Lead 2, 21-09-2014 12:00, Mountain Network Arnhem

Discipline: Lead
Competitie: LEAD 2014
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat uit een kwalificatieronde met twee flash voorklimroutes en een On Sight finale.

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Tijdschema:
10.30 uur Aanmelding open
11.00 uur Sluiting aanmelding
11.30 uur Start Kwalificatie 1 Dames & Heren
13.00 uur Start Kwalificatie 2 Dames & Heren
14.30 uur Einde Kwalificaties Dames & Heren
15.30 uur Start Finale Heren
16.15 uur Start Finale Dames
17.00 uur Einde Finale
17.15 uur Prijsuitreiking Dames & Heren

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Leeftijd: vanaf geboortejaar 1998.

Aantal deelnemers: 12

Naam Rugnummer Nat. Team
Eva van Wijck 59 NED
Roelien van de Vrie 62 NED
Nikki van Bergen 63 NED Team Mountain Network
Elisabeth Keijzer 54 NED GSAC
Rachel Nilwik 52 NED
Naomi Swagten 68 NED Team Neoliet
Iris Straatsma 57 NED Team Mountain Network
Pauline Schreurs 65 NED
Suzanne van der Sluis 66 NED
Florien Sjoerdsma 51 NED
Noortje Sjoerdsma 60 NED
Elsa Doornbos 64 NED

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 12

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Florien Sjoerdsma 51 NED
2 Rachel Nilwik 52 NED
3 Elisabeth Keijzer 54 NED GSAC
4 Iris Straatsma 57 NED Team Mountain Network
5 Eva van Wijck 59 NED
6 Noortje Sjoerdsma 60 NED
7 Roelien van de Vrie 62 NED
8 Nikki van Bergen 63 NED Team Mountain Network
9 Elsa Doornbos 64 NED
10 Pauline Schreurs 65 NED
11 Suzanne van der Sluis 66 NED
12 Naomi Swagten 68 NED Team Neoliet
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Noortje Sjoerdsma 60 NED
2 Roelien van de Vrie 62 NED
3 Nikki van Bergen 63 NED Team Mountain Network
4 Elsa Doornbos 64 NED
5 Pauline Schreurs 65 NED
6 Suzanne van der Sluis 66 NED
7 Naomi Swagten 68 NED Team Neoliet
8 Florien Sjoerdsma 51 NED
9 Rachel Nilwik 52 NED
10 Elisabeth Keijzer 54 NED GSAC
11 Iris Straatsma 57 NED Team Mountain Network
12 Eva van Wijck 59 NED
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Nikki van Bergen 63 NED Top Top 39+ (3:17) 100.0 Team Mountain Network
2 Rachel Nilwik 52 NED Top Top 29 (2:48) 80.0
3 Florien Sjoerdsma 51 NED Top 15 24+ (2:14) 65.0
4 Noortje Sjoerdsma 60 NED Top 28 24 (2:46) 55.0
5 Suzanne van der Sluis 66 NED Top 31+ 23+ (2:38) 51.0
6 Elisabeth Keijzer 54 NED Top 34 22+ (1:46) 47.0 GSAC
7 Roelien van de Vrie 62 NED Top 29+ 22+ (2:34) 43.0
8 Elsa Doornbos 64 NED 30+ 27+ 22+ (1:54) 40.0
9 Pauline Schreurs 65 NED 28+ 25+ 37.0
10 Naomi Swagten 68 NED 23+ 9+ 32.0 Team Neoliet
10 Iris Straatsma 57 NED 28 7+ 32.0 Team Mountain Network
12 Eva van Wijck 59 NED 14+ 5+ 28.0

Aantal deelnemers: 9

Naam Rugnummer Nat. Team
Koen Vromans 1 NED
Gerke Hoekstra 9 NED
Tim Reuser 10 NED
Wouter van Roessel 8 NED
Ruben Mul 5 NED
Pieter van Loon 6 NED
Daan Brinkhof 11 NED
Frank Loeve 12 NED
Guillaume Kemp NED

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 9

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Guillaume Kemp NED
2 Koen Vromans 1 NED
3 Ruben Mul 5 NED
4 Pieter van Loon 6 NED
5 Wouter van Roessel 8 NED
6 Gerke Hoekstra 9 NED
7 Tim Reuser 10 NED
8 Daan Brinkhof 11 NED
9 Frank Loeve 12 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Guillaume Kemp NED
2 Wouter van Roessel 8 NED
3 Gerke Hoekstra 9 NED
4 Tim Reuser 10 NED
5 Daan Brinkhof 11 NED
6 Frank Loeve 12 NED
7 Koen Vromans 1 NED
8 Ruben Mul 5 NED
9 Pieter van Loon 6 NED
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Tim Reuser 10 NED Top Top 36 (3:05) 100.0
2 Wouter van Roessel 8 NED 27+ 28+ 24+ (2:26) 80.0
3 Frank Loeve 12 NED 20+ 35+ 24+ (2:52) 65.0
4 Gerke Hoekstra 9 NED Top 28 22+ (2:07) 55.0
5 Pieter van Loon 6 NED 28 26+ 22+ (1:48) 51.0
6 Daan Brinkhof 11 NED 11+ 18+ 22+ (2:10) 47.0
7 Ruben Mul 5 NED 25+ 28 21+ (2:07) 43.0
8 Koen Vromans 1 NED 24+ 24+ 17 (1:17) 40.0
9 Guillaume Kemp NED DNS DNS 0.0 DNS