Boulder 3, 29-03-2014 13:00, Boulderhal Sterk, Utrecht

Discipline: Boulder
Competitie: BOULDER 2014
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat uit een voorronde met 8 flash boulders en een On Sight finale met 4 boulders.

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

11.00 uur Opening aanmelding
11.30 uur Sluiting aanmelding
12.00 uur Start voorronde
14.00 uur Einde voorronde (voorlopig)
15.00 uur Start Finale (voorlopig)
17.00 uur Einde Finale (voorlopig)
17.30 uur Prijsuitreiking (voorlopig)

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Leeftijd: vanaf geboortejaar 1998.

Aantal deelnemers: 16

Naam Rugnummer Nat. Team
Anon2705 - - -
Roelien van de Vrie 15 NED Team Mountain Network
Marta Shiryeva 12 RUS
Anon2814 - - -
Elisabeth Keijzer 4 NED GSAC
Anon2917 - - -
Pauline Schreurs 11 NED
Anon3152 - - -
Kim van den Hout 3 NED
Celine de Waal Malefijt 16 NED
Ima Nahumury 8 NED
Naomi Swagten 13 NED Team Neoliet
Anon3558 - - -
Anon3562 - - -
Anon3571 - - -
Rosa Rövekamp 9 NED

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 16

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Rosa Rövekamp 9 NED
2 Anon3571 - - -
3 Anon3562 - - -
4 Kim van den Hout 3 NED
5 Anon2917 - - -
6 Elisabeth Keijzer 4 NED GSAC
7 Naomi Swagten 13 NED Team Neoliet
8 Pauline Schreurs 11 NED
9 Anon3558 - - -
10 Anon2705 - - -
11 Ima Nahumury 8 NED
12 Roelien van de Vrie 15 NED Team Mountain Network
13 Anon3152 - - -
14 Celine de Waal Malefijt 16 NED
15 Anon2814 - - -
16 Marta Shiryeva 12 RUS
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Kim van den Hout 3 NED T1B1 T1B1 T3B1 T2B2 T4B4 T1B1 T2B1 T1B1 8T15 8B12 T1B1 - T1B1 T1B1 3T3 3B3 100.0
2 Anon2917 - - T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 T2B1 T2B1 T1B1 8T11 8B9 T1B1 T2B2 T1B1 B1 3T4 4B5 80.0 -
3 Roelien van de Vrie 15 NED T2B1 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 T4B1 T1B1 8T13 8B8 T1B1 B2 T1B1 T3B1 3T5 4B5 65.0 Team Mountain Network
4 Elisabeth Keijzer 4 NED T2B2 T1B1 T1B1 B2 T2B2 T1B1 B1 T1B1 6T8 8B11 T1B1 - T2B2 T2B1 3T5 3B4 55.0 GSAC
5 Celine de Waal Malefijt 16 NED T3B2 T2B2 T1B1 T3B3 T1B1 T1B1 T4B1 T1B1 8T16 8B12 T1B1 - B3 B4 1T1 3B8 51.0
6 Pauline Schreurs 11 NED T4B1 T1B1 T1B1 T3B3 T1B1 T1B1 B1 T1B1 7T12 8B10 T1B1 B8 - B2 1T1 3B11 47.0
7 Anon2814 - - B3 T1B1 T2B1 T3B2 T1B1 T3B1 T1B1 6T11 7B10 43.0 -
8 Rosa Rövekamp 9 NED T2B2 T1B1 T3B2 T2B2 T1B1 5T9 5B8 40.0
9 Marta Shiryeva 12 RUS B4 T1B1 B2 T3B3 T3B3 T2B1 B1 T2B2 5T11 8B17 37.0
10 Anon3571 - - T1B1 T1B1 T1B1 B1 B5 T1B1 4T4 6B10 34.0 -
11 Anon3562 - - B1 T1B1 T2B1 T1B1 B1 T1B1 4T5 6B6 31.0 -
12 Anon3152 - - B1 T1B1 T2B2 T2B1 B1 T1B1 4T6 6B7 28.0 -
13 Ima Nahumury 8 NED T1B1 T5B3 T3B2 B1 T2B2 4T11 5B9 26.0
14 Anon3558 - - T1B1 T3B3 B4 2T4 3B8 24.0 -
15 Anon2705 - - T1B1 T4B4 B3 2T5 3B8 22.0 -
16 Naomi Swagten 13 NED T2B2 B3 B4 1T2 3B9 20.0 Team Neoliet

Aantal deelnemers: 22

Naam Rugnummer Team
Anon2698 - -
Jesse van der Werf 78
Hans Busker 52 Monk Eindhoven
Anon2802 - -
Anon2806 - -
Michiel Hennevelt 57 Monk Eindhoven
Enrique Perdok 65 Monk Eindhoven
Anon2881 - -
Timo Tak 76 Monk Eindhoven
Wolter Westdijk 79
Tim Reuser 66
Wouter van Roessel 68
Giel Wieggers 80 Monk Eindhoven
Mark Brand 51 Team Mountain Network
Lars Schupp 74 Team Neoliet
Anon3406 - -
Anon3497 - -
Dirk Mol 63 Monk Eindhoven
Casper ten Sijthoff 75
Ferdinand Schulte 73
Anon3560 - -
Joost Hofman 61

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 22

# Naam Rugnummer Team
1 Joost Hofman 61
2 Jesse van der Werf 78
3 Dirk Mol 63 Monk Eindhoven
4 Hans Busker 52 Monk Eindhoven
5 Giel Wieggers 80 Monk Eindhoven
6 Tim Reuser 66
7 Anon2698 - -
8 Anon3560 - -
9 Enrique Perdok 65 Monk Eindhoven
10 Lars Schupp 74 Team Neoliet
11 Anon3406 - -
12 Casper ten Sijthoff 75
13 Ferdinand Schulte 73
14 Wolter Westdijk 79
15 Michiel Hennevelt 57 Monk Eindhoven
16 Anon2881 - -
17 Mark Brand 51 Team Mountain Network
18 Wouter van Roessel 68
19 Anon3497 - -
20 Anon2802 - -
21 Anon2806 - -
22 Timo Tak 76 Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Casper ten Sijthoff 75 T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 B1 T1B1 T1B1 T2B1 7T9 8B8 T1B1 T2B2 T1B1 B1 3T4 4B5 100.0
2 Ferdinand Schulte 73 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 T3B1 T3B1 T3B2 7T14 7B8 - T1B1 T1B1 B1 2T2 3B3 80.0
3 Tim Reuser 66 T1B1 T1B1 T1B1 T4B2 T3B1 T1B1 T1B1 T1B1 8T13 8B9 - T4B1 B1 T1B1 2T5 3B3 65.0
4 Timo Tak 76 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T3B1 T3B2 T1B1 7T11 7B8 - T1B1 - B1 1T1 2B2 55.0 Monk Eindhoven
5 Anon3497 - T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 T2B1 T5B3 T1B1 7T13 7B10 - - T1B1 - 1T1 1B1 51.0 -
6 Hans Busker 52 T1B1 T2B2 T1B1 T2B2 T3B2 T5B3 T1B1 7T15 7B12 - T3B1 B3 - 1T3 2B4 47.0 Monk Eindhoven
7 Jesse van der Werf 78 T1B1 T1B1 T1B1 T5B4 B3 T2B2 T1B1 6T11 7B13 43.0
8 Anon2698 - T1B1 T2B2 T2B1 T3B3 T3B1 B3 T1B1 6T12 7B12 38.0 -
8 Mark Brand 51 T1B1 T2B2 T1B1 T5B4 T2B2 B1 T1B1 6T12 7B12 38.0 Team Mountain Network
10 Anon3406 - T1B1 T2B1 T1B1 T3B3 T5B1 T1B1 B3 6T13 7B11 34.0 -
11 Wolter Westdijk 79 T1B1 T3B1 T1B1 T5B4 T2B1 B2 T2B1 6T14 7B11 31.0
12 Anon2881 - T1B1 T4B4 T2B1 B2 T5B5 T4B2 T2B1 6T18 7B16 28.0 -
13 Dirk Mol 63 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 T3B1 5T8 5B5 26.0 Monk Eindhoven
14 Michiel Hennevelt 57 T1B1 T2B1 T1B1 T2B2 T2B1 5T8 5B6 24.0 Monk Eindhoven
15 Giel Wieggers 80 T1B1 T2B1 T4B4 T4B2 B1 T1B1 5T12 6B10 22.0 Monk Eindhoven
16 Wouter van Roessel 68 T1B1 T1B1 T3B1 T4B3 T5B1 5T14 5B7 20.0
17 Enrique Perdok 65 T1B1 B5 B3 B2 B1 1T1 5B12 18.0 Monk Eindhoven
18 Anon2802 - T1B1 B2 B2 1T1 3B5 16.0 -
19 Anon3560 - T1B1 B4 B3 1T1 3B8 13.0 -
19 Joost Hofman 61 T1B1 B5 B2 1T1 3B8 13.0
21 Anon2806 - T1B1 1T1 1B1 9.0 -
21 Lars Schupp 74 T1B1 1T1 1B1 9.0 Team Neoliet