Boulder 3, 15-06-2013 12:00, Monk Amsterdam

Discipline: Boulder
Competitie: BOULDER 2013
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat uit een voorronde met 8 flash boulders en een On Sight finale met 3 boulders.Meer informatie over het wedstrijdformat is te vinden op; http://www.nkbv.nl/Sportklimmen/Wedstrijden/Nationale%20wedstrijden/5007.html

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

De wedstrijd wordt volgens onderstaand tijdschema gehouden;
12.00 uur hal open
13.00 uur Start voorronde
15.00 uur Einde voorronde
15.15 uur Uitslag kwalificatie&opening isolatie finalisten
15.30 uur sluiting isolatie
16.00 uur Start finale
17.20 uur Einde finale
17.30 uur prijsuitreiking

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Leeftijd: vanaf geboortejaar 1997.

Aantal deelnemers: 14

Naam Rugnummer Nat. Team
Corien Prins 12 NED Monk Eindhoven
Nora van Wassenaer 15 NED
Vera Zijlstra 18 NED
Roelien van de Vrie 14 NED
Nikki van Bergen 2 NED
Mirthe van Liere 10 NED
Elisabeth Keijzer 8 NED GSAC
Tabitha Buma 3 NED ED+
Jascha van de Bunt 4 NED
Marta Shiryeva 13 RUS
Rianne van den Berg 1 NED
Kim van den Hout 6 NED Monk Eindhoven
Martina Mattersdorfer 11 NED
Maartje van der Weijden 16 NED

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 14

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Nora van Wassenaer 15 NED
2 Marta Shiryeva 13 RUS
3 Mirthe van Liere 10 NED
4 Jascha van de Bunt 4 NED
5 Corien Prins 12 NED Monk Eindhoven
6 Martina Mattersdorfer 11 NED
7 Roelien van de Vrie 14 NED
8 Vera Zijlstra 18 NED
9 Elisabeth Keijzer 8 NED GSAC
10 Rianne van den Berg 1 NED
11 Kim van den Hout 6 NED Monk Eindhoven
12 Nikki van Bergen 2 NED
13 Maartje van der Weijden 16 NED
14 Tabitha Buma 3 NED ED+
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Nikki van Bergen 2 NED T2B1 T3B1 - T4B1 - T1B1 T2B1 T1B1 6T13 6B6 T1B1 T1B1 T9B6 - 3T11 3B8 100.0
2 Vera Zijlstra 18 NED T1B1 T4B1 - T3B2 B2 T1B1 T1B1 T1B1 6T11 7B9 T1B1 T1B1 B1 - 2T2 3B3 80.0
3 Tabitha Buma 3 NED T1B1 T3B1 - B1 B1 T1B1 T1B1 T1B1 5T7 7B7 T1B1 - T2B1 - 2T3 2B2 65.0 ED+
4 Roelien van de Vrie 14 NED T1B1 B2 B2 T5B4 B1 T1B1 T5B2 T2B1 5T14 8B14 T2B1 B5 B3 - 1T2 3B9 55.0
5 Kim van den Hout 6 NED T1B1 B2 B3 T3B1 - T1B1 T2B2 T1B1 5T8 7B11 T4B1 B1 B1 - 1T4 3B3 51.0 Monk Eindhoven
6 Mirthe van Liere 10 NED T4B1 - - T5B5 B1 T1B1 T3B3 T3B1 5T16 6B12 B1 - B3 - 0T0 2B4 47.0
7 Rianne van den Berg 1 NED T4B1 B1 B3 T5B2 B4 T5B1 T4B1 T1B1 5T19 8B14 43.0
8 Martina Mattersdorfer 11 NED T3B1 - - - - T3B2 B2 T2B1 3T8 4B6 40.0
9 Nora van Wassenaer 15 NED T1B1 B1 - B2 B3 B1 - T3B1 2T4 6B9 37.0
10 Elisabeth Keijzer 8 NED B1 - - B4 B1 T2B2 T2B2 B1 2T4 6B11 34.0 GSAC
11 Corien Prins 12 NED T4B2 - - B4 B4 T2B1 B1 B1 2T6 6B13 31.0 Monk Eindhoven
12 Maartje van der Weijden 16 NED T5B2 - - - - T3B2 - B2 2T8 3B6 28.0
13 Marta Shiryeva 13 RUS B1 - - - - T1B1 - B3 1T1 3B5 26.0
14 Jascha van de Bunt 4 NED B3 - - - - B4 B1 - 0T0 3B8 24.0

Aantal deelnemers: 32

Naam Rugnummer Nat. Team
Rens Schop 78 NED
Kees Mak 69 NED
Wolter Westdijk 86 NED
Timo Tak 81 NED Monk Eindhoven
Jasper van der Sande 76 NED Monte Cervino
Hans Busker 52 NED
Tim Reuser 72 NED Top Climbing Holland
Daan Groskamp 56 NED Top Climbing Holland
Enrique Perdok 71 NED Monk Eindhoven
Stijn Janssen 61 NED Monk Eindhoven
Ferdinand Schulte 80 NED
Giel Wieggers 87 NED Monk Eindhoven
Jeroen van Eldijk 54 NED
Stefan Warsink 85 NED Team illig
Mattijs van der Knaap 65 NED Team illig
Dennis Teijsse 82 NED
Frank Loeve 67 NED
Wouter Jongeneelen 62 NED
Elko Schellingerhout 77 NED Monk Eindhoven
Jort Robertus 73 NED
Jeroen Nepveu 70 NED
Janneman de Roon 75 NED
Alexander Ledovskikh 66 UKR Monk Eindhoven
Wout Alink 51 NED
Job van Hemert 59 NED
Joris Klinkenbijl 64 NED Monk Eindhoven
Bruno Geurts 55 NED
Teun Keusters 63 NED Team Neoliet
Max van der Heijden 58 NED
Douwe van der Heijden 57 NED
Mark de Vries 83 NED
Bob Schubert 79 NED Team Mountain Network

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 32

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Bob Schubert 79 NED Team Mountain Network
2 Dennis Teijsse 82 NED
3 Joris Klinkenbijl 64 NED Monk Eindhoven
4 Hans Busker 52 NED
5 Mark de Vries 83 NED
6 Stijn Janssen 61 NED Monk Eindhoven
7 Jeroen van Eldijk 54 NED
8 Jort Robertus 73 NED
9 Elko Schellingerhout 77 NED Monk Eindhoven
10 Ferdinand Schulte 80 NED
11 Alexander Ledovskikh 66 UKR Monk Eindhoven
12 Frank Loeve 67 NED
13 Max van der Heijden 58 NED
14 Rens Schop 78 NED
15 Kees Mak 69 NED
16 Wolter Westdijk 86 NED
17 Wout Alink 51 NED
18 Job van Hemert 59 NED
19 Tim Reuser 72 NED Top Climbing Holland
20 Stefan Warsink 85 NED Team illig
21 Wouter Jongeneelen 62 NED
22 Daan Groskamp 56 NED Top Climbing Holland
23 Janneman de Roon 75 NED
24 Enrique Perdok 71 NED Monk Eindhoven
25 Giel Wieggers 87 NED Monk Eindhoven
26 Douwe van der Heijden 57 NED
27 Jasper van der Sande 76 NED Monte Cervino
28 Mattijs van der Knaap 65 NED Team illig
29 Bruno Geurts 55 NED
30 Teun Keusters 63 NED Team Neoliet
31 Timo Tak 81 NED Monk Eindhoven
32 Jeroen Nepveu 70 NED
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Wouter Jongeneelen 62 NED B1 T5B1 - T1B1 T1B1 - T1B1 T3B1 5T11 6B6 - B1 T1B1 - 1T1 2B2 100.0
2 Hans Busker 52 NED T4B1 B1 B3 T2B2 T1B1 T3B3 T1B1 - 5T11 7B12 B1 B3 B1 - 0T0 3B5 80.0
3 Elko Schellingerhout 77 NED B1 T1B1 B3 T1B1 T2B1 - T1B1 - 4T5 6B8 - B1 B1 - 0T0 2B2 65.0 Monk Eindhoven
4 Tim Reuser 72 NED B1 T4B1 - B3 T2B1 T3B1 T1B1 - 4T10 6B8 - B2 B1 - 0T0 2B3 55.0 Top Climbing Holland
5 Timo Tak 81 NED B1 T1B1 - T1B1 T1B1 - T1B1 - 4T4 5B5 - B3 B1 - 0T0 2B4 51.0 Monk Eindhoven
6 Daan Groskamp 56 NED B1 B1 T3B1 T1B1 T1B1 - T5B1 - 4T10 6B6 B6 - - - 0T0 1B6 47.0 Top Climbing Holland
7 Ferdinand Schulte 80 NED B1 B1 - - T1B1 T1B1 T1B1 - 3T3 5B5 43.0
8 Rens Schop 78 NED B2 B1 B1 T2B2 T2B1 - T1B1 - 3T5 6B8 40.0
9 Bruno Geurts 55 NED B4 B1 B1 T2B2 T2B1 - T2B1 - 3T6 6B10 37.0
10 Job van Hemert 59 NED B1 B3 - T3B3 T3B3 - T2B1 - 3T8 5B11 34.0
11 Teun Keusters 63 NED B1 B1 - T3B3 T4B1 B3 T3B1 B1 3T10 7B11 31.0 Team Neoliet
12 Giel Wieggers 87 NED B3 B1 - - T1B1 - T1B1 - 2T2 4B6 28.0 Monk Eindhoven
13 Frank Loeve 67 NED B2 - B2 - T2B2 - T1B1 - 2T3 4B7 26.0
14 Bob Schubert 79 NED B3 B1 B3 - T1B1 - T3B1 - 2T4 5B9 24.0 Team Mountain Network
15 Dennis Teijsse 82 NED B1 B3 - - T4B1 - T1B1 - 2T5 4B6 22.0
16 Wolter Westdijk 86 NED B1 B1 - T2B2 - - T4B1 - 2T6 4B5 20.0
17 Max van der Heijden 58 NED - B1 - - T5B4 - T3B1 - 2T8 3B6 18.0
18 Jort Robertus 73 NED - B1 B2 - T2B2 - B1 - 1T2 4B6 16.0
19 Kees Mak 69 NED - B3 B1 B5 T4B3 - B1 - 1T4 5B13 14.0
20 Stijn Janssen 61 NED - B2 - - - - T5B1 - 1T5 2B3 12.0 Monk Eindhoven
21 Mattijs van der Knaap 65 NED B3 B1 B1 B3 B1 - B1 - 0T0 6B10 10.0 Team illig
22 Wout Alink 51 NED - B1 - - B2 - B1 - 0T0 3B4 9.0
23 Stefan Warsink 85 NED B5 B1 - - - - B1 - 0T0 3B7 8.0 Team illig
24 Enrique Perdok 71 NED - B1 - - - - B1 - 0T0 2B2 6.0 Monk Eindhoven
24 Jeroen Nepveu 70 NED - - - - B1 - B1 - 0T0 2B2 6.0
24 Janneman de Roon 75 NED - B1 - - - - B1 - 0T0 2B2 6.0
27 Douwe van der Heijden 57 NED - B2 - - - - B1 - 0T0 2B3 4.0
28 Mark de Vries 83 NED - - - - B3 - B1 - 0T0 2B4 3.0
29 Alexander Ledovskikh 66 UKR - - - - B4 - B1 - 0T0 2B5 1.0 Monk Eindhoven
29 Joris Klinkenbijl 64 NED - - - - B2 - B3 - 0T0 2B5 1.0 Monk Eindhoven
31 Jasper van der Sande 76 NED - - - - B3 - - - 0T0 1B3 0.0 Monte Cervino
32 Jeroen van Eldijk 54 NED - - - - - - - - 0T0 0B0 0.0