Lead 1, 24-03-2013 12:00, Mountain Network Nieuwegein

Discipline: Lead
Competitie: LEAD 2013
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat uit een kwalificatieronde met twee flash voorklimroutes en een On Sight finale. Meer informatie over het wedstrijdformat is te vinden op; http://www.nkbv.nl/Sportklimmen/Wedstrijden/Nationale%20wedstrijden/5007.html

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

De wedstrijd wordt volgens onderstaand tijdschema gehouden;
12.30 uur Start Kwalificatie
14.30 uur Einde Kwalificatie
15.15 uur Start finale
16.45 uur Einde finale
17.00 uur Prijsuitreiking

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Leeftijd: vanaf geboortejaar 1997.

Aantal deelnemers: 17

Naam Rugnummer Nat. Team
Roelien van de Vrie NED
Aniek Lith 17 NED Top Climbing Holland
Djenné Fila 11 NED Team Neoliet
Yavanna Kemp 15 NED Climb Up
Noortje Sjoerdsma 3 NED
Nikki van Bergen 16 NED
Emma Passchier 5 NED
Berber Brouns 18 NED
Florien Sjoerdsma 4 NED
Kelly Houben 13 NED
Iris Straatsma 6 NED Climb Up
Tabitha Buma 10 NED ED+
Elisabeth Keijzer 14 NED
Brechtje Anthonissen 7 NED Team Neoliet
Elsa Doornbos 2 NED
Sanne Maas 1 NED
Rachel Nilwik 19 NED

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 17

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Roelien van de Vrie NED
2 Sanne Maas 1 NED
3 Elsa Doornbos 2 NED
4 Noortje Sjoerdsma 3 NED
5 Florien Sjoerdsma 4 NED
6 Emma Passchier 5 NED
7 Iris Straatsma 6 NED Climb Up
8 Brechtje Anthonissen 7 NED Team Neoliet
9 Tabitha Buma 10 NED ED+
10 Djenné Fila 11 NED Team Neoliet
11 Kelly Houben 13 NED
12 Elisabeth Keijzer 14 NED
13 Yavanna Kemp 15 NED Climb Up
14 Nikki van Bergen 16 NED
15 Aniek Lith 17 NED Top Climbing Holland
16 Berber Brouns 18 NED
17 Rachel Nilwik 19 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Roelien van de Vrie NED
2 Tabitha Buma 10 NED ED+
3 Djenné Fila 11 NED Team Neoliet
4 Kelly Houben 13 NED
5 Elisabeth Keijzer 14 NED
6 Yavanna Kemp 15 NED Climb Up
7 Nikki van Bergen 16 NED
8 Aniek Lith 17 NED Top Climbing Holland
9 Berber Brouns 18 NED
10 Rachel Nilwik 19 NED
11 Sanne Maas 1 NED
12 Elsa Doornbos 2 NED
13 Noortje Sjoerdsma 3 NED
14 Florien Sjoerdsma 4 NED
15 Emma Passchier 5 NED
16 Iris Straatsma 6 NED Climb Up
17 Brechtje Anthonissen 7 NED Team Neoliet
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Nikki van Bergen 16 NED Top Top Top 100.0
2 Rachel Nilwik 19 NED Top Top 27+ 80.0
3 Roelien van de Vrie NED Top Top 26 65.0
4 Elisabeth Keijzer 14 NED 41 30+ 16+ 55.0
5 Yavanna Kemp 15 NED Top 18+ 16 51.0 Climb Up
6 Berber Brouns 18 NED 41+ 18+ 15+ 47.0
7 Tabitha Buma 10 NED Top Top 9+ 43.0 ED+
8 Aniek Lith 17 NED Top 18+ 8+ 40.0 Top Climbing Holland
9 Florien Sjoerdsma 4 NED 39+ 18 37.0
10 Iris Straatsma 6 NED 13+ 28+ 34.0 Climb Up
11 Brechtje Anthonissen 7 NED 28+ 18 31.0 Team Neoliet
12 Emma Passchier 5 NED 29+ 14+ 27.0
12 Elsa Doornbos 2 NED 29+ 14+ 27.0
14 Djenné Fila 11 NED 23+ 14+ 24.0 Team Neoliet
15 Sanne Maas 1 NED 8+ 18 22.0
16 Noortje Sjoerdsma 3 NED 22+ 14+ 20.0
17 Kelly Houben 13 NED 15+ 14 18.0

Aantal deelnemers: 17

Naam Rugnummer Nat. Team Opm.
Ruben Mul 59 NED
Elko Schellingerhout 52 NED Monk Eindhoven
Pieter van Loon 53 NED
Teun Keusters 54 NED Team Neoliet
Ulf Lennertz 55 NED Team Neoliet
Arlen Strengers 57 NED
Mathijs van de Vrie 58 NED
Thomas Welter 62 NED Climb Up
Frank Loeve 63 NED
Jasper van der Sande 66 NED Monte Cervino
Bob Schubert 61 NED
Tim Reuser 65 NED Top Climbing Holland
Daan Groskamp 56 NED
Wouter van Roessel 64 NED Team Neoliet
Mark Brand 51 NED Dispensatie, Buiten mededingen
Riemer Koorn 69 NED
Martin Hazendonk 68 NED

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 17

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mark Brand 51 NED
2 Elko Schellingerhout 52 NED Monk Eindhoven
3 Pieter van Loon 53 NED
4 Teun Keusters 54 NED Team Neoliet
5 Ulf Lennertz 55 NED Team Neoliet
6 Daan Groskamp 56 NED
7 Arlen Strengers 57 NED
8 Mathijs van de Vrie 58 NED
9 Ruben Mul 59 NED
10 Bob Schubert 61 NED
11 Thomas Welter 62 NED Climb Up
12 Frank Loeve 63 NED
13 Wouter van Roessel 64 NED Team Neoliet
14 Tim Reuser 65 NED Top Climbing Holland
15 Jasper van der Sande 66 NED Monte Cervino
16 Martin Hazendonk 68 NED
17 Riemer Koorn 69 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Bob Schubert 61 NED
2 Thomas Welter 62 NED Climb Up
3 Frank Loeve 63 NED
4 Wouter van Roessel 64 NED Team Neoliet
5 Tim Reuser 65 NED Top Climbing Holland
6 Jasper van der Sande 66 NED Monte Cervino
7 Martin Hazendonk 68 NED
8 Riemer Koorn 69 NED
9 Mark Brand 51 NED
10 Elko Schellingerhout 52 NED Monk Eindhoven
11 Pieter van Loon 53 NED
12 Teun Keusters 54 NED Team Neoliet
13 Ulf Lennertz 55 NED Team Neoliet
14 Daan Groskamp 56 NED
15 Arlen Strengers 57 NED
16 Mathijs van de Vrie 58 NED
17 Ruben Mul 59 NED
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Tim Reuser 65 NED Top Top Top 100.0 Top Climbing Holland
2 Elko Schellingerhout 52 NED Top Top 38+ 80.0 Monk Eindhoven
3 Mark Brand 51 NED Top 26+ 34+ 0.0
4 Teun Keusters 54 NED Top 28+ 30+ 65.0 Team Neoliet
5 Daan Groskamp 56 NED Top 21+ 24+ 55.0
6 Bob Schubert 61 NED Top 22 21+ 51.0
7 Arlen Strengers 57 NED Top 23+ 14+ 47.0
8 Ruben Mul 59 NED Top 12+ 38.0
8 Frank Loeve 63 NED Top 12+ 38.0
8 Wouter van Roessel 64 NED Top 12+ 38.0 Team Neoliet
11 Pieter van Loon 53 NED 34 12+ 34.0
12 Mathijs van de Vrie 58 NED 33 20+ 31.0
13 Thomas Welter 62 NED 33+ 11+ 28.0 Climb Up
14 Ulf Lennertz 55 NED 33+ 7 26.0 Team Neoliet
15 Riemer Koorn 69 NED 28+ 11+ 22.0
15 Martin Hazendonk 68 NED 33 11 22.0
17 Jasper van der Sande 66 NED 20+ 6 20.0 Monte Cervino