DNS 0.0 DNS
17 Elles Nijland 512 NED DNS DNS 0.0 DNS