NJK Boulder 2010, 03-04-2010 11:00, Monk bouldergym Eindhoven

Discipline: Boulder
Competitie:
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: Aan dit kampioenschap kunnen 3 leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [geboortejaar 1991 en 1992], Jeugd A [1993 en 1994], Jeugd B+C [1995 t/m1998]. Jeugd B en Jeugd C zijn samengevoegd tot één categorie.

Het programma ziet er als volgt uit;
10.30 - Monk open
11.00 -14.00 - kwalificatieronde
14.00-15.00 - pauzeprogramma
15.00 -18.30 finales
19.00 - prijsuitreiking

Per categorie gaat de helft door naar de finale met een minimum van vier en een maximum van acht deelnemers.
Monk is vanaf donderdag 1 april verboden terrein voor deelnemers!

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Deelname aan het kampioenschap kost 10 euro. Te voldoen bij aankomst in de hal.

Jongens Junioren

Aantal deelnemers: 8

Naam Rugnummer Team
Anon7398 - -
Elko Schellingerhout 204 Top Climbing Holland
Anon7468 - -
Anon7759 - -
Anon7776 - -
Anon7797 - -
Anon7817 - -
Anon7821 - -

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 8

# Naam Rugnummer Team
1 Anon7797 - -
2 Anon7776 - -
3 Anon7821 - -
4 Anon7817 - -
5 Anon7468 - -
6 Anon7398 - -
7 Elko Schellingerhout 204 Top Climbing Holland
8 Anon7759 - -
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 Punten Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Elko Schellingerhout 204 1 1 1 1 1 1 480 B2 T1B1 T2B2 T1B1 3T4 4B6 100.0 Top Climbing Holland
2 Anon7468 - 1 1 1 1 1 1 480 B2 T3B1 T2B2 B1 2T5 4B6 80.0 -
3 Anon7759 - 1 1 1 1 1 1 480 T3B3 T2B1 B2 - 2T5 3B6 65.0 -
4 Anon7817 - 1 1 1 1 1 1 480 B2 B6 - B1 0T0 3B9 55.0 -
5 Anon7398 - 1 1 1 1 1 1 480 - B3 - - 0T0 1B3 51.0 -
6 Anon7821 - 1 1 1 1 1 1 70 47.0 -
7 Anon7776 - 0 43.0 -
7 Anon7797 - 0 43.0 -

Aantal deelnemers: 13

Naam Rugnummer Team
Anon7191 - -
Stijn Janssen 407 Monk Eindhoven
Tim Reuser 410
Anon7489 - -
Wouter van Roessel 411 SAXA Tilburg
Anon7506 - -
Anon7507 - -
Anon7579 - -
Max Helmes 404 GRIP Nijmegen Selectie
Jori Lambert 408 GRIP Nijmegen Selectie
Anon7729 - -
Anon7806 - -
Anon7823 - -

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 13

# Naam Rugnummer Team
1 Stijn Janssen 407 Monk Eindhoven
2 Anon7506 - -
3 Anon7489 - -
4 Jori Lambert 408 GRIP Nijmegen Selectie
5 Anon7191 - -
6 Max Helmes 404 GRIP Nijmegen Selectie
7 Anon7806 - -
8 Tim Reuser 410
9 Wouter van Roessel 411 SAXA Tilburg
10 Anon7507 - -
11 Anon7579 - -
12 Anon7823 - -
13 Anon7729 - -
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 Punten Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Tim Reuser 410 1 1 1 1 1 1 480 T1B1 T1B1 T1B1 B2 3T3 4B5 100.0
2 Anon7507 - 1 1 1 1 1 1 480 B2 B2 - B1 0T0 3B5 80.0 -
3 Anon7506 - 1 1 1 1 1 1 440 B2 B1 - B2 0T0 3B5 65.0 -
4 Anon7489 - 1 1 1 1 1 1 360 B4 B1 - B3 0T0 3B8 55.0 -
5 Wouter van Roessel 411 1 1 1 1 1 1 320 B3 B1 - - 0T0 2B4 51.0 SAXA Tilburg
6 Stijn Janssen 407 1 1 1 1 1 1 280 - - - - 0T0 0B0 47.0 Monk Eindhoven
7 Anon7579 - 1 1 1 1 1 1 240 43.0 -
8 Anon7191 - 1 1 1 1 1 1 160 40.0 -
9 Max Helmes 404 1 1 1 1 1 1 150 37.0 GRIP Nijmegen Selectie
9 Anon7806 - 1 1 1 1 1 1 150 37.0 -
11 Anon7729 - 1 1 1 1 1 1 90 31.0 -
12 Anon7823 - 1 1 1 1 1 1 55 28.0 -
13 Jori Lambert 408 0 26.0 GRIP Nijmegen Selectie

Jongens B+C : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Meisjes Junioren

Aantal deelnemers: 3

Naam Rugnummer Team
Nikki van Bergen 101 Top Climbing Holland
Channah Brandsema 102
Anon7798 - -

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 3

# Naam Rugnummer Team
1 Anon7798 - -
2 Nikki van Bergen 101 Top Climbing Holland
3 Channah Brandsema 102
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 Punten Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Nikki van Bergen 101 1 1 1 1 1 1 480 T1B1 T2B2 T1B1 T1B1 4T5 4B5 100.0 Top Climbing Holland
2 Channah Brandsema 102 1 1 1 1 1 1 480 B1 B2 B1 B2 0T0 4B6 80.0
3 Anon7798 - 1 1 1 1 1 1 75 - - - - 0T0 0B0 65.0 -

Aantal deelnemers: 10

Naam Rugnummer Team
Emma Passchier 308 ES Onsight Klimtalenten
Nora van Wassenaer 309
Anon7488 - -
Anon7571 - -
Anon7682 - -
Anon7712 - -
Marjolein Duijvestijn 305
Tirza Noach 307 Klimhal Amsterdam
Elsa Doornbos 304
Anon7801 - -

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 10

# Naam Rugnummer Team
1 Anon7682 - -
2 Anon7801 - -
3 Marjolein Duijvestijn 305
4 Elsa Doornbos 304
5 Tirza Noach 307 Klimhal Amsterdam
6 Anon7712 - -
7 Emma Passchier 308 ES Onsight Klimtalenten
8 Anon7488 - -
9 Nora van Wassenaer 309
10 Anon7571 - -
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 Punten Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Anon7712 - 1 1 1 1 1 1 480 T1B1 T1B1 B1 T1B1 3T3 4B4 100.0 -
2 Anon7682 - 1 1 1 1 1 1 120 T1B1 B1 - T1B1 2T2 3B3 80.0 -
3 Nora van Wassenaer 309 1 1 1 1 1 1 170 T2B1 B1 - T1B1 2T3 3B3 65.0
4 Marjolein Duijvestijn 305 1 1 1 1 1 1 120 T2B2 - B1 T1B1 2T3 3B4 55.0
5 Anon7488 - 1 1 1 1 1 1 160 T3B1 B1 B1 T2B1 2T5 4B4 51.0 -
6 Tirza Noach 307 1 1 1 1 1 1 120 B1 B1 T2B1 T3B2 2T5 4B5 47.0 Klimhal Amsterdam
7 Anon7571 - 1 1 1 1 1 1 160 T3B1 - B2 T2B1 2T5 3B4 43.0 -
8 Elsa Doornbos 304 1 1 1 1 1 1 120 B1 B5 B3 T1B1 1T1 4B10 40.0
9 Emma Passchier 308 1 1 1 1 1 1 120 B1 B1 - B1 0T0 3B3 37.0 ES Onsight Klimtalenten
10 Anon7801 - 1 1 1 1 1 1 70 34.0 -

Meisjes B+C : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.